» »

Jogi zelo smrdi

Jogi zelo smrdi

BorutO ::

Za črni petek sva kupila debel jogi pri Yjsku, debeline okoli 25cm. Je cel iz pene. Od prvega dneva jogi zelo smrdi. Študirala sva, da verjetno jogi tako smrdi po novem, ampak po dobrem mesecu se ni jogi niti za malo razsmrdel. Včasih imam občutek, da smrdi še bolj. Dal sem prat prevleko jogija, ta zdaj ne smrdi, a pena pa še vedno zelo smrdi. Pena ni (bila) taka, kot pri Dormeu, kjer je nova zrolana skupaj, ta je bila v celem kosu, tako, da jo je mogel dostavljalec dostaviti na dom. Je možno, da jogi smrdi po kakšni plesni ali po čem drugem. Je tak specifičen vonj, podobnega vonja ne bi mogel nikjer najti. Včasih me bolj spominja po kakšnem urinu, ampak tudi po urini ne smrdi ravno. Jogi je pa ta - https://jysk.si/spalnica/vzmetnice/lezi...

Sicer so nama rekli, da imava pol leta časa, da ga lahko vrneva, če ne bova zadovoljna ... Jogi je odličen, zelo lepo se naspiva in tudi zelo je udoben. Enkrat naslednji teden bom poklical v yjsk, če se jogi lahko zamenja, saj se nikakor ne rešiva teh vonjav.

Jogi je na letvicah, postelja je dvignjena, tako da zrak pride tudi spodaj, vsak vikend dvignem jogi, in ga obnrem počez, da zrak lažje pride zraven, vsak dan odprem na kip okno, ko nas ni doma, da se zrači soba, a nikakor ni boljše.

fuck_it_ ::

jogi nima kaj smrdet. Nekaj je narobe z jogijem.

Morda je splesnel?

BorutO je izjavil:

Jogi je odličen, zelo lepo se naspiva in tudi zelo je udoben.



lol, ne, ni.

Dajta ta šrot nazaj in kupita vzmetnico v Hitexu.

BorutO je izjavil:


Jogi je na letvicah, postelja je dvignjena, tako da zrak pride tudi spodaj, vsak vikend dvignem jogi, in ga obnrem počez, da zrak lažje pride zraven, vsak dan odprem na kip okno, ko nas ni doma, da se zrači soba, a nikakor ni boljše.


Ja, ker imata vzmetnico iz jyska.
Fuck you, you fucking fuck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Ganon ::

fuck_it_ je izjavil:

lol, ne, ni.
Ja, ker imata vzmetnico iz jyska.


Boš argumentiral?

Če je udoben in dobro spita, vama očitno ustreza. Smrdeti pa ne bi smel.

fuck_it_ ::

seveda lahko argumentiam.

V študentskih letih sem kupil 5 pisarniških stolov in okvir postelje v jysku. Vse se mi je polomilo po 1 letu uporabe.

Jysk je poceni z razlogom.
Fuck you, you fucking fuck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

feryz ::

Mogoče sta dobila rabljenega, druge razlage ni. Nekdo ga je vrnil po pol leta uporabe. Ali pa si že tretji. Kdo ve?

korenje3 ::

te poceni jogiji za 50€ nimajo zračenja. dejansko vohata svoj vonj.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

BorutO ::

Ni bil jogi za 50 eur ampak sva dala skoraj 600 eur .. plus tega pa smrdi že od prvega dneva, ko sva ga iz folije dala.

korenje3 ::

600€ za kos pene? se je ljudem zmešal al kva xd

Pena je poliuretan in bo vedno smrdel. Sploh je problem, če je na soncu, ker začne razpadat. Problem je tudi kislina.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

IL_DIAVOLO ::

Kot da bi sel na zadrugo po lakserco za 500 evrov. Kupil si drag klump.

fuck_it_ ::

BorutO je izjavil:

Ni bil jogi za 50 eur ampak sva dala skoraj 600 eur .. plus tega pa smrdi že od prvega dneva, ko sva ga iz folije dala.


dala sta 600 EUR za jogi in ga kupila v Jysku namesto v Hitexu?

