» »

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

««
2 / 10
»»

jshadlsa232 ::

zmaugy je izjavil:

Pravni red EU nima z zakonodajo suverenih drzav clanic prav nic. Globohomo propaganda je pot v Weimarsko republiko, od katere zahodnoevropske drzave niso kaj dosti oddaljene.


Smo del EU in se ne morem obnašati kot kakšna zahojena provinca - torej lahko se, samo so posledice. Konkretno seveda naš pravni red ne more biti ravno v nasprotju s pravnim redom EU. Ker če se nikakor nočemo vklopiti, potem lahko tudi gremo.
EU bi definitivno morala države kot so Madžarska, Poljska in Slovenija izločiti in jim zagroziti z brco v rit. Večina ljudi bi se garantirano temu uprla in bi pospremili svoje fašiste na smetišče zgodovine. Če večina ljudi hoče imeti to, potem takšni državi v EU ni mesto. Boljše za EU, da se je reši.

To bi bilo se najbolje, se strinjam, skupaj z uvedbo svoje valute.

HappyPills je izjavil:

Sej kokr vem imate prav antivexx stranko ki vedno sodeluje na volitvah.
Stranka Za zdravo družbo. Te kokr vem so proti vsem cepivom

Ta je bolj na strani zelenega komunizma

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

TheBlueOne je izjavil:

zmaugy je izjavil:


EU bi definitivno morala države kot so Madžarska, Poljska in Slovenija izločiti in jim zagroziti z brco v rit. Večina ljudi bi se garantirano temu uprla in bi pospremili svoje fašiste na smetišče zgodovine.


Slovenije ne, ker je trenutna oblast prisla s trikom, da so jo podprle stranke, ki so prej obljubljale, da z njimi ne gredo v koalicijo. Tako, da Slovenija bo vejretno po novih volitvah zopet bolj normalna, SDS pa se bo lahko ponovno 100% posvetil teorijam zarot.


Kakorkoli obračaš, SDS je bila relativna zmagovalka prejšnjih volitev. Če bi nam EU dali zdaj malo bolj konkretno po p. (recimo da nam ne pustijo predsedovat EU, nam zaprejo finančno pipco,..., s perspektivo eskalacije do brce v rit v roku leta ali dveh), bi se ostale stranke zbrihtale in tudi na naslednjih volitvah bi bil rezultat še bolj drugačen.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vajenc ::

jshadlsa232 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

V eni od prejšnjim tem je kar nekaj antivexxerjev priznalo, da se ne cepi zaradi Janeza. Sem že večkrat predlagal da naj ga odnesejo vun pa se grejo pol cepit. Win-win.

Jaz se ne cepim dokler ne vidim v zivo po TV prenos iz vec bolnic kako vozijo ljudi v kriticnem stanju oz. se vzpostavlajo krizni centri po halah (tako kot se za PANDEMIJO spodobi). Do takrat je ta prehlad sviranje kurcu in sistem kontrole.

Verjetno nisem edini.

Žal res nisi edini...
 Bergamo 1. val

Bergamo 1. val


 UKC Ljubljana 2. val

UKC Ljubljana 2. val



Mogoče res ni ravno telovadnica tvoje osnovne šole, je pa hala in to kar konkretna.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

HappyPills ::

hendriks je izjavil:

Edina rešitev ki jo vidim, če se želimo izogniti 4 valu (ki bo glede na kužnost delta različice generiral več okužb kot smo jih imeli oktobra 2020 - UK že drvi v to smer) je, da odpravijo vse omejitve za cepljene. Ali pa da uvedejo obvezno cepljenje. Sicer še vedno upam, da bo 50% precepljenost starejših dovolj, da ne bomo imeli veselice na intenzivni...


Folk se ne zaveda kaj pomen R0=6-8 to bo, da razložim po nativexxersko:

jshadlsa232 ::

zmaugy je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

zmaugy je izjavil:


EU bi definitivno morala države kot so Madžarska, Poljska in Slovenija izločiti in jim zagroziti z brco v rit. Večina ljudi bi se garantirano temu uprla in bi pospremili svoje fašiste na smetišče zgodovine.


