» »

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

««
10 / 10
»
»»

hyuga ::

zbrisano iz youtube

Dr. Robert Malone is the inventor of mRNA Vaccine technology.
Mr. Steve Kirsch is a serial entrepreneur who has been researching adverse reactions to COVID vaccines.
Dr. Bret Weinstein is an evolutionary biologist.
Bret talks to Robert and Steve about the pandemic, treatment and the COVID vaccines.

backup link: https://odysee.com/@BretWeinstein:f/how...



koga zares zanimasi naj pogleda to 3 urno debato. lp

Ben Dover ::

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Troll nima časa za branje, kdo bi si mislil... :))

Dokler model primerja pijančke s kovidom in dokler ne more odgovorit na eno preprosto vprašanje zakaj se me boji... ne, ne bom bral 100+ strani neke študije.

Kovid je tako razširjen da bo ziher našel izjavo kakega priznanega medicinca da cepljeni ni več kužen.

... če to seveda drži ...


Priznani medicinci so delali to raziskavo, ampak tebe to ne zanima, ker je preveč za brat, niti te ne ustavi pri pametovanju. Je poskusil ti razložit po domače, pa še tega ne razumeš, tako da nimaš nobene pravice zahtevat pojasnila, če si preveč trd in še nepismen po vrhu.

RedDrake ::

HappyPills je izjavil:


Ja sam za covida jih je umiral po 150 na dan :D Ko boš to upal priznat boš se lahko premaknil naprej.
Povprečje smrti je 50 na dan mi smo jih imeli pa koliko. Kar poglej si grafke pa se javi.

Max tedenska številka SKUPNIH smrti je bila 820. Če znam šteti to pomeni okoli 115 ljudi dnevno. Tisti 50 je baseline, potem pa še 150 zaradi COVID-a, ups neki ne štima.
Pa povej mi tole.
Od marca 2020 do danes smo imeli točno 88 potrjenih smrti zaradi COVID-a v območju od 0-54 let.
V tem istem času smo imeli ~396 presežnih smrti v starosti 0-51 let. Daj mi povej, od česa je tistih ~300 riknilo? Nediagnosticirani COVID?
Depresija?
Nedelovanje zdravstva?
Cepivo? (samo v aprilu, maju in juniju je bilo ~90 presežnih smrti v 0-51 območju, isto kot COVID smrti v tem podobnem starostnem območju za obdobje 15-ih mesecev)
Zdaj mi pa povej, kaj je za družbo bolj pomembno. 300 ljudi 0-51 ali 3000 ljudi 85+? Iz vidika prihodnosti? Starostniki so ali pomrli ali pocepljeni, verjetno bo smrti malo. Ukrepi pa komot poženejo v smrt še kakega tisočaka "mladih". Kje bo break-even med neumnostjo in norostjo?

apfelstrudl ::

Ben Dover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Troll nima časa za branje, kdo bi si mislil... :))

Dokler model primerja pijančke s kovidom in dokler ne more odgovorit na eno preprosto vprašanje zakaj se me boji... ne, ne bom bral 100+ strani neke študije.

Kovid je tako razširjen da bo ziher našel izjavo kakega priznanega medicinca da cepljeni ni več kužen.

... če to seveda drži ...


Priznani medicinci so delali to raziskavo, ampak tebe to ne zanima, ker je preveč za brat, niti te ne ustavi pri pametovanju. Je poskusil ti razložit po domače, pa še tega ne razumeš, tako da nimaš nobene pravice zahtevat pojasnila, če si preveč trd in še nepismen po vrhu.


Razložil je po domače moj kurac.

Še tebe vprašam trdonja: zakaj se me cepljenci bojijo če nisem cepljen (glede na to da oni so in so zaščiteni)?
Ko boš na to vprašanje odgovoril, se bova pa menila o tvoji pravici da mene (in ostale) siliš v cepljenje.

p.s. : Nepismen pišem po tem zarukanem forumu? In ti o tem kdo je trd?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

JanK ::

apfelstrudl je izjavil:


Kaj se me necepljenca tako bojiš če si cepljen in zaščiten?


