» »

Prisilno cepljenje

Prisilno cepljenje

««
4 / 14
»»

multivac ::

111111111111 je izjavil:

feryz je izjavil:

Zakaj non stop uletavaljo pezdetje, ki se bojijo 2x kihniti ali pa še to ne, v take teme?

Govorimo zgolj o prisilnem cepljenju. Prostovoljno imate na voljo v roku par minut. Toliko da se pretransportirate do prve točke, ki to izvaja. Včasih je to zdravstveni, lahko pa tudi na kakem javnem žuru ali v oštariji. Povsod jih najdete, cepilce.
Pri tako močni zaščiti, kot je na voljo, res ni potrebe, da se normalno funkcionalne ljudi posiljuje s tem.

Potem pa se hodite testirat, če se nočete cepit in plačujte teste.


Lahko pa bi enostavno nehali s to umetno inducirano histerijo in nazaj normalno živeli, kaj praviš?

A ste že pozabili kako je zgledalo življenje pred 2 letima?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

dild0idis je izjavil:

Meni pa res ni več jasno, zakaj ves ta gnev med antiwaxerji in covid19mongerji

Če si cepljen si zaščiten, če ne, pač ne.

V končni fazi, če imajo antiwaxerji prav, me bo ubilo cepivo in se mi ne bo treba ukvarjati z njimi.

Če pa imajo covid19mongerji prav, bodo pa antiwexrji umrli, ker jih bo pobil covid in se mi spet ne bo treba ukvarjati z njimi.

Moja žena je zdravnica in je delala na Covid oddelkih. Pri nas smo za cepljenje, da kot družba ustavimo pretirano širjenje bolezni. Zame je družbena odgovornost, da se vsi cepimo in spravimo življenje nazaj v normalne tire.

Tveganje. Drži. Tudi tveganje je, tako kot pri ostalih cepivih, operacijah, zdravilih itd...

49106 je izjavil:

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.

Ne bo držalo. Pri cepivu je potrebna kolektivna imunost.

49106 je izjavil:

Zmeden si ti, pa ne zato, ker bi bil cepljen. Pravice imamo vsi, predvsem pa se lahko sami odločimo ali če se bomo cepili proti covidu ali ne. Naslednja stopnja je, da uzakonite, da ženska splavi na vašo željo.

Torej se ne boste cepili in boste plačevali redne teste na Covid v čem je problem?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

111111111111 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Meni pa res ni več jasno, zakaj ves ta gnev med antiwaxerji in covid19mongerji

Če si cepljen si zaščiten, če ne, pač ne.

V končni fazi, če imajo antiwaxerji prav, me bo ubilo cepivo in se mi ne bo treba ukvarjati z njimi.

Če pa imajo covid19mongerji prav, bodo pa antiwexrji umrli, ker jih bo pobil covid in se mi spet ne bo treba ukvarjati z njimi.

Moja žena je zdravnica in je delala na Covid oddelkih. Pri nas smo za cepljenje, da kot družba ustavimo pretirano širjenje bolezni. Zame je družbena odgovornost, da se vsi cepimo in spravimo življenje nazaj v normalne tire.

Tveganje. Drži. Tudi tveganje je, tako kot pri ostalih cepivih, operacijah, zdravilih itd...

49106 je izjavil:

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.

Ne bo držalo. Pri cepivu je potrebna kolektivna imunost.



Seveda moj argument zdrži. Bomo pa necepljeni preboleli ali umrli, družba pa tako dosegla kolektivno imunost.

Torej se ne boste cepili in boste plačevali redne teste na Covid v čem je problem?


Testirat je treba tudi cepljene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Gambino ::

Ne vem, če ste opazili, ampak že dobrih 15 mesecev je skoraj ves svet v primežu epidemije virusa Covid-19. Razkuževanje, maske, zaprtje družbe, testiranje, val za valom, črne številke, in cepljenje. Okrog slednjega divja prava kulturna vojna in kot kaže kljub velikim količinam cepiva navdušenje v Sloveniji počasi usiha. Pa se je res treba cepiti? Morate res biti med tistimi ovcami, ki poslušajo znanost? Saj znate razmišljati s svojo glavo!

Ne ni se vam treba cepiti, in povedal vam bom, v katerih primerih se vam ni treba cepiti. Ne skrbite, ne bom dolgovezil.

Nočete, da se življenje vrne na stare tire
Ta je najbolj očiten razlog. Kdo bi hotel nazaj v svet, v katerem ni mask in obveznega razkuževanja? Kdo pri zdravi pameti bi hotel odprte restavracije, gledališča, šole, meje? Mar ni lepo, ko mesta utihnejo za nekaj mesecev, ko nastopi policijska ura, in ko potrebuješ za prehod občinske meje podpisano izjavo? Kako lepo je, ko so ceste in ulice prazne! Kavo si lahko skuhate sami doma. Idealen svet je tisti, kjer ne moreš ven na pijačo ali večerjo, ne moreš na morje, obisk babice pa je zabavno tvegan. Z novo, Delta inačico, bo življenje tako še bolj razburljivo! Zato je priporočljivo, da se ne cepite.

