» »

Na roke al pomivalc

Na roke al pomivalc

1 2
3
4 5

jabe ::

Pomivalec je že fajn, preživim pa brez. Ampak brez pralca pa susilca se pa jaz ne grem... Tudi na morju. So tam tisti pralci in sušilci, stane komplet oboje 10EUR. Dovolj poceni, da se jaz to na roke ne grem, dovolj drago, da je vedno frej, ko rabim. 1x/teden sigurno vse brisače notri pa se kake majice, spodnje perilo. Neobčutljivo perilo torej, glih vse notri ne vržem, kot doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

Ghost7 ::

jabe je izjavil:

Pomivalec je že fajn, preživim pa brez. Ampak brez pralca pa susilca se pa jaz ne grem... Tudi na morju. So tam tisti pralci in sušilci, stane komplet oboje 10EUR. Dovolj poceni, da se jaz to na roke ne grem, dovolj drago, da je vedno frej, ko rabim. 1x/teden sigurno vse brisače notri pa se kake majice, spodnje perilo. Neobčutljivo perilo torej, glih vse notri ne vržem, kot doma.


Ni povsod to na voljo. Pa ne bi te pobralo oprat z detergentom za ročno pranje + poleti sušit v sušilcu, ko je na zraku na soncu in vetru suho v pol ure, res "ekološko"

Nazaj ontopic, govora je o pomivalc vs "na roke".
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

energetik ::

Eh, mi na morje raje vzamemo preveč brisač in rjuh, pa jih potem peremo doma.
Je pa res, da smo v bližini našli samopostrežno pralnico in jo tudi že koristili. Moraš pa znosit tja, čakat in potem spet nazaj. Sušimo seveda na terasi na štrikih, ob taki vročini.

jabe ::

Nimam nobenega vzgiba biti ekološka. Kljub temu prisparam na mehčalcu (posledično koži) in likanju. Tako da na koncu že vprašanje, kako je kaj z ekoloskostjo. Pa poleti bomo spustili, ker je lahko tok fajhta v luftu, da se lahko sploh ne posuši ali pa je treba v največjem soncu s strika dol pobirati, da se ne "vname" in usmradi še bolj. Svoj čas sem tudi jaz spakirala vse kar smo imeli, pa se ni bilo dovolj za dopust, če pa perem 1x, je pa vseeno če 3x ali 4x.

On Topic: Mantra je enaka - če je mašina, ki naredi dovolj dobro in mi prihrani delo, potem to dela ona. Vse ostalo je neki mazohizem brez veze. Finančne razlike so pa arbitrarnega pomena, v kolikor je lasten čas vreden nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

Ghost7 ::

jabe je izjavil:

Nimam nobenega vzgiba biti ekološka. Kljub temu prisparam na mehčalcu (posledično koži) in likanju. Tako da na koncu že vprašanje, kako je kaj z ekoloskostjo. Pa poleti bomo spustili, ker je lahko tok fajhta v luftu, da se lahko sploh ne posuši ali pa je treba v največjem soncu s strika dol pobirati, da se ne "vname" in usmradi še bolj. Svoj čas sem tudi jaz spakirala vse kar smo imeli, pa se ni bilo dovolj za dopust, če pa perem 1x, je pa vseeno če 3x ali 4x.

On Topic: Mantra je enaka - če je mašina, ki naredi dovolj dobro in mi prihrani delo, potem to dela ona. Vse ostalo je neki mazohizem brez veze. Finančne razlike so pa arbitrarnega pomena, v kolikor je lasten čas vreden nič.


Kakšno likanje in mehčalec za brisače? :D
Lika se izključno in samo srajce, kakšen prtič in pa ženske kar imate za oblačit za v službo (kakšne bluze in podobno). NE pa navadne majice, hlače, kavbojke, rjuhe, brisače, celo gate in spodnje majice :D Si pa date dela :S

Pa opusti mehčalec, pozabi sploh. Več škode za cunje kot koristi. Mogoče za dojenčke kakšen sensitive s polovično priporočene merice. Sušilec je fajn ker zmehča. Ampak poleti pa že potrpiš posušeno na zraku.

