» »

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

««
4 / 10
»»

strawman ::

V moji družbi, tistih par ki se še niso cepili, cepljenje zavrača predvsem iz strahu pred stranskimi učinki, ki naj bi se pojavljali po daljšem obdobju (5, 10 let), ter to da naj cepiva ne bi bila testirana.

Ni mi čisto jasno zakaj bi se hudi stranski učinki začeli pojavljat šele po daljšem obdobju, po moji laični logiki in razumevanju delovanja cepiv možnost komplikacij zelo hitro pada s časom.
Mi lahko kdo razloži to? A je to samo strašenje z neko "impending doom" situacijo?

Glede "eksperimentalnosti" cepiv je pa itak zabavno poslušati kako drgnejo isto retoriko že mesece, medtem pa se dan za dnem brez problema cepi na milijone ljudi.

gozdar1 ::

Če gra pa za NOVI koronavirus.

zmaugy ::

OK, torej vprašam še enkrat.
Zakaj bi se popolnoma zdrav človek, ki ni dobra stranka za kovid, šel cepit s cepivom za katerega še "stroka" priznava da nima pojma kaki bodo dolgoročni stranski učinki?

Kot da sem 2 leti star prosim. Saj veš. "Antivaxxerji" nismo pretirano inteligentni.
Bo šlo?


1. Ker ne moreš biti siguren, če si ali nisi dobra stranka za kovid
2. Ker so dolgoročni stranski učinki tako za virus kot za cepivo manj znani, so pa kratkoročni za virus za velikostne razrede hujši od tistih za cepivo, kjer je bistvo, da jih je čim manj (za razliko od virusa, kjer ni nobenega načrta).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

apfelstrudl ::

FireSnake je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Počasi Hitler wannabe.
Najprej ti meni vrni tisoče in tisoče EUR prispevkov za zdravljenje ki sem jih (in jih še vedno) vplačujem v blagajno (in nikoli koristim).
Pa potem enako naredi še za debeluhe in pijance.

Ko ti bo to ratalo, potem se začni oglašati s takimi debilizmi.

FoxKnox je izjavil:

Moji predlogi ukrepov za jesen :

Pogoj PCT v javnosti
Necepljen ali nepreboleli obvezno testiranje na 48 ur za javno gibanje.
Ukinitev brezplačnega testiranja
Prepoved vstopa na zaprte javne prireditve vsem necepljenim ali neprebolelim
Ukinitev socialnih transferjev za vse necepljene ali neprebolele
Ukinitev dodatkov, sofinanciranja polovičnega delovnega časa in čakanja na delo vsem necepljenim ali neprebolelim.
Nošenje maske na vseh javnih mestih, tudi na odprtemza vse necepljene in neprebolele



Res je!
Uvesti obvezno ukvarjanje s športom: to pomeni najmanj 3x tedensko po uro in pol.
Da se zavaljene kawčarje zbrca v telovadnico, ker že gnijejo počasi.
Potem podreti vse Mekyće in podobno sranje (raja sploh ne kuha več, samo hamburger in pico še vidijo) ... in tako dalje. Stvari začeti sistemsko reševati.


Saj v tem je fora.
Sam se redno ukvarjam s športom (vsak dan), ne pijem in ne jem "junk" hrane. Moji prispevki za zdravstvo gredo v 3.p.m. (oziroma plačajo cepivo za tegale modela).

In zdaj bo tale Hitler wannabe meni metal neka samoplačniška zdravljenja na podlagi cepljenja za korono in mi pogojeval gibanje z brskanjem po nosu na vsakih 48 ur?

Ain't gonna happen... kar naj proba.

krho ::

strawman je izjavil:

V moji družbi, tistih par ki se še niso cepili, cepljenje zavrača predvsem iz strahu pred stranskimi učinki, ki naj bi se pojavljali po daljšem obdobju (5, 10 let), ter to da naj cepiva ne bi bila testirana.

Ni mi čisto jasno zakaj bi se hudi stranski učinki začeli pojavljat šele po daljšem obdobju, po moji laični logiki in razumevanju delovanja cepiv možnost komplikacij zelo hitro pada s časom.
Mi lahko kdo razloži to? A je to samo strašenje z neko "impending doom" situacijo?

Glede "eksperimentalnosti" cepiv je pa itak zabavno poslušati kako drgnejo isto retoriko že mesece, medtem pa se dan za dnem brez problema cepi na milijone ljudi.

Podoben razlog.. kot cepivo za svinjsko gripo nekaj let nazaj.. Drugi razlog... sicer ne iz farmacije ampak iz industrije DDT, PTFE
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

TheBlueOne ::

strawman je izjavil:

V moji družbi, tistih par ki se še niso cepili, cepljenje zavrača predvsem iz strahu pred stranskimi učinki, ki naj bi se pojavljali po daljšem obdobju (5, 10 let), ter to da naj cepiva ne bi bila testirana.

Ni mi čisto jasno zakaj bi se hudi stranski učinki začeli pojavljat šele po daljšem obdobju, po moji laični logiki in razumevanju delovanja cepiv možnost komplikacij zelo hitro pada s časom.
Mi lahko kdo razloži to? A je to samo strašenje z neko "impending doom" situacijo?


Ce si teoretik zarote moras vedno najti nekaj, kar te drzi pokonci. Ko so statistike take, da trenutno ni nekih stranskih ucinkov se prepricas, da bodo kasneje. Ce jih ni cez deset let se naprimer prepricas, da je neka X bolezen, ki se je pojavila v tvojem okvirju posledica cepljenja. Pac kot teoretik zarote moras vedno najti neko drugo neumno neutemeljeno povezavo in kricati, da dokler ti ne dokazejo nasprotno je to resnica. Ko pa se izkaza nasprotno najdes nekaj novega in zopet tezis stroki naj ti dokaze, da ni tako.

apfelstrudl ::

zmaugy je izjavil:

OK, torej vprašam še enkrat.
Zakaj bi se popolnoma zdrav človek, ki ni dobra stranka za kovid, šel cepit s cepivom za katerega še "stroka" priznava da nima pojma kaki bodo dolgoročni stranski učinki?