Ker nobena vakcina ni 100% ucinkovita. Ampak, ce si cepljen, imam okoli 40-50% manj sans, da zaradi tebe zbolim, ce navkljub cepljenju fases bolezen.

In ce se ti ne da brati celega clanka, je dovolj samo povzetek:

Conclusions

In addition to the direct effects of preventing cases and reducing severity, we have shown that both the ChAdOx1 nCoV-19 and BNT162b2 vaccines are associated with reduced likelihood of household transmission by 40-50% from individuals diagnosed with COVID-19 after vaccination, highlighting important wider benefits to close contacts. While this analysis was primarily intended to understand impacts on transmission to household contacts rather than those outside the household, the former are consistently identified as being at high risk for secondary infection. Therefore, these results could also have implications for transmissibility in other settings with similar transmission risks. These would need to be considered in future pandemic modelling to fully capture the impact of the vaccination programme and to inform public health strategies and public communication going forward.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

HappyPills ::

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Preberi si. Pa všeč mi je da si hitro spremenil besedo v NISI kužen. Manj kužen si precej MANJ. 60% MANJ!
No koliko manj možnosti da narediš nesrečo trezen? Boš še to pogledal pa primerjal? Al v resnici tudi tam zagovarjaš pijančke?

https://khub.net/documents/135939561/39...

Pa kaj maš ti s temi pijančki model?
By the way nisem taknil alkohola že 10+ let... če te to tako skrbi.

Še enkrat, pa še počasneje, da bo mogoče šlo v drugo.
Kaj se me necepljenca tako bojiš če si cepljen in zaščiten?


Še 1x bolj počasi. Kot cepljen nisem 100% zaščiten, mi izboljša možnosti cepivo ampak še bolj mi izboljša možnosti če si tudi ti cepljen.
In več kot nas bo cepljenih boljša bo ta možnost
Nevem kako je to težko razumet.

FireSnake ::

RedDrake je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Ja sam za covida jih je umiral po 150 na dan :D Ko boš to upal priznat boš se lahko premaknil naprej.
Povprečje smrti je 50 na dan mi smo jih imeli pa koliko. Kar poglej si grafke pa se javi.

Max tedenska številka SKUPNIH smrti je bila 820. Če znam šteti to pomeni okoli 115 ljudi dnevno. Tisti 50 je baseline, potem pa še 150 zaradi COVID-a, ups neki ne štima.
Pa povej mi tole.
Od marca 2020 do danes smo imeli točno 88 potrjenih smrti zaradi COVID-a v območju od 0-54 let.
V tem istem času smo imeli ~396 presežnih smrti v starosti 0-51 let. Daj mi povej, od česa je tistih ~300 riknilo? Nediagnosticirani COVID?
Depresija?
Nedelovanje zdravstva?
Cepivo? (samo v aprilu, maju in juniju je bilo ~90 presežnih smrti v 0-51 območju, isto kot COVID smrti v tem podobnem starostnem območju za obdobje 15-ih mesecev)
Zdaj mi pa povej, kaj je za družbo bolj pomembno. 300 ljudi 0-51 ali 3000 ljudi 85+? Iz vidika prihodnosti? Starostniki so ali pomrli ali pocepljeni, verjetno bo smrti malo. Ukrepi pa komot poženejo v smrt še kakega tisočaka "mladih". Kje bo break-even med neumnostjo in norostjo?


Števke

Številke niso merodajne, ker so zlagane (navzgor).
Zakaj je temu tako in kdo od tega profitira me ne spraševati.
Folk je od raka umiral, pa so pisali ToSranje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

HappyPills je izjavil:

RedDrake je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mja problem pri zastojih srca je v tem, da so res redki. Npr v Sloveniji v povprečju 4je dnevno. Iz tega je potem očitno da če se je 1 zgodil po cepljenju da ni druge.

Ane. In če se zgodi po tem ko nekdo faše COVID, je pa umrl zaradi COVID-a. Itak. Ni druge. Ista logika, samo tu je ne boš upal uporabiti.

