» »

Porsche Slovenija bolana cena servisa

Porsche Slovenija bolana cena servisa

1
2
3

Tilen ::

pijavka je izjavil:

lojzze1 je izjavil:

Meni so za glavni servis na seat ibiza, garnitura zobatega jermena, črpalka hladilnika, računali 280e. Ni se mi zdelo pretirano drago.

Ravno nameravam naresti enako. Skupaj s servisom z menjavo olja cca 800 € (A3). Bližnji in daljni pooblaščeni cena podobna (tudi do 900 €) -> najceneje v MS cca. 770 €.
Iščem alternative v Ljubljani in okolici. Euroservis (ki naj bi bil ugoden) ima ceno tudi cca. 800€ brez uradnega zaznamka. Ima kdo kakšen predlog? Koliko je vas prišel tak servis (Golf, LEON, A3, Octavia)?


Je to preko programa Vedno Vredno? Za vozila, ki so starejša od štirih let, se moraš vpisati v ta program in je potem bistveno ugodneje.

https://www.audi.si/servis-dopolnilna-o...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

zobnik ::

Noro kake cene, mehanik pa delajo za 800 osnovne neto plače.

pijavka ::

Letnik 2012, modelno leto 2013 (8P, zadnji pred novim modelom).

Je to preko programa Vedno Vredno? Za vozila, ki so starejša od štirih let, se moraš vpisati v ta program in je potem bistveno ugodneje.

Ja. Ta program so nekaj spremenili (cca 1 leto nazaj) in ni več tako ugoden, kot je bil. Pred časom si izbral model avta: Npr. za zobati jermen, si kliknil Ponudba paketov in je izpisalo za moj model cca 390 €, če se prav spomnim -> kar bi bilo popolnoma sprejemljivo in bi ga z veseljem peljal tja. Sedaj ta link vrne na začetno stran Vedno vredno. So imeli tudi brošurice Vedno vredno s cenami za vse modele.

Tilen ::

Se pravi dejansko si se prijavil v ta program in zahteval ponudbo preko Vedno Vredno in dobil 900 EUR? Redni servis se verjetno prišteje k temu paketu menjave jermena? Ne vem, nisem še tako daleč.

Kakšna je pa razlika med redno ponudbo in Vedno Vredno? Meni so napisali točno koliko je redna cena in koliko preko paketne ponudbe Vedno Vredno.

Predvidevam, da jih nisi kontaktiral preko obrazca.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

KAVINSKY ::

Material na avtodeli24 je okoli 300€ (sicer raje vzemi Bosch črpalko, ker druge rade pokajo). Pa pelješ do bližnje delavnice. Boš prišel na okoli 400€.

pijavka ::

Tilen je izjavil:

Se pravi dejansko si se prijavil v ta program in zahteval ponudbo preko Vedno Vredno in dobil 900 EUR? Redni servis se verjetno prišteje k temu paketu menjave jermena? Ne vem, nisem še tako daleč.

Kakšna je pa razlika med redno ponudbo in Vedno Vredno? Meni so napisali točno koliko je redna cena in koliko preko paketne ponudbe Vedno Vredno.

Predvidevam, da jih nisi kontaktiral preko obrazca.

Ni bilo preko obrazca, sem pa preveril, kakšna je razlika med ponudbo, ki sem jo dobil in Vedno vredno. Ni je. V ponudbi, ki sem jo dobil, je bil že upoštevan 25% popust, ki ga dajo na nekatere originalne dele (kar je del programa Vedno vredno). Torej brez popustov bi ponekod naneslo do 1000 € (redne cene).