Kot da sem 2 leti star prosim. Saj veš. "Antivaxxerji" nismo pretirano inteligentni.
Bo šlo?


1. Ker ne moreš biti siguren, če si ali nisi dobra stranka za kovid
2. Ker so dolgoročni stranski učinki tako za virus kot za cepivo manj znani, so pa kratkoročni za virus za velikostne razrede hujši od tistih za cepivo, kjer je bistvo, da jih je čim manj (za razliko od virusa, kjer ni nobenega načrta).


Ah daj ga srat no.
Za koronco dobro vemo da 99% ljudi NI dobra stranka. Naslednjih 0,5% bo sicer hudo zbolelo ampak prebolelo zadevo.

Dobro vemo kdo je umiral v teh "valih" in tiste torej pocepimo.

Če mi daš na izbiro 0,05% šanse da bom riknil zaradi korone (by the way, ne bom, ker sem jo prebolel - s srednje močnimi simptomi) ali pa cepivo za katero se politiki v naprej ščitijo za primer "napak pri programiranju"...
Ne hvala. Se rajši "stepem" s koronco.

Ti pa kar izvoli. Ti ne branim. V nasprotju z nekaterimi tukaj sam verjamem v svobodo izbire katere pizdarije mečem v svoje telo.

jshadlsa232 ::

strawman je izjavil:

V moji družbi, tistih par ki se še niso cepili, cepljenje zavrača predvsem iz strahu pred stranskimi učinki, ki naj bi se pojavljali po daljšem obdobju (5, 10 let), ter to da naj cepiva ne bi bila testirana.

Ni mi čisto jasno zakaj bi se hudi stranski učinki začeli pojavljat šele po daljšem obdobju, po moji laični logiki in razumevanju delovanja cepiv možnost komplikacij zelo hitro pada s časom.
Mi lahko kdo razloži to? A je to samo strašenje z neko "impending doom" situacijo?

Glede "eksperimentalnosti" cepiv je pa itak zabavno poslušati kako drgnejo isto retoriko že mesece, medtem pa se dan za dnem brez problema cepi na milijone ljudi.

Lahko bi jih sam vprasal, moje objektivno mnenje glede tega pa je, da ni cloveka na tem svetu, ki bi lahko trdil brez lazi kaj se bo zgodilo cez 5-10 let, ker cepivo ne obstaja tako dolgo.

In ne samo to - kot ni cloveka, ki bi argumentirano lahko trdil kaj se bo zgodilo cez toliko casa, ga tudi ni kot organizacije, ki bi prevzela odgovornost za posledice v tem istem casu.

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

apfelstrudl pravi, citiram :
" Jaz sem zdrav in dobra covid stranka, za ostale me pa briga."

apfelstrudl ::

FoxKnox je izjavil:

apfelstrudl pravi, citiram :
" Jaz sem zdrav in dobra covid stranka, za ostale me pa briga."


Zakaj točno?

Tudi cepljen prenaša virus.
Nice try though. :))

FoxKnox ::

apfelstrudl je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

apfelstrudl pravi, citiram :
" Jaz sem zdrav in dobra covid stranka, za ostale me pa briga."


Zakaj točno?

Tudi cepljen prenaša virus.
Nice try though. :))

Upam, res upam, da v 4.5 ali 6. valu ne okužiš koga bljižnjega, ki ne bo preživel korone zgolj s srednje lahkimi posledicami

Mare2 ::

showsover je izjavil:

Eh, vlado bi najbolj zjebali, če bi se cepili,


Ta vlada bi nas zapirala tudi, če bi se cepili. Sedaj celo "zakonito". Ukrepe so včeraj celo uzakonili.

Le tako bo fanatični fuhrer zadovoljil svoje bolne potrebe.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

VeganCyclist ::

49106 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Resno vprašanje.

Zakaj bi nekdo, ki drugače ni "dobra tarča" za korono, tvegal s cepivom za katerega se še Štruklju zagovori tole (pri vprašanju o mešanju 2 cepiv).

Ob tem je Štrukelj opozoril na morebitno težavo, če bi se sčasoma pri cepljenih pojavile dolgoročne posledice. "Večja težava je sledljivost - ne vemo še, kakšne bodo dolgoročne posledice. Če bi prišlo do dolgoročnih posledic in težav čez dve, tri leta po cepljenju, ne bi vedeli, katero cepivo je naredilo dodaten neželeni učinek,"


Članek imate na RTVslo portalu.

Torej? Resno prosim za nek pametni razlog...


Skos je blo rečeno, da cepljeni še kr vsebuje virus in lahko oboli in ga clo širi... nima pa hujših komplikacij na covid. Hospitalizacije in podobno,...


https://www.index.hr/vijesti/clanak/imu...

"Imunolog: Informacije iz Izraela su zabrinjavajuće, pola oboljelih je cijepljeno".


To je katastrofalno. Cepivo torej zelo malo pomaga?


Mare2 je izjavil:

showsover je izjavil:

Eh, vlado bi najbolj zjebali, če bi se cepili,


Ta vlada bi nas zapirala tudi, če bi se cepili. Sedaj celo "zakonito". Ukrepe so včeraj celo uzakonili.

Le tako bo fanatični fuhrer zadovoljil svoje bolne potrebe.


Kdaj in zarad česa si bil zaprt? Zarad covida siguro ne.

Zgodovina sprememb…

jshadlsa232 ::

Razlog #345 zakaj se nebi cepil:


Holy cringe

Zgodovina sprememb…

multivac ::

V resnici je delež precepljenosti laž.
Zaradi narave teh cepiv je to popolnoma iz riti potegnjena številka, ki v nobenem primeru ne bo zares delovala.
Številne države poročajo o ponovnem širjenju virusa med cepljenimi.
Skratka, lažejo vam, kot že leto in pol.

