» »

Prisilno cepljenje

Prisilno cepljenje

««
2 / 14
»»

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:

feryz je izjavil:

Kjer je treba, jih.

Ampak pri koroni za to ni niti najmanjše potrebe. In to je razlika.

Sam sem proti obveznem cepljenju. Za zdrastvene delavce bi pa moralo biti obvezno.


Ti kar cepi prisilno medicinske sestre pol boš rabil mamo da ti bo brisala rit, ko boš u UKC ju. Že tko zapirajo oddelke po bolnicah, ker sestre odhajajo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hepatitis C je smrtno nevaren. Se zato, kar vse povprek cepi? Ampak ta tema ni namenjena temu, pac pa temu ce ste pripravljeni, ko bodo zaprli trgovine in izhode v druge drzave? Jasno, niso zelenih potnih listov delali zastonj.

Covid pa ni smrtno nevaren?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Realist ::

Tolk enih bistroumov, ampak enih osnovnih logičnih zadev ne uspete dojet.
Antivaxerji seveda :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Realist ()

c3p0 ::

Telbanc je izjavil:


Ti kar cepi prisilno medicinske sestre pol boš rabil mamo da ti bo brisala rit, ko boš u UKC ju. Že tko zapirajo oddelke po bolnicah, ker sestre odhajajo.


Kdor podpira obvezno cepljenje medicink, nima osnovnega stika z realnostjo.

snezak21 ::

Badwolff je izjavil:

Kako se bo 'obvezno' cepljenje proti koroni o neslo v praksi, je pa težko rečt. Sigurno bodo kaki učiteljski sindikati skočili v luft in na ceste. Pa so v bist u ta zadnji,ki bi si to lahko privoščili, saj naj bi bili izobraženi,razgledani in zgled mladini.

No saj mogoce bi ravno zaradi tistega odebljenega skocili v luft. Ceprav tukaj par ljudi, ki so ze veckrat dokazali da prav veliko v glavi vseeno nimajo, misli, da si pameten ce se gres cepit, je zares ta "inteligenca" ki jim pusti pozreti vse kar nekdo rece malce dvomljiva. In mogoce tisti, ki so se sposobni malo premisljevati mogoce podvomijo v varnost cepiva, ki je bilo razvito v par mesecih. Ampak v tem primeru jih tisti res "inteligentni" (kajne Zmaugy/Ben, Jureflux in podobni) takoj ozigosajo za flateartherje.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hepatitis C je smrtno nevaren. Se zato, kar vse povprek cepi? Ampak ta tema ni namenjena temu, pac pa temu ce ste pripravljeni, ko bodo zaprli trgovine in izhode v druge drzave? Jasno, niso zelenih potnih listov delali zastonj.

Covid pa ni smrtno nevaren?


Ja, povprecna starost mrtvih moskih je 80 let, zivljenska doba slovenca pa 78 let. Nough said in glavo iz riti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

belimato ::

Telbanc je izjavil:

111111111111 je izjavil:

feryz je izjavil:

Kjer je treba, jih.

Ampak pri koroni za to ni niti najmanjše potrebe. In to je razlika.

Sam sem proti obveznem cepljenju. Za zdrastvene delavce bi pa moralo biti obvezno.


Ti kar cepi prisilno medicinske sestre pol boš rabil mamo da ti bo brisala rit, ko boš u UKC ju. Že tko zapirajo oddelke po bolnicah, ker sestre odhajajo.


Še hvaležne nam bojo, da jih bomo pocepili 8-)

sbawe64 ::

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Miki N je izjavil:

Samo saj vsi vemo, kaj je resničen problem. To ni več zdravsteni problem, mogoče za vas še, za "une gor" že davno ne.

To je zdravstveni problem. Zanimiva je raziskava po bolnišnicah, ko precepljenost pada z izobrazbo. Daleč največji procent je cepljenih zdravnikov. Seveda se najde tudi med dohtarji kakšen specialec, ki zanika cepljenje in virus in potem se ostali obešajo na tistega enega ostalih 99%, ki se je cepilo pa preprosto pozabijo.