Material na avtodeli24 je okoli 300€ (sicer raje vzemi Bosch črpalko, ker druge rade pokajo). Pa pelješ do bližnje delavnice. Boš prišel na okoli 400€.
Tudi to je opcija, vendar bi nakup prepustil mehaniku, ki bo to zamenjal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pijavka ()

Glugy ::

Problem je ker ni nikjer vzpostavljenega centralnega registra cen za točno standardizirano vsako postavko posebej. Mora bit standardizirana da ne bi potem vsak dajal enega svojega imena postavke zato da se ne bi dal primerjat. To mora država prisilt servise v to drgač bodo cene samo še rasle pa rasle...neupravičeno mimo inflacijskih gibanj in mimo nabavnih povišic cen. Kot potrošnik bi mogu imet pravico do tega da veš kje je enakovredna storitev cenejša. Namest da je šla država dovolit da na avtocestah povečajo ceno goriva in razvijat aplikacijo da bi vidl kje je cenejši bencin; bi velik več naredil če ne bi dovolil neregulirane cene goriva in naredil aplikacijo za primerjavo postavk cen servisov. Veliko več!!!

Utk ::

Upam da je moj sarkazem detektor pokvarjen...

Cifix63 ::

Sparkxl je izjavil:

Menja se olje, svečke, zavorna tekočina in protiprašni filter. Vsi 3 imajo te postavke not, cena pa kot rečeno zelo različna


Take ne preveč zahtevne stvari si narediš najraje kar sam...ali pa ti nekdo, ki ga poznaš.
Ali pa gospodi gosposko plačaš. Tako to je, pohlep v evroobmočju pač hara na polno.

Stari maček ::

Ravno danes sem bil na Porscheju Maribor za krmilje za vklop 4motiona na mojem Sharanu. Cena na servisu 1500 € in še nek drobiž. Obnovljen del, ne nov... Pa si poglejte ceno na tej spletni strani. Pa da vas ne bo kap zadela.

blink ::

Sparkxl je izjavil:

9 let vozim avte k njim na servis. V cene se nikoli nisem kaj preveč vtikoval, saj so bile za moje pojme ok, ponavadi pod 200€.
Zdaj me čaka servis na 60k km in sem sploh ne vem zakaj, pisal da mi dajo ponudbo. 500€. Se mi je zdela rahlo kisla cena. In pošljem povpraševanje še dvema pooblaščenima 20km stran. Prvi 300€, drugi 280€. Me je skoraj kap. To je ja skoraj dupla razlika!!
Pa me zanima če je to normalno pri vseh znamkah da cena tako niha? 20km in več kot 200€ razlike. V glavnem ti cigani me ne vidijo več blizu


Drag avto, drag servis. Vse OK.

Sparkxl ::

Kaki dragi avto yebote če vozim škodo, pa ne superba.
Sam pa tega ne bom delal, tudi kaki garažni mojster ne, ker je avto še v garanciji.

Cifix63 ::

No dobro, glej ti veš zase kaj je najboljše...bil je pač samo predlog, yebote a sem s tem koga ubil?
Če je avto v garanciji je to drugače...tega nisi omenil.
Ravno tako vozim škodo, ni v garanciji zato lahko to delam kjer hočem, tudi "pod kozolcem", če je mojster izkušen. In tako delam že vrsto let.
Na pooblaščenem servisu sem bil samo prvič in nikoli več ko sem videl kaj tam počnejo!
Še enkrat, vsak dela kar on misli, da bo zanj najboljše.

Sc0ut ::

Pri avto slaku v NM so bli servisi za oktavijo 2012 s svojim oljem od 60 do 90 eur. Pri 90000 mi nsenkrat nabijejo 350. Menjal sem se bremze. Od takrat spet vozim k popoldancu s popoldanskim s.p.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

LeQuack ::

Najbolj se je izšolat in sam popravljat svoj avto. Nobenemu ne smeš zaupat, ker načeloma te bo vsak nategnu.
Quack !

rdecaluc ::

Samo en "heads up" glede servisov in pa neoriginalnih delov. Pri nekaterih zavarovalnicah, še posebej pri cenejših in pri oskubljenih paketih dejansko piše da ne bodo nujno originalni deli v pogodbi.

Tisti ki ste imeli slabe izkušnje s tem mogoče ponovno preberite pogodbo.

Je pa ogromna razlika v ceni med uradnim servisom v Ljubljani ali pa na primer Grosupljem ali pa Litijo.
Est modus in rebus. ,typos

chucki ::

V nasi prelepi dezeli te povsod nategnejo.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

codeMonkey ::

Sc0ut je izjavil:

Pri avto slaku v NM so bli servisi za oktavijo 2012 s svojim oljem od 60 do 90 eur. Pri 90000 mi nsenkrat nabijejo 350. Menjal sem se bremze. Od takrat spet vozim k popoldancu s popoldanskim s.p.


