» »

Liderpnevmatik

Liderpnevmatik

«
1
2

clip ::

Pozdravljeni

Zanima me, če je kdo kaj naročil pri njih in kakšne so izkušnje ?

Hvala
Pozdrav od Clipa

koyotee ::

Prodajajo gume, kot vsi ostali. Kaj maš tu za spraševat sploh?
Naročiš plačaš dobiš.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

clip ::

Bejži no, tak je to ? :)
Pozdrav od Clipa

mahoni ::

clip je izjavil:

Bejži no, tak je to ? :)

Tocno tak ja.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

noob96 ::

Naročujem vedno pri njih..do sedaj BP, res pa je da še nisem imel reklamacije, da bi kaj komuniciral z njimi

b3D_950 ::

Za komunikacijo se mi zdi da uporabljajo Google Translate.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

c3p0 ::

Znatno cenejši od vseh ostalih, gume so prišle prave v 2 ali 3 dneh, izdelava 2020, zadovoljen. Če se zakomplicira, pa nimam izkušenj.

bambam20 ::

Dajmo raje vprašat, kje so gume narejene, ki jih ponujajo.

buttcrack ::

Conti sem dobil marca po zelo ugodni ceni z srede lanskega leta narejene v nemčiji.

Predlani pa nexen dva meseca stare, ne vem kje izdelane, so bile pa tudi precej ceneje kot konkurenca.

Nimam pripomb, razen da ne dajo na telefonske na paket in DPD ne more poklicat za prevzem.

mancini ::

Gledam letne 205 55 16 in niso nič cenejši od naših ponudnikov
Conti, michelin, ...

Miha 333 ::

Veliko ljudi ima pozitivne izkušnje. Ne spreglejte pa, da je podjetje iz Andore, torej izven EU. Morda je v primeru komplikacij morebitne spore zato težje reševati oziroma slovenski in EU zakoni o varstvu potrošnikov ne veljajo. Za par EUR prihranka jaz ne bi tvegal.

duque ::

bambam20 je izjavil:

Dajmo raje vprašat, kje so gume narejene, ki jih ponujajo.


naročil sem Continental 225/45/18 contisport in sem dobil made in germany DOT4320.
Dostava v 3-eh dneh iz NL skladišča, tako da nimam slabe besede.

Blinder ::

Ti si bogat, Continental 225/45/18 contisport, cca 130 € po komadu
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

bambam20 ::

duque je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Dajmo raje vprašat, kje so gume narejene, ki jih ponujajo.


naročil sem Continental 225/45/18 contisport in sem dobil made in germany DOT4320.
Dostava v 3-eh dneh iz NL skladišča, tako da nimam slabe besede.


1 leto stare gume iz zaloge si kupil.

šernk ::

bambam20 je izjavil:

Dajmo raje vprašat, kje so gume narejene, ki jih ponujajo.

od kje misliš da jih drugi dobijo? Po celi EU je samo par skladišč gum od kjer vsi dobivajo potem gume. Enkrat doslej se je pri njih zakompliciralo, ker niso imeli gum na zalogi, pa so mi takoj sami po 2 dneh vrnili denar.

Naročiš pri lokalnem vulkanizerju. Od kje misliš da dobi gume? Iz tebi preljube Nemčije? Da ti povem moj primer izpred let, naročil 2 gumi, pridem do vulkanizerja snamemo gume dol in jst gledam zakaj ima ena guma zeleno črto ena rdečo, po enih 10ih sekundah študiranja končno pogledam profil: ni enak!

in nato reče vulkanizer: jebemti...pa še čudno se mi je zdelo zakaj so mi eno poslali iz nemškega skladišča eno pa iz češkega. V enem od skladišč so pač zajebal oznako in poslali naprej napačno gumo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Inventorista ::

Nič kaj bolj poceni niso, kot pa lokalni vulkanizer. Sem ravno v soboto kupil Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, 155 EUR na gumo (DOT 1221). Tu na tej strani pa so 148. Poleg tega dobiš znotraj TireGuard365 promocije, eno leto garancije za eno gumo, četudi jo iz malomarnosti uničiš.
Kar je pa še bolj bizarno, je pa to, da ko sem šel kupit aluventile v Klagenfurtu (Mago Tuning Center), mi je tip ponujal gume, in mi dal ceno 125 za gumo, baje leto 21.... O_O
Sem bil siguren, da me farba, ker sem mu že omenil, da ne rabim, ker sem jih že naročil in imam termin za montažo naslednji dan.....

buttcrack ::

Ko sem jih jaz zase jemal, so bile po 12€ na komad ceneje kot nalsednji.

