» »

Prisilno cepljenje

Prisilno cepljenje

««
5 / 14
»»

multivac ::

GrX je izjavil:

Zanimivo, vsi ki so proti lockdownu, vsako popoldne že vsaj tri dni zapored pisarijo v corona temah... Sem mislil, da ste zunaj na zraku in soncu.

No, čez dva meseca boste zopet tukaj pisali. Takrat v 100-ti corona temi.


Si že kdaj slišal za mobilne naprave?

dild0idis ::

Nodi in multivac, a sta že dobila zahvalno pismo od kriptoprevarantov?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

GrX je izjavil:

Zanimivo, vsi ki so proti lockdownu, vsako popoldne že vsaj tri dni zapored pisarijo v corona temah... Sem mislil, da ste zunaj na zraku in soncu.

No, čez dva meseca boste zopet tukaj pisali. Takrat v 100-ti corona temi.


Jasno. Kokice so nastimane. V roku dveh let pricakujem rezultate cepiv. Ali stranski efekti ali pa mogoce kaj vec. Upam na slednje. Bivsa je cepljenja. Tako da drzim pesti da smo antivaxerji v pravu.

dild0idis je izjavil:

Nodi in multivac, a sta že dobila zahvalno pismo od kriptoprevarantov?

Kripto mi je prinesel lepe zasluzke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

multivac je izjavil:

GrX je izjavil:

Zanimivo, vsi ki so proti lockdownu, vsako popoldne že vsaj tri dni zapored pisarijo v corona temah... Sem mislil, da ste zunaj na zraku in soncu.

No, čez dva meseca boste zopet tukaj pisali. Takrat v 100-ti corona temi.


Si že kdaj slišal za mobilne naprave?


A ti znaš mogoče to logiko razložit?

Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...

To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.

A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?

Mi lahko kak antiwaxer bolje razloži?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...

To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.

A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?

Mi lahko kak antiwaxer bolje razloži?


Ja lahko:
Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...

To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.

A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?

Mi lahko kak antiwaxer bolje razloži?

Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...

To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.

A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?

Lahko. Poglej si video in prizgi cik. Bos imrl vsaj kaj od tega kot pravijo zdravniki:
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

dild0idis je izjavil:

multivac je izjavil:

GrX je izjavil:

Zanimivo, vsi ki so proti lockdownu, vsako popoldne že vsaj tri dni zapored pisarijo v corona temah... Sem mislil, da ste zunaj na zraku in soncu.

No, čez dva meseca boste zopet tukaj pisali. Takrat v 100-ti corona temi.


Si že kdaj slišal za mobilne naprave?


A ti znaš mogoče to logiko razložit?

Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...

To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.

A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?

Mi lahko kak antiwaxer bolje razloži?


Ne trdim, da je plan nujno eksterminacija populacije. Dovolj je že, da naredi štalo.
Osebno bolj vrjamem, da je plan destabilizirati zahod.



Bleferska kuzla, ki nima nikakršne pripadnosti NZ, pravi, da je ona edini pravi vir informaciji?

Hmm seveda. Ta pandemija je čista ko solza ane.

multivac ::

Nekdo je omenjal illuminatije:



Hehe...kaj pravite, nas samo trolajo iz visokih položajev?

Raptor F16 ::

;-) je izjavil:


Nevem ce sem narcisoid, ampak se iz odgovornosti do drugih ne bom cepil.


Narcisoid mogoče nisi, razmišljaš pa zelo neumno.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

multivac ::

Zakaj?
V trenutni situaciji je to najbolj varna opcija.

Fejk pandemija nujno pomeni tudi fejk cepiva.
Obnašamo se zgolj preudarno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

POzdravljeni,

Vem, da je to ze n-tema o cepljenju. Na zacetku je slo-tech kar mocno cenzuriral vse, ki smo bili proti cepljenju, saj gre za res "smrtonosni" virus. Sedaj lahko vidimo, da se je zacelo prisilno cepljenje.

Tisti, ki ne zelite prijeti eksperimentalnega cepiva, kako se boste soocali s tem? Je "back up" nacrt pripravljen? Katera bo naslednja drzava po Latviji, ki bo prisilno zacela cepiti ljudi.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Nihce te ne sili, da se cepis. Kot te nihce ne sili, da znas uporabljati racunalnik. Samo pac opcij, ki jih imas na voljo bos imel malo manj.

multivac je izjavil:

Zakaj?
V trenutni situaciji je to najbolj varna opcija.

