» »

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv

mahoni ::

Jaz bi postavil vprasanje cisto drugace.

Koliko ste sigurni naspikani, da ne boste cez 1 ali dve leti zaceli imeti simptome, ki nakazujejo na rakca?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Ben Dover ::

99%

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

mahoni ::

Lonsarg je izjavil:

Govorite samo o smrtih, pa to ni edina stvar. Od moje znanka je prebolela pa ima se po pol leta tezave z pljuci in ima redne preglede. Soseda je brez vonja vec kot 6 mesecev in so rekli da je najbz ena izmed tistih ki se ji ne bo vonj vrnil (vecini res se).

Folk pali zgolj na posamezne primere ki jih osebno vidi, prej pa sam izgovori. Lep primer je intenzivni oddelek v UKC. Najprej so se cepili doktarji, medtem ko sester bolj malo. No potem so imeli dve smrti nosecnic. Zdaj so menda vsi cepljeni.

Nosecnice nikoli ne umirajo?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

gozdar1 ::

Ben Dover je izjavil:

Antivaxx v gulage dokler se stvar ne umiri, dovolj je..


Boomerji se ti osle kažejo.

zmist ::

mahoni je izjavil:

Jaz bi postavil vprasanje cisto drugace.

Koliko ste sigurni naspikani, da ne boste cez 1 ali dve leti zaceli imeti simptome, ki nakazujejo na rakca?


Kaj pa ce bi ga drugace postavil:

Koliko ste sigurni nenaspikani, da boste cez eno ali dve leti razvili dovolj intelekta, da ne boste z butastimi pripombami in scaremongeringom izpadli kot kreteni na slo-techu.

49106 ::

da ne boste z butastimi pripombami in scaremongeringom izpadli kot kreteni na slo-techu.


Hmmm, le kdo straši že od začetka leta 2020 :))

zmist ::

49106 je izjavil:

da ne boste z butastimi pripombami in scaremongeringom izpadli kot kreteni na slo-techu.


Hmmm, le kdo straši že od začetka leta 2020 :))

Pojdi raje svojih 50 grobov obiskat (so dedki se zivi?).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

49106 ::

Zdaj jih že 50. No, vsaj z 2 znaš množiti, pohvalno.

mahoni ::

zmist je izjavil:

mahoni je izjavil:

Jaz bi postavil vprasanje cisto drugace.

Koliko ste sigurni naspikani, da ne boste cez 1 ali dve leti zaceli imeti simptome, ki nakazujejo na rakca?


Kaj pa ce bi ga drugace postavil:

Koliko ste sigurni nenaspikani, da boste cez eno ali dve leti razvili dovolj intelekta, da ne boste z butastimi pripombami in scaremongeringom izpadli kot kreteni na slo-techu.

Edini kreten si ti, ampak tega se nisi dojel. Ne pozabi jeseni na cumulative update, ker delta razsaja.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

HappyPills ::

Plenko je že nakazal kam bo šlo next. To se bo zdaj razpaslo povsod. Zaprta država pomoč le cepljenim, le cepljeni bodo lahko hodili okoli, ponekod niti v trgovine ne smejo več če nisi cepljen itd.
Skrajni čas da pride do antivexx vstaje in da se vrže Janeza!
Jaz ne vem kaj čakate? Božič?

Ali boste res samo po forumu jokali še nasljednjih nekaj mesecev? Vas je premalo? V čem je težava?
Dol z Janezom!

Mato989 ::

zdaj tu podpihuješ ko bo pa nekdo nekoga pihnil kot v USA on blagajničarko ki mu brez maske ni hotla kasirat boš se pa drl barbarstvo itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

49106 je izjavil:

Zdaj jih že 50. No, vsaj z 2 znaš množiti, pohvalno.

Seveda, razen ce... hoces reci, da so tudi vsi tvoji ocetje in mame prisli od vecih starsev, tako kot ti O.o Ok, poznam izraz "kopile" ("ko-pile", get it?), samo vasa familija ima pa res neke cisto hude lastnosi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: stjan ()

49106 ::

Ne sodi drugih po sebi. Evidentno je, da si umsko omejen, pa še janšist povrhu. Pojdi z jurefluxom in Ben-om na kavo, če nista ista ista oseba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

HappyPills je izjavil:

Plenko je že nakazal kam bo šlo next. To se bo zdaj razpaslo povsod. Zaprta država pomoč le cepljenim, le cepljeni bodo lahko hodili okoli, ponekod niti v trgovine ne smejo več če nisi cepljen itd.