Sej ves enkrat pravijo da ni potrebe po tretjem jabu, da se cepiv ne mesa...zdej smo ze pri tem da se cepiva mesa. Samo budala verjame tem nebuluzam...
Btw EMERGENCY APPROVAL od FDA ni glih dober znak. Kdor je vsaj malo izobrazen ve da se zgodovina pojavlja, danes pa pac pada. Se kdo ve zakaj kaj je bil povod vstopa Amerike v 2 sv, vietnam in kako so prali mozag da so komunisti kot korona.

Do konca triala ostati v kontrolni skupini je sodeč po vaers podatkih iz stališča zdravja kar smotrna odločitev.

Btw, za Božič pride lambda, ki po informacijah who ignorira cepiva.


Az ima iz strani Eme "Conditional marketing authorisation" https://www.ema.europa.eu/en/glossary/c...


https://www.ema.europa.eu/en/news/ema-r...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Uf, se lahko zapre ta tema, nisem vedel da je toliko debilnih ljudi:) Pojdimo se cepit je zastonj, prihaja se tretji sus, pa cetrti, pa peti, pa se mogoce kak cip v zeleni potni list.


Po lobotomiji je vsak dan novo doživetje, kot kaže...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Master_Yoda ::

Glede na to da so sprejeli da ne mores toziti proizvajalca za stranske ucinke teh cepiv (vsaj v US, ne vem kako je pri nas), mi obvezno cepljenje ne disi ravno. Kako bodo potem to opravicevali ? Ce se sam odlocis nosis posledice stranskih ucinkov sam, ce pa hocejo narediti obvezno pa naj se pripravijo na odskodnine.

In to da ce si v nekem poklicu in noces prevzeti tveganja z cepljenjem in si potem odpuscen ni nobeno prostovoljstvo ampak obvezno cepljenje. Isto ce omejijo vstop v trgovine, etc.

P.S. Da se nebo kdo spravil name, sem cepljen, ampak ko gledam v katero totalitarno 1984/brave new world se vse to premika mi na bruhanje gre.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Master_Yoda je izjavil:

Glede na to da so sprejeli da ne mores toziti proizvajalca za stranske ucinke teh cepiv (vsaj v US, ne vem kako je pri nas), mi obvezno cepljenje ne disi ravno. Kako bodo potem to opravicevali ? Ce se sam odlocis nosis posledice stranskih ucinkov sam, ce pa hocejo narediti obvezno pa naj se pripravijo na odskodnine.

In to da ce si v nekem poklicu in noces prevzeti tveganja z cepljenjem in si potem odpuscen ni nobeno prostovoljstvo ampak obvezno cepljenje. Isto ce omejijo vstop v trgovine, etc.

P.S. Da se nebo kdo spravil name, sem cepljen, ampak ko gledam v katero totalitarno 1984/brave new world se vse to premika mi na bruhanje gre.


Saj nic ne podpises. Zakaj bi kdorkoli odgovarjal. Sam si kriv da si poskusni zajec, ki poslusa medije 24 kur.
Stranski ucinki so pravzaprav se neznani. Ni to kot pri ostalih cepivih, ki so ze desetletja na trgu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...

To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.

A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?

Mi lahko kak antiwaxer bolje razloži?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

;-) ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hepatitis C je smrtno nevaren. Se zato, kar vse povprek cepi? Ampak ta tema ni namenjena temu, pac pa temu ce ste pripravljeni, ko bodo zaprli trgovine in izhode v druge drzave? Jasno, niso zelenih potnih listov delali zastonj.

Covid pa ni smrtno nevaren?

Za 99,9% ljudi ni.

Machete ::

dild0idis je izjavil:

Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...
To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.
A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?
Mi lahko kak antiwaxer bolje razloži?


Jaz ti žal ne morem, ker se bojim zaradi že doživetih (morebitnih) posledic cepljenja in ne zaradi depopulacije nekih random Indijcev. Tudi žene ne bi rad izgubil, kot tisti nesrečni diplomat. Je pa njena volja prosta. Za babice pa mi je vseeno. So se same zaščitile.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

zmaugy ::

Master_Yoda je izjavil:

Glede na to da so sprejeli da ne mores toziti proizvajalca za stranske ucinke teh cepiv (vsaj v US, ne vem kako je pri nas), mi obvezno cepljenje ne disi ravno. Kako bodo potem to opravicevali ? Ce se sam odlocis nosis posledice stranskih ucinkov sam, ce pa hocejo narediti obvezno pa naj se pripravijo na odskodnine.

