» »

Lidl: Vrsta na blagajni_ odpre se nova blagajna_kaj narediti?

Lidl: Vrsta na blagajni_ odpre se nova blagajna_kaj narediti?

1
2
3 4 5

Zimonem ::

Prepustnost blagajne je enaka. Delaya
med strankama ni. Lidl, ko je prost blagajnik ga preusmeri v skladanje palete na police. Ko procesira na blagajni imanpan zapolnjen pipline. Brez skupne vrste in globino dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Oberyn ::

To pa res ni težka situacija. Po mojih izkušnjah, ko se odpre sosednja blagajna, se vsi iz obstoječe vrste eden čez drugega poženejo k prazni blagajni, pri čemer en drugega spotikajo, odrivajo in izkazujejo še druge ljubeznivosti. Pri tem so najbolj aktivni starostniki, ki so prej sključeno stali ob palici ali bergli. Ti izkažejo reflekse bojnega pilota in se v elegantnem prožnem troskoku poženejo preko. Za tren oka je na oni prvi blagajni samo še tisti revež, ki ima pol artiklov že preko ciljne črte in zato ni mogel sodelovati v stampedu. Potem enostavno stopiš zraven in si takoj na vrsti. Oni iza nove blagajne te pa rahlo zadihani strupeno gledajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Zimonem ()

Zimonem ::

Sem mislil citirati ne brisati.
Ja ravno zadnjič na blagajni s 5 rečmi. Pa prileti upokojenka v skućarskih hlačah, če gre lahko naprej, ker se ji mudi na občino?!?!

ecxKL ::

Oberyn je izjavil:

To pa res ni težka situacija. Po mojih izkušnjah, ko se odpre sosednja blagajna, se vsi iz obstoječe vrste eden čez drugega poženejo k prazni blagajni, pri čemer en drugega spotikajo, odrivajo in izkazujejo še druge ljubeznivosti. Pri tem so najbolj aktivni starostniki, ki so prej sključeno stali ob palici ali bergli. Ti izkažejo reflekse bojnega pilota in se v elegantnem prožnem troskoku poženejo preko. Za tren oka je na oni prvi blagajni samo še tisti revež, ki ima pol artiklov že preko ciljne črte in zato ni mogel sodelovati v stampedu. Potem enostavno stopiš zraven in si takoj na vrsti. Oni iza nove blagajne te pa rahlo zadihani strupeno gledajo.


Ahhahah, so true :)):))

Darko! ::

ecxKL je izjavil:

Ker vidim da imajo nekateri težave z predstavo sem na hitrco skiciral kako je to zgledalo:



Mater, si se pa potrudu s sliko.

V tem primeru imaš prav !

Če imaš res "samo eno čokolado" in si bil v tistem trenutku "že na blagajni" je resnično nesmiselno hodit v drugo vrsto za takšno malenkost. Sam bi storil enako.

Ampak ne smeš tega primera posploševat bolj kot je primerno in vljudno.

Ker se mi je namreč že zgodilo, da nas je sedem stalo v vrsti na blagajni, pa blagajničarka reče: "Lahko greste tudi na drugo blagajno"; pa se potem ljudje, ki so stali zadaj v vrsti zapodijo kot podivjane živali na to blagajno.

Včasih se potem najde kakšen glas razuma (bravo junaki), ki poblaznelo in neolikano drhal vljudno opozorijo, da so vsi stali v isti vrsti in je prav, da se po istem vrstnem redu razporedijo tudi na novo odprti blagajni.

Se zgodi, da včasih kakšen neotesanec tega ne razume.
Takrat bi sam zagovarjal bosanca.

Ker konec koncev, bit čapac ali čefur pri nas ni več toliko nacionalna kategorija; bolj je odraz pomanjkanja neke osnovne olike in priučenih manir.

Malcolm_Y ::

OP, čisto prav si naredil. Zelo velikokrat sem že bil eden tistih 9-ih, ki so potegnili kratko, ampak nikoli ni bil "kriv" tisti, ki je naletel na prazno blagajno.