Ne briga vas za druge
Življenje je vaš film in v njem ste seveda vi glavna vloga. Zakaj bi se prilagajali ovcam, ki se bojijo pohlevne (in nevidne!) bolezni, ki je doslej globalno pogubila le nekaj manj kot štiri milijone ljudi. To je samo 0.05% Zemljanov! Zakaj bi se vi, glavni junak te zgodbe, ubadali s 4.417 rojaki, ki jih je vzel virus. Še več, zakaj bi se kakorkoli menili za vse njihove svojce? Saj ni nihče iz vaše družine zbolel in umrl, ne? In gotovo ne bo. Ljudje umirajo vsak dan! Glavno vodilo sodobnega človeka je zdrav egoizem in vi že veste, kaj je prav.

Ne briga vas zase
Vem, ta razlog se tepe z zaključkom prejšnjega, ampak vseeno velja: ne samo, da ste vi protagonist svoje zgodbe, ste tudi zdravi in mladi. Verjetno telovadite, pijete sokove in uživate učinkovine, ki ste jih našli na Facebook skupini ali v Misterijih - torej tisto, kar zares deluje. Če niste v rizični skupini, vam virus, ki je ali pa ni le malo hujša gripa, ne more do živega. V tej zabavni loteriji epidemije boste gotovo vi tisti, ki jo boste odnesli le s polnim nosom in rahlim kašljem. Vsi mladi in čvrsti ljudje, ki so vseeno zboleli, so verjetno zboleli od spike proteina, ne? Vaše telo je tempelj in ne potrebuje zaščite. Tako kot ne potrebujete varnostnega pasu, čelade, čistilnih naprav, ali toplih oblačil pozimi. Vi ste neuničljivi in zato si zaslužite pohvale.

111111111111 ::

multivac je izjavil:



Odgovor je zelo enostaven.

Cepiva so še v 1 klinični fazi. Prvi!
Istočasno delajo še obe drugi.

Ta cepiva/genska terapija so šla mimo vseh normalnih praks direkt v žile miljonov ljudi.

Tk, da odgovor je jasen. Prisilno cepljenje z nepotrjenim cepivom za virus ranga gripe je zločin proti človeštvu.
Vsi ki to propagirajo so zločinci proti človeštvu.

In sploh ne pretiravam. Nimaš kaj cepit miljone ljudi z nezaključenim cepivom. Še posebej če je to genska terapija, ki bi vrjetno zahtevala vsaj desetletje za 100%.

To da je EMA ali FDA potrdila, dandanes ne pomeni nič. Gre za visoko skorumpirane organizacije, z lobisti na čelu.

Države in korporacije silijo ljudi v gensko terapijo, a zanje ne sprejemajo odgovornosti.

Kot rečeno....zločin proti človeštvu po klasični definiciji.

Saj veš da 100% zdravila ali cepiva ni? Če se ti razlije slepič, lahko pri opreaciji umreš. Ampak če ne operiraš pa umreš zagotovo. Isto je pri cepivih. Dokazano povzročajo manj sranja, kot če kovid preobliš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

Na stara pota nočete predvsem fašistki.

111111111111 ::

multivac je izjavil:


Podatki o cepivih niso rožnati, daleč od tega.
Kot drugo tudi ne zaupamo Pfizerju in podobnim.

Kaj ti torej ni jasno?

OK. Potem pa si plačujte testiranje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

111111111111 je izjavil:

multivac je izjavil:


Podatki o cepivih niso rožnati, daleč od tega.
Kot drugo tudi ne zaupamo Pfizerju in podobnim.

Kaj ti torej ni jasno?

OK. Potem pa si plačujte testiranje.


Vi tudi.

Gambino ::

49106 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Meni pa res ni več jasno, zakaj ves ta gnev med antiwaxerji in covid19mongerji

Če si cepljen si zaščiten, če ne, pač ne.

V končni fazi, če imajo antiwaxerji prav, me bo ubilo cepivo in se mi ne bo treba ukvarjati z njimi.

Če pa imajo covid19mongerji prav, bodo pa antiwexrji umrli, ker jih bo pobil covid in se mi spet ne bo treba ukvarjati z njimi.

Moja žena je zdravnica in je delala na Covid oddelkih. Pri nas smo za cepljenje, da kot družba ustavimo pretirano širjenje bolezni. Zame je družbena odgovornost, da se vsi cepimo in spravimo življenje nazaj v normalne tire.

Tveganje. Drži. Tudi tveganje je, tako kot pri ostalih cepivih, operacijah, zdravilih itd...

