» »

COVID19 - cesar je gol in bos, a še vedno strumno koraka v novi lockdown

COVID19 - cesar je gol in bos, a še vedno strumno koraka v novi lockdown

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Sprašujem te, kaj ej zate verodostojen dokaz?

Dokler mi ne poveš, ti ne morem pokazati.


Preprosto:

Farmacija krade... Poves kateri stric je nosilec masterplana, kaj je masterplan, potem kateri stric je vplival in kateri stric je pokasiral. Seveda dodas ustrezne dokaze.

Brez tega so na nivoju jetija.

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoj modus operandi:
Kar berete/poslušate/gledate vi je fejk

Kar pa jaz je pa pravo.
Dej počl bomo od smeha.


Povejte mi kriterije?


Daj na plano kar imaš pa se bomo menil naprej.
Nimaš nič, potem pa bot tiho.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Sprašujem te, kaj ej zate verodostojen dokaz?

Dokler mi ne poveš, ti ne morem pokazati.


Preprosto:

Farmacija krade... Poves kateri stric je nosilec masterplana, kaj je masterplan, potem kateri stric je vplival in kateri stric je pokasiral. Seveda dodas ustrezne dokaze.

Brez tega so na nivoju jetija.


Kaj so zate ustrezni dokazi?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Nikonja ::

o faaak

dej pejd na sladoled

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoj modus operandi:
Kar berete/poslušate/gledate vi je fejk

Kar pa jaz je pa pravo.
Dej počl bomo od smeha.


Povejte mi kriterije?


Daj na plano kar imaš pa se bomo menil naprej.
Nimaš nič, potem pa bot tiho.


Ne vem kaj vam dati, dokler mi ne poveste, kaj bi vi smatrali kot verodostojno?

Nikonja je izjavil:

o faaak

dej pejd na sladoled


Takoj ko poveš, kaj bi tebe prepričalo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Nikonja ::

trije smo ti že povedali, ti se pa samo ponavljaš !

TheBlueOne ::

PrimoZ_ je izjavil:



Daj na plano kar imaš pa se bomo menil naprej.
Nimaš nič, potem pa bot tiho.


Verjetno nas bo poslal iskati podatke v smislu:
- To smo predelali v drugi temi (kjer lahko najdes njegove smeti)
- Pogelj si malo YT in FB, ker nima kaj konkretnega

multivac ::

Nič niste povedali.
Povedali ste zgolj, da moram podati "ustrezne dokaze".

Kaj so "ustrezni dokazi"?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

l0g1t3ch ::

Oh kako mi je žal da sm odprl temo.

Modi a lahko zabrišete uporabnika Multivac ven iz nje ?

Nikonja ::

a ti Mltivac namerno trolaš vse tukaj ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

multivac ::

Zgolj sprašujem vas, kaj vam lahko predstavim, da bo vam prepričljivo. Prej kot mi poveste, prej se bo ta klobasa nehala.

l0g1t3ch je izjavil:

Oh kako mi je žal da sm odprl temo.

Modi a lahko zabrišete uporabnika Multivac ven iz nje ?


Se ti opravičujem. Ampak imam resen point, ki ga želim predstaviti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

Nič niste povedali.
Povedali ste zgolj, da moram podati "ustrezne dokaze".

Kaj so "ustrezni dokazi"?


Rekli smo, podaj kakršne koli dokaze.
Do your best.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

Zgolj sprašujem vas, kaj vam lahko predstavim, da bo vam prepričljivo. Prej kot mi poveste, prej se bo ta klobasa nehala.

l0g1t3ch je izjavil:

Oh kako mi je žal da sm odprl temo.

Modi a lahko zabrišete uporabnika Multivac ven iz nje ?


Se ti opravičujem. Ampak imam resen point, ki ga želim predstaviti.


Spizdi ven iz teme. Debil si.

FoxKnox ::

Jaz samo pravim, da imamo vsi skupaj srečo, da se je kovid res izkazal za navadni prehlad z nizko smrtnostjo, ker če bi bila smrtnost virusa vsaj par procentov, potem bi bili ob takem razmišljanju populacije že kakšno leto v popolnem kaosu, kjer bi vsakdo samo zase poskrbel.

