» »

Prisilno cepljenje

Prisilno cepljenje

««
3 / 14
»»

BCSman ::

Kdor se ne cepi, si mora sam financirat morebitno zdravljenje covida in je rešeno.

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

</head> je izjavil:

49106 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Zna ratat zanimivo, če je jajo zrihtal antivaxarje.


Zanimivo je, ker je Jajo zrihtal waxerje.

Ta reč me najbolj mede. Antivaxerji mislijo, da so kontra JJ-ju, pa so na isti strani.
Jajo jebe obe strani. Trenutnu antivaxarje.


Vsaj eden, ki prizna, da je jajo odraz tipičnega waxerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

multivac ::

Webmojster je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

POzdravljeni,

Vem, da je to ze n-tema o cepljenju. Na zacetku je slo-tech kar mocno cenzuriral vse, ki smo bili proti cepljenju, saj gre za res "smrtonosni" virus. Sedaj lahko vidimo, da se je zacelo prisilno cepljenje.

Tisti, ki ne zelite prijeti eksperimentalnega cepiva, kako se boste soocali s tem? Je "back up" nacrt pripravljen? Katera bo naslednja drzava po Latviji, ki bo prisilno zacela cepiti ljudi.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Cepivo ni eksperimentalno. Je dobro preučeno, znanstveno stestirano na stotisočih in odobreno od EMA, FDA in drugih zdravstvenih organizacij.


Odgovor je zelo enostaven.

Cepiva so še v 1 klinični fazi. Prvi!
Istočasno delajo še obe drugi.

Ta cepiva/genska terapija so šla mimo vseh normalnih praks direkt v žile miljonov ljudi.

Tk, da odgovor je jasen. Prisilno cepljenje z nepotrjenim cepivom za virus ranga gripe je zločin proti človeštvu.
Vsi ki to propagirajo so zločinci proti človeštvu.

In sploh ne pretiravam. Nimaš kaj cepit miljone ljudi z nezaključenim cepivom. Še posebej če je to genska terapija, ki bi vrjetno zahtevala vsaj desetletje za 100%.

To da je EMA ali FDA potrdila, dandanes ne pomeni nič. Gre za visoko skorumpirane organizacije, z lobisti na čelu.

Države in korporacije silijo ljudi v gensko terapijo, a zanje ne sprejemajo odgovornosti.

Kot rečeno....zločin proti človeštvu po klasični definiciji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

dild0idis je izjavil:

Meni pa res ni več jasno, zakaj ves ta gnev med antiwaxerji in covid19mongerji

Če si cepljen si zaščiten, če ne, pač ne.

V končni fazi, če imajo antiwaxerji prav, me bo ubilo cepivo in se mi ne bo treba ukvarjati z njimi.

Če pa imajo covid19mongerji prav, bodo pa antiwexrji umrli, ker jih bo pobil covid in se mi spet ne bo treba ukvarjati z njimi.

Ker antivaxxerji večino časa uletavajo z nekimi skrajno bolanimi izmišljotinami, ki so imele mesto med ljudmi morda v srednjem veku in časih praznoverja.
In ker izmišljotine producirajo tako masovno, da je vse skupaj en masovni spam neumnosti, ki onemogoča kakršnokoli razumno debato.
S takšnimi civiliziran dialog ni mogoč.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Aston_11 ::

Se ti že blede. Cepi se čimprej. Verjetno pa nisi pravi dec. Deci pijejo pivo in šnopc.

Evo sem čakal multivaca, da bo današnje blodnje prilepil.

multivac ::

zmaugy je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Meni pa res ni več jasno, zakaj ves ta gnev med antiwaxerji in covid19mongerji

Če si cepljen si zaščiten, če ne, pač ne.

V končni fazi, če imajo antiwaxerji prav, me bo ubilo cepivo in se mi ne bo treba ukvarjati z njimi.

Če pa imajo covid19mongerji prav, bodo pa antiwexrji umrli, ker jih bo pobil covid in se mi spet ne bo treba ukvarjati z njimi.

Ker antivaxxerji večino časa uletavajo z nekimi skrajno bolanimi izmišljotinami, ki so imele mesto med ljudmi morda v srednjem veku in časih praznoverja.
In ker izmišljotine producirajo tako masovno, da je vse skupaj en masovni spam neumnosti, ki onemogoča kakršnokoli razumno debato.
S takšnimi civiliziran dialog ni mogoč.


Podatki o cepivih niso rožnati, daleč od tega.
Kot drugo tudi ne zaupamo Pfizerju in podobnim.