49106 je izjavil:

Odločitev lahko sprejmete zgolj zase.

Ne bo držalo. Pri cepivu je potrebna kolektivna imunost.



Seveda moj argument zdrži. Bomo pa necepljeni preboleli ali umrli, družba pa tako dosegla kolektivno imunost.

Torej se ne boste cepili in boste plačevali redne teste na Covid v čem je problem?


Testirat je treba tudi cepljene.


Potrebno se je cepiti, ker znanost ve kaj dela in ne poslušat FB znalce! Testi niso zanesljivi, zato je potrebno sam PC brez T. Dovoljšna precepljenost je dovolj za zaustavitev epidemije! S testiranji ne bomo dosegli konca epidemije. Komu lahko zaupamo, znanosti ali FB znalcem. Če ne zaupaš znanosti, ugasni računalnik in mobitel, ker tudi to je znanost, ki te lahko ubije!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

49106 ::

Potrebno se je testirat, ker tudi cepljeni prenašajo virus.

PC ni dovolj, kar kažejo podatki o okuženih in umrlih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jshadlsa232 ::

kriptobog je izjavil:

feryz je izjavil:

Zakaj non stop uletavaljo pezdetje, ki se bojijo 2x kihniti ali pa še to ne, v take teme?

Govorimo zgolj o prisilnem cepljenju. Prostovoljno imate na voljo v roku par minut. Toliko da se pretransportirate do prve točke, ki to izvaja. Včasih je to zdravstveni, lahko pa tudi na kakem javnem žuru ali v oštariji. Povsod jih najdete, cepilce.
Pri tako močni zaščiti, kot je na voljo, res ni potrebe, da se normalno funkcionalne ljudi posiljuje s tem.


Ma to so isti ljudje, ki se delijo na leve in desne. Vedno korajo biti razdeljeni in glasni proti nasprotnikom.
Nimajo pa toliko pameti, da bi videli, da so te neumne delitve same sebi namen. In potem itak ne mores dobiti neke dobre debate o tem, kaj selw da bi kdaj skup stopili. Skup znajo stopiti samo ko nasi sportniki zmagujejo in ko je potrebno donirati za zdravljenje kakega otroka, ki bi ga glede na vsa vplacila v zdravstvo itak moral pokriti zavarovalnica.

Tako je, najlazje je razdvojiti narod, zato da ne pride do enotnosti in rasfuka vladajocih na vrhu. Stari recept, samo sestavine so drugacne : beli/rdeci, beli/crni, kristjani/muslimani, kristjani/pravoslavci, beli/crni/rjavi/rumeni, vax/nevax itd.

Nagradno vprasanje koga ni v teh delitvah?

multivac ::

111111111111 je izjavil:


Ne bo držalo. Pri cepivu je potrebna kolektivna imunost.



Pri nesterilizirajočem cepivu, boš se še načakal.

Gambino je izjavil:

Ne vem, če ste opazili...


Prosim nehaj spamat z nekim sentimentalnim balastom, ki niti ni pravilen.

jshadlsa232 je izjavil:



Ma to so isti ljudje, ki se delijo na leve in desne. Vedno korajo biti razdeljeni in glasni proti nasprotnikom.
Nimajo pa toliko pameti, da bi videli, da so te neumne delitve same sebi namen. In potem itak ne mores dobiti neke dobre debate o tem, kaj selw da bi kdaj skup stopili. Skup znajo stopiti samo ko nasi sportniki zmagujejo in ko je potrebno donirati za zdravljenje kakega otroka, ki bi ga glede na vsa vplacila v zdravstvo itak moral pokriti zavarovalnica.
Tako je, najlazje je razdvojiti narod, zato da ne pride do enotnosti in rasfuka vladajocih na vrhu. Stari recept, samo sestavine so drugacne : beli/rdeci, beli/crni, kristjani/muslimani, kristjani/pravoslavci, beli/crni/rjavi/rumeni, vax/nevax itd.

Nagradno vprasanje koga ni v teh delitvah?


Na žalost jim je uspelo. Približno polovica populacije je sprejela cepivo in sedaj so "markirani".
Podobno kot da kupiš drago reč, s katero nisi zadovoljen. Prepričal se boš, da ti je všeč.

Točno tako se bodo morali iz lastnega prepričanja postaviti v vrsto za vse boosterje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

multivac je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Ne bo držalo. Pri cepivu je potrebna kolektivna imunost.



Pri nesterilizirajočem cepivu, boš se še načakal.

Gambino je izjavil:

Ne vem, če ste opazili...


Prosim nehaj spamat z nekim sentimentalnim balastom, ki niti ni pravilen.


Hahaha, dežurni onesnaževalec foruma se pritožuje...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

multivac ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Ne bo držalo. Pri cepivu je potrebna kolektivna imunost.