Smilijo se mi tudi vsi doktorji znanosti, imunologi, mikrobiologi, ki ne glede na leta ižobraževanja in pridobivanja izkušenj nimajo toliko kompetenc in zaupanja ljudi kot en povprečen teoretik zarot na fb ali yt.

l0g1t3ch ::

A bo dovolj direktno definirano.

Miki N ::

l0g1t3ch je izjavil:

Oh kako mi je žal da sm odprl temo.



Ah ne sekiraj se - to je tako kot ROna ukrepi - ni važno, če so brezveze, si jo odprl za vsak slučaj, misleč, da bo pomagala. Ne obremenjuj se.

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

Nič niste povedali.
Povedali ste zgolj, da moram podati "ustrezne dokaze".

Kaj so "ustrezni dokazi"?


Rekli smo, podaj kakršne koli dokaze.
Do your best.


Ok. Poskusimo.

1. Financerji virusa so "isti", kot so financerji cepiv. S tem, da sodeluje še nas globalni sovražnik.

Bo ok?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

To je trditev, ne dokaz.

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:


Kaj so zate ustrezni dokazi?


Imena, agenda, dokazi...

Recimo super dokaz bi bil, kako recimo leak, kako so pred virusom skupaj sedeli direktor Moderne, Pfizerja itn. in prepricali Kitajsko, da naredi zacetni sov. Zraven pa so bili vodje EU in ZDA, ki so se strinjali, da se to potem potegne globalno. Potem pa kako predsednik ZDA pokaze napravo s katero bodo oprali mozgane prakticno vsem v razvoju cepiv, strokovnjakom, ki delajo analize, virologom itn., da nihce ne bo kaj izdal.

In kako se tolcejo po glavi, ker niso brainfuckali se Potrca ali kako mu je ze ime.

PrimoZ_ ::

Kje je dokaz, da je Gates (predvidevam da imaš njega za financerja cepiv) financiral razvoj virusa.
Kje imaš dokaz da je virus umetno narejen.
In tako dalje...

multivac ::

Ok:

https://nypost.com/2021/07/21/rand-paul...
Rand Paul says he'll seek criminal referral against Fauci over Wuhan lab



https://www.jeremyrhammond.com/2020/09/...
Although USA Today doesn't mention it, the same letter, under the subheading "Partnerships", mentions having $187 million in funding from grants, with a footnote reference. The footnote specifies that the grants are from the Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA), Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), and the Bill and Melinda Gates Foundation.

BARDA operates under the Department of Health and Human Services. DARPA is a research and development agency of the Department of Defense.

That both Fauci and Gates have close ties to Moderna is no secret. Having encountered the headline in a news feed, I knew it was false and so did a quick Google search to document its falsity. It took about ten seconds to fact check USA Today's "Fact Check".

My search immediately turned up a page published in March on the website of the NIAID, which operates under the National Institutes of Health (NIH), announcing the beginning of a phase one clinical trial for Moderna's COVID-19 vaccine. The webpage notes that Fauci's NIAID is "funding the trial."

Furthermore, Moderna's candidate vaccine "was developed by NIAID scientists and their collaborators" at Moderna.

The page quotes Fauci saying that the trial was "an important step" toward developing "a safe and effective vaccine to prevent infection with SARS-CoV-2".

Similarly, I was able to immediately pull up a page from Moderna's website listing the Bill & Melinda Gates Foundation as a "strategic collaborator", with the foundation having "entered a global health project framework agreement" in January 2016 "to advance mRNA-based development projects for various infectious disases."

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

Samael ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kje je dokaz, da je Gates (predvidevam da imaš njega za financerja cepiv) financiral razvoj virusa.
Kje imaš dokaz da je virus umetno narejen.
In tako dalje...

Ima on to vse! Pa še kavna usedlina mu je zjutraj tako pokazala, tako da nam tu ne preostane drugega, kot da mu verjamemo na besedo.
Samael != Samuel

Miki N ::

FoxKnox je izjavil:


Smilijo se mi tudi vsi doktorji znanosti, imunologi, mikrobiologi, ki ne glede na leta ižobraževanja in pridobivanja izkušenj nimajo toliko kompetenc in zaupanja ljudi kot en povprečen teoretik zarot na fb ali yt.


