» »

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila

««
7 / 7
»
»»

Bwaze6 ::

SuperKripto je izjavil:

drgac pa o tem kar pisem, govori ogromno drugih ljudi, to bo scasoma postala normalna debata. poglej samo kanal balkan info pa podobne kanale. Ce vam do zdaj v casu korona zavajanj ni kapnilo, da nekaj ne stima, potem vprasanje kdaj vam bo.


Lepo, da priznaš, da je tvoje nabijanje nenormalna debata. In ne, motiš se, tudi če vas bo nekaj več, bodo trapaste teorije, psevdoznanost in šarlatanstvo ostale posmeha vredne nenormalne debate.

Ampak za to si prosim odpri svojo temo. Pa boš videl, koliko ljudi v resnici zanima to tvoje nabijanje v prazno.

SuperKripto ::

Elite uporabljajo skrito znanje ze od nekdaj, imajo zasebne sole in drustva. Vas pa v javnih solah ucijo, da je to psevdoznanost in tako izlocijo konkurenco. Vi pa kot slepi verniki verjamete, namest da bi sli prevrjat ce kaj iz tiste psevdoznanosti drzi. lastijo si medije, kjer tudi perejo mozgane, recimo s tistimi neumnimi horoskopi, z namenom, da ljudje dobijo vtis, da se gre za neumno stvar. V bistvu je tist horoskop v revijah eno samo zavajanje in dalec od prave astrologije.

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

Ce ne verjames niti svoji mami, enostavno lahko vsak preveri z izventelesnim potovanjem prek meditacije. Seveda to znajo samo doloceni ljudje, ki so razvili svojo zavest na doloceno visjo stopnjo. Kar hitro lahko ugotovijo, kdo laze in kdo ne. Zacuda vsi beli magi govorijo informacije, ki se nekak ne ujemajo z uradno verzijo. Videoposnetek, ki sem ga dal je samo en primer izmed stevilnih. Zda in sovjetska zveza, zdaj je tudi uradno, da so se dolga leta ukvarjal in financiral poskuse na podrocju parapsihologije. Nekdaj zaupni dokumenti iz 70 let so zdaj javno dostopni za javnost.


ROFLMAO! Kaj pa če je na hiši kovinska streha in je onemogočeno potovanje preko čakre?
Kako pa “beli magi” vzdržujejo svojo “belino”? A se skrivajo pred soncem, morda uporabljajo posebne kreme?

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Ben Dover ::

SuperKripto je izjavil:

itak, tvoje komentarje pa berejo in upostevajo samo ljudje z IQ nad 300. lol, Drgac to da se troli borite proti drugim je vrsta crne magije. pa opozorilo, da tisti, ki se ukvarjajo s crno magijo, da se jim lahko dvojno ali trojno vrne. Dokaz za to imas po celem svetu, v regijah kjer so se velik s tem ukvarjal.


Branje tvojih komentarjev pa niža IQ, DOKAZANO!!!

SuperKripto ::

tako kot pasta za zobe s flouridom, s katero si vsak dan umivas zobe, veckrat. Znizuje ti IQ, otezuje duhovni napredek, potem pa nasedes na vabe, prodas duso za minljive nicvredne stvari

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

SuperKripto je izjavil:

tako kot pasta z zobe s flouridom, s katero si vsak dan umivas zobe, veckrat. Znizuje ti IQ, potem pa nasedes na vabe, prodas duso za minljive nicvredne stvari


Mam dost visokega, je treba mal zbit, da se lahko s tabo pogovarjam... A si ti slučajno iz Breznice?

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Samo izgovor. Se spuscas na dost nizji nivo, kot pa jaz. Samo zavajas in skusas manipulirat z besedami. Ti bos to pocel, dokler ne dozivis bumerang posledic (karma tako deluje) in se naucis, da ene stvari ni uredu pocet drugim. Ne sili druge v nekaj kar tudi sam priznas, da ne bos storil. Se bos ti cepil?