Različica delta, pa kot so že omenili, za nekompromitirane necepljene predstavlja podobno nevarnost kot prehlad.
Za cepljene pa...

111111111111 je izjavil:

Kdor ni cepljen, naj septembra doma diha na škrge ali si na youtube pogleda kako se naredi ventilator.

Da se folk ne gre cepit, samo zato ker je Janša na oblasti in da opozicija nasprotuje cepljenju, samo zato ker je Janša na oblasti, je pa malo neumno in omejeno, ampak nič novega.


Folk se ne gre cepit, ker ne želi si vbrizgavat nepreverjeno, nepotrebno gensko terapijo, za virus ki večini ljudi ne naredi ničesar.
To, da smo v enem letu že prešaltali na 12 letnike kot pravi Krek, je pač nevideno v moderni zgodovini in absolutno kriminalno dejanje.


Župani so sami predlagali različne načine zaostrovanja – od obveznega cepljenja do pogojevanja obiskovanja srednjih šol v živo le za cepljene dijake in profesorje.

Premier pa je priznal, da v nekaterih evropskih državah res že razmišljajo o obveznem cepljenju, a dvomi, da bi naš parlament to lahko sprejel. O županskem predlogu, da bi tisti necepljeni, ki bi zboleli, sami plačali zdravljenje, pa je Janez Janša dejal, da v EU tudi o tem razpravljajo. Še domači dokaz o nujnosti cepljenja: v litijskem domu starejših, kjer so bili cepljeni januarja letos, smrtnih žrtev po besedah župana Francija Rokavca ni bilo.

https://www.delo.si/novice/slovenija/ce...
To je nedopustno.

apfelstrudl ::

FoxKnox je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

apfelstrudl pravi, citiram :
" Jaz sem zdrav in dobra covid stranka, za ostale me pa briga."


Zakaj točno?

Tudi cepljen prenaša virus.
Nice try though. :))

Upam, res upam, da v 4.5 ali 6. valu ne okužiš koga bljižnjega, ki ne bo preživel korone zgolj s srednje lahkimi posledicami


Moji bližnji za katere vemo da so "dobra tarča" so vsi cepljeni. In to sem jim jaz osebno tudi svetoval ko smo se menili o tem.
Ker oni imajo več za izgubit v primeru okužbe, kot je šansa da je s cepivom kaj narobe (če bi me vprašal bi ti itak rekel da je šansa izredno majhna ;) )
Jaz osebno imam več za izgubit če grem tvegat s cepivom.

Bo šlo? Sem dovolj razumljivo spisal?

Še kak butast komentar?
Al je domet tvoje debate navijanje za diktatorske prijeme tistih ki se ne mislimo cepiti?

Viš... nismo vsi ki se osebno ne bomo cepili totalni "antivaxx" teoretiki zarote.
Razlika med nami je v tem da znamo nekateri najprej tehtno premisliti zadevo in se odločati na podlagi trenutno znanih dejstev.
Ne pa na podlagi groženj in političnih nebuloz.

Tako da, kot sem ti že rekel, ... nice try :)

zmaugy ::

apfelstrudl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

OK, torej vprašam še enkrat.
Zakaj bi se popolnoma zdrav človek, ki ni dobra stranka za kovid, šel cepit s cepivom za katerega še "stroka" priznava da nima pojma kaki bodo dolgoročni stranski učinki?

Kot da sem 2 leti star prosim. Saj veš. "Antivaxxerji" nismo pretirano inteligentni.
Bo šlo?


1. Ker ne moreš biti siguren, če si ali nisi dobra stranka za kovid
2. Ker so dolgoročni stranski učinki tako za virus kot za cepivo manj znani, so pa kratkoročni za virus za velikostne razrede hujši od tistih za cepivo, kjer je bistvo, da jih je čim manj (za razliko od virusa, kjer ni nobenega načrta).


Ah daj ga srat no.
Za koronco dobro vemo da 99% ljudi NI dobra stranka. Naslednjih 0,5% bo sicer hudo zbolelo ampak prebolelo zadevo.

Dobro vemo kdo je umiral v teh "valih" in tiste torej pocepimo.

Če mi daš na izbiro 0,05% šanse da bom riknil zaradi korone (by the way, ne bom, ker sem jo prebolel - s srednje močnimi simptomi) ali pa cepivo za katero se politiki v naprej ščitijo za primer "napak pri programiranju"...
Ne hvala. Se rajši "stepem" s koronco.
Ti pa kar izvoli. Ti ne branim. V nasprotju z nekaterimi tukaj sam verjamem v svobodo izbire katere pizdarije mečem v svoje telo.


A ni zanimivo, kako po občutku kar veš, da ti korona ne bo naredila nič hudega. Sicer nimaš pojma o medicini itd., ampak ti veš. Brez dokazov.
Po drugi strani pa ti morajo strokovnjaki dokazati vse in seveda jim ne boš verjel. In četudi ti na osnovi stroke povejo, da je cepivo 10000 - 1000000 krat manj nevarno od virusa, boš ti še naprej trdil svoje. Sorry, povsem iracionalno obnašanje.

PS: Jaz sem že cepljen. AZ, oba odmerka, več kot mesec dni od drugega.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

apfelstrudl ::

zmaugy je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

OK, torej vprašam še enkrat.
Zakaj bi se popolnoma zdrav človek, ki ni dobra stranka za kovid, šel cepit s cepivom za katerega še "stroka" priznava da nima pojma kaki bodo dolgoročni stranski učinki?

Kot da sem 2 leti star prosim. Saj veš. "Antivaxxerji" nismo pretirano inteligentni.
Bo šlo?


1. Ker ne moreš biti siguren, če si ali nisi dobra stranka za kovid
2. Ker so dolgoročni stranski učinki tako za virus kot za cepivo manj znani, so pa kratkoročni za virus za velikostne razrede hujši od tistih za cepivo, kjer je bistvo, da jih je čim manj (za razliko od virusa, kjer ni nobenega načrta).


