» »

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

««
7 / 10
»»

Smurf ::

Preboleli imajo pri nas trenutno enak pravice kot "imune mlekarice" (cepljeni).

showsover ::

TheBlueOne je izjavil:

Daj pa ne da ti tudi ne sldedis kar kvasi? Jaoo, bomo pa ja vsi izloceni iz diskusije.

Ne, ne sledim najbolj.

multivac ::

Smurf je izjavil:

Preboleli imajo pri nas trenutno enak pravice kot "imune mlekarice" (cepljeni).


To ni bilo moje vprašanje.
In tudi ni res.
Imune mlekarce so naravno prekužene, brez simptomov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

FoxKnox je izjavil:

Moji predlogi ukrepov za jesen :

Pogoj PCT v javnosti
Necepljen ali nepreboleli obvezno testiranje na 48 ur za javno gibanje.
Ukinitev brezplačnega testiranja
Prepoved vstopa na zaprte javne prireditve vsem necepljenim ali neprebolelim
Ukinitev socialnih transferjev za vse necepljene ali neprebolele
Ukinitev dodatkov, sofinanciranja polovičnega delovnega časa in čakanja na delo vsem necepljenim ali neprebolelim.
Nošenje maske na vseh javnih mestih, tudi na odprtemza vse necepljene in neprebolele


V uk so porocali o skodljivosti cepiv in mrtvih. Stevilke se govljejo med 500 in 20.000.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Moji predlogi ukrepov za jesen :

Pogoj PCT v javnosti
Necepljen ali nepreboleli obvezno testiranje na 48 ur za javno gibanje.
Ukinitev brezplačnega testiranja
Prepoved vstopa na zaprte javne prireditve vsem necepljenim ali neprebolelim
Ukinitev socialnih transferjev za vse necepljene ali neprebolele
Ukinitev dodatkov, sofinanciranja polovičnega delovnega časa in čakanja na delo vsem necepljenim ali neprebolelim.
Nošenje maske na vseh javnih mestih, tudi na odprtemza vse necepljene in neprebolele


V uk so porocali o skodljivosti cepiv in mrtvih. Stevilke se govljejo med 500 in 20.000z


Če so to pomladno-poletne številke, me zanima kake bodo jesensko-zimske.

Smurf ::

multivac je izjavil:

Smurf je izjavil:

Preboleli imajo pri nas trenutno enak pravice kot "imune mlekarice" (cepljeni).


To ni bilo moje vprašanje.
In tudi ni res.

Drzi. Preberi si zakon.

multivac je izjavil:


Imune mlekarce so naravno prekužene, brez simptomov.

Ne.

multivac ::

Kaj pravi zakon?

"Ne" kaj?

Smurf ::

multivac je izjavil:

Kaj pravi zakon?

Preberi si ga.

multivac je izjavil:


"Ne" kaj?

Ne, ni res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Moji predlogi ukrepov za jesen :

Pogoj PCT v javnosti
Necepljen ali nepreboleli obvezno testiranje na 48 ur za javno gibanje.
Ukinitev brezplačnega testiranja
Prepoved vstopa na zaprte javne prireditve vsem necepljenim ali neprebolelim
Ukinitev socialnih transferjev za vse necepljene ali neprebolele
Ukinitev dodatkov, sofinanciranja polovičnega delovnega časa in čakanja na delo vsem necepljenim ali neprebolelim.
Nošenje maske na vseh javnih mestih, tudi na odprtemza vse necepljene in neprebolele


V uk so porocali o skodljivosti cepiv in mrtvih. Stevilke se govljejo med 500 in 20.000z


Če so to pomladno-poletne številke, me zanima kake bodo jesensko-zimske.


Pisem o cepivih ne Koroni!

Dodali so tudi stranske ucinke: slepota je kar pogosta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

multivac je izjavil:

Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Spike protein brez virusa oz navodil, kako bi se virus namnožil je nevaren? Kako, zakaj? BS, tako kot večina antivax, corona teorij zarot.

apfelstrudl je izjavil:

Jaz sem se odločil za to da se ne cepim. Upam da se strinjava da imam pravico do take odločitve?
Moj gnev v tej temi je namenjen kretenom ki bi ljudi ki verjamejo v svobodo izbire omejevali, jim nalagali neka nujna cepljenja in podobne zadeve.