Verjetno pa je pol leta star DOT cenejši kot 4 mesece star, a jebiga, meni to ni dealbreaker.

Zimonem ::

šernk je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Dajmo raje vprašat, kje so gume narejene, ki jih ponujajo.

od kje misliš da jih drugi dobijo? Po celi EU je samo par skladišč gum od kjer vsi dobivajo potem gume. Enkrat doslej se je pri njih zakompliciralo, ker niso imeli gum na zalogi, pa so mi takoj sami po 2 dneh vrnili denar.

Naročiš pri lokalnem vulkanizerju. Od kje misliš da dobi gume? Iz tebi preljube Nemčije? Da ti povem moj primer izpred let, naročil 2 gumi, pridem do vulkanizerja snamemo gume dol in jst gledam zakaj ima ena guma zeleno črto ena rdečo, po enih 10ih sekundah študiranja končno pogledam profil: ni enak!

in nato reče vulkanizer: jebemti...pa še čudno se mi je zdelo zakaj so mi eno poslali iz nemškega skladišča eno pa iz češkega. V enem od skladišč so pač zajebal oznako in poslali naprej napačno gumo.

Pri ta dragih jih naredijo device, napolnijo jih pa rožnati samorogi z prdci.saj to piše na vsakem vulkanizerstvu.

Blinder ::

Inventorista je izjavil:

Nič kaj bolj poceni niso, kot pa lokalni vulkanizer. Sem ravno v soboto kupil Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, 155 EUR na gumo (DOT 1221).


Kaksno dimenzijo?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zimonem ::

Inventorista je izjavil:

Nič kaj bolj poceni niso, kot pa lokalni vulkanizer. Sem ravno v soboto kupil Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, 155 EUR na gumo (DOT 1221). Tu na tej strani pa so 148. Poleg tega dobiš znotraj TireGuard365 promocije, eno leto garancije za eno gumo, četudi jo iz malomarnosti uničiš.
Kar je pa še bolj bizarno, je pa to, da ko sem šel kupit aluventile v Klagenfurtu (Mago Tuning Center), mi je tip ponujal gume, in mi dal ceno 125 za gumo, baje leto 21.... O_O
Sem bil siguren, da me farba, ker sem mu že omenil, da ne rabim, ker sem jih že naročil in imam termin za montažo naslednji dan.....

Ponavadi je tako, vulkanizer dobi gumo kot z manjšim rabatom ali brez in brez davka. Zasluži pa z delom.

Inventorista ::

255/40/19... Zaslužil pa je borih 15 evrov za centriranje in montažo. Pa še starih gum se mora rešit.... skratka bro deal :P
V četrtek ob 18 uri naročene v soboto ob 12 že montirane. It doesnt get any better than that v trenutnih časih, ko moraš vse koordinirat s šihtom in testiranjem....

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Ja 20 min dela, pa nekaj marže na gumi. Bolj je problem da je sezonsko delo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

c3p0 ::

mancini je izjavil:

Gledam letne 205 55 16 in niso nič cenejši od naših ponudnikov
Conti, michelin, ...


Jaz sem kupoval 245R17 in so bile razlike tam 25% do drugega najcenejšega, s to razliko pa pokriješ vulkanizerske storitve že na eni gumi.

MadMax ::

Malo višje je omenjen problem odstranjevanja starih gum.
Da se vulkanizer reši starih gum ga ne košta nič.
Ok, unih par kvadratov zemlje za delavnico, kjer jih "skladišči", kar pa ne rabi kosit dokler so gume tam.
0 torej.

Je bolj vprašanje, ako andorski diler kaj prispeva v kanglico za uničenje odpadnih gum v slo, tako kot to prispevajo slo trgovci.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

duque ::

bambam20 je izjavil:

duque je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Dajmo raje vprašat, kje so gume narejene, ki jih ponujajo.


naročil sem Continental 225/45/18 contisport in sem dobil made in germany DOT4320.
Dostava v 3-eh dneh iz NL skladišča, tako da nimam slabe besede.


1 leto stare gume iz zaloge si kupil.


najdi novejše pri preplačanih SI vulkanizerjih. Mimogrede 43 teden v 2020, gume sem naročil januarja. 1 leto?

