» »

Hvala ...

Hvala ...

«
1
2

shadeX ::

... tistim, ki imate polne vozičke robe in spustite naprej ljudi, ki imajo samo "par stvari" za plačat.

Zgodba danes:

Danes mi je na parkirišču pred trgovino iz škatle v kateri sem nosil robo spolzela steklenica in se razbila. Seveda, sem bil obvezen steklo pospraviti, ker so bili kosi razbite steklenice na parkirišču in bi prej ali slej nekdo z avtom zapeljal gor.

Šel sem v trgovino po škatlo in za sabo pospravil razbite delce steklenice. Problem je bil, ker sedaj nisem imel tiste steklenice in sem moral po novo.

Ko sem prišel na blagajno sem ugotovil, da se je nabrala vrsta z vsaj 10 minut čakanja, kar ne bi bil problem, če ne bi ravno tam ugotovil, da sem pri pospravljanju glaževine porezal.

Sedaj sem v situaciji, kjer moram čakat najmanj 10 minut da se sprosti vrsta z okrvavljenim prstom kjer kri kaplja po tleh in maže tla, meni pa ni bilo ravno udobno saj nisem imel robčka da bi ustavil kri.

V tej situaciji, bi sicer lahko vprašal, če lahko stopim naprej ampak po "pravilih" preskakovanja vrste, bi to moral vprašati najmanj 7 ljudi pred mano, kar mi ni ravno dišalo.

Na srečo se je zgodil čudež kjer me je gospa s polnim vozičkom spredaj vprašala, če bi želel iti pred njo, kar sem prikimal in se ji iskreno zahvalil.

Point teme:

#1 Še obstajajo dobri ljudje

#2 Če imaš poln voziček robe vedno spusti nekoga pred sabo, ki drži nekaj stvari v rokah, ker on lahko profitira nekaj minut, ti s polnim vozičkom pa ne boš v izgubi niti pol minute, če sploh.

Sam sem se drugače isto naučil. Nikoli ne veš v kakšni situaciji, je nekdo čeprav se sliši še tako neverjetna.

Faith in humanity restored.

Scaramouche ::

jaz sem takoj na to pomislil


Drugače pa je res dobro, meni celo starejši ko vidijo da imam samo en izdelek odstopijo , potem tudi jaz drugim, ko imam veliko na pultu.

Da, v takem trenutku se počutiš kot da je svet za milisekundo boljši!

2dark ::

shadeX je izjavil:





Kje je rana?

Raptor F16 ::

2dark je izjavil:

shadeX je izjavil:





Kje je rana?


Višnjev kompot odprl ? :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Ganon ::

To je vredno odprtja teme? Praktično dnevno se mi dogaja, da me spuščajo naprej.

Vice ::

shadeX je izjavil:



#2 Če imaš poln voziček robe vedno spusti nekoga pred sabo, ki drži nekaj stvari v rokah, ker on lahko profitira nekaj minut, ti s polnim vozičkom pa ne boš v izgubi niti pol minute, če sploh.


Edina stvar, ki je danes vredna, je čas. Po kakšnem receptu meniš, da je tvoj čas vreden več kot čas nekoga drugega? Mogoče ima pa nekdo pred teboj, večjo stisko kot jo imaš sam...

Dobra oseba v tem primeru ni samo nekdo, ki te spusti predse, je predvsem tisti, ki se zaveda, da ni sam na celem svetu in pomisli tudi na druge...

borut_p ::

Zadnjic v leclercu je pa sama blagajnicarka rekla ce spustim tistega za mano naprej. Je imel tri stvari v roki jaz pa cel vozicek. Valda spustim, predno sem uspel zlozit gor je njega ze postimala. Tak da, on je prisparal 5min jaz izgubil nic. Pametna blagajnicarka

2dark ::

Ko bi bilo tAko tudi na avtocesti.

Raptor F16 ::

2dark je izjavil:

Ko bi bilo tAko tudi na avtocesti.