Slovenije ne, ker je trenutna oblast prisla s trikom, da so jo podprle stranke, ki so prej obljubljale, da z njimi ne gredo v koalicijo. Tako, da Slovenija bo vejretno po novih volitvah zopet bolj normalna, SDS pa se bo lahko ponovno 100% posvetil teorijam zarot.


Kakorkoli obračaš, SDS je bila relativna zmagovalka prejšnjih volitev. Če bi nam EU dali zdaj malo bolj konkretno po p. (recimo da nam ne pustijo predsedovat EU, nam zaprejo finančno pipco,..., s perspektivo eskalacije do brce v rit v roku leta ali dveh), bi se ostale stranke zbrihtale in tudi na naslednjih volitvah bi bil rezultat še bolj drugačen.

Povej mi, kaksno vrednost ima takozvana "Unija", ce vse kaj zmore je podkupovat s sprintanim papirjem?

zmaugy ::

To bi bilo se najbolje, se strinjam, skupaj z uvedbo svoje valute.


Nimaš pojma kaj govoriš. Poglej si Britance.
Mimogrede, kaj pa misliš, da bi bilo s tolarjem v situaciji 2008 in zdaj? Pa s tvojim standardom? Kako bi si financirali tele ukrepe? Kako bi izgledalo naše gospodarstvo, ko bi bili z vseh strani obdani z EU, katere del ne bi bili?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jshadlsa232 ::

Vajenc je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

V eni od prejšnjim tem je kar nekaj antivexxerjev priznalo, da se ne cepi zaradi Janeza. Sem že večkrat predlagal da naj ga odnesejo vun pa se grejo pol cepit. Win-win.

Jaz se ne cepim dokler ne vidim v zivo po TV prenos iz vec bolnic kako vozijo ljudi v kriticnem stanju oz. se vzpostavlajo krizni centri po halah (tako kot se za PANDEMIJO spodobi). Do takrat je ta prehlad sviranje kurcu in sistem kontrole.

Verjetno nisem edini.

Žal res nisi edini...
 Bergamo 1. val

Bergamo 1. val


 UKC Ljubljana 2. val

UKC Ljubljana 2. val



Mogoče res ni ravno telovadnica tvoje osnovne šole, je pa hala in to kar konkretna.

Telovadnica moje osnovne sole je vecja kot ta 2 prostora 🤣

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

zmaugy je izjavil:



Kakorkoli obračaš, SDS je bila relativna zmagovalka prejšnjih volitev. Če bi nam EU dali zdaj malo bolj konkretno po p. (recimo da nam ne pustijo predsedovat EU, nam zaprejo finančno pipco,..., s perspektivo eskalacije do brce v rit v roku leta ali dveh), bi se ostale stranke zbrihtale in tudi na naslednjih volitvah bi bil rezultat še bolj drugačen.


Pa nocem kaj obracati. V bistvu imamo skoraj dvostrankarski sistem, kar se je pokazalo z nezmoznostjo sestavljanja koalicije s strani SDSa, ce ne katere druge stranke naplahtajo volilcev. Recimo SMC je bil prakticno ustvarjen kot kontrapol SDSu. Preko SMCja je SDS dobil kar nekaj "glasov" gorecih antiSDSovcev.

jshadlsa232 ::

zmaugy je izjavil:

To bi bilo se najbolje, se strinjam, skupaj z uvedbo svoje valute.


Nimaš pojma kaj govoriš. Poglej si Britance.

Gledam - se vedno so tu in trgujejo normalno.

zmaugy ::

Veš da...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vajenc ::

jshadlsa232 je izjavil:

Telovadnica moje osnovne sole je vecja kot ta 2 prostora 🤣

Ta smajli na koncu je bistven za razumevanje vašega nerazumevanja. Za vas je to štos, na qurac vam gre sam to, da so sem pa ke neke omejitve svobode. Jebivetri v glavnem
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

harvey ::

hendriks je izjavil:

Edina rešitev ki jo vidim, če se želimo izogniti 4 valu (ki bo glede na kužnost delta različice generiral več okužb kot smo jih imeli oktobra 2020 - UK že drvi v to smer) je, da odpravijo vse omejitve za cepljene. Ali pa da uvedejo obvezno cepljenje. Sicer še vedno upam, da bo 50% precepljenost starejših dovolj, da ne bomo imeli veselice na intenzivni...