Meni pa prav nič. Večina t.i. znanstvenikov in velecenjene Stroke so danes pogosto, prepogosto čisto navadni uradniki na avtopilotu. Funkcionarji. Bi pa namesto brezumnega "zbiranja točk" in akademske krožne masturbacije počeli kaj dejansko znanstveno pomembnega in bili mogoče bolj spoštovani, kdo ve.

Pa ne, da so vsi taki - samo teh tipov je vedno več in se množijo ko jebena Delta varianta.

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kje je dokaz, da je Gates (predvidevam da imaš njega za financerja cepiv) financiral razvoj virusa.
Kje imaš dokaz da je virus umetno narejen.
In tako dalje...


https://nypost.com/2021/06/06/damning-s...

“Damning” science strongly suggests that COVID-19 is a man-made monster, optimized in a lab for maximum infectivity before hitting the outside to catastrophic effect, two experts said Sunday.


https://rumble.com/vi94ht-explosive-vid...

Explosive Video Shows Peter Daszak Bragging About Creating 'Killer' Viruses With China

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

3p ::

Miki N je izjavil:


Paničarji in vacinaciji - polnjenje praznine življenja, kot bi rekli pesniki.


Ha? Mi smo se po-cepili in življenje je spet prazno. Edini, ki jim ga korona trenutno resno polni so vacipaničarji / antivaxerji.

Ok, ja, blago tudi nam "vacinacijem", ker nas malo skrbi, da bo v primeru porasta okužb ablast zaradi ljubega miru (vacipaničarjev) tudi nam predpisala "hausrest".

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

Ok:

https://nypost.com/2021/07/21/rand-paul...
Rand Paul says he'll seek criminal referral against Fauci over Wuhan lab





Ni dakaz za nic. Preberi clanek.

multivac je izjavil:

Ok:

https://www.jeremyrhammond.com/2020/09/...
Although USA Today doesn't mention it, the same letter, under the subheading "Partnerships", mentions having $187 million in funding from grants, with a footnote reference. The footnote specifies that the grants are from the Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA), Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), and the Bill and Melinda Gates Foundation.

BARDA operates under the Department of Health and Human Services. DARPA is a research and development agency of the Department of Defense.

That both Fauci and Gates have close ties to Moderna is no secret. Having encountered the headline in a news feed, I knew it was false and so did a quick Google search to document its falsity. It took about ten seconds to fact check USA Today's "Fact Check".

My search immediately turned up a page published in March on the website of the NIAID, which operates under the National Institutes of Health (NIH), announcing the beginning of a phase one clinical trial for Moderna's COVID-19 vaccine. The webpage notes that Fauci's NIAID is "funding the trial."

Furthermore, Moderna's candidate vaccine "was developed by NIAID scientists and their collaborators" at Moderna.

The page quotes Fauci saying that the trial was "an important step" toward developing "a safe and effective vaccine to prevent infection with SARS-CoV-2".

Similarly, I was able to immediately pull up a page from Moderna's website listing the Bill & Melinda Gates Foundation as a "strategic collaborator", with the foundation having "entered a global health project framework agreement" in January 2016 "to advance mRNA-based development projects for various infectious disases."


Ni dokazov. Samo neke kvazi povezave.

Zgodovina sprememb…

Samael ::

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kje je dokaz, da je Gates (predvidevam da imaš njega za financerja cepiv) financiral razvoj virusa.
Kje imaš dokaz da je virus umetno narejen.
In tako dalje...


https://nypost.com/2021/06/06/damning-s...

“Damning” science strongly suggests that COVID-19 is a man-made monster, optimized in a lab for maximum infectivity before hitting the outside to catastrophic effect, two experts said Sunday.


https://rumble.com/vi94ht-explosive-vid...

