» »

Lidl: Vrsta na blagajni_ odpre se nova blagajna_kaj narediti?

Lidl: Vrsta na blagajni_ odpre se nova blagajna_kaj narediti?

1
...
3 4
5
»

Avenger ::

Nenapisano pravilo: ko se odpre blagajna, kdor prej pride, prej melje. Vse ostalo je stvar dogovora, dobre volje, itd. ampak noben ti ne more zamerit niti tega, da bi bilo 8 ljudi pred tabo na levi blagajni, ti pa s polnim vozičkom zašibaš na desno.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Utk ::

Zakaj ti ne more? Nekdo ti lahko zameri, da imaš zeleno frizuro. Zdaj pa odvisno kakšna pizda si, če te to moti ali ne. Če te, ne delaš tega, če ne, pa že veš kaj si. Nekateri bi radi črno na belem, da to smejo delat, da bojo imeli čisto vest. Ne, ne bojo tega dobili.

showsover ::

Utk, kje je dejansko meja, da je tvoja vest čista? Da preveriš zadnjo polovico čakajočih?

Master_Yoda ::

bambam20 je izjavil:

Ko smo pri blagajnah. Kako ocenujete hitrost in enostavno uporabnost samopostrežnih blagajn ?

Sam bi rekel , da najhitreje sistem deluje pri Tuševih ( nimajo glasovnega vodenja za vsak artikel posebej), nato šparove in na koncu Mercatorjeve.


Ocenjujem da bi radi na racun strank se vec sluzili.

Dovie'andi se tovya sagain.

Utk ::

showsover je izjavil:

Utk, kje je dejansko meja, da je tvoja vest čista? Da preveriš zadnjo polovico čakajočih?

To ve vsak zase. Če te skrbi kaj mislijo ostali v vrsti, jih boš počakal. Če ne, ne boš. Niti ne boš odprl take teme.

showsover ::

Mene ne skrbi, kaj ostali mislijo, še za marsikaj drugega ne, svoj čas sem menda bil precej brezskrupulozen (ali kako že), domnevam, da tole čakanje v vrsti v trgovini verjetno ni ena najhujših doživetih (ali nasploh možnih) krivic v življenju. Če pa je, evo, plačam pijačo po tvoji izbiri.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

ecxKL je izjavil:

Nato pa se najde en bosanec ki me je začel zmerjati in žaliti da sem egoist ker sem se kako "urinil", kjub temu da vrste na tej blagajni ni bilo.

Ponavadi se bosanci vrivajo. Kot izgleda, nevzgojeni. Jaz nikomur ne pustim, da se vrine. Primem ga za ramo in odvlečem nazaj. Enega sem moral že "na gobec". Žal.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Uizi ::

showsover je izjavil:

Mene ne skrbi, kaj ostali mislijo, še za marsikaj drugega ne, svoj čas sem menda bil precej brezskrupulozen (ali kako že), domnevam, da tole čakanje v vrsti v trgovini verjetno ni ena najhujših doživetih (ali nasploh možnih) krivic v življenju. Če pa je, evo, plačam pijačo po tvoji izbiri.


Tis pa skos žen. :))

Mare2 je izjavil:

ecxKL je izjavil:

Nato pa se najde en bosanec ki me je začel zmerjati in žaliti da sem egoist ker sem se kako "urinil", kjub temu da vrste na tej blagajni ni bilo.

Ponavadi se bosanci vrivajo. Kot izgleda, nevzgojeni. Jaz nikomur ne pustim, da se vrine. Primem ga za ramo in odvlečem nazaj. Enega sem moral že "na gobec". Žal.


Če ga boš za rit te bo takoj spustil naprej, razen če...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

showsover ::

Uizi je izjavil:

Tis pa skos žen. :))

Ja, neko hecno bolezen imam, moram dosti tekočine zaužiti. Zdravnik ni bil zelo specifičen, kakšne.

Horas ::

bambam20 je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Fehtarje. "A me spustite naprej k mam sam tole?" In potem se po možnosti še zapletejo v težko debato z blagajničarko, iščejo drobiž po žepih, ali se oglašajo na telefon.