Leta nazaj v Portorožu, v Mercatorju poleg avtobusne, (imajo dve blagajni, delala je samo ena), je bila vrsta ene 10 čakajočih. Jaz sem stopil direktno do druge, in dal stvari na pult. Malo sem počakal, res ni prišla takoj, ampak v 2-3 minutah. Ven sem bil prej kot 8 prvotnih čakajočih. V manjših trgovinah se to da, ("Brigita, blagajna!"), če je več blagajn, pa ne gre skozi.

Glede vrst pa še tole, v Sparu imajo 6 hitrih blagajn in ENO vrsto. Stoji nas par v tej vrsti, nakar z desne uleti neko bitje in kao čaka. Gledam, vprašam "kaj je s tabo?", bitje pa "ja, čakam za te desne tri". ?!. Takrat se pol nisem usajal, so pa v kratkem zagradili dostop z nekimi pletenimi košarami, tako tak manever ni več možen. Ljudje so grebatorji, in če se preveč pustiš, zmeraj nasrkaš. Ni mi pa problem spustiti koga z artiklom ali dvema, če jih mam jaz 15. Je bilo že dostikrat obratno in sem vedno vesel.

radmansdorf ::

Lahko bi mu rekel.

:D

oracle ::

Zimonem je izjavil:

Prepustnost blagajne je enaka. Delaya
med strankama ni. Lidl, ko je prost blagajnik ga preusmeri v skladanje palete na police. Ko procesira na blagajni imanpan zapolnjen pipline. Brez skupne vrste in globino dva.

Ne govorimo o istih zadevah in še slabo sem se izrazil. Jaz trdim, da pri skupni vrsti ni delaya, če imaš tekoči trak. Imaš pa večje zadovoljstvo strank. V testu pa niso imeli tekočega traku in je bil seveda delay s skupno vrsto.

Zimonem je izjavil:

Sem mislil citirati ne brisati.
Ja ravno zadnjič na blagajni s 5 rečmi. Pa prileti upokojenka v skućarskih hlačah, če gre lahko naprej, ker se ji mudi na občino?!?!

Kaj pa je to čudnega? Na občini je pa verjetno rekla, če gre lahko mimo vrste, ker se ji mudi smučat :))

Eni so res brez sramu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Phantomeye ::

ecxKL je izjavil:

Ker vidim da imajo nekateri težave z predstavo sem na hitrco skiciral kako je to zgledalo:




zlo fajna skica, sem takoj razumel - manjka mi edino lokacija tiste fotrce.

Po drugi strani pa razumem dilemo - v smislu ali imajo ljudje na blagajni 2 prioriteto pred random človekom, ki se želi postavit v vrsto (ki je ni).

Ker, kaj če bi npr. jaz stal pred zaprto blagajno, ki bi se eventualno odprla?

Zgodovina sprememb…

ecxKL ::

Malcolm_Y je izjavil:

OP, čisto prav si naredil. Zelo velikokrat sem že bil eden tistih 9-ih, ki so potegnili kratko, ampak nikoli ni bil "kriv" tisti, ki je naletel na prazno blagajno.

Leta nazaj v Portorožu, v Mercatorju poleg avtobusne, (imajo dve blagajni, delala je samo ena), je bila vrsta ene 10 čakajočih. Jaz sem stopil direktno do druge, in dal stvari na pult. Malo sem počakal, res ni prišla takoj, ampak v 2-3 minutah. Ven sem bil prej kot 8 prvotnih čakajočih. V manjših trgovinah se to da, ("Brigita, blagajna!"), če je več blagajn, pa ne gre skozi.

Glede vrst pa še tole, v Sparu imajo 6 hitrih blagajn in ENO vrsto. Stoji nas par v tej vrsti, nakar z desne uleti neko bitje in kao čaka. Gledam, vprašam "kaj je s tabo?", bitje pa "ja, čakam za te desne tri". ?!. Takrat se pol nisem usajal, so pa v kratkem zagradili dostop z nekimi pletenimi košarami, tako tak manever ni več možen. Ljudje so grebatorji, in če se preveč pustiš, zmeraj nasrkaš. Ni mi pa problem spustiti koga z artiklom ali dvema, če jih mam jaz 15. Je bilo že dostikrat obratno in sem vedno vesel.