Nas pa mineva potrpljenje do hipijev, ki si domišljajo, da je njihova svoboda več vredna od naše. Pandemija je po celem svetu, tako je odločila stroka pri nas in po svetu. Ti in jaz nimava pojma o teh rečeš, zato bi morala zaupati stroki. Strokovnjaki dnevno ponavljajo, da je cepljenje najboljše orožje proti virusu, pandemiji in zapiranju držav. Ampak ne, "ti" si bolj pameten in še nisi povsem prepričan, da je cepivo dovolj prečiščeno (kaj to sploh pomeni?), če maske res ustavijo tako majhne bacile in babica je zmeraj govorila, da več umazanije poješ bolj odporen postaneš...

sbawe64 je izjavil:

Poišči moj star post, kjer sem skupaj zbral članke od 2011 do 2019, ko so bili hodniki UKC&co polni pacientov zaradi respiratornih zadev.

V drugem valu je hodnikov zmanjkalo in so ustvarili krizne oddelke v drugih dvoranah. Pozanimaj se kdaj v zgodovini je bilo toliko ljudi priklopljenih na predihavanje oz v umetni komi.

apfelstrudl je izjavil:

Glej, vsi... VSI razlagajo kako je glavni cilj da ne pride do preobremenjenosti bolnišnic. Je res? No fino.
Kdo je v prvih "valovih" zasedal največ postelj v bolnicah in kdo je največ umiral?
2+2 = ?

To pa bega tudi mene, ampak nekako zaupam, da zdravstvo skrbijo nove mutacije virusov, ki se ob tako razširjenem virusu pojavljajo zelo pogosto. Ljudje bi se pomirili, če ukinejo testiranje ljudi brez simptomov, vsaj do takrat, ko (če) se bolnice ne začnejo spet polniti.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

multivac ::

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:

Kaj pravi zakon?

Preberi si ga.

multivac je izjavil:


"Ne" kaj?

Ne, ni res.


Daj mi pomagaj.

Smurf ::

multivac je izjavil:


Daj mi pomagaj.

Pomagam ljudem, ki prikazejo sposobnost osnovnega razumevanja, ne pa trolom.

Drugace gre prevec energije.

multivac ::

Vajenc je izjavil:

multivac je izjavil:

Spike je kot zgleda najnevarnejši del virusa, ti pa si si ga v znatnih količinah sam generiral, po celem telesu.

Spike protein brez virusa oz navodil, kako bi se virus namnožil je nevaren? Kako, zakaj? BS, tako kot večina antivax, corona teorij zarot.

apfelstrudl je izjavil:

Jaz sem se odločil za to da se ne cepim. Upam da se strinjava da imam pravico do take odločitve?
Moj gnev v tej temi je namenjen kretenom ki bi ljudi ki verjamejo v svobodo izbire omejevali, jim nalagali neka nujna cepljenja in podobne zadeve.

Nas pa mineva potrpljenje do hipijev, ki si domišljajo, da je njihova svoboda več vredna od naše. Pandemija je po celem svetu, tako je odločila stroka pri nas in po svetu. Ti in jaz nimava pojma o teh rečeš, zato bi morala zaupati stroki. Strokovnjaki dnevno ponavljajo, da je cepljenje najboljše orožje proti virusu, pandemiji in zapiranju držav. Ampak ne, "ti" si bolj pameten in še nisi povsem prepričan, da je cepivo dovolj prečiščeno (kaj to sploh pomeni?), če maske res ustavijo tako majhne bacile in babica je zmeraj govorila, da več umazanije poješ bolj odporen postaneš...

sbawe64 je izjavil:

Poišči moj star post, kjer sem skupaj zbral članke od 2011 do 2019, ko so bili hodniki UKC&co polni pacientov zaradi respiratornih zadev.

V drugem valu je hodnikov zmanjkalo in so ustvarili krizne oddelke v drugih dvoranah. Pozanimaj se kdaj v zgodovini je bilo toliko ljudi priklopljenih na predihavanje oz v umetni komi.

apfelstrudl je izjavil:

Glej, vsi... VSI razlagajo kako je glavni cilj da ne pride do preobremenjenosti bolnišnic. Je res? No fino.
Kdo je v prvih "valovih" zasedal največ postelj v bolnicah in kdo je največ umiral?
2+2 = ?

To pa bega tudi mene, ampak nekako zaupam, da zdravstvo skrbijo nove mutacije virusov, ki se ob tako razširjenem virusu pojavljajo zelo pogosto. Ljudje bi se pomirili, če ukinejo testiranje ljudi brez simptomov, vsaj do takrat, ko (če) se bolnice ne začnejo spet polniti.