V hoferju in lidlu tega ni.


ravno tam je največ zarad šiptarjev pa bosancev!

Zimonem je izjavil:

showsover je izjavil:

Horas je izjavil:

jaz že eno leto ne hodim v lidla ravno zaradi te gužve in industrijsko normnega skeniranja trgovk, ki gledajo sam na svojo stimulacijo, na nas kupce pa ne.

v šparu TE NE preganjajo in si vzamem čas in lepo zlagam v svoje nakupovalne vreče kot normaln človk ne ko en iz filma idiocracy!

to je pač minus diskontnih trgovin.

No, ne vem, jaz (sicer kot ostarel prdec) nimam nikakršnih težav s tem, pač naložiš v voziček, potem pa v avto, kjer imaš še nekaj containerjev, da lažje preneseš čez prag in to. Moja preferenčna trgovina je sicer Eleclerc.

Joras aleluja. Zato grem v Lidla ker dolgo vrsto podelajo, ne pa da se ljudje jajcajo z vrečkami na blagajni.
Gtfo. Ljudem ne kapne, da v avtu zmečeš stvari po gajbicah v miru, kar je kam namenjeno. Ne pa bremzat napredka sveta.
Ljudje se obnašajo na blagajni kot da so najmanj angleška kraljica ki jo ravnokar kliče papež glede združitve anglikanske cerkve in katolicizma.
Je pa zadeva enaka kot opravljanje velike potrebe. Nobenega dostojanstva, plemenitih namenov in dejanj ni v tem. Zgolj gola (ne)potreba.


daj mi povejte zakaj hudiča bi jaz moral v vojzek zlagat potem pa se umaknat pa potem še enkrat prelagat v svoje vrečke???? ka je z vami?!?!

ka je s tabo človek? kako misliš da se obnašam ko kraljica? trgovka skenira jaz sproti zlagam ka je tu narboe?! a sm se spet zbudu na napačni strani postle? al ste ljudje že taki idioti pa ovce da vse požrete kar vam servirajo? vse čist industrijsko brez človeškosti?? a to je fajn pa prav?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Zimonem ::

Lahko imaš v vozičku vrečko. Če si pa z motoriko milienijcev se ti pa oprosti. Obstajajo štacune kjer pol kod ne prime.
Za upokojence, angleško kraljico in jorase.
In v štacuni ne išči človeškosti. Tam opravi čim prej z prišparanim časom pojdi pa na igrišče, v gore ali cerkev po izbiri. Ampak ne bodi želva in coklja v razvoju. Trpimo vsi ki smo za teboj in tudi prodajalka. Innguncanje afen za blagajno ni človečnost, si ne boš kaj umišlajal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Uizi ::

Raje sem ovca kot egoistična pizda.

Horas ::

saj imam v vozičku vrečko ali dve, tisti ta veliki in notri sproti zlagam. kaj je tu egoističnega mi povejte? saj drugi tudi tako delajo? v hoferju pa lidlu vidim da je nekaj takih, ker so ovce in raje to delajo kot da bi rekli trgovkam naj bolj počasi, ali pač bi lepo zlagali. včasih smo meli posebej trgovko ki so nam zlagali v vrečke zdaj mormo pa sami zbasat v vojzek pa spizdit ko plačamo? ka je z vami mi ni jasno! aja sj res, isti ste kot kapitalci. ja ja že vidim.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zimonem ::

Če mora prodajalka prijet izdelek in ga poskrbita ti ga pa nisi sposoben odložiti v voziček imaš probleme z motoriko.

kuall ::

Horas je izjavil:

pa spizdit ko plačamo?

samo spizdi:))

donvito ::

Zimonem je izjavil:

Če mora prodajalka prijet izdelek in ga poskrbita ti ga pa nisi sposoben odložiti v voziček imaš probleme z motoriko.

