» »

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv

m0LN4r ::

solatjek je izjavil:

Poznate koga z resnimi stranskimi učinki cepiva in katerega cepiva ali pa koga, ki je zbolel kljub cepljenju in kako je potekala bolezen? Prosim, pišite resnico, ker bi rad malo raziskal, če je res, kaj vse se piše po forumih (nič spodbudnega). Ena zadnjih takih informacij je, da v Angliji umre za delto 6x več cepljenih, kot necepljenih.

Osebno poznam cca 100 cepljenih z AZ, razen enodnevnih stranskih učinkov noben ni imel nič, tudi zbolel zaenkrat še noben. Poznam cca 10 cepljenih s Phizer, le enodnevni stranski učinki, drugih komplikacij ni bilo.

Zaradi nepristranskosti debate ne bom napisal, če sem ali nisem cepljen.

Lp

Sosolceva mama se ni okuzla od moza, ko je bil kuzen. Po prvi dozi pa je malce ohromela na eno polovico telesa.

En na vasi je po kaki urci po drugi dozi padel v nezavest na parkplacu in umrl.

Za vec ne vem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

multivac ::

Štos je v tem...da tudi če bi bilo pol manj stranskih učinkov kot se jih beleži...ta cepiva ne bi smela videti potrditvenega podpisa.

Sprejemljivi stranski učinki cepiv za take mase so kvečjemu malo boleča rama pol urce po odhodu iz ambulante. Pa še to 1 na miljon.
To, da masovno cepimo ljudi z cepivi, ki redno povzročajo paralize, splave, tresavico itd... je pač nevideno in nedopustno.

No, držimo pesti, da bodo vaxxerji to zimo ali naslednji dve se malce zamislili v kaj so se spustili tako nepremišljeno.

m0LN4r ::

Kmal bomo ziveli v casih, ko ti bodo "prostovoljno" vbrizgali vse zivo oz. kar se bodo spomnili.

Biznis je biznis.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

multivac ::

m0LN4r je izjavil:

Kmal bomo ziveli v casih, ko ti bodo "prostovoljno" vbrizgali vse zivo oz. kar se bodo spomnili.

Biznis je biznis.


To je bližnja prihodnost.

Vsa nadaljna covid cepiva, predvidevam na tej platformi (mRNK, adenovirus), naj ne bi potrebovala šeenkratne presoje.
Ampak bo proizvajalec direkt iz proizvodne linije vbrizgaval v ljudi. EMA pa zraven samo kimala, češ, da smo leta 2020 to že vse preverili in potrdili.

Govorimo pa seveda o genski terapiji in ne zares cepivih.

Sedaj pa naj si misli vsak kar želi.

multivac ::

https://www.scientificamerican.com/arti...

"I believe that this virus is going to change and that the vaccines we have approved right now are just not going to be as effective as we think they are," says Danny Altmann, an immunologist at Imperial College London. SARS-CoV-2 has already evolved several new variants--including the ones first identified in the U.K. and South Africa, which are more transmissible (though not--for now, at least--more deadly).


There are nearly 240 novel vaccine candidates in development, waiting in the wings for their moment. Here are a few that show the most potential.



Tako je.

Šli smo iz logike "Rigorozno testirajmo vsako novo cepivo 10 let, da preverimo vse aspekte in šele nato potrdimo prodajo"

na

"Imamo 240 eksperimentalnih novih cepiv, katere želimo vse preizkusiti na celotni populaciji"

Zaradi virusa z umrljivostjo podobno gripi?


Jaz pa naj bi bil nori antivaxxer?
Moje življenje postaja iz dneva v dan bolj zabavno.

Kaj naj rečem...če vas res mika zamenjati vso kri za koktelj patentiranih kemikalij...navalite folk.
Sem prepričan, da se bo dobro končalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Lonsarg ::

Za gripo je tudi vsako leto novo cepivo. Oziroma tam gre za koktejl več različnih novih cepiv, tam se tudi te modifikacije uporabljajo v roku mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

multivac ::

Tako je, pretežno klasična cepiva, z dolgo zgodovino aplikacije, kjer so možnosti za napake manjše.
Pa še s tem cepivom ne špikamo vsakega.
V kolikor gre za inaktiviran naravni virus neke blazne konstantne regulacije najbrž ni potrebne.