Saj omejitev ni več, prav tako lahko mirno kombiniraš odmerke - recimo AZ/Pfizer. Samo v tem sploh ni problem, očitno so problemi globji, vsebinski, zanikanje znanosti ali pa astralni....kdo bi vedel. Recimo že samo vsa mobilizacija 'za vodo' ti da globok razmislek, da če vidni pozivajoči ljudje z uk magisterijem govorijo, če ne boš šel, ali če ne boš pravilno glasoval v ponedeljek ne boš imel pitne vode iz pipe 8-O, potem ti je jasno, da (prostovoljno) cepljenje v takem okolju ne more biti uspešno.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

TheBlueOne ::

Vajenc je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

Telovadnica moje osnovne sole je vecja kot ta 2 prostora 🤣

Ta smajli na koncu je bistven za razumevanje vašega nerazumevanja. Za vas je to štos, na qurac vam gre sam to, da so sem pa ke neke omejitve svobode. Jebivetri v glavnem


Ce bos nasel namesto majhni improviziranih prostorov vecjega, ki bo ustrezal njegovi ideji o telovadnici pa bo verjetno fake news.

jshadlsa232 ::

harvey je izjavil:

hendriks je izjavil:

Edina rešitev ki jo vidim, če se želimo izogniti 4 valu (ki bo glede na kužnost delta različice generiral več okužb kot smo jih imeli oktobra 2020 - UK že drvi v to smer) je, da odpravijo vse omejitve za cepljene. Ali pa da uvedejo obvezno cepljenje. Sicer še vedno upam, da bo 50% precepljenost starejših dovolj, da ne bomo imeli veselice na intenzivni...

Saj omejitev ni več, prav tako lahko mirno kombiniraš odmerke - recimo AZ/Pfizer. Samo v tem sploh ni problem, očitno so problemi globji, vsebinski, zanikanje znanosti ali pa astralni....kdo bi vedel. Recimo že samo vsa mobilizacija 'za vodo' ti da globok razmislek, da če vidni pozivajoči ljudje z uk magisterijem govorijo, če ne boš šel, ali če ne boš pravilno glasoval v ponedeljek ne boš imel pitne vode iz pipe 8-O, potem ti je jasno, da (prostovoljno) cepljenje v takem okolju ne more biti uspešno.

Prostovoljno cepljenje se ne more pogojevati, saj drugace ni prostovoljno. Prostovoljno cepljenje v pravem pomenu besede je bilo za gripo, trenutno to pac temu ni tako.

HappyPills ::

harvey je izjavil:

hendriks je izjavil:

Edina rešitev ki jo vidim, če se želimo izogniti 4 valu (ki bo glede na kužnost delta različice generiral več okužb kot smo jih imeli oktobra 2020 - UK že drvi v to smer) je, da odpravijo vse omejitve za cepljene. Ali pa da uvedejo obvezno cepljenje. Sicer še vedno upam, da bo 50% precepljenost starejših dovolj, da ne bomo imeli veselice na intenzivni...

Saj omejitev ni več, prav tako lahko mirno kombiniraš odmerke - recimo AZ/Pfizer. Samo v tem sploh ni problem, očitno so problemi globji, vsebinski, zanikanje znanosti ali pa astralni....kdo bi vedel. Recimo že samo vsa mobilizacija 'za vodo' ti da globok razmislek, da če vidni pozivajoči ljudje z uk magisterijem govorijo, če ne boš šel, ali če ne boš pravilno glasoval v ponedeljek ne boš imel pitne vode iz pipe 8-O, potem ti je jasno, da (prostovoljno) cepljenje v takem okolju ne more biti uspešno.


Sem cepljen in bom glasoval PROTI. Ker ne želim razprodaje jezer rek in morja.

zmaugy ::

TheBlueOne je izjavil:

zmaugy je izjavil:



Kakorkoli obračaš, SDS je bila relativna zmagovalka prejšnjih volitev. Če bi nam EU dali zdaj malo bolj konkretno po p. (recimo da nam ne pustijo predsedovat EU, nam zaprejo finančno pipco,..., s perspektivo eskalacije do brce v rit v roku leta ali dveh), bi se ostale stranke zbrihtale in tudi na naslednjih volitvah bi bil rezultat še bolj drugačen.