Vrnita jogi in pojdita po novega v Hitex pa bo mir.

Pena je zakon (jaz ne morem spati na jogiju s fedri), samo mora biti kvalitetna.

Hitex MemoSilver je zdaj znižan za 40%:
https://www.vitapur.si/spalnica/lezisca...
Fuck you, you fucking fuck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

korenje3 ::

Te pene so največji nateg. Surovine za 5€, izdelek ki se dobesdedno extrudira se pa prodaja za 500€+. Proizvajalcem se smeji. Oz. vprašanje kdo največ pokasira.

Pred 10 leti si dobil vrhunsko vzmetnico za tako ceno. Vzmetnice so zračene in težje navzamejo vonj.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Raptor F16 ::

Stvarna napaka.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

c3p0 ::

v Ikei za 150€ dobiš zrolanega novega, ne smrdi in spiš kot kralj. Če so ti le všeč trda ležišča, kvalitete mehkih ne poznam.

Tako da vrnit, smradu te ne bo nihče rešil, kakšne kemikalije tu ven hlapijo, pa ne ve nihče.

Ganon ::

fuck_it_ je izjavil:

seveda lahko argumentiam.

V študentskih letih sem kupil 5 pisarniških stolov in okvir postelje v jysku. Vse se mi je polomilo po 1 letu uporabe.

Jysk je poceni z razlogom.


Posploševanje ni nikakršen argument. Imam nekaj stvari iz Jyska in se ni nič polomilo.

Katero delovno mesto so ti zaupali v podjetju, ki proizvaja Hitex ležišča?

Taip4n ::

Glede Jyska in jogijev ne vem... Mi pa ne delujejo kot štacuna, kjer bi dal 600€ za jogi.

Pred cca. pol leta sem pri slovenski postelji lateks/bambus (80x200) z deljivo zadrgo za cca. 450€. Zadovoljen.

fuck_it_ ::

Ganon je izjavil:

fuck_it_ je izjavil:

seveda lahko argumentiam.

V študentskih letih sem kupil 5 pisarniških stolov in okvir postelje v jysku. Vse se mi je polomilo po 1 letu uporabe.

Jysk je poceni z razlogom.


Posploševanje ni nikakršen argument. Imam nekaj stvari iz Jyska in se ni nič polomilo.

Katero delovno mesto so ti zaupali v podjetju, ki proizvaja Hitex ležišča?


Zadovoljni kupec dveh ležišč (za vikendico in domačo spalnico). Programer, ki cele dneve programira na polni riti in mu udobno ležišče izboljša življenje.
Fuck you, you fucking fuck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Kvinta ::

v Ikei za 150€ dobiš zrolanega novega, ne smrdi in spiš kot kralj. Če so ti le všeč trda ležišča


Ta jogi sploh ni trd sem probal kratkomalo vse na koncu kupil medico home trdo ko da spiš na tleh :D
A.C.A.B

blackbfm ::

Penasta lezisca so prepojena z bogvedi s čim, ni cudno da smrdi

Pred cca. pol leta sem pri slovenski postelji lateks/bambus (80x200) z deljivo zadrgo za cca. 450€. Zadovoljen.


Mislim da pri leziscu velja da manj je vec.. Kaj bistveno boljsega od zepastih vzmeti mislim da ni, to dobis v jysku za 150 eur. 500 eur za lezisce je za moje pojme adijo pamet, ampak stekam lateks/bambus se slisi fajn, marketing dobro deluje, realno pa nima dodane vrednosti.

IL_DIAVOLO ::

500 evrov je ze fajn da das, ampak ne v jysku. Jaz sem dal in mi ni zal.

