» »

Prisotnost ob servisu mojega vozila neobičajno pričakovanje?

Prisotnost ob servisu mojega vozila neobičajno pričakovanje?

««
«
1 / 6
»»

barakus ::

Ali je res neobičajno pričakovati, da sem lahko prisoten pri servisu mojega vozila?

Kakšna je praksa pri različnih servisih po Sloveniji?

Po eni strani razumem, da servis ne more točno vedeti, kdaj bo moje vozilo na vrsti in da zaradi (ne)organizacija dela je lahko popravilo razpotegnjeno na daljše časovno obdobje.

Po drugi strani, če gre za redni servis, kjer so postopki standardni, ne vidim razloga, zakaj stranki ne bi mogli ustreči na ta način.

Moje izkušnje so mešane, pri privatnem servisu z enim mehanikom sem vedno bil prisoten. Zdaj sem pa pri enem večjem, ki je pooblaščen (imajo žig - zaradi garancije) kjer imajo 3 ali 4 fante in imam občutek, da sem, čeprav mi nihče tega ni direktno povedal, skrajno nezaželen in da so pasivno agresivni - ne rečejo da ne smem biti tam ampak mi ne gredo niti malo na roko, me pustijo čakati in čakati in počnejo druga opravila namerno.

Kaj pa vi menite? Kakšne so vaše izkušnje?
  • spremenil: barakus ()

Utk ::

V delavnici ne smeš bit, če imajo neko okno skozi katerega lahko gledaš, ok, če ne, odpeketaj ven. Ni čudno, da so pasivno agresivni, ker inšpektor, ki jim bo dal 4 jurje kazni zarad tebe, bo kar aktivno agresiven...

Klemen86 ::

Imajo že enega šefa, ne rabijo še drugega (tebe), da jim gleda pod prste.

HotBurek ::

Jst sem enkrat avto (pred nakupum) peljal v Avto Aktiv, Trzin.

Med samim pregledom avta nisem smel bit v garaži, po pregledu so me (s težavo) spustili pogledat avto od spodaj, potem pa gasa ven. Plačal sem 50€ za pregled avta, katerega potem nisem kupil.

Glede tega imam čisto preprosto pravilo; nikad više na uradni servis.

Če nekaj želiš (npr. pogledat avto od spodaj na tehničnem v jami), to lahko tudi dobiš. Ne vse povsod. Išči take, ki ti to omogočajo, uradne "srajce" pa skenslaš.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

pegasus ::

Heh, mene so pa iz uradnega servisa klicali, če želim priti pogledat, kako moj avto izgleda razstavljen ;)

Utk ::

(npr. pogledat avto od spodaj na tehničnem v jami

V jami načeloma najbrž lahko, če je avto dvignjen pa ne. Pa tudi v jami se lahko v glavo kresneš, kdo bo odgovarjal? Tist, ki te je spustil not...
Neko gostilno bi tožili, če vam spodrsne na mokrem sekretu, po drugi strani bi pa se sprehajali po delavnicah. To ne gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kixs ::

Ne spustijo. Lahko si zraven pri popoldancih.

feryz ::

V tujini imajo ponavadi salonček v štuku, tam je ogromno steklo, kjer pijuckaš kavo in opazuješ spodaj črnce spodaj v delavnici, ki se delajo da delajo. Ponavadi te to početje mine ravno takrat, ko pride tvoj avto na vrsto. Itak ni kaj dosti videti.
Meni so delali generalni servis na avtu pred kratkim, kar pomeni, da so ga razstavili na prafaktorje. Dvignili na dvigalo, pobrali vse kolesje in pritikline dol, sneli ven mašino, menjalnik, kardan ... Gazda me je poklical in povabil, naj si pridem pogledat, kako izgleda in kaj vse bodo zamenjali. In sem tudi šel.
Kako vajenec zateguje šraufe, me pa v bistvu ne zanima. Tudi, glede na dejstvo, da so avto rihtali 24 dni, bi moral biti malo dolgo tam, dostikrat prespati. Z vavčerjem tega ne bi pokril.