Pa nocem kaj obracati. V bistvu imamo skoraj dvostrankarski sistem, kar se je pokazalo z nezmoznostjo sestavljanja koalicije s strani SDSa, ce ne katere druge stranke naplahtajo volilcev. Recimo SMC je bil prakticno ustvarjen kot kontrapol SDSu. Preko SMCja je SDS dobil kar nekaj "glasov" gorecih antiSDSovcev.


Dejmo si bit na jasnem - ko je SDS takrat, ko je Janković bil relativni zmagovalec, dobil mandat za sestavo vlade, so na nasprotnem polu govorili, da je SDS dobil mandat s prevaro. Če je bila takrat to prevara, potem zdaj ne more biti, ker je bila tokrat SDS žal relativni zmagovalec.
V proporcionalnem sistemu se na koncu vedno stranke odločajo, s kom bojo sodelovale v vladi. V večinskem pa je stvar precej bolj jasna.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

harvey ::

jshadlsa232 je izjavil:


Prostovoljno cepljenje se ne more pogojevati, saj drugace ni prostovoljno. Prostovoljno cepljenje v pravem pomenu besede je bilo za gripo, trenutno to pac temu ni tako.

Kdo te sili, k cepljenju, nihče. So pa pogoji za določene dejavnosti ali mobilnost - izbiro imaš, ergo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

zmaugy ::

harvey je izjavil:

hendriks je izjavil:

Edina rešitev ki jo vidim, če se želimo izogniti 4 valu (ki bo glede na kužnost delta različice generiral več okužb kot smo jih imeli oktobra 2020 - UK že drvi v to smer) je, da odpravijo vse omejitve za cepljene. Ali pa da uvedejo obvezno cepljenje. Sicer še vedno upam, da bo 50% precepljenost starejših dovolj, da ne bomo imeli veselice na intenzivni...

Saj omejitev ni več, prav tako lahko mirno kombiniraš odmerke - recimo AZ/Pfizer. Samo v tem sploh ni problem, očitno so problemi globji, vsebinski, zanikanje znanosti ali pa astralni....kdo bi vedel. Recimo že samo vsa mobilizacija 'za vodo' ti da globok razmislek, da če vidni pozivajoči ljudje z uk magisterijem govorijo, če ne boš šel, ali če ne boš pravilno glasoval v ponedeljek ne boš imel pitne vode iz pipe 8-O, potem ti je jasno, da (prostovoljno) cepljenje v takem okolju ne more biti uspešno.


Nazadnje sem nekje bral, da mešanja cepiv še ne dovolijo.
Drugače je pa tale referendum bolj glasovanje o vladi. Se pa sprašujem, če bo udeležba zadostna.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jshadlsa232 ::

harvey je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:


Prostovoljno cepljenje se ne more pogojevati, saj drugace ni prostovoljno. Prostovoljno cepljenje v pravem pomenu besede je bilo za gripo, trenutno to pac temu ni tako.

Kdo te sili, k cepljenju, nihče. So pa pogoji za določene dejavnosti ali mobilnost - izbiro imaš, ergo.

MSM propaganda 24/7 s psiholoskim pritiskom. Prostovoljno =! pogoji za zivljenje.

HappyPills ::

harvey je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:


Prostovoljno cepljenje se ne more pogojevati, saj drugace ni prostovoljno. Prostovoljno cepljenje v pravem pomenu besede je bilo za gripo, trenutno to pac temu ni tako.

Kdo te sili, k cepljenju, nihče. So pa pogoji za določene dejavnosti ali mobilnost - izbiro imaš, ergo.


Jaz te pogoje vidim kot alkohol in avto. Noben ti ne pravi da ne smeš pit sam če piješ ne smeš vozit.

TheBlueOne ::

zmaugy je izjavil:



Dejmo si bit na jasnem - ko je SDS takrat, ko je Janković bil relativni zmagovalec, dobil mandat za sestavo vlade, so na nasprotnem polu govorili, da je SDS dobil mandat s prevaro.


Kdo je to govoril? In kaj tocno naj bi bila tista prevara?

