» »

COVID19 - cesar je gol in bos, a še vedno strumno koraka v novi lockdown

COVID19 - cesar je gol in bos, a še vedno strumno koraka v novi lockdown

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:


TheBlueOne je izjavil:


Probable cause ni evidence.


Povsem dovoj, da te spravi v čuzo za par let.
Kar se mene tiče, ne bi riskiral. Ti pa se lahko drkaš z policajem, da v resnici heroin ni tvoj, ampak si peljal nekoga na prevoz.org v Maribor in da je to njegov. Čeprav cestna kamera ni opazila tvoje tablice na avtocesti na izrečen dan.


Fak, ti pa res nic ne poznas. Probable cause je osnova za preiskave, kjer se isce dokaze.

Kaj potem glede na to, da verjames, da je virus narejen, potem verjames, da so potem ukrepi na mestu? Ali imas dokaze, da jim je spodrsnilo in so naredili preblagega?


Naslednjič ko pride žena domov polna ejaculata in ti reče, da je sosednja miza imela dekliščino in je po nezgodi končal ejaculat 10 moških po njej...vrjamem, da boš imel ista merila.


Ukrepi niso na mestu. Imam probable cause, da ne deluje pol kurca nič.

Če bi naredili močnejšega, potem bi bili ukrepi na mestu. Ampak ne tej, ki smo jih imeli.

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

Fauci doniral v Wuhanski lab za razvoj sars-cov-2 tip virusev, kužnih za ljudi.
Virus ima genomske značilnosti, da je bil editiran.
Fauči se zlaže v kongresu.
Fauči in Gates imajo investicije v Moderni.
Moderna prva na svetu naredi cepivo še preden je virus potrjeno kužen.


Ampak ne...kriv je v resnici nek netopir.
Nobene povezave z ničemer.

Ok.



Vse to zgoraj so tvoje trditve.
Trditve niso dokaz.
Kje imaš dokaz za katerokoli trditev ?


Zgoraj so vse fakti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

multivac ::

Gates je že vs čas financiral moderno.
https://www.modernatx.com/ecosystem/str...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

Gates je že vs čas financiral moderno.
https://www.modernatx.com/ecosystem/str...


Kje je tu dokaz slabih namenov ?
Če imam jaz delnice v podjetju ki dela zaščitno opremo za motoriste še ne pomeni da zraven delam na tem da se jih čim več prevrne.

multivac je izjavil:


PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

Fauci doniral v Wuhanski lab za razvoj sars-cov-2 tip virusev, kužnih za ljudi.
Virus ima genomske značilnosti, da je bil editiran.
Fauči se zlaže v kongresu.
Fauči in Gates imajo investicije v Moderni.
Moderna prva na svetu naredi cepivo še preden je virus potrjeno kužen.


Ampak ne...kriv je v resnici nek netopir.
Nobene povezave z ničemer.

Ok.



Vse to zgoraj so tvoje trditve.
Trditve niso dokaz.
Kje imaš dokaz za katerokoli trditev ?


Zgoraj so vse fakti.

Samo zato, ker ti tako misliš jih še ne naedi za fakte.
Ne verjamemo v cerkvene dogme in ne bomo verjeli v tvoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

multivac ::

Kot rečeno.
Tvoja punca pogosto zahaja v en specifičen bar, kjer imajo razuzdane dekliščine. Pravi, da imajo tam dobre martinije namreč.

So fakti.

Fauci je sam povedal, da je financiral.
Fauci se je zlagal v kongresu.
Genom virusa lahko sam preveriš.
Investicije prav tako.
Da je moderna bila prva s cepivom pa pričajo mediji oz. vrjetno tudi njihovi novičarski portal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

zmaugy ::

multivac je izjavil:

Gates je že vs čas financiral moderno.
https://www.modernatx.com/ecosystem/str...

Microsoft JE COVID!!! :)) Antivaxxerji kurijo svoje računalnike.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

Kot rečeno.
Tvoja punca pogosto zahaja v en specifičen bar, kjer imajo razuzdane dekliščine. Pravi, da imajo tam dobre martinije namreč.