Tokrat govorimo o povsem novih metodah, ki originalno sploh niso bila mižljena kot cepiva...ampak genska terapija za raka in druge dedne bolezni.
Cepilni del je šele kasneje prišel na misel.

Zgleda, da na vsak način želite biti pošpikani z najnovejšo oh in sploh tehnologijo.
Saj ne rečem, če ste tech-freaki in se vam zdi vbrizgavati vsega in svašta v telo, tako kot menjavate pametne telefone. 2x letno
Izvolite. Igrajte se z vašim DNKjem po mili volji.

Zgolj pustite nas na miru.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: solatjek ()

solatjek ::

multivac je izjavil:


Zgolj pustite nas na miru.

Pustite nas na miru? Tretjina komentarjev tukaj je tvojih in v vseh se čuti agresija proti tistim, ki so se odločili cepiti, vzrok za to odločitev, kot tudi ne-odločitev je stvar posameznika.

V tej temi iščemo resnične poznane primere resnih zapletov in ne vedeževalskih napovedi v smislu, boste videli, kaj vas čaka. Tega nihče ne ve, zato je tovrstno pisanje brez smisla.

kow ::

</head> je izjavil:

LOL, dajte častno skavtsko, da ne boste lagali, ker tip dela raziskavo. :)


To. Na besedo bomo verjeli folku, ki nabija kako je "na vasi nekdo padel dol 1h po cepljenju.." - karkoli to ze pomeni. :))

Utk ::

In ko upoštevaš, da se nek manjši delež populacije ne sme cepiti iz zdravstvenih

To skoz ponavljate, in zmeraj vprašam, pa še zmeraj nimam odgovora, katere so te manjše skupine, ki se naj ne bi cepile proti koroni? Ker do zdaj so v to prepričevali vse. Tudi tiste na koncu z rakom in tudi doječe ženske (čeprav neuradno tem vsaj nekateri osebni zdravniki rečejo naj počakajo).

FireSnake ::

solatjek je izjavil:

Poznate koga z resnimi stranskimi učinki cepiva in katerega cepiva ali pa koga, ki je zbolel kljub cepljenju in kako je potekala bolezen? Prosim, pišite resnico, ker bi rad malo raziskal, če je res, kaj vse se piše po forumih (nič spodbudnega). Ena zadnjih takih informacij je, da v Angliji umre za delto 6x več cepljenih, kot necepljenih.

Osebno poznam cca 100 cepljenih z AZ, razen enodnevnih stranskih učinkov noben ni imel nič, tudi zbolel zaenkrat še noben. Poznam cca 10 cepljenih s Phizer, le enodnevni stranski učinki, drugih komplikacij ni bilo.

Zaradi nepristranskosti debate ne bom napisal, če sem ali nisem cepljen.

Lp


Slišal za 3 primere smrti.

En primer, ki bo znan še komu: če kdo pozna znano restavracijo Vernik (ko se pelješ iz Maribora proti Rušam).
Tam je bil prijazen natakar. Star 49 let. Nobenih zdravstvenih težav.
Po kolektivnem ceplejenju je živel še 3 dni.

Drugi primer je 38 letnik, ki je delal v Avstiji (dnevno se je iz SLO vozil v AUT).

Tretji je starejša gospa.

Če je to od cepiva ne bom sodil! Dejstvo je, da so 3 zdrave osebe umrle hitro za cepljenjem.

m0LN4r je izjavil:

Kmal bomo ziveli v casih, ko ti bodo "prostovoljno" vbrizgali vse zivo oz. kar se bodo spomnili.

Biznis je biznis.