A misliš, da krvne strdke dela preostali del virusa?

PrihajaNodi ::

Nas pa mineva potrpljenje do hipijev, ki si domišljajo, da je njihova svoboda več vredna od naše. Pandemija je po celem svetu, tako je odločila stroka pri nas in po svetu. Ti in jaz nimava pojma o teh rečeš, zato bi morala zaupati stroki. Strokovnjaki dnevno ponavljajo, da je cepljenje najboljše orožje proti virusu, pandemiji in zapiranju držav. Ampak ne, "ti" si bolj pameten in še nisi povsem prepričan, da je cepivo dovolj prečiščeno (kaj to sploh pomeni?), če maske res ustavijo tako majhne bacile in babica je zmeraj govorila, da več umazanije poješ bolj odporen postaneš...


Vcasih so doktorji priporocali lobotomijo, stroka pac. Marsikomu bi bila potrebna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


Daj mi pomagaj.

Pomagam ljudem, ki prikazejo sposobnost osnovnega razumevanja, ne pa trolom.

Drugace gre prevec energije.


Pol pa želim ti lep dan. Delaj se pametnega kje drugje.

Smurf ::

multivac je izjavil:


Pol pa želim ti lep dan. Delaj se pametnega kje drugje.

Zapuscas forum? Odlicno.

multivac ::

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


Pol pa želim ti lep dan. Delaj se pametnega kje drugje.

Zapuscas forum? Odlicno.


Prosim odidi.

PrihajaNodi ::

To pa bega tudi mene, ampak nekako zaupam, da zdravstvo skrbijo nove mutacije virusov, ki se ob tako razširjenem virusu pojavljajo zelo pogosto. Ljudje bi se pomirili, če ukinejo testiranje ljudi brez simptomov, vsaj do takrat, ko (če) se bolnice ne začnejo spet polniti.


Kako lahko potrebujes in zakaj bi se sel testirat proti virusu, ki nima simptomov. Kaj sele da ni se cepil. Recimo AIDS je druga zgodba. Tukej vam je pa logika odpovedala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


Daj mi pomagaj.

Pomagam ljudem, ki prikazejo sposobnost osnovnega razumevanja, ne pa trolom.

Drugace gre prevec energije.


Pol pa želim ti lep dan. Delaj se pametnega kje drugje.


Caki, tebi se ne da napisati imena zdravila, ki je temelj enega tvojih argumentov, ker pa nekdo noce pisati izvlecka zakona pa naj odide. :D Pa si ti OK? Da te ne bo malo zaneslo tvoje trolanje.

ajdov2 ::

Zakaj se vsi izogibajo odgovornosti, a hocejo da smo mi odgovorni



Za cepivo ni nben odgovoren, stranski ucinki kiknejo nben odgovoren, kdo krije invalidnost ali smrt zaradi stranskih ucinkov (ocitno je kr nekj primerov vsaj po prebranem), ampak jest sm pa neodgovoren ce se ne cepim s takim cepivom



Nekj ne stima jebiga, folk pa tud ni glup tolk kot se kaze

LeQuack ::

Mene zanima, če sedaj slovenska ustava ne velja več in se lahko zganja kriminal legalno od sedaj naprej?
Quack !

apfelstrudl ::

Vajenc je izjavil:


apfelstrudl je izjavil:

Jaz sem se odločil za to da se ne cepim. Upam da se strinjava da imam pravico do take odločitve?
Moj gnev v tej temi je namenjen kretenom ki bi ljudi ki verjamejo v svobodo izbire omejevali, jim nalagali neka nujna cepljenja in podobne zadeve.

Nas pa mineva potrpljenje do hipijev, ki si domišljajo, da je njihova svoboda več vredna od naše. Pandemija je po celem svetu, tako je odločila stroka pri nas in po svetu. Ti in jaz nimava pojma o teh rečeš, zato bi morala zaupati stroki. Strokovnjaki dnevno ponavljajo, da je cepljenje najboljše orožje proti virusu, pandemiji in zapiranju držav. Ampak ne, "ti" si bolj pameten in še nisi povsem prepričan, da je cepivo dovolj prečiščeno (kaj to sploh pomeni?), če maske res ustavijo tako majhne bacile in babica je zmeraj govorila, da več umazanije poješ bolj odporen postaneš...