On topic: se strinjam s teboj v celoti v delu "on topic".
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

showsover ::

Saj na roke se da pomiti, jasno, če pa je pomivalec, pa še toliko boljše, se da kar hitro napolniti, če se hoče.
Tudi mladino lažje naučiš rajngle not dajat, obračat in to, pa še pognat, ko je naloženo (ker je pač nekako avtomatika).
Mogoče bolj moderno izgleda, čeprav to običajno ni to nek hudo drag šport.
Tudi sušilec je ok, sploh, ko vreme suxxx, ni potrebno likati kaj veliko in to.
Če mene vprašate, vse to, če znese.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

jabe ::

@ghost7
zadnjič je nekaj vmes prišlo in sem zato, da bo sušilec prazen in pripravljen, dala brisače na štender sušiti. Sem ravno prvega kupila, sem rekla, da sprobam. Brez mehčalca oprane seveda, ker ga niti nimam niti nisem vedela, da bodo šle na stojalo. Brez zamere, s tem se jaz ne mislim brisati. Sem jih dala še za eno rundo v sušilec, kljub temu da so bile suhe, da jih je malo zmehčalo. Na meji, če ne ne bi čakala še brda perila, bi jih še enkrat oprala in posušila.

Edina stvar, ki jih res nikdar ne dam v sušilec, so jahalne hlače. Je leder na riti. Kdo ve, se jim lahko kaj silnega pripreti, če jih dam v sušilec? Forum se zdi kar pravi

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

;-) ::

Najvecja bedarija ki jonfolk dela s pomivalcem je da ga priklaplja na toplo vodo.

Ajd ce imas dva kroga tople vode ki krozi in imas takoj toplo vodo ja, ce imas pa klasiko pa je bedarija ker pomivalc v sebe potegne hladno vodo iz cevi, topla pa ostane nekje v steni, ob enem pa se ti bojler prizge.

gruntfürmich ::

Ghost7 je izjavil:

Kakšno likanje in mehčalec za brisače? :D
Lika se izključno in samo srajce, kakšen prtič in pa ženske kar imate za oblačit za v službo (kakšne bluze in podobno). NE pa navadne majice, hlače, kavbojke, rjuhe, brisače, celo gate in spodnje majice :D Si pa date dela :S

Pa opusti mehčalec, pozabi sploh. Več škode za cunje kot koristi. Mogoče za dojenčke kakšen sensitive s polovično priporočene merice. Sušilec je fajn ker zmehča. Ampak poleti pa že potrpiš posušeno na zraku.

On topic: se strinjam s teboj v celoti v delu "on topic".

mehčalec? da brisače slabše vpijajo vodo zaradi mastnega sloja mehčalca na tkanini? za dojenčke? da, če hočeš dobiti nekega bolanega retarda. vse te kemikalije na koži in parfumi sigurno blagodejno vplivajo na razvoj človeka. pralni prašek je najbolje uporabljat najbolj ekološkega, tako kot vsa čistila.
sušilec? kaj je že to?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Zakaj bi si želel imeti na oblačilih dodatne kemikalije, mi nikoli ne bo jasno. Pri nas se mehčalca ne uporablja nikoli.

gruntfürmich ::

ker tako lepo diši, in ker je treba retarde omejiti pri razmnoževanju ker so poguba za človeško civilizacijo.
zato.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Ghost7 ::

@grunt Mogoče bi pa ti moral začet uporabljat mehčalec, da bi ti zmehčal možgane in bi se začel znat obnašat.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

c3p0 ::

Mehčalca že leta ne uporabljamo, umetne dišave povzročajo le glavobole, pri marsikom tudi že alergije. Je kis čist OK.

koyotee ::

Pustite molnarja in solatkota, pri njih imajo se lesene zlice.
Pri nas stroj pomiva bolj ali manj vsak dan, in je najveckrat tudi poln.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

GupeM ::

gruntfürmich je izjavil:

ker tako lepo diši, in ker je treba retarde omejiti pri razmnoževanju ker so poguba za človeško civilizacijo.
zato.