Ni moj problem, da imaš ti več kot očitne probleme z ženskami.

Recimo jaz sem tudi zahajal na metelkovo pa nisem nikol konzumiral drog, čeprav so baje tam sami narkomani.

Samael ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

The 'CGG-CGG' combination is extremely rare, except when it used by scientists doing 'gain-of-function' in laboratories
The experts conclude that it is more likely than not that the virus was therefore created in a lab


Vojne so bile pričete, na mnogo manj dokazih kot to.

Če pa pravite, da moramo najti prstne odtise Faucija na epruveti v Wuhanskem labu.
Žal, so jih še vse oprali.


Dej nehaj s temi bebavimi linki, bodo na firmi mislili, da se mi je zmesalo, ce bo kdo pogledal kaj klikam.

He, he :) I feel you.
Samael != Samuel

mtosev ::

Zanimiv test se gredo v UK. Me zanima kaj bo pokazal. Imajo veliko število cepljenih in so vse odprli razen, da na javnem transportu v londonu še vedno rabiš masko.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

multivac ::

On January 13, the NIH and Moderna's infectious disease research team finalized the sequence for the 2019-nCoV vaccine and Moderna mobilized toward clinical manufacture


https://www.businesswire.com/news/home/...

mtosev je izjavil:

Zanimiv test se gredo v UK. Me zanima kaj bo pokazal. Imajo veliko število cepljenih in so vse odprli razen, da na javnem transportu v londonu še vedno rabiš masko.


Upam, da tako ostane do zime.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: l0g1t3ch ()

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Naslednjič ko pride žena domov polna ejaculata in ti reče, da je sosednja miza imela dekliščino in je po nezgodi končal ejaculat 10 moških po njej...vrjamem, da boš imel ista merila.


Ukrepi niso na mestu. Imam probable cause, da ne deluje pol kurca nič.

Če bi naredili močnejšega, potem bi bili ukrepi na mestu. Ampak ne tej, ki smo jih imeli.


Dokazi, ki jih dajes ti so na nivoju, da me je varala ker:
- Pozna moske
- Se je z moski kdaj pogovarjala
- Nima mestruacije
- Bila je kdaj videna s katerim drugim moskim na kavi

Kaj potem predvidevas, da so razvili virus in imeli plan. Potem naredili preblagega, potem prepricali prakticno vse strokovnjake, da je bolj nevaren in uvedli disproporcionalne ukrepe?

stara mama ::

Miki N je izjavil:

Posterji v tej temi, admin v ozadju:


BigWhale pa bluefish :)):))

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Naslednjič ko pride žena domov polna ejaculata in ti reče, da je sosednja miza imela dekliščino in je po nezgodi končal ejaculat 10 moških po njej...vrjamem, da boš imel ista merila.


Ukrepi niso na mestu. Imam probable cause, da ne deluje pol kurca nič.

Če bi naredili močnejšega, potem bi bili ukrepi na mestu. Ampak ne tej, ki smo jih imeli.


Dokazi, ki jih dajes ti so na nivoju, da me je varala ker:
- Pozna moske
- Se je z moski kdaj pogovarjala
- Nima mestruacije
- Bila je kdaj videna s katerim drugim moskim na kavi

Kaj potem predvidevas, da so razvili virus in imeli plan. Potem naredili preblagega, potem prepricali prakticno vse strokovnjake, da je bolj nevaren in uvedli disproporcionalne ukrepe?


Ne. To, da hodi v lokal kjer se to dogaja in pride domov pošpukana, bi meni že dovolj povedalo.
Tebi najbrž res ne.


Zakaj je virus tak kot je. Točno ne vem. Imam nekaj hipotez, nisem pa 100%.
Je pa dejstvo, da je bil sofinanciran od teh ljudi in imamo probable cause za agendo zadaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

mahoni ::

mtosev je izjavil:

Zanimiv test se gredo v UK. Me zanima kaj bo pokazal. Imajo veliko število cepljenih in so vse odprli razen, da na javnem transportu v londonu še vedno rabiš masko.