Fejk pandemija nujno pomeni tudi fejk cepiva.
Obnašamo se zgolj preudarno.


Ti kar vztrajaj. Na koncu bos lahko brez cepljenja samo se doma. Kar pa niti ni tako slabo, ze tako je prevec "cudnih" ljudi zunaj ustanov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

multivac ::

one-half je izjavil:


Ti kar vztrajaj. Na koncu bos lahko brez cepljenja samo se doma. Kar pa niti ni tako slabo, ze tako je prevec "cudnih" ljudi zunaj ustanov.


Nekako sem se že sprijaznil, da ne bom podpiral vaxx distopije.

V končni fazi je to tekoča stava.
Bomo videli kje bova jz in ti leta 2025.

Bodisi se boš ti meni smejal, bodisi jaz tebi.
(najvrjetneje se bo nama obema nekdo zgoraj smejal)

strawman ::

Mislim, da če se kdo res ne bo hotel cepiti, se pač ne bo.
PCT bo veljal dokler ne dosežemo neke precepljenosti, ki bo zadostna glede na aktualne seve in populacijo. Mogoče že jeseni, bolj verjetno spomladi.
Do takrat pa boste zgleda malo potrpeli, ostali doma, ali pa pač plačevali teste.

Raptor F16 ::

strawman je izjavil:

Mislim, da če se kdo res ne bo hotel cepiti, se pač ne bo.
PCT bo veljal dokler ne dosežemo neke precepljenosti, ki bo zadostna glede na aktualne seve in populacijo. Mogoče že jeseni, bolj verjetno spomladi.
Do takrat pa boste zgleda malo potrpeli, ostali doma, ali pa pač plačevali teste.


Za precepljenost je idealno 100% cepljenih.

V praksi številka pride do 95%

Nek minimum da se res lahko pogovarjamo o kolektivni precepljenosti pa je 90%.

Ne 80
Ne 70
Ne 60
Ne 50

Vsi morajo stremeti k temu da se gredo cepit. Ne pa da se šlepate na drugih.

To je tist paradoks ko cepivo postane žrtev lastnega uspeha. Ko se folk ne bi cepil ker so se že ostali.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

multivac ::

strawman je izjavil:

Mislim, da če se kdo res ne bo hotel cepiti, se pač ne bo.
PCT bo veljal dokler ne dosežemo neke precepljenosti, ki bo zadostna glede na aktualne seve in populacijo. Mogoče že jeseni, bolj verjetno spomladi.
Do takrat pa boste zgleda malo potrpeli, ostali doma, ali pa pač plačevali teste.


Zakaj mislim, da boš razočaran?


Pa še neki: če hočete vaxxerji povečat cepljenost, benajte razne zmaugije/fluxe/bene. Ti so največja anti reklama za cepiva. Ko pride vaxx neodločen in zagleda njihova sporočila se vrjetno res premisli.

Raptor F16 je izjavil:

strawman je izjavil:

Mislim, da če se kdo res ne bo hotel cepiti, se pač ne bo.
PCT bo veljal dokler ne dosežemo neke precepljenosti, ki bo zadostna glede na aktualne seve in populacijo. Mogoče že jeseni, bolj verjetno spomladi.
Do takrat pa boste zgleda malo potrpeli, ostali doma, ali pa pač plačevali teste.


Za precepljenost je idealno 100% cepljenih.

V praksi številka pride do 95%

Nek minimum da se res lahko pogovarjamo o kolektivni precepljenosti pa je 90%.

Ne 80
Ne 70
Ne 60
Ne 50

Vsi morajo stremeti k temu da se gredo cepit. Ne pa da se šlepate na drugih.

To je tist paradoks ko cepivo postane žrtev lastnega uspeha. Ko se folk ne bi cepil ker so se že ostali.


A mate kake verodostojne modele za to?
Zdi se mi, da bolj nekaj blodite v tri krasne.

Kot sem vam že miljonkrat povedat. Cepivo ne prepreči razmnoževanje virusa. Rezultat je, da virus postane takoj odporen na cepivo in se širi naprej.

Tudi 100% precepljenost ne bi delovala. Ne more.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Raptor F16 ::

multivac je izjavil:



A mate kake verodostojne modele za to?
Zdi se mi, da bolj nekaj blodite v tri krasne.

