» »

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

««
«
1 / 10
»»

Konlov ::

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?
  • zaklenil: bluefish ()

Nedasemiveč ::

Spet bomo šli v karanteno. Saj vidiš, da nas že pripravljajo... To gremo tudi ob 100% precepljenosti.

Zgodovina sprememb…

HitraSperma ::

Načrt je tak - najprej okrivit medije, kučana in komuniste, potem v jeseni vse zapirati, vmes pokrasti kar je še ostalo, v letu 2022 pa v zaslužen pokoj.

8-)
fgdsfjk

Bwaze6 ::

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna OPOZICIJA, misliš? Ali pač ljudstvo - za SDS je volilo le 13% volilnih upravičencev, ne moreš potem od 87% prebivalstva pričakovati neke racionalnosti, če še zveličavne pozicije Janše ne prepoznamo.

To je bil sarkazem, za tiste pred prvo kavo.

Kdaj pa je ta vlada še prevzela kakršnokoli odgovornost? Ko jeseni niso sledili stikom, niso izdajali karantenskih odločb in niso poskrbeli za najranljivejše, varovance v DSO in ostale upokojence, so bili tudi krivi "protestniki". Ali "martinovalci". Kdorkoli pač, brez strokovne utemeljitve.

"Random scapegoat generator" poženejo, in je problem rešen, podpihovalci SDS režima pa se zgrnejo nad forume, v komentarje medijev, na socialna omrežja, in širijo te idiotizme. Tudi tule na Slo-tech.

showsover ::

No, še dobro, da nas bo 3 milijarde (i kusur) cepljenih ostalim dalo kmalu prostor po depopulaciji: klik.

c3p0 ::

Delta se vedno bolj kaže kot le rahel prehlad. Kljub temu pričakujem lockdown oktobra.

HappyPills ::

Sej se ve kaj bo.
Lockdown
Pogoj pct povsod
Obvezno cepljenne dolocenih skupin
Pogojevanje pomoci necepljenim

Ne nujno v tem vrstnem redi

showsover ::

Tako bo, kot bo Merkelca Ursula skomandirala, morda z dodatkom kakšnih lokalnih začimb.
Lockdown, PCT s covid-e-pass res najbrž, sicer pa, bomo videli.

FireSnake ::

Kaj ti mora v glavi špilat, da to, če/ali se greš cepit, pogojuješ s politično pripadnostjo.

Res me zanima kako spran moraš biti.

Jaz, naprimer, se ne bom cepil. Pa to niam veze kdo je na oblasti:
- zeleni,
- frjolčasti,
- Tito.

Dobro so vas oprali. Načrt je popolnoma uspel (tudi zaradi tega se mi politika gnusi).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

FireSnake je izjavil:


Dobro so vas oprali. Načrt je popolnoma uspel.


Kdo je koga opral? Kdo vse sodeluje v megazaroti? Kaj je njihov izplen?

Imas kar nekaj ljudi, ki so jih nepridipravi dobili na svojo stran. Moja dela v farmaciji, pa me zanima kdaj lahko pricakujem, da bo dobila kaksna nagrado/podkupnino.

gozdar1 ::

Janša se zaveže , da ob 80% precepljenosti, do konca poletja nepreklicno odstopi. Vrste za cepljenje zagarantirane.

111111111111 ::

Kdor ni cepljen, naj septembra doma diha na škrge ali si na youtube pogleda kako se naredi ventilator.

Da se folk ne gre cepit, samo zato ker je Janša na oblasti in da opozicija nasprotuje cepljenju, samo zato ker je Janša na oblasti, je pa malo neumno in omejeno, ampak nič novega.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

showsover ::

Eh, vlado bi najbolj zjebali, če bi se cepili, z necepljenjem samo municijo dodajate, da oblikuje družbo po svoje. Žal ste za to pač malo kratkovidni.

Miki N, pritisk na antivakserje je že, v Sloveniji še najmanj, očitno, glede na situacijo.

Saj je jasno, kdo profitira od lockdownov in to?
In če bo Ursula ukazala stopnjevanje represije na eni strani in z raznimi ugodnimi COVID (nepovratnimi?) posojili na drugi, je jasno, kdo bo najbolj na izgubi, ali ni?

Spremljajmo torej WHO statistiko (ali pa kakšno drugo uradno), malo delimo/množimo z nekimi korekcijskimi faktorji/koeficienti in je.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:



Da se folk ne gre cepit, samo zato ker je Janša na oblasti in da opozicija nasprotuje cepljenju, samo zato ker je Janša na oblasti, je pa malo neumno in omejeno, ampak nič novega.