To bo dejanski problem za antivaxerje, QR kodo (predvidevam da vsebuje stevilko osebne, podatek o cepljenju in el. podpis, druga se bolj preprosta varianta bi bil samo link na server, kjer je zraven pripeta se slika) lahko dejansko preveri varnostnik s telefonom prakticno takoj. In prav brez tezav bi se uvedla blokada v vedno vecje stevilo javnih uradov, trgovin, prepovedi gibanja izven obcine, itd. za necepljene. Bo kar pestro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

zmist ::

49106 je izjavil:

Ne sodi drugih po sebi. Evidentno je, da si umsko omejen, pa še janšist povrhu. Pojdi z jurefluxom in Ben-om na kavo, če nista ista ista oseba.


Ne vem kdo je tukaj umsko omejen in trdi da ima ~25 babic (kar prinese se ~25 dedkov) - seveda ne poznamo celotnega stevila, lahko da jih je vec. Mislim, da imas hude tezave. Razen seveda ce lazes in si izmisljujes neumne zgodbice za otroke, potem pa ti ni vsec, ko jih nekdo zacne razvijat. Zakaj ne lepis vec zraven svojega bullshita, naj si ga vsi preberejo:

49106 je izjavil:


49106 je izjavil:

Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.


Uh, zdaj razumem od kod vsa tvoja pamet izvira. V domu za ostarele delas. No to pa ima malo vec smisla. Jaz ne poznam nikogar v vec kot 30 letih.


Ne projiciraj, bebec. Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: stjan ()

49106 ::

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

Ne sodi drugih po sebi. Evidentno je, da si umsko omejen, pa še janšist povrhu. Pojdi z jurefluxom in Ben-om na kavo, če nista ista ista oseba.


Ne vem kdo je tukaj umsko omejen in trdi da ima ~25 babic (kar prinese se ~25 dedkov). Mislim, da imas hude tezave. Razen seveda ce lazes

Kje sem napisal, da imam ~25 babic, lažnivec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

HappyPills ::

Pomoje bo biti necepljen precej nerodna reč zdaj nekaj let. Problem ki ga izpostavlja.

Jaz menim da bi moral antivexx vstat se zbrat in resno nastopit proti fašistični garnituri ki vlada. Če se jih bo dost zbralo se bodo itak med sabo prekužli na teh shodih pa še Janeza vržejo. Da ne omenjam, da bi bil pol mir kle neki časa, saj bi bli vsi s transparenti zunaj.
Win-win-win

Sam problem je ker nič ne bo, to je samo glasnih 5-10 osebkov, ki bodo zmer bolj jokal, ko jih bo oblast za jajčka vedno bolj stiskala.
Težki časi.

gozdar1 ::

Pct pravilo je še vedno restrikcija, samo malo manjša kot dejanska prepoved vstopa. Osebno kljub potrdilu o cepljenju ne mislim hodit nikamor.
Sploh, pa se znajo iste restrikcije uvest tudi za cepljene, izrael je kot mi je znano že nazaj uvedel maske za vse, tudi cepljene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

49106 ::

Jureflux, posluš kolega janšista:

zmist je izjavil:

da ne boste z butastimi pripombami in scaremongeringom izpadli kot kreteni na slo-techu.

zmist ::

49106 je izjavil:

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

Ne sodi drugih po sebi. Evidentno je, da si umsko omejen, pa še janšist povrhu. Pojdi z jurefluxom in Ben-om na kavo, če nista ista ista oseba.


Ne vem kdo je tukaj umsko omejen in trdi da ima ~25 babic (kar prinese se ~25 dedkov). Mislim, da imas hude tezave. Razen seveda ce lazes

Kje sem napisal, da imam ~25 babic, lažnivec?


Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.


Ergo, poznas skoraj vsako sezono nekoga, ki je umrl za gripo/pljucnico in to je tvoja babica :)) Nakladac :))

49106 ::

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

Ne sodi drugih po sebi. Evidentno je, da si umsko omejen, pa še janšist povrhu. Pojdi z jurefluxom in Ben-om na kavo, če nista ista ista oseba.