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

SuperKripto je izjavil:

Samo izgovor. Se spuscas na dost nizji nivo, kot pa jaz. Samo zavajas in skusas manipulirat z besedami. Ti bos to pocel, dokler ne dozivis bumerang posledic (karma tako deluje) in se naucis, da ene stvari ni uredu pocet drugim. Ne sili druge v nekaj kar tudi sam priznas, da ne bos storil. Se bos ti cepil?


Ka si fukjen, da me bodo prek čipov pol upravljali? Niti slučajno! Pa zob si tudi ne ščetkam, btw..

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Samo nevedni ljudje bodo poceli to kar ti pocnes. Ker so vzgojeni, nauceni neresnicne informacije. Samo tako se lahko ugotovi, kdo je resnicno duhoven brez da bi to pocel iz strahospostovanja ali pa religioznih obicajev. Pac ti si se odlocil za crno stran. Kar je tudi lahko pozitivno za evolucijo.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

HappyPills je izjavil:

Če pa sem paničen zdaj ko je feryz odkril tole RESNICO. Čisto sem šokiran da so to spregledali.
In sem šel googlat in je res 20 postov na facebooku trdi isto kot feryz! Mora biti res. Ker je tudi en k ma nov traktor to napisal.
Uuu, ti pa vse prebereš.
Ti povem še eno resnico? Več ljudi bo cepljenih, večji procent umrlih za korono, bo iz vrst cepljenih.
Ups, s korono, ne za ali zaradi korone. Zdaj je moderno tako. Odkar so cepiva.

Ben Dover ::

SuperKripto je izjavil:

Samo nevedni ljudje bodo poceli to kar ti pocnes. Ker so vzgojeni, nauceni neresnicne informacije. Samo tako se lahko ugotovi, kdo je resnicno duhoven brez da bi to pocel iz strahospostovanja ali pa religioznih obicajev. Pac ti si se odlocil za crno stran. Kar je tudi lahko pozitivno za evolucijo.


Hvala za kompliment!

SuperKripto ::

Moderatorji, zdaj pa lahko zbrisete moje off topic komentarje. Se strinjam z vami. Pac smo izkoristili mal odsotnost moderatorjev da lahko malo bolj svobodno debatiramo. V glavnem, seznanjeni ste z mojim mnenjem. Zdaj pa pocnite kar zelite. Nimate vec izgovorov, da vam nihce ni povedal kako deluje karma.

zmist ::

feryz je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Če pa sem paničen zdaj ko je feryz odkril tole RESNICO. Čisto sem šokiran da so to spregledali.
In sem šel googlat in je res 20 postov na facebooku trdi isto kot feryz! Mora biti res. Ker je tudi en k ma nov traktor to napisal.
Uuu, ti pa vse prebereš.
Ti povem še eno resnico? Več ljudi bo cepljenih, večji procent umrlih za korono, bo iz vrst cepljenih.
Ups, s korono, ne za ali zaradi korone. Zdaj je moderno tako. Odkar so cepiva.


Tako kot feryz pravi. Ne samo to, za vsakega okuzenega vaxerja bo umrlo se pol njegove familije, tisti pa, ki so ze v grobu, bojo umrli se enkrat, nato bojo vstali iz zemlje in naokrog hodili kot zombiji. To so znanstveno dokazana dejstva v UNICEF-MUSK-STARLINK str. 243. paragraf 2. Uraden dokument, pozrite se lockdownerji.

SuperKripto je izjavil:

itak, tvoje komentarje pa berejo in upostevajo samo ljudje z IQ nad 300. lol, Drgac to da se troli borite proti drugim je vrsta crne magije. pa opozorilo, da tisti, ki se ukvarjajo s crno magijo, da se jim lahko dvojno ali trojno vrne. Dokaz za to imas po celem svetu, v regijah kjer so se velik s tem ukvarjal.