Jaz tega ne trdim, trdim pa, da so bili vsaj volilci SMC kot stranke dizajnirane proti SDS zelo prevarani, volilci Desusa pa nekoliko manj, ker po designu niso protiutez desnici ampak so pred volitvami zgolj obljublajli da z SDS ne gredo v vlado.

jshadlsa232 ::

HappyPills je izjavil:

harvey je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:


Prostovoljno cepljenje se ne more pogojevati, saj drugace ni prostovoljno. Prostovoljno cepljenje v pravem pomenu besede je bilo za gripo, trenutno to pac temu ni tako.

Kdo te sili, k cepljenju, nihče. So pa pogoji za določene dejavnosti ali mobilnost - izbiro imaš, ergo.


Jaz te pogoje vidim kot alkohol in avto. Noben ti ne pravi da ne smeš pit sam če piješ ne smeš vozit.

To bi lahko primerjal, ce bi avtomobili bili javni. Dokler si pa vsak od nas ne lasti svoje gostilne, restavracije itd. je bolj neprimerna primerjava.

harvey ::

zmaugy je izjavil:



Nazadnje sem nekje bral, da mešanja cepiv še ne dovolijo.
Drugače je pa tale referendum bolj glasovanje o vladi. Se pa sprašujem, če bo udeležba zadostna.

Narobe si bral, to velja že od prejšnjega tedna, podpišeš obr 569 in se s tem strinjaš.

- Osebam, ki želijo in vztrajajo, omogočamo mešane sheme cepljenja. Za to oseba ne potrebuje nobenega zdravniškega potrdila, mora pa podpisati obrazec (OBR 569), da zahteva drugo cepivo na svojo izrecno željo in sprejema odgovornost za svojo odločitev. Glede na raziskave je bilo med cepivom AstraZeneca in Pfizer razmak 8-12 tednov.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

c3p0 ::

Vajenc je izjavil:


 Bergamo 1. val

Bergamo 1. val


 UKC Ljubljana 2. val

UKC Ljubljana 2. val



Mogoče res ni ravno telovadnica tvoje osnovne šole, je pa hala in to kar konkretna.


Podvinci, 3. val:

jshadlsa232 ::

c3p0 je izjavil:

Vajenc je izjavil:


 Bergamo 1. val

Bergamo 1. val


 UKC Ljubljana 2. val

UKC Ljubljana 2. val



Mogoče res ni ravno telovadnica tvoje osnovne šole, je pa hala in to kar konkretna.


Podvinci, 3. val:



https://www.npr.org/sections/health-sho...

Sick patients were isolated in converted warehouses during the 1918-19 global influenza pandemic, which killed an estimated 50 million worldwide.
Universal History ArchiveUniversal Images Group via Getty

HappyPills ::

Leta 1918 je bilo kolko bolnišnic (pojstelj) na milijon prebivalcev. Boš poguglal?

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Epidemija španske gripe 1918-1920, očitno še dobro da takrat niso imeli naših strokovnjakov. Ker bi se danes učili o epidemiji španke gripe 1918-2....

zmaugy ::

TheBlueOne je izjavil:

zmaugy je izjavil:



Dejmo si bit na jasnem - ko je SDS takrat, ko je Janković bil relativni zmagovalec, dobil mandat za sestavo vlade, so na nasprotnem polu govorili, da je SDS dobil mandat s prevaro.


Kdo je to govoril? In kaj tocno naj bi bila tista prevara?

Jaz tega ne trdim, trdim pa, da so bili vsaj volilci SMC kot stranke dizajnirane proti SDS zelo prevarani, volilci Desusa pa nekoliko manj, ker po designu niso protiutez desnici ampak so pred volitvami zgolj obljublajli da z SDS ne gredo v vlado.

1. To so govorili na polu nasprotnem SDS - "ljudstvo je volilo Jankovića, Janša pa je s prevaro postal predsednik vlade". To smo poslušali vsakodnevno.
2. Lepote proporcionanega sistema. Otežuje neke avtokratske težnje (si predstavljaš, da bi SDS imela absolutno večino v parlamentu v času epidemije!?), ampak omogoča da stranke ignorirajo volilce po volitvah.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vajenc ::

V Jugoslaviji leta 1972 je bilo na Kosovu. Srbiji in Bosni par primerov črnih koz. Vlada je, na podlagi mnenja epidemiologov, uvedla karanteno, obvezno celjenje celotnega prebivalstva in pregledovanje cepilne knjižice na federalnih mejah. V 2 mesecih je bilo epidemije konec, v SLO in HR ni bilo zabeleženega primera in država je dobila čestitke s strani WHO. (Vir)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

c3p0 ::

Bizarnost je prišla že tako daleč, da bomo za delto imeli lockdown, četudi se dokončno izkaže za navaden covid-based prehlad. In zaenkrat vse kaže na to.