Kaj ti torej ni jasno?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

Kot drugo tudi ne zaupamo Pfizerju in podobnim.
Važno, da zaupaš lokalnim dobaviteljem hrane in pijače. Ti ne prdodajajo zaradi dobička tako kot farmacija.
Mesija, si že nabavil vazelin? Kokice so pripraviljene....

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej ves enkrat pravijo da ni potrebe po tretjem jabu, da se cepiv ne mesa...zdej smo ze pri tem da se cepiva mesa. Samo budala verjame tem nebuluzam...
Btw EMERGENCY APPROVAL od FDA ni glih dober znak. Kdor je vsaj malo izobrazen ve da se zgodovina pojavlja, danes pa pac pada. Se kdo ve zakaj kaj je bil povod vstopa Amerike v 2 sv, vietnam in kako so prali mozag da so komunisti kot korona.

Emmm... Nove študije, znanost, preverjanje rezultatov, itd... Kako pa misliš, da znanost deluje? Da se enkrat odločimo in potem svoje odločitve ne spreminjaš kljub empiričnim dokazom?

Telbanc je izjavil:

Ti kar cepi prisilno medicinske sestre pol boš rabil mamo da ti bo brisala rit, ko boš u UKC ju. Že tko zapirajo oddelke po bolnicah, ker sestre odhajajo.

Kot je že nekdo napisal. To ni problem cepljenja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem


Vir ?


https://www.gov.uk/government/publicati... evo ti vir.

Da povzamem 163 od 257 - 63% cepljenih je umrlo med februarjem in junijem takšnih, ki so prejeli vsaj eno dozo cepiva.

snezak21 ::

BCSman je izjavil:

Kdor se ne cepi, si mora sam financirat morebitno zdravljenje covida in je rešeno.

Ja kdo pa mislis da financira tisto malo zdravstva kar ga uporabljam? Ti? Glede na to, da si ali v JU ali pa brez sluzbe, ga verjetno ne.
Pa ce smo ze pri taksnih idejah... kdor se zaleti z avtom, si sam placa zdravljenje. Vsako zdravljenje plucnega raka je zgolj in samo samoplacnisko. Vsako zdravljenje bolezni povezanih z nepravilno prehrano in pijaco je samoplacnisko. Gremo se dlje? Ja verjamem da je boljse da nehamo, kajne? Meni osebno bi bil zares cisto vsec sistem placaj ali pa crkni... za vse udelezene in vse bolezni. Verjetno vecini vas s placami o katerih se pogovarjate tu, pa malo manj, ker bi verjetno ze pri zlomu noge, poskusali stvari resevati doma z dilcami in povoji.

pikachu004 ::

BCSman je izjavil:

Kdor se ne cepi, si mora sam financirat morebitno zdravljenje covida in je rešeno.


Ok. Naj mi nakažejo bruto plačo, si bom vse sam plačeval. Če ne, naj si vsi ki živijo riskantno življenje, zdravljenja plačujejo sami.

Gambino ::

Saj je čisto enostavno, kaj se lahko naredi, če nisi cepljen:
recimo sledeče:
- prepoved necepljenih iz svoje regije,
- prepoved v vse javne ustanove, če je kaj nujno je potrebna najava, nastali stroški se v tem primeru plačajo,
- prepoved v vse javne prevoze, to bi bila eno od pomembnih zaostritev,
- prepoved v trgovine, samo dostava na dom,
- prepoved obiskov katerih koli lokalov in prireditev, športnih parkov in podobno.
- itd

49106 ::

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem


Vir ?


https://www.gov.uk/government/publicati... evo ti vir.

Da povzamem 163 od 257 - 63% cepljenih je umrlo med februarjem in junijem takšnih, ki so prejeli vsaj eno dozo cepiva.


Zelo dobro cepivo, ni kaj.

Gambino je izjavil:

Saj je čisto enostavno, kaj se lahko naredi, če nisi cepljen:
recimo sledeče:
- prepoved necepljenih iz svoje regije,
- prepoved v vse javne ustanove, če je kaj nujno je potrebna najava, nastali stroški se v tem primeru plačajo,
- prepoved v vse javne prevoze, to bi bila eno od pomembnih zaostritev,
- prepoved v trgovine, samo dostava na dom,
- prepoved obiskov katerih koli lokalov in prireditev, športnih parkov in podobno.
- itd


Prej te bomo na suho, brez vazelina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Gambino ::

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem


Vir ?


https://www.gov.uk/government/publicati... evo ti vir.