Na avtocesti so za zastoje krivi nepotrpežljivi cepci, ki morajo bit povsod prvi in se vrivajo v kolono. Varnostno razdaljo je nemogoče vzdrževat z nekak konstantno hitrostjo in potem se promet ustavi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Apofis ::

Sm mislu, da je to normalno o.O

IL_DIAVOLO ::

borut_p je izjavil:

Zadnjic v leclercu je pa sama blagajnicarka rekla ce spustim tistega za mano naprej. Je imel tri stvari v roki jaz pa cel vozicek. Valda spustim, predno sem uspel zlozit gor je njega ze postimala. Tak da, on je prisparal 5min jaz izgubil nic. Pametna blagajnicarka


Naj hodi v trgovino s hitrimi blagajnami ali pa naj vec kupi.

Ce pa je gužva, pa naj odpre dodatno blagajno. Zakaj bi mogli vedno drugi reševat njihov zgresen sistem?

borut_p ::

Obstaja blagajna do 10kos. Vendar je jasno, da je placevanje oz blagajna ozko grlo. Tako da se blagajna do 10kos edno zabije in si drugje hitreje na vrsti.
Je zanimivo, da leclerc se ni uvedel hitrih blagajn.
Nisem pa napisal da je kupec predlagal da preskoci ampak blagajnicarka. Tako da ne razumem tvojega odgovora

WhiteAngel ::

Vice je izjavil:

shadeX je izjavil:



#2 Če imaš poln voziček robe vedno spusti nekoga pred sabo, ki drži nekaj stvari v rokah, ker on lahko profitira nekaj minut, ti s polnim vozičkom pa ne boš v izgubi niti pol minute, če sploh.


Edina stvar, ki je danes vredna, je čas. Po kakšnem receptu meniš, da je tvoj čas vreden več kot čas nekoga drugega?


Res je, pomemben je čas. Želiš minimizirati povprečen čas čakanja. To narediš tako, da zahtevke (ljudi) posortiraš po času strežbe naraščajoče.

49106 ::

To narediš tako, da zahtevke (ljudi) posortiraš po času strežbe naraščajoče.


Na primer s hitro blagajno?

m0LN4r ::

Kaj ti pomaga "hitra" blagajna, ce je na njej vsaka druga stranka nesposobna in pocasna in po moznosti ima se neke probleme. Hitre blagajne niso hitre od samega sebe.

Te hitre blagajne bi morali omejiti na MAKS 5 izdelkov, pa se to samo drobnarije in pocasne polze opozoriti, da naj naslednjic ne grejo na hitro blagajno, ce rabijo 5x dlje kot ostali.

Jaz pred hitro blagajno precekiram situacijo, pogledam kaj imajo ljudje v roki in ponavadi je ena normalna blagajna skoraj fraj in pridem takoj prek.

PS: Res nisem imel nikoli srece, vedno sem na hitri blagajni naletek na neke penzioniste, ki so potem rabli celo vecnost, se pomoc prodajalke pa nevemkaj in sem dejansko dlje cakal, kot ce bi sel na obicno blagajno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

IL_DIAVOLO ::

borut_p je izjavil:

Obstaja blagajna do 10kos. Vendar je jasno, da je placevanje oz blagajna ozko grlo. Tako da se blagajna do 10kos edno zabije in si drugje hitreje na vrsti.
Je zanimivo, da leclerc se ni uvedel hitrih blagajn.
Nisem pa napisal da je kupec predlagal da preskoci ampak blagajnicarka. Tako da ne razumem tvojega odgovora


Da nima kaj od stranke zahtevat, da resuje gužvo. Seveda reces ja, ker drugace izpades nesramen.

mr_chai ::

Najbl mi grejo pa na živce razni Hofri in Lidli, ki imajo vedno ob največji gužvi samo eno blagajno odprto. Vse je tako preveč zoptimizirano, še tisti pult na katerega blagajničarka odlaga stvari, je dolg samo 20 centimetrov, da moraš res hiteti pri pospravljanju izdelkov v vrečko.

m0LN4r ::

mr_chai je izjavil:

Najbl mi grejo pa na živce razni Hofri in Lidli, ki imajo vedno ob največji gužvi samo eno blagajno odprto. Vse je tako preveč zoptimizirano, še tisti pult na katerega blagajničarka odlaga stvari, je dolg samo 20 centimetrov, da moraš res hiteti pri pospravljanju izdelkov v vrečko.
Nekje je treba sparat, da bos ti dobil cenejse izdelke, kot v Sparu. Najlazje pri zaposlenih ane.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

FormerUser ::

Tole je v resnici povsem vsakdanja zadeva, ljudje mi redno dajejo prednost na blagajni, pa so mi že pomagali potiskat avto, ga zapeljat ven iz jarka ... brez, da bi prosila za to. Pri takšnih drobnih stvareh, ki ne terjajo veliko, večina ljudi rado priskoči na pomoč.