Pokazal bo to kar zelijo dobiti.

1.) Stevilke gredo gor - no vidite, da maske pomagajo, ce bi jih nosili se to ne bi zgodilo
2.) Stevilke gredo navzdol - no vidite, da cepivo pomaga

Pa vmes seveda so za vse necepljeni krivi, ker samo oni lahko virus trosijo v polni obliki (seveda niso izmerili), pravatako niso izmerili koliko jih naspikani trosijo.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:


Fauci je sam povedal, da je financiral.

Posnetek kjer je to povedal.

multivac je izjavil:


Fauci se je zlagal v kongresu.

Posnetek kako se laže v kongresu

multivac je izjavil:


Genom virusa lahko sam preveriš.

Sem prebral članke, tudi na ST kjer so dokazali ravno nasprostno od tvoje trditve

multivac je izjavil:


Investicije prav tako.

Sama investicija še nič ne pomeni. Tako kot moje delnice v podjetju čelad ne pomeni, da bom namerno prevračal motoriste

multivac je izjavil:


Da je moderna bila prva s cepivom pa pričajo mediji oz. vrjetno tudi njihovi novičarski portal.

To da je bila prva, lahko pomeni tudi samo to da so imeli najbolše raziskovalce.

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:


Posnetek kjer je to povedal.


https://nypost.com/2021/05/25/fauci-adm...

Posnetek kako se laže v kongresu




Sem prebral članke, tudi na ST kjer so dokazali ravno nasprostno od tvoje trditve

Prej vrjamem znanstvenikom, če rečejo, da je virus čuden, kot pa tebi, da je naraven.

Sama investicija še nič ne pomeni. Tako kot moje delnice v podjetju čelad ne pomeni, da bom namerno prevračal motoriste

Res je. Tvoja punca zgolj hodi na martinije v tisti lokal. To da vsakič pride domov vsa pobeljena ni dokaz nezvestobe.


To da je bila prva, lahko pomeni tudi samo to da so imeli najbolše raziskovalce.

Še preden je bil uradno virus razglašen za kužnega?

Probable cause.

uvodV?? ::

Sam ti si res vostok. Sem mislim da nisi

multivac ::

Vas moti, da je vedno več ljudi spregledalo bullšit od uradne narative?

Jaz na vašem mestu bi se bolj sekiral o tem, da vaša punca res nenormalno obožuje martinije v tistem lokalu.
Pomojem, bi bilo pametno kaj postoriti na ta raučn. Se ne strinjate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

zmaugy ::

Popoldanska malica, otroci.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kopriwa ::

uvodV?? je izjavil:

Sam ti si res vostok. Sem mislim da nisi

Nekako se je zdelo že od njegovega pojava dalje. Nadalje se je izdal, ko je v svojih postih začel aktivno klicati "vaxerje" k diskusiji, kar je vostok izredno rad delal. No, nekaj dni nazaj pa je tudi priznal da je to novi profil, če se prav spomnim.

multivac ::

Zanimivo. Nič od tega ne pomnem.
Ampak naj vas ne motim pri špekulacijah.
Pomembno je, da vemo kdo nekaj napiše, ne kaj piše.

FoxKnox ::

Spremenjen čas veljavnosti od sredine avgusta plačljivih hat in pcr testov.hitri bo veljal 48 ur , pcr pa 72.Predolgo zame.Have a nice two days.

RedDrake ::

Tole bo padlo, kolikor je dolgo in široko na ustavnem sodišču.
Pogojevanje zmožnosti za delo v nekaterih panogah (kar predpiše država) s plačevanjem nesorazmerno visokih stroškov (kar zopet predpiše država) je pač no-go.
Realno je HAGT test zanesljiv kakih 0 minut po odvzemu, saj lahko že v naslednjih minutah začnemo razvijati dovoljšno količino virusa, da smo kužni. Čas veljavnosti je torej znanstveno gledano povsem arbitraren in služi samo ustrahovanju v cepljenje.

