» »

COVID19 - cesar je gol in bos, a še vedno strumno koraka v novi lockdown

COVID19 - cesar je gol in bos, a še vedno strumno koraka v novi lockdown

««
6 / 6
»
»»

HappyPills ::

Jaz čakam vostoka v prvi bojni liniji protestov. Če pa niti vostok ni pripravljen it potem pa ne bo kaj dost od tega.
Pač jokanje na ST dokler se ne boste cepli ali prekužli.

Invictus je izjavil:

7 ljudi je po uradnih podatkih na intenzivni negi, pa delajo paniko kot da bo zdravstvo počepnilo...


Sej veš kako je. Opozarjajo in opozarjajo. Potem imaš pa 2 antivexxerja ki jim bližji ne pridejo do obravnave za raka in se čudita kako je to možnp. In spet je krivo vse drugo. 1001 razlog za to razen pač očitnega razloga.
Čeprav v resnici se potem ko shit hits the fan od istega zdravstva pričakuje čueže. In to od tega zdravstva, ki je itak za en kurac. A med vami ni nobenega zdravnika ki bi poskrbel za antivexxerje? Vostok pravi da se za intenzivko naučiš v 14 dneh. Verjetno bi za zdravjenje raka rabil še kak teden manj. Itak maš vse na yt.

Ni vam lahko. Res ne.

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

dild0idis je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Jaz garantiram da še pol leta ali leto takih nebuloz in se bo velikemu delu prebivalcev odpulilo...


Glede tega imaš kar prav verejtno.

Vprašanje je samo, ali bo večji gnev nad politiki oz. strokovnjaki, ali bo večji gnev nad necepljenimi?

Glede na to da je v Avstraliji ca. 12% cepljenih, mislim da lahko cepljeni zgolj upajo da bo gnev nad politiki ;)

Ker če gre 12% ljudi na 88% ljudi, potem veš kakšen bo rezultat te "vojne" in koliko časa bo trajala. Kajnede?

Al' ti nisi imel v mislih avstralcev in si zgolj to tko mal po ovinkih grozil nam necepljenim?

Zgodovina sprememb…

RoccoC ::

Tudi v Avstraliji ne bo noben problem. Antiwaxerji ste pač dokazano za par razredov bolj butasti, tako da tudi 12-88 bo kar enostavno.

HappyPills ::

Haha kaj jim špila. Štrudl je še en ki že koplje jarke doma.

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Haha kaj jim špila. Štrudl je še en ki že koplje jarke doma.

Jure, spet si me razočaral.
Kje sem to napisal? Napisal sem da avstralci zganjajo totalen nepotreben kaos in histerijo na podlagi 100 okuženih in ENEGA mrtvega.
Kdorkoli misli da je to normalno... ja no, pa naj misli. Zame ni.

Noben ne koplje jarkov. In dobro ti veš za čim "štrudl" stoji in za čim ne. To sva že vse čez dala. In ne bom še enkrat, ker se mi ne da.
Če se ti pa spet pač jebe v glavo neko osebo preko interneta pa kar. Ne bom zameril...

RoccoC je izjavil:

Tudi v Avstraliji ne bo noben problem. Antiwaxerji ste pač dokazano za par razredov bolj butasti, tako da tudi 12-88 bo kar enostavno.

Ti pojma nimaš zakaj se jaz zavzemam in kaj jaz sem (spoiler: nisem antivaxxer).

Drugače, saj to veš da ravno raven izražanja pove veliko o inteligenci osebka?

V momentu ko vidim, da osebek ne obvlada drugega kot zmerjanje in žaljenje, se midva nimava kaj pametnega za menit. Imaš v ZOO opice in ostale živali, pa pojdi lajat na njih.
Če pa misliš da bo 88% ljudi, pa naj bodo še tako butasti, pušnilo vojno proti 12%... no ja, spet to veliko pove o tvoji lastni inteligenci.

Pa fajn se mej.

Zgodovina sprememb…

RoccoC ::

Antiwaxerji ste dokazljivo na inteligenčnem nivoju tri letnikov, vaši mnenjski voditelji so pa vsi po vrsti psihiatrični bolniki. Ne noben problem ne bo.

hr_natakar ::

LeQuack je izjavil:

Evo resnica o cepivih. Janša že leta igra golf na Mavriciju z največjimi dobičkarji v zdravstvu :
https://www.24ur.com/novice/slovenija/j...

