» »

Redni servis dražji od dogovorjenega. Kaj storiti?

Redni servis dražji od dogovorjenega. Kaj storiti?

1 2 3
4
»

Ganon ::

samotest je izjavil:

Ok, meni se je pa pravkar zgodilo, da imam na pisno na emailu informativno ponudbo 150 Eur (ne po postavkah ampak z opisom menjava olja in filtrov), po servisu pa me pokličejo da naj pridem iskat in je cena 244 .. !?

Kaj lahko naredim, če se delajo gluhe?
Gre za AMZS servis, ne za enega privatnika btw..


Menjava olja in filtrov za 150 evrov, hahaha. Dobro vas lupijo.

buttcrack ::

njega so lahko da olupili celo za 244 :)

samotest ::

Finta je bila, da so dodajal, brez da bi me obvestil. Smo se dogovoril, kako popravijo napako in je ok.. Ce odstejem nekaj zivcev in porabe casa za dogovor.

Pomaga, da sem nesel pisno.

bambam20 ::

samotest je izjavil:

Finta je bila, da so dodajal, brez da bi me obvestil. Smo se dogovoril, kako popravijo napako in je ok.. Ce odstejem nekaj zivcev in porabe casa za dogovor.

Pomaga, da sem nesel pisno.


Raje napiši, kaj so dodali zdraven, da je zadevo podražilo za 94€.

Hvala.

D3m ::

Verjetno preizkus in nastavitev zavor. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

samotest ::

bambam20 je izjavil:

samotest je izjavil:

Finta je bila, da so dodajal, brez da bi me obvestil. Smo se dogovoril, kako popravijo napako in je ok.. Ce odstejem nekaj zivcev in porabe casa za dogovor.

Pomaga, da sem nesel pisno.


Raje napiši, kaj so dodali zdraven, da je zadevo podražilo za 94€.

Hvala.


Vse zivo.. vec filtrov, ki so opcijski oz se ne menjajo vsako leto, tekocine ala vitrex in antifriz,extra delo, ipd. Me ni zanimalo prevec,ker nisem bil obvescen niti potrdil in sem vztrajal na dogovorjeni ceni oz. kar sem narocil.

FTad ::

Na podlagi cesa so se oni sploh odlocili ti delat se vse to ekstra?

Kaj si potem na koncu placal?

samotest ::

Ko so zaceli, so pogledal prejsnji listek, kaj je bilo menjano, kaj ne (npr. filter klime) in zamenjal. Pa kao po ogledu tekocine dodal vse po spisku,ipd.

Placal sem, kolikor je bilo dogovorjeno.. so uredil s popustom.

Avti me ne zanimajo prevec, a se moram toliko izobrazit, da bomm na servisu znal rect kaj naj NE DELAJO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: samotest ()

bambam20 ::

samotest je izjavil:

Ko so zaceli, so pogledal prejsnji listek, kaj je bilo menjano, kaj ne (npr. filter klime) in zamenjal. Pa kao po ogledu tekocine dodal vse po spisku,ipd.

Placal sem, kolikor je bilo dogovorjeno.. so uredil s popustom.

Avti me ne zanimajo prevec, a se moram toliko izobrazit, da bomm na servisu znal rect kaj naj NE DELAJO.


No, važno, da so ti dali popust. Ni pa pošteno od njih,da delajo na svojo roko.

Ko smo že pri servisih. Sam sem nekoč peljal renaulta na uradni servis menjat olje, zračni in oljni filter.

Ko sem prišel po avto je bilo na računu seveda še vitrex in menjava vžigalnih svečk, ker so bile že malce slabše,čeprav je avto normalno vžigal. Za menjavo svečk so sami "ocenili" da so potreben menjave in me niso poklicali, da bi jim povedal, da dokler avto vžiga normlno ne bom svečk menjaval. Samo zato, da oni služijo. Ne gre to tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Utk ::

Odvisno ali das avto na servis ali na menjavo tega in tega. Z menjavo sveck ti pa niso naredili neke skode.

bambam20 ::

Utk je izjavil:

Odvisno ali das avto na servis ali na menjavo tega in tega. Z menjavo sveck ti pa niso naredili neke skode.


Avto sem pripeljal na menjavo olja in filtrov ( ojni, zračni , če je poteba ) in ne na servis, kjer mi bodo menjavali še ostale zadeve.