In to da ce si v nekem poklicu in noces prevzeti tveganja z cepljenjem in si potem odpuscen ni nobeno prostovoljstvo ampak obvezno cepljenje. Isto ce omejijo vstop v trgovine, etc.

P.S. Da se nebo kdo spravil name, sem cepljen, ampak ko gledam v katero totalitarno 1984/brave new world se vse to premika mi na bruhanje gre.

V takšnem primeru lahko zagotovo tožiš državo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Gogyto ::

Sem proti obveznemu cepljenju, ker tudi do zdaj Slovenija ni poznala obveznega cepljenja za nekatere druge bolezni. Tudi cepljenje otrok je do zdaj potekalo na prostovoljni bazi. Sem pa za omejitve necepljenim.
V smislu testiranja za vsak vstop v štacuno, javni objekt, lokal... itd. In ukinitev mask in omejitev cepljenim. Edino še na tak način se bo lahko precepljenost dvignila na željeno raven. Ker pač, človek je egoist in dokler ne vidi koristi zase, bo sral in bil 'pameten'.

PrihajaNodi ::

dild0idis je izjavil:

Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...

To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.

A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?

Mi lahko kak antiwaxer bolje razloži?


Saj lih to, ker so zdravniki cepljeni je pa vse ok. Sej v cernobilu so tud jamcili da je vse ok.

zmaugy je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Glede na to da so sprejeli da ne mores toziti proizvajalca za stranske ucinke teh cepiv (vsaj v US, ne vem kako je pri nas), mi obvezno cepljenje ne disi ravno. Kako bodo potem to opravicevali ? Ce se sam odlocis nosis posledice stranskih ucinkov sam, ce pa hocejo narediti obvezno pa naj se pripravijo na odskodnine.

In to da ce si v nekem poklicu in noces prevzeti tveganja z cepljenjem in si potem odpuscen ni nobeno prostovoljstvo ampak obvezno cepljenje. Isto ce omejijo vstop v trgovine, etc.

P.S. Da se nebo kdo spravil name, sem cepljen, ampak ko gledam v katero totalitarno 1984/brave new world se vse to premika mi na bruhanje gre.

V takšnem primeru lahko zagotovo tožiš državo.


Sigurno. Znanec je oslepel po cepljenju. Mislis da so mu priznali, da je bilo cepivo razlog. Sveta preproscina. Se kak odmerek, da bo pamet prisla nazaj.

Gogyto je izjavil:

Sem proti obveznemu cepljenju, ker tudi do zdaj Slovenija ni poznala obveznega cepljenja za nekatere druge bolezni. Tudi cepljenje otrok je do zdaj potekalo na prostovoljni bazi. Sem pa za omejitve necepljenim.
V smislu testiranja za vsak vstop v štacuno, javni objekt, lokal... itd. In ukinitev mask in omejitev cepljenim. Edino še na tak način se bo lahko precepljenost dvignila na željeno raven. Ker pač, človek je egoist in dokler ne vidi koristi zase, bo sral in bil 'pameten'.


In kako bos to izvedel s testerji ki niso sigurni. Poleg tega kowid pozitiven ne pomeni bolan.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

walden ::

Znanec je oslepel po cepljenju.

Za takšne trditve je fajn ponuditi kakšne dokaze ali vsaj več podatkov, kot npr. starost osebe, vrsta cepiva, predhodne bolezni itd.

Drugače je tole pač iz riti potegnjeno nabijanje.

PrihajaNodi ::

Gogyto je izjavil:

Sem proti obveznemu cepljenju, ker tudi do zdaj Slovenija ni poznala obveznega cepljenja za nekatere druge bolezni. Tudi cepljenje otrok je do zdaj potekalo na prostovoljni bazi. Sem pa za omejitve necepljenim.
V smislu testiranja za vsak vstop v štacuno, javni objekt, lokal... itd. In ukinitev mask in omejitev cepljenim. Edino še na tak način se bo lahko precepljenost dvignila na željeno raven. Ker pač, človek je egoist in dokler ne vidi koristi zase, bo sral in bil 'pameten'.


Upam da se ti pojavi kak stranski efekt. Imamo se cas. Da bos pol tu sral s skupinskimi tozbami k nebo kesa za advokate.

walden je izjavil:

Znanec je oslepel po cepljenju.