FoxKnox ::

Dva tedna nazaj prejel gume od Liderja v 5 ih dneh.Ceneje cca 10 € po gumi . DOT 0721.

mancini ::

c3p0 je izjavil:

mancini je izjavil:

Gledam letne 205 55 16 in niso nič cenejši od naših ponudnikov
Conti, michelin, ...


Jaz sem kupoval 245R17 in so bile razlike tam 25% do drugega najcenejšega, s to razliko pa pokriješ vulkanizerske storitve že na eni gumi.


Super zate, jaz gledam letne Continental 205/55R16 91V PREMIUMCONTACT 6
liderpnevmatik 69,39 €
bartog 70,09 €
evroton 74,10 €
petrol 73.20 €
gumax 70,66

in pri ostalih proizvajalcih je za to dimenzijo trenutno enako

tako da ni liderpnevmatik vedno in povsod cenejši za 15-25%

FoxKnox ::

mancini je izjavil:

c3p0 je izjavil:

mancini je izjavil:

Gledam letne 205 55 16 in niso nič cenejši od naših ponudnikov
Conti, michelin, ...


Jaz sem kupoval 245R17 in so bile razlike tam 25% do drugega najcenejšega, s to razliko pa pokriješ vulkanizerske storitve že na eni gumi.


Super zate, jaz gledam letne Continental 205/55R16 91V PREMIUMCONTACT 6
liderpnevmatik 69,39 €
bartog 70,09 €
evroton 74,10 €
petrol 73.20 €
gumax 70,66

in pri ostalih proizvajalcih je za to dimenzijo trenutno enako

tako da ni liderpnevmatik vedno in povsod cenejši za 15-25%


Pri Lider Pneumatic so tudi občasne akcije, ko je določena guma občutno ceneje. Sam sem namreč zamudil
Goodyear gumo za 85 € zdaj je 105€.Ista . Je treba mal spremljat.

Klemen12 ::

Naročil Hankook ventus prime 3, dostava je bila čez en teden, dot0421. Cenejše so bile za razliko v poštnini, ki je ni bilo. Brez pripomb.

c3p0 ::

mancini je izjavil:


tako da ni liderpnevmatik vedno in povsod cenejši za 15-25%


Kot napisano, ali je akcija, ali pa dražje gume, kjer ni več par EUR razlike. Bi rekel, da pri poceni gumah so razlike tudi % manjše.
Pri vulkanizerju pa plačaš precej podobno, ne glede na to ali je cena gume 300EUR ali 60EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

GrX ::

mancini je izjavil:

c3p0 je izjavil:

mancini je izjavil:

Gledam letne 205 55 16 in niso nič cenejši od naših ponudnikov
Conti, michelin, ...


Jaz sem kupoval 245R17 in so bile razlike tam 25% do drugega najcenejšega, s to razliko pa pokriješ vulkanizerske storitve že na eni gumi.


Super zate, jaz gledam letne Continental 205/55R16 91V PREMIUMCONTACT 6
liderpnevmatik 69,39 EUR
bartog 70,09 EUR
evroton 74,10 EUR
petrol 73.20 EUR
gumax 70,66

in pri ostalih proizvajalcih je za to dimenzijo trenutno enako

tako da ni liderpnevmatik vedno in povsod cenejši za 15-25%

Izračun procentov ti pa ne leži najbolje, kajne? Predlagam ti, da obnoviš snov za 5. razred.

Mimogrede, Mimovrste ima ceno za to gumo 67,66 EUR / kom: https://www.mimovrste.com/avtomobilske-...

Gume na dom: 68,00 EUR / kom https://gumenadom.si/p-32132-letne-pnev...

Furlan: 68,08 EUR / kom: https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/av...

Očitno, liderpnevmatik ni vedno in povsod cenejši. Sploh pa ne za 15-25%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

mancini ::

Jaz nisem nic racunal, ker sem repliciral c3p0, ki je dobil 25% ugodneje. Se pred tem pa je napisal da so znatno cenejsi od vseh ostalih.
Predlogov v kateri razred bi moral ti, da bi razumel kaj preberes ,ti ne bom dajal, ker me boli k... za tebe

šernk ::

Mimogrede, Mimovrste ima ceno za to gumo 67,66 EUR / kom: https://www.mimovrste.com/avtomobilske-...

ja in če naročite še danes dobite dostavo še v letošnjem letu :)):))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

jojw ::

mancini je izjavil:

Jaz nisem nic racunal, ker sem repliciral c3p0, ki je dobil 25% ugodneje. Se pred tem pa je napisal da so znatno cenejsi od vseh ostalih.
Predlogov v kateri razred bi moral ti, da bi razumel kaj preberes ,ti ne bom dajal, ker me boli k... za tebe

Kot je že predhodnik ugotovil ti izračun procentov ne leži. Še večji smeh pa je, ker si sam naredil seznam cen za določen model gum in spodaj napisal, da je liderpnevmatik za 15-25% cenejši... Komedija!