Niso naredili škode. Potrebe pa tudi ni bilo, da oni več zaslužijo.

...:TOMI:... ::

Ne vem v čemu je fora. Odločitev, da vozite vozila na drage servise je vaša. Odločitev, da ne menjate kosov, ki so potrebni menjave tudi. Raje se odločite za cenejši servis in več menjav potrebnih kosov (svečke ipd.). Tam mečete denar skozi okno, potem pa kao šparate. Šalabajzerji ste vi, in tudi servisi, samo, da vi kot stranke ste še večji.
Tomi

Utk ::

Na sveckah za 30 evrov niso dosti zasluzili, ce bi avto zacel cukat cez 5 ali 10 kkm bi pa lahko rekel kak servis je to. Ce so svecke za menjat, so za menjat, res se nisem srecal cloveka, ki bi na sveckah sparal.

D3m ::

Tudi taki so. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

jero_no1 ::

Očitno imajo na teh servisih nesposobne servisne svetovalce, ki ne znajo pogledat v sistem, kaj je bilo narejeno pri prejšnjem servisu in kaj je potrebno narediti sedaj, da šele mehanik po 'listku' vidi, kaj mora delat. Hodim na 3 različne servise in vedno sem dobil točne info kaj se bo menjalo in koliko bo stalo. Vedno vprašajo, ali lahko dolijejo tekočino za stekla ali menjajo brisalce. Enkrat je bil račun na koncu še okol 30€ nižji kot dogovorjeno (mi je dal še nek popust).
Če dolijejo antifriz ali kaj podobnega pa to itak ni nikol več kot 10€.

Še 2 kunkretni ceni za servis: Škoda 2.0 TDI 15k km 130€, enak servis za Hondo 1.6 oz. 2.2 dizel točno 2x toliko (Honda v LJ, Škoda na Dolenjskem).

samotest ::

...:TOMI:... je izjavil:

Ne vem v čemu je fora. Odločitev, da vozite vozila na drage servise je vaša. Odločitev, da ne menjate kosov, ki so potrebni menjave tudi. Raje se odločite za cenejši servis in več menjav potrebnih kosov (svečke ipd.). Tam mečete denar skozi okno, potem pa kao šparate. Šalabajzerji ste vi, in tudi servisi, samo, da vi kot stranke ste še večji.


Cisto razumem, da funkcionalno nepismenemu ni jasna fora.. poskusimo drugic,zadnjic in nikoli vec: Fora je, da placas kar si narocil in potrdil.

Da pa vidmo ali je v tvojem postu sploh karkoli res, napisi kaksen avto s koliko kkm, ime servisa in ceno. To je edino potencialno koristen info.

bambam20 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Ne vem v čemu je fora. Odločitev, da vozite vozila na drage servise je vaša. Odločitev, da ne menjate kosov, ki so potrebni menjave tudi. Raje se odločite za cenejši servis in več menjav potrebnih kosov (svečke ipd.). Tam mečete denar skozi okno, potem pa kao šparate. Šalabajzerji ste vi, in tudi servisi, samo, da vi kot stranke ste še večji.


Kaj se ti napenjaš. Svečke so bile sicer že malce iztrošene, a daleč, da bi bile zanič! V tem primeru bi me morali poklicati, sem vedno dosegljiv in me obvestiti glede svečk. A ti bi bil vesel, da prideš po avto in je znesek višji, ker so se oni odločili, da bodo svečke menjali brez posveta? zakaj mi niso menjali še diske pa ploščice, ker so se oni odločili, da bi bilo pa to dobro, ker je že obrabljeno.

Zakaj ne bi še amortizerjev in vzmeti menjali?

bambam20 ::

Utk je izjavil:

Na sveckah za 30 evrov niso dosti zasluzili, ce bi avto zacel cukat cez 5 ali 10 kkm bi pa lahko rekel kak servis je to. Ce so svecke za menjat, so za menjat, res se nisem srecal cloveka, ki bi na sveckah sparal.


Če so pa niso bile. Bemu boga. Kaj teb ni jasno. jaz pa poznam takšne, ki ne menjajo tesnila pokrova motorja in jim olje teče ven. Zakaj bi menjaval. Dejmo pustit. Pa ne pametuj , ker sam avto dobro vzdržujem in sem na prokletem francozu menjajal vse, kar je bilo potrebno in tega je bilo precej, ker je preklet francoz.