Model, tako kot moja svoboda ni več vredna od tvoje tudi tvoja ni od moje. Kapiš?
Odgovori rajši na tisto moje vprašanje zakaj se forsira obvezno cepljenje malo po prešernovo, če so številke jasne in nedvoumne kdo je najbolj dovzeten za to da bo polnil bolniške postelje in pokopališča.
Bo šlo, hipi?

Pa tako kot ti je nekdo že napisal. Svoje čase je "stroka" delala elektrošoke in lobotomije. Takrat tud vse štimalo? Saj veš, "so stroka tako rekli" ...

Jesus fucking christ.

ajdov2 ::

LeQuack je izjavil:

Mene zanima, če sedaj slovenska ustava ne velja več in se lahko zganja kriminal legalno od sedaj naprej?

Ustava že nekaj časa ne velja več. Žal.

49106 ::

ajdov2 je izjavil:

Zakaj se vsi izogibajo odgovornosti, a hocejo da smo mi odgovorni



Za cepivo ni nben odgovoren, stranski ucinki kiknejo nben odgovoren, kdo krije invalidnost ali smrt zaradi stranskih ucinkov (ocitno je kr nekj primerov vsaj po prebranem), ampak jest sm pa neodgovoren ce se ne cepim s takim cepivom



Nekj ne stima jebiga, folk pa tud ni glup tolk kot se kaze


Od slehernega posameznika se pričakuje večjo odgovornost kot od tistih, ki medtem delajo profit na račun covida, slednji te besede ne poznajo.

TheBlueOne ::

LeQuack je izjavil:

Mene zanima, če sedaj slovenska ustava ne velja več in se lahko zganja kriminal legalno od sedaj naprej?


Sej so sodili v korist svobodi, samo tale vlada se verjetno ne bo kartako vdala. To pac je dejanski resen trenutni problem. Ampak nima kaj dosti s stroko in dejstvi okoli virusa.

multivac ::

Od leta 2020 je ustava tam bolj za lepo vidt. US pa nekakšen umetniški klub, ki vsake toliko naredi kaj zanimivega.

49106 ::

Koliko časa je US potrebovalo, da je razsodilo in kaj se je od takrat spremenilo? Bojim se, da je ustava res zgolj še floskula.

TheBlueOne ::

ajdov2 je izjavil:



Za cepivo ni nben odgovoren, stranski ucinki kiknejo nben odgovoren, kdo krije invalidnost ali smrt zaradi stranskih ucinkov (ocitno je kr nekj primerov vsaj po prebranem), ampak jest sm pa neodgovoren ce se ne cepim s takim cepivom



Nekj ne stima jebiga, folk pa tud ni glup tolk kot se kaze


V Sloveniji tezko tozis zdravnike in tema ni relevantna samo pri cepivih. Pri cepivih je verjetno se najmanj, ker zdravnik tezje dela nestrokovno. Ampak zaradi dolocenih napak se ne pomeni, da bomo zaprli bolnice. Sumasumarum so se vedno velik plus, ce ne najvecji v zgodovini clovestva.

49106 ::

Da beli ovratniki težje delajo nestrokovno in še en straw man poleg, pa si dobil argument :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

sbawe64 ::

Vajenc
Pandemija je po celem svetu, tako je odločila stroka pri nas in po svetu. Ti in jaz nimava pojma o teh rečeš, zato bi morala zaupati stroki.

Who je na plačilni listi big pfarma, gavi, Dr Billyja in Ccp "demokratov".Prvi mož Tendros ima v svoji domovini zelo shady status.
Who strokovnjaki so tudi povedali svašta, od tega da se virus ne prenaša med ljudmi, da se v Kitajski ne dogaja nič posebnega, da maske so in niso ok, da asimptomatični širijo in ne širijo c19 okoli, da so zunaj maske potrebne/brez vsake znanstvene podlage.
Na podlagi BS drostenovega pcr testa, ki ima pomanjkljivosti več kot 30 let star Jugo in je bil sprejet/peer reviewan na eurosurveillance v 1 dnevu ! se je začela casedemija, na podlagi katere so začeli politiki usklajeno projekt globalnega četrtega rajha.

Domači strokovnjaki tipa Krek, Beovič, Logar, Jerala, Trampuž, Ihan ? Edino kar vedo je, da nič ne vedo.Jim zaupam 100%, itak.


LeQuack je izjavil:

Mene zanima, če sedaj slovenska ustava ne velja več in se lahko zganja kriminal legalno od sedaj naprej?