Kaj je sla SDS propaganda iz "opozicija ne aktivno pomaga" v "opozicija nasprotuje"?

Bwaze6 ::

"Janša se zaveže , da ob 80% precepljenosti, do konca poletja nepreklicno odstopi. Vrste za cepljenje zagarantirane."

To bi bilo v bistvu čisto preveč državotvorno dejanje.

A ni bolje vpiti, da se ljudje morajo cepiti, obenem pa delaš vse, da do precepljenosti ne pride - kako naj ljudje zaupajo stroki, če vlada praktično dan za dnem dokazuje in govori, da stroka zanjo ne obstaja.

Janši in SDSu tale kriza izredno ugaja, le še vojno stanje se lahko meri s tem. Poglejte samo, kakšen zakon o nalezljivih boleznih s praktično neomejenimi pooblastili so si spisali - po tem, ko bi morali pristojnosti vlade po ugotovitvah ustavnega sodišča zmanjšati...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

showsover ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj je sla SDS propaganda iz "opozicija ne aktivno pomaga" v "opozicija nasprotuje"?

Ne, tole gre bolj za terminologijo v smislu vaci-naci itd., rožljanje z oboroženo vstajo, covid-kolaboratorji itn. En del opozicije podpira, en del koalicije nasprotuje, ni tu tako jasne delitve. Je pa jasno, kdo v situaciji dejansko profitira...

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Vsega tega se brez vsaj tihega sodelovanja opozicije ne bi mogli iti.
Tudi opoziciji namreč takšno stanje ugaja, ker upajo na glasove nezadovoljnih, med tem ko je srd naroda uperjen v janeza.

Zakona ob polnem angažiranju opozicije ne bi mogli sprejet, pa so trije poslanci po "naključju" ravno takrat manjkali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

TheBlueOne ::

Bwaze6 je izjavil:

"Janša se zaveže , da ob 80% precepljenosti, do konca poletja nepreklicno odstopi. Vrste za cepljenje zagarantirane."


Ce se ne motim mu okoli tega tezko zaupas.

Bwaze6 ::

Edine nasilne proteste v obdobju te vlade, in tudi edine proteste, katerih glavni povod so bile zahteve proti ukrepom zaradi covida, so sproducirali desničarji - vardisti.

Neprijetna resnica, ki jo Hojs, Janša in SDS režimski mediji dan za dnem poskušajo zanikati, da je slučajno ne bi kdo opazil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

c3p0 ::

Bwaze6 je izjavil:

"Janša se zaveže , da ob 80% precepljenosti, do konca poletja nepreklicno odstopi. Vrste za cepljenje zagarantirane."

To bi bilo v bistvu čisto preveč državotvorno dejanje.

A ni bolje vpiti, da se ljudje morajo cepiti, obenem pa delaš vse, da do precepljenosti ne pride - kako naj ljudje zaupajo stroki, če vlada praktično dan za dnem dokazuje in govori, da stroka zanjo ne obstaja.

Janši in SDSu tale kriza izredno ugaja, le še vojno stanje se lahko meri s tem. Poglejte samo, kakšen zakon o nalezljivih boleznih s praktično neomejenimi pooblastili so si spisali - po tem, ko bi morali pristojnosti vlade po ugotovitvah ustavnega sodišča zmanjšati...


US bo zadevo najbrž razveljavilo, vprašanje je le kdaj.

Ideja z odstopom gargija sicer ni slaba, se takoj cepim tudi z AZ, če za vselej izgine iz politike.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Kaj je sla SDS propaganda iz "opozicija ne aktivno pomaga" v "opozicija nasprotuje"?

Cepijo se ljudje po vsem svetu. Cepiva so bolj ali manj uspešna.

Nekako še razumem, da se ne cepiš, ker si varuješ zdravje in potem kupuješ sbudget hrano. To da se pa ne cepiš, ker niso pravi na oblasti oz. ni tvoja politična opcija, mi pa pač ni jasno.

Najbolj pametno bi bilo, da kar šole in znanost ukinemo in gremo živet nazaj v votlino.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Kaj je sla SDS propaganda iz "opozicija ne aktivno pomaga" v "opozicija nasprotuje"?

Cepijo se ljudje po vsem svetu. Cepiva so bolj ali manj uspešna.

Nekako še razumem, da se ne cepiš, ker si varuješ zdravje in potem kupuješ sbudget hrano. To da se pa ne cepiš, ker niso pravi na oblasti oz. ni tvoja politična opcija, mi pa pač ni jasno.