Ona ima vse na traku in skenira , jemlje artikle na pamet, ti moraš pa gledat kako boš kakšno stvar dal v vrečko. Ne moreš kar metat, recimo jogurte, pudinge in nato mleko čez. Pa še te poličke kamor odlaga artikle niso za nikamor(govorim za hofer in lidl). Tako, da ni šans, da bi zlagal tako hitro kot ona skenira, saj nismo roboti. :(

kuall ::

v resnici je skeniranje bolj zamudno kot zlaganje, ker moraš iskat črtno kodo. je pa res da ima ona prakso. da se, če nisi lesen in če imaš velike roke. jaz primem po 3 izdelke naenkrat npr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

delavec44 ::

donvito je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Če mora prodajalka prijet izdelek in ga poskrbita ti ga pa nisi sposoben odložiti v voziček imaš probleme z motoriko.

Ona ima vse na traku in skenira , jemlje artikle na pamet, ti moraš pa gledat kako boš kakšno stvar dal v vrečko. Ne moreš kar metat, recimo jogurte, pudinge in nato mleko čez. Pa še te poličke kamor odlaga artikle niso za nikamor(govorim za hofer in lidl). Tako, da ni šans, da bi zlagal tako hitro kot ona skenira, saj nismo roboti. :(


Ja pa saj za pravilen vrstni red izdelkov poskrbiš že, ko jih daš na trak in imaš čas.

Zimonem ::

delavec44 je izjavil:

donvito je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Če mora prodajalka prijet izdelek in ga poskrbita ti ga pa nisi sposoben odložiti v voziček imaš probleme z motoriko.

Ona ima vse na traku in skenira , jemlje artikle na pamet, ti moraš pa gledat kako boš kakšno stvar dal v vrečko. Ne moreš kar metat, recimo jogurte, pudinge in nato mleko čez. Pa še te poličke kamor odlaga artikle niso za nikamor(govorim za hofer in lidl). Tako, da ni šans, da bi zlagal tako hitro kot ona skenira, saj nismo roboti. :(


Ja pa saj za pravilen vrstni red izdelkov poskrbiš že, ko jih daš na trak in imaš čas.

Prevelika znanost. Važno je bit cikla v razvoju.

c3p0 ::

kuall je izjavil:

v resnici je skeniranje bolj zamudno kot zlaganje, ker moraš iskat črtno kodo. je pa res da ima ona prakso. da se, če nisi lesen in če imaš velike roke. jaz primem po 3 izdelke naenkrat npr.


Ni kaj dosti za iskati, kode so v diskontih ponavadi po celi stranici izdelka. Za tistih par 100 izdelkov, ki jih prodajajo, pa bi tudi jaz po enem tednu poznal vsako pozicijo kode na pamet.

Uizi ::

Mislm keri cepci, vse na random nafukate na trak in pričakujete rdečo preprogo SAMO ZA VAS v faking Lidlu. Prav predstavljam si vas, ko prodajalka poskenira in pove ceno, vi flegmatorsko ignorirate in zlagate v svoje vrečke 10 ljudi za vami pa čaka, ker vi pa ja ne boste 2x prekladali, potem pa sledi še iskanje denarnice in bankovec za 200€.

donvito ::

Uizi je izjavil:

Mislm keri cepci, vse na random nafukate na trak in pričakujete rdečo preprogo SAMO ZA VAS v faking Lidlu. Prav predstavljam si vas, ko prodajalka poskenira in pove ceno, vi flegmatorsko ignorirate in zlagate v svoje vrečke 10 ljudi za vami pa čaka, ker vi pa ja ne boste 2x prekladali, potem pa sledi še iskanje denarnice in bankovec za 200€.

Če imaš poln voziček ponavadi daš težje stvari spodaj, lažje na vrh in ko začneš zlagat na trak najbrž ne vlečeš težjih od spodaj, ne vem no. Ali pa moraš imeti dosti prostora, da lažje puščaš bolj zadaj. Lažje je, če nimaš ne vem koliko robe, že nekako sortiraš, ne da se pa to zmeraj. Sam grem kdaj v hofer po cca 10 artiklov, plačujem zmeraj s kartico, pa ne zmečem sproti v vrečko, pa nisem pri počasnih.
Primer:



Takle voziček ti lahko samo mečeš kot drva po skeniranju, da jo boš dohajal, ne pa, da zložiš nazaj kot se spodobi.
Tako, da ne bluzite. Druga je, če sta dva. >:D

showsover ::

Ja, ena možnost je, da razdeliš nakup na heavy duty (težko, masivno, neobčutljivo, pakunge, steklenice in to), kjer mečeš in zlagaš skladovnice (niti ni potrebno dati prav vsega na trak, samo opozoriš, da poskenira multiple enega), in regular (lomljivo, sveže, drobno, itd.). V diskontih je ponudba precej 'usmerjena', ne zdi se mi primerno za redne celotne dvo (ali več) tedenske nakupe.