Da povzamem 163 od 257 - 63% cepljenih je umrlo med februarjem in junijem takšnih, ki so prejeli vsaj eno dozo cepiva.


Vsaj ena doza ne zadostuje in ni dovoljšna zaščita, v našem podjetju imamo take, ki so se samo enkrat cepljeni še kot necepljene. Da si precepljen moraš opraviti z dvema odmerkoma!

111111111111 ::

c3p0 je izjavil:

Kdor podpira obvezno cepljenje medicink, nima osnovnega stika z realnostjo.

Bi pojasnil kaj več? Kader, ki je nujno potreben in največ v stiku s covidom, so zdravniki in medicinske sestre. Edino logično je da uvedemo obvezno cepljenje, za zmanjšamo riziko za ljudi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

snezak21 ::

Gambino je izjavil:

Saj je čisto enostavno, kaj se lahko naredi, če nisi cepljen:
recimo sledeče:
- prepoved necepljenih iz svoje regije,
- prepoved v vse javne ustanove, če je kaj nujno je potrebna najava, nastali stroški se v tem primeru plačajo,
- prepoved v vse javne prevoze, to bi bila eno od pomembnih zaostritev,
- prepoved v trgovine, samo dostava na dom,
- prepoved obiskov katerih koli lokalov in prireditev, športnih parkov in podobno.
- itd

Skoraj dobesedno katera koli od teh tock, ti bo sla bolj tezko skozi ustavno presojo. Drugace pa, 1. je ze bila pa obstaja dokaj elegantna resitev, ki sem se je posluzeval ze leto in pol do sedaj... sluzbena pot. 2. dokler storitev hoces noces placujem, bos tezko prepovedal njihovo uporabo. 3. se ne spomnim kdaj sem ga zadnjic uporabljal tako da feel free. 4. to je priblizno toliko premisljeno kot "obvezen PCT za tranzit" ki je zdrzal koliko? niti 24h :)) 5. enako... sluzbeno problem zakljucen ;)

Gambino ::

111111111111 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Kdor podpira obvezno cepljenje medicink, nima osnovnega stika z realnostjo.

Bi pojasnil kaj več? Kader, ki je nujno potreben in največ v stiku s covidom, so zdravniki in medicinske sestre. Edino logično je da uvedemo obvezno cepljenje, za zmanjšamo riziko za ljudi.


Točno tako!

Tudi v šolstvu bi bilo potrebno po obvezne cepljenju.

;-) ::

Gambino je izjavil:

Saj je čisto enostavno, kaj se lahko naredi, če nisi cepljen:
recimo sledeče:
- prepoved necepljenih iz svoje regije,
- prepoved v vse javne ustanove, če je kaj nujno je potrebna najava, nastali stroški se v tem primeru plačajo,
- prepoved v vse javne prevoze, to bi bila eno od pomembnih zaostritev,
- prepoved v trgovine, samo dostava na dom,
- prepoved obiskov katerih koli lokalov in prireditev, športnih parkov in podobno.
- itd


Kaj pa se zgodi če se cepim, in razmišljam kot 90% cepljenih da sem "varen" in odporen na vse. Torej če cepivo preprečuje hujši potek bolezni je večja vrjetnost da se bom še uspešno naprej izogibal testov- do danes še nisem bil niti 1x testiran s strani zdravstva pa delam v sektorju trženja in prodaje. Če se bom okužil bom vrjetno asimptomski in sjal ta smrtonosni virus okoli brez da bi pomislil da ga imam... nerodna reč. Cepljeni bi vseeno potrebovali biti testirani enako kot necepljeni, ker lahko zadeva rata nevarna.

multivac ::

Aston_11 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kot drugo tudi ne zaupamo Pfizerju in podobnim.
Važno, da zaupaš lokalnim dobaviteljem hrane in pijače. Ti ne prdodajajo zaradi dobička tako kot farmacija.
Mesija, si že nabavil vazelin? Kokice so pripraviljene....


Osebno kupujem le od kolikortoliko preverjenih virov, če se le da.
Nimam nič proti ustvarjanju profita. Me pa genske terapije LGBTQ+ podjetji, v katere nimam vpogleda, ne zanimajo preveč. Upam, da ne zameriš.
Ima pa Pfizer še tono drugih nečednosti v svojem portfelju.

To, da nam na vse možne načine vsiljujejo prek državnih vzvodov neko neznano gensko terapijo, je kvečjemu alarm za beg.
Boste poročali čez 10 let, ko bo treba iskati modrce prave velikosti, kako se kaj počutite.