Machete ::

Ni bolj nebodigatreba človeka od onega, ki ti želi gledati pod prste ko delaš. Kdor kaj dela, ve kako je to zoprno in glupo. Dejankso je na koncu slabše narejeno, kot bi bilo sicer.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

49106 ::

Seveda je. Tisti, ki zaračuna delo, ki ga ni opravil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Machete ::

Če iščete stalno najcenejše mutiberiče, potem se ne čudim, da imate take želje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sunshine403 ::

@Machete se strinjam. Me pa po drugi strani zanima, ce recimo v bolnici tudi gledate zdravniku pod prste, ko operira vaso zeno? Pa si skoraj upam trditi, da je vec mrtvih zaradi zdravniskih napak, kot pa zaradi slabega dela na servisu. Pa realno, vecina ljudi ima ravno toliko pojma o mozganski kirurgiji, kot o menjavi vodne crpalke pri avtu, ali konfiguraciji routerja. Samo za zadnji dve vsi mislijo, da bodo lahko popravljali in kontrolirali tistega, ki to dela, za operacijo na mozganih se pa vecina nima za dovolj kvalificirane, da bi zraven v operacijski postopala in dajala nasvete, ali pac?

49106 ::

Machete je izjavil:

Če iščete stalno najcenejše mutiberiče, potem se ne čudim, da imate take želje.


Uradni so tisti, ki ne pustijo zraven, torej mutiberiči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

IvoJan ::

prvo kot prvo, ce bi bil ti kompetenten za ocenjevanje dela mehanikov bi lahko te stvari tudi sam postimal. ce nimas dovolj znanja pa pusti fantom, da delajo svoje delo :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

feryz ::

Pa dobro, človek bi se šel rad privatizem, dajte ga razumeti. Malo znanja mu manjka, pa bi ga sunil drugim med servisom svojega avta. Potem bo pa drugim avte šraufal.

49106 ::

IvoJan je izjavil:

prvo kot prvo, ce bi bil ti kompetenten za ocenjevanje dela mehanikov bi lahko te stvari tudi sam postimal. ce nimas dovolj znanja pa pusti fantom, da delajo svoje delo :)


Sej jim pustiš. Razen, če ste mnenja, da jih z gledanem ovirate pri delu.

          ::

Prisotnost na servisih ni tako nenavadna zadeva. Razlog zanjo pa je to, da kar precej servisov zaračunava dele ali storitve, ki jih ne opravljajo.

49106 ::

          je izjavil:

Prisotnost na servisih ni tako nenavadna zadeva. Razlog zanjo pa je to, da kar precej servisov zaračunava dele ali storitve, ki jih ne opravljajo.



Res je.

sunshine403 ::

49106 je izjavil:

Sej jim pustiš. Razen, če ste mnenja, da jih z gledanem ovirate pri delu.

Meni osebno gre krepko na k** ce mi nekdo gleda cez ramo na ekran ko delam. Verjetnost, da gre nekomu, ki sraufa avto, enako na k** ce mu ti gledas cez ramo, tudi ce si tiho, je po moje zelo velika.

49106 ::

sunshine403 je izjavil:

49106 je izjavil:

Sej jim pustiš. Razen, če ste mnenja, da jih z gledanem ovirate pri delu.

Meni osebno gre krepko na k** ce mi nekdo gleda cez ramo na ekran ko delam.


Meni gre krepko na kurac, če mastno zaračunajo, nato pa še uporabijo neoriginalne dele ali sploh ne zamenjajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Utk ::

sunshine403 ::

Si ziher da ti kirurg vgradi originalne dele in opravi delo? Zakaj potem tam ne gledas kaj dela? Samo vprasam ;)

49106 ::

sunshine403 je izjavil:

Si ziher da ti kirurg vgradi originalne dele in opravi delo?


Nisem

sunshine403 je izjavil:

Zakaj potem tam ne gledas kaj dela? Samo vprasam ;)


Da maš ti spet nekaj neumnega za vprašat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

sunshine403 ::

No torej... zakaj tam ne tezis da bi hotel biti v operacijski dvorani in nadzorovati kirurga? pa ne mislim pri tvoji operaciji, preden prides ven, da si. Mislim ko operirajo koga od sorodnikov.

49106 ::

Analogije ti ne grejo. Primerjal si specializanta s dveltno šolo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

IvoJan ::

nevem no, cudne mate to serviserje :) jaz mojim zaupam 1000%, res pa je da so dalec od najcenejsih, s tem, da niso pooblasceni :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

49106 ::

Tudi jaz zaupam nepooblaščencem, pa še lahko ih opazuem pri delu.