Octavia l.2015 veliki servis in zavore na 90k na Porsche Verovskova 800 eur ;)

codeMonkey je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Pri avto slaku v NM so bli servisi za oktavijo 2012 s svojim oljem od 60 do 90 eur. Pri 90000 mi nsenkrat nabijejo 350. Menjal sem se bremze. Od takrat spet vozim k popoldancu s popoldanskim s.p.


Octavia l.2015 veliki servis in zavore na 90k na Porsche Verovskova 800 eur. za obcutek o cem govorimo ;)

Zgodovina sprememb…

Cveto ::

To bo zaradi zavor, čeprav je tudi pretirano.

Jaz imam kot že rečeno Superba 2.0TDI in več kot recimo 250 ni bil noben servis. Zobati jermen se itak menja na 180.000, kar še nisem dosegel, ostalo je pa več ali manj tako:

15.000 km olje, filter - 145 eur
30.000 km olje, filter, filter kabine, pregled vozila itd... - 180 eur
45.000 km olje, filter - 145 eur
60.000 km, olje, filter, filter kabine, filter goriva, menjava zavorne količine in še razne drobnarije

Zavore sva menjala z kolegom sama,dosedaj v 160.000 km po enkrat sprednje in zadnje diske ter po dvakrat ploščice. Komplet sprednjih diskov in ploščic pride na autocommercu cca 130eur, zadnjih nekaj manj, dela je kako uro ali dve (vključno z popitim pivom).

V bistvu bi tudi servis lahko naredil sam, samo se mi ne zdi pretirana cena, pa še avto ima lepo zgodovine in vse tovarniške popravke (in seveda računam na kulanco v primeru kakšne serijske napake).

Cifix63 ::

LeQuack je izjavil:

Najbolj se je izšolat in sam popravljat svoj avto. Nobenemu ne smeš zaupat, ker načeloma te bo vsak nategnu.


Jap, si zadel.
Ne samo mehanik, tudi zdravnik boš si moral biti sam, pa trgovec, psihiater, policaj,... ker je vse za q...c!

kingsix ::

Hahahaha kak vas nategujejo. Naivneži.
Eni res mislite, da vam na Porsche avto šraufajo ne vem kaki mojstri? Hahahaha. V 85% so to vajenci, ki več al manj nimajo pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Cveto ::

Na žalost je res in velja več ali manj za vse servise. Seveda pa mora v primeru težav ali večjih zadev vseeno pristopiti mojster. Saj nekaj pa ja morajo delat.

Ko smo že pri Porsche: en tak vajenc je verjetno pred leti delal moj avto na Porsche Bravničarjeva, tam kjer je (bil?) prav VW. So menjali zavorne obloge, po "zlatarski" ceni, in seveda na eni strani pozabili namazati vodila, tako da je šla obloga v par tisoč km. O kakšni reklamaciji seveda niso hoteli slišat, češ da je to pač odvisno od "stila vožnje" in kljub temu da je bila obloga na drugi strani še praktično nova. Tja sem šel "prvič, zadnjič in nikoli več".

Sicer pa je dober "popoldanec" zlata vreden, žal pa imajo "težave" z izdajanji računov, kar zaradi ženine službe (=FURS) za nas ni najbolj sprejemljivo.

starfotr ::

Bosna je blizu. Hrvaška tudi. V obeh državah imajo pooblaščene servise za avte. Tja začnite vozit, itak imate dizle, s katerimi se fjakate samo po mestu, da ne omenjam, da vam pozimi niti toplo ne začne pihat iz gretja. Vsaj malo ga peljite na sprehod, da se malo spuca in prelufta. Porabe imate pa itak vsi nenormalno nizke in oh in sploh poceni. Do it, v Bosno, na pooblaščeni servis in čevape in nazaj.

codeMonkey ::

kingsix je izjavil:

Hahahaha kak vas nategujejo. NaivneĹži.
Eni res mislite, da vam na Porsche avto ĹĄraufajo ne vem kaki mojstri? Hahahaha. V 85% so to vajenci, ki veÄ al manj nimajo pojma.