Jaz ne poznam koga, ki se ne cepi ker je na oblasti JJ. Ampak se po tvoje opozicija ne nasprotuje. Tipicen SDS propagandni nacin, kjer namesto, da objasnih naprej citiras dodatne neumnosti. Na zacetku seveda ena nepovezana resnica za imagianrno kredibilnost.

jshadlsa232 ::

Event 201 je bil test za pandemijo, to pa za prihajajoci cyber napad kriticne infrastrukture:

https://www.weforum.org/projects/cyber-...

HappyPills ::

Še malo pa pridejo.
ONI...

Bwaze6 ::

Pa saj nihče ne zavrača cepiva, ker ga je kupil Janša.

Najhujši organizirani antivaxxeri so prav desničarji, večinoma. Jih je že Janša indoktriniral v tako razmišljanje, z desetletji bluzenja o podtalnih komunistih, zarotah o prikritem resničnem izvoru Slovencev (o čemer so v državnem zboru pripravili predavanje amaterskega genetika, ki nima niti najmanjše izobrazbe ali podpore stroke), še chemtrail razpravo so zahtevali v državnem zboru.

djabi ::

Že od začetka tedna I. J. J. in kompanija grozijo z zaprtjem vsega in to morda že avgusta. 8-O

Krek: Drvimo v nov val
Da drvimo v nov val, pa je na srečanju z župani poudaril Milan Krek, direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ). Opravka imamo z bistveno bolj kužnim virusom, kot smo ga imeli v jeseni, zato je treba poostriti samozaščitne ukrepe.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

driver_x ::

TheBlueOne je izjavil:

Kdo je koga opral?
Elite so oprale plebejce.

TheBlueOne je izjavil:

Kdo vse sodeluje v megazaroti?
Vsa svetovna farmacija, zdravstvo, znanost, politika in mediji ob pomoči koristnih idiotov, ki verjamejo v znanost.

TheBlueOne je izjavil:

Kaj je njihov izplen?
S cepivi okužiti navadne ljudi, ki bodo po tem nehali misliti s svojo glavo in delovati razumsko. Edino, kar je še ostalo neodvisnega in razumskega so FB, YT in podobne zadeve ter seveda posamezniki, ki se ne uklonijo elitam in po FB še vedno širijo resnice. Ti so glavna tarča cepiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

jshadlsa232 ::

djabi je izjavil:

Že od začetka tedna I. J. J. in kompanija grozijo z zaprtjem vsega in to morda že avgusta. 8-O

Krek: Drvimo v nov val
Da drvimo v nov val, pa je na srečanju z župani poudaril Milan Krek, direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ). Opravka imamo z bistveno bolj kužnim virusom, kot smo ga imeli v jeseni, zato je treba poostriti samozaščitne ukrepe.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Lol, ce sproduciras 10 clankov z istim ciljem, potem to postane res. Se Goebbels bi se strinjal.

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

Kdor ni cepljen, naj septembra doma diha na škrge ali si na youtube pogleda kako se naredi ventilator.

Da se folk ne gre cepit, samo zato ker je Janša na oblasti in da opozicija nasprotuje cepljenju, samo zato ker je Janša na oblasti, je pa malo neumno in omejeno, ampak nič novega.


1. Hmm od kdaj pa opozicija nasprotuje cepljenju? To me pa res zanima? Praktično vsi vidni predstavniki opozicijskih strank so se javno cepili. Ne zdaj spet opozicije spet krivit in lagat, če vaš Janez s svojo "stroko" ni zaupanja vreden ;) V moji družbi je 3/4 precepljenih, pa vsem dol visi za politiko ali pa so proti Janši. Me zanima denimo precepljenost SDS volilne baze :)

2. Malce višje imaš prispevek osebka, ki na tem forumu tolče čez opozicijo ob vsaki priložnosti in je izjavil "Jaz, naprimer, se ne bom cepil. Pa to nima veze kdo je na oblasti:"

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

V eni od prejšnjim tem je kar nekaj antivexxerjev priznalo, da se ne cepi zaradi Janeza. Sem že večkrat predlagal da naj ga odnesejo vun pa se grejo pol cepit. Win-win.

janezvalva ::

pozimi bodo spet omejitve
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Neon87 ::

111111111111 je izjavil:

2. Malce višje imaš prispevek osebka, ki na tem forumu tolče čez opozicijo ob vsaki priložnosti in je izjavil "Jaz, naprimer, se ne bom cepil. Pa to nima veze kdo je na oblasti:"