Ne vem kdo je tukaj umsko omejen in trdi da ima ~25 babic (kar prinese se ~25 dedkov). Mislim, da imas hude tezave. Razen seveda ce lazes

Kje sem napisal, da imam ~25 babic, lažnivec?


Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.


Ergo, poznas skoraj vsako sezono nekoga, ki je umrl za gripo/pljucnico in to je tvoja babica :)) Nakladac :))


Kako iz tega sklepaš, da imam 25 babic, veš samo ti.

P.S. Babica je v ednini, če sploh veš kaj ednina je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

HappyPills ::

gozdar1 je izjavil:

Pct pravilo je še vedno restrikcija, samo malo manjša kot dejanska prepoved vstopa. Osebno kljub potrdilu o cepljenju ne mislim hodit nikamor.
Sploh, pa se znajo iste restrikcije uvest tudi za cepljene, izrael je kot mi je znano že nazaj uvedel maske za vse, tudi cepljene.


Maske že. A samo cepljeni se lahko družijo zabavajo potujejo itd. Tako bo tudi drugod.
Očitno bodo pri nas vseeno šli še v smer denarja in ta bo res kar pestra. Nasljednji utd samo za cepljene.
Ouch.

49106 ::

Cepljeni ne širite virusa. Kako s tem skrbite za tiste, ki jim zdravstveno stanje ne omogoča, da se cepijo.

zmist ::

HappyPills je izjavil:

Pomoje bo biti necepljen precej nerodna reč zdaj nekaj let. Problem ki ga izpostavlja.

Jaz menim da bi moral antivexx vstat se zbrat in resno nastopit proti fašistični garnituri ki vlada. Če se jih bo dost zbralo se bodo itak med sabo prekužli na teh shodih pa še Janeza vržejo. Da ne omenjam, da bi bil pol mir kle neki časa, saj bi bli vsi s transparenti zunaj.
Win-win-win

Sam problem je ker nič ne bo, to je samo glasnih 5-10 osebkov, ki bodo zmer bolj jokal, ko jih bo oblast za jajčka vedno bolj stiskala.
Težki časi.


Ah daj no, ko so pa vsi antivaxerji JJevi propagandisti :)), vsaj na tem forumu.

Se lahko kar na hitro vprasamo, komu koristi cimanjse stevilo cepljenih in lockdowni pred volitvami, da jih bo lahko zamaknil v "kriznih razmerah".

Pac clovek, ki ni pristas SDSa se bo sel cepit ze iz principa, da JJa zahebe in cimprej organiziramo volitve, da se ga znebimo. Vsi antivaxerji delujejo ravno v nasprotno smer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

49106 ::

Človek, ki je pristaš SDSa se bo šel cepit, vprašaj jurefluxa in bendoverja, če mi ne verjameš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

49106 je izjavil:

Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.


Kako iz tega sklepaš, da imam 25 babic, veš samo ti.

P.S. Babica je v ednini, če sploh veš kaj ednina je.


Saj jaz ne vem kako lahko imas toliko babic, samo sem sklepal, da ne lazes. Poznas vsako sezono nekoga, ki umre /.../ po drugi strani trdis, da je to tvoja babica. Pac probam verjeti tvojemu bullshitu, ceprav se ze od dalec slisi cudno. Skratka najprej dajes cudne izjave in potem, ko ti nekdo verjame, imas probleme s tem.

gozdar1 ::

HappyPills je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pct pravilo je še vedno restrikcija, samo malo manjša kot dejanska prepoved vstopa. Osebno kljub potrdilu o cepljenju ne mislim hodit nikamor.
Sploh, pa se znajo iste restrikcije uvest tudi za cepljene, izrael je kot mi je znano že nazaj uvedel maske za vse, tudi cepljene.


Maske že. A samo cepljeni se lahko družijo zabavajo potujejo itd. Tako bo tudi drugod.
Očitno bodo pri nas vseeno šli še v smer denarja in ta bo res kar pestra. Nasljednji utd samo za cepljene.
Ouch.