Problem so mutibariči, ki imajo že v štartu 3x višjo urno postavko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

IvoJan ::

49106 je izjavil:

Tudi jaz zaupam nepooblaščencem, pa vsi mi pustio zraven.

moji raje vidijo da te ni, te pa vmes obvescajo, tako slikovno kot pisno :) nazadnje sem avto imel tam cca 3 tedne ker se je slo za menjavo sklopke, in narocena sklopka ni pasala skupaj z enomasnim vztrajnikom ki je bil na avtu, tako, da jim je stal na dvigalu cca 10 dni in so v tem casu porihtali se ene 20 drugih malenkosti, seveda z mojim dovoljenjem :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

sunshine403 ::

Messiah meni kar gredo. Ti imas pa kot vidim hude tezave... za zeno te boli k* ce kirurg zajebe, za avto pa bog ne daj da bi slo kaj narobe pri menjavi olja ;) Jebiga pac vsak ima svoje prioritete ;)

49106 ::

IvoJan je izjavil:

49106 je izjavil:

Tudi jaz zaupam nepooblaščencem, pa vsi mi pustio zraven.

moji raje vidijo da te ni, te pa vmes obvescajo, tako slikovno kot pisno :)


Moji me pa vedno vprašajo, kako naj vem, da so oni dele res zamenjali, če me ni blo zraven.

mahoni ::

Jaz svojega pustim potem pa pridem na vsake 2h pogledat stanje. Pa vprasam, ce so to in to naredili, ce so mi pospricali tist zarjavel srauf oziroma ga ze zamenjali...

Jaz osebno imam dve levi roki kar se tice mehanike, ampak imam pa konkretno oko in sem "picajzla" okrog vsega. Vidim dolocene stvari, ki jih mehaniki "ne vidijo" oziroma jih ne zelijo videti.

Je pa odvisno kam peljes avto.

49106 ::

sunshine403 je izjavil:

Messiah meni kar gredo. Ti imas pa kot vidim hude tezave..

Ti mas konkretne tezave, da primerjaš specializacijo in dvoletni program.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

HotBurek ::

Meni osebno gre krepko na k** ce mi nekdo gleda cez ramo na ekran ko delam.

Pri menjavi vodne črpalke je bolj malo gledanja v tvoj ekran. In gleda se zato, kot je bilo omenjeno, da so deli in tekočine zamenjane tako, kot se reče. Za lastno dušo. Ter, da še sam pogledaš avto, vprašaš "kdaj bo pa to za zamenjat, a to je verdu, ...". Izkažeš zanimanje nad avtom. Če to mehanika moti, potem greš pač v drugo delavnico.

Si ziher da ti kirurg vgradi originalne dele in opravi delo? Zakaj potem tam ne gledas kaj dela?

Ne gledam, ke ne želim, ker nimam znanja iz tega področja, ker me medicina ne zanima, ter jim zaupam. Avto šraufat pa želim gledat, me zanima, in nikoli nisem 100%.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

sunshine403 ::

Aha kirurg ima specializacijo in je nezmotljiv (ps: povej to svojcem tistih 250.000 ljudi, ki vsako leto umrejo za posledicami zdravniskih napak samo v ZDA... jebiga ne da se mi iskat statistike za Slo, ce sploh obstaja), medtem ko mislis da imas ti vec kot dovolj znanja, da kontroliras in nadziras delo nekoga v avto servisu, ceprav realno ne locis filtra in lezaja (ne leti direkt na tvoje znanje ker te ne poznam, ampak dvomim, da si prav hudo rocen ;)). Zgolj zato, ker si 2 leti dlje hodil v solo (no ce si naredil se kaksen druzbosloven faks se naslednji 2 do 4), ki ni imela niti najmanj opravka s podrocjem, katerega zelis "nadzirati"?
Ce si tako dober, res ne vem zakaj sam ne postoris tega. Bo narejeno boljse, kot ce to delajo mutibarici, ki jih zelis nadzirati ;)

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Mene tudi zanima in bi hotel gledat, ampak prvič, nimam časa, drugič, realno si tam moteč, in tretjič, enostavno po zakonu ne smeš tam bit. Normalno, da nekdo pod kozolcem ne gleda na te stvari, ampak uradni servisi, ki imajo stalno 20 ljudi not, nikoli ne morejo vedet kdo je nek inšpektor.
Kaj če avto dol pade in te polomi, avtomehanik je zavarovan na delovnem mestu, kdo bo tebi kaj plačal? Prej bi še kakšno kazen dobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

mahoni ::

No no, vse je odvisno od cloveka. Jaz imam bolj "egzotiko" od vozila in le malokdaj mehaniki delajo na Alfah. Zadnjic mi je en delal mali servis in ni vedel, kje tocno se nahaja zracni filter. Jaz mu povem kje je, ker ajde tudi mi informatiki guglamo "ves cas". On pa pravi to je nemoguce in ze zapre zascito pod avtom. Nisem ga prevec prepriceval v nasprotno le cakal sem, da se je najprej namucil s plasticno zascito, potem je spustil avtomobil in iskal pod sovoznikovim sedezem.