Ne, ne bom ga prodal, ker sem preveč pomenjal in vsaj delno vem, da se lahko z njim vozim.

Pa človek. ne gre se kaj so oni zaslužili. Gre se za odnos. Vse , kar ni bilo dogovorjeno se mora poklicati in povedat!

Dogovor je bil menjava olja, menjava oljnega filtra in preverit zračni filter!

Kaj tu ni jasno.

Kaj imajo sploh svečke za preverjat? tega se pri menjavi olja ne počne.

Ganon ::

...:TOMI:... je izjavil:

Ne vem v čemu je fora. Odločitev, da vozite vozila na drage servise je vaša. Odločitev, da ne menjate kosov, ki so potrebni menjave tudi. Raje se odločite za cenejši servis in več menjav potrebnih kosov (svečke ipd.). Tam mečete denar skozi okno, potem pa kao šparate. Šalabajzerji ste vi, in tudi servisi, samo, da vi kot stranke ste še večji.


Dobil boš mojstra, s katerim si zmenjen, da ti prepleska kuhinjo. Nekaj dni si odsoten in ko se vrneš, opaziš, da je dotičnež prepleskal celotno hišo in ti obnovil še fasado, izstavil pa astronomski račun. Kako boš odreagiral? Iz žepa potegnil denar in se delal, da je vse v najlepšem redu?

bambam20 ::

samotest je izjavil:

poskusimo drugic,zadnjic in nikoli vec: Fora je, da placas kar si narocil in potrdil.


Ni problema, če bi bile svečke fuč. Naj jih menjajo. Niso bile, niso poklicali. In to je stalna praksa na renault servisih. Šalabajzerji na kubik.

Še tega niso sposobni potrdit, da je nosilec menjalnika zanič. na koncu se seveda izkaže, da je popolnoma zanič. Samo, če mehanik testira nosilec v 4-i prestavi pa tega ne bo ugotovil.

Ganon je izjavil:


Dobil boš mojstra, s katerim si zmenjen, da ti prepleska kuhinjo. Nekaj dni si odsoten in ko se vrneš, opaziš, da je dotičnež prepleskal celotno hišo in ti obnovil še fasado, izstavil pa astronomski račun. Kako boš odreagiral? Iz žepa potegnil denar in se delal, da je vse v najlepšem redu?


Ni ravno enako :). Odnos pa ni na mestu. So pa presoje na urednih servisih, sploh ko je govora o renaultih en kurc vredne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

mikhaair ::

Mi smo leta nazaj kupili 1.2tce rabljen na Renault pooblascencu, ki se je kasneje izkazal za 1.4 16v.

...:TOMI:... ::

150 eur ste pripravlji dati za par litrov olja in nekaj filtrov? Glede na to, da so vas s tem zneskom že krepko nategnili, je čisto vseeno, če vas še malo pobrijejo. Ok, vi se ne pustite nategu z dodatnimi menjavami, mnogi pa pač plačajo in se jim fino zdi, da so odkrili in zamenjali še nekaj dodatnega. Servisi se bojijo zavrnitve in s tem izgube posla, če kličejo stranke. Če pa nekaj naredijo je posel praktično že narejen in palčan, saj je malo strank, ki zavrnejo plačilo. Tisti, ki zavrnejo so pa pač škoda za servis, še vedno pa me izguba.

Ne vem kako to, da za "dogovorjen" nateg ste mirni, kot špricar, za drug, "nedogovorjen nateg" pa skačete do neba. Oboje je pa še vedno nateg, če smo pošteni.

Se mi pa zdi praksa nepoštena, in prav je da zavrnete nenaročene storitve. Jaz bi šel tako daleč, da bi menjal servis zaradi takih zadev. Vsekakor pa ne bi izbiral uradnih servisov za servisiranje svojega avta.
Tomi

Ganon ::

samotest je izjavil:

a se moram toliko izobrazit, da bomm na servisu znal rect kaj naj NE DELAJO.


Ne, ni potrebe. Če bodo na avtu opravili posege, za katere niste bili dogovorjeni, tega ne plačaj.

balluf ::

...:TOMI:... je izjavil:

150 eur ste pripravlji dati za par litrov olja in nekaj filtrov? Glede na to, da so vas s tem zneskom že krepko nategnili, je čisto vseeno, če vas še malo pobrijejo. Ok, vi se ne pustite nategu z dodatnimi menjavami, mnogi pa pač plačajo in se jim fino zdi, da so odkrili in zamenjali še nekaj dodatnega. Servisi se bojijo zavrnitve in s tem izgube posla, če kličejo stranke. Če pa nekaj naredijo je posel praktično že narejen in palčan, saj je malo strank, ki zavrnejo plačilo. Tisti, ki zavrnejo so pa pač škoda za servis, še vedno pa me izguba.