S tem , boš spet omejil predvsem mlade, ogroženi se ti pa kljub temu ne bodo cepili. Ali je naslednji korak pogojevanje penzije s cepljenjem, nakako dvomim , d aupa janša drgnit v svojo bazo.

mahoni ::

49106 je izjavil:

Cepljeni ne širite virusa. Kako s tem skrbite za tiste, ki jim zdravstveno stanje ne omogoča, da se cepijo.

Glede na varnost cepiva, bi se morali tudi ti naspikat.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

49106 ::

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.


Kako iz tega sklepaš, da imam 25 babic, veš samo ti.

P.S. Babica je v ednini, če sploh veš kaj ednina je.


Saj jaz ne vem kako lahko imas toliko babic, samo sem sklepal, da ne lazes. Poznas vsako sezono nekoga, ki umre /.../ po drugi strani trdis, da je to tvoja babica. Pac probam verjeti tvojemu bullshitu, ceprav se ze od dalec slisi cudno. Skratka najprej dajes cudne izjave in potem, ko ti nekdo verjame, imas probleme s tem.

Še projiciranje ti več ne gre, ubožec si, kaj naj drugega rečem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

49106 je izjavil:

Človek, ki je pristaš SDSa se boš cepit, vprašaj jurefluxa in bendoverja, če mi ne verjameš.

Zakaj bi pljuvali sami sebi v skledo? Nima nobenega smisla... JJ rabi izredno situacijo, krizo, lockdowne, da se lahko obdrzi na polozaju cimdlje. In antivaxerji mu pri tem pomagajo.

HappyPills ::

gozdar1 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pct pravilo je še vedno restrikcija, samo malo manjša kot dejanska prepoved vstopa. Osebno kljub potrdilu o cepljenju ne mislim hodit nikamor.
Sploh, pa se znajo iste restrikcije uvest tudi za cepljene, izrael je kot mi je znano že nazaj uvedel maske za vse, tudi cepljene.


Maske že. A samo cepljeni se lahko družijo zabavajo potujejo itd. Tako bo tudi drugod.
Očitno bodo pri nas vseeno šli še v smer denarja in ta bo res kar pestra. Nasljednji utd samo za cepljene.
Ouch.



S tem , boš spet omejil predvsem mlade, ogroženi se ti pa kljub temu ne bodo cepili. Ali je naslednji korak pogojevanje penzije s cepljenjem, nakako dvomim , d aupa janša drgnit v svojo bazo.


Jaz ne bom nič omejil. Kralj Janez Janša bo to počel. Zato pa pozivam k vse antivexx vstaji.
Janšistki vs Antivexx. Epic battle!

49106 ::

Izredna situacija bo ostala, dokler bodo finančne stimulacije.

HappyPills ::

Ja sam stimulacije bodo samo še za cepljene. Tako da je to slaba zdaj za antivexx ki je upal na podaljšanje zastonj počitnic.

49106 ::

Finančne stimulacije dobivajo predvsem strokovnjaki v zdravstvu in zdravstvene ustanove. Ampak ja, način razmišljanja imaš podoben kot zmist, pa ne da mečem vse waxerje v isti koš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ubermensch ::

solatjek je izjavil:

Poznate koga z resnimi stranskimi učinki cepiva in katerega cepiva ali pa koga, ki je zbolel kljub cepljenju in kako je potekala bolezen? Prosim, pišite resnico, ker bi rad malo raziskal, če je res, kaj vse se piše po forumih (nič spodbudnega). Ena zadnjih takih informacij je, da v Angliji umre za delto 6x več cepljenih, kot necepljenih.

Osebno poznam cca 100 cepljenih z AZ, razen enodnevnih stranskih učinkov noben ni imel nič, tudi zbolel zaenkrat še noben. Poznam cca 10 cepljenih s Phizer, le enodnevni stranski učinki, drugih komplikacij ni bilo.

Zaradi nepristranskosti debate ne bom napisal, če sem ali nisem cepljen.