Nauči se izračun procentov, ter uporabljati Google. Je že skrajni čas!

valkoor ::

šernk je izjavil:

Mimogrede, Mimovrste ima ceno za to gumo 67,66 EUR / kom: https://www.mimovrste.com/avtomobilske-...

ja in če naročite še danes dobite dostavo še v letošnjem letu :)):))

Sem že večkrat naročil pri njih in sem gume vedno dobil v roku enega tedna.

starfotr ::

Jaz pa pri gumaxu vzamem in dobim prej kot v 24h od naročila na dom. Koji klinac bi čakal 1 teden in se ob morebitni reklamciji še hecel s pošiljanjem v tujino.

Nazadnje sem pa kar pri vulkanizerju vzel, sem dobil za isto ceno, kot na spletu.

valkoor ::

starfotr je izjavil:

Jaz pa pri gumaxu vzamem in dobim prej kot v 24h od naročila na dom. Koji klinac bi čakal 1 teden in se ob morebitni reklamciji še hecel s pošiljanjem v tujino.

Nazadnje sem pa kar pri vulkanizerju vzel, sem dobil za isto ceno, kot na spletu.

Nauči se brati mogoče boš potem bolje razumel napisano. Pa srečno....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: valkoor ()

thetech ::

Tudi jaz sem gume že naročil na Mimovrste in jih dobil v nekaj dneh. So bili takrat med najcenejšimi, gume pa sem dobil na dom v roku treh dni. Zadovoljen!

FoxKnox ::

A ni fajn da obstaja konkurenca ?.Vsak kupi kjer mu paše in kar mu paše. Glavno je, da smo vsi zadovoljni.

c3p0 ::

Če Andorci dostavijo gume v dveh dneh, pa ja tudi MV lahko v tednu dni.

thetech ::

c3p0 je izjavil:

Če Andorci dostavijo gume v dveh dneh, pa ja tudi MV lahko v tednu dni.

Meni osebno je vseeno ali blago prejmem v dveh ali treh dneh. Zame ni razlike, verjamem pa da je za tiste, ki lovite zadnje dni.

valkoor ::

c3p0 je izjavil:

Če Andorci dostavijo gume v dveh dneh, pa ja tudi MV lahko v tednu dni.

A ti tudi ni veš kaj pomeni besedna zveza "v roku enega tedna"? Očitno še en funkcionalno nepismen.

FoxKnox je izjavil:

A ni fajn da obstaja konkurenca ?.Vsak kupi kjer mu paše in kar mu paše. Glavno je, da smo vsi zadovoljni.

Res je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: valkoor ()

valkoor ::

clip je izjavil:

Pozdravljeni

Zanima me, če je kdo kaj naročil pri njih in kakšne so izkušnje ?

Hvala

Katere gume pa iščeš?

jojw ::

Nevem kaj je z našimi prodajalci gum narobe. Na hitro sem pregledal Liderpnevmatik pa se mi ne zdijo nekaj blazno cenejši. OK, mogoče zavisi od modela gum.

Gume, ki sem jih jaz kupil pri nas so na Liderpnevmatik cenejše 2EUR / komad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

GrX ::

thetech je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Če Andorci dostavijo gume v dveh dneh, pa ja tudi MV lahko v tednu dni.

Meni osebno je vseeno ali blago prejmem v dveh ali treh dneh. Zame ni razlike, verjamem pa da je za tiste, ki lovite zadnje dni.

Točno tako. Kdaj se gume potrebuje je z znano, če greš pa v nabavo dan pred rokom si pa sam kriv. Najlažje je iskati krivca drugje.

jojw je izjavil:

Nevem kaj je z našimi prodajalci gum narobe. Na hitro sem pregledal Liderpnevmatik pa se mi ne zdijo nekaj blazno cenejši. OK, mogoče zavisi od modela gum.

Gume, ki sem jih jaz kupil pri nas so na Liderpnevmatik cenejše 2EUR / komad.