Explosive Video Shows Peter Daszak Bragging About Creating 'Killer' Viruses With China

MatR, sami globoki dokazi, ej (beri: nekaj obskurnih člankov, ki špekulira to in ono). A ti sploh veš, kaj je dokaz?
Kje najdeš te obskurne news linke, bloge, itd..? :)) Ti se pa prav ekstra potrudiš, da ti iskalnik najde izključno takšno vsebino kot ustreza tvojemu mentalnemu stanju. Bi bilo prav zanimivo videti tvojo google zgodovino.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

multivac ::

Saj pravim, ne veste kake dokaze želite, zato vam jih ne moram pokazati.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

TheBlueOne ::

Ta shit, ki ga daje kot dokaz je na nivoju "Vplivnezi se poznajo".

multivac ::

Kot rečeno, kakšni morajo biti tej dokazi?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

Samael ::

multivac je izjavil:

Saj pravim, ne veste kake dokaze želite, zato vam jih ne moram pokazati.

Torej gre dejansko za tvojo religijo, odločitev, v kaj boš neomajano verjel, pri tem pa od nas pričakuješ, da se pridružimo tvojem kultu. Pa imaš tam, v tem tvojem kultu, bazirajočem na skrbno izbranih obskurnih člankih in blogih, vsaj kaj zanimivega za kadit?
Samael != Samuel

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

Saj pravim, ne veste kake dokaze želite, zato vam jih ne moram pokazati.


Glej ce nekdo oropa trgovino ne bi bilo dokazano, da si ti ce:

Multivac pozna lastnika, Multivac ima doma izdelke, ki jih tam prodajajo. Multivac si je veckrat zelel kupiti, kar je bilo ukradeno.

Dokaz bi bil:
Na blagajni za pultom smo nasli prstne odtise Multivaca, varnostna kamera pa je posnela njegov avto med ropom in kako se je odpeljal po ropu. Multivac je sprva zanikal, da je bil tam.

Samael je izjavil:

Pa imaš tam, v tem tvojem kultu, bazirajočem na skrbno izbranih obskurnih člankih in blogih, vsaj kaj zanimivega za kadit?


Upam, da nimas take krize. :)

Zgodovina sprememb…

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

Saj pravim, ne veste kake dokaze želite, zato vam jih ne moram pokazati.


Glej ce nekdo oropa trgovino ne bi bilo dokazano, da si ti ce:

Multivac pozna lastnika, Multivac ima doma izdelke, ki jih tam prodajajo. Multivac si je veckrat zelel kupiti, kar je bilo ukradeno.

Dokaz bi bil:
Na blagajni za pultom smo nasli prstne odtise Multivaca, varnostna kamera pa je posnela njegov avto med ropom in kako se je odpeljal po ropu. Multivac je sprva zanikal, da je bil tam.


Saj veš, da so že zapirali ljudi na mnogo bolj trhlih dokazih kot to?

Kaj pa kazni za zbiranje na covid protestih, ki jih je policija talala na podlagi fotografij?
A ste prepričani, da je tisto res bila moja faca?

Kako veš, da si nisem sfejkal prstne odtise?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

uvodV?? ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

Saj pravim, ne veste kake dokaze želite, zato vam jih ne moram pokazati.


Glej ce nekdo oropa trgovino ne bi bilo dokazano, da si ti ce:

Multivac pozna lastnika, Multivac ima doma izdelke, ki jih tam prodajajo. Multivac si je veckrat zelel kupiti, kar je bilo ukradeno.

Dokaz bi bil:
Na blagajni za pultom smo nasli prstne odtise Multivaca, varnostna kamera pa je posnela njegov avto med ropom in kako se je odpeljal po ropu. Multivac je sprva zanikal, da je bil tam.


Saj veš, da so že zapirali ljudi na mnogo bolj trhlih dokazih kot to?

Kaj pa kazni za zbiranje na covid protestih, ki jih je policija talala na podlagi fotografij?
A ste prepričani, da je tisto res bila moja faca?

Kako veš, da si nisem sfejkal prstne odtise?


Slotech admini IP prosim, da ga arentiramo :)

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Saj veš, da so že zapirali ljudi na mnogo bolj trhlih dokazih kot to?

Kaj pa kazni za zbiranje na covid protestih, ki jih je policija talala na podlagi fotografij?
A ste prepričani, da je tisto res bila moja faca?


Niti niso. Lahko mi pa pokazej kaksno zanimivo sodbo.

V glavnem sedaj ves priblizno kako gre dokazovanje med razsodnimi ljudmi? Verjamem, da ne bos zmogel dvigniti standarda.