Lp


Tole z Anglijo je popolno zavajanje. Prvo kot prvo ta podatek, da umre 6x več cepljenih kot necepljenih je izmišljen. Jaz sem zasledil drugo manipulacijo podatkov s strani medijev, in sicer da cepljeni bolj zbolevajo kot necepljeni. To je v Angliji sicer res, ampak kot sem rekel gre za popolno zavajanje s podatki. Najprej, v Angliji je večina cepljenih starejših, necepljeni pa so mladi in druge etnične manjšine. Cepivo ni 100%, v Angliji sploh ne, ker je večina cepljena z AZ, ki ima manjšo učinkovitost (okoli 70%), sploh pa pri delta varianti še malce nižjo. Tako da, 1/3 cepljenih bo zbolela za delta različico in ta 1/3 je tako velika, da bo zbolelih cepljenih več, kot če jih primerjamo z necepljenimi, ki bojo zboleli (ker so necepljeni večinoma mladi in je velika verjetnost, da sploh ne bodo imeli simptomov in šli na test, ki bi potrdil da so pozitivni). Bolj pomembno je gledati obolevnost med cepljenimi in necepljenimi ter smrtnost med cepljenimi in necepljenimi. Obolevnost je nižja pri cepljenih (in če že zbolijo, je potek blažji). Prav tako smrtnost in to kar za 4x, če me spomin ne vara.

Zgodovina sprememb…

zmist ::

49106 je izjavil:

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

Sicer sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo in takšne, ki so fasal pljučnico.

Moja babica je umrla ravno pred korono. Kako boš poznal, ko pa živiš sam v bunkerju.


Kako iz tega sklepaš, da imam 25 babic, veš samo ti.

P.S. Babica je v ednini, če sploh veš kaj ednina je.


Saj jaz ne vem kako lahko imas toliko babic, samo sem sklepal, da ne lazes. Poznas vsako sezono nekoga, ki umre /.../ po drugi strani trdis, da je to tvoja babica. Pac probam verjeti tvojemu bullshitu, ceprav se ze od dalec slisi cudno. Skratka najprej dajes cudne izjave in potem, ko ti nekdo verjame, imas probleme s tem.

Še projiciranje ti več ne gre, ubožec si, kaj naj drugega rečem.


Da rad pises neumnosti? :))

49106 ::

To, da sem tudi pred pandemijo skoraj vsako sezono poznal nekoga, ki je umrl za gripo, med drugimi tudi moja babica, in takšne, ki so imeli pljučnico, ni neumnost. Neumnost je, če iz tega sklepaš, da sem imel 25 babic :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

Samo tvojo kozlarijo sem razlozil na edini mozen nacin. Hoces reci, da torej ne poznas "skoraj vsako leto" nekoga, ki umre za gripo/pljucnico?

49106 ::

Samo tvojo kozlarijo sem razlozil na edini mozen nacin. Hoces reci, da torej ne poznas "skoraj vsako leto" nekoga, ki umre za gripo/pljucnico?


Če jih ti ne poznaš, to še ne pomeni, da jih tudi jaz ne. Torej ne sodi drugih po sebi.

P.S. spet projiciraš, saj nikjer nisem napisal, da sem skoraj vsako leto poznal nekoga, ki je umrl za pljučnico. Upam, da se naučiš bolje brati, ker imaš s tem hude težave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

bambam20 ::

zmist je izjavil:

Samo tvojo kozlarijo sem razlozil na edini mozen nacin. Hoces reci, da torej ne poznas "skoraj vsako leto" nekoga, ki umre za gripo/pljucnico?



Ti poznaš vse prebivalce SLovenije?

zmist ::

Se enkrat bom omenil pri celi zadevi, JJ rabi izredno situacijo, krizo, lockdowne, da se lahko obdrzi na polozaju cimdlje. In antivaxerji mu pri tem pomagajo, kot se je ze dosedaj preveckrat izkazalo, vedno uporabi nekega sovraznika, da prikaze zakaj je SDS "the thing".

So bili izbrisani, begunci, komunisti, udba, Kucan, strici iz ozadja, hrvati,...

Kaj mislite, da bo storil zdaj, ko je velik problem Covid, del populacije pa se noce cepiti, da bi zadevo uredili? Za povrh se priblizujejo volitve, ki mu niso ljube, v krizni situaciji pa jih ni pametno organizirati oz. tudi, ce so, jih narediti maksimalno neprivlacne (ker je tam zbiralisce infekcije, pa PCR test moras narediti pred tem itd.), medtem, ko bojo njegovi fanaticni volilci sli volit zanj tudi, ce bojo prekle dezevale.