Uporabljaš deodorant, aftershave in podobne zadeve?

gruntfürmich ::

koyotee je izjavil:

Pri nas stroj pomiva bolj ali manj vsak dan, in je najveckrat tudi poln.

za takšne je pomivalc edina prava rešitev in tudi najbolj racionalna.
vsi drugi pa smo na meji ali pod...

GupeM je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ker tako lepo diši, in ker je treba retarde omejiti pri razmnoževanju ker so poguba za človeško civilizacijo.
zato.

Uporabljaš deodorant, aftershave in podobne zadeve?

vse kar je možno brez parfumov in ostalih dodatkov. od šamponov, gelov, krem, deodorantov, pralnih in pomivalnih sredstev...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

Ghost7 je izjavil:

@grunt Mogoče bi pa ti moral začet uporabljat mehčalec, da bi ti zmehčal možgane in bi se začel znat obnašat.

priznam, marsikdaj bi mi bilo v življenju lažje če bi bil retardiran in se obnašal retardirano kot vsa okolica...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

cvalsr ::

Se opravičujem, ker bom tudi jaz s pomivalnih strojev 'zalutal' med pralne:
Ali obstaja kak mehčalec brez vonja? Torej samo za antistatičnost in proti vodnemu kamnu?
Moti me, da v svežih cunjah 'dišim' kot neka avša.
Ne vem, kako je s kisom - antistatičen najbrž ni, dišati po kisu pa tudi ni čisto optimalno ...

c3p0 ::

Ja, reče se mu alkoholni kis. Vonj je komaj zaznaven, če sploh.

Statike ne opažam. Jo pa opazim v kaki pisarni, kjer ni parketa, ampak laminat, a to je drug problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Ghost7 ::

Ni zaznaven, Kupiš pa najcenejšega kar ga dobiš. Šparov Sbudget je top ;)

Statike ne bo zaradi pralnega stroja oziroma neuporabe mehčalca.

Alkoholni kis "požre" vodni kamen in obenem še razkužuje.

Jaz občasno zaženem čistilni program in zlijem vanj pol litra kisa.


PS: Da v opranih cunjah samo s praškom dišiš, si ga dal občutno preveč (priporočene merice so previsoke! Namen je da čimprej prideš po novega).
Da diši, ko cunje še mokre obesiš, ni panike, po sušenju pa se mora razdišaviti.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

gruntfürmich ::

cvalsr je izjavil:

Se opravičujem, ker bom tudi jaz s pomivalnih strojev 'zalutal' med pralne:
Ali obstaja kak mehčalec brez vonja? Torej samo za antistatičnost in proti vodnemu kamnu?
Moti me, da v svežih cunjah 'dišim' kot neka avša.
Ne vem, kako je s kisom - antistatičen najbrž ni, dišati po kisu pa tudi ni čisto optimalno ...

morda frosch, drugače pa poglej v kakšno normo ali ostale bio-eko prodajalne, morda se tam kaj najde.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

matobeli ::

Se še sintetiki odpoveš če si se že mehčalcu :)

Invictus ::

Ta primerjava pranje posode na roke ali stroj je ista kot pri seksu...

Saj na roke gre, ampak na mašino je bolje ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gruntfürmich ::

matobeli je izjavil:

Se še sintetiki odpoveš če si se že mehčalcu :)

v čim bolj možni meri, vsekakor.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

GupeM ::

gruntfürmich je izjavil:

vse kar je možno brez parfumov in ostalih dodatkov. od šamponov, gelov, krem, deodorantov, pralnih in pomivalnih sredstev...

Zakaj bi vse te kemikalije naše vlačil?