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

mr_chai je izjavil:

Najbl mi grejo pa na živce razni Hofri in Lidli, ki imajo vedno ob največji gužvi samo eno blagajno odprto.


Imam povsem drugačne izkušnje. V primeru gneče so vedno odprli dodatne blagajne in to po hitrem postopku.

mr_chai je izjavil:

Vse je tako preveč zoptimizirano, še tisti pult na katerega blagajničarka odlaga stvari, je dolg samo 20 centimetrov, da moraš res hiteti pri pospravljanju izdelkov v vrečko.


Ker tisti pult ni namenjen zlaganju artiklov v vrečke, ampak imaš za to pult, ki je ob blagajnah. Vse z namenom, da ljudje hitreje pridejo na vrsto.

borut_p ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

borut_p je izjavil:

Obstaja blagajna do 10kos. Vendar je jasno, da je placevanje oz blagajna ozko grlo. Tako da se blagajna do 10kos edno zabije in si drugje hitreje na vrsti.
Je zanimivo, da leclerc se ni uvedel hitrih blagajn.
Nisem pa napisal da je kupec predlagal da preskoci ampak blagajnicarka. Tako da ne razumem tvojega odgovora


Da nima kaj od stranke zahtevat, da resuje gužvo. Seveda reces ja, ker drugace izpades nesramen.


In se vedno je bila dobra resitev, saj je resevala vrsto hitreje kot sosednja blagajna. Tako da ne zastopim tvojega negativizma kjer nekdo samoiniciativno resuje stvari tako, da dobro izpade.
Verjetno kmas v nravi nek tik, kjer se moras nad vsem pritozevati pa a je zadeva dobra ali slaba

Hitre blagajne so pa svoj hec ja. Se sploh ko folk s polnim vozickom tja zapelje. Bi bil na navadni blagajni dosti hitrejsi.

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

Tole je v resnici povsem vsakdanja zadeva, ljudje mi redno dajejo prednost na blagajni

To samo ženskam. Kot članica privilegirane skupine seveda ne opaziš, da za določene kategorije ljudi to ni samoumevno.

FormerUser je izjavil:

pa so mi že pomagali potiskat avto, ga zapeljat ven iz jarka ... brez, da bi prosila za to..

Kdo je pa to pomagal? Bi šel skoraj stavit, da so bili večinoma, če ne celo izključno moški.

:))
sudo poweroff

IL_DIAVOLO ::

borut_p je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

borut_p je izjavil:

Obstaja blagajna do 10kos. Vendar je jasno, da je placevanje oz blagajna ozko grlo. Tako da se blagajna do 10kos edno zabije in si drugje hitreje na vrsti.
Je zanimivo, da leclerc se ni uvedel hitrih blagajn.
Nisem pa napisal da je kupec predlagal da preskoci ampak blagajnicarka. Tako da ne razumem tvojega odgovora


Da nima kaj od stranke zahtevat, da resuje gužvo. Seveda reces ja, ker drugace izpades nesramen.


In se vedno je bila dobra resitev, saj je resevala vrsto hitreje kot sosednja blagajna. Tako da ne zastopim tvojega negativizma kjer nekdo samoiniciativno resuje stvari tako, da dobro izpade.
Verjetno kmas v nravi nek tik, kjer se moras nad vsem pritozevati pa a je zadeva dobra ali slaba

Hitre blagajne so pa svoj hec ja. Se sploh ko folk s polnim vozickom tja zapelje. Bi bil na navadni blagajni dosti hitrejsi.