Hvala :) Nikoli se ne vrivam ali karkoli takšnega zato me je še toliko bolj zmotilo da me je bosanec začel zmerjati in me označil za egoista. Sem mu nazaj mirno povedal da za to blagajno še ni bilo vrste ko sem jaz prišel. Bosanec me je po nakupu čakal pred vrati in videti je bilo da se pripravlja na napad. ko sem prišel ven sem ga samo ignoriral in odšel svojo pot.

Phantomeye je izjavil:

ecxKL je izjavil:

Ker vidim da imajo nekateri težave z predstavo sem na hitrco skiciral kako je to zgledalo:




zlo fajna skica, sem takoj razumel - manjka mi edino lokacija tiste fotrce.

Po drugi strani pa razumem dilemo - v smislu ali imajo ljudje na blagajni 2 prioriteto pred random človekom, ki se želi postavit v vrsto (ki je ni).

Ker, kaj če bi npr. jaz stal pred zaprto blagajno, ki bi se eventualno odprla?


Ja to je tudi zanimivo, ta bosanec je bil seveda na koncu oz nekje proti koncu vrste za blagajno 2. Torej se je po njegovi zgrešeni logiki tudi sam vrnil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ecxKL ()

c3p0 ::

Phantomeye je izjavil:


Po drugi strani pa razumem dilemo - v smislu ali imajo ljudje na blagajni 2 prioriteto pred random človekom, ki se želi postavit v vrsto (ki je ni).

Ker, kaj če bi npr. jaz stal pred zaprto blagajno, ki bi se eventualno odprla?


Kaj pa, če bi bili v velikem Sparu, in bi med tema blagajnama bilo 20m? Bi počakal, da tisti prisopihajo na novo odprto, ker so kao že prej stali v vrsti? "Ja, jaz sem pa že včeraj stal tam v vrsti". Te blagajne so FFA.

Ganon ::

Tale debata me je spomnila na eno klasiko ... :))

no comment ::

ecxKL je izjavil:

Nikoli se ne vrivam ali karkoli takšnega zato me je še toliko bolj zmotilo da me je bosanec začel zmerjati in me označil za egoista.

Ravnokar si opisal kako si prehitel večje število ljudi, ki so veliko dlje čakali v vrsti kot ti. Definicija vrivanja.

Phantomeye ::

c3p0 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Po drugi strani pa razumem dilemo - v smislu ali imajo ljudje na blagajni 2 prioriteto pred random človekom, ki se želi postavit v vrsto (ki je ni).

Ker, kaj če bi npr. jaz stal pred zaprto blagajno, ki bi se eventualno odprla?


Kaj pa, če bi bili v velikem Sparu, in bi med tema blagajnama bilo 20m? Bi počakal, da tisti prisopihajo na novo odprto, ker so kao že prej stali v vrsti? "Ja, jaz sem pa že včeraj stal tam v vrsti". Te blagajne so FFA.


Ne, pac razumem zakaj bi nekoga to motilo, tudi jaz ne bi šel na konec vrste. Če bi ravno tam stal.

Zimonem ::

Če se po tej tragediji ne da spati, predlagam spletno naročanje. Tu se vedno držijo vrstnegab reda naročil.

Phantomeye ::

no comment je izjavil:

ecxKL je izjavil:

Nikoli se ne vrivam ali karkoli takšnega zato me je še toliko bolj zmotilo da me je bosanec začel zmerjati in me označil za egoista.

Ravnokar si opisal kako si prehitel večje število ljudi, ki so veliko dlje čakali v vrsti kot ti. Definicija vrivanja.


Ja odvisno, kako razumeš dodatno blagajno.

Dodatna blagajna = nova vrsta

ali

Dodatna blagajna = delitev vrste na dva dela, kjer ima prva polovica prve blagajne prednost pri prehodu na dodatno blagajno.

ecxKL ::

no comment je izjavil:

ecxKL je izjavil:

Nikoli se ne vrivam ali karkoli takšnega zato me je še toliko bolj zmotilo da me je bosanec začel zmerjati in me označil za egoista.

Ravnokar si opisal kako si prehitel večje število ljudi, ki so veliko dlje čakali v vrsti kot ti. Definicija vrivanja.