Ah daj ga srat no.
Za koronco dobro vemo da 99% ljudi NI dobra stranka. Naslednjih 0,5% bo sicer hudo zbolelo ampak prebolelo zadevo.

Dobro vemo kdo je umiral v teh "valih" in tiste torej pocepimo.

Če mi daš na izbiro 0,05% šanse da bom riknil zaradi korone (by the way, ne bom, ker sem jo prebolel - s srednje močnimi simptomi) ali pa cepivo za katero se politiki v naprej ščitijo za primer "napak pri programiranju"...
Ne hvala. Se rajši "stepem" s koronco.
Ti pa kar izvoli. Ti ne branim. V nasprotju z nekaterimi tukaj sam verjamem v svobodo izbire katere pizdarije mečem v svoje telo.


A ni zanimivo, kako po občutku kar veš, da ti korona ne bo naredila nič hudega. Sicer nimaš pojma o medicini itd., ampak ti veš. Brez dokazov.
Po drugi strani pa ti morajo strokovnjaki dokazati vse in seveda jim ne boš verjel. In četudi ti na osnovi stroke povejo, da je cepivo 10000 - 1000000 krat manj nevarno od virusa, boš ti še naprej trdil svoje. Sorry, povsem iracionalno obnašanje.

PS: Jaz sem že cepljen. AZ, oba odmerka, več kot mesec dni od drugega.


Model, preberi cel moj post.
Jaz sem korono prebolel... srednje težki simptomi. Ni bilo prijetno. Je bilo pa daleč od tega da bi bil "na robu smrti".

Procente najdeš v študijah po celem svetu. To si pa sam najdi ...

zmaugy ::

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

multivac ::

zmaugy je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

OK, torej vprašam še enkrat.
Zakaj bi se popolnoma zdrav človek, ki ni dobra stranka za kovid, šel cepit s cepivom za katerega še "stroka" priznava da nima pojma kaki bodo dolgoročni stranski učinki?

Kot da sem 2 leti star prosim. Saj veš. "Antivaxxerji" nismo pretirano inteligentni.
Bo šlo?


1. Ker ne moreš biti siguren, če si ali nisi dobra stranka za kovid
2. Ker so dolgoročni stranski učinki tako za virus kot za cepivo manj znani, so pa kratkoročni za virus za velikostne razrede hujši od tistih za cepivo, kjer je bistvo, da jih je čim manj (za razliko od virusa, kjer ni nobenega načrta).


Ah daj ga srat no.
Za koronco dobro vemo da 99% ljudi NI dobra stranka. Naslednjih 0,5% bo sicer hudo zbolelo ampak prebolelo zadevo.

Dobro vemo kdo je umiral v teh "valih" in tiste torej pocepimo.

Če mi daš na izbiro 0,05% šanse da bom riknil zaradi korone (by the way, ne bom, ker sem jo prebolel - s srednje močnimi simptomi) ali pa cepivo za katero se politiki v naprej ščitijo za primer "napak pri programiranju"...
Ne hvala. Se rajši "stepem" s koronco.
Ti pa kar izvoli. Ti ne branim. V nasprotju z nekaterimi tukaj sam verjamem v svobodo izbire katere pizdarije mečem v svoje telo.


A ni zanimivo, kako po občutku kar veš, da ti korona ne bo naredila nič hudega. Sicer nimaš pojma o medicini itd., ampak ti veš. Brez dokazov.
Po drugi strani pa ti morajo strokovnjaki dokazati vse in seveda jim ne boš verjel. In četudi ti na osnovi stroke povejo, da je cepivo 10000 - 1000000 krat manj nevarno od virusa, boš ti še naprej trdil svoje. Sorry, povsem iracionalno obnašanje.

PS: Jaz sem že cepljen. AZ, oba odmerka, več kot mesec dni od drugega.


Vemo precej zanesljivo, da izven najbolj rizičnih skupin covid nima večjega vpliva. Mogoče par procntov ima efekte okužbe še nekaj časa po njem, ampak načeloma je to spet v enici procentov.

AZ kot zgleda, ne preperčuje okužbe. Zaprt boš tudi ti.

zmaugy ::

Vemo vsaj tako zanesljivo, da imajo cepiva 10000-1000000 krat manjši negativni vpliv od virusa, pred katerim zelo dobro ščitijo - vsaj pred težjim potekom bolezni tudi pri delta sevu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

apfelstrudl ::

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, sral po tvojem DNK).


Štrukelj se ne strinja s teboj ;)

Ampak fair play. To je moja poanta.
Ti si se odločil za cepljenje. Good for you. Spoštujem tvojo odločitev.

Jaz sem se odločil za to da se ne cepim. Upam da se strinjava da imam pravico do take odločitve?

Moj gnev v tej temi je namenjen kretenom ki bi ljudi ki verjamejo v svobodo izbire omejevali, jim nalagali neka nujna cepljenja in podobne zadeve.

walden ::

Vemo precej zanesljivo, da izven najbolj rizičnih skupin covid nima večjega vpliva.

Znanost se ne strinja:

https://www.sciencedaily.com/releases/2...

https://www.mayoclinic.org/diseases-con...

zmaugy ::

Štrukelj se ne strinja s teboj ;)


To si malo narobe prebral, ane?

Jaz sem se odločil za to da se ne cepim. Upam da se strinjava da imam pravico do take odločitve?


Jaz sem za prostovoljno cepljenje in ne zagovarjam prisile.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

multivac ::

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).


Adenovirus AZ ravno tako serje po tvojem DNK.
Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

apfelstrudl ::

zmaugy je izjavil:

Štrukelj se ne strinja s teboj ;)


To si malo narobe prebral, ane?

Nope, nisem...