Kampanija teče v smeri, da bo temu tako.
Raja že vsemu kima, tako so nas zdresirali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

kow ::

FireSnake je izjavil:


Če je to od cepiva ne bom sodil! Dejstvo je, da so 3 zdrave osebe umrle hitro za cepljenjem.
.


Si v zadnjih mesecih slisal za kaksno nenadno smrt osebe, ki se ni cepila? Ce nisi, potem selektivno poslusas. Ljudje namrec obcasno tudi nenadno umrejo.

FireSnake ::

Drži se teme.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kow ::

Saj se. Ti samo ne razumes kaj ti hocem povedati. Zanimivo tudi, da ste omenili ze vec smrti, nikjer pa nihce ni napisal vzroka smrti.

Mato989 ::

GrX je izjavil:

multivac je izjavil:

No, sedaj razumete zakaj anekdotno podajanje izkušenj med neverodostojnimi internetnežimi je dokaj neplodno početje.
Podatki, še posebej iz "boljših" virov pa so kar zanimivi.

Statistično gledano ta cepiva imajo več stranskih učinkov kot vsa cepiva dosedaj zadnjih nekaj desetletji, pa še to ker doktorji se trudijo čim manj linkati. Še tista žena diplomata ni doživela spokojnega pokopa.

Čudno, da okoli mene nima nihče zaradi cepljenja težav. Aja, verjetno so vsi na dopustu na Sejšelih.

mtosev je izjavil:

Še ena neumna covid tema. OK. Upam, da zaklenejo čimprej.

Tako ja, bravo!


Okoli mene tudi noben ki je fasal covid19 ni imel tezav torej lahko zakljucim da covid ni tezavna bolezen za nikogar?

kow je izjavil:

Saj se. Ti samo ne razumes kaj ti hocem povedati. Zanimivo tudi, da ste omenili ze vec smrti, nikjer pa nihce ni napisal vzroka smrti.


Saj tudi ljudje s covidom umrejo pa je za bse bil kriv covid tudi ce je tip mel 5 bolezni ki bi ga pokopale jutri je bil kriv covid pri 95tih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Netrunner ::

Žalostno, da na slo-techu konstruktivna debata ni več mogoča.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Mato989 ::

res je... takoj se drkarija začne =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

7 cepljenih s Pfizerjem, obe dozi pri vseh eden za drugim na isti dan:

- 1. doza nikakrsnih stranskih ucinkov, malo boleca rama na mestu cepljenja (klasika pac)
- 2. doza vsi rahla zaspanost popoldne, naslednji dan predvsem, 1 imel vrocino 37.9 zvecer

To je bilo vse. Po 3 tednih se vsi zivijo.

Sicer mislim, da gre pri vrocini za cisto normalno reakcijo telesa, v prvo je ze dovolj nastudiralo beljakovino in v drugo odreagiralo z normalnim imunskim odgovorom. Skratka nic pretresljivega.

Netrunner je izjavil:

Žalostno, da na slo-techu konstruktivna debata ni več mogoča.

Problem je, ker debate obicajno pridejo s konkretno agendo nekaterih, da sirijo fake news. Potem pac eni lazejo, drugim gre pa na kurac in jim to vrzejo v fris. Zeitgeist.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

c3p0 ::

m0LN4r je izjavil:


Sosolceva mama se ni okuzla od moza, ko je bil kuzen. Po prvi dozi pa je malce ohromela na eno polovico telesa.

En na vasi je po kaki urci po drugi dozi padel v nezavest na parkplacu in umrl.

Za vec ne vem.


Bližnji družinski član je imel zastoj srca 3 tedne po 1. dozi AZ. Ta možakar verjetno podobno. V našem primeru je pomoč bila zelo hitra in je preživel, preživi le nekje 15% takih primerov. Ne upajo si oživljat, ne znajo, nikogar blizu itd.

Da bi kje to povezali s cepivom, vsaj kot možnost? Niti ni bilo omenjeno.