Ljudjem očitno 10 evrov nekaj pomeni.

Moj model gume je pri nas 190 EUR, pri Liderpnevmatik pa 185 EUR. Za 20 EUR razlike res ne bom kompliciral.

Sicer pa naj se odloči vsak sam... Štacunca je očitno legit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

fkrv ::

GrX je izjavil:

thetech je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Če Andorci dostavijo gume v dveh dneh, pa ja tudi MV lahko v tednu dni.

Meni osebno je vseeno ali blago prejmem v dveh ali treh dneh. Zame ni razlike, verjamem pa da je za tiste, ki lovite zadnje dni.

Točno tako. Kdaj se gume potrebuje je z znano, če greš pa v nabavo dan pred rokom si pa sam kriv. Najlažje je iskati krivca drugje.

jojw je izjavil:

Nevem kaj je z našimi prodajalci gum narobe. Na hitro sem pregledal Liderpnevmatik pa se mi ne zdijo nekaj blazno cenejši. OK, mogoče zavisi od modela gum.

Gume, ki sem jih jaz kupil pri nas so na Liderpnevmatik cenejše 2EUR / komad.

Ljudjem očitno 10 evrov nekaj pomeni.

Moj model gume je pri nas 190 EUR, pri Liderpnevmatik pa 185 EUR. Za 20 EUR razlike res ne bom kompliciral.

Sicer pa naj se odloči vsak sam... Štacunca je očitno legit.

Na drugem forumu sem zasledil,da nastopijo težave kadar je s pošiljko kaj narobe. Baje ne odgovarjajo na maile. Bom jaz kar pri Furlanu nabavljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fkrv ()

mancini ::

jojw je izjavil:

mancini je izjavil:

Jaz nisem nic racunal, ker sem repliciral c3p0, ki je dobil 25% ugodneje. Se pred tem pa je napisal da so znatno cenejsi od vseh ostalih.
Predlogov v kateri razred bi moral ti, da bi razumel kaj preberes ,ti ne bom dajal, ker me boli k... za tebe

Kot je že predhodnik ugotovil ti izračun procentov ne leži. Še večji smeh pa je, ker si sam naredil seznam cen za določen model gum in spodaj napisal, da je liderpnevmatik za 15-25% cenejši... Komedija!

Nauči se izračun procentov, ter uporabljati Google. Je že skrajni čas!


A mi lahko das copy paste kjer sem napisal da je lider cenejsi.
A res dan danes vecina ne zna brati.

-Gledam letne 205 55 16 in niso nič cenejši od naših ponudnikov
Conti, michelin, ...


-Super zate, jaz gledam letne Continental 205/55R16 91V PREMIUMCONTACT 6
liderpnevmatik 69,39 €
bartog 70,09 €
evroton 74,10 €
petrol 73.20 €
gumax 70,66

in pri ostalih proizvajalcih je za to dimenzijo trenutno enako

tako da ni liderpnevmatik vedno in povsod cenejši za 15-25%

Kaj tukaj dela preglavice pri razumevanju, res mi ni jasno

valkoor ::

Ja kdo pa pravi 15-25% ceneje? To si ti malo sam določil. Tudi jaz ne vem od kje.

lonewolf_ ::

Vzel jeklene felne leto nazaj za 9€ ceneje po kosu kot pri nas, brez problemov.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

c3p0 ::

GrX je izjavil:


Moj model gume je pri nas 190 EUR, pri Liderpnevmatik pa 185 EUR. Za 20 EUR razlike res ne bom kompliciral.


Meni je čisto dovolj, če mi prihranek pokrije vulkanizerja.

thetech je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Če Andorci dostavijo gume v dveh dneh, pa ja tudi MV lahko v tednu dni.

Meni osebno je vseeno ali blago prejmem v dveh ali treh dneh. Zame ni razlike, verjamem pa da je za tiste, ki lovite zadnje dni.


Point je bil sarkastično v tem, da tujci dostavijo prej, kot nek kvazi domač shop.

Slogan MV bi lahko: nismo cenejši od tujine, ampak vsaj dalj časa dostavljamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letne gume (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
45958225 (451) WizzardOfOZ
»

Katere zimske gume? (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Na cesti
3158489077 (20374) Leko
»

letne gume (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11517567 (4209) m0LN4r
»

Prodajalci gum

Oddelek: Na cesti
209895 (7483) šernk
»

Letne gume 2016 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28778153 (48935) slemarko

Več podobnih tem