StajercSSS ::

BorutO je izjavil:

Za črni petek sva kupila debel jogi pri Yjsku, debeline okoli 25cm. Je cel iz pene. Od prvega dneva jogi zelo smrdi. Študirala sva, da verjetno jogi tako smrdi po novem, ampak po dobrem mesecu se ni jogi niti za malo razsmrdel. Včasih imam občutek, da smrdi še bolj. Dal sem prat prevleko jogija, ta zdaj ne smrdi, a pena pa še vedno zelo smrdi. Pena ni (bila) taka, kot pri Dormeu, kjer je nova zrolana skupaj, ta je bila v celem kosu, tako, da jo je mogel dostavljalec dostaviti na dom. Je možno, da jogi smrdi po kakšni plesni ali po čem drugem. Je tak specifičen vonj, podobnega vonja ne bi mogel nikjer najti. Včasih me bolj spominja po kakšnem urinu, ampak tudi po urini ne smrdi ravno. Jogi je pa ta - https://jysk.si/spalnica/vzmetnice/lezi...

Sicer so nama rekli, da imava pol leta časa, da ga lahko vrneva, če ne bova zadovoljna ... Jogi je odličen, zelo lepo se naspiva in tudi zelo je udoben. Enkrat naslednji teden bom poklical v yjsk, če se jogi lahko zamenja, saj se nikakor ne rešiva teh vonjav.

Jogi je na letvicah, postelja je dvignjena, tako da zrak pride tudi spodaj, vsak vikend dvignem jogi, in ga obnrem počez, da zrak lažje pride zraven, vsak dan odprem na kip okno, ko nas ni doma, da se zrači soba, a nikakor ni boljše.


Od začetka decembra imamo doma ta nadvložek.
https://jysk.si/spalnica/vzmetnice/lezi...

Pa je smrdel točno tako kot ti praviš. Kot neka scalina. Zdaj po enem mesecu je že boljše, se mi zdi, ali pa smo se samo navadili vonja. Ne vem.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

korenje3 ::

Sploh ne vem zakaj kupujete te cheap stvari, katere uporabljate vsak dan.
To je tko kot da bi imel ročno uro za 500€. In da bi potem tako sranje gledal vsak dan? nope.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: matobeli ()

IL_DIAVOLO ::

Ne samo vsak dan, ampak precej del dneva. To je bolj pomembno kot avto recimo. Za sedežno in pisarniške stole ni dat tezko jurja, a za kvaliteten jogi pa ne.

I dont get it.

donvito ::

korenje3 je izjavil:

Sploh ne vem zakaj kupujete te cheap stvari, katere uporabljate vsak dan.
To je tko kot da bi imel ročno uro za 500€. In da bi potem tako sranje gledal vsak dan? nope.

Ne vem zate, samo meni jogi za 600€ znižan iz 1000€ ni glih poceni, na kakšnem ležiš potem ti. Čeprav iz pene meni ne ležijo.
In tudi ura za 500€, ne bi rekel, da je sranje, za ta denar imaš kr fajn uro. Če jo nosiš, nam zaupaj kakšno, da bomo vedeli kaj kupiti, da ne nosimo sranja. :|

val46 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne samo vsak dan, ampak precej del dneva. To je bolj pomembno kot avto recimo. Za sedežno in pisarniške stole ni dat tezko jurja, a za kvaliteten jogi pa ne.

I dont get it.


Jogija sosedje in obiski ne vidijo Diavolo...vsaj ponavadi ne :))

val46 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne samo vsak dan, ampak precej del dneva. To je bolj pomembno kot avto recimo. Za sedežno in pisarniške stole ni dat tezko jurja, a za kvaliteten jogi pa ne.

I dont get it.


Jogija sosedje in obiski ne vidijo Diavolo...vsaj ponavadi ne :))


Sicer pa, offtopic, ni važno ne znamka jogija, ne trgovina kje je bil kupljen...niti kolk je stal. Enostavno take stvari reklamiraš oz.uveljavljaš stvarno napako in je. Pa ne moreš cele noči, vsako noč vohat enega smradu, skorej da ni važno po čemu naj bi smrdelo. Pomoje so ga meli nekje na neki vlagi(sploh k praviš da je bil razvit) in se je navlekel nekega vonja. Pa verjetno tudi trgovec to dobro ve, zato ti je tudi že ob nakupu reku, da ga lahko vrneš, če ti ne bo ok. Probat prodat ni greh, greh je šele ko se delaš budalo, da ne veš kaj si prodal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

shadeX ::

donvito je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Sploh ne vem zakaj kupujete te cheap stvari, katere uporabljate vsak dan.
To je tko kot da bi imel ročno uro za 500EUR. In da bi potem tako sranje gledal vsak dan? nope.