Pri nesterilizirajočem cepivu, boš se še načakal.

Gambino je izjavil:

Ne vem, če ste opazili...


Prosim nehaj spamat z nekim sentimentalnim balastom, ki niti ni pravilen.


Hahaha, dežurni onesnaževalec foruma se pritožuje...


Jaz običajno ne pišem dolge senzacionalistične klobase. In običajno to niso smeti, kot ono zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Gambino ::

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!

filip007 ::

No potem ste se cepili kaj tukaj?

Jaz čakam na paralizo po 6 tednu na J&J.:))
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Nikonja ::

Jaz tudi ne vidim problema, če si cepljen/prebolel, lahko greš povsod brez omejitev, če nisi plačuj vsak dan za test.

Gambino ::

Nikonja je izjavil:

Jaz tudi ne vidim problema, če si cepljen/prebolel, lahko greš povsod brez omejitev, če nisi plačuj vsak dan za test.


Že sedaj, ko je zastonj, jamrajo. Oni bi se svobodno sprehajali, za to pa nič naredili, težki egoisti.

;-) ::

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.


Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem



Če bi dal kakšno koliko toliko vredno šolo skozi bi vedel da znanost ne deluje tako da nekaj rečeš in morajo drugi ovracati tvoje trditve ampak moraš sam dokazati svojo. Dokler tega ni se trditve pač ne smatra za pravilno.

Ce bi ti koncal par razredov bi pa spodaj prevral, sem dal link do mojih trditev in ne iz kakih novic ampak z drzavne spletne strani UK. Hvala.

jshadlsa232 ::

Nikonja je izjavil:

Jaz tudi ne vidim problema, če si cepljen/prebolel, lahko greš povsod brez omejitev, če nisi plačuj vsak dan za test.

Mislis da bi bila cepiva vecno zastonj?

Ko ne bodo vec zastonj, s cim mislis da bo njihovo pridobivanje pogojeno?

Heh, pa se imate cepilci za "hIgH iQ".

multivac ::

Gambino je izjavil:

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!


Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Gambino ::

multivac je izjavil:

Gambino je izjavil:

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!


Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.


Pa kaj ti misliš, da boš imel svoboščine in se necepil, pa kje ti živiš. Obnašaš se neodgovorno in egoistično.

multivac ::

Gambino je izjavil:

multivac je izjavil:

Gambino je izjavil:

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!


Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.


Pa kaj ti misliš, da boš imel svoboščine in se necepil, pa kje ti živiš. Obnašaš se neodgovorno in egoistično.


Obnašaš se kot tipični proto-nacist, ko je prvič slišal Hičota trobezljat o podčlovekih in kako so škodljivi za človeštvo.
Iz poze spokojne firbčnosti si vneto dvignil roko v zrak ko je izrekel zadnjo besedo.

Takih ne maramo, ker enkrat nas zapirajo zaradi porekla, drugič zaradi virusa.
Jutri pa nas boste zaradi voznega parka.

Skratka prosim odidite v kako malo manj liberalno državo in se tam udomačite.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

jshadlsa232 ::

Gambino je izjavil:

multivac je izjavil:

Gambino je izjavil:

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!


Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.


Pa kaj ti misliš, da boš imel svoboščine in se necepil, pa kje ti živiš. Obnašaš se neodgovorno in egoistično.

HappyPills ::

Dokler je antivexx skupek egoističnih narcisoidov ne bo nič posebnega. Organizirat se ne znajo, saj jih bk za sočloveka, pocepili bodo pa kar drug drugega v strahu da sami ne dobijo šota. :). Histerični so pa iz dneva v dan bolj.

Btw kaj zdaj s palčkami no. Rak ni rak? To je OK zdaj se ne praska več v mogžane? Zdaj smo verjetno samo na cepivih ki so slaba ne? Ker preden so bla cepiva in je blo kup drugih zadev katere normalno nucate zdaj.

Figures.

multivac ::

Še vstrajaš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

;-) ::

HappyPills je izjavil:

Dokler je antivexx skupek egoističnih narcisoidov ne bo nič posebnega. Organizirat se ne znajo, saj jih bk za sočloveka, pocepili bodo pa kar drug drugega v strahu da sami ne dobijo šota. :). Histerični so pa iz dneva v dan bolj.

Btw kaj zdaj s palčkami no. Rak ni rak? To je OK zdaj se ne praska več v mogžane? Zdaj smo verjetno samo na cepivih ki so slaba ne? Ker preden so bla cepiva in je blo kup drugih zadev katere normalno nucate zdaj.

Figures.

Nevem ce sem narcisoid, ampak se iz odgovornosti do drugih ne bom cepil.