Tako, le povej jim, crnomagijcem, v katastru se prav lepo vidi pentagram cez Ljubljano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Ben Dover ::

SuperKripto je izjavil:

Moderatorji, zdaj pa lahko zbrisete moje off topic komentarje. Se strinjam z vami. Pac smo izkoristili mal odsotnost moderatorjev da lahko malo bolj svobodno debatiramo. V glavnem, seznanjeni ste z mojim mnenjem. Zdaj pa pocnite kar zelite. Nimate vec izgovorov, da vam nihce ni povedal kako deluje karma.


Tvoje mnenje nam zelo veliko pomeni! Končno si nehal trolat.. a je popustilo? Mora bit pa močna zadeva, da takole strmoglaviš iz evforije..

Zgodovina sprememb…

zmist ::

Ben Dover je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Moderatorji, zdaj pa lahko zbrisete moje off topic komentarje. Se strinjam z vami. Pac smo izkoristili mal odsotnost moderatorjev da lahko malo bolj svobodno debatiramo. V glavnem, seznanjeni ste z mojim mnenjem. Zdaj pa pocnite kar zelite. Nimate vec izgovorov, da vam nihce ni povedal kako deluje karma.


Tvoje mnenje nam zelo veliko pomeni! Končno si nehal trolat.. a je popustilo? Mora bit pa močna zadeva, da takole strmoglaviš iz evforije..


Ni trolanje, te ljudje so res popolni idioti. Poglej si moje pogovore z njimi,v njihovem jeziku eno stran nazaj, samo zmist isci in potem beri njihove odgovore.

Zdaj bo verjetno probal z drugim nickom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

HappyPills ::

feryz je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Če pa sem paničen zdaj ko je feryz odkril tole RESNICO. Čisto sem šokiran da so to spregledali.
In sem šel googlat in je res 20 postov na facebooku trdi isto kot feryz! Mora biti res. Ker je tudi en k ma nov traktor to napisal.
Uuu, ti pa vse prebereš.
Ti povem še eno resnico? Več ljudi bo cepljenih, večji procent umrlih za korono, bo iz vrst cepljenih.
Ups, s korono, ne za ali zaradi korone. Zdaj je moderno tako. Odkar so cepiva.


Ja to je čisto nenormalno se strinjam. To je kokr v avtomobilih ko smo vsi pripasani in so zdaj vse žrtve pripasane. Kako za hudiča imamo lahko še varnostni pas če pa tolko ljudi umre!
To nič ne pomaga! Stran z varnostnimi pasovi!

Bwaze6 ::

SuperKripto je izjavil:

tako kot pasta za zobe s flouridom, s katero si vsak dan umivas zobe, veckrat. Znizuje ti IQ, otezuje duhovni napredek, potem pa nasedes na vabe, prodas duso za minljive nicvredne stvari


Se vidi. Do sem se voha tvoj zadah.

Daj se spelji že v svojo temo, popolnoma off topic nabijaš. Nekaj se hvališ s superiornim intelektom, pa ti niti tako osnoven podatek, večkrat razložen, ne pomaga.

Ben Dover ::

Kaj mu boš razlagal, on vse najde na BALKAN INFO! Res me mika, da bi naredil en "alternative" portal in začel ožemat bedake z raznimi kristali iz epoxy smole in pepelom iz vulkana! :))

In pol ti tak kreten reče, da nasedaš na vabe...

Zgodovina sprememb…

xxxul ::

HappyPills je izjavil:

Prebolevniki po cepljenju s cepivi mRNA verjetno dosmrtno zaščiteni
https://www.24ur.com/novice/korona/preb...


Science…
V raziskavo so vključili 14 oseb, med njimi osem prebolevnikov, ki so jih cepili z dvema odmerkoma cepiva Pfizer.

jshadlsa232 ::

xxxul je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prebolevniki po cepljenju s cepivi mRNA verjetno dosmrtno zaščiteni
https://www.24ur.com/novice/korona/preb...


Science…
V raziskavo so vključili 14 oseb, med njimi osem prebolevnikov, ki so jih cepili z dvema odmerkoma cepiva Pfizer.