Do takrat pa žal ne bom poskusni zajček. Moj upor je tako podatkovni kot ideološki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

snezak21 je izjavil:

No saj mogoce bi ravno zaradi tistega odebljenega skocili v luft. Ceprav tukaj par ljudi, ki so ze veckrat dokazali da prav veliko v glavi vseeno nimajo, misli, da si pameten ce se gres cepit, je zares ta "inteligenca" ki jim pusti pozreti vse kar nekdo rece malce dvomljiva. In mogoce tisti, ki so se sposobni malo premisljevati mogoce podvomijo v varnost cepiva, ki je bilo razvito v par mesecih. Ampak v tem primeru jih tisti res "inteligentni" (kajne Zmaugy/Ben, Jureflux in podobni) takoj ozigosajo za flateartherje.

Saj se zavedaš da so Pfeizerjevo cepivo razvili 2 dni po tem, ko so določili genom virusa? :) Vse ostalo je padlo na testiranje in preizkušanje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

111111111111 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Kdor podpira obvezno cepljenje medicink, nima osnovnega stika z realnostjo.

Bi pojasnil kaj več? Kader, ki je nujno potreben in največ v stiku s covidom, so zdravniki in medicinske sestre. Edino logično je da uvedemo obvezno cepljenje, za zmanjšamo riziko za ljudi.


Obveznega cepljenja za covid ne smemo uvesti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

;-) ::

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem


Vir ?


https://www.gov.uk/government/publicati... evo ti vir.

Da povzamem 163 od 257 - 63% cepljenih je umrlo med februarjem in junijem takšnih, ki so prejeli vsaj eno dozo cepiva.


Vsaj ena doza ne zadostuje in ni dovoljšna zaščita, v našem podjetju imamo take, ki so se samo enkrat cepljeni še kot necepljene. Da si precepljen moraš opraviti z dvema odmerkoma!

Z "vsaj" eno dozo, lahko jih je bilo 80% z dvema, številke pač kažejo da virus ne bira, cepljen ne cepljen isto si lahko pozitiven, le da cepljen ne rabiš toliko testov in ga še bolj seješ okoli.

multivac ::

Gambino je izjavil:

Saj je čisto enostavno, kaj se lahko naredi, če nisi cepljen:
recimo sledeče:
- prepoved necepljenih iz svoje regije,
- prepoved v vse javne ustanove, če je kaj nujno je potrebna najava, nastali stroški se v tem primeru plačajo,
- prepoved v vse javne prevoze, to bi bila eno od pomembnih zaostritev,
- prepoved v trgovine, samo dostava na dom,
- prepoved obiskov katerih koli lokalov in prireditev, športnih parkov in podobno.
- itd


Jaz bi prepovedal vse ljudi z temno barvo las, saj povzročajo prekomerno globalno segrevanje.

Idjotski poskusi totalitarizma so idjotski.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

49106 ::

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

Saj je čisto enostavno, kaj se lahko naredi, če nisi cepljen:
recimo sledeče:
- prepoved necepljenih iz svoje regije,
- prepoved v vse javne ustanove, če je kaj nujno je potrebna najava, nastali stroški se v tem primeru plačajo,
- prepoved v vse javne prevoze, to bi bila eno od pomembnih zaostritev,
- prepoved v trgovine, samo dostava na dom,
- prepoved obiskov katerih koli lokalov in prireditev, športnih parkov in podobno.
- itd


Kaj pa se zgodi če se cepim, in razmišljam kot 90% cepljenih da sem "varen" in odporen na vse. Torej če cepivo preprečuje hujši potek bolezni je večja vrjetnost da se bom še uspešno naprej izogibal testov- do danes še nisem bil niti 1x testiran s strani zdravstva pa delam v sektorju trženja in prodaje. Če se bom okužil bom vrjetno asimptomski in sjal ta smrtonosni virus okoli brez da bi pomislil da ga imam... nerodna reč. Cepljeni bi vseeno potrebovali biti testirani enako kot necepljeni, ker lahko zadeva rata nevarna.


Res je. Največja napaka je, da na cepljene gledamo kot imune. Testirat je treba tudi to nedogovorno zgago, ki misli da ti lahko zleze v rit, zato ker so cepljeni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

111111111111 ::

Master_Yoda je izjavil:

Glede na to da so sprejeli da ne mores toziti proizvajalca za stranske ucinke teh cepiv (vsaj v US, ne vem kako je pri nas), mi obvezno cepljenje ne disi ravno. Kako bodo potem to opravicevali ? Ce se sam odlocis nosis posledice stranskih ucinkov sam, ce pa hocejo narediti obvezno pa naj se pripravijo na odskodnine.