Kot sem vam že miljonkrat povedat. Cepivo ne prepreči razmnoževanje virusa. Rezultat je, da virus postane takoj odporen na cepivo in se širi naprej.

Tudi 100% precepljenost ne bi delovala. Ne more.


Na, pogovarjaj se z dlanjo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

multivac ::

Na irskem se dogaja masovni protest proti (P)C(T) ukrepom za vstov v pube.
A mediji že kaj pišejo?

Raptor F16 je izjavil:

multivac je izjavil:



A mate kake verodostojne modele za to?
Zdi se mi, da bolj nekaj blodite v tri krasne.

Kot sem vam že miljonkrat povedat. Cepivo ne prepreči razmnoževanje virusa. Rezultat je, da virus postane takoj odporen na cepivo in se širi naprej.

Tudi 100% precepljenost ne bi delovala. Ne more.


Na, pogovarjaj se z dlanjo.


Bom. Morda bo kaj več razumela kot glava.

Protesti tudi v grčiji in avstraliji.

Slovenci, bomo tudi mi kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

feryz ::

Zakaj bi pa plačevali teste? Ko boš rabil test, se boš slabo počutil in skočil do dohtarja.
PCR velja 3 dni, hitri samo 2. Torej je to boljša opcija. Pa še čakati ni treba v vrsti. Te naročijo na uro.

FlyingBee ::

vnetidebater je izjavil:

Kaj paničariš. Natanko mi razloži tvoje stališče, predvidevaj da nevem nič niti o cepivih niti o virusu. Ravnokar sem vstal iz kome.

Go.

Svoje, ne tvoje.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

multivac ::

Sveže
https://www.24ur.com/novice/korona/jans...

Višjegrajc, hvaljeni desničar in branitelj slovenske nacije...se strinja z globohomo tehnokratsko EU in njenimi priporočili?
Kdo bi si mislil, da se bom toliko smejal zadnji dve leti.

Skratka, vzemite cepivo ljudje. Ursula je vredna zaupanja. Cepiva so vaša odrešitev, svoboda. Še Janezek se strinja.

Okuženi z delto, imate odlično poslovno priložnost. Necepljeni vam bomo morda plačevali 50€ na glavo za prekužbo.
Dajte napisat svoj linkedin, da vas najdemo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Webmojster ::

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa plačevali teste? Ko boš rabil test, se boš slabo počutil in skočil do dohtarja.
PCR velja 3 dni, hitri samo 2. Torej je to boljša opcija. Pa še čakati ni treba v vrsti. Te naročijo na uro.


Torej se boš na 3 dni naročal k dohtarju, potem se še vozil na PCR test, ga opravil, čakal na izvide, dokumente.. in to vsake 3 dni :)

To še bo zanimivo.

Telbanc ::

Necepljenih nas je zaenkrat 60%, stranke ki bi vsaj namignila da nas razume, pa ni. In ki bi jo lah volili.

Ni nobenega junaka? Pri tem ne mislim raznih pacijentov, ki pozivajo na špukanje in ostale svinjarije, ampak kako kredibilno osebo.

Sicer bo zanimivo videt, kak bojo reagirali v zdravstvu. Sploh medicinske sestre.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

FoxKnox ::

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa plačevali teste? Ko boš rabil test, se boš slabo počutil in skočil do dohtarja.
PCR velja 3 dni, hitri samo 2. Torej je to boljša opcija. Pa še čakati ni treba v vrsti. Te naročijo na uro.

Nenene,zdravnik te bo vprašal ali greš na samoplačniški pcr test ali te pošlje v 10 dnevno karanteno.Saj si vendar imel možnost brezplačnega cepljenja.Sam si kriv, da si zbolel.Osebna odgovornost pa to.

multivac ::

V bistvu kar se tiče zaposlitve. Delodajalec mora financirati stroške testa.
Če ne, mu nisi nobenega testa dolžen. Lahko pa te odpusti, če si pogrešljiv. Pripravite odvetnike fantje in punce.


Glede strank. Ne bom zbirčen. Resni.ca
Čeprav ni veliko možnosti za zmago, ker je premajhna.

Problem je ker gre za vsee-evropsko zaroto. Težko bo izbirat. Bomo videli kaj pravijo programi ko bo čas.

kriptobog ::

dild0idis je izjavil:

multivac je izjavil:

GrX je izjavil:

Zanimivo, vsi ki so proti lockdownu, vsako popoldne že vsaj tri dni zapored pisarijo v corona temah... Sem mislil, da ste zunaj na zraku in soncu.