Za takšne trditve je fajn ponuditi kakšne dokaze ali vsaj več podatkov, kot npr. starost osebe, vrsta cepiva, predhodne bolezni itd.

Drugače je tole pač iz riti potegnjeno nabijanje.


Mlada oseba pod 30, zdrava.... Sigurno pa ne bom izpostavljal. Druga oseba je bila s pfizerjem samo je imela raka in ga je pobralo v parih dneh.

E zdej me pa popluvajte, cenzurirajte, ker je Nodi prasec in svinja, ker ne da podatkov, strasi in zavaja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gogyto ::

PrihajaNodi je izjavil:



In kako bos to izvedel s testerji ki niso sigurni. Poleg tega kowid pozitiven ne pomeni bolan.


Je na trgu že kar nekaj testerjev, ki so bojda dovolj zanesljivi in hitri. Primarno pa je namen ravno to - da se ustvarjajo vrste, ki bojo ljudi odvrnile od lazenja okoli oz jih prepričale v smiselnost cepljenja po ekonomski plati, če jih že po zdravstveni ni.

Gambino ::

PrihajaNodi je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Sem proti obveznemu cepljenju, ker tudi do zdaj Slovenija ni poznala obveznega cepljenja za nekatere druge bolezni. Tudi cepljenje otrok je do zdaj potekalo na prostovoljni bazi. Sem pa za omejitve necepljenim.
V smislu testiranja za vsak vstop v štacuno, javni objekt, lokal... itd. In ukinitev mask in omejitev cepljenim. Edino še na tak način se bo lahko precepljenost dvignila na željeno raven. Ker pač, človek je egoist in dokler ne vidi koristi zase, bo sral in bil 'pameten'.


Upam da se ti pojavi kak stranski efekt. Imamo se cas. Da bos pol tu sral s skupinskimi tozbami k nebo kesa za advokate.

walden je izjavil:

Znanec je oslepel po cepljenju.

Za takšne trditve je fajn ponuditi kakšne dokaze ali vsaj več podatkov, kot npr. starost osebe, vrsta cepiva, predhodne bolezni itd.

Drugače je tole pač iz riti potegnjeno nabijanje.


Mlada oseba pod 30, zdrava.... Sigurno pa ne bom izpostavljal. Druga oseba je bila s pfizerjem samo je imela raka in ga je pobralo v parih dneh.

E zdej me pa popluvajte, cenzurirajte, ker je Nodi prasec in svinja, ker ne da podatkov, strasi in zavaja.


Dve mladi nosečnici sta se okužili s covidom, je bil potreben nujen carski rez, da so rešili otroka. Mamici sta umrli. Toliko o tem, kako nedolžen je ta virus, znanka dela v porodnišnici Ljubljana.
Kolega frizer se je zajebaval, da je covid stoletna prevara, dokler ni fasal in za dva meseca obležal, klical zdravnika, da mu da protibolečinske tablete, drugače bo znorel. Najbolje mu je bilo takrat, ko je spal.
V družini mi je umrla teta, nekaj čez 60 let, sicer je imela sladkorno, ampak dejstvo je, da jo je pokončal covid.
Sodelavec še sedaj nima vonja in okusa pa je od tega več kot pol leta.
Sodelavka od žene, nekaj čez 30 let je preležala doma, shujšala za 10kg, počutje je še sedaj po nekaj mesecih za en k...

Saj res, corona, to ni nič, to je kar nekaj, cepljenje je neumnost, ja seveda, govorijo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

111111111111 ::

freesty je izjavil:

Meni gre na zivce ideja o tem, da se bo vecino cepila in tako credno zascitila tudi tiste, ki se ne bodo. Na koncu pa bodo ti antivaxxerji najbol glasni, da se sploh niso rabli cepit, korono pa smo vseeno "premagali".

Tako je. Tako kot govorijo za otroško paralizo, da je dovolj da si umivaš roke. Sploh ni več družbene zavednosti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gogyto ::

PrihajaNodi je izjavil:



Upam da se ti pojavi kak stranski efekt. Imamo se cas. Da bos pol tu sral s skupinskimi tozbami k nebo kesa za advokate.



Hvala za lepe želje. Dovolj zgovoren podatek, kakšnih miselnih arkobacij so anitvaxerji zmožni, da bi dokazali neke svoje resnice.

feryz ::

Zakaj non stop uletavaljo pezdetje, ki se bojijo 2x kihniti ali pa še to ne, v take teme?