49106 ::

Iz odgovornosti do drugih ne bomo kupovali tistega, kar nujno ne potrebujemo, vse dokler bo toliko ljudi umiralo od lakote in pomanjkanja pitne vode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

multivac ::

Povsem upravičeno bi sumil, da so Jureti, beni, zmaugiji ... zaposleni v Pfizerju, glede na to koliko reklamirajo to nepreverjeno gensko terapijo.
Jure, kaj diversity training je obvezen tudi za zunanje sodelavce?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

memnon ::

Gambino je izjavil:


Ne briga vas za druge
Življenje je vaš film in v njem ste seveda vi glavna vloga. Zakaj bi se prilagajali ovcam, ki se bojijo pohlevne (in nevidne!) bolezni, ki je doslej globalno pogubila le nekaj manj kot štiri milijone ljudi. To je samo 0.05% Zemljanov! Zakaj bi se vi, glavni junak te zgodbe, ubadali s 4.417 rojaki, ki jih je vzel virus. Še več, zakaj bi se kakorkoli menili za vse njihove svojce? Saj ni nihče iz vaše družine zbolel in umrl, ne? In gotovo ne bo. Ljudje umirajo vsak dan! Glavno vodilo sodobnega človeka je zdrav egoizem in vi že veste, kaj je prav.


Ej človek, življenje v tej državi nas vedno znova uči, da je edina prava pot, da se pobrigaš zase. Glede številk pa: sranje not, sranje ven. Sicer pa zdrav egoizem žene kapitalizem naprej. Če si želiš drugačnega sistema, se preseli kam drugam... trenutno popularna je Kuba.

Vuli ::

A zdej smo pa že pri genski terapiji? A na 5G "zgodbice" ste že pozabili?
sej ne moreš verjet, da je narod tako omejen.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

multivac ::

Jaz se bom tako krohotal leta 2050, če se izkaže, da so naše elite res silile v cepljenje z samomorilskim cepivom namenjenim za zrušitev zahoda.

Si predstavljate učbenike v 2100?
"Leta 2021 so anti-evropske elite s prisilnimi ukrepi, pod pretvezo zaščite pred relativno benignim virusem, precepile večji del svojih populacij s samomorilskim cepivom. Izvajali so konstantno propagando prek medijev. Tajili stranske učinke.
Rezultat je bil masovni genocid evropskih ljudstev. Vakuum moči je ob tej priložnosti zapolnila kitajska s svojim totalitarističnim modelom vladanja..."

Si predstavljate nasmehe naših sovražnikov tistega leta?
"kako so lahko tako zabiti ljudje vladali svetu tako dolgo" si bo vrjetno Han mislil.

Res mi zagotavljate, da ni niti teoretične možnosti za to?

Res mislite, da Pfizer/Moderna/... dela v dobro nas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

sbawe64 ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sej ves enkrat pravijo da ni potrebe po tretjem jabu, da se cepiv ne mesa...zdej smo ze pri tem da se cepiva mesa. Samo budala verjame tem nebuluzam...
Btw EMERGENCY APPROVAL od FDA ni glih dober znak. Kdor je vsaj malo izobrazen ve da se zgodovina pojavlja, danes pa pac pada. Se kdo ve zakaj kaj je bil povod vstopa Amerike v 2 sv, vietnam in kako so prali mozag da so komunisti kot korona.

Emmm... Nove študije, znanost, preverjanje rezultatov, itd... Kako pa misliš, da znanost deluje? Da se enkrat odločimo in potem svoje odločitve ne spreminjaš kljub empiričnim dokazom?

Telbanc je izjavil:

Ti kar cepi prisilno medicinske sestre pol boš rabil mamo da ti bo brisala rit, ko boš u UKC ju. Že tko zapirajo oddelke po bolnicah, ker sestre odhajajo.

Kot je že nekdo napisal. To ni problem cepljenja.

Znanost ??
Pri ~50% PubMed člankov se ne da dobiti podobnih rezultatov.
2020 is new 1984
Corona World order

multivac ::

Res mislite, da je Macron, z prisilnim cepljenjem res zgolj želel zaščititi francosko ljudstvo?
https://www.voltairenet.org/article2043...
Macron v resnici nima nekih pripadnosti Franciji. Njegovi sponzorji so bolj...khm..mednarodne narave.

Vi pa mi pravite, da moram svoje življenje in svobodo zaupati temu tipu?

Kot rečeno. Osebno se mi zdi bolj vrjetno, da se bodo leta 2050 naši sovražniki ravno tako krohotali naši naivni neumnosti.

PrihajaNodi ::

freesty je izjavil:

Dosti ljudi tudi pozablja, da medicina deluje po principu manjšega zla. Torej, ce si bolan in se ve, da bos umrl 100% v roku 1 meseca, potem ni hudo, ce ti dajo zdravilo, katerega je stranski ucinek 50% umrljivost. Istega zdravila pa verjetno ne bos vzel, ce te boli glava.