In to da ce si v nekem poklicu in noces prevzeti tveganja z cepljenjem in si potem odpuscen ni nobeno prostovoljstvo ampak obvezno cepljenje. Isto ce omejijo vstop v trgovine, etc.

P.S. Da se nebo kdo spravil name, sem cepljen, ampak ko gledam v katero totalitarno 1984/brave new world se vse to premika mi na bruhanje gre.

Ni čisto tako. EU se je strinjala da pokrije nek % tožb po posledicah cepiva. Pošičem članek?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

Zakaj pa zgolj nek procent tožb?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Gambino ::

multivac je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kot drugo tudi ne zaupamo Pfizerju in podobnim.
Važno, da zaupaš lokalnim dobaviteljem hrane in pijače. Ti ne prdodajajo zaradi dobička tako kot farmacija.
Mesija, si že nabavil vazelin? Kokice so pripraviljene....


Osebno kupujem le od kolikortoliko preverjenih virov, če se le da.
Nimam nič proti ustvarjanju profita. Me pa genske terapije LGBTQ+ podjetji, v katere nimam vpogleda, ne zanimajo preveč. Upam, da ne zameriš.
Ima pa Pfizer še tono drugih nečednosti v svojem portfelju.

To, da nam na vse možne načine vsiljujejo prek državnih vzvodov neko neznano gensko terapijo, je kvečjemu alarm za beg.
Boste poročali čez 10 let, ko bo treba iskati modrce prave velikosti, kako se kaj počutite.

Do takrat pa žal ne bom poskusni zajček. Moj upor je tako podatkovni kot ideološki.


Ne obstaja samo ena vrsta cepiva. Če se nočeš z mRNA cepiti, to sta Pfajzer oz Moderna, se lahko z AC ter Johnson, ki sta vektorska. Pa še izbiraš lahko.

BCSman ::

snezak21 je izjavil:

BCSman je izjavil:

Kdor se ne cepi, si mora sam financirat morebitno zdravljenje covida in je rešeno.

Ja kdo pa mislis da financira tisto malo zdravstva kar ga uporabljam? Ti? Glede na to, da si ali v JU ali pa brez sluzbe, ga verjetno ne.
Pa ce smo ze pri taksnih idejah... kdor se zaleti z avtom, si sam placa zdravljenje. Vsako zdravljenje plucnega raka je zgolj in samo samoplacnisko. Vsako zdravljenje bolezni povezanih z nepravilno prehrano in pijaco je samoplacnisko. Gremo se dlje? Ja verjamem da je boljse da nehamo, kajne? Meni osebno bi bil zares cisto vsec sistem placaj ali pa crkni... za vse udelezene in vse bolezni. Verjetno vecini vas s placami o katerih se pogovarjate tu, pa malo manj, ker bi verjetno ze pri zlomu noge, poskusali stvari resevati doma z dilcami in povoji.


Država časti cepivo. Cepivo dokazano zmanjša probleme s covidom. Če ga nočeš, si zdravljenje morebitne okužbe financiraj sam.
Avtomobilsko zavarovanje je obvezno. Nihče se ne buni zaradi tega. Lahko se izogneš zavarovanju, a potem do zadnjega centa vse posledice financiraš sam, vključno s kaznijo.
Zavarovanje proti covidu (s cepivom) tudi postaja počasi obvezno, kot vidimo v nekaterih državah.
Očitno so neki razlogi, zakaj nekaj postane obvezno?

Aston_11 ::

Glede na to, da bo mesija kriv za naslednje sranje, lockdown, je edino pravilno, da ga čimprej špiknejo. Njega špiknejo, ostali dobijo pravico, da so zdravi.

49106 ::

BCSman je izjavil:

snezak21 je izjavil:

BCSman je izjavil:

Kdor se ne cepi, si mora sam financirat morebitno zdravljenje covida in je rešeno.