Zato se toliko forsira.

lol, a noben ne bo komentiral tega clanka? Nekdo je pod clankom napisal vprasanje, a nimajo v programu stranke boj proti korupciji v zdravstvu, sedaj pa takole?

HappyPills ::

Bmk za janšo in njegove pajdaše. Elitna mafija.

PrimoZ_ ::

apfelstrudl je izjavil:

dild0idis je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Jaz garantiram da še pol leta ali leto takih nebuloz in se bo velikemu delu prebivalcev odpulilo...


Glede tega imaš kar prav verejtno.

Vprašanje je samo, ali bo večji gnev nad politiki oz. strokovnjaki, ali bo večji gnev nad necepljenimi?

Glede na to da je v Avstraliji ca. 12% cepljenih, mislim da lahko cepljeni zgolj upajo da bo gnev nad politiki ;)

Ker če gre 12% ljudi na 88% ljudi, potem veš kakšen bo rezultat te "vojne" in koliko časa bo trajala. Kajnede?

Al' ti nisi imel v mislih avstralcev in si zgolj to tko mal po ovinkih grozil nam necepljenim?


Pazite se, cepljeni oddajamo spike proteine v okolico.
To je vojna ki jo ne morete dobiti.

Vse vas bomo spike-al...
Muahahahahahahaha.... >:D

apfelstrudl ::

RoccoC je izjavil:

Antiwaxerji ste dokazljivo na inteligenčnem nivoju tri letnikov, vaši mnenjski voditelji so pa vsi po vrsti psihiatrični bolniki. Ne noben problem ne bo.

Ja internetni Rambo, ti boš pa v prvi bojni vrsti.

Jesus fuck...

PrimoZ_ ::

Pazi se...
moji spike proteini so vsaj 10m okoli mene, pravzaprav jih za sabo puščam cel oblak...

Vse vas bodo, vse!!!!

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

Pazi se...
moji spike proteini so vsaj 10m okoli mene, pravzaprav jih za sabo puščam cel oblak...

Vse vas bodo, vse!!!!

Model. Jaz sem že prebolel zadevo. Tako da si ti te spike proteine nekam vtakni.
Sem po zadnjih raziskavah bolj zaščiten kot ti.

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Ampak ti proteini so iz cepiva...

Pazi se pazi...

Lahko bežiš, ampak ušel ne boš >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

Ampak ti proteini so iz cepiva...

Pazi se pazi...

Lahko bežiš, ampak ušel ne boš >:D

Ne beži štrudl pred nikomer... še najmanj pa pred tabo.

PrimoZ_ ::

Glej, tu so povedali kako nevarni so spike proteini, ki jih celjeni širimo :)

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

Glej, tu so povedali kako nevarni so spike proteini, ki jih celjeni širimo :)


Ponovim za počasnele - ne beži štrudl pred nobenim, še najmanj pred tabo in tvojimi proteini.

(by the way se fajn trolava... ti kar nadaljuj :P )

dild0idis ::

apfelstrudl je izjavil:



Al' ti nisi imel v mislih avstralcev in si zgolj to tko mal po ovinkih grozil nam necepljenim?


Niti pod razno nisem grozil, niti ne mislim groziti ali se udeležiti nekih brezveznh dejanj, ki ničemer ne vodijo.

Drugače je bilo mišljeno na splošno in bolj na Slovenijo in EU, ker za Avstralijo me ša manj briga, kot pa, če si ti cepljen ali ne.

Če misliš, da boš s tem ker nisi cepljen in boš s svojimi dejanji t.i. "antiwaxerstva" kaj spremenil oz. naredil, kar pojdi na ulico in protestiraj ali pa se deri, če ti paše.

Morda bomo cepljeni kmalu umrli zaradi stranskih učinkov oz. česarkoli že, kar mislite, da je v cepivih, morda 5G?

Dokler boš pustil mene na miru in mi ne boš razbijal pred bajto, delaj kar ti paše.