Človekove pravice definirajo, da se lahko cepljenje vedno odkloni.
Ustava prepoveduje diskriminacijo ne glede na status osebe.
Tole dvoje + "naše" zahteve pač ne bo šlo skozi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

multivac ::

Če bi država želela precepit ljudi s tem cepivom, bi se to lotila na precej drugačen, manj sporen način.

To kar dela sedaj je kontra vsem razsvetljenskim idejam, ki jih imamo zapisane v ustavi.
Gre za prisilno cepljenje, brez sprejemanja odgovornosti.

Kdaj bo ljudem kapnilo. Če vam danes ali jutri to cepivo naredi neko škodo...na nikogar se ne morete obrniti. Ne na proizvajalca, ne na državo in najbrž ne na zavarovalnico.

To bi morala biti prva rdeča zastava. Podatki o hospitaliziranih gor ali dol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

FoxKnox ::

Multivac

Dokler nisi ti med statističnimi podatki hospitaliziranih se ti lahko hebe, ane.
Naj še citiram Francoskega oredsednika Macrona :x Tokrat boste ostali doma vi, ne mi. "

49106 ::

FoxKnox je izjavil:

Tokrat boste ostali doma vi, ne mi. "


Tako je tudi prav. Če imaš gripo, ostaneš doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

multivac ::

FoxKnox je izjavil:

Multivac

Dokler nisi ti med statističnimi podatki hospitaliziranih se ti lahko hebe, ane.
Naj še citiram Francoskega oredsednika Macrona :x Tokrat boste ostali doma vi, ne mi. "


Zdravi nimamo kaj ostajati doma.
Imamo opravke...odprašiti brzostrelke. Kaj praviš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

multivac ::

Hey BlueOne ta je zate:

https://townhall.com/tipsheet/spencerbr...

By a vote of 216 to 207 Tuesday evening, Democrats in the House of Representatives blocked consideration of a bill that would require the Director of National Intelligence to declassify information related to the origins of the Wuhan coronavirus pandemic, specifically information about any role the Wuhan Institute of Virology may have played in the pandemic's outbreak.


Politiki preprečujejo deklasifikacijo informacijo o izvoru virusa.
Hmm, pa sem mislil, da e naravnega izvora in nimamo kaj skrivat ane?

V drugih besedah:

Kolega ti želi sporočit, da je tvoja punca goltala 10 tičev v tistem lokalu, a so njene kolegice onesposobile njegov telefon, da ti ne more poslati videa.
Zgleda torej, da ji boš še nekaj časa brisal dol sluz iz obraza v prepričanju, da 2x na vikend se vedno vsede za napačno mizo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

xxxul ::

FoxKnox je izjavil:

Naj še citiram Francoskega oredsednika Macrona :x Tokrat boste ostali doma vi, ne mi. "

Macron bo (oz je delno že) požrl te besede, tako kot že ničkolikokrat v preteklosti.

Tlele je posnetek kako so "tisoči" štrajkali v Parizu, pol so požgal še par cepilnih mest...

https://twitter.com/MichaelPSenger/stat...

multivac ::

Dokler macron diha na tem položaju, se zadeve ne bodo spremenile. Žal.

kuall ::

če bo novi lockdown bo samo zaradi idiotov, ki se nočejo cepiti. poznam 2 primera, ki sta bila najbolj panična, ko je virus prišel, zdaj sta spet panična zarad cepiva in se ne cepita. to so pač ljudje, ki so dovzetni na množično histerijo in ne znajo razmišljat s svojo glavo.