Ja kdo pa mislis da financira tisto malo zdravstva kar ga uporabljam? Ti? Glede na to, da si ali v JU ali pa brez sluzbe, ga verjetno ne.
Pa ce smo ze pri taksnih idejah... kdor se zaleti z avtom, si sam placa zdravljenje. Vsako zdravljenje plucnega raka je zgolj in samo samoplacnisko. Vsako zdravljenje bolezni povezanih z nepravilno prehrano in pijaco je samoplacnisko. Gremo se dlje? Ja verjamem da je boljse da nehamo, kajne? Meni osebno bi bil zares cisto vsec sistem placaj ali pa crkni... za vse udelezene in vse bolezni. Verjetno vecini vas s placami o katerih se pogovarjate tu, pa malo manj, ker bi verjetno ze pri zlomu noge, poskusali stvari resevati doma z dilcami in povoji.


Država časti cepivo. Cepivo dokazano zmanjša probleme s covidom. Če ga nočeš, si zdravljenje morebitne okužbe financiraj sam.
Avtomobilsko zavarovanje je obvezno. Nihče se ne buni zaradi tega. Lahko se izogneš zavarovanju, a potem do zadnjega centa vse posledice financiraš sam, vključno s kaznijo.
Zavarovanje proti covidu (s cepivom) tudi postaja počasi obvezno, kot vidimo v nekaterih državah.
Očitno so neki razlogi, zakaj nekaj postane obvezno?



Zravljenje si moraš plačati predvsem kadar si cepljen in se okužiš, ker to pomeni, da si bil skrajno neodgovoren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Aston_11 ::

BCSman je izjavil:

Očitno so neki razlogi, zakaj nekaj postane obvezno?
Neizobraženi šmrklji, ki se bojijo igle.Vedno najbolj glasni, dejansko največje jokice.

Gambino ::

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem


Vir ?


https://www.gov.uk/government/publicati... evo ti vir.

Da povzamem 163 od 257 - 63% cepljenih je umrlo med februarjem in junijem takšnih, ki so prejeli vsaj eno dozo cepiva.


Vsaj ena doza ne zadostuje in ni dovoljšna zaščita, v našem podjetju imamo take, ki so se samo enkrat cepljeni še kot necepljene. Da si precepljen moraš opraviti z dvema odmerkoma!

Z "vsaj" eno dozo, lahko jih je bilo 80% z dvema, številke pač kažejo da virus ne bira, cepljen ne cepljen isto si lahko pozitiven, le da cepljen ne rabiš toliko testov in ga še bolj seješ okoli.


Spet lažeš. Cepljen ne prenaša enako kot necepljen, to je že vsem jasno!

zmaugy ::

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Meni pa res ni več jasno, zakaj ves ta gnev med antiwaxerji in covid19mongerji

Če si cepljen si zaščiten, če ne, pač ne.

V končni fazi, če imajo antiwaxerji prav, me bo ubilo cepivo in se mi ne bo treba ukvarjati z njimi.

Če pa imajo covid19mongerji prav, bodo pa antiwexrji umrli, ker jih bo pobil covid in se mi spet ne bo treba ukvarjati z njimi.

Ker antivaxxerji večino časa uletavajo z nekimi skrajno bolanimi izmišljotinami, ki so imele mesto med ljudmi morda v srednjem veku in časih praznoverja.
In ker izmišljotine producirajo tako masovno, da je vse skupaj en masovni spam neumnosti, ki onemogoča kakršnokoli razumno debato.
S takšnimi civiliziran dialog ni mogoč.


Podatki o cepivih niso rožnati, daleč od tega.
Kot drugo tudi ne zaupamo Pfizerju in podobnim.

Kaj ti torej ni jasno?

A vidiš kakšen lažnjivec si? Napisal si, da se slišiva marca 2022.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

belimato ::

multirac is back

49106 ::

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.



Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem


Vir ?


https://www.gov.uk/government/publicati... evo ti vir.

Da povzamem 163 od 257 - 63% cepljenih je umrlo med februarjem in junijem takšnih, ki so prejeli vsaj eno dozo cepiva.


Vsaj ena doza ne zadostuje in ni dovoljšna zaščita, v našem podjetju imamo take, ki so se samo enkrat cepljeni še kot necepljene. Da si precepljen moraš opraviti z dvema odmerkoma!

Z "vsaj" eno dozo, lahko jih je bilo 80% z dvema, številke pač kažejo da virus ne bira, cepljen ne cepljen isto si lahko pozitiven, le da cepljen ne rabiš toliko testov in ga še bolj seješ okoli.


Spet lažeš. Cepljen ne prenaša enako kot necepljen, to je že vsem jasno!


Napisal je bolj, ne pa enako. Kar je logično, saj se necepljeni testirajo, cepljeni pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PacificBlue ::

BCSman je izjavil:

Kdor se ne cepi, si mora sam financirat morebitno zdravljenje covida in je rešeno.