Ima scapegoata (antivaxerje) - povzrocitelje nizke precepljenosti - ima corono - ergo, ljudi je treba zavarovati - lockdown in zamik / oviranje volitev.

Skratka, kdor noce fasati lockdowna in podaljsanje SDSove diktature, naj se gre cepit.

Ne mi potem cez pol leta jaukat kaj je JJ naredil, ce ste sami prispevali k temu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

ubermensch ::

zmist je izjavil:

Se enkrat bom omenil pri celi zadevi, JJ rabi izredno situacijo, krizo, lockdowne, da se lahko obdrzi na polozaju cimdlje. In antivaxerji mu pri tem pomagajo, kot se je ze dosedaj preveckrat izkazalo, vedno uporabi nekega sovraznika, da prikaze zakaj je SDS "the thing".

So bili izbrisani, begunci, komunisti, udba, Kucan, strici iz ozadja, hrvati,...

Kaj mislite, da bo storil zdaj, ko je velik problem Covid, del populacije pa se noce cepiti, da bi zadevo uredili? Za povrh se priblizujejo volitve, ki mu niso ljube, v krizni situaciji pa jih ni pametno organizirati oz. tudi, ce so, jih narediti maksimalno neprivlacne (ker je tam zbiralisce infekcije, pa PCR test moras narediti pred tem itd.), medtem, ko bojo njegovi fanaticni volilci sli volit zanj tudi, ce bojo prekle dezevale.

Ima scapegoata (antivaxerje) - povzrocitelje nizke precepljenosti - ima corono - ergo, ljudi je treba zavarovati - lockdown.

Skratka, kdor noce fasati lockdowna in podaljsanje SDSove diktature, naj se gre cepit.


Čisto faljeno razmišjanje in izmišljanje podatkov, kajti največ cepljenih je med pripadniki NSI, potem pa SDS. Najmanj pri LMŠ in Levici.

Mato989 ::

Aha in pol se bomo cepili in si bo zmislil nekaj drugega da bo kriza kaj pa pol?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

digitalcek ::

multivac je izjavil:

Se slišiva februarja mi dva, bova lažje diskutirala. Bedasto trolanje me ne zanima.


Nekaj bo, brez najmanajšega dvoma, prineslo tudi sojenje Nurmberg 2021.

Če dr. Füellmichu z nekaj obtožilnimi sodbami = zapornimi kaznimi vsaj za nekatere od 3000 ovadenih oseb s segmenta zdravstva in širše uspe omajati verodostojnost teh in takih oseb, NIHČE normalen (pa necepljen) ne bo več verjel NOBENEMU "strokovnjaku". Pa tudi ne dejanskemu strokovnjaku. Logično!

Potrebnega zaupanja ne bo več!
In potem lahko kar zaključijo z razvojem cepiv, oziroma pozabijo na preceplejnost, večjo od 50%!

Kaj preostane? Verjetno ponavljajoči se lockdowni in ŽE KONČNO hiter razvoj zdravil, ki je sedaj popolnoma zapostavljen.
"Režiserji" dobro vedo, zakaj je ta razvoj zapostavljen... Znajo pa tudi zaradi tega čez čas - odgovarjat.

zmist ::

ubermensch je izjavil:

zmist je izjavil:

Se enkrat bom omenil pri celi zadevi, JJ rabi izredno situacijo, krizo, lockdowne, da se lahko obdrzi na polozaju cimdlje. In antivaxerji mu pri tem pomagajo, kot se je ze dosedaj preveckrat izkazalo, vedno uporabi nekega sovraznika, da prikaze zakaj je SDS "the thing".

So bili izbrisani, begunci, komunisti, udba, Kucan, strici iz ozadja, hrvati,...

Kaj mislite, da bo storil zdaj, ko je velik problem Covid, del populacije pa se noce cepiti, da bi zadevo uredili? Za povrh se priblizujejo volitve, ki mu niso ljube, v krizni situaciji pa jih ni pametno organizirati oz. tudi, ce so, jih narediti maksimalno neprivlacne (ker je tam zbiralisce infekcije, pa PCR test moras narediti pred tem itd.), medtem, ko bojo njegovi fanaticni volilci sli volit zanj tudi, ce bojo prekle dezevale.

Ima scapegoata (antivaxerje) - povzrocitelje nizke precepljenosti - ima corono - ergo, ljudi je treba zavarovati - lockdown.