🤣🤣

zmist ::

jshadlsa232 je izjavil:

xxxul je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prebolevniki po cepljenju s cepivi mRNA verjetno dosmrtno zaščiteni
https://www.24ur.com/novice/korona/preb...


Science…
V raziskavo so vključili 14 oseb, med njimi osem prebolevnikov, ki so jih cepili z dvema odmerkoma cepiva Pfizer.

🤣🤣


Kaj, amaterji. To ni nic, mi smo vecji carji, na podlagi 15 avtistov smo ugotovili, da cepljenje povzroca avtizem in zastrasili cel svet za desetletja. Se bolje, tudi, ko je nekaj raziskav ovrglo rezultate, se kar verjamemo v njih! Lockdownerji beat dust, ne bo vam uspelo bolje trolati. Tudi, ce vasi rezultati drzijo, ne bo nikoli nihce verjel v njih tako dolgo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

xxxul ::

@zmist - lepo da razložiš kak deluje tvoje razmišljanje

Ben Dover ::

@zmist evo dokaz da ljudje nič ne berejo, še manj pa razumejo.. :))

jshadlsa232 ::

zmist je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

xxxul je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prebolevniki po cepljenju s cepivi mRNA verjetno dosmrtno zaščiteni
https://www.24ur.com/novice/korona/preb...


Science…
V raziskavo so vključili 14 oseb, med njimi osem prebolevnikov, ki so jih cepili z dvema odmerkoma cepiva Pfizer.

🤣🤣


Kaj, amaterji. To ni nic, mi smo vecji carji, na podlagi 15 avtistov smo ugotovili, da cepljenje povzroca avtizem in zastrasili cel svet za desetletja. Se bolje, tudi, ko je nekaj raziskav ovrglo rezultate, se kar verjamemo v njih! Lockdownerji beat dust, ne bo vam uspelo bolje trolati. Tudi, ce vasi rezultati drzijo, ne bo nikoli nihce verjel v njih tako dolgo.

Ce zdaj izigravas klovna z argumentom, da smo (oz. govorim lahko samo za sebe) proti VSEM cepivom, se malo motis. Osebno nimam nobenih tezav s klasicnimi cepivi, samo s tistim, ki je bil ustvarjen lani in ves cirkus okoli njega z dnevnmi lazni in kontradiktornimi izjavami. Je pa to ze bilo podebatirano v prejsnjih temah.

zmist ::

jshadlsa232 je izjavil:

zmist je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

xxxul je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prebolevniki po cepljenju s cepivi mRNA verjetno dosmrtno zaščiteni
https://www.24ur.com/novice/korona/preb...


Science…
V raziskavo so vključili 14 oseb, med njimi osem prebolevnikov, ki so jih cepili z dvema odmerkoma cepiva Pfizer.

🤣🤣


Kaj, amaterji. To ni nic, mi smo vecji carji, na podlagi 15 avtistov smo ugotovili, da cepljenje povzroca avtizem in zastrasili cel svet za desetletja. Se bolje, tudi, ko je nekaj raziskav ovrglo rezultate, se kar verjamemo v njih! Lockdownerji beat dust, ne bo vam uspelo bolje trolati. Tudi, ce vasi rezultati drzijo, ne bo nikoli nihce verjel v njih tako dolgo.

Ce zdaj izigravas klovna z argumentom, da smo (oz. govorim lahko samo za sebe) proti VSEM cepivom, se malo motis. Osebno nimam nobenih tezav s klasicnimi cepivi, samo s tistim, ki je bil ustvarjen lani in ves cirkus okoli njega z dnevnmi lazni in kontradiktornimi izjavami. Je pa to ze bilo podebatirano v prejsnjih temah.