Kar ti pravim, je dejstvo da to ne bi smela biti naloga trgovk, se manj pa tebe. To bi moralo biti reseno sistematicno.

borut_p ::

Se ne strinjam. Ce posameznik lahko nekaj naredi, potem naj to naredi. V procesih obstaja ogromno rezerv - slovenija je po produktivnosti na repu EU.

Resevanje vrst sistematicno pomeni zaposlovanje vec ljudi, posledicno drazje izdelke. Ter seveda 'pasenje' slednjih na delovnem mestu, ko je manjsa guzva.

m0LN4r ::

FormerUser je izjavil:

Tole je v resnici povsem vsakdanja zadeva, ljudje mi redno dajejo prednost na blagajni, pa so mi že pomagali potiskat avto, ga zapeljat ven iz jarka ... brez, da bi prosila za to. Pri takšnih drobnih stvareh, ki ne terjajo veliko, večina ljudi rado priskoči na pomoč.
V patriarhatu, zenski pomoc, si ziher, zenska z avtom v jarku? What?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

FormerUser ::

poweroff je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Tole je v resnici povsem vsakdanja zadeva, ljudje mi redno dajejo prednost na blagajni

To samo ženskam. Kot članica privilegirane skupine seveda ne opaziš, da za določene kategorije ljudi to ni samoumevno.

Ne bluzi, že ničkolikokrat videla, da so dali moškemu na blagajni prednost. Se je pa zadnjič eden želel vrivati in sem ga jaz postavila na mesto in je potem še 5 minut kokodakal.

poweroff je izjavil:

FormerUser je izjavil:

pa so mi že pomagali potiskat avto, ga zapeljat ven iz jarka ... brez, da bi prosila za to..

Kdo je pa to pomagal? Bi šel skoraj stavit, da so bili večinoma, če ne celo izključno moški.

Pri avtomobilu enkrat ženska, enkrat moški, tako da bi stavo izgubil.

Vice ::

FormerUser je izjavil:

pa so mi že pomagali potiskat avto, ga zapeljat ven iz jarka ... brez, da bi prosila za to.


Hmm kaj vse se vozi po cestah... >:D

IL_DIAVOLO ::

Saj pravim, boljse pijan, kot nesposoben.

FireSnake ::

Dobro se z dobrim vrača, v to sem prepričan.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

imagodei ::

FireSnake je izjavil:

Dobro se z dobrim vrača, v to sem prepričan.

Mhm. Zato je Pol Pot umrl od starosti na svojem domu (ajde, resda v hausarestu).
- Hoc est qui sumus -

shadeX ::

Po kakšnem receptu meniš, da je tvoj čas vreden več kot čas nekoga drugega?


Po nobenem, ker tega nisem nikoli izjavil. Tisti s polnimi vozički še stavijo stvari na trak, nekdo ki npr. robo drži v rokah pa lahko nakup opravi tako hitro kolikor časa se blagajničarka zamoti da izpiše račun.

LeQuack ::

V letu 2020 je tehnologija trgovin še vedno izpred 50 let nazaj (edino tekočih trakov mogoče še niso imeli). Še vedno moraš stvari zlagati v voziček/košaro, potem spet zlagati na trak, potem spet zlagati v vrečke.
Quack !

Urbano#Desno ::

2dark je izjavil:

shadeX je izjavil:





Kje je rana?


Meni izgleda kot biohazard v trgovini z živili. Primerno za klic varnostnika. :))

borut_p ::

LeQuack je izjavil:

V letu 2020 je tehnologija trgovin še vedno izpred 50 let nazaj (edino tekočih trakov mogoče še niso imeli). Še vedno moraš stvari zlagati v voziček/košaro, potem spet zlagati na trak, potem spet zlagati v vrečke.


V mekatorju imas mpay al kako ze kjer ne rabis zlagat ker sam ze prej skeniras

LeQuack ::

borut_p je izjavil:

LeQuack je izjavil:

V letu 2020 je tehnologija trgovin še vedno izpred 50 let nazaj (edino tekočih trakov mogoče še niso imeli). Še vedno moraš stvari zlagati v voziček/košaro, potem spet zlagati na trak, potem spet zlagati v vrečke.