In še enkrat.
Tisti, ki se zase boji naj se cepi. S tem si bo zelo zmanjšal možnost slabšega poteka COVID-a. Tisti, ki želi rikniti od COVID-a pa naj rikne. Jaz sem ogroženim okoli sebe svetoval naj se cepijo. 7 dni pred smrtjo sem po telefonu tastu zagotovil da naj se gre naslednji dan cepit, ker izgubit nima kaj. On je bil rizična skupina. Saj če bi ga COVID dobil bi tudi verjetno šel. Jaz NISEM rizična skupina in ker ravno delam na družini, _NOČEM_ niti za 0,001% povečati možnosti za defekt pri otroku. JA? In ko bo otrok zaplojen, se grem cepit.


Ja sam za covida jih je umiral po 150 na dan :D Ko boš to upal priznat boš se lahko premaknil naprej.
Povprečje smrti je 50 na dan mi smo jih imeli pa koliko. Kar poglej si grafke pa se javi.

S covidom jih je na dan umrlo največ 66

SuperKripto ::

CiClon je izjavil:

Za nami so po procentu cepljenih v EU sami možganski trusti - Bolgari, Romuni, Hrvati, Latvijci. Ampak verjetno smo mi samo toliko pametni, ostali pa zabiti.

Številke pri nas niti ne čudijo, če poslušaš, koliko so razširjeni razni energetiki, alternativci in podobna sranja. Tudi pri cepljenju proti sezonski gripi smo pri repu EU. EU dolgoročni cilj pri cepljenju starejše populacije je 75% (edini, ki so ga skoraj dosegli so Britanci), pri nas pa ni niti 10%. Smo precej antivax narod.

ja res je, slovenija je imela med najmanj cepljenih prot navadni gripi in tudi najmanj zrtvev na zacetku korone. Vse ostale okoliske drzave so jih dobile, se spomnim, ko so v sloveniji se spraseval kako to da je v sloveniji ni, ko je ze povsod okrog nas. Po drugi strani pa je bilo cist kontra recimo v Bergamu, kjer so imeli tiste zadnje 3 mesece pred prihodom korone enega najvisjih delezev na svetu po precepljenosti, sicer proti drugimi boleznimi.

Zgodovina sprememb…

Manu ::

c3p0 je izjavil:

Delta se vedno bolj kaže kot le rahel prehlad. Kljub temu pričakujem lockdown oktobra.

Covid-19 ni prehlad ali gripica, ampak je poleg respiratorna tudi krvo-žilna bolezen. Vir, vir, vir
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

HappyPills ::

Glugy je izjavil:

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?

Če vlada pade pa dobimo novo vlado bo kr nankerat več ljudi bolj sprejemljivo gledalo na potrebne ukrepe. Nekak se korono enači z potezami današnje vlade pa čeprav je korona globalni problem.


To je največja bedarija ampak na žalost še kako resnična. Če bi na vladi bili npr Šarec bi zdajle med antivexxerji bili celotna garnitura SDS s podaniki. Med cepljenimi pa marsi kak antivexxer prisoten v tej temi.

apfelstrudl ::

JanK je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Kaj se me necepljenca tako bojiš če si cepljen in zaščiten?


Ker nobena vakcina ni 100% ucinkovita. Ampak, ce si cepljen, imam okoli 40-50% manj sans, da zaradi tebe zbolim, ce navkljub cepljenju fases bolezen.

In ce se ti ne da brati celega clanka, je dovolj samo povzetek:

Conclusions

In addition to the direct effects of preventing cases and reducing severity, we have shown that both the ChAdOx1 nCoV-19 and BNT162b2 vaccines are associated with reduced likelihood of household transmission by 40-50% from individuals diagnosed with COVID-19 after vaccination, highlighting important wider benefits to close contacts. While this analysis was primarily intended to understand impacts on transmission to household contacts rather than those outside the household, the former are consistently identified as being at high risk for secondary infection. Therefore, these results could also have implications for transmissibility in other settings with similar transmission risks. These would need to be considered in future pandemic modelling to fully capture the impact of the vaccination programme and to inform public health strategies and public communication going forward.