Tisti moment ko mi začne politik bluzit o tem da ne vedo kakšne bodo dolgoročne posledice cepiv in da jih ravno zato "ne bi miksali" (da bo lažje identificirat cepivo ki je naredilo sranje), je meni totalno jasno kaj sem prebral ;)

multivac ::

zmaugy je izjavil:

Vemo vsaj tako zanesljivo, da imajo cepiva 10000-1000000 krat manjši negativni vpliv od virusa, pred katerim zelo dobro ščitijo - vsaj pred težjim potekom bolezni tudi pri delta sevu.


Niti ne.
Za nekatere grupe imajo že sedaj cepiva bistveno večjo nevarnost kot covid. Pa stranske učinke se redno ignorira iz strani medicine.

To, da ščiti proti delta sevu če gledamo uradne trende je ravno obratno kot trdiš.
Delta sev je cepljenim najbolj nevaren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

zmaugy ::

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).


Adenovirus AZ ravno tako serje po tvojem DNK.
Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Ja. Ampak je nenevaren. Boljše samo spike kot cel paket s korono.

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Vemo vsaj tako zanesljivo, da imajo cepiva 10000-1000000 krat manjši negativni vpliv od virusa, pred katerim zelo dobro ščitijo - vsaj pred težjim potekom bolezni tudi pri delta sevu.


Niti ne.
Za nekatere grupe imajo že sedaj cepiva bistveno večjo nevarnost kot covid. Pa stranske učinke se redno ignorira iz strani medicine.

To, da ščiti proti delta sevu če gledamo uradne trende je ravno obratno kot trdiš.
Delta sev je cepljenim najbolj nevaren.


Ne. Pač preberi, kaj sem napisal.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

multivac ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).


Adenovirus AZ ravno tako serje po tvojem DNK.
Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Ja. Ampak je nenevaren. Boljše samo spike kot cel paket s korono.


V bistvu ne veš, če je ali ni. Sanja se ti ne.

Kar pa vemo je, da naravna prekužba z covidom vzpodbudi bistveno bolj multispektralen odziv imunskega sistema in nudi bolj zanesljivo zaščito pred variacijami virusa.
Brez, da linkam študij je najbrž jasno zakaj. (telo predela celoten virus)

zmaugy ::

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).


Adenovirus AZ ravno tako serje po tvojem DNK.
Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Ja. Ampak je nenevaren. Boljše samo spike kot cel paket s korono.


V bistvu ne veš, če je ali ni. Sanja se ti ne.

Kar pa vemo je, da naravna prekužba z covidom vzpodbudi bistveno bolj multispektralen odziv imunskega sistema in nudi bolj zanesljivo zaščito pred variacijami virusa.
Brez, da linkam študij je najbrž jasno zakaj. (telo predela celoten virus)

Veš da vem. 100 %. 3 milijarde odmerkov. Imunski sistem poje tiste spike in konec. Korona je pa lahko neverending generiranje vedno novih virusov skupaj s spike proteini - ki so del virusa.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

apfelstrudl ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).


Adenovirus AZ ravno tako serje po tvojem DNK.
Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Ja. Ampak je nenevaren. Boljše samo spike kot cel paket s korono.

Ej, daj prosim res povej tole.
Zakaj si tako sveto prepričan da je cepivo nenevarno, če še politiki niso prepričani o tem in se v naprej ščitijo za kakšno morebitno pizdarijo?

Jaz ne trdim da korona ne bo imela dolgoročnih posledic pri meni (ne vem). Govorim samo to, da sem se pač odločil kaj je manjše tveganje zame.

Torej zakaj si 100% o tem da cepivo ni nevarno?

Aja, zato ker je 100% nenevarno, so se vse korporacije in politika že v naprej zavarovale pred tem (ne moreš tožit nobenega tudi če boš po 1 letu pogruntal da ti je cepivo skrajšalo življenjsko dobo za 30 let ;) )

TheBlueOne ::

Ce ne verjames v znanost v kaj pa? Kolikor vem se stroka vecinoma strinja s cepljenji.

Kako se odlocis kaj je manjse tveganje zate? Si dejansko ekspert za te zadeve ali si samo malo pohajal po antivax straneh in goltal skrbno izbrane podatke?

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

apfelstrudl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).


Adenovirus AZ ravno tako serje po tvojem DNK.
Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Ja. Ampak je nenevaren. Boljše samo spike kot cel paket s korono.

Ej, daj prosim res povej tole.
Zakaj si tako sveto prepričan da je cepivo nenevarno, če še politiki niso prepričani o tem in se v naprej ščitijo za kakšno morebitno pizdarijo?

Jaz ne trdim da korona ne bo imela dolgoročnih posledic pri meni (ne vem). Govorim samo to, da sem se pač odločil kaj je manjše tveganje zame.

Torej zakaj si 100% o tem da cepivo ni nevarno?

Aja, zato ker je 100% nenevarno, so se vse korporacije in politika že v naprej zavarovale pred tem (ne moreš tožit nobenega tudi če boš po 1 letu pogruntal da ti je cepivo skrajšalo življenjsko dobo za 30 let ;) )

Ahh, znani "argumenti", "nov" account... 100 % sem prepričan, da je virus za velikostne razrede bolj nevaren od cepiva.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

multivac ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).


Adenovirus AZ ravno tako serje po tvojem DNK.
Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Ja. Ampak je nenevaren. Boljše samo spike kot cel paket s korono.


V bistvu ne veš, če je ali ni. Sanja se ti ne.

Kar pa vemo je, da naravna prekužba z covidom vzpodbudi bistveno bolj multispektralen odziv imunskega sistema in nudi bolj zanesljivo zaščito pred variacijami virusa.
Brez, da linkam študij je najbrž jasno zakaj. (telo predela celoten virus)

Veš da vem. 100 %. 3 milijarde odmerkov. Imunski sistem poje tiste spike in konec. Korona je pa lahko neverending generiranje vedno novih virusov skupaj s spike proteini - ki so del virusa.