V mekatorju imas mpay al kako ze kjer ne rabis zlagat ker sam ze prej skeniras


Jaz se poslužujem kar online trgovin od Marcatorja in Spara. Je veliko boljša izkušnja kot gužvanje po trgovini. Vem pa da nekateri iščejo gužvanje in zato gredo radi v BTC ob sobotah.
Quack !

rokp ::

borut_p je izjavil:

V mekatorju imas mpay al kako ze kjer ne rabis zlagat ker sam ze prej skeniras


Dvakrat od treh poskusov sem z mskenom sproti vse poskeniral, na msken blagajni so me pa preusmerili na navadno blagajno, kjer sem najprej cakal, da so vsi pred menoj normalno placali, ko sem prisel na vrsto, pa preverili, ce sem res vse poskeniral (kar seveda sem). Jaz se tega ne grem vec.

LeQuack ::

rokp je izjavil:

borut_p je izjavil:

V mekatorju imas mpay al kako ze kjer ne rabis zlagat ker sam ze prej skeniras


Dvakrat od treh poskusov sem z mskenom sproti vse poskeniral, na msken blagajni so me pa preusmerili na navadno blagajno, kjer sem najprej cakal, da so vsi pred menoj normalno placali, ko sem prisel na vrsto, pa preverili, ce sem res vse poskeniral (kar seveda sem). Jaz se tega ne grem vec.


Haha to pa je res fail.
Quack !

Superboyy ::

V taki situaciji mislim, da te nebi noben postran gledal, če bi robčke odprl že pred blagajno.

Machete ::

Superboyy je izjavil:

V taki situaciji mislim, da te nebi noben postran gledal, če bi robčke odprl že pred blagajno.

ČE je to bila dilema potem lol. Jaz sem se zadnjič vseknil, preden sem plačal..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ganon ::

rokp je izjavil:

borut_p je izjavil:

V mekatorju imas mpay al kako ze kjer ne rabis zlagat ker sam ze prej skeniras


Dvakrat od treh poskusov sem z mskenom sproti vse poskeniral, na msken blagajni so me pa preusmerili na navadno blagajno, kjer sem najprej cakal, da so vsi pred menoj normalno placali, ko sem prisel na vrsto, pa preverili, ce sem res vse poskeniral (kar seveda sem). Jaz se tega ne grem vec.


Jaz v tem primeru ne bi čakal. Odložil bi vrečko, se zahvalil in odšel iz trgovine.

Vice ::

shadeX je izjavil:

Po kakšnem receptu meniš, da je tvoj čas vreden več kot čas nekoga drugega?


Po nobenem, ker tega nisem nikoli izjavil. Tisti s polnimi vozički še stavijo stvari na trak, nekdo ki npr. robo drži v rokah pa lahko nakup opravi tako hitro kolikor časa se blagajničarka zamoti da izpiše račun.


Saj nihče ni rekel, da si izjavil. Bilo je samo retorično vprašanje. Pa bom pa še malo drugače vprašal, kdo je zate bolj sebičen, tisti, ki ima več v košari in te ne spusti naprej ali nekdo, ki krvavi po trgovini s prehrano?

Horas ::

nauk: steklenico v škatlo ali vrečko!

borut_p ::

Ganon je izjavil:

rokp je izjavil:

borut_p je izjavil:

V mekatorju imas mpay al kako ze kjer ne rabis zlagat ker sam ze prej skeniras


Dvakrat od treh poskusov sem z mskenom sproti vse poskeniral, na msken blagajni so me pa preusmerili na navadno blagajno, kjer sem najprej cakal, da so vsi pred menoj normalno placali, ko sem prisel na vrsto, pa preverili, ce sem res vse poskeniral (kar seveda sem). Jaz se tega ne grem vec.


Jaz v tem primeru ne bi čakal. Odložil bi vrečko, se zahvalil in odšel iz trgovine.