No, čez dva meseca boste zopet tukaj pisali. Takrat v 100-ti corona temi.


Si že kdaj slišal za mobilne naprave?


A ti znaš mogoče to logiko razložit?

Cepili smo že 3,5 milijarde ljudi, večino teh ljudi je višje izobraženih, zdravniki in medicinski delavci bodo morali biti nujno cepljeni...

To je ta master plan t.i. "Iluminatijev", da zmanjšamo populacijo (glede na to, da je cepivo ekspiremntalno in se govori o depopulaciji), obenem pa se še znebimo izobraženih in zdravstvenih delavcev, ostane pa neizobražena delovna sila, ki jo bomo zamenjali z roboti.

A pravilno razumem logiko antiwaxerjev?

Mi lahko kak antiwaxer bolje razloži?


Lahko. Jebe se mi za te vase flath earth teorije. Sam sem prebolel in kar nekaj znancev tudi. Vse je bilo bolj kot ne prehlad. Zakaj bi se cepil proti prehladu? Cepi naj se kdor se zeli in rizicna skupina.

multivac ::

Ponavljam. Zgodba, kako so nas vlade prisilile v cepljenje z gensko terapijo, ki ni niti še zaključila prve klinične faze, zaradi virusa, ki po lastnih besedah, ima simptome prehlada...

...bo zapisano v zgodovino.

Dajte ponotranjit kar sem povedal.
O tem se bo še dolgo časa govorilo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

@Nodi:

Da imam zensko


Ja Nodi, v klet nobena ne bo prišla prostovoljno…>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Na irskem se dogaja masovni protest proti (P)C(T) ukrepom za vstov v pube.
A mediji že kaj pišejo?

Raptor F16 je izjavil:

multivac je izjavil:



A mate kake verodostojne modele za to?
Zdi se mi, da bolj nekaj blodite v tri krasne.

Kot sem vam že miljonkrat povedat. Cepivo ne prepreči razmnoževanje virusa. Rezultat je, da virus postane takoj odporen na cepivo in se širi naprej.

Tudi 100% precepljenost ne bi delovala. Ne more.


Na, pogovarjaj se z dlanjo.


Bom. Morda bo kaj več razumela kot glava.

Protesti tudi v grčiji in avstraliji.

Slovenci, bomo tudi mi kaj?


Ne. Tako kot te tudi odfukajo ce prides defekten nazaj h njim po cepljenju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Bojim se da res. Stoletja nadvlade zunanjih sil so nas gensko degradirale v pridne ovčke.
Prej sprejmemo doživljensko tresavico ali poškodbo srca kot pa it na ulico za svoje pravice in svobodo.


Prislina genska terapija.
Virus s simptomi prehlada.

Naj se ve.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Ponavljam. Zgodba, kako so nas vlade prisilile v cepljenje z gensko terapijo, ki ni niti še zaključila prve klinične faze, zaradi virusa, ki po lastnih besedah, ima simptome prehlada...

...bo zapisano v zgodovino.

Dajte ponotranjit kar sem povedal.
O tem se bo še dolgo časa govorilo.


Priviligirani bogati pa na otokih brez restrikcij. Kdo to pise o tem?

multivac je izjavil:

Bojim se da res. Stoletja nadvlade zunanjih sil so nas gensko degradirale v pridne ovčke.
Prej sprejmemo doživljensko tresavico ali poškodbo srca kot pa it na ulico za svoje pravice in svobodo.


Prislina genska terapija.
Virus s simptomi prehlada.

Naj se ve.


Upajmo, da jih dobrsen odstotek zdela, ker naravna selekcijja ne itak ze nehal delovati kot bi morala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Tko nekako.
Aja...pa od kdaj vatikan in dolvodno Janez Puklavi podpira cepljenje z gensko terapijo?
A ni kao nedotakljivost telesa, sveta?

Ko še papež javno podpira globohomo Pfizer zvarke, potem veš, da smo v kurcu.

zmaugy ::

Telbanc je izjavil:

Necepljenih nas je zaenkrat 60%, stranke ki bi vsaj namignila da nas razume, pa ni. In ki bi jo lah volili.

Ni nobenega junaka? Pri tem ne mislim raznih pacijentov, ki pozivajo na špukanje in ostale svinjarije, ampak kako kredibilno osebo.