Kaj tocno dokaze "talanje" kazni? Ce mislis napad na kongres so vecinoma bila sojenja, kjer kolikor vem niso zanikali, da so bili tam. So pa na koncu, ko jih je sodisce prisililo racionalno iti cez svojo norost, zadeve obzalovali.

Miki N ::

Posterji v tej temi, admin v ozadju:

Samael ::

TheBlueOne je izjavil:


Samael je izjavil:

Pa imaš tam, v tem tvojem kultu, bazirajočem na skrbno izbranih obskurnih člankih in blogih, vsaj kaj zanimivega za kadit?


Upam, da nimas take krize. :)

Pa glej, saj to je samo stvar sezone. Da se zapolni čas.
Drugo poletje bodo zanimive krvavice, pa bo razlagal kako je edina prava pot skozi življenje tako, da vsako jutro na tešče poješ par krvavic. Ni vraga, da če dovolj vztrajno in ciljno googlaš, da ne najdeš kakšne "strokovne" potrditve tudi za to.
Samael != Samuel

uvodV?? ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Saj veš, da so že zapirali ljudi na mnogo bolj trhlih dokazih kot to?

Kaj pa kazni za zbiranje na covid protestih, ki jih je policija talala na podlagi fotografij?
A ste prepričani, da je tisto res bila moja faca?


Niti niso. Lahko mi pa pokazej kaksno zanimivo sodbo.

V glavnem sedaj ves priblizno kako gre dokazovanje med razsodnimi ljudmi? Verjamem, da ne bos zmogel dvigniti standarda.

Kaj tocno dokaze "talanje" kazni? Ce mislis napad na kongres so vecinoma bila sojenja, kjer kolikor vem niso zanikali, da so bili tam. So pa na koncu, ko jih je sodisce prisililo racionalno iti cez svojo norost, zadeve obzalovali.

Take sodbe niso v public arhivih :)

multivac ::

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

The 'CGG-CGG' combination is extremely rare, except when it used by scientists doing 'gain-of-function' in laboratories
The experts conclude that it is more likely than not that the virus was therefore created in a lab


Vojne so bile pričete, na mnogo manj dokazih kot to.

Če pa pravite, da moramo najti prstne odtise Faucija na epruveti v Wuhanskem labu.
Žal, so jih še vse oprali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

uvodV?? ::

Miki N je izjavil:

Posterji v tej temi, admin v ozadju:


Tole je pa res velik kit

multivac ::

uvodV?? je izjavil:


Take sodbe niso v public arhivih :)


https://www.nolo.com/legal-encyclopedia...

Example: Officer Seesit pulls over a car and its three occupants for speeding. The officer searches the car (with the driver's consent) and finds baggies of cocaine stashed behind an armrest in the back seat. All three occupants say they didn't know the cocaine was in the car. Seesit has probable cause to arrest the car's occupants. In the absence of evidence demonstrating that the cocaine belonged to a specific occupant, the officer could reasonably conclude that all of them knew about and possessed the cocaine. (Maryland v. Pringle, 540 U.S. 366 (2003).)


Fauci se izgovarja, da ni vedel, da so vrečke polne z sars-cov-2 njegove, čeprav ima s seboj račun iz trgovine, da je kupoval vrečke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

The 'CGG-CGG' combination is extremely rare, except when it used by scientists doing 'gain-of-function' in laboratories
The experts conclude that it is more likely than not that the virus was therefore created in a lab


Vojne so bile pričete, na mnogo manj dokazih kot to.

Če pa pravite, da moramo najti prstne odtise Faucija na epruveti v Wuhanskem labu.
Žal, so jih še vse oprali.


Dej nehaj s temi bebavimi linki, bodo na firmi mislili, da se mi je zmesalo, ce bo kdo pogledal kaj klikam.

Sta pa dve zadevi zanimivi. Kot prvo:

'Rare' genome sequencing almost certainly proves COVID WAS deliberately made in a Chinese lab


"Skoraj sigurno" ni dokaz.