Ne vem zate, samo meni jogi za 600EUR znižan iz 1000EUR ni glih poceni, na kakšnem ležiš potem ti. Čeprav iz pene meni ne ležijo.


600EUR jogi definitivno ni poceni jogi. Tudi če je iz Jyska bi moral konkurirati produktom iz drugih trgovin v istem cenovnem rangu. In zgleda da tudi svojo nalogo opravi odlično, problem je v tem primeru z vonjem.

Sem imel podoben problem z Jyskom več let nazaj (tema tule - Nov pisarniški stol smrdi. Stol je tako smrdel (po kemikalijah) da me je začela glava boleti. Zadevo sem zamenjal (to naredijo brez problema) ampak tudi drug stol je imel isti problem, tako da je to očitno bila serija takih stolov. Stol se je po kakšnem mesecu ali dveh razdišal (1 teden sem ga pustil zunaj na soncu sredi najbolj vročega poletja, pomagalo pa je ravno za vzorec), polomil pa se je kakšno leto kasneje. Stol mi drugače vsekakor ni deloval narejen iz "zdravih" materialov in sem bil vesel da sem se ga znebil.


Drugače pa sem kupil tudi sam jogi (oz dva "polovična") iz pene za 2x200EUR v DIPu in spim odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

korenje3 ::

donvito je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Sploh ne vem zakaj kupujete te cheap stvari, katere uporabljate vsak dan.
To je tko kot da bi imel ročno uro za 500EUR. In da bi potem tako sranje gledal vsak dan? nope.

Ne vem zate, samo meni jogi za 600EUR znižan iz 1000EUR ni glih poceni, na kakšnem ležiš potem ti. Čeprav iz pene meni ne ležijo.
In tudi ura za 500EUR, ne bi rekel, da je sranje, za ta denar imaš kr fajn uro. Če jo nosiš, nam zaupaj kakšno, da bomo vedeli kaj kupiti, da ne nosimo sranja. :|


Jaz ležim na vzmetnici. Stala je 1000EUR.
Moje ure so pa omega planet ocean in pa audemars piguet royal oak.

Peno imam pa za psa.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Glugy ::

fuck_it_ je izjavil:

BorutO je izjavil:

Ni bil jogi za 50 eur ampak sva dala skoraj 600 eur .. plus tega pa smrdi že od prvega dneva, ko sva ga iz folije dala.


dala sta 600 EUR za jogi in ga kupila v Jysku namesto v Hitexu?

Vrnita jogi in pojdita po novega v Hitex pa bo mir.

Pena je zakon (jaz ne morem spati na jogiju s fedri), samo mora biti kvalitetna.

Hitex MemoSilver je zdaj znižan za 40%:
https://www.vitapur.si/spalnica/lezisca...


Ne vem zakaj Hitex oglašuješ; že drugič ga omenjaš pa četrti komentar si že napisal da bi ja svoj prav kako je Hitex vedno zakon pa Jysk vedno podn prodal naprej. Nevem no. Lahko da je Hitex dobr ampak to je anekdotna izkušnja. Lahko da si imel srečo ravno tako k ima lahko pri Jysku nekdo srečo. Če ne poveš kej bolj tehničnega zakaj je nekaj boljš kot drugo pol je to sam gostilniška debata.

B34ST ::

fuck_it_ je izjavil:

Pena je zakon (jaz ne morem spati na jogiju s fedri), samo mora biti kvalitetna.

Jaz sem tudi opazil da me včasih žulijo fedri in se moram potem obrnit na drugo stran, ki mi ne ustreza tolk, pa imam nad jogijem še nadjogi. Je pa res da je star že 10 let, če ne 14.
i5-10600K | NH-D14 | MSI MAG Z490 TOMAHAWK | F4-3200C14D-16GVR @4000C14
ASUS DUAL RTX 3070 | ADATA XPG SX8200 Pro 2TB | 870 QVO 8TB | 2x WD Blue 4TB
Corsair 600T | Corsair AX760 | G413 | G403 | HP Pavilion Gaming 32

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: B34ST ()

Ganon ::

fuck_it_ je izjavil:

Zadovoljni kupec dveh ležišč (za vikendico in domačo spalnico). Programer, ki cele dneve programira na polni riti in mu udobno ležišče izboljša življenje.