PrihajaNodi ::

Zakaj moderator se vedno dovoljuje te teme? Korona je med nami in treba se bo nauciti ziveti z njo! Pika

kuall je izjavil:

če bo novi lockdown bo samo zaradi idiotov, ki se nočejo cepiti. poznam 2 primera, ki sta bila najbolj panična, ko je virus prišel, zdaj sta spet panična zarad cepiva in se ne cepita. to so pač ljudje, ki so dovzetni na množično histerijo in ne znajo razmišljat s svojo glavo.


Tako, se strinjam. Vseeno je najboljsa resitev samoizolacija in socialna podpora.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

kuall je izjavil:

če bo novi lockdown bo samo zaradi idiotov, ki se nočejo cepiti. poznam 2 primera, ki sta bila najbolj panična, ko je virus prišel, zdaj sta spet panična zarad cepiva in se ne cepita. to so pač ljudje, ki so dovzetni na množično histerijo in ne znajo razmišljat s svojo glavo.


Ko bo celotna zgodba imela smisel, se bomo morda cepili, ali vsaj razmislili v tej smeri.

Zaenkrat je vse kategorični bullšit.
Sledi, da so cepiva najvrjetneje tudi bullšit. Žal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

kuall ::

multivac je izjavil:


Sledi, da so cepiva najvrjetneje tudi bullšit. Žal.

Ja, in Janša ima kliniko v Avstraliji. :))

multivac ::

Žal, na vaši strani je, da to sranje, ki nam servirajo, skuhate dovolj dobro, da bomo jedli.

Zaenkrat samo propagirate sranje.
Za avstralsko kliniko ne vem, ampak najvrjetneje je res preprodajal orožje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

kuall je izjavil:

če bo novi lockdown bo samo zaradi idiotov, ki se nočejo cepiti. poznam 2 primera, ki sta bila najbolj panična, ko je virus prišel, zdaj sta spet panična zarad cepiva in se ne cepita. to so pač ljudje, ki so dovzetni na množično histerijo in ne znajo razmišljat s svojo glavo.


Ko bo celotna zgodba imela smisel, se bomo morda cepili, ali vsaj razmislili v tej smeri.

Zaenkrat je vse kategorični bullšit.
Sledi, da so cepiva najvrjetneje tudi bullšit. Žal.


Cepi se pa ne jokaj. Jaz sem se ze. Komaj cakam pozivitveni odmerek.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

Poživitvene odmerke!

sbawe64 ::

Hej Messiah, bolj počasi doziraj informacije, da se goyimi ne splašijo.
2020 is new 1984
Corona World order

Akira_ ::

Od moje mami sestrična mi je potrdila da je vse to res kar govori multivac.
Ona je namreč šla v tujino delat in zdej je čistilka v enem klubu, mislim da se mu reče SPECTRE.
No in je slišala o tem govorit enga gospoda k je zgledal tak zajeban pa v spominu ji je ostalo da je v naročju božal belo perzijsko mačko.
To si je zapomnila ker so njej tud všeč take.

PrihajaNodi ::

Akira_ je izjavil:

Od moje mami sestrična mi je potrdila da je vse to res kar govori multivac.
Ona je namreč šla v tujino delat in zdej je čistilka v enem klubu, mislim da se mu reče SPECTRE.
No in je slišala o tem govorit enga gospoda k je zgledal tak zajeban pa v spominu ji je ostalo da je v naročju božal belo perzijsko mačko.
To si je zapomnila ker so njej tud všeč take.


Jaz pa sem nekje prebral da pozivitveni odmerek sciti pred UV zarki in jih odbija. To je razlog da sem cepil. Mama pa ze caka cetrti sus, ki najverjetneje varuje cloveka pred udarom strele.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Akira_ je izjavil:

Od moje mami sestrična mi je potrdila da je vse to res kar govori multivac.
Ona je namreč šla v tujino delat in zdej je čistilka v enem klubu, mislim da se mu reče SPECTRE.
No in je slišala o tem govorit enga gospoda k je zgledal tak zajeban pa v spominu ji je ostalo da je v naročju božal belo perzijsko mačko.
To si je zapomnila ker so njej tud všeč take.