Osebno mislim, da bo ves tvoj trud zaman in ne boš ničesar dosegel, a vseeno, tvoje življenje, tvoj boj proti mlini na veter, ...

IMHO bodo počasi dajali čim več korenčkov cepljenim in čedalje več palice necepljenim in bo čedalje več ljudi cepljenih. >:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrimoZ_ ::

Očitno si pogumen. Cenim to.
Ampak misliš da so ostali enako pogumni ?

Ko jim cepljeni spomnimo kako letijo oblaki spike proteinov od nas, se bodo razbežali ko kure brez glave.
To ne bo boj ampak mesarsko klanje!

Tako, sedaj pa počasi končam s kosilom :)

dild0idis ::

ps: Še tole dodam in sprašujem moderatorje, ali res rabimo vsak dan neko novo prowaxer oz. antiwaxer temo na slo-techu?

Ali ni bilo že dovolj tem glede tega kitajskega virusa, njegovih posledic in cepiv?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

apfelstrudl ::

dild0idis je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:



Al' ti nisi imel v mislih avstralcev in si zgolj to tko mal po ovinkih grozil nam necepljenim?


Niti pod razno nisem grozil, niti ne mislim groziti ali se udeležiti nekih brezveznh dejanj, ki ničemer ne vodijo.

Drugače je bilo mišljeno na splošno in bolj na Slovenijo in EU, ker za Avstralijo me ša manj briga, kot pa, če si ti cepljen ali ne.

Če misliš, da boš s tem ker nisi cepljen in boš s svojimi dejanji t.i. "antiwaxerstva" kaj spremenil oz. naredil, kar pojdi na ulico in protestiraj ali pa se deri, če ti paše.

Morda bomo cepljeni kmalu umrli zaradi stranskih učinkov oz. česarkoli že, kar mislite, da je v cepivih, morda 5G?

Dokler boš pustil mene na miru in mi ne boš razbijal pred bajto, delaj kar ti paše.

Osebno mislim, da bo ves tvoj trud zaman in ne boš ničesar dosegel, a vseeno, tvoje življenje, tvoj boj proti mlini na veter, ...

IMHO bodo počasi dajali čim več korenčkov cepljenim in čedalje več palice necepljenim in bo čedalje več ljudi cepljenih. >:D

Najprej preglej ostale moje objave in boš videl da štrudl ni striktno anti-vaxx in da verjame v medicino/znanost, in da je med drugim prebolel to svinjarijo.
Potem lahko pa naprej debatiramo.

5g v cepivih? A daj nehaj no. A to kdo res verjame al vas to samo trolajo ljudje?

dild0idis ::

apfelstrudel, ne berem vseh tvojih objav, če nisi antiwaxer in verjameš v znanost, se ti opravičujem, da sem te opredelil za antiwaxerja.

Drugače pa lahko isto napišem tudi za koga drugega, ki je antiwaxer.

Glede 5G ne vem, če trolajo ali ne, sem najprej mislil, da je to čisto trolanje, pa berem sedaj tukaj covid antiwaxerje, pa nisem več 100%, enako kakor nisem 100%, če so flateartharji troli ali ne.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrimoZ_ ::

Gori sem linkal invajt na event o cepivih in 5G.
Glede na to, da organizirajo event in pobirajo vstopnino, potem več kot očitno obstaja folk, ki v to trdno verjame.

Eno je šit postanje po FB, drugo je pa da greš v živo na event in še plačaš za to.

PrihajaNodi ::

Neon87 je izjavil:

feryz je izjavil:

Vprašaj koga iz zdravstvenega. Ne poznaš nikogar v zdravstvu?

Jaz bi lahko dobil, ampak se mi že lažni papir gnusi, kaj šele cepljenje.


Žal ne.. no meni se cepljenje bolj gnusi in bi s papirjem (ki bo za normalno življenje bržkone nujen) bilo vse olajšano.


Itak bos rabil tretjo dozo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

Gori sem linkal invajt na event o cepivih in 5G.
Glede na to, da organizirajo event in pobirajo vstopnino, potem več kot očitno obstaja folk, ki v to trdno verjame.

Eno je šit postanje po FB, drugo je pa da greš v živo na event in še plačaš za to.