Sicer bo zanimivo videt, kak bojo reagirali v zdravstvu. Sploh medicinske sestre.

Razočaranje, Telbanc, pa tako si fafljal, da se boš cepil s Sputnikom. Kaj je, Putin njet harašo?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ubermensch ::

Bravo, pametna poteza in korak v pravo smer.

Konec preseravanja z brezplačnimi testi, ki jih plačujemo tistim "prepametnim" s končano osnovno šolo ali kakim družboslovnim faksom, ki se "že ne bodo cepili" in so najbolj glasni po fejstbukih.

Zdaj ima vsak možnost cepljenja, lahko celo izbiraš cepivo (čeprav večina itak nima pojma o čem se gre, ampak ajde nek filing svobode daš folku kar je okej), lahko izbiraš datume. Ni da ni. Ampak eni še vedno bremzajo vse skupaj, ker ima vsak debil dandanes platformo za izražanje in okoli sebe na tisoče drugih debilov, ki mu dajejo samozavest s podporo na fejstbukih. Dolgočasni članki in stari bledi očalarji znanstveniki, ki se že 40 let drkajo z raziskovanjem na svojem področju pa seveda nikomur niso zanimivi.

Torej. Lahko se cepiš, kar je nedvomno najboljša rešitev. Če se nočeš si boš pač tedensko plačeval teste, jebiga. Odločitev je tvoja. Ne pa pričakovat, da te bo v tvojih egoističnih in paranoičnih potezah podpirala cela država.

Jaz bi sicer poleg PCT in plačljivega testiranja, še uvedel plačljivo zdravljenje iz lastnega žepa v bolniščnici za vse "tapametne" necepljene, ki bodo potrebovali zdravljenje na intenzivi in potem sprostil popolnoma vse omejitve povezane s korono.

zmaugy ::

multivac je izjavil:

Bojim se da res. Stoletja nadvlade zunanjih sil so nas gensko degradirale v pridne ovčke.
Prej sprejmemo doživljensko tresavico ali poškodbo srca kot pa it na ulico za svoje pravice in svobodo.


Prislina genska terapija.
Virus s simptomi prehlada.

Naj se ve.

Spam spam spam, naj se ve, kaj je “vsebina” multivac bebljanja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

Torej. Lahko se cepiš, kar je nedvomno najboljša rešitev. Če se nočeš si boš pač tedensko plačeval teste, jebiga. Odločitev je tvoja. Ne pa pričakovat, da te bo v tvojih egoističnih in paranoičnih potezah podpirala cela država.


Jaz sem pripravljen:D ce boste cepljenci, cepali, cez 2 leti imam ze kokice prstimane. Drzava Vam bo pa v vas kurcev list zabelizila napake. To mi je sedaj smisel. Da nas danes napadejo svabi bi se cepljenci pridruzili njim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Ja ja cepiva je dovolj. Kaj pa če pride nov "grški" sev ali celo nova verzija Kronce? Pa smo spet na začetku z nabavo.

PrihajaNodi ::

lahko izbiraš datume. Ni da n


Se vec, v Romuniii dobis cevape, v zda krofe in zreb za miljon usd...

Miki N je izjavil:

Ja ja cepiva je dovolj. Kaj pa če pride nov "grški" sev ali celo nova verzija Kronce? Pa smo spet na začetku z nabavo.


Ja ne nismo, ker bo treba po cetrto dozo. Dam roko v ogenj da pride do tega. Obvezno 3 cepljenje! Potem se cetrto. Genska terapija se mora izvajati
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Ali pa una fora, ko je v Washingtonu DC en brezdomec zmagal žreb. Samo ni bil milijon ampak letna karta za metro LOL. Pa še v DC, kjer se brezdomce na metroju preganja na polno. :))

https://www.washingtonpost.com/dc-md-va...

zmaugy ::

Janša: Od sredine avgusta testiranje ne bo več brezplačno. Odgovornost je na posamezniku.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Kul Janšek, tudi slepa kura zrno najde.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

HappyPills ::

Tik

Tak.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Tik

Tak.


Jup, “partizani” bomo ostali. Nekateri smo vedeli kaj prihaja. Ti ze imas zeleni pasus?

LeQuack ::

zmaugy je izjavil:

Janša: Od sredine avgusta testiranje ne bo več brezplačno. Odgovornost je na posamezniku.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Kul Janšek, tudi slepa kura zrno najde.