In zato ker imaš ti par promilov šanse da te bom jaz okužil, mi boš ti diktiral da si vbrizgam nepreverjeno (po besedah medicincev) cepivo v roko in podpiral diktatorske prijeme vlade?

In potem imajo nekateri tukaj jajca obmetavat necepljene s pridevnikom "pičkica", ti pa paniko delaš za tisti procent možnosti...
Nehaj vozit avto, nehaj pit, pa doma ostani ... da te kdo ne povozi po nesreči.

Kje se neha zadeva?

JanK ::

Manu je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Delta se vedno bolj kaže kot le rahel prehlad. Kljub temu pričakujem lockdown oktobra.

Covid-19 ni prehlad ali gripica, ampak je poleg respiratorna tudi krvo-žilna bolezen. Vir, vir, vir


In, kot kaze, tudi nevroloska.

"There was a much larger change in resting heart rate for individuals who had Covid compared to other viral infections," said Jennifer Radin, an epidemiologist at Scripps who leads the DETECT trial. "We also have a much more drastic change in steps and sleep." The scientists also found that about nine days after participants with Covid first began reporting symptoms, their heart rates dropped. After this dip, which was not observed in those with other illnesses, their heart rates rose again and remained elevated for months. It took 79 days, on average, for their resting heart rates to return to normal, compared with just four days for those in the non-Covid group.

This prolonged heart rate elevation may be a sign that Covid-19 disrupts the autonomic nervous system, which regulates basic physiological processes. The heart palpitations and dizziness reported by many people who are recovering from Covid may be symptoms of this disruption. Sleep and physical activity levels also returned to baseline more slowly in those with Covid-19 compared to those with other ailments, Dr. Radin and her colleagues found. The researchers identified a small subset of people with Covid whose heart rates remained more than five beats per minute above normal one to two months after infection. Nearly 14 percent of those with the disease fell into this category, and their heart rates did not return to normal for more than 133 days, on average. These participants were also significantly more likely to report having had a cough, shortness of breath and body aches during the acute phase of their illness than did other Covid patients.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Ben Dover ::

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Troll nima časa za branje, kdo bi si mislil... :))

Dokler model primerja pijančke s kovidom in dokler ne more odgovorit na eno preprosto vprašanje zakaj se me boji... ne, ne bom bral 100+ strani neke študije.

Kovid je tako razširjen da bo ziher našel izjavo kakega priznanega medicinca da cepljeni ni več kužen.

... če to seveda drži ...


Priznani medicinci so delali to raziskavo, ampak tebe to ne zanima, ker je preveč za brat, niti te ne ustavi pri pametovanju. Je poskusil ti razložit po domače, pa še tega ne razumeš, tako da nimaš nobene pravice zahtevat pojasnila, če si preveč trd in še nepismen po vrhu.


Razložil je po domače moj kurac.

Še tebe vprašam trdonja: zakaj se me cepljenci bojijo če nisem cepljen (glede na to da oni so in so zaščiteni)?
Ko boš na to vprašanje odgovoril, se bova pa menila o tvoji pravici da mene (in ostale) siliš v cepljenje.

p.s. : Nepismen pišem po tem zarukanem forumu? In ti o tem kdo je trd?


Cepi se prijatelj, preveč se sekiraš prijatelj, to ni zdravo.. Pač počnem enako kot vi, ne bit jezen zdaj, hihi.

Lp

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

Ben Dover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Troll nima časa za branje, kdo bi si mislil... :))

Dokler model primerja pijančke s kovidom in dokler ne more odgovorit na eno preprosto vprašanje zakaj se me boji... ne, ne bom bral 100+ strani neke študije.

Kovid je tako razširjen da bo ziher našel izjavo kakega priznanega medicinca da cepljeni ni več kužen.

... če to seveda drži ...


Priznani medicinci so delali to raziskavo, ampak tebe to ne zanima, ker je preveč za brat, niti te ne ustavi pri pametovanju. Je poskusil ti razložit po domače, pa še tega ne razumeš, tako da nimaš nobene pravice zahtevat pojasnila, če si preveč trd in še nepismen po vrhu.