In s corono je enako. Ce dobis corono imas 4% sans, da se ti zakomplicira. Ce se cepis imas 0,5% sanse, da se ti zakomplicira. Torej je cepivo manj tvegano kot pa okužba s corono. BTW stevilke so hipoteticne.


Prizgite enega pa nehajte s to brozgo. Zdravniki tudi kadijo!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

multivac je izjavil:

Gambino je izjavil:

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!


Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.


Zame so izmečki tisti, ki iz dneva v dan ponavljajo iste laži - na primer, da je mrna cepivo “genska terapija”.

multivac je izjavil:

Povsem upravičeno bi sumil, da so Jureti, beni, zmaugiji ... zaposleni v Pfizerju, glede na to koliko reklamirajo to nepreverjeno gensko terapijo.
Jure, kaj diversity training je obvezen tudi za zunanje sodelavce?

“Povsem upravičeno bi sumil”, da ti nisi zaposlen nikjer.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

;-) ::

49106 je izjavil:

Iz odgovornosti do drugih ne bomo kupovali tistega, kar nujno ne potrebujemo, vse dokler bo toliko ljudi umiralo od lakote in pomanjkanja pitne vode.

Kako tocno pa s tem pomagam? Ce ne kupim kaj ne potrebujem a potem bo hofer to v afriko poslal?

multivac ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

Gambino je izjavil:

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!


Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.


Zame so izmečki tisti, ki iz dneva v dan ponavljajo iste laži - na primer, da je mrna cepivo “genska terapija”.


Dejansko je bolj genska terapija kot cepivo.

Čisto iskreno je to sgolj semantičn argument. Ampak v praksi lahko smatrate kot gensko terapijo. Namreč proces je podoben genski terapiji in ne cepivu.
Če pa ti je to vse kar imaš...komot še naprej podpiraj Pfizerja/Moderno/....
Prepričan sem, da dela v tvoje dobro.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

Gambino je izjavil:

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!


Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.


Zame so izmečki tisti, ki iz dneva v dan ponavljajo iste laži - na primer, da je mrna cepivo “genska terapija”.


Dejansko je bolj genska terapija kot cepivo.

Čisto iskreno je to sgolj semantičn argument. Ampak v praksi lahko smatrate kot gensko terapijo. Namreč proces je podoben genski terapiji in ne cepivu.
Če pa ti je to vse kar imaš...komot še naprej podpiraj Pfizerja/Moderno/....
Prepričan sem, da dela v tvoje dobro.


Bog odpusti jim saj ne vedo kaj delajo. Mengele je tudi delal za narodov blagor!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

Gambino je izjavil:

V družbi vedno obstajajo težki egoisti, izmečki naroda, to so dejstva, tako pač je. Nekateri bodo sprevidli nekateri nikoli, tako pač je. Omejitve pa pridejo v to sem prepričan!


Jaz kot izmečke bolj definiram ljudi, ki me želijo prisilno cepiti z nepotrjenim cepivom/gensko terapijo ali pa mi želijo omejiti osebne svoboščine.

Za virus po skoraj vseh praktičnih kriterijih podoben gripi.


Zame so izmečki tisti, ki iz dneva v dan ponavljajo iste laži - na primer, da je mrna cepivo “genska terapija”.


Dejansko je bolj genska terapija kot cepivo.

Čisto iskreno je to sgolj semantičn argument. Ampak v praksi lahko smatrate kot gensko terapijo. Namreč proces je podoben genski terapiji in ne cepivu.
Če pa ti je to vse kar imaš...komot še naprej podpiraj Pfizerja/Moderno/....
Prepričan sem, da dela v tvoje dobro.


Dejansko se boš čez nekaj časa - morda čez leta - pogledal v ogledalo in se vprašal, koliko ljudi je zaradi tvojih neumnih attention whore postov, kjer ni drugega kot laži in neumno natolcevanje, resno zbolelo in umrlo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

multivac ::

Pogledal se bom v ogledalo in potrepljal po rami, v znanju, da sem rešil kup ljudi pred sovražnim prevzemom naših dežel.
Umrlo pa jih bo nekje 0,05% v najhujšem primeru. Skratka, niti top 10.

Ti pa vem, da se v ogledalo ne gledaš.

zmaugy ::

multivac je izjavil:

Pogledal se bom v ogledalo in potrepljal po rami, v znanju, da sem rešil kup ljudi pred sovražnim prevzemom naših dežel.
Umrlo pa jih bo nekje 0,05% v najhujšem primeru. Skratka, niti top 10.

Ti pa vem, da se v ogledalo ne gledaš.