FireSnake ::

gozdar1 je izjavil:

Vsega tega se brez vsaj tihega sodelovanja opozicije ne bi mogli iti.
Tudi opoziciji namreč takšno stanje ugaja, ker upajo na glasove nezadovoljnih, med tem ko je srd naroda uperjen v janeza.

Zakona ob polnem angažiranju opozicije ne bi mogli sprejet, pa so trije poslanci po "naključju" ravno takrat manjkali.


Eden redkih, ki dejansko tudi kaj vidi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zmaugy ::

Vajenc je izjavil:

V Jugoslaviji leta 1972 je bilo na Kosovu. Srbiji in Bosni par primerov črnih koz. Vlada je, na podlagi mnenja epidemiologov, uvedla karanteno, obvezno celjenje celotnega prebivalstva in pregledovanje cepilne knjižice na federalnih mejah. V 2 mesecih je bilo epidemije konec, v SLO in HR ni bilo zabeleženega primera in država je dobila čestitke s strani WHO. (Vir)

SDS: Tole je napaka, Titova Jugoslavija pa že ni mogla biti tako učinkovita.
Levica: Tole ne drži, v Titovi Jugoslaviji pa že ni bilo tako nedemokratično, ljudje so imeli izbiro.
>:D
/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

hendriks ::

No dajmo se vzdržat mešanje politike v tej temi. Raje spodbujajmo tiste, ki niso prepričani ali bi se cepili ali ne. Anitvaxxerje itak ne bomo prepričali. Moj sin gre septembra v 1. razred OŠ. Močno upam da bo sedel v razredu in ne doma. Tisti ki se lahko cepite, pa se nočete, ste odgovorni za lockdowne, če bo PrincTeme zopet to forsiral jeseni.

c3p0 je izjavil:

Bizarnost je prišla že tako daleč, da bomo za delto imeli lockdown, četudi se dokončno izkaže za navaden covid-based prehlad. In zaenkrat vse kaže na to.


Vir prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

c3p0 ::

Vajenc je izjavil:

V Jugoslaviji leta 1972 je bilo na Kosovu. Srbiji in Bosni par primerov črnih koz. Vlada je, na podlagi mnenja epidemiologov, uvedla karanteno, obvezno celjenje celotnega prebivalstva in pregledovanje cepilne knjižice na federalnih mejah. V 2 mesecih je bilo epidemije konec, v SLO in HR ni bilo zabeleženega primera in država je dobila čestitke s strani WHO. (Vir)


Glede na resnost bolezni, je ukrep bil povsem smiseln. Za vreznino na palcu, pa ne boš sekal cele roke.

zmaugy ::

c3p0 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

V Jugoslaviji leta 1972 je bilo na Kosovu. Srbiji in Bosni par primerov črnih koz. Vlada je, na podlagi mnenja epidemiologov, uvedla karanteno, obvezno celjenje celotnega prebivalstva in pregledovanje cepilne knjižice na federalnih mejah. V 2 mesecih je bilo epidemije konec, v SLO in HR ni bilo zabeleženega primera in država je dobila čestitke s strani WHO. (Vir)


Glede na resnost bolezni, je ukrep bil povsem smiseln. Za vreznino na palcu, pa ne boš sekal cele roke.

Če je dosti globoka in umazana, dobiš tetanus šus.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

FireSnake ::

111111111111 je izjavil:

To da se pa ne cepiš, ker niso pravi na oblasti oz. ni tvoja politična opcija, mi pa pač ni jasno.


Tudi meni ne. Očitno nisem edini.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

HappyPills ::

Švedska:
During the last week reported, Sweden averaged about 120,884 doses administered each day. At that rate, it will take a further 18 days to administer enough doses for another 10% of the population.