Ghost7 ::

GupeM je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

vse kar je možno brez parfumov in ostalih dodatkov. od šamponov, gelov, krem, deodorantov, pralnih in pomivalnih sredstev...

Zakaj bi vse te kemikalije naše vlačil?


:D

In vse tiho je bilo...
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Ganon ::

Ghost7 je izjavil:

GupeM je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

vse kar je možno brez parfumov in ostalih dodatkov. od šamponov, gelov, krem, deodorantov, pralnih in pomivalnih sredstev...

Zakaj bi vse te kemikalije naše vlačil?


:D

In vse tiho je bilo...


Ker gre za neumno vprašanje. Vsak od nas (upam) skrbi zase, za higieno. In pri tem gledaš, da uporabljaš čim manj škodljive preparate oz. se nekaterim v celoti izogneš. V prvi vrsti mehčalcem.

m0LN4r ::

Higiena + preparati, oboje.
Zal ne palim tako zelo na hippi zenske, ki imajo vonj stare omare.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

GupeM ::

Ganon je izjavil:

Ghost7 je izjavil:

GupeM je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

vse kar je možno brez parfumov in ostalih dodatkov. od šamponov, gelov, krem, deodorantov, pralnih in pomivalnih sredstev...

Zakaj bi vse te kemikalije naše vlačil?


:D

In vse tiho je bilo...


Ker gre za neumno vprašanje. Vsak od nas (upam) skrbi zase, za higieno. In pri tem gledaš, da uporabljaš čim manj škodljive preparate oz. se nekaterim v celoti izogneš. V prvi vrsti mehčalcem.

Zakaj neumno? Geli so potrebni za kaj? Deodoranti so potrebni za kaj?

m0LN4r ::

V starih cajtih so bli bolj bio, gel za lase je bila mast, deodorant pa so si dal rozico pod pazduho, obleke so pa premoznejsi po pranju enkrat namocili v vodo v kateri so se namakale vrtnice, sivka...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

koyotee ::

m0LN4r je izjavil:

V starih cajtih so bli bolj bio, gel za lase je bila mast, deodorant pa so si dal rozico pod pazduho, obleke so pa premoznejsi po pranju enkrat namocili v vodo v kateri so se namakale vrtnice, sivka...


V starih cajtih so imeli tudi lesene žlice.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

solatko ::

jabe - Cujne ratajo trde zaradi kamna, sušit pa jih je potrebno na vetru, ne soncu. Lika se samo posteljne prevleke zato, da se lepše zložijo. Ko sem bil še mulc, mi je mama na rob zlikala riflce, sem moral it po nove, ker rob enostavno ni šel ven in niso bile več za nosit.

koyotee - Res je, komoditeta pokrije vse negativne strani lenobe. Kot pravim 10 let pomivalnega stroja, je bilo dovol, da sva ugotovila vse slabe strani in od takrat v najini kuhinji tega aparata ni. V še bolj starih časih pa so jedli z roko, lesene žlice so bile že luksuz.

GupeM - Čista voda in navadno milo je dovolj dober deodorant. Če bi se moral nakajkrat na dan tuširat, tudi nebi uporabljal toliko kemije. Francozi so dišave uporabljali namesto umivanja v srednjem veku.

Ghost7 - Za vodni kamen mora biti slo, lahko je debela morska, alkohol kamna ne topi.

matobeli - Pri meni sintetika v najmanjših možnih količinah, samo naravni materiali.

Invictus - Kakšne mašine pa uporabljaš, razen centrifugo pralnega stroja, pri sexu, da ti gre bolje? Če si len, je kakšen bolj živahen sosed v bližini.

m0LN4r - Najbolši afrodiziak je vonj frišno oprane ženske, brez kemikalij. Sploh več kakšen vonj ima podpazduha ali ona stvar (seveda ne po 14-ih dneh brez vode)? Gela za lase sta bila kis in rumenjak, mast pa za prhljaj. Taljani so namesto gela uporabljali jedilno olje.
Delo krepa človeka

jabe ::

Kamna je pri nas malo, z brisačami posušenimi na zraku se jaz ne bom brisala. Susilca sem si nabavila šele jaz, ko sem šla na svoje. Predvsem zaradi manj dela, pa vidim, da zrak žal ne more parirati marsikje, ne samo pri podpiranju lenobe, kot ti temu praviš.

