» »

Etoro in Edavki

Etoro in Edavki

1 2
3
»

pingme ::

APIFD41 je izjavil:

Eno vprašanje v zvezi s konvertanjem XLS v XLM... A konverterji, ki so online dostopni niso OK?
Sprašujem samo zato, ker ne vem, ali je kak razlog, da posebej razvijate aplikacijo, glede ne to, da te že obstajajo in normalno pretvorijo datoteko.

XLS je generična tabela in kot takšen se lahko brez namenske aplikacije pretvori le v nek generični XML. Lahko bi pa potem tega z ustrezno XSLT pretvoril v XML za FURS, ampak to (napisati xslt) ni nič manj dela kot napisati app, ki tvoj XLS (ki si ga spet sem definiral kje je kaj zapisano) pretvori v XML z ustrezno shemo za FURS (doh-kdvp, doh-div). Pa tudi vprašanje je ali imaš že v XSLu že vse potrebne podatke (recimo preračun v eur po ecb tečaju) in app naredi le konverzijo ali pa tudi pridobivanje in preračune opravi ta app.

Dark ::

In da še dodam svoja 2 centa, shemo na dursu konstantno spreminjajo. Primer shema za Napoved za odmero dohodnine od dobička od odsvojitve vrednostnih papirjev in drugih deležev ter investicijskih kuponov je že deveta verzija.

Machete ::

Ka pa toliko spreminjajo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
Galaxy S10

roko88 ::

Machete je izjavil:

Ka pa toliko spreminjajo?

Nekaj morajo delati da jim ni dolgčas. Sem v pogovoru še z enim podjetjem, ki ureja te zadeve. Javim če kaj izvem :)

Dark ::

Koliko opažam za doh-div ni možnosti oddaje v xml-ju. Oddaš lahako le doh-kvp in d-ifi

pingme ::

Dark je izjavil:

Koliko opažam za doh-div ni možnosti oddaje v xml-ju. Oddaš lahako le doh-kvp in d-ifi

Seveda je možen xml uvoz, ampak trenutno za leto 2020 še ne deluje doh-div obrazec - ne ročno, ne xml uvoz.

NikoN51 ::

libreus je izjavil:

NikoN51 je izjavil:

Pozdrav
Kdor rabi pomoč lahko pomagam pri xml-u. Moj mail: NikoN51@protonmail.com

Zdravo, velja le za etoro? Sam namreč uporabljam Trading 212. Hvala.

Kontaktiraj me na mail pa lahko pogledava, kaj se da naredit

hmr14 ::

Zdravo,kot novinec na forumu imam nekaj vprašanj v zvezi z etorom,ki mi niso jasne in če bi mi jih upal nekdo obrazložit,ker vidim ,da ste podkrepljeni z znanjem.Pri nakupu kriptovalute imaš nastavitve za + profit ter -loss...ko nakažeš znesek mi ni jasno kaj v bistvu reguliraš s tem? Duga stvar je pri izplačilu dobička...ali lahko pobereš samo dobiček ali željeni znesek ali celotno vsoto kolikor si vložil ter dobiček.Hvala

Adfirmer ::

Je uspelo komu narediti aplikacijo za uvoz?
Lp

sn0wball ::

Mogoče pride komu prav:

http://slotrade.blogspot.com/p/davki.ht...
http://slotrade.blogspot.com/2021/01/xm...

Spodaj na dnu lahko downloadate toolček, ki generira XML.

profii ::

Fatnje, uporabljate kaj Copy trading? Sam sem šele začel, vendar sem bolj previden, zaradi ročnega vpisovanja v naše davke.

Machete ::

sn0wball je izjavil:

Mogoče pride komu prav:

http://slotrade.blogspot.com/p/davki.ht...
http://slotrade.blogspot.com/2021/01/xm...

Spodaj na dnu lahko downloadate toolček, ki generira XML.

Hvala.
Žal sem že oddal in ne morem stestirati uvoza na edavke, da bi videl kako je prebavilo moj csv.
Pa za drugo leto.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
Galaxy S10

Mrakw ::

Ali je kaksen program za etoro?
Za delnice je treba oddati do 28 feb kajne?

roko88 ::

profii je izjavil:

Fatnje, uporabljate kaj Copy trading? Sam sem šele začel, vendar sem bolj previden, zaradi ročnega vpisovanja v naše davke.

Copytrader sem probal. Težava je da ti potem v letnem poročilu nabije neomejeno odprtih i zaprtih pozicij. Tako da hhh :) je potem kar pestro ko se dela prijava
1 2
3
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etoro in davki

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
173948 (42) 05pOxP-1
»

Trading212 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14211505 (201) avalanche
»

Izbira on-line brokerja (strani: 1 2 3 4 5 )

24127579 (372) Meee
»

Degiro online broker - ima kdo izkušnje? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

40252739 (5735) GizmoX

Več podobnih tem