Dokazljivo bullšit.

zmaugy ::

So bosanske piramide...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

apfelstrudl ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce ne verjames v znanost v kaj pa? Kolikor vem se stroka vecinoma strinja s cepljenji.

Kako se odlocis kaj je manjse tveganje zate?

Na podlagi podatkov o tem kakšna je smrtnost bolezni.

Saj to veste ljudje, da vsako leto določen majhen procent ljudi umre zaradi "normalne" gripe?
Bomo potem dali še to cepljenje za nujno? Zapirali državo? Testirali levo, desno in center vse od mame, sina, hčerke, psa in sosedove mačke?

zmaugy je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

No, jaz sem bil cepljen. Dva odmerka. Pol dneva vročine. V primerjavi s tvojimi "srednje težkimi simptomi" walk in the park.
Zelo zelo verjetno je tudi, da bojo dolgoročni učinki korone zate hujši kot zame dolgoročni učinki cepiva. Ker moj imunski sistem je prišel v kontakt z nenevarnim vektorjem in spike proteini, tvoj pa s celotnim korona virusom (ki je, by the way, dejansko sral po tvojem DNK).


Adenovirus AZ ravno tako serje po tvojem DNK.
Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Ja. Ampak je nenevaren. Boljše samo spike kot cel paket s korono.

Ej, daj prosim res povej tole.
Zakaj si tako sveto prepričan da je cepivo nenevarno, če še politiki niso prepričani o tem in se v naprej ščitijo za kakšno morebitno pizdarijo?

Jaz ne trdim da korona ne bo imela dolgoročnih posledic pri meni (ne vem). Govorim samo to, da sem se pač odločil kaj je manjše tveganje zame.

Torej zakaj si 100% o tem da cepivo ni nevarno?

Aja, zato ker je 100% nenevarno, so se vse korporacije in politika že v naprej zavarovale pred tem (ne moreš tožit nobenega tudi če boš po 1 letu pogruntal da ti je cepivo skrajšalo življenjsko dobo za 30 let ;) )

Ahh, znani "argumenti", "nov" account... 100 % sem prepričan, da je virus za velikostne razrede bolj nevaren od cepiva.


Berem slo-tech že leta in ta tema je tista ki me je "prisilila" v to da naredim account.
Ni duplerca nobenega že obstoječega accounta.

Vidiš. Toliko kretenizmov je v tej temi, da sem šel account zaradi tega odpret. Zmaga :)

Zgodovina sprememb…

multivac ::

apfelstrudl je izjavil:



Aja, zato ker je 100% nenevarno, so se vse korporacije in politika že v naprej zavarovale pred tem (ne moreš tožit nobenega tudi če boš po 1 letu pogruntal da ti je cepivo skrajšalo življenjsko dobo za 30 let ;) )


To bi moral biti za navadne smrtnike eden glavnih razlogov zakaj se ne cepiti.
Če je cepivo super potem bi morale vlade in korporacije veselo prevzeti vso morebitno odgovornost.
Tako pa se jo otepajo na veliko.
Kar pove več kot dovolj



TheBlueOne je izjavil:

Ce ne verjames v znanost v kaj pa? Kolikor vem se stroka vecinoma strinja s cepljenji.

Kako se odlocis kaj je manjse tveganje zate? Si dejansko ekspert za te zadeve ali si samo malo pohajal po antivax straneh in goltal skrbno izbrane podatke?


V 2020 so vas prepričali, da je ta stroka ZNANOST.
Tako kot se je Fauci jokal, da kdor ne vrjame njemu je proti znanosti.
https://nypost.com/2021/06/21/fauci-att...

Skorumpirana, kompromitirana stroka vas je prepričala, da so kot papež...nezmotljivi in krepostni.
Skratka lažejo vam že dobro leto.

TheBlueOne ::

apfelstrudl je izjavil:


Na podlagi podatkov o tem kakšna je smrtnost bolezni.

Saj to veste ljudje, da vsako leto določen majhen procent ljudi umre zaradi "normalne" gripe?
Bomo potem dali še to cepljenje za nujno? Zapirali državo? Testirali levo, desno in center vse od mame, sina, hčerke, psa in sosedove mačke?


Ne mores tako gledati, ker na gripo je dosti ljudi ze imunih in menda se tudi siri dosti bolj slabo, kar so dokazale stevilke.

Ce bi gripa bila sveza med ljudmi bi znali imeti podobne tezave kot jih imamo s covidom.

Pravzaprav moras pri covidu regulirati samo stevilo hospitalizacij, ki pa je povsod mejilo na kriticno. Ce bi dopustili nadaljno eksponentno rast okuzb bi bili kot druzba v neprijetni situaciji, ko sistem ne zmore prebaviti obolenj. Ravno cepiva pa covid naredijo dosti podoben gripi, ker se mu zelo otezi sirjenje.

sbawe64 ::

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?

Vlada naj odstopi.

c3p0 je izjavil:

Delta se vedno bolj kaže kot le rahel prehlad. Kljub temu pričakujem lockdown oktobra.

Ronca je že zdavnaj postala političen problem.


Vajenc je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

V eni od prejšnjim tem je kar nekaj antivexxerjev priznalo, da se ne cepi zaradi Janeza. Sem že večkrat predlagal da naj ga odnesejo vun pa se grejo pol cepit. Win-win.

Jaz se ne cepim dokler ne vidim v zivo po TV prenos iz vec bolnic kako vozijo ljudi v kriticnem stanju oz. se vzpostavlajo krizni centri po halah (tako kot se za PANDEMIJO spodobi). Do takrat je ta prehlad sviranje kurcu in sistem kontrole.

Verjetno nisem edini.

Žal res nisi edini...
 Bergamo 1. val

Bergamo 1. val


 UKC Ljubljana 2. val

UKC Ljubljana 2. val



Mogoče res ni ravno telovadnica tvoje osnovne šole, je pa hala in to kar konkretna.