In kaj je narobe s tem? Zakaj je to bolj narobe kot če ne kdo reče da se bo ali se je cepil?
Tudi jaz se ne bom, ker ne vem zakaj se bi. Bolezen sem prebolel popolnoma brez težav, delta različica, ki je trenutno aktualna je navaden prehlad, ogrožene skupine pa se tudi imajo možnost cepit in zaščitit same sebe. Bi se naj cepil, ker so nam to rekli? Ker nam to vsiljujejo? Ker potem nimamo omejitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

TheBlueOne ::

HappyPills je izjavil:

V eni od prejšnjim tem je kar nekaj antivexxerjev priznalo, da se ne cepi zaradi Janeza. Sem že večkrat predlagal da naj ga odnesejo vun pa se grejo pol cepit. Win-win.


Verjetno profili od vceraj.

HappyPills ::

janezvalva je izjavil:

pozimi bodo spet omejitve


Nič ne bo treba čakat na zimo. Prve omejtive bodo že avgusta.

Bwaze6 ::

Kaj bo to pomenilo za turistične bone? Polovico lanskoletnih je neizkoriščenih, dobili smo nove (dokaj brez pompa, in spet z veliko zmede, kako in kje jih unovčiti), časa za porabo pa bo... Dober mesec?

A se kar nehamo sprenevedati in priznamo, da se bomo z gostinci zmenili, da jim damo bon, oni pa bodo navedli storitev in nam izplačali keš, minus provizija? Saj je važno le, da denar kroži, tudi če je kriminal, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

SodVina ::

Ja, kaj storiti za boljšo precepljenost? A ni očitno?
Vsi, ki so se cepili zaradi svojega zdravja (ali nasveta janše), so to storili že zdavnaj.
Sedaj se cepijo samo še tisti, ki to počnejo za "lažje življenje", za neke bombončke.
Če odpravimo vse ukrepe ali pa pa izničimo bonitete cepljenja(recimo karantena iz rdečega območja je bil velik strel v koleno), se pač nihče več ne bo cepil.

Nekaj smiselnih bonitet bi bilo treba dodat in bi cepljenje spet naraščalo.
Npr:
- izbira cepiva. To je bil že dober začetek
- pustiti do besede drugim, izobraženim. Raznih krekov, janš in beovičevih so se ljudje že tako naveličali, da kategorično zavračajo njihove nasvete, brez razmisleka, kakšen ta nasvet sploh je
- odprava vseh omejitev za cepljene
- veljava takoj po prejemu prvega odmerka. Tu je seveda kratkoročni rizik, ampak dolgoročni plus. Hkrati pa je zanesljivost verjetno enako dobra kot pri nekomu, ki ima 2 dni star negativen PCR. Ampak če se človek lahko danes cepi, jutri gre pa na morje, bi bilo last minute cepilcev precej več. Lahko ob cepljenju podeliš še komplet hitrih testov in ciljaš na zaupanje. Good enough.
- večji turistični boni za cepljene (pri milijardah, ki so šle ne vemo kam, bi bil to pljunek v morje)

Še vedno bi ostali zagriženi antivexx, ampak tisti, ki se zaenkrat ne cepijo, ker jim ni nobene razlike, bi se potem verjetno hitreje.
Nakladat o 80% in kako se moramo za skupno dobro vsi cepit in kako bo lockdown, je za povprečne slovence bullshit. Povprečen slovenec si reče: "Kaj imam neposredno JAZ od tega?" Tako da slovenci smo načeloma precej bolj ubogljivi na podkupovanje, kot na grožnje.

jshadlsa232 ::

HappyPills je izjavil:

V eni od prejšnjim tem je kar nekaj antivexxerjev priznalo, da se ne cepi zaradi Janeza. Sem že večkrat predlagal da naj ga odnesejo vun pa se grejo pol cepit. Win-win.

Jaz se ne cepim dokler ne vidim v zivo po TV prenos iz vec bolnic kako vozijo ljudi v kriticnem stanju oz. se vzpostavlajo krizni centri po halah (tako kot se za PANDEMIJO spodobi). Do takrat je ta prehlad sviranje kurcu in sistem kontrole.

Verjetno nisem edini.

hendriks ::

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?


Neuspešni oz. neodgovorni so ljudje, ki bi se lahko cepili, pa se nočejo. Cepiv je sedaj dovolj, odgovornost je torej na tistih, ki se lahko cepijo.