V marketingu, torej. Se mi je zdelo.

mayne ::

Če že kupuješ dobro slovensko ležišče glej Meblo ali Slovenska postelja ležišča z žepkastimi vzmetmi, ne pa Hitex.

Šimpanz ::

Nesi nazaj ker se to po moje ne bo nikoli razdišalo. Potem pa v trgovino z jogiji in vsakega prej poduhat pa bo.

LukiYo ::

Torej si za omenjeni 2 uri dal med 20.000 in 30.000 eur to svetuješ tudi nam ostalim, ki kupujemo jogi?

c3p0 ::

Kvinta je izjavil:

v Ikei za 150€ dobiš zrolanega novega, ne smrdi in spiš kot kralj. Če so ti le všeč trda ležišča


Ta jogi sploh ni trd sem probal kratkomalo vse na koncu kupil medico home trdo ko da spiš na tleh :D


Ta, ki ga imam je precej trd. Par dni sem se navajal, ker se praktično nič ni ugreznil.

Steinkauz ::

korenje3 je izjavil:

donvito je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Sploh ne vem zakaj kupujete te cheap stvari, katere uporabljate vsak dan.
To je tko kot da bi imel ročno uro za 500EUR. In da bi potem tako sranje gledal vsak dan? nope.

Ne vem zate, samo meni jogi za 600EUR znižan iz 1000EUR ni glih poceni, na kakšnem ležiš potem ti. Čeprav iz pene meni ne ležijo.
In tudi ura za 500EUR, ne bi rekel, da je sranje, za ta denar imaš kr fajn uro. Če jo nosiš, nam zaupaj kakšno, da bomo vedeli kaj kupiti, da ne nosimo sranja. :|


Jaz ležim na vzmetnici. Stala je 1000EUR.
Moje ure so pa omega planet ocean in pa audemars piguet royal oak.

Peno imam pa za psa.


Pa ti si res car!
LOL kak idiotski folk najdeš.

OP moji tastari majo vzmetnico iz jyska in ne smrdi nič (mislm da neko GOLD serijo).
Sicer osebno bi za 600eur vsekakor kupil kje drugje.

floyd1 ::

OP, vsekakor vrni to ali se zmeni za menjavo.

Midva spima na eni najcenejših žepkastih vzmetnic, kar sem jih kdaj videl po trgovinah in je imela malo vonja samo prvih nekaj dni. Gre za Lidlov "Meradiso", 140x200, 7 conska, kupljena kot zadnji kos za 120eur, običajna cena pa okrog 160. Prej sva imela nekajkrat dražje hitex (latex) ležišče (okrog 800eur), ki je bilo super, a bi se sedaj težko odločil, kaj od tega je boljše za spat, meni je oboje super. Težko pa opravičiš toliko višjo ceno druge.

Ascendor ::

Je kdo kupoval jogi od Meblojogi? Imam dober teden Woody in se mi zdi, da prav tako oddaja nek čuden vonj. Je pa res, da ga nisem nič extra zračil, niti opral prevleke, je morda to?

Likalnik ::

jaz imam od Dormeo jogi...dobil sem ga poceni nek razstavni eksponat (zavit v foliji, ko je bil razstavljen) polna cena je bila 2000€, dobil sem ga pa mislim, da za 300€...cca 10 let nazaj...še vedno ga imam.
Uglavnem, ko sem ga dobil domov sem takoj opazil, da je strgan (majhna luknjica, ker je bil samo v foliji in se je očitno med transportom nekje zataknil in strgal)...seveda sem ga reklamiral, da sem dobil strgan jogi (nisem nič razlagal, da je razstavni eksponat) uglavnem poslali so mi nov zapakiran jogi in tega starega razstavnega odpeljali.
če bi me kdo vprašal ali dobro spim na 2000€ dragem jogiju....ne vem...spim dobro tudi na kavču ali pa v hotelih/apartmajih tako, da neke hude razlike ne opazim.

starfotr ::

Jogije se kupuje iz naravnih materialov.