Samo laže, cepljenje bo obvezno in odgovornost ni na posamezniku.
Quack !

VeganCyclist ::

Pikice se bojite. LOL

PrihajaNodi ::

VeganCyclist je izjavil:

Pikice se bojite. LOL


Ne, nacisticnih eksperimentov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

Eh zame je posel kot običajno. Ko si 1x cepljen je kot nebi blo nič. Antivexx rabi gledat kje je zastonj test, kam si ga mora vtaknt, kam ne sme it kam lahk gre itd.

Glede na to da je to tehnološki forum predalgam antivexxu da si naredi programček da boste bolj na tekočem kaj lahko počnete kaj ne in kje vas bodo vse odpustl.

Da ne bo potem ni vedela.

hr_natakar ::

Hrvaški mediji so poročali, da je najmanj cepljenih na ministrstvu za zdravje, ki je pristojno za kampanje za cepljenje in koordinacijo cepljenja.
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

zanimivo

kriptobog ::

ubermensch je izjavil:

Bravo, pametna poteza in korak v pravo smer.

Konec preseravanja z brezplačnimi testi, ki jih plačujemo tistim "prepametnim" s končano osnovno šolo ali kakim družboslovnim faksom, ki se "že ne bodo cepili" in so najbolj glasni po fejstbukih.

Zdaj ima vsak možnost cepljenja, lahko celo izbiraš cepivo (čeprav večina itak nima pojma o čem se gre, ampak ajde nek filing svobode daš folku kar je okej), lahko izbiraš datume. Ni da ni. Ampak eni še vedno bremzajo vse skupaj, ker ima vsak debil dandanes platformo za izražanje in okoli sebe na tisoče drugih debilov, ki mu dajejo samozavest s podporo na fejstbukih. Dolgočasni članki in stari bledi očalarji znanstveniki, ki se že 40 let drkajo z raziskovanjem na svojem področju pa seveda nikomur niso zanimivi.

Torej. Lahko se cepiš, kar je nedvomno najboljša rešitev. Če se nočeš si boš pač tedensko plačeval teste, jebiga. Odločitev je tvoja. Ne pa pričakovat, da te bo v tvojih egoističnih in paranoičnih potezah podpirala cela država.

Jaz bi sicer poleg PCT in plačljivega testiranja, še uvedel plačljivo zdravljenje iz lastnega žepa v bolniščnici za vse "tapametne" necepljene, ki bodo potrebovali zdravljenje na intenzivi in potem sprostil popolnoma vse omejitve povezane s korono.


Lol. Prebolelost ti kot kaze, da se boljso zascito.
Pac sprijazni se da je svobodna odlocitev. Kdor se zeli cepiti proti prehladu naj se cepi, kdor se pa ne zeli naj se pac ne. Kaj te tolk boli kurac zakaj se nekdo ne zeli cepiti. Pac ti si se cepil, ok, to je pa to. Ne rabis zdaj na juris proti vsem, ki niso storili isto kot ti.

HappyPills je izjavil:

Eh zame je posel kot običajno. Ko si 1x cepljen je kot nebi blo nič. Antivexx rabi gledat kje je zastonj test, kam si ga mora vtaknt, kam ne sme it kam lahk gre itd.

Glede na to da je to tehnološki forum predalgam antivexxu da si naredi programček da boste bolj na tekočem kaj lahko počnete kaj ne in kje vas bodo vse odpustl.

Da ne bo potem ni vedela.


Ali pa pac placas. Big deal. V vecjih firma imajo pa itak znotraj firme organizirana testiranja. Po vsej verjernosti se bo pa dolk pac nalasc prekuzeval in ne bodo rabili testa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

JanK ::

multivac je izjavil:


Tk, da odgovor je jasen. Prisilno cepljenje z nepotrjenim cepivom za virus ranga gripe je zločin proti človeštvu.
Vsi ki to propagirajo so zločinci proti človeštvu.


Ne bluzi.

Leta 2019 je v Evropi za gripo umrlo 4200 ljudi, pri cemer je jasno, da so tudi tukaj vkljuceni tisti s pridruzenimi boleznimi.

Leta 2020 in v prvi polovici 2021 je bilo stevilo preseznih smrti v Evropi v povprecju 351188 na leto

Razmerje je 1:85...
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanK ()

multivac ::

ubermensch je izjavil:

Bravo, pametna poteza in korak v pravo smer.