Skupaj izigravamo klovne, ne bi bilo pravicno, da bi si sam lastil to cast, vem, da se delas skromnega ampak si prav fantasticno zasluzen (skupaj z vsemi nami) za veliko smejanja na slo-techu (in izven). Sicer, ne zadrzuj se, saj oba veva, da si eden od nas in nekriticno sprejemas vsako neumnost, ki jo vidis na facebooku, razumes pa tako ali tako nic. Pac oba se uciva od najboljsih strokovnjakov za imunski sistem in cepiva, samoniklih frizerk, baletnikov, obramboslovcev, komunikologov, politikov (sploh ti so najbolj verodostojni vir znanja in zato, ce se le da poslusamo samo njih) skratka za verjeti je vsem razen strokovnjakom ne, saj so ravno ti VSI podkupljeni in izsiljevani od svetovnih elit. Pri realni sliki, ki nama jo dajejo, je cisto razumljivo, da smo cistop prestraseni in se bojimo svoje sence, vseh zarot in konec koncev samega sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

UganiKdo ::

jshadlsa232 je izjavil:

zmist je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

xxxul je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prebolevniki po cepljenju s cepivi mRNA verjetno dosmrtno zaščiteni
https://www.24ur.com/novice/korona/preb...


Science…
V raziskavo so vključili 14 oseb, med njimi osem prebolevnikov, ki so jih cepili z dvema odmerkoma cepiva Pfizer.

🤣🤣


Kaj, amaterji. To ni nic, mi smo vecji carji, na podlagi 15 avtistov smo ugotovili, da cepljenje povzroca avtizem in zastrasili cel svet za desetletja. Se bolje, tudi, ko je nekaj raziskav ovrglo rezultate, se kar verjamemo v njih! Lockdownerji beat dust, ne bo vam uspelo bolje trolati. Tudi, ce vasi rezultati drzijo, ne bo nikoli nihce verjel v njih tako dolgo.

Ce zdaj izigravas klovna z argumentom, da smo (oz. govorim lahko samo za sebe) proti VSEM cepivom, se malo motis. Osebno nimam nobenih tezav s klasicnimi cepivi, samo s tistim, ki je bil ustvarjen lani in ves cirkus okoli njega z dnevnmi lazni in kontradiktornimi izjavami. Je pa to ze bilo podebatirano v prejsnjih temah.


Pač FB pravljičar. Kako lahko verjameš nečemu kar je bilo totalno nepreizkušeno uporabljeno pred 60 leti, če pa pojma nimamo kaj bo ko bodo prvi cepljeni stari 100 let!

zmist ::

UganiKdo je izjavil:


Pač FB pravljičar. Kako lahko verjameš nečemu kar je bilo totalno nepreizkušeno uporabljeno pred 60 leti, če pa pojma nimamo kaj bo ko bodo prvi cepljeni stari 100 let!

Kot novopeceni antivaxer moram temu strogo ugovarjati kolega, nasi antivaxerski predniki so takrat pogledali v svoje kristalne krogle, pojedli pivnik LSDja in se zazrli v prihodnost. Res pa je, da smo zdaj postali razvajene mevze in se kaj takega ne upamo narediti, saj nam je mama rekla, da to ni zdravo, tako da smo se prisiljeni zanasati na besedo facebookovih znalcev in politikov (glej zgoraj), saj so samo se te zaupanja vredni, strokovnjaki samo lazejo. Tisti, ki pa so nastudirali temo in delovanje cepiv pa so samo zavedeni od laznjivih strokovnjakov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

WhiteAngel ::

Nazaj na on-topic. Iščem specifikacijo QR kode za zeleno potrdilo. Na pamet bi rekel, da se lepo vidi delimiterje med polji, vsebina polj pa je šifrirana s privatnim ključem od NIJZ-ja? Kje lahko dobim javni ključ, da jih odšifriram?

zmist ::

WhiteAngel je izjavil:

Nazaj na on-topic. Iščem specifikacijo QR kode za zeleno potrdilo. Na pamet bi rekel, da se lepo vidi delimiterje med polji, vsebina polj pa je šifrirana s privatnim ključem od NIJZ-ja? Kje lahko dobim javni ključ, da jih odšifriram?


