» »

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika

««
«
1 / 6
»»

uporabnik832 ::

Pozdravljeni,

rabil bi kakšen predlog glede športne rekreativne dejavnosti, za navezovanje stika ter spoznavanje predstavnic ženskega spola?


Bi bilo pa pri vsem skupaj fajn, če bi bil del teh športnih ali drugih rekreativnih aktivnosti tudi element, kjer bi bil prisoten kakšen fizičen kontakt, ker se tako lahko malo zbližaš z nekom in lažje navežeš stik.

Tega je dosti v borilnih športih, a je ta šport popularen predvsem pri moških in tudi mi ne leži ravno.


Kakšen predlog?
  • zaklenil: bluefish ()

starfotr ::

Ples. Na salsi primanjkuje moških.

greatdrakon ::

... definitivno ples. pazi edino, da boš jasno pokazal, da si dedc ker drugače boš hitro postal gej prijatelj...

svoj čas sem imel filozofijo, da sem si našel prijateljico (dejansko je bila samo to) - ki je imela ful dobrih samskih prijateljic (tiste pa niso bile samo prijateljice).

pri borilnih veščinah je ponavadi tako, da je 1 ženska na 10 moških. poglej raje pilates ali jogo.

ps. je pa ples ful dobra osnova npr. za boks (footwork in motorika gibanja), pa tudi kako drugo borilno veščino. tako da lahko treniraš oboje.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

Lahko greš tudi teč. Ponavadi vse punce, ki pritečejo nasproti, pozdravijo. :)

Zgodovina sprememb…

profii ::

Nikoli ne počni nečesa kar tudi sicer ne bi počel.

Npr: če ne maraš plesa ne hodi tja, tudi če spoznaš partnerico tam bo ona mislila da uživaš v tem, nakar boš moral ali celo življenje plesat pod prisilo ali bo pa ona razočarana.

moj nasvet: bodi komunikativen in odprt, ni važen šport/dejavnost. lahko je tudi nakupovanje sadja in zelenjave v lokalnem merkatorju :)

Poldi112 ::

Težko veš, ali ti je ples všeč, dokler ne poiskusiš. In ja, plesalcev manjka.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

googleg1 ::

Plezanje. Vpisi tecaj za visoko steno v Plezalnem centru Ljubljana. Varovanje soplezalca/ke je zelo osebno

Avenger ::

profii je izjavil:

Nikoli ne počni nečesa kar tudi sicer ne bi počel.

Npr: če ne maraš plesa ne hodi tja, tudi če spoznaš partnerico tam bo ona mislila da uživaš v tem, nakar boš moral ali celo življenje plesat pod prisilo ali bo pa ona razočarana.

moj nasvet: bodi komunikativen in odprt, ni važen šport/dejavnost. lahko je tudi nakupovanje sadja in zelenjave v lokalnem merkatorju :)


This.
Mogoče imaš težave s samim navezovanjem stika in v tem primeru so taki tečaji in aktivnosti zelo uporabni za neko normaliziranje komunikacije s tvoje strani, oziroma pač to, da ne boš nervozen, ko se boš pogovarjal z neznano punco. Če boš v 100 dneh spoznal 100 simpatičnih neznank, ti ne bo noben problem pristopit k 101., ki ti je res všeč. Ne pa računat na to, da boš zdaj v skupini, v katero boš padel, naletel na bodočo punco. Ne da se ne zgodi, ampak je res loterija. Plus, mal creepy je it v neko aktivnost in se pridružit skupini samo s tem namenom.

Zanimivo, da sem počel vse tri omenjene aktivnosti - borilni športi, ples in plezanje poleg tega še joga. Ples je lahko zelo koristen za zgoraj opisane težave, ampak je tud tko da so na sceni že 5 let ljudje, ki so stalno brez partnerja, nekateri imajo nekega skrivnega, nekateri imajo zelo kratkotrajne zveze, v smislu eno trimesečno zvezo in v tem času malo on in off, potem 1 leto bluzijo, iščejo nekaj novega in kar nič ne rata. Tko da ne mislit da je pa kar pravilo, če se boš spravil plesat, boš pa našel partnerja. Sploh se ne rabiš it plesa ali katerekoli druge aktivnosti, je pa lahko koristno, ampak ne smeš potem obstat na mestu.