Poišči moj star post, kjer sem skupaj zbral članke od 2011 do 2019, ko so bili hodniki UKC&co polni pacientov zaradi respiratornih zadev.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

apfelstrudl ::

TheBlueOne je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Na podlagi podatkov o tem kakšna je smrtnost bolezni.

Saj to veste ljudje, da vsako leto določen majhen procent ljudi umre zaradi "normalne" gripe?
Bomo potem dali še to cepljenje za nujno? Zapirali državo? Testirali levo, desno in center vse od mame, sina, hčerke, psa in sosedove mačke?


Ne mores tako gledati, ker na gripo je dosti ljudi ze imunih in menda se tudi siri dosti bolj slabo, kar so dokazale stevilke.

Ce bi gripa bila sveza med ljudmi bi znali imeti podobne tezave kot jih imamo s covidom.

Pravzaprav moras pri covidu regulirati samo stevilo hospitalizacij, ki pa je povsod mejilo na kriticno. Ce bi dopustili nadaljno eksponentno rast okuzb bi bili kot druzba v neprijetni situaciji, ko sistem ne zmore prebaviti obolenj. Ravno cepiva pa covid naredijo dosti podoben gripi, ker se mu zelo otezi sirjenje.


Agreed
Zato pa sem že parkrat napisal da nisem totalni "antivaxx" teoretik zarote in da sem zato, da se starejše in ranljive cepi (seveda pa še vedno po lastni želji - kdor ne želi pač prevzame tveganje kot vsi ostali necepljeni).
S tem boš rešil problem preobremenjenosti bolnic.

Ne pa da se zdaj sili že mulce cepit s tem sranjem...

Svobodna izbira. That's all.

Ne pa grožnje.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Na podlagi podatkov o tem kakšna je smrtnost bolezni.

Saj to veste ljudje, da vsako leto določen majhen procent ljudi umre zaradi "normalne" gripe?
Bomo potem dali še to cepljenje za nujno? Zapirali državo? Testirali levo, desno in center vse od mame, sina, hčerke, psa in sosedove mačke?


Ne mores tako gledati, ker na gripo je dosti ljudi ze imunih in menda se tudi siri dosti bolj slabo, kar so dokazale stevilke.

Ce bi gripa bila sveza med ljudmi bi znali imeti podobne tezave kot jih imamo s covidom.

Pravzaprav moras pri covidu regulirati samo stevilo hospitalizacij, ki pa je povsod mejilo na kriticno. Ce bi dopustili nadaljno eksponentno rast okuzb bi bili kot druzba v neprijetni situaciji, ko sistem ne zmore prebaviti obolenj. Ravno cepiva pa covid naredijo dosti podoben gripi, ker se mu zelo otezi sirjenje.


Nikjer ni mejilo na kritično.
Če pa se je kje približevalo, pa je to posledica vladnih odlokov in WHO zarote o preprečevanju uporabe delujočih zdravil.
Skratka prepričali so vas, da je zgolj in samo ventilator rešitev, če hudo zbolite.

To je pač laž, ki ste jo plačali z lastno krvjo.

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



V 2020 so vas prepričali, da je ta stroka ZNANOST.
Tako kot se je Fauci jokal, da kdor ne vrjame njemu je proti znanosti.
https://nypost.com/2021/06/21/fauci-att...

Skorumpirana, kompromitirana stroka vas je prepričala, da so kot papež...nezmotljivi in krepostni.
Skratka lažejo vam že dobro leto.


Znanost nikoli ne pravi, da je nezmotljiva, samo da so metode za razvoj in vrednotenje izjemno ucinkovite. Slej kot prej smo se vedno prisli do zeljenih rezultatov.

Papez ni dobra primerjava, ker znanost niti priblizno nima metode religije. Do si samo domisljate verniki, ker ne razumete niti znanosti in niti cerkve. Iz tega pa ne sledi, da sta si podobni, ker si nista.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



V 2020 so vas prepričali, da je ta stroka ZNANOST.
Tako kot se je Fauci jokal, da kdor ne vrjame njemu je proti znanosti.
https://nypost.com/2021/06/21/fauci-att...

Skorumpirana, kompromitirana stroka vas je prepričala, da so kot papež...nezmotljivi in krepostni.
Skratka lažejo vam že dobro leto.


Znanost nikoli ne pravi, da je nezmotljiva, samo da so metode za razvoj in vrednotenje izjemno ucinkovite. Slej kot prej smo se vedno prisli do zeljenih rezultatov.

Papez ni dobra primerjava, ker znanost niti priblizno nima metode religije. Do si samo domisljate verniki, ker ne razumete niti znanosti in niti cerkve. Iz tega pa ne sledi, da sta si podobni, ker si nista.


Ne razumeš. Jaz ne kritiziram znanost.
Jaz kritiziram skorumpirane osebe na položajih, ki pod pretvezo znanosti vam lažejo že leto in pol.

Alojz Ihan je morda sodeloval v znanosti pred korono, sedaj pa je zgolj plačan klavec, ki propagira pavšalo izvajanje genske terapije na 12 letnikih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Nikjer ni mejilo na kritično.
Če pa se je kje približevalo, pa je to posledica vladnih odlokov in WHO zarote o preprečevanju uporabe delujočih zdravil.
Skratka prepričali so vas, da je zgolj in samo ventilator rešitev, če hudo zbolite.

To je pač laž, ki ste jo plačali z lastno krvjo.


Preberi si kaj je eksponentna rast, potem pa sodi kaj je kdaj kriticno. Drugace jaz nisem nikjer zasledil, da je samo ventilator resitev. Je pa resitev, ce vec ne mores sam dihati. Se pa trenutno dela tudi na zdravilu ampak taki kot si ti si verjetno predstavljate, da za to potrebujes samo samana, ki zapoje tri kitice deznega plesa.

multivac je izjavil:


Ne razumeš. Jaz ne kritiziram znanost.
Jaz kritiziram skorumpirane osebe na položajih, ki pod pretvezo znanosti vam lažejo že leto in pol.