Slovenija:
During the last week reported, Slovenia averaged about 9,117 doses administered each day. At that rate, it will take a further 46 days to administer enough doses for another 10% of the population.

Kje je Marko? Kaj se dogaja prosim lepo? Kako je to možno? Pa ja menda se niso švedi držal priporočil že prej in se še sedaj?
Kako to če je antivexx stalno trdil da ni fora v mentaliteti ljudi?
Frdamano da ga bodo bolje odnesli samo zaradi tega ker zaupajo stroki?

Antivexx takrat ste zaupal švedski stroki. Zdaj ta pravi, da se cepite? Kak je odgovor?

jshadlsa232 ::

hendriks je izjavil:

No dajmo se vzdržat mešanje politike v tej temi. Raje spodbujajmo tiste, ki niso prepričani ali bi se cepili ali ne. Anitvaxxerje itak ne bomo prepričali. Moj sin gre septembra v 1. razred OŠ. Močno upam da bo sedel v razredu in ne doma. Tisti ki se lahko cepite, pa se nočete, ste odgovorni za lockdowne, če bo PrincTeme zopet to forsiral jeseni.

c3p0 je izjavil:

Bizarnost je prišla že tako daleč, da bomo za delto imeli lockdown, četudi se dokončno izkaže za navaden covid-based prehlad. In zaenkrat vse kaže na to.


Vir prosim.

Sedel bo tam kjer bo zelel EU vrh, ne glede na delta, epsilon gama virus.

PrimoZ_ ::

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?


Naj odstopi.
Očitno slabo upravlja svoje delo, i.e. niso uspeli prepričati dovolj ljudi v varnost in smiselnost cepljenja.

HappyPills ::

c3p0 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

V Jugoslaviji leta 1972 je bilo na Kosovu. Srbiji in Bosni par primerov črnih koz. Vlada je, na podlagi mnenja epidemiologov, uvedla karanteno, obvezno celjenje celotnega prebivalstva in pregledovanje cepilne knjižice na federalnih mejah. V 2 mesecih je bilo epidemije konec, v SLO in HR ni bilo zabeleženega primera in država je dobila čestitke s strani WHO. (Vir)


Glede na resnost bolezni, je ukrep bil povsem smiseln. Za vreznino na palcu, pa ne boš sekal cele roke.


Ljudje umirajo zaradi ureznin. Ja sej vem, si cepljen proti tetanusu pa ni skrbi...

gozdar1 ::

HappyPills je izjavil:

Švedska:
During the last week reported, Sweden averaged about 120,884 doses administered each day. At that rate, it will take a further 18 days to administer enough doses for another 10% of the population.

Slovenija:
During the last week reported, Slovenia averaged about 9,117 doses administered each day. At that rate, it will take a further 46 days to administer enough doses for another 10% of the population.

Kje je Marko? Kaj se dogaja prosim lepo? Kako je to možno? Pa ja menda se niso švedi držal priporočil že prej in se še sedaj?
Kako to če je antivexx stalno trdil da ni fora v mentaliteti ljudi?
Frdamano da ga bodo bolje odnesli samo zaradi tega ker zaupajo stroki?

Antivexx takrat ste zaupal švedski stroki. Zdaj ta pravi, da se cepite? Kak je odgovor?


To pa naredijo lockdowni, aja švedi jih niso imeli.

Vajenc ::

c3p0 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

V Jugoslaviji leta 1972 je bilo na Kosovu. Srbiji in Bosni par primerov črnih koz. Vlada je, na podlagi mnenja epidemiologov, uvedla karanteno, obvezno celjenje celotnega prebivalstva in pregledovanje cepilne knjižice na federalnih mejah. V 2 mesecih je bilo epidemije konec, v SLO in HR ni bilo zabeleženega primera in država je dobila čestitke s strani WHO. (Vir)


Glede na resnost bolezni, je ukrep bil povsem smiseln. Za vreznino na palcu, pa ne boš sekal cele roke.

Smrtnost je neprimerljivo večja pri črnih kozah, nalezljivost pa neprimerljivo večja pri covidu. Kljub ukrepom po vsem svetu jih je zaradi (s, z, hkrati, v povezavi...) covida umrlo več kot 4mio v dobrem letu. Še ni bilo epidemije črnih koz, kjer bi umrlo toliko ljudi v dobrem letu.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

MTB ::

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?