Upam, da BWana spet ne briše, lahko mu pa pošljem zapisnik.

gozdar1 ::

Osebne izkušnje pfizer:

1. Doza, naslednji dan boleča rama
2. Doza, naslednji dan prav tako boleča rama, vročina tam 38, glavobol (ki je vstrajal še naslednji dan), bolečine v mišicah in splošna slabost. Dejansko ne pomnim, da bi se kdajkoli v življenju počutuil tako slabo. Danes ok, izgleda nobenih trajnih posledic.

hendriks ::

Novi dokazi o vzrokih krvnih strdkov pri cepljenju:

saule ::

enega z konkretnimi stranskimi in cel kup z relativno blažjimi (za bolniško vendar ne za v bolnico)

kriptobog ::

Poznam. Astra zeneca, 55 let, reakcija nekaj minut po cepljenu. 3 dni v bolnišnici in zdaj vse ok zaenkrat.

saule ::

gozdar1 je izjavil:

Vedno se, bil zagovornik cepljenja (tudi covid 19) ampak zagovorniki (covid) cepljenja mi trenutno delujejo , kot fanatiki na nivoju redečih kmerov, ki so na koncu zapirali tudi svoje lastne ljudi. Take stvari se nikoli ne končajo dobro, trenutno resno stopamo proti kitajski diktaturi, danes omejitve za necepljene, jutri za prečkanje ceste izven prehoda.


tole je dejansko zelo (zelo) resen precedens

kar na enkrat smo šli iz cepit ogrožene v cepit otroke in to nekateri dejansko podpirajo

da o propagandi ne izgubljamo besed, za tale virus nihče sploh vedel ne bi če nas ne bi futrali z njim dobesedno na vsakih 5 minut

from the bright side: so konkretni premiki v smer, da bodo ljudje za svoja dejanja odgovarjali pred sodišči (as they should)

deadbeef ::

Kitajska bi morala placati celemu svetu odskodnino ker je ta sranje spustila v svet!!!

saule ::

deadbeef je izjavil:

Kitajska bi morala placati celemu svetu odskodnino ker je ta sranje spustila v svet!!!


brez konkretne podpore tvoje lastne vlade ne bi prišli do takega sranja kot ga imamo

zmist ::

Tudi, ce v teoriji recemo, da se zgoraj ni nihce zlagal (pa seveda lazejo, sploh stevilo smrti, ki jih pozna pescica tule pomeni, da bi morali lezati pred gospodarskim razstaviscem kupi trupel), se je kdo vprasal koliko od tistih ~40 miljonov ljudi, ki so cepljeni vsak dan, na tem forumu ne pise?

Ni mi sicer jasno zakaj nekateri ogrozajo javno zdravje s takimi kretenskimi izjavami, jasno pa mi je, da dlje kot se zavlece covid kriza, dlje bo JJ lahko kradel in potencialno zavlekel volitve. Bi bilo zanimivo korelirati nicke zgoraj s pro SDSovskimi izjavami. Preprican sem, da bi bili rezultati zanimiv.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

hendriks ::

deadbeef je izjavil:

Kitajska bi morala placati celemu svetu odskodnino ker je ta sranje spustila v svet!!!


Tukaj je v prvi vrsti odgovoren WHO, ker ni ravnal proaktivno in ustavil lete iz in v Kitajsko. Tako pa so čakali na ne vem kaj in smo kjer smo.

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Take stvari se nikoli ne končajo dobro, trenutno resno stopamo proti kitajski diktaturi, danes omejitve za necepljene, jutri za prečkanje ceste izven prehoda.


Seveda pa te pri celotni zadevi Facebook sploh ne skrbi, mar ne?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Mato989 ::

hendriks je izjavil:

deadbeef je izjavil:

Kitajska bi morala placati celemu svetu odskodnino ker je ta sranje spustila v svet!!!


Tukaj je v prvi vrsti odgovoren WHO, ker ni ravnal proaktivno in ustavil lete iz in v Kitajsko. Tako pa so čakali na ne vem kaj in smo kjer smo.


