» »

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv

««
7 / 7
»
»»

49106 ::

solatjek je izjavil:

49106 je izjavil:

solatjek je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Točno to. Smo opažali to v lokalnem okolju, res - internet je dal glas tudi idiotom in le-ti so poskrbeli, da se jih zelo sliši.


Ne moreš verjeti, kaj vse ti ljudje dejansko verjamejo. Nasa trosi viruse, mi jih vdihnemo, s 5G nas imajo pod nadzorom, v pfizerju je živo bitje, zato mora biti na -70 zmrznjeno, na testnih palčkah je rakotvorna snov, pri vsakem brisu te bolj zastrupijo, v maskah so črvi, tanki kot las, ki zaidejo v pljuča, število okuženih si izmišljujejo, številke navija Janša (a v Angliji in Portugalski tudi?), virus je itak izmišljen (dokler ni enega našega skoraj pobralo), cepivo spremeni DNK in si zombi, po cepivu tak umirajo, da komaj utegnejo vozit ljudi, a v isti sapi, da covid ne povzroča smrti, je povedal lokalni grobar, da ni nič več umrlih v zadnjem obdobju itd itd, nikoli konca, s svojimi teorijami pa posiljujejo vsepovprek in iz cepljenih delajo bedake.


Noro, kaj vse si nekateri izmislite in nato to še posplošite na vse, ki nasprotujejo vašemu enoumju. Sami logični nesmisli, še hujši ste kot flateartherji.

Napisano je povzetek dveh dni v službi. Žal. Ko se to na kup spravijo, težko rečeš, da niso vsi isti ;)


Očitno nimaš drugih argumentov, da se nesmislov držiš kot pijabec plota.

gozdar1 ::

Med tem se je intelaktualna smetana ukvarjala s 14 dnevnimi lockdowni in enkratnimi dogodki.

zmaugy ::

49106 je izjavil:

zmaugy je izjavil:



Vidva s CoolBitsom lahko ustanovita krožek “nalezljive bolezni ne obstajajo” ali “virusi ne obstajajo”. Mensa klub ST…


Ne projiciraj, bebec. A ni dovolj, da to počneš s kloni, ti nacistična golazen? Hitler bi bil ponosen nate.


LOL, kakšen nivo, a to si iz špricerjev že prešaltal na šnopc? A ni še malo zgodaj? :))

Se mi je zdelo, da mlatiš prazno slamo, vseeno sem se želel preričati, da je temu res tako.


Nisem te mlatil @Messiah, sem povsem nenasilen.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

bluefish ::

zmaugy ::

gozdar1 je izjavil:

Med tem se je intelaktualna smetana ukvarjala s 14 dnevnimi lockdowni in enkratnimi dogodki.


hahahaha, spet avtoza*eb
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658967 (52709) bluefish

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477400 (58902) BigWhale

Več podobnih tem