Še nekdo, ki ni ravno dober v pisnem izražanju. Intelektualec od glave do pete.:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

multivac ::

Zgleda, da sva mi dva zaključila. Uživaj še naprej.
Aja, sem slišal, da bo Pfizer imel critical race theory seminar v HR, za vse zaposlene in zunanje izvajalce. Ne zamudit zmaugy, povej še juretu in Benu, že ki si, manjši potni stroški...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

zmaugy ::

multivac je izjavil:

Zgleda, da sva mi dva zaključila. Uživaj še naprej.
Aja, sem slišal, da bo Pfizer imel critical race theory seminar v HR, za vse zaposlene in zunanje izvajalce. Ne zamudit zmaugy, povej še juretu in Benu, že ki si, manjši potni stroški...


A spet sva zaključila? Oh, prazne obljube…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Reycis ::

Tole sicer (še) ni prisilno cepljenje je pa že krepka spodbuda. Jaz sem to pričakoval in napovedoval že lansko leto. Dejansko so se igre lakote šele začele in pritisk, da se cepimo se bo samo še povečeval. Dejansko je to šele začetek in na koncu pričakujem, da se jih bo na koncu vseeno velika večina cepila.

Naprimer imam enega znanca, ki dela v zdravstvu in verjame, da bodo vsi cepljeni v roku nekaj let mrtvi. Zdaj je kljub temu zavihal rokav, ker so jim zagrozili, da hitri testi morda ne bodo več brezplačni. Torej rajši sprejme, da bo crknil čez par let kot pa da bi danes nekaj spremenil. Kot mi je nekoč on sam rekel spoznanje iz svoje stroke: velika večina težkih bolnikov ni pripravljena spremeniti svojega načina življenja, ki bi jim lahko korenito podaljšal življenje.

To bodo še igre lakote v pravem pomenu besede. Dejanske prisile ne bo, bo pa zelo velik ekonomski in socialni pritisk. Obljubljajo nam vrnitev v staro normalno življenje, če se nas le dovolj cepi in kot sem že v prejšnjem odstavku povedal: velika večina rajši crkne kot pa v življenju naredi neko spremembo. In za nas, ki nameravamo ostati necepljeni so pred nami velike spremembe. Jaz sem na to pripravljen. A tudi konformisti, ki so se cepili svojega starega življenja ne bodo več nikoli dobili nazaj. Nikoli!
Diversity is our greatest strength

BCSman ::

snezak21 je izjavil:

BCSman je izjavil:

Država časti cepivo. Cepivo dokazano zmanjša probleme s covidom. Če ga nočeš, si zdravljenje morebitne okužbe financiraj sam.
Avtomobilsko zavarovanje je obvezno. Nihče se ne buni zaradi tega. Lahko se izogneš zavarovanju, a potem do zadnjega centa vse posledice financiraš sam, vključno s kaznijo.
Zavarovanje proti covidu (s cepivom) tudi postaja počasi obvezno, kot vidimo v nekaterih državah.
Očitno so neki razlogi, zakaj nekaj postane obvezno?

Ko bos dovolj star, da bos naredil vozniski izpit, ti bo, vsaj upam da ti bo, postalo jasno zakaj je obvezno avtomobilsko zavarovanje. Definitivno ni za kritje zdravljenja tvojih poskodb v avtomobilski nesreci. In ker vozna ni obvezna, se placilo posledic prometne nesrece prenese na udelezene.... 100% samoplacnisko.
Cigarete, nezdrava prehrana, pijaca itd. tudi niso obvezne, torej je zdravljenje posledic le tega tudi placljivo? Ja? Aja raje ne, kajne?


Avtomobilsko zavarovanje je obvezno zato, ker bi drugace ogromno povzrociteljev nesrec bankrotiralo, zrtve pa ne bi nikoli dobile (vse) skode poplacane. Veliko ljudi enostavno ne bi zavarovalo avta, da bi prihranili denar, mislec da se njim ne more nic zgoditi. Zato je vmes posegla drzava s prisilo.
Podobno se bo zgodilo s cepljenjem. Ljudi bo na aktiven ali pasiven nacin prisilila v cepljenje, ker necepljeni prinasajo prevec potencialnih negativnih posledic.
Cigarete in pretirane kolicine nezdrave hrane koznumirajo dusevno slabse razviti ljudje, od teh ne moremo zahtevati vracila denarja, saj gre namrec za dusevne bolnike.

PrihajaNodi ::

Reycis je izjavil:

Tole sicer (še) ni prisilno cepljenje je pa že krepka spodbuda. Jaz sem to pričakoval in napovedoval že lansko leto. Dejansko so se igre lakote šele začele in pritisk, da se cepimo se bo samo še povečeval. Dejansko je to šele začetek in na koncu pričakujem, da se jih bo na koncu vseeno velika večina cepila.

Naprimer imam enega znanca, ki dela v zdravstvu in verjame, da bodo vsi cepljeni v roku nekaj let mrtvi. Zdaj je kljub temu zavihal rokav, ker so jim zagrozili, da hitri testi morda ne bodo več brezplačni. Torej rajši sprejme, da bo crknil čez par let kot pa da bi danes nekaj spremenil. Kot mi je nekoč on sam rekel spoznanje iz svoje stroke: velika večina težkih bolnikov ni pripravljena spremeniti svojega načina življenja, ki bi jim lahko korenito podaljšal življenje.