No na koncu je moral se enkrat ponoviti vajo.
Tako da...vcasih je dobro bit pri servisu. Grem stavit luleka na panj, da mi ne bi zamenjal filtra, ce ne bi bil poleg (okej v mojem primeru, ker lastnika mehanicne delavnice poznam) to ne bi slo skozi, ker mi vedno pokaze stare dele, ampak ajde recimo pri kaksnem drugemu bi si luleka upal stavit.

49106 ::

sunshine403 je izjavil:

Aha kirurg ima specializacijo in je nezmotljiv


Slaboumnež, ni treba bit znanstvenik, da bi nadzoroval mehanika pri servisu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

SeMiNeSanja ::

Kdor nima pojma o šraufariji, po možnosti še vrtalnega stroja ni nikoli v roki držal, ta seveda ne bo zainteresiran, da bi na servisu 'držal svečo'.
A hudirja, ravno ti se tukaj oglašajo glede tega, kako da si nadležen, če rineš zraven. Zakaj hudiča se taki morajo oglašati?

Marsikdo pa je že kaj sam pošraufal na avtu. Nekoč smo v domači garaži menjavali olje, zavore, presneto - celo generalko na Fičotu in Jugotu smo delali v lastni garaži! Sosed avtomehanik je vsake toliko časa prišel pogledat, in podelil napotke, ter na koncu nastavil vžig.

Tak 'domači mojster' bo seveda hotel tudi kaj videti, ko se mu šraufa 'novodobni avto' - ki je pod pokrovom v resnici še vedno presneto podoben tistemu staremu avtu. In zakaj se nebi naučil, kako se zamenja olje, ali zavorne ploščice, da bo to delal kasneje sam, ko se enkrat izteče garancija?

Tudi ni nič slabega, če ti serviser pokaže in razloži kaj in zakaj bo treba kmalu zamenjati - če imaš vsaj malo znanja s področja šraufarije. Seveda popolnoma odvečno početje za kakšno finso, ki si še nikoli ni umazala rok s 'šmirom'.

Dejansko se pri nas manjkajo 'delavnice za najeti'. Se pripelješ z avtom, imaš na razpolago vse kar premore moderna delavnica, vključno z mojstrom, ki te nadzira in vodi pri delu - delati pa moraš sam. Na koncu vse skupaj ne bo nič ceneje....ampak 'hobbi mehanik' ima hudo dober občutek, da je nekaj sam napravil.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

mailer ::

Če je olje zamenjano lahko preveriš, pri resnih servisih pa te pokličejo ob nepredvidenih delih, ti pokažejo kaj je za zamenjat in ti na koncu tudi pokažejo posodo z vsemi rabljenimi deli, ki so jih nadomestili z novimi. Noben serviser nima avto na dvigalki 10 dni, dokler pride del je zagotovo porinjen v kakšen kot ta čas pa so na dvigalki drugi avtomobili.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Utk ::

No no, jaz sem na svojih avtih zamenjal marsikaj sam, ampak ko je na servisu, je na servisu. Če mi ima kaj za pokazat, seveda naj pokaže, če ne, mu ne bom gledal pod prste. Menjava olja in filtrov pa res ni strašno zanimiva stvar.
Po moje bi pa zraven radi bli prav tisti, ki res nimajo pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

49106 ::

Jaz pa toliko gledam pod prste, da dobim tisto, kar sem plačal.

Itak je to stvar dogovora. Če servis ne dovoli prisotnosti, grem drugam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

IvoJan ::

mahoni je izjavil:

No no, vse je odvisno od cloveka. Jaz imam bolj "egzotiko" od vozila in le malokdaj mehaniki delajo na Alfah. Zadnjic mi je en delal mali servis in ni vedel, kje tocno se nahaja zracni filter. Jaz mu povem kje je, ker ajde tudi mi informatiki guglamo "ves cas". On pa pravi to je nemoguce in ze zapre zascito pod avtom. Nisem ga prevec prepriceval v nasprotno le cakal sem, da se je najprej namucil s plasticno zascito, potem je spustil avtomobil in iskal pod sovoznikovim sedezem.

No na koncu je moral se enkrat ponoviti vajo.
Tako da...vcasih je dobro bit pri servisu. Grem stavit luleka na panj, da mi ne bi zamenjal filtra, ce ne bi bil poleg (okej v mojem primeru, ker lastnika mehanicne delavnice poznam) to ne bi slo skozi, ker mi vedno pokaze stare dele, ampak ajde recimo pri kaksnem drugemu bi si luleka upal stavit.