Skratka, kdor noce fasati lockdowna in podaljsanje SDSove diktature, naj se gre cepit.


Čisto faljeno razmišjanje in izmišljanje podatkov, kajti največ cepljenih je med pripadniki NSI, potem pa SDS. Najmanj pri LMŠ in Levici.


Lol, daj se enkrat preberi kaj sem napisal in potem kaj si ti napisal. Samo potrjujes hipotezo.

Ne samo to, si predstavljas volitve samo za cepljene ;), drugi pa morajo prinesti dva PCR testa v razmaku 14 dni in se en test narediti na vhodu, taksna uredba pa pride v zadnjem tednu volitev. In JJ ima absolutno vecino v parlamentu.

Tisti, ki se z necepljenjem upira JJu je dobesedno nor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

digitalcek ::

Zaradi lockdowna bodo državnozborske volitve do nadaljnega - odpovedane... :D

Mato989 ::

digitalcek je izjavil:

multivac je izjavil:

Se slišiva februarja mi dva, bova lažje diskutirala. Bedasto trolanje me ne zanima.


Nekaj bo, brez najmanajšega dvoma, prineslo tudi sojenje Nurmberg 2021.

Če dr. Füellmichu z nekaj obtožilnimi sodbami = zapornimi kaznimi vsaj za nekatere od 3000 ovadenih oseb s segmenta zdravstva in širše uspe omajati verodostojnost teh in takih oseb, NIHČE normalen (pa necepljen) ne bo več verjel NOBENEMU "strokovnjaku". Pa tudi ne dejanskemu strokovnjaku. Logično!

Potrebnega zaupanja ne bo več!
In potem lahko kar zaključijo z razvojem cepiv, oziroma pozabijo na preceplejnost, večjo od 50%!

Kaj preostane? Verjetno ponavljajoči se lockdowni in ŽE KONČNO hiter razvoj zdravil, ki je sedaj popolnoma zapostavljen.
"Režiserji" dobro vedo, zakaj je ta razvoj zapostavljen... Znajo pa tudi zaradi tega čez čas - odgovarjat.


In tako je prav... zaupanje so si zapravili sami z debilnimi TV nastopi in bluzenjem...

En dan na TVju Logarjeva kako ej cepivo perfektno 100% drugi dan zaustavljamo cepljenje, kaj bluzi da je popolnoma ok če zaustavljamo pol, se ne sklada.

Mimogrede dežurni NIJZ drogeraš dr. Crack sanja pred celo Slovenijo kako krivulja pada ampak oni vidijo rast in tako pokaže vsem da je najmanj na drogah ali pa unfit za katerokoli delovno mesto in bi moral it kamne razbijat na goli otok.

Skratka, od vseh je edino Fafangel bil vsaj RELATIVNO konsistenten...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ubermensch ::

zmist je izjavil:

ubermensch je izjavil:

zmist je izjavil:

Se enkrat bom omenil pri celi zadevi, JJ rabi izredno situacijo, krizo, lockdowne, da se lahko obdrzi na polozaju cimdlje. In antivaxerji mu pri tem pomagajo, kot se je ze dosedaj preveckrat izkazalo, vedno uporabi nekega sovraznika, da prikaze zakaj je SDS "the thing".

So bili izbrisani, begunci, komunisti, udba, Kucan, strici iz ozadja, hrvati,...

Kaj mislite, da bo storil zdaj, ko je velik problem Covid, del populacije pa se noce cepiti, da bi zadevo uredili? Za povrh se priblizujejo volitve, ki mu niso ljube, v krizni situaciji pa jih ni pametno organizirati oz. tudi, ce so, jih narediti maksimalno neprivlacne (ker je tam zbiralisce infekcije, pa PCR test moras narediti pred tem itd.), medtem, ko bojo njegovi fanaticni volilci sli volit zanj tudi, ce bojo prekle dezevale.

Ima scapegoata (antivaxerje) - povzrocitelje nizke precepljenosti - ima corono - ergo, ljudi je treba zavarovati - lockdown.

Skratka, kdor noce fasati lockdowna in podaljsanje SDSove diktature, naj se gre cepit.