Ne gre nujno za to. Nekateri imamo zahtevne sluzbe, in nam na misel ne pride, da bi se se s takimi zadevami ukarjali sami. Ce pa ze placamo za storitev, da lahko cas porabimo za druge stvari, pa pricakujemo, da je zadeva opravljena posteno in nam ni potrebno misliti o zadevah.

Trupl0 ::

starfotr je izjavil:

Bosna je blizu. Hrvaška tudi. V obeh državah imajo pooblaščene servise za avte. Tja začnite vozit, itak imate dizle, s katerimi se fjakate samo po mestu, da ne omenjam, da vam pozimi niti toplo ne začne pihat iz gretja. Vsaj malo ga peljite na sprehod, da se malo spuca in prelufta. Porabe imate pa itak vsi nenormalno nizke in oh in sploh poceni. Do it, v Bosno, na pooblaščeni servis in čevape in nazaj.


jaz imam webasto in takoj začne toplo pihat
If you are going through Hell, keep going !

PunkDude ::

Bil v Bosni in za hec šel vprašat glede cen na uradni Mercedesev servis. Isto kot pri nas, nekatere stvari še dražje. Zato ne hodim nikoli na pooblaščenca.
Kar se tiče menjave vseh štirih filtrov in olja (6,5L) me pride 210 eur. 170 eur so deli (mahle original filtri ter liqui moly olje) in 40 eur delo.

jero_no1 ::

Cifix63 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Menja se olje, svečke, zavorna tekočina in protiprašni filter. Vsi 3 imajo te postavke not, cena pa kot rečeno zelo različna


Take ne preveč zahtevne stvari si narediš najraje kar sam...ali pa ti nekdo, ki ga poznaš.
Ali pa gospodi gosposko plačaš. Tako to je, pohlep v evroobmočju pač hara na polno.


Res dober predlog, da si vsak sam (oz. s pomočjo youtube) rihta zadeve okol zavor... Dajte prosim nehat s takimi nasveti, da ne bo kdo res koga ubil zaradi tega...

krneki ::

V Bosni imaš 1 uro šraufanja za max 20 mark :) Niso ravno za kakšne resne diagnoze, ampak ugradijo ti pa stvari blazno ceneje kot pri nas. Dele kupi prek neta (tam je bolj slaba izbira novih delov), pa tja neseš na šraufanje 8-). Tudi deli z odpodov tam so dokaj ugodni...lansko leto sem menjal letev volana na pasatu za 150eur (del + delo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krneki ()

c3p0 ::

jero_no1 je izjavil:


Res dober predlog, da si vsak sam (oz. s pomočjo youtube) rihta zadeve okol zavor... Dajte prosim nehat s takimi nasveti, da ne bo kdo res koga ubil zaradi tega...


Peljal na pooblaščen MB servis in niso pravilno uredili menjave zavornih ploščic. Čez dva dni so jih spet menjali in poslali račun, res optimisti. Kaj pa zdaj?

KAVINSKY ::

Oče je peljal premenjati gume na avtu. Avto se po poti nazaj začne tresti. Ustavi. Pogleda. Niti eno kolo ni imelo zategnjenih vijakov. So bili samo z roko zatisnjeni. Kaj pa zdaj?

Lahko tudi doma gre kaj narobe. Ne moreš pa vedeti, da ti bo v delavnici popravljal zavore nekdo, ki zjutraj na skrivaj rukne dva šnopčka poleg kave da se neha tresti ali pa vajenec med malico enega spoha.

Ne govorim, da je treba vse doma postoriti, ampak, da mojstri tudi hitro kaj zafušajo.

darkolord ::

codeMonkey je izjavil:

Ne gre nujno za to. Nekateri imamo zahtevne sluzbe, in nam na misel ne pride, da bi se se s takimi zadevami ukarjali sami. Ce pa ze placamo za storitev, da lahko cas porabimo za druge stvari, pa pricakujemo, da je zadeva opravljena posteno in nam ni potrebno misliti o zadevah.
A pa je "pošteno" to, da je zadeva nekaj-krat overpriced?