Jap to so ti zmistovi "znanstveniki" ki bi jih morali poslušat... ko bi pa morali reagirat pa niso nardili kar bi morali!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Smrekar1 ::

solatjek je izjavil:

Ena zadnjih takih informacij je, da v Angliji umre za delto 6x več cepljenih, kot necepljenih.


Ena fake informacij mogoče.

https://www.gov.uk/government/news/vacc...

Vsa cepiva so zelo učinkovita proti različici delta.

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Tudi, ce v teoriji recemo, da se zgoraj ni nihce zlagal (pa seveda lazejo, sploh stevilo smrti, ki jih pozna pescica tule pomeni, da bi morali lezati pred gospodarskim razstaviscem kupi trupel), se je kdo vprasal koliko od tistih ~40 miljonov ljudi, ki so cepljeni vsak dan, na tem forumu ne pise?

Ni mi sicer jasno zakaj nekateri ogrozajo javno zdravje s takimi kretenskimi izjavami, jasno pa mi je, da dlje kot se zavlece covid kriza, dlje bo JJ lahko kradel in potencialno zavlekel volitve. Bi bilo zanimivo korelirati nicke zgoraj s pro SDSovskimi izjavami. Preprican sem, da bi bili rezultati zanimiv.


Število folka na prepihavanju in v bolnici je bilo tudi taksno da bi moral vsak poznat nekoga, pa jaz še kar ne poznam nikogar ki je zaradi covida bil v bolnici =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

saule ::

https://www.24ur.com/novice/korona/plen...

tole je sicer konkreten stranski učinek teh cepiv. bolano.

gozdar1 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Take stvari se nikoli ne končajo dobro, trenutno resno stopamo proti kitajski diktaturi, danes omejitve za necepljene, jutri za prečkanje ceste izven prehoda.


Seveda pa te pri celotni zadevi Facebook sploh ne skrbi, mar ne?



Nisem vedel, da tu Facebook lahko pošlje državne organe na dom.

saule ::

jaz poznam enega, ki je bil na respiratorju od ostalih (samo v službi nas je par tisoč) za nikogar drugega nisem slišal da bi mu karkoli resnega bilo ob okužbi. vprašanje sicer če je še ta rabil bit na ventilatorju, ker mu ivermectina niso hoteli dat. ta mi zmaga... namesto tablete, ki jo imaš doma v predalu počakajo, da se skoraj utopiš potem te pa priklopijo na respirator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

49106 ::

Poznam enega s pridruženimi boleznimi, ki je umrl s covidom in enega, ki je fasal pljučnico. Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Mularija je tudi med pandemijo kadila travo in si prek zvitkov izmenjevala salivo, pa je bilo bore malo covida.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

hendriks je izjavil:

Novi dokazi o vzrokih krvnih strdkov pri cepljenju:



Saj si poslusal mar ne? Da gre samo za vektorska cepiva in samo, ce jih vbrizgas intravenozno. Sicer ne vem kdaj si bil nazadnje cepljen, ampak kolikor se spomnim pri sebi ali pri otrocih, se nobeno cepivo ni bilo nikoli vbrizgano v zilo.

gozdar1 je izjavil:

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Take stvari se nikoli ne končajo dobro, trenutno resno stopamo proti kitajski diktaturi, danes omejitve za necepljene, jutri za prečkanje ceste izven prehoda.


Seveda pa te pri celotni zadevi Facebook sploh ne skrbi, mar ne?


Nisem vedel, da tu Facebook lahko pošlje državne organe na dom.


To je prava nepomembna malenkost napram temu kar lahko naredi. Recimo zjebe cel svet.
https://slo-tech.com/novice/t787440/p72...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

saule ::

tole ne bo držalo - CDC je objavil, da gredo tale mrna cepiva gladko po celem telesu

kakšne so posledice tega pa dejansko ne vemo

Lonsarg ::

Govorite samo o smrtih, pa to ni edina stvar. Od moje znanka je prebolela pa ima se po pol leta tezave z pljuci in ima redne preglede. Soseda je brez vonja vec kot 6 mesecev in so rekli da je najbz ena izmed tistih ki se ji ne bo vonj vrnil (vecini res se).