Sedaj imamo Premike in Okope.Ter Noriško kraljestvo.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

apfelstrudl ::

TheBlueOne je izjavil:

ajdov2 je izjavil:



Za cepivo ni nben odgovoren, stranski ucinki kiknejo nben odgovoren, kdo krije invalidnost ali smrt zaradi stranskih ucinkov (ocitno je kr nekj primerov vsaj po prebranem), ampak jest sm pa neodgovoren ce se ne cepim s takim cepivom



Nekj ne stima jebiga, folk pa tud ni glup tolk kot se kaze


V Sloveniji tezko tozis zdravnike in tema ni relevantna samo pri cepivih. Pri cepivih je verjetno se najmanj, ker zdravnik tezje dela nestrokovno. Ampak zaradi dolocenih napak se ne pomeni, da bomo zaprli bolnice. Sumasumarum so se vedno velik plus, ce ne najvecji v zgodovini clovestva.


Problem je da so si pod pretvezo morilske pandemije vse korporacije/vlade po celem svetu zrihtale da ne nosijo nobene odgovornosti za te scmarke.

TheBlueOne ::

sbawe64 je izjavil:

Vajenc
Pandemija je po celem svetu, tako je odločila stroka pri nas in po svetu. Ti in jaz nimava pojma o teh rečeš, zato bi morala zaupati stroki.

Who je na plačilni listi big pfarma, gavi, Dr Billyja in Ccp "demokratov".Prvi mož Tendros ima v svoji domovini zelo shady status.
Who strokovnjaki so tudi povedali svašta, od tega da se virus ne prenaša med ljudmi, da se v Kitajski ne dogaja nič posebnega, da maske so in niso ok, da asimptomatični širijo in ne širijo c19 okoli, da so zunaj maske potrebne/brez vsake znanstvene podlage.
Na podlagi BS drostenovega pcr testa, ki ima pomanjkljivosti več kot 30 let star Jugo in je bil sprejet/peer reviewan na eurosurveillance v 1 dnevu ! se je začela casedemija, na podlagi katere so začeli politiki usklajeno projekt globalnega četrtega rajha.

Domači strokovnjaki tipa Krek, Beovič, Logar, Jerala, Trampuž, Ihan ? Edino kar vedo je, da nič ne vedo.Jim zaupam 100%, itak.


Kaj bi morali takoj vedeti vse? Ti pa imas pricakovanja.

apfelstrudl ::

TheBlueOne je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Vajenc
Pandemija je po celem svetu, tako je odločila stroka pri nas in po svetu. Ti in jaz nimava pojma o teh rečeš, zato bi morala zaupati stroki.

Who je na plačilni listi big pfarma, gavi, Dr Billyja in Ccp "demokratov".Prvi mož Tendros ima v svoji domovini zelo shady status.
Who strokovnjaki so tudi povedali svašta, od tega da se virus ne prenaša med ljudmi, da se v Kitajski ne dogaja nič posebnega, da maske so in niso ok, da asimptomatični širijo in ne širijo c19 okoli, da so zunaj maske potrebne/brez vsake znanstvene podlage.
Na podlagi BS drostenovega pcr testa, ki ima pomanjkljivosti več kot 30 let star Jugo in je bil sprejet/peer reviewan na eurosurveillance v 1 dnevu ! se je začela casedemija, na podlagi katere so začeli politiki usklajeno projekt globalnega četrtega rajha.

Domači strokovnjaki tipa Krek, Beovič, Logar, Jerala, Trampuž, Ihan ? Edino kar vedo je, da nič ne vedo.Jim zaupam 100%, itak.


Kaj bi morali takoj vedeti vse? Ti pa imas pricakovanja.

Lepo te prosim Blue.
Krek ima edine reference iz področja prepovedanih drog. Vsi strokovnjaki vredni pol šalce tople vode so pa med epidemijo odstopili, ker (parafriziram) "jih itak noben v vladi ne jebe pet posto".

Strokovnjaki?

Zabita teleta...ne pa strokovnjaki.

TheBlueOne ::

apfelstrudl je izjavil:



Problem je da so si pod pretvezo morilske pandemije vse korporacije/vlade po celem svetu zrihtale da ne nosijo nobene odgovornosti za te scmarke.


In kako bi morali nositi odgovornost? Kdo bi potem se razvijal v zdravstvu, ker povsod je riziko? Sploh pa kdo bi bil pripravljen razvijati kjer je rizicno?

49106 ::

Naj nosi tudi svojo glavo na pladnju, ne samo tuje.