Kar se plezanja tiče - uno z varovanjem, fak ej, sam upam da varuješ tko kt je treba, ne da sam gledaš v rit. Tu nisem zaznal nekega pretiranega parčkanja, ampak ok, se zgodi. Sam spet, ne bit creepy, pa oprezat za puncam in pač tolerirat uno vezanje štrikov pa plezanje po šalcah.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

Machete ::

Ko vidiš kakšno, da dela na njivi, pejd tja pa vpraš 'mamca a vam lohka mau pomagam?' Pa še sklonene so itak skoz.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

Old Spice ::

Been there, done that. Tudi če se vpišeš na ples z namenom, da spoznaš kako bejbo, moraš biti v stiku z njimi relativno suveren. Se pravi če nisi ravno do sedaj imel nekih interakcij z nežnejšim spolom bo prijava na plesni tečaj zelo verjetno fail. Ravno iz tega stališča je bolje, da se prijaviš (če že) na tečaj, ki zanima tebe. Ženske imajo nekak senzor za take stvari in dost hitro pogruntajo kdo samo lovi. Sicer pa praktični nasvet. Namesto da se takoj usmeriš v cilj (bejbo) pojdi raje po ovinki. Naveži prijateljske stike z moškimi ali ženskami (lažje kot neko osvajanje, si tudi bolj sproščen in iskren v stiku). Moški te na ta način slej ko prej povabijo na kak party ali družaben večer in tam lahko spoznaš potencialno partnerko, ženske pa ponavadi že same po sebi meljejo za katero njihovo samsko frendico bi bil ti najboljši :)

FTad ::

Če se vpišeš na ples in če se potem niti ne potrudiš, da boš dobro plesal in vodil, te ne bo nobena povohala. Ničkolikokrat so mi prijateljice povedale, da se takoj zavoha nekoga, ki je prišel npr na salso samo pecat ali dejansko plesat.

Poldi112 ::

>Ti bi torej rad kakšen predlog za aktivnost kjer bi si ogledoval in šlatal ženske? F*cking disgusting.

Kolegica, ne rabite se vsajati po nepotrebnem samo zato, ker vas daje bralno nerazumevanje. Pri plesu recimo definitivno je fizični kontakt, pa še nisem srečal punce, ki bi to smatrala za šlatanje ...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

jype ::

uporabnik832 je izjavil:

rabil bi kakšen predlog glede športne rekreativne dejavnosti, za navezovanje stika ter spoznavanje predstavnic ženskega spola?
Na področju kognitivnih znanosti (nekakšna mešanica filozofije, matematike in nevrologije) moških zelo primanjkuje, tako da bi se moral do konca doktorata zagotovo zbližati s številnimi ženskami. Poizkusi.

FormerUser ::

@poldi112

Kdor se vpiše na neko dejavnost izključno zato, da se bo lahko dotikal ženskih teles, je creep, plain and simple.

Raptor F16 ::

FormerUser je izjavil:

@poldi112

Kdor se vpiše na neko dejavnost izključno zato, da se bo lahko dotikal ženskih teles, je creep, plain and simple.


V redu je, pomiri se. Fuj fej, ja, je že dobro saj se ni nič zgodilo. Ne se razburjat.

Če bo celo življenje sedel doma ne bo nobene spoznal. Sama mu ne bo v naročje padla z neba. Očitno mu manjka ženske družbe in kaj zdaj? Ga je za obsojat?

Med samimi deci ne bo nobene spoznal. Torej je za obsojat tudi vse tiste ki rinejo na študentske žure, veselice ker so tam ženske in novi ljudje?

Kaj bi me pa moglo zanimat? Moški? Bodi življenjska.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

Kaj bi me pa moglo zanimat? Moški?
Jaz te ziher ne bi obsojal.

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Kaj bi me pa moglo zanimat? Moški?
Jaz te ziher ne bi obsojal.


Awwwww piki :*
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Poldi112 ::

FormerUser je izjavil:

@poldi112

Kdor se vpiše na neko dejavnost izključno zato, da se bo lahko dotikal ženskih teles, je creep, plain and simple.


Povsem možno, a iz prvega posta je očitno, da ne gre za to.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

HotBurek ::

Prijavi se v oddajo Ljubezen po domače, tam so aktivnosti, ženske in fizični stiki.

root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

FormerUser ::

Raptor F16 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

@poldi112

Kdor se vpiše na neko dejavnost izključno zato, da se bo lahko dotikal ženskih teles, je creep, plain and simple.


V redu je, pomiri se. Fuj fej, ja, je že dobro saj se ni nič zgodilo. Ne se razburjat.

Če bo celo življenje sedel doma ne bo nobene spoznal. Sama mu ne bo v naročje padla z neba. Očitno mu manjka ženske družbe in kaj zdaj? Ga je za obsojat?