Folk pali zgolj na posamezne primere ki jih osebno vidi, prej pa sam izgovori. Lep primer je intenzivni oddelek v UKC. Najprej so se cepili doktarji, medtem ko sester bolj malo. No potem so imeli dve smrti nosecnic. Zdaj so menda vsi cepljeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

49106 ::

Lonsarg je izjavil:

Govorite samo o smrtih, pa to ni edina stvar. Od moje znanka je prebolela pa ima se po pol leta tezave z pljuci in ima redne preglede. Soseda je brez vonja vec kot 6 mesecev in so rekli da je najbz ena izmed tistih ki se ji ne bo vonj vrnil (vecini res se).

Folk pali zgolj na posamezne primere ki jih osebno vidi, prej pa sam izgovori. Lep primer je intenzivni oddelek v UKC. Najprej so se cepili doktarji, medtem ko sester bolj malo. No potem so imeli dve smrti nosecnic. Zdaj so na oddelku vsi cepljeni.


Itak, vsi so cepljeni.

gozdar1 ::

Spet se ustavrja vtis, da so to stvari unikatne samo na covid. S tem se samo še dodatno odvrača že tako nezaupljiv narod.

zmist ::

49106 je izjavil:

Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Uh, zdaj razumem od kod vsa tvoja pamet izvira. V domu za ostarele delas. No to pa ima malo vec smisla. Jaz ne poznam nikogar v vec kot 30 letih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::


49106 je izjavil:

Poznam enega s pridruženimi boleznimi, ki je umrl s covidom in enega, ki je fasal pljučnico. Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Mularija je tudi med pandemijo kadila travo in si prek zvitkov izmenjevala salivo, pa je bilo bore malo covida.



Uh, zdaj razumem od kod vsa tvoja pamet izvira. V domu za ostarele delas. No to pa ima malo vec smisla. Jaz ne poznam nikogar v vec kot 30 letih.


Ne projiciraj, bebec. Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

Govorite samo o smrtih, pa to ni edina stvar. Od moje znanka je prebolela pa ima se po pol leta tezave z pljuci in ima redne preglede. Soseda je brez vonja vec kot 6 mesecev in so rekli da je najbz ena izmed tistih ki se ji ne bo vonj vrnil (vecini res se).

Folk pali zgolj na posamezne primere ki jih osebno vidi, prej pa sam izgovori. Lep primer je intenzivni oddelek v UKC. Najprej so se cepili doktarji, medtem ko sester bolj malo. No potem so imeli dve smrti nosecnic. Zdaj so menda vsi cepljeni.


Ni edina stvar, ampak baje je to najpomembnejša, tako so pravili ko so rekli naj bomo doma... da rešimo SMRT, ne da rešimo vonj!

Poznam človeka ki je izgubil vonj zaradi pljučnice pa zato niso zaprli države =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hendriks ::

zmist je izjavil:



Saj si poslusal mar ne? Da gre samo za vektorska cepiva in samo, ce jih vbrizgas intravenozno. Sicer ne vem kdaj si bil nazadnje cepljen, ampak kolikor se spomnim pri sebi ali pri otrocih, se nobeno cepivo ni bilo nikoli vbrizgano v zilo.



Saj ne gre za to, da zanalašč vbrizgavajo v žilo. Če si pogledal video, Campbell govori o tem, da je možno da je pri nekaterih osebah ožilje bolj izraženo v predelu deltoidne mišice in da lahko pride do vbrizgavanja v žilo. Zato toplo priporoča aspririranje, v izogib temu.

zmist ::

49106 je izjavil:


49106 je izjavil:

Poznam enega s pridruženimi boleznimi, ki je umrl s covidom in enega, ki je fasal pljučnico. Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Mularija je tudi med pandemijo kadila travo in si prek zvitkov izmenjevala salivo, pa je bilo bore malo covida.