Ne vem kako to, da za "dogovorjen" nateg ste mirni, kot špricar, za drug, "nedogovorjen nateg" pa skačete do neba. Oboje je pa še vedno nateg, če smo pošteni.

Se mi pa zdi praksa nepoštena, in prav je da zavrnete nenaročene storitve. Jaz bi šel tako daleč, da bi menjal servis zaradi takih zadev. Vsekakor pa ne bi izbiral uradnih servisov za servisiranje svojega avta.


Če hočeš ,da ti velje garancija oz. podaljšana garancija ga moraš prljati, če je pa avto izven garancije ,se pa strinjam s tabo.

c3p0 ::

Ali, če gre za op. leasing.

Utk ::

Ni problema, če bi bile svečke fuč. Naj jih menjajo. Niso bile, niso poklicali. In to je stalna praksa na renault servisih. Šalabajzerji na kubik.

Zakaj zaboga sploh hodiš na uradni servis, če jim ti poveš kaj naj delajo? Tega tam sigurno niso vajeni, in za malenkosti in nujne stvari ne kličejo (recimo do 50 evrov), za dražje stvari in če niso nujne, pa pokličejo.
Če točno veš kaj je treba naredit, ti lahko to naredi kdorkoli ali pa sam, ne rabiš uradnega renault servisa. Oni pač delajo po svojih normativih, če so svečke za zamenjat, jih bojo zamenjali. Ker pri tem jim nihče ne komplicira. Razen enega. Vitrex je recimo veliko bolj sporen.

poweroff ::

Meni so recimo na servisu že večkrat zamenjali okvir od registrske tablice. Zakaj?

Zato, ker je bila gor na robu njihova reklama.

No, to me pa res razp***. Kaj mi imajo za šarit po avtu? Pa ne reci, da je bil okvir potreben menjave. Saj je malenkost, ampak kaže na njihov vehementni odnos.
sudo poweroff

...:TOMI:... ::

Garancija ni povezana z uradnimi servisi. Ker ne more in ne sme biti pogoj veljavnost garancije servisiranje na neuradnem servisu.

Govorim za lastno vozilo, ne za vozilo v tuji lasti (lizing). Če nimate za avto in ga kupujete na leasing/kredit, potem razumem, da tudi za sevis nimate. Torej, javni prevoz, dečki.


Dokler bo mentaliteta taka, da mora vsak lolek imeti nov avto in zraven še traktor, do takrat bo tako, kot je, tudi servisi se bodo obnašali temu primerno.


Vas čisto razumem, zato veliki lok okoli uradnih servisov pa bo bolje.
Tomi

111111111111 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Če nimate za avto in ga kupujete na leasing/kredit, potem razumem, da tudi za sevis nimate. Torej, javni prevoz, dečki.

Mogoče mi je pa v interesu, da nov avto ni moj? Otroški dodatki, manjše plačilo vrtca itd... Pamet v roke dečko, da boš imel za bencin.

Magic1 ::

Sem se prav smejal, ko mi je drugem servisu pri 36kkm rekel, da bo dvakrat dražje, ker se še svečke in zavorno tekočino menja. Še dobro, da sem samo klical in nisem zgubljal čas z njimi.
Magic

Magic1 ::

Sem se prav smejal, ko mi je drugem servisu pri 36kkm rekel, da bo dvakrat dražje, ker se še svečke in zavorno tekočino menja. Še dobro, da sem samo klical in nisem zgubljal čas z njimi.
Magic

...:TOMI:... ::

Če imaš avto, ki ni toliko vreden, da bi bistveno vplival na dohodke, potem je brezpredmetno imeti lizing. Ker pa slovenceljni niste zadovoljni s tem, si želite bistveno več in seveda dražje, potem pa verjamem, da se vam gre zaradi otroških dodatkov, ker premalo zaslužite, da se vam izpad pozna.

