» »

Humana zabojniki NUJNO

Humana zabojniki NUJNO

c0dehunter ::

nikjer na netu nenajdem kje so ti zabojniki v celju, bi pa nujno rabu vedet ker moremo zdajle peljati oblacila. ce lahko kdo pogleda ali poda kak link, bi bil hbalezen!
btw, sem na mobitelu in se mi mudi zato sorry za typos. lp
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bluefish ::

Sodeč po spletni strani jih v Celju ni: http://www.humana.si

Mipe ::

Vprašaj njih prek kontaktne številke?

Zgodovina sprememb…

c0dehunter ::

No, stvar je taka, da sem poklical na Humano, oglasil se je en mladenič v ozadju pa se je slišalo kot da majo fešto. Bil je pa stacionarni telefon. Tak da, al majo res veselo ekipo, al pa majo dejansko fešto. Kakorkoli.

Grem še zdajle pogledat na RK online, kako je z sprejemom oblačil. Če jih niti tu ne bodo sprejemali, pa nič, jih bomo pa preprosto zakurli, ker nimamo prostora. Sam mislim da RK v jih skoraj sigurno sprejemajo.

Drugače pa, hvala za pomoč!
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

marsovcek ::

Daj sporoči kako si uredil, tudi pri nas je en kup oblačil odveč.

sajmon ::

Z ženo sva precej odvečnih oblačil odpeljala v Ambulanto za brezdomce in ljudi brez urejenega zavarovanja. Ordinacija se nahaja v Ljubljani, Mislejeva 3. link.

rdecaluc ::

A je to res, da želijo met sveže oprana oblačila (RK, Humana..)?
Est modus in rebus. ,typos

tlozej ::

Obleko lahko oddaš tudi tukaj:
http://www.brezdomec.si/?q=node/49
Je pa to v LJ, v podhodu na kongresni trg...

c0dehunter ::

Iščem za Celje, ker v LJ pa res ne mislim vozit tista oblačila...
Jutri peljemo na RK.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Gandalfar ::

pordeceli: debata o referendumu je tu offtopic

LeQuack ::

A Humana še ima te zabojnike ker dva v katera sem ponavadi nosil tu v Ljubljani jih ni več? Na njihovem zemljevidu sta še kao tam, samo fizično pa jih ni.
Quack !

blink ::

c0dehunter je izjavil:

nikjer na netu nenajdem kje so ti zabojniki v celju, bi pa nujno rabu vedet ker moremo zdajle peljati oblacila. ce lahko kdo pogleda ali poda kak link, bi bil hbalezen!
btw, sem na mobitelu in se mi mudi zato sorry za typos. lp


Pa veš, da Humana oblačila prodaja naprej v svojih second-hand prodajalnah in da gre za trgovsko podjetje? Ni to humanitarna organizacija, ki daje oblačila brezdomcem ipd.

shadeX ::

LeQuack je izjavil:

A Humana še ima te zabojnike ker dva v katera sem ponavadi nosil tu v Ljubljani jih ni več? Na njihovem zemljevidu sta še kao tam, samo fizično pa jih ni.


Humana zagotovo še obratuje ker videvam veliko zabojnikov. Za tvoj primer ne vem, mogoče so jih preselili na drugo bolj “donosno” lokacijo..

zmaugy ::

Oblačila lahko odneseš v H&M, dobiš celo kakšen popust pri nakupu naslednjič.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

LeQuack ::

zmaugy je izjavil:

Oblačila lahko odneseš v H&M, dobiš celo kakšen popust pri nakupu naslednjič.


In kaj oni z njimi naredijo? Če jih samo stran vržejo potem se mi zdi škoda časa.

blink je izjavil:


Pa veš, da Humana oblačila prodaja naprej v svojih second-hand prodajalnah in da gre za trgovsko podjetje? Ni to humanitarna organizacija, ki daje oblačila brezdomcem ipd.