Konec preseravanja z brezplačnimi testi, ki jih plačujemo tistim "prepametnim" s končano osnovno šolo ali kakim družboslovnim faksom, ki se "že ne bodo cepili" in so najbolj glasni po fejstbukih.

Zdaj ima vsak možnost cepljenja, lahko celo izbiraš cepivo (čeprav večina itak nima pojma o čem se gre, ampak ajde nek filing svobode daš folku kar je okej), lahko izbiraš datume. Ni da ni. Ampak eni še vedno bremzajo vse skupaj, ker ima vsak debil dandanes platformo za izražanje in okoli sebe na tisoče drugih debilov, ki mu dajejo samozavest s podporo na fejstbukih. Dolgočasni članki in stari bledi očalarji znanstveniki, ki se že 40 let drkajo z raziskovanjem na svojem področju pa seveda nikomur niso zanimivi.

Torej. Lahko se cepiš, kar je nedvomno najboljša rešitev. Če se nočeš si boš pač tedensko plačeval teste, jebiga. Odločitev je tvoja. Ne pa pričakovat, da te bo v tvojih egoističnih in paranoičnih potezah podpirala cela država.

Jaz bi sicer poleg PCT in plačljivega testiranja, še uvedel plačljivo zdravljenje iz lastnega žepa v bolniščnici za vse "tapametne" necepljene, ki bodo potrebovali zdravljenje na intenzivi in potem sprostil popolnoma vse omejitve povezane s korono.


Več smo vam dali za ta lažna cepiva kot vi za teste.
Kdaj dobim povrnjeno?

JanK je izjavil:

multivac je izjavil:


Tk, da odgovor je jasen. Prisilno cepljenje z nepotrjenim cepivom za virus ranga gripe je zločin proti človeštvu.
Vsi ki to propagirajo so zločinci proti človeštvu.


Ne bluzi.

Leta 2019 je v Evropi za gripo umrlo 4200 ljudi (https://ec.europa.eu/eurostat/web/produ..., pri cemer je jasno, da so tudi tukaj vkljuceni tisti s pridruzenimi boleznimi.

Leta 2020 in v prvi polovici 2021 je bilo stevilo preseznih smrti v Evropi v povprecju 351188 na leto (https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps...

Razmerje je 1:85...


Vemo kako so bile presežne smrti v deželah z manj ukrepov. Približno na letni ravni.
Če pa so ostali vladarji kot janez pobijali svoje pa ne odgovarjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

one-half ::

multivac je izjavil:

one-half je izjavil:


Ti kar vztrajaj. Na koncu bos lahko brez cepljenja samo se doma. Kar pa niti ni tako slabo, ze tako je prevec "cudnih" ljudi zunaj ustanov.


Nekako sem se že sprijaznil, da ne bom podpiral vaxx distopije.

V končni fazi je to tekoča stava.
Bomo videli kje bova jz in ti leta 2025.

Bodisi se boš ti meni smejal, bodisi jaz tebi.
(najvrjetneje se bo nama obema nekdo zgoraj smejal)


Pozabil bom nate "dok kazes keks" pa ne do leta 2025 ampak do jutra. Antivaxerji ste samo zabavni kekci, enako kot flateartherji.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hr_natakar ::

JanK je izjavil:

multivac je izjavil:


Tk, da odgovor je jasen. Prisilno cepljenje z nepotrjenim cepivom za virus ranga gripe je zločin proti človeštvu.
Vsi ki to propagirajo so zločinci proti človeštvu.


Ne bluzi.

Leta 2019 je v Evropi za gripo umrlo 4200 ljudi, pri cemer je jasno, da so tudi tukaj vkljuceni tisti s pridruzenimi boleznimi.

Leta 2020 in v prvi polovici 2021 je bilo stevilo preseznih smrti v Evropi v povprecju 351188 na leto

Razmerje je 1:85...

na podlagi cesa izhaja tvoja statistika? Ali je to na podlagi nezanesljivih testerjev? Kako ves, da so to zanesljivi podatki? Kako ves iz cesa pride presezek letnih smrti? Ce v bolnisnice niso sprejemal ljudi, oziroma je bilo omejeno.

Zgodovina sprememb…

««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96887558 (25746) OutOfTheBox

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47758254 (53465) RedDrake

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33232033 (27265) zmist

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30432308 (28086) zmaugy

Več podobnih tem