Utk ::

Jaz bi reku, da je ravno obratno. Tisti, ki so se cepili zaradi bonbončkov, so se že zdavnaj.
Lani se okužbe v resnici nihče zdrav ni bal. Držali smo se ukrepov, kolk smo, ker so bili, ampak kdo je odpovedal kakšno ilegalno žurko, ker se bi bal okužbe? Letos, ko je cepivo, bi se pa naenkrat morali bat.

njyngs ::

Moj plan za dopust je septembra in glede na to, da sem cepljen, ne pričakujem nobenih zapletov. Če bo do tega prišlo, bom pa morebitne "onemogočanja iz države" in morebitne kazni reševal na sodišču tožeč državo.

HappyPills ::

jshadlsa232 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

V eni od prejšnjim tem je kar nekaj antivexxerjev priznalo, da se ne cepi zaradi Janeza. Sem že večkrat predlagal da naj ga odnesejo vun pa se grejo pol cepit. Win-win.

Jaz se ne cepim dokler ne vidim v zivo po TV prenos iz vec bolnic kako vozijo ljudi v kriticnem stanju oz. se vzpostavlajo krizni centri po halah (tako kot se za PANDEMIJO spodobi). Do takrat je ta prehlad sviranje kurcu in sistem kontrole.

Verjetno nisem edini.

Fora je da tudi temu nebi verjel :D. Pomoje najbolje da se prekužiš (naravno precepiš) pa bo mir.
To bi svetoval vsem antivexxom. Morda če se združite in z masovnimi protesti poskrbite za padec Janše ter prekuženost ob enem in je to to.
Čimprej. Še bolje bi bilo da to kontimuirano delate 1 mesec in se kot antivexx mehurček izolirate na trgu republike. Morda boš takrat videl kako jih ven nosijo.

zmaugy ::

hendriks je izjavil:

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?


Neuspešni oz. neodgovorni so ljudje, ki bi se lahko cepili, pa se nočejo. Cepiv je sedaj dovolj, odgovornost je torej na tistih, ki se lahko cepijo.


Sorry, to je kar lepo odgovornost vlade. Ne moreš delati pizdarij, ki jih delajo Janša & Co in nato pričakovati, da te bojo ljudje jemali resno in upoštevali.
Cel svet se nam je režal, ko je to tele čestitalo Trumpu za "zmago" na volitvah, cela EU se zgraža, ko se trio navečjih kmetavzarjev dela norca iz pravnega reda EU, vmes so se pa dogajale sumljive nabave, žaljenje novinarjev, spopad z STA,..., pizdarij toliko, da jih je težko vse naštet. A sem omenil Janševe fiaske od javnih nastopov v EU parlamentu in pred mednarodnimi mediji?

In nato tip pričakuje, da bojo ljudje skočili, ko bo zažvižgal? Malo morgen.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

TheBlueOne ::

HappyPills je izjavil:


To bi svetoval vsem antivexxom. Morda če se združite in z masovnimi protesti poskrbite za padec Janše ter prekuženost ob enem in je to to.


Problem je, da bi tam verjetno bilo kar dosti SDSovcev, ce ne vecina. Trenutno so nekoliko zbegani, ker so teoretiki zarot na oblasti in v se v primeru korone pac ne morejo delati neumne, ker so hitro posledice.

zmaugy ::

Utk je izjavil:

Jaz bi reku, da je ravno obratno. Tisti, ki so se cepili zaradi bonbončkov, so se že zdavnaj.
Lani se okužbe v resnici nihče zdrav ni bal. Držali smo se ukrepov, kolk smo, ker so bili, ampak kdo je odpovedal kakšno ilegalno žurko, ker se bi bal okužbe? Letos, ko je cepivo, bi se pa naenkrat morali bat.


Si v nevarnosti, da te Messiah obtoži, da si izmišljuješ in mlatiš prazno slamo...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jshadlsa232 ::

HappyPills je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

V eni od prejšnjim tem je kar nekaj antivexxerjev priznalo, da se ne cepi zaradi Janeza. Sem že večkrat predlagal da naj ga odnesejo vun pa se grejo pol cepit. Win-win.

Jaz se ne cepim dokler ne vidim v zivo po TV prenos iz vec bolnic kako vozijo ljudi v kriticnem stanju oz. se vzpostavlajo krizni centri po halah (tako kot se za PANDEMIJO spodobi). Do takrat je ta prehlad sviranje kurcu in sistem kontrole.

Verjetno nisem edini.