Vem, to ni skrivnost. Ampak kako vem potem prihodke vseeno porabijo za neke dobrodelne namene. Po eni strani mogoče ni slaba ideja v smislu, nekdo odvrže nek star hispter jeans z luknajami, če boš to dol poslal v Afriko jim nič ne bo koristil, če pa prodaš nekemu hipsterju tu dobiš denar s katerim lahko več narediš.

Zdaj koliko pa potem dejansko pristane v rokah pomoči potrebnim pa je itak vprašanje za vsako od teh dobrodelnih organizacij, vedno znova so neke afere ko vidiš da potem razni vodilni imajo bajne zaslužke.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Gagatronix ::

Oblacila se opere ter odnese na RK ali Karitas, ne pa v Humana kontejnerje.

GrX ::

Gagatronix je izjavil:

....ne pa v Humana kontejnerje.

Zakaj ne?

Gagatronix ::

A ne znas brat ? Lepo napisano gor, da gre pri Humani za profitno organizacijo.

AndrejS ::

RK so šele lopovi

MadMicka ::

Če so v redu oblačila, lahko vprašaš tudi na lokalni policijski postaji, jih pošljejo v lokalna zavetišča...ni profita za posrednike, tistim, ki pa to rabijo, pa prav pride...

Groot ::

Gagatronix je izjavil:

Oblacila se opere ter odnese na RK ali Karitas, ne pa v Humana kontejnerje.


Že lep čas le redko jemljejo nova oblačila, ker imajo polna skladišča.

;-) ::

Kaj je sedaj aktualno, kam se lahko da dve škatli cunj, večina niti nošena še ni bila.

LeQuack ::

Ne vem, očitno se vsi otepajo rabljenih oblačil.
Quack !

koyotee ::

Odkar so kik in podobne trgovine je bolj svoh...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Invictus ::

Daj na bolho, večino se hitro proda...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

koyotee ::

Vprašaj Kleemen, on ima izkušnje s prodajo rabljenih gat in tega ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

3p ::

;-) je izjavil:

Kaj je sedaj aktualno, kam se lahko da dve škatli cunj, večina niti nošena še ni bila.


V Lj je tole ena možnost: https://www.vokasnaga.si/ponovna-uporab...

pwn3rrr ::

Če oblačila in ostale stvari hočeš podariti nekomu, ki jih zares potrebuje, potem se mi zdi kakšna javna objava na FB-ju precej dobra opcija. Najbolj "ziher" mi je sicer, če potem nekdo drug predlaga kakšnega njegovega znanca/sorodnika, ki se sam ne bi nikoli javil. Se je pa tudi že dogajalo, da nekomu v dobri veri nekaj podariš, potem pa čez čas vidiš, da ravno to stvar prodaja naprej.

Furbo ::

Pač neseš v zbirni center odpadkov.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

GrX ::

Gagatronix je izjavil:

A ne znas brat ? Lepo napisano gor, da gre pri Humani za profitno organizacijo.

Ker RK in Karitas sta pa popolnoma čista. Kajne? Naivnež! Je bilo že veliko afer okoli RK in Karitasa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Gagatronix ::

Ne trdim, da sta. Sta pa vsekakor cistejsa od firme, ki se pretvarja, da je dobrodelna organizacija, pa to ni.

jojw ::

V resnici je RK največje zlo, pa obračaj kakor želiš. Sem enkrat gledal dokumentarec na temo RK. Od nevem koliko milijard, ki so jih zbrali širom po svetu, je v Afriko prišlo zgolj nekaj % zbranega denarja. Kam je šel preostali denar, ni vedel nihče. Hvala lepa, ti pa kar nasedaj.

GrX ::

jojw je izjavil:

V resnici je RK največje zlo, pa obračaj kakor želiš. Sem enkrat gledal dokumentarec na temo RK. Od nevem koliko milijard, ki so jih zbrali širom po svetu, je v Afriko prišlo zgolj nekaj % zbranega denarja. Kam je šel preostali denar, ni vedel nihče. Hvala lepa, ti pa kar nasedaj.