Vsak, ki zboli za rakom ali se okuzi z aidsom itd, bi si moral zdravljenje plačati sam.
Zakaj bi moral jaz plačevati zdr storitve za nekoga drugega, ki ne živi tako zdravo kot pa jaz ?
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Netrunner ::

Danes si kaznovan če si zdrav :) brave new world
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

111111111111 ::

;-) je izjavil:


Za 99,9% ljudi ni.

Mogoče bi si še enkrat preračunal %.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

PacificBlue je izjavil:

BCSman je izjavil:

Kdor se ne cepi, si mora sam financirat morebitno zdravljenje covida in je rešeno.

Vsak, ki zboli za rakom ali se okuzi z aidsom itd, bi si moral zdravljenje plačati sam.
Zakaj bi moral jaz plačevati zdr storitve za nekoga drugega, ki ne živi tako zdravo kot pa jaz ?


Pa vsak, ki si med tekom poškoduje.

snezak21 ::

BCSman je izjavil:

Država časti cepivo. Cepivo dokazano zmanjša probleme s covidom. Če ga nočeš, si zdravljenje morebitne okužbe financiraj sam.
Avtomobilsko zavarovanje je obvezno. Nihče se ne buni zaradi tega. Lahko se izogneš zavarovanju, a potem do zadnjega centa vse posledice financiraš sam, vključno s kaznijo.
Zavarovanje proti covidu (s cepivom) tudi postaja počasi obvezno, kot vidimo v nekaterih državah.
Očitno so neki razlogi, zakaj nekaj postane obvezno?

Ko bos dovolj star, da bos naredil vozniski izpit, ti bo, vsaj upam da ti bo, postalo jasno zakaj je obvezno avtomobilsko zavarovanje. Definitivno ni za kritje zdravljenja tvojih poskodb v avtomobilski nesreci. In ker vozna ni obvezna, se placilo posledic prometne nesrece prenese na udelezene.... 100% samoplacnisko.
Cigarete, nezdrava prehrana, pijaca itd. tudi niso obvezne, torej je zdravljenje posledic le tega tudi placljivo? Ja? Aja raje ne, kajne?

49106 ::

Ne moreš toliko fašizma narnkrat uvest, žaba se počasi kuha.

zmaugy ::

multivac je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kot drugo tudi ne zaupamo Pfizerju in podobnim.
Važno, da zaupaš lokalnim dobaviteljem hrane in pijače. Ti ne prdodajajo zaradi dobička tako kot farmacija.
Mesija, si že nabavil vazelin? Kokice so pripraviljene....


Osebno kupujem le od kolikortoliko preverjenih virov, če se le da.
Nimam nič proti ustvarjanju profita. Me pa genske terapije LGBTQ+ podjetji, v katere nimam vpogleda, ne zanimajo preveč. Upam, da ne zameriš.
Ima pa Pfizer še tono drugih nečednosti v svojem portfelju.

To, da nam na vse možne načine vsiljujejo prek državnih vzvodov neko neznano gensko terapijo, je kvečjemu alarm za beg.
Boste poročali čez 10 let, ko bo treba iskati modrce prave velikosti, kako se kaj počutite.

Do takrat pa žal ne bom poskusni zajček. Moj upor je tako podatkovni kot ideološki.


Ti kar šumi v glavi od vseh teh buzzwordov, ane...?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Gambino ::

Netrunner je izjavil:

Danes si kaznovan če si zdrav :) brave new world


Ker nisi odgovoren in ogrožaš druge, tudi svoje bližnje, takšnim se reče težki egoisti.

A110 ::

;-) je izjavil:

Gambino je izjavil:

;-) je izjavil:

GB ima največ smrtnih žrtev s covid prav med cepljenimi, prav zanimivo bo tole gledat, tudi pri nas je v UKC lj kar okoli 10% cepljenih hospitaliziranih s covid, pred par dnevi je bila št. še 6 %.

Narava gre svojo pot in tako je prav.


Zakaj lažeš, resno te sprašujem? Drugače pa prilepi vir!


Kdo laže? Če nisi na tekočem pač ne obsojaj, jaz sem dal trditev/dejatvo ti pa jo ovrži z dokazom, drugače lažeš ti.
Nevem



Če bi dal kakšno koliko toliko vredno šolo skozi bi vedel da znanost ne deluje tako da nekaj rečeš in morajo drugi ovracati tvoje trditve ampak moraš sam dokazati svojo. Dokler tega ni se trditve pač ne smatra za pravilno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Saj lih to, ker so zdravniki cepljeni je pa vse ok. Sej v cernobilu so tud jamcili da je vse ok.