Sicer je vedno vprasanje kaksni salabajzerji so to poceli ampak po mojem je samo podpisano, upam, da so uporabili asimetricno enkripcijo in niso bili tako nori, da so samo pripeli kaksen MAC, ceprav v slovenijastanu se ne bi cudil. Skratka zelo verjetno ni nic za odsifrirat ampak samo preveris verodostojnost. Ce imas kaksen QR ga preberi in poslji kaj dobis nazaj.

Po pravici povedano, bi ga pa osebno zascitil, samo, da preprecimo vmesavanje zasebnega sektorja v zdravstveno stanje prebivalstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

jshadlsa232 ::

WhiteAngel je izjavil:

Nazaj na on-topic. Iščem specifikacijo QR kode za zeleno potrdilo. Na pamet bi rekel, da se lepo vidi delimiterje med polji, vsebina polj pa je šifrirana s privatnim ključem od NIJZ-ja? Kje lahko dobim javni ključ, da jih odšifriram?

Tu se je nekdo igral z avstrijskim, ce so uporabili podobno:

https://news.ycombinator.com/item?id=27...

zmist ::

jshadlsa232 je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

Nazaj na on-topic. Iščem specifikacijo QR kode za zeleno potrdilo. Na pamet bi rekel, da se lepo vidi delimiterje med polji, vsebina polj pa je šifrirana s privatnim ključem od NIJZ-ja? Kje lahko dobim javni ključ, da jih odšifriram?

Tu se je nekdo igral z avstrijskim, ce so uporabili podobno:

https://news.ycombinator.com/item?id=27...


Mislis tule: https://github.com/eu-digital-green-cer...

WhiteAngel je izjavil:

Nazaj na on-topic. Iščem specifikacijo QR kode za zeleno potrdilo. Na pamet bi rekel, da se lepo vidi delimiterje med polji, vsebina polj pa je šifrirana s privatnim ključem od NIJZ-ja? Kje lahko dobim javni ključ, da jih odšifriram?


Base45 encodan in podpisan je. Tako, da ni treba nic odsifrirat, samo fielde dekodiras.

Na: https://gir.st/blog/greenpass.html

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

LeQuack ::

Se pravi ni samo anonimizirana koda kot so obljubljali, ampak lahko dobiš ime/priimek in podobne podatke.
Quack !

zmist ::

LeQuack je izjavil:

Se pravi ni samo anonimizirana koda kot so obljubljali, ampak lahko dobiš ime/priimek in podobne podatke.

Jah cisto anonimno ni, ker rabis nekako povezat zadevo z osebnim dokumentom, ceprav mi ni prav vsec, ker lahko preko tega trgovine sledijo obiskovalcem.

    {-260: {1: {'dob': '1998-02-26', date of birth
                'nam': {'fn': 'Musterfrau-Gößinger', family name
                        'fnt': 'MUSTERFRAU<GOESSINGER',
                        'gn': 'Gabriele', given name
                        'gnt': 'GABRIELE'},
                'v': [{'ci': 'URN:UVCI:01:AT:10807843F94AEE0EE5093FBC254BD813#B', certificate ID
                       'co': 'AT', country of vaccination
                       'dn': 1, doses received
                       'dt': '2021-02-18', date of vaccination
                       'is': 'Ministry of Health, Austria', cert issuer
                       'ma': 'ORG-100030215', vaccine manufacturer
                       'mp': 'EU/1/20/1528', vaccine product id
                       'sd': 2, total number of doses
                       'tg': '840539006', targeted disease (COVID-19)
                       'vp': '1119349007'}], vaccine or prophylaxis
                'ver': '1.2.1'}}, schema version
     1: 'AT', QR code issuer
     4: 1624458597, QR code expiry
     6: 1624285797} QR code generated
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30432308 (28086) zmaugy

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658878 (52620) bluefish

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25840562 (37567) ahac

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654686 (44949) bluefish

Več podobnih tem