» »

Nakupovanje v Lidlu

Nakupovanje v Lidlu

1
...
3 4
5
»

MostWanted ::

korenje3 je izjavil:

ko je čokolada brez okusa ali pa ko ima pekoč aftertaste veš da ni pravilno narejena, oziroma da so šparali pri času na mletju kakava. zato pa take cene.

pa tisti ki je rekel da ni razlike med lindtom pa temi čokoladami je verjetno kadilec. te imajo uničena čutila tako ali tako.


meni je mlečna čokolada v modri embalaži iz lidla ena najbol dobrih.

tomy5 ::

Samo poglej si na njihovi strani koliko imajo odpoklicev vs. normalni proizvajalci in me mine da bi sploh začel kupovat v teh diskovtih/skladiščih.
Njihovi zaposleni so na socialnem dnu, oni se pa promovirajo preko programov ala "Botrstvo" ... taka firma ne more kej dobrega proizvajat.

borisk ::

Meni število odpoklicev v trgovski branži ni merilo za "normalnega" ali "nenormalnega" trgovca. lahko gledaš na to kot dodatno skrb za svoje stranke, ki je v ustaljenih trgovinah niši deležen? Glede na promet in količino robo bi rekel da to znotraj 6Sigma

Govorit da so samo njihovo zaposleni na socialnem dnu, je nepravično, bolj prav je rečti da so vsi trgovci na socialnem dnu. minimalc v merkatorju je enak kot v lidlu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borisk ()

Machete ::

Hofer se hvali da niso. Na oglasih se bahajo z 800 bruto za 27h tedensko. https://kariera.hofer.si/nc/delovna-mes...
Idelano za Invictusa. Ostal 2 dneva bi pa programiral za 300€/h.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222367 (12946) janezvalva
»

Hvala ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5210571 (7800) jocoj
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104903 (41361) zmaugy
»

Gneča pri blagajni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11120045 (15543) GregiB

Več podobnih tem