» »

Kako se znebiti kun?

Kako se znebiti kun?

exibo ::

V garaži nam po avtu vsako noč hodijo kune in zjutraj je polno odtisov po celem avtu. Zanima me kako se jih je možno znebiti oz. jih pregnati?

fishstick ::

Kolega je imel podoben preblem.
Iz vhoda stolpnice je po parkiranju opazoval...pravi 5min je bila ze na avtu :)

Takrat je kupil neki zadevo, katera oddaja zvok, ki ga zivali sovrazijo.
Lahko se pozanimam.

zunno ::

Za začetek lahko avto pokrijete, dokler jih dokončno ne preženete. Sicer pa morate ugotoviti, kako sploh pridejo noter v garažo in jim onemogočiti dostop.

AC_DC ::

#000000 ::

Don Vincenzo ::

BRBR ::

Vsa tale elektronska ultra zvok jajca so jajca. Nekoč sem kupil nekaj v Conradu, kao naj bi odganjalo mačke. Dela še kar, po par letih zunaj na mrazu. Razen da me živcira kadar pridem mimo, na mačke nima nikakršnega učinka.

rapigator ::

Sam imam tole zadevo že eno leto. Kune smo imeli na podstrešju. Odkar je priklopljen spimo mirno.
Tako, da elektronsko sranje nekim dela. Je pa odganjalnik za notranje prostore tako, da ne vem kako bi se obnesel zunaj.

https://www.conrad.si/Odganjalnik-kun-z...

borut_p ::

Mi smo enkrat kupili to zadevo za odganjanje komarjev na sonicni ravni. Samo sem jaz stalno slisal to zadevo in me je spravljalo ob zivce bolj kot komarke. Tak da sprobaj pred nakupom

Blazz ::

ja, Conrad mu bo pustil zadevo v test pred nakupom... lol

Ales ::

Kupiš na daljavo in vrneš v zakonskem roku, če nisi zadovoljen.

Običajno nisem ravno pristaš tega, da folk kupuje in vrača stvari trgovinam, a glede na to, da obstajajo dvomi o učinkovitosti izdelka, se mi zdi to v tem primeru več kot legitimno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

srednja računalniška šola

Oddelek: Šola
285258 (4640) Siddh
»

stikalo, ki prižge luč in jo čez 12 ur ugasne

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132808 (2290) WaterBoy
»

Led reflektorji 30w in 50w

Oddelek: Loža
217121 (1818) jest10
»

220V razdelilec, ki avtomatsko izklopi monitor, zvocnike ipd...

Oddelek: Kaj kupiti
61040 (875) twom

Več podobnih tem