Tako, da reveži v audijih, kar vozite se in financirajte lizing hiše/banke, zavarovalnice in uradne sevise. Jaz jih ne bom nikoli, ker so paraziti.
Tomi

D3m ::

...:TOMI:... je izjavil:

Če imaš avto, ki ni toliko vreden, da bi bistveno vplival na dohodke, potem je brezpredmetno imeti lizing. Ker pa slovenceljni niste zadovoljni s tem, si želite bistveno več in seveda dražje, potem pa verjamem, da se vam gre zaradi otroških dodatkov, ker premalo zaslužite, da se vam izpad pozna.

Tako, da reveži v audijih, kar vozite se in financirajte lizing hiše/banke, zavarovalnice in uradne sevise. Jaz jih ne bom nikoli, ker so paraziti.


Torej ti nimaš niti hiše ali sebe zavarovanega?

Get the fuck out!
|HP EliteBook|R5 6650U|

...:TOMI:... ::

Hiše nimam od letos, ker je brezveze.

Sebe pa imam, vendar samo tisto, česar se ne morem losat, to je pokojninsko in zdravstveno. Avto je pa samo obvezno, torej avtomobilska odgovornost.
Tomi

111111111111 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Če imaš avto, ki ni toliko vreden, da bi bistveno vplival na dohodke, potem je brezpredmetno imeti lizing. Ker pa slovenceljni niste zadovoljni s tem, si želite bistveno več in seveda dražje, potem pa verjamem, da se vam gre zaradi otroških dodatkov, ker premalo zaslužite, da se vam izpad pozna.

Tako, da reveži v audijih, kar vozite se in financirajte lizing hiše/banke, zavarovalnice in uradne sevise. Jaz jih ne bom nikoli, ker so paraziti.

Tebi matematika ne teče ravno najbolj. Kombi za 6 člansko družino pač ni 10k. Se ti bolj splača vzeti lizing, ker pridobiš pri otroških dodatkih in vrtcu, ker nimaš premoženja.

Utk ::

Če je avto vreden 50 jurjev, ti to prinese jurja letnega dohodka. Na 12 mesecev je to 83 evrov, tudi če bi bili 3, je to 28 evrov. Moraš bit prekleto na meji razreda, da zarad teh 28 evrov padeš v nižji razred. In lizing tudi ni zastonj. Na 6 je pa to itak potem 13 evrov. Pa tudi kombi ni vreden 50 jurjev, prej 30. Letos so pa obresti itak še razpolovili, torej bi imel 500 evrov dohodka od 50 jurjev vrednega avta.
Ampak to je že višja matematika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

...:TOMI:... ::

Pusti ovce, da plačujejo, naj služijo vsi v verigi, to pomeni boljše gospodarstvo za vse nas.
Tomi

Tilen ::

Meni je smešno, da 10 jurjev nekdo zna skriti pri sosedu, avtomobila za enak denar pa ne zna na babico napisat. Realnost naše družbe. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jero_no1 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Garancija ni povezana z uradnimi servisi. Ker ne more in ne sme biti pogoj veljavnost garancije servisiranje na neuradnem servisu.


Garancija res ni pogojena s tem, je pa podaljšano jamstvo. Npr. za Škodo:
- pri vozilih z digitalno servisno knjižico mora biti zgodovina servisiranja zabeležena v tovarniškem sistemu
Do katerega pa kolikor vem sosedov Janez v delavnici pod kozolcem nima dostopa...

Saj vem, da tebi 4 letno podaljšano jamstvo nič ne pomeni, meni recimo pa in zato mi ni problem dat tistih 40€ več za servis, da mi bodo potem krili morebitne okvare, kjer bodo računi lahko tudi nekaj 1000€.


P.S. Upam, da ti hiša nikoli ne pogori ali doživiš kakšno drugo naravno nesrečo, ki jo zavarovalnica krije...ker potem bo tukaj gor jok in fehtarjenje. Ti bom z veseljem daroval 50€, ampak za prihodnje zavarovanje hiše, ne za nov stol v kuhinji.

Cowboy6 ::

Tilen je izjavil:

Meni je smešno, da 10 jurjev nekdo zna skriti pri sosedu, avtomobila za enak denar pa ne zna na babico napisat. Realnost naše družbe. :)


Če babica nima izpita za avto, ga ne more registrirati.
Tukaj naj bi bil moj podpis.

Invictus ::

Seveda ga lahko.