Ker če plačuješ nekomu, da te lupi, moraš za to dodatno delati, in potem delaš zanj, ne pa zase.

Citat iz sosednje teme:

Furbo je izjavil:

Jaz vidim dosti folka, ki se sploh ne zaveda, da hodi v službo samo zato, da plačuje avto. Ki ga je kupil zato, da lahko hodi v službo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

codeMonkey ::

darkolord je izjavil:

codeMonkey je izjavil:

Ne gre nujno za to. Nekateri imamo zahtevne sluzbe, in nam na misel ne pride, da bi se se s takimi zadevami ukarjali sami. Ce pa ze placamo za storitev, da lahko cas porabimo za druge stvari, pa pricakujemo, da je zadeva opravljena posteno in nam ni potrebno misliti o zadevah.
A pa je "pošteno" to, da je zadeva nekaj-krat overpriced?

Ker če plačuješ nekomu, da te lupi, moraš za to dodatno delati, in potem delaš zanj, ne pa zase.

Citat iz sosednje teme:

Furbo je izjavil:

Jaz vidim dosti folka, ki se sploh ne zaveda, da hodi v službo samo zato, da plačuje avto. Ki ga je kupil zato, da lahko hodi v službo.


Ravno o tem govorim. Preberi komentarja, ki sem ju napisal prej... Vseeno za mnoge tudi ni resitev iskati dele po internetu ter studirati kaj vse moras narociti popoldancu naj ti zamenja. Glede citata pa je pri meni tako, da vozim Octavio, namesto Gulie Quadrifoglio, ki bi si jo privoscil, ce bi dal zelje pred racionalnost.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

KAVINSKY je izjavil:

Oče je peljal premenjati gume na avtu. Avto se po poti nazaj začne tresti. Ustavi. Pogleda. Niti eno kolo ni imelo zategnjenih vijakov. So bili samo z roko zatisnjeni. Kaj pa zdaj?

Lahko tudi doma gre kaj narobe. Ne moreš pa vedeti, da ti bo v delavnici popravljal zavore nekdo, ki zjutraj na skrivaj rukne dva šnopčka poleg kave da se neha tresti ali pa vajenec med malico enega spoha.

Ne govorim, da je treba vse doma postoriti, ampak, da mojstri tudi hitro kaj zafušajo.


Kdor dela, ta greši. Čisto povsod je možnost za napake.

Stari maček ::

To, da je doma nevarno menjati zavorne obloge, je neumnost. Itak jih lahko namestiš samo na pravilen način, tiste vijake pa tudi znaš zategnit in zavarovat z Loctitom, če slučajno že niso vijaki mikrokapsulirani. Jaz sem imel le enkrat en avto na pooblaščencu, pa še takrat so mi uničili motor.

-Kai- ::

Ja, Porsche servis so carji. Servis za enako storitev, z enakim potrošnim materialom, dobim predračun od njih za 978€ (z ne vem kakimi popusti), A2S pa 732€. Še najboljša pa mi je bila pri Porscheju, da me v času servisa njihov partnerski taksist lahko pelje v mesto in nazaj za 10€ :))

Tilen ::

V MB je to gratis.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Trupl0 ::

autodelta v LJ ima tudi gratis.. dobiš nek kuponček
If you are going through Hell, keep going !

LeQuack ::

-Kai- je izjavil:

Ja, Porsche servis so carji. Servis za enako storitev, z enakim potrošnim materialom, dobim predračun od njih za 978€ (z ne vem kakimi popusti), A2S pa 732€. Še najboljša pa mi je bila pri Porscheju, da me v času servisa njihov partnerski taksist lahko pelje v mesto in nazaj za 10€ :))


A je Porsche taxi za to ceno?
Quack !

IL_DIAVOLO ::

Saj niste normalni...jaz se nikoli nisem dal vec kot 100 evrov za mali servis.

