» »

Počasen USB Wireless internet - Rešitev?

Počasen USB Wireless internet - Rešitev?

Jakajhh ::

Na računalnik sem vezan preko USB wirelessa kar na enkrat mi je začel internet zelo počasi delati.

Neke stvari z flushdns sem že probal. Ni delovalo, prav tako ne vem kje naj bi bil problem.


Internet je A1 in do 2 dni nazaj ni bilo problemov. Se je poklicalo gor in takrat so rekli, da je problem pri njih. Vceraj, da naj bi bilo to odpravljeno.

Speed test nalaga malo dlje in pokaze 20mbps.

Kaj bi lahko bilo narobe? Pokvarjen USB, čeprav je ta TP-Link dokaj nov.

SeMiNeSanja ::

A nimaš za dva metra UTP kabla, da bi preveril, kako zadeva deluje na kablu?

Karkoli drugega je čisto ugibanje. Nihče ti ne more reči, ali imaš problem z WiFi ključkom ali ne, še najbolje zadevo sam preveriš, če se priključiš na kabel.
Če na kablu ni bolje, potem tudi preko WiFi ne more biti.

Še vedno pa to ne pove, ali je težava na strani ponudnika ali na tvojem routerju ali celo računalniku.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Jakajhh ::

Ne morem ker je namizni PC tako dolgega kabla, nimam.

Evo opazka ena je, ko prenašam program mi download pada iz recimo 2mb/s na 0, 10kb/s , kar mi ni logično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jakajhh ()

Ales ::

Zgubljaš čas, iz tega se ne da nič sklepati.

Premakni PC ali pa ubodi dovolj dolg kabel.

val46 ::

Miljon stvari lahko probaš, pa še vedno vprašanje če boš ugotovil. Reset modema, menjava USB izhoda na računalniku, poskus priklopa na UTP kabel,... TV tudi kaj trokira takrat ko ti pade hitrost prenosa iz neta?

A res ne moreš prenesti stacionarca do TV recimo in ga tam priklopit na UTP ki ga uporabljaš za TV? Al pa da kak frend pride s svojim prenosnikom in probata ta USB wireles na njegovem računalniku? Jaz sem imel kak mesec nazaj probleme z A1, sm tudi napisal v eni drugi temi. Problem je bil samo v torrent odjemalcu in njegovem updatu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548208 (399) Lonsarg
»

Razdelitev UTP kabla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10423597 (8559) Daniel
»

daljši doseg wifi signala

Oddelek: Omrežja in internet
366315 (4628) maremare
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543307 (18847) imallears
»

koliko mreznih v 1 racunalo

Oddelek: Pomoč in nasveti
201576 (1243) CaqKa

Več podobnih tem