Pri vseh vonjavah mi ven privlečete kis. Been there done that. smrdi pa kot sam satan. In ne, ostale dišave ne ne zanimajo. Ali mora biti brez vonja ali pa če že mora imeti, potem se mora fino sprati. Žal včasih ne gre, vseeno pa kisa ne bom izbrala.

Drugače pa fantje, najboljši afrodiziak pri dedcu je, da je dedec.

solatko ::

jabe - Lahko uporabljaš vrečke z naravnimi začimbami, ne samo sivke, ki je namenjena proti molom (pri volni brez tega ne gre). Brisače sušene v vetru, so mehke in dobro vpijajo, na radiatorju ali soncu pa so trde. Za lenobo je bil odgovor Kojotu.
Delo krepa človeka

m0LN4r ::

koyotee je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

V starih cajtih so bli bolj bio, gel za lase je bila mast, deodorant pa so si dal rozico pod pazduho, obleke so pa premoznejsi po pranju enkrat namocili v vodo v kateri so se namakale vrtnice, sivka...


V starih cajtih so imeli tudi lesene žlice.

Tudi danes je to in: https://www.amazon.de/s?k=olivenholz+be...
Ne pa rostfrei iz menze 😉
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

showsover ::

ja, hmm, fajn tole izgleda iz lesa (sploh, če imaš kakšno dačo ali pa kakšno brunarico ob jezeru), samo tega pa praviloma ne daš pomivat v pomivalec, ali?

m0LN4r ::

Hitri program zdrzijo.
Men je slo na kurac, ko moras rostfrei pribor potem se ena po ena z krpico polirat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

shadeX ::

showsover je izjavil:

ja, hmm, fajn tole izgleda iz lesa (sploh, če imaš kakšno dačo ali pa kakšno brunarico ob jezeru), samo tega pa praviloma ne daš pomivat v pomivalec, ali?


Lesenih stvari načeloma ne, je pa verjetno odvisno. Imam par lesenih kuhalnic in se perejo že kako leto in ne vidim kakšnega negativnega vpliva. Medtem ko lesen valjar že poka, pa je bil v stroju nevem če 5x.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

hruske<> ::

cvalsr je izjavil:

Se opravičujem, ker bom tudi jaz s pomivalnih strojev 'zalutal' med pralne:
Ali obstaja kak mehčalec brez vonja? Torej samo za antistatičnost in proti vodnemu kamnu?
Moti me, da v svežih cunjah 'dišim' kot neka avša.
Ne vem, kako je s kisom - antistatičen najbrž ni, dišati po kisu pa tudi ni čisto optimalno ...


Nisem še probal pranje s kisom, ampak slišal pa sem od ostalih da presenetljivo ni nobenega vonja po kisu na cunjah. Tako da splača se probati pomoje če bi rad imel eno eko zadevo brez vonja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske<> ()

Ghost7 ::

solatko je izjavil:

jabe - Cujne ratajo trde zaradi kamna, sušit pa jih je potrebno na vetru, ne soncu. Lika se samo posteljne prevleke zato, da se lepše zložijo. Ko sem bil še mulc, mi je mama na rob zlikala riflce, sem moral it po nove, ker rob enostavno ni šel ven in niso bile več za nosit.
Ghost7 - Za vodni kamen mora biti slo, lahko je debela morska, alkohol kamna ne topi.


Res je na vetru, če ne se "obšlesajo". Posteljne prevleke sicer z našo nisva zlikala že 10 let (od kar živimo skupaj, prej pa moja mati tudi ne) pa se lepo zložijo in tudi oblečejo na jogi.