LeQuack ::

Kje so vsi ti skrivnostni baški serviserji, ki vse naredijo za gajbo piva? Od česa živijo če nič ne zaslužijo?
Quack !

darkolord ::

Kdo pravi, da nič ne zaslužijo? 20-25 za olje, 25-35 za ostali material, ostane pa 40-50 eur za pol ure dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

-Kai- ::

Tilen je izjavil:

V MB je to gratis.


Pardon, imaš prav, sem se malo zajebal. Sem šel sedaj gledat ponudbo.

Možnost je, da ti dajo kupon za 10€ za taxi ali pa da v času servisa najameš avto za 35€+gorivo. V glavnem, če je servis jurja pa ti niso sposobni enega polota dat za tiste 3-4 ure gratis... Taxi iz Tezna do centra pa je okrog 7€, se mi zdi.

Tilen ::

Mene so iz Porsche Maribor še vedno gratis peljali v službo. Ne vem, kam ti to hodiš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

KAVINSKY ::

-Kai- je izjavil:

v času servisa njihov partnerski taksist lahko pelje v mesto in nazaj za 10€ :))


Imajo neko omejitev kilometrov. Nad tem plačaš.

LeQuack ::

Porsche še vedno živi? Mene so že 10+ let nazaj nategovali ko sem imel VW-ja, očitno se ni nič spremenilo.
Quack !

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

Porsche še vedno živi? Mene so že 10+ let nazaj nategovali ko sem imel VW-ja, očitno se ni nič spremenilo.


Porsche Slovenija je kot Dormeo. Na žalost.

feryz ::

Malo za feeling, kakšne cene imajo.
Audi A6 50tdi, servis na 60 kkm plus menjava zavornih ploščic, 1.950 eur.

bambam20 ::

feryz je izjavil:

Malo za feeling, kakšne cene imajo.
Audi A6 50tdi, servis na 60 kkm plus menjava zavornih ploščic, 1.950 eur.


Obstaja drgač še kakšen drugi pooblaščeni servis za Audjie na Zemlji. Zagotovo ploščice za vsa kolesa in oljni servis ni prišel toliko. Tle mora biti še kaj drugega zraven.

blazkj ::

Pri Porsche Slovenija je problem to, da si za njih smet, če nisi:
-firma, ki letno vzame 30+ vozil
-kupec avta nad 120k

In se tako do tebe tudi obnašajo (takoj po nakupu seveda), doživel že dvakrat na lastni koži, tretjič pač ne bom.

Šefu sem napisal kar mu gre, mi je poslal osebno pismo z opravičilom to je bilo pa tudi to. Zame je zgodba z njimi zaključena. Si pa to pač lahko privoščijo, ker so tako veliki. Vse na kar lahko upamo kot mali potrošniki je bolj Tesla pristop, kjer se bo zasropnike počasi začelo izločat iz verige.

Po drugi strani kupim ženi novega koleosa pri lokalnem trgovcu. Še po treh letih me nosijo po rokah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blazkj ()

feryz ::

bambam20 je izjavil:

feryz je izjavil:

Malo za feeling, kakšne cene imajo.
Audi A6 50tdi, servis na 60 kkm plus menjava zavornih ploščic, 1.950 eur.


Obstaja drgač še kakšen drugi pooblaščeni servis za Audjie na Zemlji. Zagotovo ploščice za vsa kolesa in oljni servis ni prišel toliko. Tle mora biti še kaj drugega zraven.
Seveda je račun dolg kot ponedeljek, kar ne spremeni dejstva, da gre za redni servis in menjavo zavornih ploščic.
In popolnoma nič drugega. Drugače bi klicali in vprašali, če smejo menjati. Avto je, jasno, v garanciji.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Škoda servis

Oddelek: Na cesti
447262 (2029) Daliborg
»

Mali servis - cena? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6324494 (22129) Tilen
»

Menjava olja ob vožnji na kratke razdalje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7012201 (10000) krneki0001
»

Redni servis dražji od dogovorjenega. Kaj storiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19632906 (24448) Glugy
»

Drag servis? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
27669099 (43043) D3m

Več podobnih tem