Pelji v Enigma motorsport v Stegnah :) ti garantiram da ne bojo rabili pomoci ;)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

49106 ::

Garantiraš s čim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

sunshine403 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Kdor nima pojma o šraufariji, po možnosti še vrtalnega stroja ni nikoli v roki držal, ta seveda ne bo zainteresiran, da bi na servisu 'držal svečo'.
A hudirja, ravno ti se tukaj oglašajo glede tega, kako da si nadležen, če rineš zraven. Zakaj hudiča se taki morajo oglašati?

No ok... ko stranka pri tebi kupi firewall, ga spustis v pisarno da ti sedi za hrbtom in cel cas pametuje, kako bi moral skonfigurirati doloceno stvar? Ja pac stranko zanimajo racunalniki... racunalnik, router, firewal.... vse to je isto sranje, right?
Priznam da sam ne sraufam avta, ampak glede na to, da sem 3/4 hise naredil sam, da v zivljenju se nisem peljal bicikla na servis in da sam naredim bolj kot ne vecino stvari, katere je potrebno opraviti, se nimam ravno za nekoga, ki ima dve levi roki. Avto, pa priznam, da mi pa ni v veselje sraufat. Ampak stvar je enaka kot sem napisal... meni osebno gre na k* da mi nekdo gleda cez ramo na ekran ko delam (nisem fizikalec zato pac ekran). Vecina vas kot vidim nima problema med tem ko delate poslusati pripomb ljudi, ki se jim sanja ne kaj delate, imajo pa veselje gledati in dajati predloge, kako bi to lahko naredili boljse in drugace.

          ::

sunshine403 je izjavil:

No torej... zakaj tam ne tezis da bi hotel biti v operacijski dvorani in nadzorovati kirurga? pa ne mislim pri tvoji operaciji, preden prides ven, da si. Mislim ko operirajo koga od sorodnikov.


Ne ravno pri kirurgu, ampak pri zobarju sem vedno zraven. Pa pri frizerju tudi.

HotBurek ::

Ne razumem odgovorov nekaterih, ki napadajo mene (pa tudi druge), ker bi želel gledat šraufanje avta. Obtožbe, da sem neumen, neizobražen, da mi je vseeno za neke ljudi, itn itn.

Tak nivo debate ni vreden mojega časa. Lp.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

sunshine403 ::

          je izjavil:

Ne ravno pri kirurgu, ampak pri zobarju sem vedno zraven. Pa pri frizerju tudi.

Saj na tak nacin si tudi na avto servisu... v cakalnici pijes kavo in beres casopis. Nekako pa dvomim da pri zobarju gledas zobarju cez ramo zeni v usta pa se kaksen sveder podas :))

          ::

sunshine403 je izjavil:

Messiah meni kar gredo. Ti imas pa kot vidim hude tezave... za zeno te boli k* ce kirurg zajebe, za avto pa bog ne daj da bi slo kaj narobe pri menjavi olja ;) Jebiga pac vsak ima svoje prioritete ;)


Kirurgi niso taki nateguni kakor serviserji. Direktorja enega uradnega servisa dobro poznam in včasih ob kakšen popitem pivu preveč marsikaj izjavi. Kolega je na nekem drugem, prav tako uradnem servisu pred posegom označil nek del, ki naj bi ga zamenjali. Po posegu je "nov" del imel oznako .... Tako da, jaz avta ne vozim nikamor, kjer osebno ne poznam serviserja.

          ::

sunshine403 je izjavil:

          je izjavil:

Ne ravno pri kirurgu, ampak pri zobarju sem vedno zraven. Pa pri frizerju tudi.

Saj na tak nacin si tudi na avto servisu... v cakalnici pijes kavo in beres casopis. Nekako pa dvomim da pri zobarju gledas zobarju cez ramo zeni v usta pa se kaksen sveder podas :))


Pri svojem posegu sem zraven. Ženinega nadzira ona sama.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

in ti na koncu tudi pokažejo posodo z vsemi rabljenimi deli


Ce to smatras kot nek verodostojen dokaz potem si pač otročje naiven

Jaz osebno imam dve levi roki kar se tice mehanike, ampak imam pa konkretno oko in sem "picajzla" okrog vsega. Vidim dolocene stvari, ki jih mehaniki "ne vidijo" oziroma jih ne zelijo videti.


Tole dvoje gre tezko skupej,da nimas pojma a ucis mahanike kaj in kako..
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Porsche Slovenija bolana cena servisa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12430813 (13376) bbbbbb2015
»

Oderuški predračuni za servis vozila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12122550 (12026) KTM_
»

servis avtomobila - upravičenje porabe časa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
1089882 (7338) Mato989
»

Redni servis dražji od dogovorjenega. Kaj storiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19632527 (24069) Glugy
»

Drag servis? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
27668431 (42375) D3m

Več podobnih tem