Ni vrivanja, nič jih nisi prehitel. Oni so čakali na blagajni 2, ti pa si šel na blagajno 3 kjer še ni bilo vrste. Ne pozabi da v Lidlu NI (!) skupne vrste tako kot v Šparu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ecxKL ()

no comment ::

Ena trgovina je. Pravično je, da se nekdo, ki čaka dlje od tebe, lahko odloči ali te spusti naprej. Bonton pa veleva, da vsaj vprašaš, če ima kdo od dlje čakajočih kaj proti temu, da ti zadnji prideš v vrsto in si prvi pokasiran.

Zgodovina sprememb…

ecxKL ::

no comment je izjavil:

Ena trgovina je. Pravično je, da se nekdo, ki čaka dlje od tebe, lahko odloči ali te spusti naprej. Bonton pa veleva, da vsaj vprašaš, če ima kdo od dlje čakajočih kaj proti temu, da ti zadnji prideš v vrsto in si prvi pokasiran.


Eno trgovina je in VEČ blagajn. Jst sem bil prvi na blagajni 3.

Vsaka blagajna ima svojo vrsto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ecxKL ()

no comment ::

Kot pravim, tisti "bosanec" je angleški lord za tebe...

Zimonem ::

no comment je izjavil:

Ena trgovina je. Pravično je, da se nekdo, ki čaka dlje od tebe, lahko odloči ali te spusti naprej. Bonton pa veleva, da vsaj vprašaš, če ima kdo od dlje čakajočih kaj proti temu, da ti zadnji prideš v vrsto in si prvi pokasiran.

Ta čas, da vpraša je že pokasiran. Pa itak ga noben nebinsplohbposlušal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

no comment ::

Ni res. V Lidlih zveš več kot dovolj časa prej katera blagajna se bo odprla, da lahko ostaneš normalno kulturno bitje.

Ne pa obični Slovenec, ki ga mora kulture učiti gastarbajter iz Bosne.

ecxKL ::

no comment je izjavil:

Ni res. V Lidlih zveš več kot dovolj časa prej katera blagajna se bo odprla, da lahko ostaneš normalno kulturno bitje.

Ne pa obični Slovenec, ki ga mora kulture učiti gastarbajter iz Bosne.


Ni res. Odprtje blagajne napovejo samo včasih, NE zmeraj. V tem primeru ga niso. Vsaka vrsta je zase in to da odložiš en artikel na blagajno ki se je ravnokar odprla je popolnoma kulturno. Gastarbajter ničesar ne uči saj še se sam ne zna obnašati, gre samo za njegovo nerazumevanje. Da ne govorimo v tem da se je bosanec po njegovi zgrešeni logiki tudi vrinil saj se je prestavil iz KONCA vrste pred blagajno 2, takoj za mano na ZAČETEK vrste za blagajno 3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ecxKL ()

Malcolm_Y ::

no comment je izjavil:

Ena trgovina je. Pravično je, da se nekdo, ki čaka dlje od tebe, lahko odloči ali te spusti naprej. Bonton pa veleva, da vsaj vprašaš, če ima kdo od dlje čakajočih kaj proti temu, da ti zadnji prideš v vrsto in si prvi pokasiran.

Pri svojih 40 letih me še nikoli ni nihče vprašal, če imam kaj proti, da gre naprej, ko se je odprla nova blagajna. Nikoli. Niti enkrat. Nikoli. Usujejo se kot vihar, da kar salama leti po luftu, da bi kaj vprašali, pa ne. Še to sem doživel, da sem s sinom hodil proti blagajni, mali je bil par let star, je šel počasi, in en stari čiko z vozičkom je šel ZA nama, potem je pa z vozičkom prav pospešil mimo naju in naju je prehitel. Bi mogu malega vleči, če bi mu hotel parirati. Tako, ena dva metra do blagajne stari ful piči, ono, gasa. Tak sem ga napizdu, da se mi je umaknu, čeprav se ni hotu, pol je še pa v stilu "naj ti bo" neki, ono, a veš, kao.

Porkaduš, enkrat se mi je zgodilo, da sem stal 2 metra za nekom, ki je dvigal dnar na bankomatu, pa se mi je ena baba uturila vmes!!!! A ste nori?! Je kao mislila, da ne čakam v vrsti. Jaz pa bil vljuden in dal človeku luft, da je v miru dvignil.

Pa na semaforju - s peciklom počakam meter od roba, da nisem na cesti, pa evo ti bizgeca, se pripelje in postavi tik pred mene. Da pol komaj spelje in ga moram prehitet še na prehodu. Brezobrazno.