Uizi ::

A to maš fasunge za 2 meseca? :))

showsover je izjavil:

Ja, ena možnost je, da razdeliš nakup na heavy duty (težko, masivno, neobčutljivo, pakunge, steklenice in to), kjer mečeš in zlagaš skladovnice (niti ni potrebno dati prav vsega na trak, samo opozoriš, da poskenira multiple enega), in regular (lomljivo, sveže, drobno, itd.). V diskontih je ponudba precej 'usmerjena', ne zdi se mi primerno za redne celotne dvo (ali več) tedenske nakupe.


Prestavljiva pregrada v vozičku bi bila super, nevem zakaj jih nikjer ni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

showsover ::

Sadje, zelenjava, sladkarije in jogurti grejo verjetno hitro; krompirja, mleka in papirnatih brisač je pa res za več mesecev, ja. Morda je to kakšen prepper primer vozička. Ja lahko bi tudi dodali prestavljivo pregrado v voziček (ali pa dodali deljene), saj nekaj sicer imaš za tiste flaške in 'spodnje nadstropje'. Kakorkoli, meni se tole ne zdi običajen nakup, res deluje nekako predpraznično/preppersko... Je pa možno, absolutno. Pralni prah in pomivalne table in to si pozabil za čez praznike/zombie apocalypse... Hitro nazaj v trgovino, preden partner(ka) opazi :-)

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

donvito je izjavil:

Uizi je izjavil:

Mislm keri cepci, vse na random nafukate na trak in pričakujete rdečo preprogo SAMO ZA VAS v faking Lidlu. Prav predstavljam si vas, ko prodajalka poskenira in pove ceno, vi flegmatorsko ignorirate in zlagate v svoje vrečke 10 ljudi za vami pa čaka, ker vi pa ja ne boste 2x prekladali, potem pa sledi še iskanje denarnice in bankovec za 200€.

Če imaš poln voziček ponavadi daš težje stvari spodaj, lažje na vrh in ko začneš zlagat na trak najbrž ne vlečeš težjih od spodaj, ne vem no. Ali pa moraš imeti dosti prostora, da lažje puščaš bolj zadaj. Lažje je, če nimaš ne vem koliko robe, že nekako sortiraš, ne da se pa to zmeraj. Sam grem kdaj v hofer po cca 10 artiklov, plačujem zmeraj s kartico, pa ne zmečem sproti v vrečko, pa nisem pri počasnih.
Primer:



Takle voziček ti lahko samo mečeš kot drva po skeniranju, da jo boš dohajal, ne pa, da zložiš nazaj kot se spodobi.
Tako, da ne bluzite. Druga je, če sta dva. >:D

Ajej. Se sploh splača pogovarjat? Isti artikli že not zmetani po umetinško. Potem pa sortiraj. Take kupce bi moral zapodit.

c3p0 ::

Dajmo objavljat slike svojih vozičkov in jih potem ocenjujmo po:

- kvaliteti zloženosti, npr. skrajni primer banane in gor 12-pack mleka je -točka
- kvaliteti samih artiklov, procesirana, junk hrana so -točke
- estetskem vidiku

Raptor F16 ::

c3p0 je izjavil:

Dajmo objavljat slike svojih vozičkov in jih potem ocenjujmo po:

- kvaliteti zloženosti, npr. skrajni primer banane in gor 12-pack mleka je -točka
- kvaliteti samih artiklov, procesirana, junk hrana so -točke
- estetskem vidiku


Jst sem tak pleb da nikol ne vzamem vozička
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Horas ::

Raptor F16 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Dajmo objavljat slike svojih vozičkov in jih potem ocenjujmo po:

- kvaliteti zloženosti, npr. skrajni primer banane in gor 12-pack mleka je -točka
- kvaliteti samih artiklov, procesirana, junk hrana so -točke
- estetskem vidiku


Jst sem tak pleb da nikol ne vzamem vozička


maš šerpo zraven? :)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Raptor F16 ::

Horas je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Dajmo objavljat slike svojih vozičkov in jih potem ocenjujmo po:

- kvaliteti zloženosti, npr. skrajni primer banane in gor 12-pack mleka je -točka
- kvaliteti samih artiklov, procesirana, junk hrana so -točke
- estetskem vidiku


Jst sem tak pleb da nikol ne vzamem vozička


maš šerpo zraven? :)


Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Inventorista ::

Rešitev so ekstra blagajne za do X artiklov in samopostrežne blagajne!
Lahko seveda izkoristiš, ko se odpre sosednja blagajna, ampak ne pričakovati, da ti bodo ljudje ploskali! Ni kakšnega pravila glede tega.
Če pa nisi pripravljen čakati za eno čokolado, greš na pumpo in jo tam preplačaš in ne čakaš.
Ravno si zamišljam en obskuren obratni scenarij... Prideš v nedeljo na bencinsko s svojimi vrečkami in nakupiš precej robe! Vsi te bojo gledali kot idiota, češ, zakaj nisi šel v trgovino po svojo robo. Medtem, ko za teboj čaka folk, ki je samo natankal oz. prišel po čike! Ali boš ti s svojim velikim nakupom spuščal zdaj ljudi naprej, ki imajo po en artikel? Kje je meja, koliko jih boš spustil skozi, preden se odločiš, zdaj sem pa jaz na vrsti!

Raptor F16 ::

Inventorista je izjavil:

Rešitev so ekstra blagajne za do X artiklov in samopostrežne blagajne!
Lahko seveda izkoristiš, ko se odpre sosednja blagajna, ampak ne pričakovati, da ti bodo ljudje ploskali! Ni kakšnega pravila glede tega.
Če pa nisi pripravljen čakati za eno čokolado, greš na pumpo in jo tam preplačaš in ne čakaš.
Ravno si zamišljam en obskuren obratni scenarij... Prideš v nedeljo na bencinsko s svojimi vrečkami in nakupiš precej robe! Vsi te bojo gledali kot idiota, češ, zakaj nisi šel v trgovino po svojo robo. Medtem, ko za teboj čaka folk, ki je samo natankal oz. prišel po čike! Ali boš ti s svojim velikim nakupom spuščal zdaj ljudi naprej, ki imajo po en artikel? Kje je meja, koliko jih boš spustil skozi, preden se odločiš, zdaj sem pa jaz na vrsti!


Enostavno ne spuščaš in stvar je rešena. Razen če res nimaš nikogar za seboj.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

MIHAc27 ::

Če imam par artiklov, bi tudi sam šel na prazno blagajno. Z polnim vozičkom pa nerad grem, ker rabim par minut da sploh zložim robo na trak. Vmes ko zlagam poln voziček, lahko blagajničarka komot 2-3 obdela, ki imajo samo artikel, dva.

Včasih tudi koga spustim, odvisno seveda koliko se mi mudi. Če se mi ne ravno in imam poln voziček, pa pride en z parimi artikli, bom spustil. Če tudi sam nimam veliko pač ne.

Najbolj pošteno bi seveda bila 1 vrsta, ki se pred blagajno razdeli. Tako če se na eni kaj zaplete, greš avtomatsko na drugo, kjer gre vse skupaj hitreje.

cronos1234 ::

Lansko pomlad smo v izogib psihotičnim scenam, gužvi, ukvarjanjem s agresivci, bedaki, počasneti, položničarji, dooms-day preperji itd. prešli na tedensko nabavko špecerije preko spleta (Špar, Mercator).
Analiza: Za tedensko nabavko prelagaš ene in iste stvari 5x (polica->voziček, voziček->trak, trak->voziček, voziček->avto, avto->police) . Porabljen čas - minimalno 2.uri na teden z nakupom/prevozom vred.