Izpit ni pogoj za regitracijo avta, lastništvo je...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Cowboy6 ::

Invictus je izjavil:

Seveda ga lahko.

Izpit ni pogoj za regitracijo avta, lastništvo je...


Kakor vem, moraš imeti izpit, vsaj glede na Pravilnik o registraciji motornih in priklopnih vozil.

16. člen
(preverjanje veljavnosti vozniškega dovoljenja pri registraciji vozila)
(1) Pri registraciji vozila je v skladu s šestim odstavkom 29. člena zakona treba preveriti veljavnost vozniškega dovoljenja uporabnika vozila. Kategorija vozniškega dovoljenja mora ustrezati kategoriji vozila, ki se registrira:
1. vozilo na lizing, po pogodbi o zakupu ali pogodbi o prodaji s pridržkom lastninske pravice (drugi odstavek 29. člena zakona):
vozilo je s pisnim soglasjem lastnika registrirano na uporabnika, ki mora imeti veljavno vozniško dovoljenje za kategorijo vozila, ki se registrira;
2. lastnik vozila je otrok ali mladoletna oseba (tretji odstavek 29. člena zakona):
vozilo je registrirano na enega od staršev, skrbnika ali rejnika kot uporabnika, ki mora imeti veljavno vozniško dovoljenje za kategorijo vozila, ki se registrira;
3. lastnik vozila je polnoletna oseba brez vozniškega dovoljenja za kategorijo vozila, ki se registrira (peti odstavek 29. člena zakona):
vozilo je registrirano na lastnika, ki določi uporabnika z njegovim pisnim soglasjem. Uporabnik mora imeti veljavno vozniško dovoljenje za kategorijo vozila, ki se registrira.
(2) Če uporabnik v primeru iz 3. točke prejšnjega odstavka prekliče dano soglasje, lastnik določi novega uporabnika z njegovim soglasjem, ki mora imeti veljavno vozniško dovoljenje za kategorijo vozila, ki se registrira.
Tukaj naj bi bil moj podpis.

videc ::

Za registracijo moraš imeti izpit.
Lahko ga registriraš tako, da je v prometni napisan tudi uporabnik avta, ki pa mora prav tako imeti izpit.
Če ti izpit poteče, avta ne boš mogel registrirati.
Se ne da.

jero_no1 ::

@Cowboy: kot si napisal, uporabnik mora imeti vozniško dovoljenje, ne pa lastnik vozila.

bambam20 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Hiše nimam od letos, ker je brezveze.


Tebi pa logika ne daluje najbolje. Ali pa si tako na psu s prihodki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tilen ()

...:TOMI:... ::

Nisem na psu, imam dohodke, vendar sem precenil, da je zavarovanje nepremičnine brez potrebe. Živim na takem področju, da ni nevarnosti poplav.

Požar je možen povsod, potres prav tako. Vendar splošni pogoji v policah ne krijejo požara, če se zgodi zaradi določenih razlogov. Praktično je več izključujočih vzrokov, tako, da res nimam interesa, da ko bo prišlo do izplačila, da bi se z njimi pregovarjal o izplačilih.

Za potres je prav tako premija visoka, tako, da je brezveze, ker je prav tako veliko dejavnikov, da ne pokrijejo škode.

Tu ni nič drugega kot loterija. Oni stiskajo zobe, da ne bi prišlo do nečesa, jaz pa prav tako.

Ko smo imeli izliv vode, ni bilo zavarovano tisto, kar je "pod ometom". Plačali so samo pleskanje. Torej, ko pride do izplačila je problem. In jaz delam s svojo nepremičnino kar želim, prav tako s svojim denarjem in nimate mi kaj očitat, ker nimam zavarovano. Prav tako ne bom in ne bi prosil za morebitno pomoč, če bi prišlo do nečesa.
Tomi

Glugy ::

Vedno zahtevajte predračun da potem ne bo dodatnih presenečenj. Če ne želijo predračuna izstavit pa zamenjaš servis ker veš da neki ni v redu z tem servisom.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Porsche Slovenija bolana cena servisa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12431546 (14109) bbbbbb2015
»

Kia Ceed - redni pooblaščeni servis (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9529091 (5347) LeQuack
»

Mali servis - cena? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6324529 (22164) Tilen
»

Menjava olja ob vožnji na kratke razdalje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7012204 (10003) krneki0001
»

Drag servis? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
27669129 (43073) D3m

Več podobnih tem