Ne ti "pravično je"...

Zgodovina sprememb…

no comment ::

Očitni v svojih 40 leti še nisi šel iz Slovenije. V kakšni Angliji ali Kanadi se ti kaj takega ne more zgoditi.

Hypathia ::

Malcolm_Y je izjavil:


Porkaduš, enkrat se mi je zgodilo, da sem stal 2 metra za nekom, ki je dvigal dnar na bankomatu, pa se mi je ena baba uturila vmes!!!! A ste nori?! Je kao mislila, da ne čakam v vrsti. Jaz pa bil vljuden in dal človeku luft, da je v miru dvignil.

Tole se mi je parkrat pripetilo v trgovini v korona časih, ko sem držala predpisano varnostno razdaljo, ampak sem osebkom lepo povedala, da je vrsta za mano, pri takšnih res ni treba jezika šparati.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

mancini ::

Kako pa je to mogoce, da te je zunaj cakal. Ce ti sel z eno cokolado na novo blagajno kot prvi. Ok si cakal 1 minuto, ampak se zmeraj ni v tem casu slo bosancu tako hitro, ker drugace se ne bi oglasil.

In naredil si cisto prav. Mene nikoli ne zmoti, ce nekdo naredi isto kot si ti. Saj kaj pa bos. In tocno to je misljeno v teh trgovinah, da se gre cim prej

pirat ::

no comment je izjavil:

Ena trgovina je. Pravično je, da se nekdo, ki čaka dlje od tebe, lahko odloči ali te spusti naprej. Bonton pa veleva, da vsaj vprašaš, če ima kdo od dlje čakajočih kaj proti temu, da ti zadnji prideš v vrsto in si prvi pokasiran.

Odlicno! Ti ziher v Sparu na 18 hkrati aktivnih blagajnah, ko prides na vrsto, najprej preveris ce so na vseh ostalih 17 blagajnah ze zakljucili vsi kupci, ki so se v svoje vrste postavili prej kot ti. In tako redno vsako soboto dopoldne z blagajne stevilka 16 kricis na upokojenko iz blagajne tri, naj tri jogurte pospravi iz traka nazaj v kosaro in pride k tebi, ker jo bos spustil naprej (saj je bila vendar v vrsti pred teboj). Upokojenka tako pospravi tiste jogurte, se odkobaca k tebi, pri tem pa ji en jogurt pade na tla... organiziras prostovoljca iz vrste stevilka 12, da pomaga iti upokojenki po nov jogurt, medtem pa opazis zaplet na blagajni 14! Na vrsti je nekdo, ki je pricel s cakanjem za teboj. Glasno ga ozmerjas, da njegovo dejanje ni vredno lorda in da je v resnici sedaj tam na vrsti upokojenka (ki ima vendar prednost pred teboj), vendar pa je le ta trenutno brez jogurta... Ko koncno dobi jogurt, jo spustis naprej in si prisluzis castno medaljo lordske zbornice zgornjega walesa. Vsi, ki so v vrsti za teboj so na vrsti 15 minut kasneje kot bi sicer bili, en jogurt je razbit, upokojenka je med manevrom menjave blagajne izgubila kljuce, un tip iz blagajne 14 si misli, da si idiot, blagajnicarke pa vplacajo naslednjo rundo stav, ce bos naslednjo soboto spet prisel delat galamo.... skratka winwin situacija, le tako naprej!

Zimonem ::

Kakšne travme zaradi par sekund.

blink ::

ecxKL je izjavil:

donvito je izjavil:

Ja, logično, da stopim k novo odprti, sploh, če imam samo en artikel. Moraš pa bit neumen, da boš stal v vrsti, kjer so še trije pred tabo, po možnosti s polnim vozičkom. :))


Meni je tudi to logično. Ampak potem se najde en starejši bosanski upokojenec, ki vas začne napadati in zmerjati da ste egoist in da ste se po njegovo kao "urinili". Pri desni blagajni ko ste vi prišli seveda še ni bilo vrste. Kako postopati?


Ne se obremenjevati z moraliziranjem drugih. Gres na desno blagajno in mu odgovoris naj si raje popravi masko ker mu je od zivcnosti nos ven pogledal.