Noben ti ne jamči, da je vse OK. Stranski učinki so. Sicer pa ne vem kje si dobil Černobil.

PrihajaNodi je izjavil:


Sigurno. Znanec je oslepel po cepljenju. Mislis da so mu priznali, da je bilo cepivo razlog. Sveta preproscina. Se kak odmerek, da bo pamet prisla nazaj.

To pa je znanstveno dejstvo.

PrihajaNodi je izjavil:


In kako bos to izvedel s testerji ki niso sigurni. Poleg tega kowid pozitiven ne pomeni bolan.

Saj ni važno če niso sigurni. Če si pozitiven nema vstopa v trgovino.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

Gambino je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Danes si kaznovan če si zdrav :) brave new world


Ker nisi odgovoren in ogrožaš druge, tudi svoje bližnje, takšnim se reče težki egoisti.


Ne sodi drugih po sebi. Verjetno si zato proti testiranju.

multivac ::

111111111111 je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Glede na to da so sprejeli da ne mores toziti proizvajalca za stranske ucinke teh cepiv (vsaj v US, ne vem kako je pri nas), mi obvezno cepljenje ne disi ravno. Kako bodo potem to opravicevali ? Ce se sam odlocis nosis posledice stranskih ucinkov sam, ce pa hocejo narediti obvezno pa naj se pripravijo na odskodnine.

In to da ce si v nekem poklicu in noces prevzeti tveganja z cepljenjem in si potem odpuscen ni nobeno prostovoljstvo ampak obvezno cepljenje. Isto ce omejijo vstop v trgovine, etc.

P.S. Da se nebo kdo spravil name, sem cepljen, ampak ko gledam v katero totalitarno 1984/brave new world se vse to premika mi na bruhanje gre.

Ni čisto tako. EU se je strinjala da pokrije nek % tožb po posledicah cepiva. Pošičem članek?


Dejansko EU se ni izjasnila, če in koliko krije odškodnin. Zgolj so podali nek diplomatski odgovor, kako jih skrbi za dobrobit ljudi.
Zaenkrat če nisi miljonar z odločnim odvetnikom, se lahko zgolj pobrišeš pod nogo, če dobiš permanenten rdeč flek sredi čela zaradi teh cepiv.

Srečno.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mlada oseba pod 30, zdrava.... Sigurno pa ne bom izpostavljal. Druga oseba je bila s pfizerjem samo je imela raka in ga je pobralo v parih dneh.

E zdej me pa popluvajte, cenzurirajte, ker je Nodi prasec in svinja, ker ne da podatkov, strasi in zavaja.

V našem kraju je bilo nazadnje zgodba takole:
Ženska stara 64 let, šla na cepljenje, čez 2 uri bolečine v prsih, ko so jo z rešilcem peljali proti Ljubljani je umrla.

V naslednjih 2 dneh se je od cepljenja odjavilo cca. 400 ljudi.

Ker je bila znanka sem šel pokropit in se zadebatiral z njenim sinom. Resnica:
Cepljena je bila gospa 14 dni pred smrtjo, zamašene je imela 3 žile, eno so ji že uspešno razširili, ostale pa še niso. Gospa več let ni hotela k zdravniku, dokler je ni srčna kap.

Ampak po facebooku se širi samo zgornja zgodbica. Tako da oprosti ker ti ne verjamem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

multivac ::

Netrunner je izjavil:

Danes si kaznovan če si zdrav :) brave new world


Tako nekako.

111111111111 ::

feryz je izjavil:

Zakaj non stop uletavaljo pezdetje, ki se bojijo 2x kihniti ali pa še to ne, v take teme?

Govorimo zgolj o prisilnem cepljenju. Prostovoljno imate na voljo v roku par minut. Toliko da se pretransportirate do prve točke, ki to izvaja. Včasih je to zdravstveni, lahko pa tudi na kakem javnem žuru ali v oštariji. Povsod jih najdete, cepilce.
Pri tako močni zaščiti, kot je na voljo, res ni potrebe, da se normalno funkcionalne ljudi posiljuje s tem.

Potem pa se hodite testirat, če se nočete cepit in plačujte teste.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
3 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96885030 (23218) OutOfTheBox

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756627 (51838) RedDrake

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33231261 (26493) zmist

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30431660 (27438) zmaugy

Več podobnih tem