Alkoholni kis ima poleg alkohola (kateri uniči plesen in tudi malo razkužuje) tudi KISLINO, katera sicer ne razžira "živega" vodnega kamna (če bi potopil bi ga, ampak ne v časovnem cilku pranja perila). Ga pa ob redni uporabi preprečuje! Tudi nalaganje v samem pralnem stroju.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost7 ()

solatko ::

Prevleke za kovtre in vzglavnike, rjuhe tudi pri nas ne likamo.
Delo krepa človeka

cvalsr ::

Khm... "alkoholni" kis?
Kolikor vem, v njem ni nobenega alkohola. Tako se imenuje, ker je pač narejen iz kemikalije alkohol (mislim da etanol ?).
Za razliko od npr. jabolčnega ali vinskega ali ..., ki so kemično iz istega alkohola, le pridobljeni iz surovin, ki mu dodajo še svoje specifične sestavine, okus, vonj, ...

Aja - kolikor vem, alkohol ne raztaplja apnenca. Kis(lina) ga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvalsr ()

c3p0 ::

>> Kolikor vem, v njem ni nobenega alkohola.

Saj ga ni, tako se mu reče, glede na postopek pridobivanja: nastane z oksidacijo alkohola v ocetno kislino s pomočjo ocetnokislinskih bakterij.

Ghost7 ::

cvalsr je izjavil:

Khm... "alkoholni" kis?
Kolikor vem, v njem ni nobenega alkohola. Tako se imenuje, ker je pač narejen iz kemikalije alkohol (mislim da etanol ?).
Za razliko od npr. jabolčnega ali vinskega ali ..., ki so kemično iz istega alkohola, le pridobljeni iz surovin, ki mu dodajo še svoje specifične sestavine, okus, vonj, ...

Aja - kolikor vem, alkohol ne raztaplja apnenca. Kis(lina) ga.


Pravilno si ugotovil! Bravo!
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Bye ::

Pomivalec, vsekakor. Samo misel na pomivanje kozarcev in jedilnega pribora z isto spužvico, ki je že bila v mastni ponvi, bljak. Samo trosiš bakterije povsod.

solatko ::

Bye - Res je, če gledaš zgodovino, so pred iznajdbo pomivalnega stroja, ljudje posodo metali stran. Če posodo zložiš po uporabi, najprej pomiješ kose, ki niso mastni, maščobo pustiš za nazadnje. Če pomivaš kozarce in pribor na koncu, v isti vodi, kot ranglo od praženega krompirja pa je rezultat, po navadi, porazen.:'(
Delo krepa človeka

koyotee ::

In če maš psa, najprej pelješ psa na sprehod, pol posodo pomivaš :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

showsover ::

koyotee je izjavil:

In če maš psa, najprej pelješ psa na sprehod, pol posodo pomivaš :))

in potem daš psu polizati posodo in si 3/4 že pomil...
(slash)

VeganCyclist ::

Pomivalc za en cikl pranja porabi kake 15l vode. To je,...na pamet govorim...eno polno korito. Tut sam sem bil pred leti presenečen, kot sem ugotovu kako zelo učinkoviti so pomivalci,...

Ghost7 ::

VeganCyclist je izjavil:

Pomivalc za en cikl pranja porabi kake 15l vode. To je,...na pamet govorim...eno polno korito. Tut sam sem bil pred leti presenečen, kot sem ugotovu kako zelo učinkoviti so pomivalci,...


Res je, sploh ko pomisliš da samo za veliko splakovanje stranišča, spustiš 9l vode!
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prašek, tekoči ali tablete?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16516338 (781) gruntfürmich
»

Gospodinjski aparati Gorenje, mnenja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12015839 (725) hazlhof
»

Kateri pomivalni stroj? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15740093 (1648) MrStein
»

Kje kupiti prašek za strojno pomivanje posode

Oddelek: Loža
313425 (2326) Horas
»

Kater pomivalni stroj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8322935 (11836) starfotr

Več podobnih tem