Malcolm_Y ::

no comment je izjavil:

Očitni v svojih 40 leti še nisi šel iz Slovenije. V kakšni Angliji ali Kanadi se ti kaj takega ne more zgoditi.
Opisane izkušnje so iz slovenskih trgovin, res je. Tukaj nameravam živeti še naprej. Your point being?

ecxKL ::

mancini je izjavil:

Kako pa je to mogoce, da te je zunaj cakal. Ce ti sel z eno cokolado na novo blagajno kot prvi. Ok si cakal 1 minuto, ampak se zmeraj ni v tem casu slo bosancu tako hitro, ker drugace se ne bi oglasil.

In naredil si cisto prav. Mene nikoli ne zmoti, ce nekdo naredi isto kot si ti. Saj kaj pa bos. In tocno to je misljeno v teh trgovinah, da se gre cim prej


Jaz sem po nakupu zlagal bančno kartico in čokolado v nahrbtnik, v tem času je pa on že opravil nakup in se postavil pred vhod trgovine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ecxKL ()

no comment ::

Malcolm_Y je izjavil:

Opisane izkušnje so iz slovenskih trgovin, res je. Tukaj nameravam živeti še naprej. Your point being?

Da smo pravi balkanci.

ecxKL ::

Zimonem je izjavil:

Kakšne travme zaradi par sekund.


Ja jaz tudi morem verjet kaj vse je čefur zganjal zaradi par sekund.

delavec44 ::

Je pa smešno, da se v vsaki temi najde en trol, ki vedno nabija proti večinskemu mnenju. Ljudje ga pa jemljejo resno.

Malcolm_Y ::

no comment je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

Opisane izkušnje so iz slovenskih trgovin, res je. Tukaj nameravam živeti še naprej. Your point being?

Da smo pravi balkanci.
Fair enough. Pravično je eno, realnost pa drugo.

Zimonem ::

no comment je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

Opisane izkušnje so iz slovenskih trgovin, res je. Tukaj nameravam živeti še naprej. Your point being?

Da smo pravi balkanci.

Tu živimo.

ecxKL ::

blink je izjavil:

ecxKL je izjavil:

donvito je izjavil:

Ja, logično, da stopim k novo odprti, sploh, če imam samo en artikel. Moraš pa bit neumen, da boš stal v vrsti, kjer so še trije pred tabo, po možnosti s polnim vozičkom. :))


Meni je tudi to logično. Ampak potem se najde en starejši bosanski upokojenec, ki vas začne napadati in zmerjati da ste egoist in da ste se po njegovo kao "urinili". Pri desni blagajni ko ste vi prišli seveda še ni bilo vrste. Kako postopati?


Ne se obremenjevati z moraliziranjem drugih. Gres na desno blagajno in mu odgovoris naj si raje popravi masko ker mu je od zivcnosti nos ven pogledal.


hahah ja to bi moral dejansk. Mene je zmotil njegov izpad in žaljivke. Sem mu mirno nazaj zabrusil da je pač idiot. Jbg tako je kaj češ. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ecxKL ()

no comment ::

Zimonem je izjavil:

Tu živimo.

Tu gnojimo.

Zimonem ::

Eh vzameš čokolado pa greš.

showsover ::

no comment je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

Opisane izkušnje so iz slovenskih trgovin, res je. Tukaj nameravam živeti še naprej. Your point being?

Da smo pravi balkanci.

👍 Malo sem nalit znižanega Jeruzamelčana, ker rojstni dan (ne spet moj). Sem mislil, da boš nekaj težil moraliziral, finish je bil (skoraj) odličen :-)

ecxKL je izjavil:

Sem mu mirno nazaj zabrusil da je pač idiot. Jbg tako je kaj češ. :D

No, to jaz, recimo, ne bi. Ne vem, če je moje še slabše ali ne. Sem pa se že vrinil, pa so me opozorili, ker so res imeli 50 svetlobnih let prostora vmes, sem se opravičil, sem videl, da so si kar oddahnili, da ni bilo kakšnega kravala.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

no comment je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Tu živimo.

Tu gnojimo.

Trapaš.

kuall ::

mahoni je izjavil:

Vedno spustim folk, ko imam poln vozicek. Ne razumem zakaj bi pustil nekoga cakati za seboj, ce moram se vse polozit na trak.