Pri spletnem nakupu večino vsega tega + prevoz naredi študent v trgovini/prevoznik, ostane samo še zadnji korak - zlaganje na police.

V trgovini sem bil 2x v zadnjem letu (po nesreči pozabil poklikat) - prihranjen čas cca. 100 ur, prihranjeni živci=neprecenljivo :D

Rešeno, priporočam.
In se čudim slo-tech tehnikalcem ki so neskončno navdušeni da jim ni treba več tipkati pina ali nositi 10g težke kartice "ker imajo vse na telefonu" - hkrati pa zabijajo 100+ ur letno v bedastih trgovinah s špecerijo. Da ne bo pomote - čas zabit v trgovinah s tehnično robo se vrednosti čisto drugače, to je "investicija" :D

Horas ::

jaz nič ne zabijam cajt ker hodim/va v špar 2x mesečno, in točno vem kaj vzeti! 1poln vojzek mi vzame samo 15min.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Spxy ::

Horas je izjavil:

jaz nič ne zabijam cajt ker hodim/va v špar 2x mesečno, in točno vem kaj vzeti! 1poln vojzek mi vzame samo 15min.

Pa potem 1 uro na blagajni, da si gospod v miru vse prelagate ane?

Horas ::

sj sm napisu da mi vzame vse skup 15min. slabo bereš? se pravi 0.5h na mesec porabim za fasngo. in ja gospod lepo zložim na trak in potem v vrečke v vojzku. kaj spet nekaj vesolskega za nekatere?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Matejjjjj ::

Kdo sploh hod v Lidl?? Mate pa res quality life. M smo vse več na dostavi, kraj kjer prebivam pa mi v prmeru osebnega nakupa od službe do doma na 8km nudi 5 trgovin. Od tega sta dva Hoferja, skoraj vedno polprazna. Se lahko izognem gneči in nikoli nimam vrste. to poznate le v Lj.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Če se v trgovini odpre druga blagajna nikoli ne menjam smeri in grem iz vrste, ko grem v trgovino imam čas, se mi nikamor ne mudi, me je že parkrat kdo vprašal-ki mimogrede ni prišel mimo mene če stopim naprej in je odgovor vedno isti: "se mi nikamor ne mudi".

Pravtako nikoli ne sprejmem če me kdo spusti naprej ker imam samo en ali dva artikla...preprosto ne živim tako da bi tistih 5 sekund kaj pomenilo v življenju.

mancini ::

Meni gredo na živce Merkatorji in njihovi kratki traki. Če imaš poln voziček, niti ne moreš vsega zbasat gor

Raptor F16 ::

mancini je izjavil:

Meni gredo na živce Merkatorji in njihovi kratki traki. Če imaš poln voziček, niti ne moreš vsega zbasat gor


Odvisno od poslovalnice. Večji imajo kar dolge.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

zmaugy ::

Utk je izjavil:

Zakaj ti ne more? Nekdo ti lahko zameri, da imaš zeleno frizuro. Zdaj pa odvisno kakšna pizda si, če te to moti ali ne. Če te, ne delaš tega, če ne, pa že veš kaj si. Nekateri bi radi črno na belem, da to smejo delat, da bojo imeli čisto vest. Ne, ne bojo tega dobili.

Hahaha, večje bedarije še nisem slišal. Odpre se nova blagajna in ljudje pač grejo v novo vrsto - kdor prvi pride tja, je prvi na vrsti. Ampak seveda se to naredi dostojanstveno in ne s prerivanjem, saj nismo drhal.
Kaj, a zdaj je treba izvesti referendum pred prestopom v novo vrsto?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

donvito je izjavil:




Takle voziček ti lahko samo mečeš kot drva po skeniranju, da jo boš dohajal, ne pa, da zložiš nazaj kot se spodobi.
Tako, da ne bluzite. Druga je, če sta dva. >:D


Jajca zraven paradižnika? Oh-oh...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222253 (12832) janezvalva
»

Hvala ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5210549 (7778) jocoj
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104583 (41041) zmaugy
»

Nakupovanje v Lidlu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20341141 (27525) Machete
»

Gneča pri blagajni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11119998 (15496) GregiB

Več podobnih tem