Razložil je po domače moj kurac.

Še tebe vprašam trdonja: zakaj se me cepljenci bojijo če nisem cepljen (glede na to da oni so in so zaščiteni)?
Ko boš na to vprašanje odgovoril, se bova pa menila o tvoji pravici da mene (in ostale) siliš v cepljenje.

p.s. : Nepismen pišem po tem zarukanem forumu? In ti o tem kdo je trd?


Cepi se prijatelj, preveč se sekiraš prijatelj, to ni zdravo..

Lp

Ne skrbi zame
Če bi bral celotno verigo objav bi videl da sem zadevo prebolel.

Še enkrat - ni bilo prijetno, je bilo pa daleč od tega strašenja in delanja panike.

Tako da, ne skrbet zame. Me good... samo probam dopovedat parim ljudem, da prisila in nacistične metode niso ravno zaželjena zadeva v dandanašnjih časih.

JanK ::

apfelstrudl je izjavil:


Nehaj vozit avto, nehaj pit, pa doma ostani ... da te kdo ne povozi po nesreči.


Za celotno populacijo je 13x vecja verjetnost, da v Evropi umres zaradi COVIDa, kot v prometni nesreci.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

apfelstrudl ::

JanK je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Nehaj vozit avto, nehaj pit, pa doma ostani ... da te kdo ne povozi po nesreči.


Za celotno populacijo je 13x vecja verjetnost, da v Evropi umres zaradi COVIDa, kot v prometni nesreci.

In ta podatek ti da pravico v nacistične metode in cepljenja pod prisilo?

Daj naredi uslugo vsem nam. Najdi še povprečno starost umrlih. Saj veš, da vemo kam naprej debato peljat ;)

SuperKripto ::

Kako ves, saj so testerji zelo nezanesljivi. A si bil zraven obdukcij? Tistih tapravih, kjer se ne uporablja nezanesljivih testerjev? Vsa statistika in smrtnost, ki prihaja na podlagi nezanesljivih testerjev je vprasljiva.

Zgodovina sprememb…

RedDrake ::

JanK je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Nehaj vozit avto, nehaj pit, pa doma ostani ... da te kdo ne povozi po nesreči.


Za celotno populacijo je 13x vecja verjetnost, da v Evropi umres zaradi COVIDa, kot v prometni nesreci.

Kaj pa za 18-31 populacijo?
Da ni tam še za kak velikostni razred večja verjetnost (od zgoraj navedene) da greš falit v avtu kot zaradi COVID-a slučajno?
Cherrypick je logical fallacy.
Statistiki pa itak ni za zaupati.

Prašam še tebe, zakaj imamo 400 presežnih smrti v 0-51 pri 88 COVID smrtih 0-54. Zakaj je šlo tistih ~300 ljudi prezgodaj v grob?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

apfelstrudl ::

apfelstrudl je izjavil:

JanK je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Nehaj vozit avto, nehaj pit, pa doma ostani ... da te kdo ne povozi po nesreči.


Za celotno populacijo je 13x vecja verjetnost, da v Evropi umres zaradi COVIDa, kot v prometni nesreci.

In ta podatek ti da pravico v nacistične metode in cepljenja pod prisilo?

Daj naredi uslugo vsem nam. Najdi še povprečno starost umrlih. Saj veš, da vemo kam naprej debato peljat ;)


Na, da ti bo lažje.
Nemčija : https://www.statista.com/statistics/110...

S tem da upoštevaj da je marsikatera smrt "zaradi kovida" v bistvu smrt "s kovidom" (potrjeno od večih virov direktno v medicini).

Torej zakaj cepljenje vsega kar hodi po dveh nogah (pa verjetno bodo še mačke in pse hoteli pocepit)?

jshadlsa232 ::

JanK je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Kaj se me necepljenca tako bojiš če si cepljen in zaščiten?