To bodo še igre lakote v pravem pomenu besede. Dejanske prisile ne bo, bo pa zelo velik ekonomski in socialni pritisk. Obljubljajo nam vrnitev v staro normalno življenje, če se nas le dovolj cepi in kot sem že v prejšnjem odstavku povedal: velika večina rajši crkne kot pa v življenju naredi neko spremembo. In za nas, ki nameravamo ostati necepljeni so pred nami velike spremembe. Jaz sem na to pripravljen. A tudi konformisti, ki so se cepili svojega starega življenja ne bodo več nikoli dobili nazaj. Nikoli!


Iz tvojih ust v bozja usesa. Da imam zensko, ki se cepi, ji dam kovcke pred vrata pa pokaj. Oseba brez kriticnega razmisljanja je zame no go. Ne rabis biti biokemik, da ugotovis da nekaj ne stima.

Avtomobilsko zavarovanje je obvezno zato, ker bi drugace ogromno povzrociteljev nesrec bankrotiralo, zrtve pa ne bi nikoli dobile (vse) skode poplacane. Veliko ljudi enostavno ne bi zavarovalo avta, da bi prihranili denar, mislec da se njim ne more nic zgoditi. Zato je vmes posegla drzava s prisilo.
Podobno se bo zgodilo s cepljenjem. Ljudi bo na aktiven ali pasiven nacin prisilila v cepljenje, ker necepljeni prinasajo prevec potencialnih negativnih posledic.
Cigarete in pretirane kolicine nezdrave hrane koznumirajo dusevno slabse razviti ljudje, od teh ne moremo zahtevati vracila denarja, saj gre namrec za dusevne bolnike.


Obratno, zdravstveno zavarovanje sem prisiljen placevati, zdravnisko podporo pa dobim cez 10 let. Lahko zahtevam vracilo denarja? Saj glede na izjave, ne bi bilo nic narobe ce cepljene pobere, pac tako je. Zgodovina je ze pokazala svoj model obnasanja. Kaj drzava zeli in kaj je dobro za ljudi sta dva razlicna pojma.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

walden ::

Ne rabis biti biokemik, da ugotovis da nekaj ne stima.

 DK

DK

multivac ::

Reycis je izjavil:

Tole sicer (še) ni prisilno cepljenje je pa že krepka spodbuda. Jaz sem to pričakoval in napovedoval že lansko leto. Dejansko so se igre lakote šele začele in pritisk, da se cepimo se bo samo še povečeval. Dejansko je to šele začetek in na koncu pričakujem, da se jih bo na koncu vseeno velika večina cepila.

Naprimer imam enega znanca, ki dela v zdravstvu in verjame, da bodo vsi cepljeni v roku nekaj let mrtvi. Zdaj je kljub temu zavihal rokav, ker so jim zagrozili, da hitri testi morda ne bodo več brezplačni. Torej rajši sprejme, da bo crknil čez par let kot pa da bi danes nekaj spremenil. Kot mi je nekoč on sam rekel spoznanje iz svoje stroke: velika večina težkih bolnikov ni pripravljena spremeniti svojega načina življenja, ki bi jim lahko korenito podaljšal življenje.

To bodo še igre lakote v pravem pomenu besede. Dejanske prisile ne bo, bo pa zelo velik ekonomski in socialni pritisk. Obljubljajo nam vrnitev v staro normalno življenje, če se nas le dovolj cepi in kot sem že v prejšnjem odstavku povedal: velika večina rajši crkne kot pa v življenju naredi neko spremembo. In za nas, ki nameravamo ostati necepljeni so pred nami velike spremembe. Jaz sem na to pripravljen. A tudi konformisti, ki so se cepili svojega starega življenja ne bodo več nikoli dobili nazaj. Nikoli!


Res je.
Ko te na vsak možen način silijo, da si to vbrizgaš, brez da je obvezno oz. da prevzamejo odgovornost...potem veš, da tu nekaj smrdi.

Zadeva je daleč od pristnosti. Ta pandemija je pretežno fejk, vrjeti, da pa so cepiva prava je butasto in nevarno.

GrX ::

Zanimivo, vsi ki so proti lockdownu, vsako popoldne že vsaj tri dni zapored pisarijo v corona temah... Sem mislil, da ste zunaj na zraku in soncu.

No, čez dva meseca boste zopet tukaj pisali. Takrat v 100-ti corona temi.
««
4 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96884992 (23180) OutOfTheBox

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756599 (51810) RedDrake

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33231249 (26481) zmist

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30431644 (27422) zmaugy

Več podobnih tem