Čisto faljeno razmišjanje in izmišljanje podatkov, kajti največ cepljenih je med pripadniki NSI, potem pa SDS. Najmanj pri LMŠ in Levici.


Lol, daj se enkrat preberi kaj sem napisal in potem kaj si ti napisal. Samo potrjujes zadevo.

Ne samo to, si predstavljas volitve samo za cepljene ;)


Ja, ampak potem v taki situaciji kot je sedaj, bi bila vlada močno ZA predčasne volitve in ne PROTI, saj bi jih z lahkoto dobila, kajti večina precepljenih je podpornikov vlade. Iz tvoje prvotne objave sem pa dobil občutek, da se vlada boji predčasnih volitev in bo nezadostno precepljenost in lockdown izkoristila kot način kako se izogniti predčasnim volitvami.

Volitve samo za cepljene, bi bile najboljše kar se lahko zgodi za vlado.

49106 ::

zmist je izjavil:



Ima scapegoata (antivaxerje) - povzrocitelje nizke precepljenosti - ima corono - ergo, ljudi je treba zavarovati - lockdown in zamik / oviranje volitev.

Skratka, kdor noce fasati lockdowna in podaljsanje SDSove diktature, naj se gre cepit.

Ne mi potem cez pol leta jaukat kaj je JJ naredil, ce ste sami prispevali k temu.


To, da scapegoat (a goat upon whose head are symbolically placed the sins of the people) kriviš za posledice, je absurd. Takšni bodo vedno našli scapegoat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

ubermensch je izjavil:

zmist je izjavil:

ubermensch je izjavil:

zmist je izjavil:

Se enkrat bom omenil pri celi zadevi, JJ rabi izredno situacijo, krizo, lockdowne, da se lahko obdrzi na polozaju cimdlje. In antivaxerji mu pri tem pomagajo, kot se je ze dosedaj preveckrat izkazalo, vedno uporabi nekega sovraznika, da prikaze zakaj je SDS "the thing".

So bili izbrisani, begunci, komunisti, udba, Kucan, strici iz ozadja, hrvati,...

Kaj mislite, da bo storil zdaj, ko je velik problem Covid, del populacije pa se noce cepiti, da bi zadevo uredili? Za povrh se priblizujejo volitve, ki mu niso ljube, v krizni situaciji pa jih ni pametno organizirati oz. tudi, ce so, jih narediti maksimalno neprivlacne (ker je tam zbiralisce infekcije, pa PCR test moras narediti pred tem itd.), medtem, ko bojo njegovi fanaticni volilci sli volit zanj tudi, ce bojo prekle dezevale.

Ima scapegoata (antivaxerje) - povzrocitelje nizke precepljenosti - ima corono - ergo, ljudi je treba zavarovati - lockdown.

Skratka, kdor noce fasati lockdowna in podaljsanje SDSove diktature, naj se gre cepit.


Čisto faljeno razmišjanje in izmišljanje podatkov, kajti največ cepljenih je med pripadniki NSI, potem pa SDS. Najmanj pri LMŠ in Levici.


Lol, daj se enkrat preberi kaj sem napisal in potem kaj si ti napisal. Samo potrjujes zadevo.

Ne samo to, si predstavljas volitve samo za cepljene ;)


Ja, ampak potem v taki situaciji kot je sedaj, bi bila vlada močno ZA predčasne volitve in ne PROTI, saj bi jih z lahkoto dobila, kajti večina precepljenih je podpornikov vlade. Iz tvoje prvotne objave sem pa dobil občutek, da se vlada boji predčasnih volitev in bo nezadostno precepljenost in lockdown izkoristila kot način kako se izogniti predčasnim volitvami.

Volitve samo za cepljene, bi bile najboljše kar se lahko zgodi za vlado.



Sploh nisem govoril o predcasnih ali casnih volitvah. Ne glede na situacijo, je lockdown/kriza v prid JJu in z necepljenjem mu necepljeni dajejo izgovor. Predcasne volitve tako ali tako nismo sposobni organizirati do zime, ko bo padel lockdown. Me pa zanima ali kdo ve, kdaj bi morale biti redne volitve? Katerega meseca?

Zanimivo je, da je levi pol preprican, da je JJ idiot in ne bo izkoristil priloznost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658673 (52415) bluefish

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477014 (58516) BigWhale

Več podobnih tem