OK fair play.
Samo v tole ne štrudla noter metat... ker niti slučajno ne verjame v take pravljice.

PrimoZ_ ::

Tebe sem citiral samo zato ker si omenjal kdo bi zmagal v bitke, češ da je ne cepljenih toliko več da z levo roko prebutajo cepljene.

Pa sem dodal še drug vidik bitke :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tebe sem citiral samo zato ker si omenjal kdo bi zmagal v bitke, češ da je ne cepljenih toliko več da z levo roko prebujajo cepljene.

Pa sem dodal še drug vidik bitke :)

V bistvu je štrudl zelo miroljubna oseba ki nobenemu noče nič - ampak, pičkica pač ni, in jebat v glavo se pa ne pusti ;)

Zgoraj sem samo rekel da se bo počasi avstralcem verjetno "spipalo" (pa to vsem, celpljenim in necepljenim), ker kaj delajo politiki njim je nekaj kar ne more biti klasificirano "pod normalo" pa da se mi vsi postavijo na obrvi in plešejo "jig".
Glej tole, je kratko. In ni kak YT prispevek - gre za njihov news network
https://twitter.com/aginnt/status/14178...

Se ti tole zdi normalno?
Zaradi 111 okužb (na 82 tisoč testov) in 1 (ENEGA) mrtvega zapirajo trgovine, ljudi... totalna karantena. To NI normalno. Pika.

Z "vojnami" in kako bo zadeva potekala se je potem najprej oglasil nekdo drug. Jaz sem zgolj repliciral.

uvodV?? ::

apfelstrudl je izjavil:


Najprej preglej ostale moje objave in boš videl da štrudl ni striktno anti-vaxx in da verjame v medicino/znanost, in da je med drugim prebolel to svinjarijo.
Potem lahko pa naprej debatiramo.?

Selektivno verjameš, v COVID cepiva pa brez konkrertnih dokazov dvomiš.
Podoben si ostalim antivaxerjom bolj kot si misliš in upaš priznati.

apfelstrudl ::

uvodV?? je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Najprej preglej ostale moje objave in boš videl da štrudl ni striktno anti-vaxx in da verjame v medicino/znanost, in da je med drugim prebolel to svinjarijo.
Potem lahko pa naprej debatiramo.?

Selektivno verjameš, v COVID cepiva pa brez konkrertnih dokazov dvomiš.
Podoben si ostalim antivaxerjom bolj kot si misliš in upaš priznati.

COVID cepiva so uradno (po besedah razvijalcev) v testni fazi, pa če se mi ti in naša oblast na obrvi postavite.
Več kot razvijalec cepiv pač ne veš.

In pazi, bom počasi, sam zate ... če bi šlo za ebolo bi bil prvi v vrsti. Riziko/bonus and shit.
Glede na to da sem kovid prebolel (brez večjih posledic - ni pa bilo prijetno), bom pač počakal. Imaš kaj proti? In če imaš - ko te jebe.
Aja, hkrati se še vedno držim vseh ukrepov in pazim tudi na take kot si ti, da te ja ne bom okužil.
Sem pa striktno ZA cepljenje starejših in bolnih in jim to tudi predlagam, ker tam je pa tveganje/bonus zelo v prid cepljenju.

Bo šlo? Ali ti drugače misleči "na splošno" ne potegnejo (si mal latentnega nacija?)

Nedasemiveč ::

Link do članka (normalnega medija), kjer piše, da je cepivo v testni fazi.

apfelstrudl ::

Nedasemiveč je izjavil:

Link do članka (normalnega medija), kjer piše, da je cepivo v testni fazi.

Vsekakor.

Izvoliš : https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT...
Moderna - striktno od proizvajalca. PRVA faza se zaključi konec 2022. Cepivo ima "emergency use" dovoljenje.

Podobno najdeš tudi za ostale proizvajalce (Pfizer, ...). Samo oni bodo prvo fazo končali leta 2023.

Pa da se razumeva. Verjamem da je majhna šansa da bo kaj hujšega narobe. In ponavljam da za rizične skupine NI vprašanja ali naj se cepijo ali ne.
Ampak za kojega kurca bi mene (kot prebolevnika) in meni podobne kdo silil v to cepljenje, če nimam potrebe ... samo iz "ihte" in "ker sem se jaz se daj tudi ti"?