Na jogije je ogromna marža. Še na tistih 300 eur so zaslužili.

redtech ::

Steinkauz ta je isto GOLD.
Borut pojdi v trgovino in poduhaj exponat, če ima še ta vonj.

Dobri so mi povštri iz puha, najdražji.
Vzel sem pa laneni kovtr in je smrdel po "senu" par mesecev :)

DeeJay ::

Don't f with me.

glider- ::

Jaz sem kupil meblo jogi oaza žepkaste vzmeti zgoraj lateks za 1000EUR in tudi smrdi pena iz lateksa.
To je bilo pred desetimi leti, itak je zdaj že za zamenjat. Takrat sem mislil, da se bo razdišalo, smo zračili in prali prevleko. No vsako leto je bilo bolje, ampak še zdaj se še čuti vonj. Ko menjaš rjuhe je kakšen dan ok, ponoči,ko se spotiš se še pižama prepoji s tem vonjem.

mailer ::

Lateks niti slučajno nebi smel smrdet. Imam 7 conski latex ležišče na letvenem dnu od slovenske postelje in je brez vonja.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

DeeJay ::

ne vem kje to kupujete, da vam vse tolk smrdi.... al firme dajejo te jogije v skladišče skupi s kakimi laki, al se pa sam ne tuširate dovolj :)
Don't f with me.

IL_DIAVOLO ::

Al pa jim macke in psi gor scijejo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

phnj90 ::

Ali pa so imeli Amber Heard na obisku - bi bilo vredno potrpeti njene razvade? :-)

Ascendor ::

Ni šans, da ne bom reklamiral tega, če bo še smrdelo po vikendu. Zdej ga malo zračim, ampak tako ne moreš spati... Jogi za 100€ je v tem primeru boljši

BorutO ::

Toliko, da povem ... Jogi se je po kakšnem letu razsmrdel .... ni več nobenih neprijetnih vonjav.

m0LN4r ::

Glih slucajno sem v Lidlu narocil dva razlicna jogija v razprodaji.
Vsak je bil zmagovalec v stiftu warentest en leta 2021 drugi 2022.

Smrdi ne, ampak ima vonj po novem. Pise pa v navodilih za oba, da se mora 3 dni pokoncno luftat in da zracna vlaga v prostoru ne sme biti visoka.

Pri lidlu sem kupil, ker je bil isti jogi drugje 2x drazji.

Bom sele v nedeljo prvic spal na njem.

Sem najprej mislil dat jurja v neki trgovini, ki se z jogiji ukvarja, pa sem potem zvedel, da imajo do 300% marze gor, stvari pa pridejo iz iste fabrike vse.

PS: bom porocal, ce bom slabo spal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

cvalsr ::

V Svetem pismu je Job zgled potrpežljivosti in vdanosti v božjo voljo.
Na Slotechu pa sta to Boruto in njegova sospalka. Mesece ležita na smrdljivem jogiju??
Kaj pa če ga je pred vama res že nekaj ljudi testiralo po pol leta (in so ga v štacuni samo lepo na novo zapakirali); zadnji med njimi pa je imel urinsko inkontinenco? Meni ta 'preizkušanja' vzamejo apetit. (Hotelske postelje tudi, čeprav se tam vsaj rjuhe redno menjajo.) Kaj pa če je s kako prejšnjo preizkuševalko v postelji spal tudi njen pes?
Ga res ne bi raje vrnil nazaj ?

Heh, zdajle videl, da je začetek teme star že dve leti... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvalsr ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104354 (9068) Vanadium
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7434059 (10630) TheHijacker
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142519 (20117) matobeli
»

Kupil drago lezisce in posteljno dno, vendar se zmeraj slabo spim (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8211224 (8106) rockstar
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691632 (27390) Ganon

Več podobnih tem