Govorimo zgolj o prisilnem cepljenju. Prostovoljno imate na voljo v roku par minut. Toliko da se pretransportirate do prve točke, ki to izvaja. Včasih je to zdravstveni, lahko pa tudi na kakem javnem žuru ali v oštariji. Povsod jih najdete, cepilce.
Pri tako močni zaščiti, kot je na voljo, res ni potrebe, da se normalno funkcionalne ljudi posiljuje s tem.

GrX ::

Da logarji lahko opravljajo svoje delo, morajo biti obvezno cepjeni proti klopnemu meningitisu. Tako je že mnoga leta.

kriptobog ::

feryz je izjavil:

Zakaj non stop uletavaljo pezdetje, ki se bojijo 2x kihniti ali pa še to ne, v take teme?

Govorimo zgolj o prisilnem cepljenju. Prostovoljno imate na voljo v roku par minut. Toliko da se pretransportirate do prve točke, ki to izvaja. Včasih je to zdravstveni, lahko pa tudi na kakem javnem žuru ali v oštariji. Povsod jih najdete, cepilce.
Pri tako močni zaščiti, kot je na voljo, res ni potrebe, da se normalno funkcionalne ljudi posiljuje s tem.


Ma to so isti ljudje, ki se delijo na leve in desne. Vedno korajo biti razdeljeni in glasni proti nasprotnikom.
Nimajo pa toliko pameti, da bi videli, da so te neumne delitve same sebi namen. In potem itak ne mores dobiti neke dobre debate o tem, kaj selw da bi kdaj skup stopili. Skup znajo stopiti samo ko nasi sportniki zmagujejo in ko je potrebno donirati za zdravljenje kakega otroka, ki bi ga glede na vsa vplacila v zdravstvo itak moral pokriti zavarovalnica.

dild0idis ::

Meni pa res ni več jasno, zakaj ves ta gnev med antiwaxerji in covid19mongerji

Če si cepljen si zaščiten, če ne, pač ne.

V končni fazi, če imajo antiwaxerji prav, me bo ubilo cepivo in se mi ne bo treba ukvarjati z njimi.

Če pa imajo covid19mongerji prav, bodo pa antiwexrji umrli, ker jih bo pobil covid in se mi spet ne bo treba ukvarjati z njimi.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

dild0idis je izjavil:

Meni pa res ni več jasno, zakaj ves ta gnev med antiwaxerji in covid19mongerji

Če si cepljen si zaščiten, če ne, pač ne.

V končni fazi, če imajo antiwaxerji prav, me bo ubilo cepivo in se mi ne bo treba ukvarjati z njimi.

Če pa imajo covid19mongerji prav, bodo pa antiwexrji umrli, ker jih bo pobil covid in se mi spet ne bo treba ukvarjati z njimi.


Bravo. Toj to. Lahko kar zaklenemo

freesty ::

Dosti ljudi tudi pozablja, da medicina deluje po principu manjšega zla. Torej, ce si bolan in se ve, da bos umrl 100% v roku 1 meseca, potem ni hudo, ce ti dajo zdravilo, katerega je stranski ucinek 50% umrljivost. Istega zdravila pa verjetno ne bos vzel, ce te boli glava.

In s corono je enako. Ce dobis corono imas 4% sans, da se ti zakomplicira. Ce se cepis imas 0,5% sanse, da se ti zakomplicira. Torej je cepivo manj tvegano kot pa okužba s corono. BTW stevilke so hipoteticne.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

49106 ::

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.

sbawe64 ::

walden je izjavil:

Znanec je oslepel po cepljenju.

Za takšne trditve je fajn ponuditi kakšne dokaze ali vsaj več podatkov, kot npr. starost osebe, vrsta cepiva, predhodne bolezni itd.

Drugače je tole pač iz riti potegnjeno nabijanje.

Janssen zna vplivati na vidni živec.
2020 is new 1984
Corona World order

;-) ::

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

prijeti eksperimentalnega cepiva, kako se boste soocali s tem?
Na podoben način kot ti lažeš. Delali se bomo, da smo nodi.

feryz ::

49106 je izjavil:

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.
A ne debatiramo ravno o tem? Da jo, v bistvu, ne moreš? Ali pa jo ne boš mogel.

Gambino ::

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!