Pokazi mi jih in povej kaj imajo od tega. Zna biti, da ne bos prisel dosti dlje kot do SDSovih prtickov z gumicami.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Nikjer ni mejilo na kritično.
Če pa se je kje približevalo, pa je to posledica vladnih odlokov in WHO zarote o preprečevanju uporabe delujočih zdravil.
Skratka prepričali so vas, da je zgolj in samo ventilator rešitev, če hudo zbolite.

To je pač laž, ki ste jo plačali z lastno krvjo.


Preberi si kaj je eksponentna rast, potem pa sodi kaj je kdaj kriticno. Drugace jaz nisem nikjer zasledil, da je samo ventilator resitev. Je pa resitev, ce vec ne mores sam dihati. Se pa trenutno dela tudi na zdravilu ampak taki kot si ti si verjetno predstavljate, da za to potrebujes samo samana, ki zapoje tri kitice deznega plesa.


Eksponentna rast se je tudi v državah brez ukrepov lepo ustavila.

Zaenkrat te še vedno prej priklopijo na ventilator, kot pa tretirajo z desetletja starim protiparazitnim zdravilom.
Češ, bog ne dej, da bi komu naredili stranski učinek glavobola ali driske.
Dajmo raje priklopit na ventilator z 10% preživetveno možnostjo.

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:


Eksponentna rast se je tudi v državah brez ukrepov lepo ustavila.


Kaj imas v mislih? Katere drzave? Zanimivo, da se pri nas ustavi tocno takrat ko so ukrepi in zadnji cas, da bolnice ne popokajo po sivih. Se sreca za ta nakljucja...

multivac je izjavil:


Dajmo raje priklopit na ventilator z 10% preživetveno možnostjo.


Ventilator je za najbolj problematicne poteke, to ti je menda jasno? Tudi, ce bi bila sansa 10% je boljse, kot 0%.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:


Pokazi mi jih in povej kaj imajo od tega. Zna biti, da ne bos prisel dosti dlje kot do SDSovih prtickov z gumicami.


Kaj?
Enormne profite v medicinski branži?

Kaj ima od tega Alojz Ihan? Poleg fundov, ki so se vrjetno pretočili k njemu, je sedaj dobil svojih 5 minut slave.
In ker nima zares pojma o ničemr, zgolj propagira fraze iz tujine ter izrablja svoj "renome" da jim daje kredibilnost.

Pa je bil virus zagotovo iz tržnice.
Pa 60% je dovolj.
Pa zdaj moramo 90%.

Skratka, to kar pride iz tujih medijev, ta človek propagira kot sveto besedo. To počnejo praktično vsi naši strokovnjaki. Eden nima lastne pameti.

Popravek. Imajo lastna mnenja ja...ko gre za povsem napačna.
Še celo v kriminalni združbi WHOja se je našel nekdo in odsvetoval cepiva mladoletnikom, četudi začasno.
Beovičeva in Krek pa vstrajata na cepljenju mladih.

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:


Eksponentna rast se je tudi v državah brez ukrepov lepo ustavila.


Kaj imas v mislih? Katere drzave? Zanimivo, da se pri nas ustavi tocno takrat ko so ukrepi in zadnji cas, da bolnice ne popokajo po sivih. Se sreca za ta nakljucja...

multivac je izjavil:


Dajmo raje priklopit na ventilator z 10% preživetveno možnostjo.


Ventilator je za najbolj problematicne poteke, to ti je menda jasno? Tudi, ce bi bila sansa 10% je boljse, kot 0%.


Pri nas se je ustavila ko se je ustavila.

Najbrž ne pomneš, ampak decembra so naši "strokovnjaki", rekli, da ne vedo od kje prihajajo okužbe.
Virus je delal povsem po svoje. Ukrepi, ki smo jih sprejemali pa so ga bolj malo ovirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

sbawe64 ::

zmaugy je izjavil:

feryz je izjavil:

Itak. Ozdravi vsak prehlad. Ta pa sploh zraven ne pride.

Samo da je učinkovit, mora bit direkt in ne razredčen s kavo.
Človek, 4 milijone mrtvih. In to navkljub lockdownom in cepljenju. Če bi to spustili unchecked, kot ste si nekateri želeli, bi imeli katastrofo.

Narobe razmišljanje, kot ponavadi
https://twitter.com/MLevitt_NP2013/stat...
2020 is new 1984
Corona World order

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:


Ventilator je za najbolj problematicne poteke, to ti je menda jasno? Tudi, ce bi bila sansa 10% je boljse, kot 0%.


Z primerno uporabo zdravil so doktorji po celem svetu uspešno reševali tudi najbolj kritične osebe.

Koliko krvi še misliš spustiti za te naše klavce, ki se izdajajo kot stroka...ne vem.

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:


Enormne profite v medicinski branži?

................

Kaj ima od tega Alojz Ihan? Poleg fundov, ki so se vrjetno pretočili k njemu, je sedaj dobil svojih 5 minut slave.

................


Ekstremne profite v medicinski branzi? Kdo jim ima? Delnicarji? To smo lahko vsi, tudi ti. Ce si tako preprican, da bo covid tako milodajno deloval na ta podjetja kupi delnice, da bos tudi ti profitiral.

Zaradi enega zdravnika oz. teh strokonjakov dvomim, da je svet sel v zelo drago pandemijo. Ta pomislek je na nivoju, da zdravniki na onkoloski podpirajo rakotvorna ravnanja, da imajo vec strank. Seveda tega ni nikjer v stroki.

Slabo si nasel dobickarje, vsaj ne na razumnem nivoju, ce tehtas kaj je sistem izgubil za te fiktivne bonboncke.
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658949 (52691) bluefish

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825176 (21436) Ben Dover

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654757 (45020) bluefish

Več podobnih tem