Ni bila vlada, bili smo državljani.

FoxKnox ::

Povprečni antivaxxer potem ko prebere na internetu vse o škodljivosti cepljenja in tisočih smrti zaradi tega :
"Jaz se že ne bom cepil s tem škodljivim cepivom, ker jaz skrbim za svoje zdravje", se vsede na sedežno pred finalom EP, odpre vrečko čipsa in piksno pira ter prižge cigaret in reče " Samo preko mojega trupla " .
WE'LL SEE YOU SOON, MAN.

dild0idis ::

Najbolj zabavno v vseh Covid temah je, kako hitro pridejo ven antiwaxerji.

Sem pa, po eni strani celo ponosen na ta odziv, kdo pravi, da levi in desni ne morajo stopiti skupaj v imenu antiwaxerstva.


Po drugi strani je pa zelo žalostno, da sploh videvamo te antiwaxerje, sploh ko so ukrepi v drugih (t.i. zglednih demokratičnih) zahodnih državah še veliko hujši kot pa (t.i. fašistični) ukrepi v Sloveniji.


Najbolj žalostno pa je, da vidimo, da se ljudje cepijo oz. ne cepijo, ker jim je neki politik ali influencer na Facebooku, Snapchatu, Instagramu, ..., rekel oz. ker bi radi šli na morje/potovali oz. ker si ne želijo več ukrepov.


Vsak bi se moral cepiti, ker si to želi sam in za svoje zdravje.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

FireSnake ::

PrimoZ_ je izjavil:

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?


Naj odstopi.
Očitno slabo upravlja svoje delo, i.e. niso uspeli prepričati dovolj ljudi v varnost in smiselnost cepljenja.


Če misliš, da politika lahko nas prepriča (pa nima veze katera) se mi smiliš.
Mene nobena politika ne more prepričati v cepljenje.

Pa še zdaleč nisem edini. Kaj pa zdaj?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

HappyPills ::

Zdaj boš mel pač lockdown in omejitve. Verjetno prav zato ker nisi cepljen.
Tough luck.

jshadlsa232 ::

dild0idis je izjavil:

Najbolj zabavno v vseh Covid temah je, kako hitro pridejo ven antiwaxerji.

Sem pa, po eni strani celo ponosen na ta odziv, kdo pravi, da levi in desni ne morajo stopiti skupaj v imenu antiwaxerstva.


Po drugi strani je pa zelo žalostno, da sploh videvamo te antiwaxerje, sploh ko so ukrepi v drugih (t.i. zglednih demokratičnih) zahodnih državah še veliko hujši kot pa (t.i. fašistični) ukrepi v Sloveniji.


Najbolj žalostno pa je, da vidimo, da se ljudje cepijo oz. ne cepijo, ker jim je neki politik ali influencer na Facebooku, Snapchatu, Instagramu, ..., rekel oz. ker bi radi šli na morje/potovali oz. ker si ne želijo več ukrepov.


Vsak bi se moral cepiti, ker si to želi sam in za svoje zdravje.


Pa to ravno govorim, da se cepim za zdravje ko bodo indikatorji, da je zdravje implicitno ogrozeno 24/7. To da potrebujes MSM media bombardment clankov 24/7, da nekdo v real lifeu sploh zazna kaj od smrtnega virusa, je pateticno.

Smrekar1 ::

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?


Glede na pomen vprašanja predlagam sledeče:

Če do 15.8. dosežemo vsaj 70% precepljenost ali porabimo vsa vskladiščena cepiva, brez da bi kateremu pretekel rok, vlado postavimo pred zid in jih postrelimo. S protiletalskmi topovi.


Temi protiletalskimi topovi.

Uspeh je zagotovljen, zmanjšanje presežne smrtnosti pa tudi in to brez obveznega cepljenja. Pravi domoljubi bodo ponujeno takoj sprejeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

FireSnake ::

HappyPills je izjavil:

Zdaj boš mel pač lockdown in omejitve. Verjetno prav zato ker nisi cepljen.
Tough luck.


Jebiga, ne bo prvič.
To je vse?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658870 (52612) bluefish

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825160 (21420) Ben Dover

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654673 (44936) bluefish

Več podobnih tem