Fora je da tudi temu nebi verjel :D. Pomoje najbolje da se prekužiš (naravno precepiš) pa bo mir.
To bi svetoval vsem antivexxom. Morda če se združite in z masovnimi protesti poskrbite za padec Janše ter prekuženost ob enem in je to to.
Čimprej. Še bolje bi bilo da to kontimuirano delate 1 mesec in se kot antivexx mehurček izolirate na trgu republike. Morda boš takrat videl kako jih ven nosijo.

To bi si se najraje zelel. Glede Janse in alternativ pa slabo kaze, tudi z Levico nebi bilo kaj drugace.

zmaugy je izjavil:

hendriks je izjavil:

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?


Neuspešni oz. neodgovorni so ljudje, ki bi se lahko cepili, pa se nočejo. Cepiv je sedaj dovolj, odgovornost je torej na tistih, ki se lahko cepijo.


Sorry, to je kar lepo odgovornost vlade. Ne moreš delati pizdarij, ki jih delajo Janša & Co in nato pričakovati, da te bojo ljudje jemali resno in upoštevali.
Cel svet se nam je režal, ko je to tele čestitalo Trumpu za "zmago" na volitvah, cela EU se zgraža, ko se trio navečjih kmetavzarjev dela norca iz pravnega reda EU, vmes so se pa dogajale pa sumljive nabave, žaljenje novinarjev, spopad z STA,..., pizdarij toliko, da jih je težko vse naštet.

In nato tip pričakuje, da bojo ljudje skočili, ko bo zažvižgal? Malo morgen.

Pravni red EU nima z zakonodajo suverenih drzav clanic prav nic. Globohomo propaganda je pot v Weimarsko republiko, od katere zahodnoevropske drzave niso kaj dosti oddaljene.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Sej kokr vem imate prav antivexx stranko ki vedno sodeluje na volitvah.
Stranka Za zdravo družbo. Te kokr vem so proti vsem cepivom

zmist ::

FireSnake je izjavil:

Kaj ti mora v glavi špilat, da to, če/ali se greš cepit, pogojuješ s politično pripadnostjo.

Res me zanima kako spran moraš biti.

Jaz, naprimer, se ne bom cepil. Pa to niam veze kdo je na oblasti:
- zeleni,
- frjolčasti,
- Tito.

Dobro so vas oprali. Načrt je popolnoma uspel (tudi zaradi tega se mi politika gnusi).


Ja, dobro so te sprali, solski sistem je v popolnosti zatajil.

zmaugy ::

Pravni red EU nima z zakonodajo suverenih drzav clanic prav nic. Globohomo propaganda je pot v Weimarsko republiko, od katere zahodnoevropske drzave niso kaj dosti oddaljene.


Smo del EU in se ne morem obnašati kot kakšna zahojena provinca - torej lahko se, samo so posledice. Konkretno seveda naš pravni red ne more biti ravno v nasprotju s pravnim redom EU. Ker če se nikakor nočemo vklopiti, potem lahko tudi gremo.
EU bi definitivno morala države kot so Madžarska, Poljska in Slovenija izločiti in jim zagroziti z brco v rit. Večina ljudi bi se garantirano temu uprla in bi pospremili svoje fašiste na smetišče zgodovine. Če večina ljudi hoče imeti to, potem takšni državi v EU ni mesto. Boljše za EU, da se je reši.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

hendriks ::

Edina rešitev ki jo vidim, če se želimo izogniti 4 valu (ki bo glede na kužnost delta različice generiral več okužb kot smo jih imeli oktobra 2020 - UK že drvi v to smer) je, da odpravijo vse omejitve za cepljene. Ali pa da uvedejo obvezno cepljenje. Sicer še vedno upam, da bo 50% precepljenost starejših dovolj, da ne bomo imeli veselice na intenzivni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

TheBlueOne ::

zmaugy je izjavil:


EU bi definitivno morala države kot so Madžarska, Poljska in Slovenija izločiti in jim zagroziti z brco v rit. Večina ljudi bi se garantirano temu uprla in bi pospremili svoje fašiste na smetišče zgodovine.


Slovenije ne, ker je trenutna oblast prisla s trikom, da so jo podprle stranke, ki so prej obljubljale, da z njimi ne gredo v koalicijo. Tako, da Slovenija bo vejretno po novih volitvah zopet bolj normalna, SDS pa se bo lahko ponovno 100% posvetil teorijam zarot.
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658553 (52295) bluefish

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825099 (21359) Ben Dover

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654399 (44662) bluefish

Več podobnih tem