Ne vem sicer kaj bi s tem dosegel, ampak OK, tvoja preferenca. Je imel OP malo nesreče, da je bil ravno žreban dvakrat. Sicer je po moje to kar dober sistem. Ne rabiš veliko čakat na blagajni, plačaš in greš. V Supernovi na Rudniku so ob vikendih kar polne te blagajne - pa ni vrste. Dočim na self service blagajni je

LeQuack ::

borut_p je izjavil:

Sicer je po moje to kar dober sistem. Ne rabiš veliko čakat na blagajni, plačaš in greš. V Supernovi na Rudniku so ob vikendih kar polne te blagajne - pa ni vrste. Dočim na self service blagajni je


Kako je dober sistem če moraš v 2 od 3 primerov na blagajno.
Quack !

borut_p ::

LeQuack je izjavil:

borut_p je izjavil:

Sicer je po moje to kar dober sistem. Ne rabiš veliko čakat na blagajni, plačaš in greš. V Supernovi na Rudniku so ob vikendih kar polne te blagajne - pa ni vrste. Dočim na self service blagajni je


Kako je dober sistem če moraš v 2 od 3 primerov na blagajno.


če bi bilo vedno tako, bi sistem že zdavnaj vsi opustili. Tako pa očitno "laufa" - glede na frekvenco ki jo lahko opazim na Rudniku. Kot vem, sistem naključno izbira koga kontrolira oz kdaj kontrolira

rokp ::

LeQuack je izjavil:

Kako je dober sistem če moraš v 2 od 3 primerov na blagajno.


Sem imel verjetno res smolo, na tako majhnem vzorcu tezko delas neko statistiko. Je bilo pa dovolj, da so se mi zamerili.

dexterboy ::

Nisem bral vseh odgovorov, ampak si z avtom, ki ima PRVO POMOČ, ti pa po štacuni puščaš kri?
Pravi Švarci, ni kaj ;)
Če bi ti RES začela teči kri šele v trgovini, imaš polico z robčki, ki jih plačaš zraven steklenice...
Pa še nekaj me moti, senca, ki imaš včasih res pikre komentarje;
Kaj za vraga je to ena za STEKLENICA, da si se moral samo zaradi nje vračati v štacuno?
Potrošniška družba na vrhuncu?
In, lepo prosim, ni nič osebnega proti tebi, zgolj moje razmišljanje.
Ako sem te pa užalil, te pa častim pir ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

LeQuack ::

rokp je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Kako je dober sistem če moraš v 2 od 3 primerov na blagajno.


Sem imel verjetno res smolo, na tako majhnem vzorcu tezko delas neko statistiko. Je bilo pa dovolj, da so se mi zamerili.


Dosti je, da se ti enkrat zgodi, beden občutek da te imajo za kriminalca, če sami ne morejo naresti dobrega sistema. Precej očitno je, da ne zaupajo svojemu sistemu. To je tako kot bi vsakega 10-ga ki nakupuje, peljali v sobo preiskati, da ni kaj ukradel. Zato pa imajo kamere in vse podobno, da ne nadlegujejo ljudi, ki niso tam da kradejo.
Quack !

Scaramouche ::

Ganon je izjavil:

To je vredno odprtja teme? Praktično dnevno se mi dogaja, da me spuščajo naprej.


Se mi je že kar dostikrat zgodilo da je pred mano mladi moški ali ženska in stovori 30 plus izdelkov na tekoči trak, jaz pa v roki imam samo enega ali dva pa me vidi in ne spusti, zadnjič mi je pa 80 letna starka dala prostor, sem se prav na te se spomnil, ki jih ni malo!

jype ::

Kot nekdo, ki se mu že več let v življenju nikamor ne mudi, vedno rad spustim ljudi naprej, razumem pa tudi tiste, ki jim podjebavanje drugih predstavlja edini ventil za lastne frustracije. Tudi v tej temi se jih je nekaj javilo.

Še namig: Izdelke v trgovini lahko uporabiš, preden jih prineseš na blagajno, če pri tem embalažo ohraniš vsaj toliko celo, da lahko prodajalka izdelek zaračuna. Drugič pojdi po robčke in/ali obliže, pa potem škatlo nesi na blagajno, da ne bo od tebe po nepotrebnem kapljala kri.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222256 (12835) janezvalva
»

Tudi Microsoft bi nadomestil blagajničarje

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
266449 (4596) billy
»

Nakupovanje v Lidlu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20341148 (27532) Machete
»

Gneča pri blagajni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11120002 (15500) GregiB
»

Samopostrežna blagajna ima BUG!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9824692 (20790) fosil

Več podobnih tem