TheBlueOne ::

apfelstrudl je izjavil:


Lepo te prosim Blue.
Krek ima edine reference iz področja prepovedanih drog. Vsi strokovnjaki vredni pol šalce tople vode so pa med epidemijo odstopili, ker (parafriziram) "jih itak noben v vladi ne jebe pet posto".

Strokovnjaki?

Zabita teleta...ne pa strokovnjaki.


Sploh ne vem kdo je Krek, ne zivim v Slo in bolj malo spremljam lokalne novice. In pravtako ne maram teh omejitev in ne verjamem, da so bile vse potrebne. Posebej ne zaupam SDS in sem vesel za sodbo US. Ampak to se ne pomeni, da sem mnenja, da je virus neka ogromna zarota.

Machete ::

To da Krek izjavi, da b ojeseni opcija ali cepljen ali mrtev je nor idiotizem in izjemno kontraproduktivno. Po tem, ko je lani govoril o megadeth cifrah mrtvih.. Kako lahko kdorkoli jemlje takega šarlatana resno, ve samo Janša.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:



Problem je da so si pod pretvezo morilske pandemije vse korporacije/vlade po celem svetu zrihtale da ne nosijo nobene odgovornosti za te scmarke.


In kako bi morali nositi odgovornost? Kdo bi potem se razvijal v zdravstvu, ker povsod je riziko? Sploh pa kdo bi bil pripravljen razvijati kjer je rizicno?


Nobenega zdravila nismo v tako hitrem postopku spravili na trg, še posebej za najmlajše.

Eksperimentira se ne na celotni populaciji.
Celotna populacija ni testni subjekt korporacij.

apfelstrudl ::

TheBlueOne je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:



Problem je da so si pod pretvezo morilske pandemije vse korporacije/vlade po celem svetu zrihtale da ne nosijo nobene odgovornosti za te scmarke.


In kako bi morali nositi odgovornost? Kdo bi potem se razvijal v zdravstvu, ker povsod je riziko? Sploh pa kdo bi bil pripravljen razvijati kjer je rizicno?


Dokler zdravilo/cepivo ne bo stestirano do te mere da bo nekdo upal nositi odgovornost za to da mi ne bo po 5 letih zrasel nov kurac (zajebavam se in pretiravam seveda), ... taka cepiva uporabljaš zgolj tam kjer je nujno potrebno (pri starostnikih in ranljivih, če se strinjajo s tveganjem).

Vse ostalo je experiment na ljudeh (in seveda služenje milijard - zgolj postranska zadeva sevede) - sploh če zadevo izvajaš pod prisilo.
Pa kakorkoli obrneš stvar.

xxxul ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Ponavljam prejšnjo izjavo. Pojdi trolat kam drugam prosim.


Ce bi zdravilo obstajalo bi verjetno imel za nickname, ne pa da drzis kot skrivnost.

a se kdo spomni v zacetku maja, kako so vsi mediji podajali članke in slike kako je v Indiji pizdarija etc, recimo takele:
https://www.24ur.com/novice/korona/najv...

se nihče ne vpraša a je v Indiji sploh še kdo živ?
btw, delta varijanta je non-naci ime za indijski sev koronce…

če pogledaš worldometers graf, ugotoviš da je število okuženi sredi maja začelo drastično padati, in je sedaj precej nizko
https://www.worldometers.info/coronavir...

kaj hudirja so naredili?

a so se cepili? Harvard page pravi da je v Indiji 362mio cepljenjh, kar je na uč 26%
https://geographicinsights.iq.harvard.e...

al je kej druzga?
https://timesofindia.indiatimes.com/cit...
https://www.forbes.com/sites/siladityar...

ali deluje? WHO pravi da ne, Indija pravi da ja…
kdo ima prav?

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Lepo te prosim Blue.
Krek ima edine reference iz področja prepovedanih drog. Vsi strokovnjaki vredni pol šalce tople vode so pa med epidemijo odstopili, ker (parafriziram) "jih itak noben v vladi ne jebe pet posto".

Strokovnjaki?

Zabita teleta...ne pa strokovnjaki.


Sploh ne vem kdo je Krek, ne zivim v Slo in bolj malo spremljam lokalne novice. In pravtako ne maram teh omejitev in ne verjamem, da so bile vse potrebne. Posebej ne zaupam SDS in sem vesel za sodbo US. Ampak to se ne pomeni, da sem mnenja, da je virus neka ogromna zarota.