Al kaj koji shit igra tle tistim najbolj gorečim cepljencem?

ajdov2 ::

Fašiste je treba dat v fojbe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

apfelstrudl ::

ajdov2 je izjavil:

Fašiste je treba dat v fojbe.

Predaleč si šel s tem majstor, predaleč.
Mislim da bo čas da se ljudje začnejo obašat kot ljudje in ne kot krvi žejne živali - pa ne glede na to kakšna so osebna prepričanja.

PrihajaNodi ::

Rape is going on:
https://www.24ur.com/novice/korona/zapo...

Vse pocepit...mama mia, dobro da delam od doma in se ne zajebavam z idioti.

apfelstrudl je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Fašiste je treba dat v fojbe.

Predaleč si šel s tem majstor, predaleč.
Mislim da bo čas da se ljudje začnejo obašat kot ljudje in ne kot krvi žejne živali - pa ne glede na to kakšna so osebna prepričanja.


Fasiste v fojbe. Z veseljem bomo nosili Davidove zvezde!

Necepljeni smo (se)v prednosti. Naj se gospodarstvo podere:
pač določene panoge se bodo zaprle kot so gostilne, gledališča,opera, koncerti, športne prireditve, kino... ker nihče ne bo dal za test 20 in več eur, tisti, ki so se cepili pa itak ne hodijo na takšne prireditve
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

49106 ::

hr_natakar je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Evo resnica o cepivih. Janša že leta igra golf na Mavriciju z največjimi dobičkarji v zdravstvu :
https://www.24ur.com/novice/slovenija/j...

Zato se toliko forsira.

lol, a noben ne bo komentiral tega clanka? Nekdo je pod clankom napisal vprasanje, a nimajo v programu stranke boj proti korupciji v zdravstvu, sedaj pa takole?


Nemogoče :))

A ste novico o odvetniku že prebrali?

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/mato...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

sbawe64 ::

Lahko bi ga imenovali se za direktorja UKC, ded je kot kaže sposoben in lahko dela 30 ur na dan.


Ali vsaj na lokalni komunali in pogrebnemu podjetju.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

paco ::

Nedasemiveč je izjavil:

Link do članka (normalnega medija), kjer piše, da je cepivo v testni fazi.

https://www.ema.europa.eu/en/human-regu...

Vsa covid cepiva majo "Conditional marketing authorisation"
It iz aj.

digitalcek ::

RoccoC je izjavil:

Antiwaxerji ste dokazljivo na inteligenčnem nivoju tri letnikov, vaši mnenjski voditelji so pa vsi po vrsti psihiatrični bolniki. Ne noben problem ne bo.


Skoraj VSI svetovni politiki so, brez da jih žalim, lažji, ali težji psihiatrični bolniki. Pa tudi zdravniki, ki patološko, pogosto napamet, ali zaradi osebnih koristi (podkupnina) zagovarjate cepljenje!

Vprašajte psihiatre. Take, ki se upajo o tem spregovoriti. Kajti njihov odgovor bo (so mnogi, ali vsi zreli za institucijo?): Seveda so, tako je.

Pa ne zato, ker bi si psihiatri radi zagotovili dodaten dohodek, ampak iz enega BISTVENEGA razloga, katerega so napisali pred 150 leti nad vhod neke italijanske norišnice:Večina je zunaj...

Proti temu dejstvu ni ne argumentov (ker je samo po sebi preveč šokantno, še posebej za politike), niti ne linkov...

Velika VEČINA JE ZUNAJ... In vsi smo, tako politiki, kot čsto navadni ljudje, za noter. Tudi politiki. Janše, Beovičke, Ihani, Faučiji. VSI!

Mene bi recimo vzeli "noter", samo sem prestar. In tudi ne delam okoli kaj veliko škode.

Tile "na položajih" pa jo delajo. In to ogromno!

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96886767 (24955) OutOfTheBox

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671108836 (101447) BigWhale

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47757831 (53042) RedDrake

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30432221 (27999) zmaugy

Več podobnih tem