Če bi vsi za teboj imeli samo malenkost ne bi nikli prišel na vrsto, ker bi moral vse spustiti naprej. To spuščanje naprej je čisti nesmisel.

Telbanc ::

Ja no, se je že zgodlo. Enkat.

Se odpre blagajna, ok skočm ke ko da bi bil na baterije..... Pol se zgodi, da prodajalka mal zakasni. Jo kr čakamo, in pol.....

Pol gledam, kak bi bil že davnaj čez blagajno, če bi ostal v prejšnji vrsti. LOL. :)):)):))

Od takrat vem, kva je ziher.....lepo počakam, da se spuca...mal provociram, mal sunem, z vozekom v uno smer, kot da bom šel na uno blagajno, da mogoče še kak preskoči...tud uni izpred mene včas tečejo ke k novo odprti blagajni, pol jih gledam....kak žalostno čakajo...LOL. :)):)):))

Tko da moj nasvet je, da ziher je ziher, ostaneš v isti vrsti, ob uporabi kakega "ukrepa za zavaravanje neprijatelja".:D:)8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zimonem ::

Eh naprej spustim samo kake delavce z sendvičem. Vsi ostali imajo ravno toliko cajta odveč iti v štacuno kot jaz. Delavce je pa korona kar zjebala.

kuall ::

Najbolj debilni so pa uni, ko se nova blagajna odpre in se potem postavi na sredino obeh blagajn in čaka in gleda, kje bo šlo hitreje. Mau samokontrole ljudje, počakat par minut na blagajni ni noben problem. Pa tudi uni so debilni, ko se odpre nova blagajna in laufa un ki je za teboj na uno blagajno, da te bo ja prehitel, čeprav si tehnično ti pred njim in bi bilo vljudno, da bi tebe vprašal prej, ali greš ti na tisto blagajno. Ljudje se zelo radi vrivajo, mogoče je to še posebej tipično za slovence in kakšne ruse in je zelo primitivno in nesramno.

Zimonem ::

V lokalnem merkatorju se postavim na novo blagajno in se Derek:"blagajna". Če ne pridejo pustim voziček tam pa naj pospravljajo.
V Lidlu tega ni treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Furbo ::

ecxKL je izjavil:

Zamislite si primer v trgovini: hodite k blagajnam in ste od blagajn oddaljeni kakšnih 10 metrov, v rokah držite vsega skupaj eno čokolado ki jo rabite za mafine. Na blagajni na levi stoji kakšnih 8 ljudi. Isto sekundo ko pridete do blagajn in ste 1 meter od desne blagajne se odpre še desna blagajna. Trgovka vas pogleda in pravi: "Lahko stopite še sem". Kaj naredite: grete na desno blagajno ki se je ravnokar sekundo nazaj odprla in od katere ste 1 meter stran ali se greste gužvat nazaj in vse na okoli polic ker tam ni prehoda in se postavite na koncu vrste na levi blagajni ?

Jst sm čisto avtomatsko šel v to blagajno ki se je ravnokar odprla, ker sem tam že stal. Nato pa se najde en bosanec ki me je začel zmerjati in žaliti da sem egoist ker sem se kako "urinil", kjub temu da vrste na tej blagajni ni bilo. Kaj a nej grem zdej za eno čokolado se gužvat zadaj v drugo vrsto na drugi blagajni in čakat 10 minut al kaj? Kaj narediti v takšnem primeru, kako se odzvati?

..

Ko ga jebe. Jaz sem vedno super pozoren na odprtja blagajn, eno oko na semaforjih. If you snooze, you loose.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

showsover ::

kuall je izjavil:

tehnično

Tehnično - blefnično. Kaos, nasilje, dominacija. Človek se kar malo pomlajenega počuti.

kuall ::

showsover je izjavil:

kuall je izjavil:

tehnično

Tehnično - blefnično. Kaos, nasilje, dominacija. Človek se kar malo pomlajenega počuti.

Kva blodiš prdec stari.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14221965 (12544) janezvalva
»

Hvala ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5210407 (7636) jocoj
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104026 (40484) zmaugy
»

Nakupovanje v Lidlu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20340648 (27032) Machete
»

Gneča pri blagajni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11119867 (15365) GregiB

Več podobnih tem