Ker nobena vakcina ni 100% ucinkovita. Ampak, ce si cepljen, imam okoli 40-50% manj sans, da zaradi tebe zbolim, ce navkljub cepljenju fases bolezen.

In ce se ti ne da brati celega clanka, je dovolj samo povzetek:

Conclusions

In addition to the direct effects of preventing cases and reducing severity, we have shown that both the ChAdOx1 nCoV-19 and BNT162b2 vaccines are associated with reduced likelihood of household transmission by 40-50% from individuals diagnosed with COVID-19 after vaccination, highlighting important wider benefits to close contacts. While this analysis was primarily intended to understand impacts on transmission to household contacts rather than those outside the household, the former are consistently identified as being at high risk for secondary infection. Therefore, these results could also have implications for transmissibility in other settings with similar transmission risks. These would need to be considered in future pandemic modelling to fully capture the impact of the vaccination programme and to inform public health strategies and public communication going forward.

Kdo pa ti to zagotavlja? Znanost ki zbira podatke sproti in ki segajo 1 leto v preteklost? Znanost ki sele zdaj spremlja delovanje cepiv z mutiranimi sevi? V tem primeru vera v znanost ali v boga - what's the difference? :)

Raptor F16 ::

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Troll nima časa za branje, kdo bi si mislil... :))

Dokler model primerja pijančke s kovidom in dokler ne more odgovorit na eno preprosto vprašanje zakaj se me boji... ne, ne bom bral 100+ strani neke študije.

Kovid je tako razširjen da bo ziher našel izjavo kakega priznanega medicinca da cepljeni ni več kužen.

... če to seveda drži ...


Priznani medicinci so delali to raziskavo, ampak tebe to ne zanima, ker je preveč za brat, niti te ne ustavi pri pametovanju. Je poskusil ti razložit po domače, pa še tega ne razumeš, tako da nimaš nobene pravice zahtevat pojasnila, če si preveč trd in še nepismen po vrhu.


Razložil je po domače moj kurac.

Še tebe vprašam trdonja: zakaj se me cepljenci bojijo če nisem cepljen (glede na to da oni so in so zaščiteni)?
Ko boš na to vprašanje odgovoril, se bova pa menila o tvoji pravici da mene (in ostale) siliš v cepljenje.

p.s. : Nepismen pišem po tem zarukanem forumu? In ti o tem kdo je trd?


Ker si brez baze protiteles, ki bi jih sicer s cepljenjem dobil trenutno navaden bioreaktor na dveh nogah, ki se lahko prosto giblje med zdravimi.

Dovolj na kratko razloženo ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

apfelstrudl ::

Raptor F16 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Troll nima časa za branje, kdo bi si mislil... :))

Dokler model primerja pijančke s kovidom in dokler ne more odgovorit na eno preprosto vprašanje zakaj se me boji... ne, ne bom bral 100+ strani neke študije.

Kovid je tako razširjen da bo ziher našel izjavo kakega priznanega medicinca da cepljeni ni več kužen.

... če to seveda drži ...


Priznani medicinci so delali to raziskavo, ampak tebe to ne zanima, ker je preveč za brat, niti te ne ustavi pri pametovanju. Je poskusil ti razložit po domače, pa še tega ne razumeš, tako da nimaš nobene pravice zahtevat pojasnila, če si preveč trd in še nepismen po vrhu.


Razložil je po domače moj kurac.

Še tebe vprašam trdonja: zakaj se me cepljenci bojijo če nisem cepljen (glede na to da oni so in so zaščiteni)?
Ko boš na to vprašanje odgovoril, se bova pa menila o tvoji pravici da mene (in ostale) siliš v cepljenje.

p.s. : Nepismen pišem po tem zarukanem forumu? In ti o tem kdo je trd?


Ker si brez baze protiteles, ki bi jih sicer s cepljenjem dobil trenutno navaden bioreaktor na dveh nogah, ki se lahko prosto giblje med zdravimi.

Dovolj na kratko razloženo ?

In zakaj to tebe (cepljenega) skrbi?