Kot drugo pa me veseli, da vsaj verjames v virus. In glede na to, da verjames, da je bil narejen s strani ne vem koga, ki ima agendo, da zasuzjni svet, potem je verjetno po designu tak, da se jim ni treba lagati o smrtnosti.

multivac je izjavil:



Fauci se izgovarja, da ni vedel, da so vrečke polne z sars-cov-2 njegove, čeprav ima s seboj račun iz trgovine, da je kupoval vrečke.


To je trditev, ne dokaz.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Probable cause.

Skratka. Noben dokaz za vas ni dovolj.

Zato pa pravim, dokler mi ne poveste, kaj je za vas dovolj, nima smisla linkat zadev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

zmaugy ::

:)):))Še ena KUKU tema…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kje je dokaz, da je Gates (predvidevam da imaš njega za financerja cepiv) financiral razvoj virusa.
Kje imaš dokaz da je virus umetno narejen.
In tako dalje...


https://nypost.com/2021/06/06/damning-s...

“Damning” science strongly suggests that COVID-19 is a man-made monster, optimized in a lab for maximum infectivity before hitting the outside to catastrophic effect, two experts said Sunday.


https://rumble.com/vi94ht-explosive-vid...

Explosive Video Shows Peter Daszak Bragging About Creating 'Killer' Viruses With China


A si dejansko prebral ?
Če imaš take zadeve za dokaz, potem verjetno tudi v bibliji najdeš napoved korone.

Iz linkanih člankov najdeš dokaz takole:

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

Probable cause.

Skratka. Noben dokaz za vas ni dovolj.

Zato pa pravim, dokler mi ne poveste, kaj je za vas dovolj, nima smisla linkat zadev.


Probable cause ni evidence. Kjer kar natolcujes ni niti Probable cause.

Evidence (law) @ Wikipedia

Probable cause @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Fauci doniral v Wuhanski lab za razvoj sars-cov-2 tip virusev, kužnih za ljudi.
Virus ima genomske značilnosti, da je bil editiran.
Fauči se zlaže v kongresu.
Fauči in Gates imajo investicije v Moderni.
Moderna prva na svetu naredi cepivo še preden je virus potrjeno kužen.


Ampak ne...kriv je v resnici nek netopir.
Nobene povezave z ničemer.

Ok.


TheBlueOne je izjavil:


Probable cause ni evidence.


Povsem dovoj, da te spravi v čuzo za par let.
Kar se mene tiče, ne bi riskiral. Ti pa se lahko drkaš z policajem, da v resnici heroin ni tvoj, ampak si peljal nekoga na prevoz.org v Maribor in da je to njegov. Čeprav cestna kamera ni opazila tvoje tablice na avtocesti na izrečen dan.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

Fauci doniral v Wuhanski lab za razvoj sars-cov-2 tip virusev, kužnih za ljudi.
Virus ima genomske značilnosti, da je bil editiran.
Fauči se zlaže v kongresu.
Fauči in Gates imajo investicije v Moderni.
Moderna prva na svetu naredi cepivo še preden je virus potrjeno kužen.


Ampak ne...kriv je v resnici nek netopir.
Nobene povezave z ničemer.

Ok.



Vse to zgoraj so tvoje trditve.
Trditve niso dokaz.
Kje imaš dokaz za katerokoli trditev ?

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:


TheBlueOne je izjavil:


Probable cause ni evidence.


Povsem dovoj, da te spravi v čuzo za par let.
Kar se mene tiče, ne bi riskiral. Ti pa se lahko drkaš z policajem, da v resnici heroin ni tvoj, ampak si peljal nekoga na prevoz.org v Maribor in da je to njegov. Čeprav cestna kamera ni opazila tvoje tablice na avtocesti na izrečen dan.


Fak, ti pa res nic ne poznas. Probable cause je osnova za preiskave, kjer se isce dokaze.

Kaj potem glede na to, da verjames, da je virus narejen, potem verjames, da so potem ukrepi na mestu? Ali imas dokaze, da jim je spodrsnilo in so naredili preblagega?

PrihajaNodi ::

Prosim za zaklep.

Hvala

L.p.
Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96885035 (23223) OutOfTheBox

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671107025 (99636) BigWhale

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756629 (51840) RedDrake

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30431661 (27439) zmaugy

Več podobnih tem