Saj revež ne ve...

Pred leti so "izgubili" 5 milijonov, ki naj bi bili namenjeni v Afriko za boj proti Eboli. Ameriški CEO RK na leto potegne 700k$. Ahjaaa.. Nekateri so res naivni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

zmaugy ::

LeQuack je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Oblačila lahko odneseš v H&M, dobiš celo kakšen popust pri nakupu naslednjič.


In kaj oni z njimi naredijo? Če jih samo stran vržejo potem se mi zdi škoda časa.

Dvomim, čeprav nisem spraševal. Je pa dejstvo, da imaš neko dodatno korist od tega, da oblačila oddaš njim plus da ne naletiš na nabasan kontejner, kot se ti to lahko zgodi na RK ali pri Humani.
Glede na to, da je H&M povezan z izdelovalci na masovnem nivoju in da ima enako na masovnem nivoju distribucijo oblačil, ima vse možnosti, da z njimi naredi kaj koristnega. Ne vem pa, če se to tudi zgodi. Mi smo nazadnje oddali zelo veliko na RK sicer.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

hr_natakar ::

Kaj pa ce bi podarili direkt nekomu, ki potrebuje oblacila? Vsaj nekaj ljudi tukaj je ozavescenih. Lepo, da bi radi podarili za dobrodelne namene, ampak ce se kdo izkaze, da ni zaupanja vreden? Ce podaris 10 procentov od donacij ali si zasluzis naziv humanist oziroma podobna imena?

STASI ::

Zavod Hrček v Kamniku zbira oblačila
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Gagatronix ::

Pa pri Kraljih Ulice tudi radi vzamejo.

GupeM ::

Gagatronix je izjavil:

Ne trdim, da sta. Sta pa vsekakor cistejsa od firme, ki se pretvarja, da je dobrodelna organizacija, pa to ni.

Nope. RK in Karitas se pretvarjata, da sta dobrodelni organizaciji, pa to nista (razen na papirju). Humana ni pa niti na papirju, niti se ne pretvarja, da je dobrodelna organizacija.

LeQuack ::

hr_natakar je izjavil:

Kaj pa ce bi podarili direkt nekomu, ki potrebuje oblacila? Vsaj nekaj ljudi tukaj je ozavescenih. Lepo, da bi radi podarili za dobrodelne namene, ampak ce se kdo izkaze, da ni zaupanja vreden? Ce podaris 10 procentov od donacij ali si zasluzis naziv humanist oziroma podobna imena?


Fora je da če hočeš neko mu podarit ni tako enostavno, moraš dati oglas, moraš sprejemati klice, folk pride pomerjati če mu je prav in podobno. Ljudje izbirajo med tem ali vržejo v smeti ali pa podarijo nekomu, ampak če je ta druga opcija preveč zoprna potem se ne bodo odločili za to. Ravno zato pridejo prav organizacije ki sprejemajo ta oblačila.
Quack !

valkoor ::

Gagatronix je izjavil:

Ne trdim, da sta. Sta pa vsekakor cistejsa od firme, ki se pretvarja, da je dobrodelna organizacija, pa to ni.

Hahahaha, pa še kaj. Po svetu je bilo ogromno afer zaradi korupcije znotraj RK. Tudi pri nas jih je bilo nekaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Darovanje dobrodelnim organizacijam (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
786994 (3775) feryz
»

Kam z rabljenimi oblačili?

Oddelek: Loža
164578 (1952) gruntfürmich
»

Dobrodelnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596784 (4027) HappyPills
»

Kam s starimi cunjami?

Oddelek: Loža
307033 (6192) Redkvica
»

Brezdomci (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
868294 (6076) moonjah

Več podobnih tem