Vse kaže, da je.
(Tudi če originalno potencialno ni bila)

Vajenc ::

apfelstrudl je izjavil:

Model, tako kot moja svoboda ni več vredna od tvoje tudi tvoja ni od moje. Kapiš?
Odgovori rajši na tisto moje vprašanje zakaj se forsira obvezno cepljenje malo po prešernovo, če so številke jasne in nedvoumne kdo je najbolj dovzeten za to da bo polnil bolniške postelje in pokopališča.
Bo šlo, hipi?

Pa tako kot ti je nekdo že napisal. Svoje čase je "stroka" delala elektrošoke in lobotomije. Takrat tud vse štimalo? Saj veš, "so stroka tako rekli" ...

Jesus fucking christ.

Pri meni je za cepljenje pretehtalo zavedanje, da bo to morda zaustavilo zapiranje države, šol, trgovin..., nekaj malega sicer tudi strahu pred hujšo obliko bolezni, ampak predvsem zavedanje, da boljšega kot cepivo trenutno nimamo. Ti se pa nočeš cepiti, ker si bolj pameten od teh, ki to priporočajo? Tle bi se morala navidezna svoboda nehati.

Dokler niso poznali drugih zdravil so bili elektrošoki in lobotomija za veliko norcev in njihovih potencialnih žrtev najbolje kar so imeli.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

apfelstrudl ::

TheBlueOne je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Lepo te prosim Blue.
Krek ima edine reference iz področja prepovedanih drog. Vsi strokovnjaki vredni pol šalce tople vode so pa med epidemijo odstopili, ker (parafriziram) "jih itak noben v vladi ne jebe pet posto".

Strokovnjaki?

Zabita teleta...ne pa strokovnjaki.


Sploh ne vem kdo je Krek, ne zivim v Slo in bolj malo spremljam lokalne novice. In pravtako ne maram teh omejitev in ne verjamem, da so bile vse potrebne. Posebej ne zaupam SDS in sem vesel za sodbo US. Ampak to se ne pomeni, da sem mnenja, da je virus neka ogromna zarota.


Da te razsvetlim potem.
Krek je na položaju zgolj zato ker lepo kima čelavemu in dela kar mu naročijo.
Prej je delal z narkomani. Kaj ima to veze s smrtonosno epidemijo vedo pa samo ultra pametne glave v parlamentu.
In takemu naj zaupam vodenje neke epidemije?

Stroka? Give me a fucking break.
Norca se delajo iz ljudi...

49106 ::

xxxul je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Ponavljam prejšnjo izjavo. Pojdi trolat kam drugam prosim.


Ce bi zdravilo obstajalo bi verjetno imel za nickname, ne pa da drzis kot skrivnost.

a se kdo spomni v zacetku maja, kako so vsi mediji podajali članke in slike kako je v Indiji pizdarija etc, recimo takele:
https://www.24ur.com/novice/korona/najv...

se nihče ne vpraša a je v Indiji sploh še kdo živ?
btw, delta varijanta je non-naci ime za indijski sev koronce…

če pogledaš worldometers graf, ugotoviš da je število okuženi sredi maja začelo drastično padati, in je sedaj precej nizko
https://www.worldometers.info/coronavir...

kaj hudirja so naredili?

a so se cepili? Harvard page pravi da je v Indiji 362mio cepljenjh, kar je na uč 26%
https://geographicinsights.iq.harvard.e...

al je kej druzga?
https://timesofindia.indiatimes.com/cit...
https://www.forbes.com/sites/siladityar...

ali deluje? WHO pravi da ne, Indija pravi da ja…
kdo ima prav?


Zbrište tole, it doesn't fit the narrative. To je dokaz, da je ljudem potrebno vzeti možnost razmišljanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Nobenega zdravila nismo v tako hitrem postopku spravili na trg, še posebej za najmlajše.

Eksperimentira se ne na celotni populaciji.
Celotna populacija ni testni subjekt korporacij.