(by the way jaz sem prebolel zadevo in imam protitelesa - samo, kot že parkrat omenjeno - probam ljudem dopovedat da nacistične metode nimajo mesta v letu 2021)

mirator ::

apfelstrudl je izjavil:

mirator je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?

Zato, ker če si cepljen, nisi potem kužen tudi za druge. Ti lahko da boš prebolel covid-19 lažje kot prehlad, nekdo drug, ki ga boš pa okužil ti pa bo umrl.

Kolikokrat vam bomo mogli še povedat, da tudi ko si cepljen si še vedno prenašalec tega kurčevega virusa

Pa mater milo, a je ta en stavek tako težko razumet al kaj?

Lej, ne razburjaj se preveč, ker je to bolj nevarno kot covid-19.
In kje piše, da je to kar ti razlagaš ena in edina resnica?
Seveda se jaz kot laik lahko motim, vendar razumem kužnost, kot da izdihavaš nove viruse. Če si cepljen, ti vdihane viruse imunski sistem uniči in torej jih torej tudi ne izdihavaš in posledično ne moreš biti kužen.

JanK ::

RedDrake je izjavil:


Kaj pa za 18-31 populacijo?


Pri 15-45 na vsakih 7 iz prometa umre 1 za COVID. Pri 45-65 pa je razmerje ze obrnjeno: 1.3x toliko smrti zaradi COVIDa kot zaradi prometa.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

apfelstrudl ::

mirator je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

mirator je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?

Zato, ker če si cepljen, nisi potem kužen tudi za druge. Ti lahko da boš prebolel covid-19 lažje kot prehlad, nekdo drug, ki ga boš pa okužil ti pa bo umrl.

Kolikokrat vam bomo mogli še povedat, da tudi ko si cepljen si še vedno prenašalec tega kurčevega virusa

Pa mater milo, a je ta en stavek tako težko razumet al kaj?

Lej, ne razburjaj se preveč, ker je to bolj nevarno kot covid-19.
In kje piše, da je to kar ti razlagaš ena in edina resnica?
Seveda se jaz kot laik lahko motim, vendar razumem kužnost, kot da izdihavaš nove viruse. Če si cepljen, ti vdihane viruse imunski sistem uniči in torej jih torej tudi ne izdihavaš in posledično ne moreš biti kužen.

Torej priznaš da je razburjanje bolj nevarno od kovida, hkrati pa težiš za cepljenje? ;)
Cepljeni so, vsaj po do zdaj znanih podatkih, še vedno kužni - zgolj malo manj.

FireSnake ::

zmaugy je izjavil:

Poleg tega naj bi bila Delta veliko bolj nalezljiva ampak tudi manj nevarna za hujše posledice (kar je v bistvu tudi cilj virusov - nalezljivost, ne pa umor "hosta").


Virus je mrtva narava z DNK. Nima nobenih ciljev. Zgolj evolucija favorizira takšen razvoj.


Lepo napisano.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

RedDrake ::

Raptor F16 je izjavil:


Ker si brez baze protiteles, ki bi jih sicer s cepljenjem dobil trenutno navaden bioreaktor na dveh nogah, ki se lahko prosto giblje med zdravimi.

Dovolj na kratko razloženo ?

Recimo.
Ampak cepljeni bioreaktor na dveh nogah pa bo ZAGOTOVO produciral samo virusne mutacije, ki so odporne na cepivo. Ker druge bo imunski sistem pobil.
Torej cepiti bi se morali praktično vsi, ali pa nihče.
Zdaj, če bi "neprodušno" ZAPRLI meje (kot recimo NZ) potem bi si lahko privoščili cepljenje, ki traja dobesedno leta.
Če pa počnemo to kar zdaj počnemo, ko realno ne moremo cepiti več kot dobre polovice tudi če bi hoteli, in ko lahko kadarkoli nek random Dr. med. Jože Novak prinese novo Omega Mu Kappa verzijo iz Rodezije, kjer je bil na Safariju, oops, mislim izobraževanju, potem je skoraj bolje biti ne cepljen.
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658878 (52620) bluefish

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825161 (21421) Ben Dover

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654686 (44949) bluefish

Več podobnih tem