Uh, zdaj razumem od kod vsa tvoja pamet izvira. V domu za ostarele delas. No to pa ima malo vec smisla. Jaz ne poznam nikogar v vec kot 30 letih.


Ne projiciraj, bebec. Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.

Aha razumem, se pravi si imel koliko, 25 babic? Nakladac :))

hendriks je izjavil:

Saj ne gre za to, da zanalašč vbrizgavajo v žilo. Če si pogledal video, Campbell govori o tem, da je možno da je pri nekaterih osebah ožilje bolj izraženo v predelu deltoidne mišice in da lahko pride do vbrizgavanja v žilo. Zato toplo priporoča aspririranje, v izogib temu.


Mhm, aspirini bi pomagali, so antikoagulant. Sicer pa se enkrat, gre za vektorska cepiva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

zmist ::

Gremo se smejat, poglejmo kaj vse poznamo :)) :)) :)) :)) :))

solatjek je izjavil:

poznam cca 100 cepljenih z AZ, razen enodnevnih stranskih učinkov noben ni imel nič, tudi zbolel zaenkrat še noben.

solatjek je izjavil:

Poznam cca 10 cepljenih s Phizer, le enodnevni stranski učinki, drugih komplikacij ni bilo.

49106 je izjavil:

Poznam enega s trombozo, ki je na srečo preživel, a komajda, in enega z manj resnimi, en teden je preležal v pojstelji zaradi slabega počutja

multivac je izjavil:

poznam tudi jaz ljudi. Nekaj z resnimi večina z relativno prebavljivimi.

kriptobog je izjavil:

Poznam. Astra zeneca, 55 let, reakcija nekaj minut po cepljenu. 3 dni v bolnišnici in zdaj vse ok zaenkrat.

saule je izjavil:

poznam enega, ki je bil na respiratorju od ostalih (samo v službi nas je par tisoč) za nikogar drugega nisem slišal da bi mu karkoli resnega bilo ob okužbi.

Mato989 je izjavil:

Poznam človeka ki je izgubil vonj zaradi pljučnice pa zato niso zaprli države =)


Cudoviti ste.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Smejemo se lahko kvečjemu tebi.

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:


49106 je izjavil:

Poznam enega s pridruženimi boleznimi, ki je umrl s covidom in enega, ki je fasal pljučnico. Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Mularija je tudi med pandemijo kadila travo in si prek zvitkov izmenjevala salivo, pa je bilo bore malo covida.



Uh, zdaj razumem od kod vsa tvoja pamet izvira. V domu za ostarele delas. No to pa ima malo vec smisla. Jaz ne poznam nikogar v vec kot 30 letih.


Ne projiciraj, bebec. Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.

Aha razumem, se pravi si imel koliko, 25 babic? Nakladac :))



Primadona, a si res tako umsko omejen, da si prišel do sklepa, da sem imel 25 babic?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

49106 je izjavil:

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:


49106 je izjavil:

Poznam enega s pridruženimi boleznimi, ki je umrl s covidom in enega, ki je fasal pljučnico. Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Mularija je tudi med pandemijo kadila travo in si prek zvitkov izmenjevala salivo, pa je bilo bore malo covida.



Uh, zdaj razumem od kod vsa tvoja pamet izvira. V domu za ostarele delas. No to pa ima malo vec smisla. Jaz ne poznam nikogar v vec kot 30 letih.


Ne projiciraj, bebec. Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.

Aha razumem, se pravi si imel koliko, 25 babic? Nakladac :))



Primadona, a si res tako umsko omejen, da si prišel do sklepa, da sem imel 25 babic?

Meni se zdi pri tvojih nebulozah to cisto verjetno. Verjetno so te iz smetnjaka pobrali. Skoraj vsako leto "poznas" nekoga /.../, potem pa je to tvoja babica. Ergo, imas precej babic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Ben Dover ::

Antivaxx v gulage dokler se stvar ne umiri, dovolj je..

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658874 (52616) bluefish

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477270 (58772) BigWhale

Več podobnih tem