Ironično na vrh dejansko je en podoben opisu. Zgolj njegove mačke še nisem videl.

dild0idis ::

Ne vem, zakaj ste tako proti multivacu.

Osebno poznam že vsaj tri ljudi, katerim sem pokazal njegove poste in so se prijeli za glavo in šli takoj cepit.

Pa prej so bili strogo proti cepljenju.

Ko so pa videli v kaki družbi so, so takoj spremenili mišljenje!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

dild0idis je izjavil:

Ne vem, zakaj ste tako proti multivacu.

Osebno poznam že vsaj tri ljudi, katerim sem pokazal njegove poste in so se prijeli za glavo in šli takoj cepit.

Pa prej so bili strogo proti cepljenju.

Ko so pa videli v kaki družbi so, so takoj spremenili mišljenje!


Povej se tistim kateri se niso, da pozitveni odmerek sciti pred UV zarki!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dild0idis ::

Ne sekiraj se Nodi, bom tudi tvoje poste pokazal, ziher boš še ti spremenil komu anti cepilsko mišljenje. :))
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

dild0idis je izjavil:

Ne sekiraj se Nodi, bom tudi tvoje poste pokazal, ziher boš še ti spremenil komu anti cepilsko mišljenje. :))


Hvala. Cenim to. Pozivetveni odmerki so tisti pravi, prva dva odmerka sta kot prvi seks.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dild0idis ::

Slaba primerjava, pol slo-techa ne ve, kakšen je prvi seks... :))
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

digitalcek ::

FoxKnox je izjavil:

Multivac

Dokler nisi ti med statističnimi podatki hospitaliziranih se ti lahko hebe, ane.
Naj še citiram Francoskega oredsednika Macrona :x Tokrat boste ostali doma vi, ne mi. "


Makro(n) bo imel državljansko vojno doma.
Če ne v tem mandatu, pa zagotovo v naslednjem. Če bo sploh še precednik...

Liberté moj kuratz. Za elito ja, za ostale NE.
Egalité moj kuratz. Nikjer več v svetu.
Fraternité (z muslimani)? Nikoli in NIKDAR.

multivac ::

+1

uvodV?? ::

digitalcek je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Multivac

Dokler nisi ti med statističnimi podatki hospitaliziranih se ti lahko hebe, ane.
Naj še citiram Francoskega oredsednika Macrona :x Tokrat boste ostali doma vi, ne mi. "


Makro(n) bo imel državljansko vojno doma.
Če ne v tem mandatu, pa zagotovo v naslednjem. Če bo sploh še precednik...

Liberté moj kuratz. Za elito ja, za ostale NE.
Egalité moj kuratz. Nikjer več v svetu.
Fraternité (z muslimani)? Nikoli in NIKDAR.


Kje imaš rumen jopič?

kamiKaZaA ::

Cepilec (visok IQ): "Dober dan, sem dobil proizvajalca za sončne kreme?"

Proizvajalec: "Seveda, izvolite."

Cepilec (visok IQ): "Problem je, da sem se namazal s kremo, pa me je vseeno precej opeklo."

Proizvajalec: "Hm, čudno. Povejte mi, so bili vsi na plaži namazani?"

Cepilec (visok IQ): "Ah ne, bilo je kar precej antikremašev, ki se sploh nočejo mazat."

Proizvajalec: "Aha, se mi je kar zdelo. Veste to je problem. Naše kreme delujejo le, če so vsi namazani z našo kremo. Temu rečemo kolektivna zaščita in odgovornost."

Cepilec (visok IQ): "Hvalal, logično. Se mi je zdelo, da je tako..."

Master_Yoda ::

A ni tako da so necepljeni v vecji meri inkubatorji za nove straine, in potem ti novi straini potem lazje okuzijo cepljene ?
Dovie'andi se tovya sagain.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96887890 (26078) OutOfTheBox

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671109778 (102389) BigWhale

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47758411 (53622) RedDrake

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30432408 (28186) zmaugy

Več podobnih tem