49106 ::

feryz je izjavil:

49106 je izjavil:

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.
A ne debatiramo ravno o tem? Da jo, v bistvu, ne moreš? Ali pa jo ne boš mogel.


Sprijazni se, my body, my choice.

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

feryz je izjavil:

49106 je izjavil:

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.
A ne debatiramo ravno o tem? Da jo, v bistvu, ne moreš? Ali pa jo ne boš mogel.


Sprijazni se, my body, my choice.
V zelo zaprti jami.

billy ::

Problem bo nastal, ker že sedaj primanjkuje zdravstvene stroke, in kaj bo pa potem država, ko jih bo veliko šlo raje delat privat, kot se cepit?

Potem pa bomo imeli krizo že brez korone.

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

49106 je izjavil:

feryz je izjavil:

49106 je izjavil:

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.
A ne debatiramo ravno o tem? Da jo, v bistvu, ne moreš? Ali pa jo ne boš mogel.


Sprijazni se, my body, my choice.
V zelo zaprti jami.


Tam boste končali, če ne boste spoštovali človekovih pravic, tako kot fašisti pred vami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Aston_11 ::

Zna ratat zanimivo, če je jajo zrihtal antivaxarje.

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

Zna ratat zanimivo, če je jajo zrihtal antivaxarje.


Zanimivo je, ker je Jajo zrihtal waxerje.

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Boste končali, če ne boste spoštovali človekovih pravic. Tako kot fašisti pred vami.
Verjetno si zmeden, ker si necepljen. Človekove pravice imamo vsi, ne samo vi. Fašisti pa so trdili, da jih imajo samo oni. Tako kot sedaj trdiš ti. Propaganda je že zelo podobna, pa še na oblasti imate sebi enakega pametnjakoviča.

49106 ::

Zmeden si ti, pa ne zato, ker bi bil cepljen. Pravice imamo vsi, predvsem pa se lahko sami odločimo ali če se bomo cepili proti covidu ali ne. Naslednja stopnja je, da uzakonite, da ženska splavi na vašo željo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

;-) ::

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Zna ratat zanimivo, če je jajo zrihtal antivaxarje.


Zanimivo je, ker je Jajo zrihtal waxerje.

Zato jočete antivaxarji, ker se vam rapidno spreminja status. Greste pod škarje. Beeeee.

49106 je izjavil:

Zmeden si ti, pa ne zato, ker bi bil cepljen.
Nimam bit od česa, bedarij pa ne pišem, tako kot jih ti.

Kokice sem pa že nabavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Gambino ::

49106 je izjavil:

feryz je izjavil:

49106 je izjavil:

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.
A ne debatiramo ravno o tem? Da jo, v bistvu, ne moreš? Ali pa jo ne boš mogel.


Sprijazni se, my body, my choice.



Da seveda. Ampak moraš za to sprejeti neke posledice, ki se jih boš pač moral držati, druge ni. Pri nas v fermi je recimo že predpogoj za novo zaposlene polna precepljenost. Tako da boš lahko pričakoval, da boš pač omejen pri raznih stvareh, omejitvah v države, regije, občine, brez vstopa v lekarne, zaprte prostore in podobno, tudi izgube službe, če delaš v takšnih panogah, kjer bo zahteva precepljenost.

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Pravice imamo vsi, predvsem pa se lahko sami odločimo ali ce bomo cepili proti covidu ali ne.
Tik tak tik tak.... kokice

Gambino ::

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem


Vir ?

</head> ::

49106 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Zna ratat zanimivo, če je jajo zrihtal antivaxarje.


Zanimivo je, ker je Jajo zrihtal waxerje.

Ta reč me najbolj mede. Antivaxerji mislijo, da so kontra JJ-ju, pa so na isti strani.

Aston_11 ::

</head> je izjavil:

49106 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Zna ratat zanimivo, če je jajo zrihtal antivaxarje.


Zanimivo je, ker je Jajo zrihtal waxerje.

Ta reč me najbolj mede. Antivaxerji mislijo, da so kontra JJ-ju, pa so na isti strani.
Jajo jebe obe strani. Trenutnu antivaxarje. Mesija je že nabavil vazelin, jaz pa kokice.
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96886622 (24810) OutOfTheBox

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47757795 (53006) RedDrake

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33231706 (26938) zmist

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30432188 (27966) zmaugy

Več podobnih tem