Ah vidis tu si me pa nasel, ker zadeve konkretno poznam preko svoje drage. Vse je slo hitro skozi, ker so bili povsod dodatni resursi in povsod so bili prioriteta. Praviloma v farma cakajo na odobritev mesece in to po veckrat, ker je vedno vrsta, tu pa je bila vedno preskocena.

sbawe64 ::

apfelstrudl je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

ajdov2 je izjavil:



Za cepivo ni nben odgovoren, stranski ucinki kiknejo nben odgovoren, kdo krije invalidnost ali smrt zaradi stranskih ucinkov (ocitno je kr nekj primerov vsaj po prebranem), ampak jest sm pa neodgovoren ce se ne cepim s takim cepivom



Nekj ne stima jebiga, folk pa tud ni glup tolk kot se kaze


V Sloveniji tezko tozis zdravnike in tema ni relevantna samo pri cepivih. Pri cepivih je verjetno se najmanj, ker zdravnik tezje dela nestrokovno. Ampak zaradi dolocenih napak se ne pomeni, da bomo zaprli bolnice. Sumasumarum so se vedno velik plus, ce ne najvecji v zgodovini clovestva.


Problem je da so si pod pretvezo morilske pandemije vse korporacije/vlade po celem svetu zrihtale da ne nosijo nobene odgovornosti za te scmarke.

EU in Avstrija zelo prednjačita v retardiranosti.
V Zda je cca pol držav ok, edino demokratske države stiskajo brez pravih rezultatov.
Afrika in Azija imajo druge probleme, tako da je za njih ronca nekje na koncu seznama.
Za EU je ronca migrantska kriza 2, v kateri se bo sedaj vsaj 5 let vrtela kot hrček na stepperju.
2020 is new 1984
Corona World order

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Nobenega zdravila nismo v tako hitrem postopku spravili na trg, še posebej za najmlajše.

Eksperimentira se ne na celotni populaciji.
Celotna populacija ni testni subjekt korporacij.


Ah vidis tu si me pa nasel, ker zadeve konkretno poznam preko svoje drage. Vse je slo hitro skozi, ker so bili povsod dodatni resursi in povsod so bili prioriteta. Praviloma v farma cakajo na odobritev mesece in to po veckrat, ker je vedno vrsta, tu pa je bila vedno preskocena.



Torej ščitiš interese svoje drage. Lepo, da si priznal.

TheBlueOne ::

apfelstrudl je izjavil:


Da te razsvetlim potem.
Krek je na položaju zgolj zato ker lepo kima čelavemu in dela kar mu naročijo.
Prej je delal z narkomani. Kaj ima to veze s smrtonosno epidemijo vedo pa samo ultra pametne glave v parlamentu.
In takemu naj zaupam vodenje neke epidemije?

Stroka? Give me a fucking break.
Norca se delajo iz ljudi...


Verjamem, kakor tudi verjamem, da je SDS izkoristil sanso za malo diktatorskega masturbiranja. Kolikor jih poznam se res ne bi cudil. Ampak to se vedno ne pomeni, da virus kot tak ne obstaja in da se stroka moti. Imas pa vedno opertuniste in tu je treba pazit.

multivac ::

Vajenc je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Model, tako kot moja svoboda ni več vredna od tvoje tudi tvoja ni od moje. Kapiš?
Odgovori rajši na tisto moje vprašanje zakaj se forsira obvezno cepljenje malo po prešernovo, če so številke jasne in nedvoumne kdo je najbolj dovzeten za to da bo polnil bolniške postelje in pokopališča.
Bo šlo, hipi?

Pa tako kot ti je nekdo že napisal. Svoje čase je "stroka" delala elektrošoke in lobotomije. Takrat tud vse štimalo? Saj veš, "so stroka tako rekli" ...

Jesus fucking christ.

Pri meni je za cepljenje pretehtalo zavedanje, da bo to morda zaustavilo zapiranje države, šol, trgovin..., nekaj malega sicer tudi strahu pred hujšo obliko bolezni, ampak predvsem zavedanje, da boljšega kot cepivo trenutno nimamo. Ti se pa nočeš cepiti, ker si bolj pameten od teh, ki to priporočajo? Tle bi se morala navidezna svoboda nehati.

Dokler niso poznali drugih zdravil so bili elektrošoki in lobotomija za veliko norcev in njihovih potencialnih žrtev najbolje kar so imeli.


Kaj ima cepivo z zapiranjem šol in države nasploh?

Cepivo je v teoriji, da ne zbolimo.
Zapiranje pa je povsem politična odločitev.

Komot lahko imamo odprto državo tudi brez cepljenja, noben učbenik biologije ne piše kaj veliko o tem.

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:



Torej ščitiš interese svoje drage. Lepo, da si priznal.


Ja, se cakamo na podkupnino. Zaenkrat nic...
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658963 (52705) bluefish

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825184 (21444) Ben Dover

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654780 (45043) bluefish

Več podobnih tem