Med samimi deci ne bo nobene spoznal. Torej je za obsojat tudi vse tiste ki rinejo na študentske žure, veselice ker so tam ženske in novi ljudje?

Kaj bi me pa moglo zanimat? Moški? Bodi življenjska.


In kje sem rekla, da ne sme v družbo? Pravim zgolj, da so tisti, ki hodijo na dejavnosti za to, da lahko otipavajo in buljijo v zadnjice, ali na žurke in veselice prežati na pijane ženske, creepi in da se to opazi tudi navzven in da se s tovrstno taktiko ni nadejati kakšne uspešne zveze.

Cruz ::

jype je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

rabil bi kakšen predlog glede športne rekreativne dejavnosti, za navezovanje stika ter spoznavanje predstavnic ženskega spola?
Na področju kognitivnih znanosti (nekakšna mešanica filozofije, matematike in nevrologije) moških zelo primanjkuje, tako da bi se moral do konca doktorata zagotovo zbližati s številnimi ženskami. Poizkusi.
Psihologija je še boljša izbira. Tečaj maserstva še boljša! Vadiš na sošolkah. Pa četudi se nič ne zgodi, bo bodoča partnerica vesela, da znaš. Win-win. :)

FormerUser je izjavil:

@poldi112

Kdor se vpiše na neko dejavnost izključno zato, da se bo lahko dotikal ženskih teles, je creep, plain and simple.
Če je nekdo osamljen, še ne pomeni avtomatsko, da je creep. Seveda lahko izpade kot creep, še posebej, če ima slabe socialne veščine. Morda @OP hoče žensko družbo in ne nujno partnerke. Res, da ste velikokrat tečnobe, ampak je vseeno lepo imeti malce ženske družbe v življenju. Če pa išče izključno partnerico, pa morda ni najboljši pristop in ni fer do žensk, ki so tam samo zaradi plesa.

On-Topic: Izberi nekaj kar te veseli. Ženske so vsepovsod. Nekje več, nekje manj. V najslabšem primeru dobiš novega prijatelja in preko njega spoznaš ženske. Bolj pomembno je, da paziš in izkoristiš šanso, ko se pojavi. Šansa pa se lahko pojavi tudi sredi ulice med odhajanjem iz službe. Keep your eyes on the road. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Če je nekdo osamljen, še ne pomeni avtomatsko, da je creep. Seveda lahko izpade kot creep, še posebej, če ima slabe socialne veščine. Morda @OP hoče žensko družbo in ne nujno partnerke. Res, da ste velikokrat tečnobe, ampak je vseeno lepo imeti malce ženske družbe v življenju. Če pa išče izključno partnerico, pa morda ni najboljši pristop in ni fer do žensk, ki so tam samo zaradi plesa.

Pa kdo je sploh kaj takega trdil? Se mora pa OP zavedati, da bo s takšnim pristopom v očeh mnogih žensk izpadel kot creep, sploh pa so za navezovanje stikov z nasprotnim spolom veliko pomembnejše retorično komunikacijske spretnosti kot pa fizični kontakt, kot si napačno razlaga OP.

Raptor F16 ::

FormerUser je izjavil:


In kje sem rekla, da ne sme v družbo? Pravim zgolj, da so tisti, ki hodijo na dejavnosti za to, da lahko otipavajo in buljijo v zadnjice, ali na žurke in veselice prežati na pijane ženske, creepi in da se to opazi tudi navzven in da se s tovrstno taktiko ni nadejati kakšne uspešne zveze.


Zelo agresivno si se zagnala v njegovo idejo češ "raje sploh ne poskušaj". Vsaj tako sem jaz razumel, če si menila drugače me popravi.

Saj vem kaj te je zmotilo. Omenil je fizični kontakt. Ampak tako razmišljanje sicer ima osnovo, čeprav je šlatanje na začetku spoznavanja res mal prezgodaj, wierd, creepy oz. nesigurno ker se oseba hitro počuti ogroženo. Yes, ampak, če gre za neko skupno aktivnost to ni ravno problematično, dokler gre striktno za to.

Postane pa navajenost na kontakt neke vrste ledolomilec, ko gre zares, če spozna tako, da sta si simpatiko. Oseba je navajena bližine, ti pa tudi in... tista dilema "naj jo objamem", "naj jo primem za roko", potem izgine.

Mnogi so zelo občutljivi na svoj osebni prostor, plesalci in podobni s tem običajno nimajo težav. Imel sem primere ko se ženska niti po mesecu spoznavanja ni hotela niti objeti, imel se primer ,ko me je že na drugem srečanju stisnila kot piton, pa take kjer je blo držat za rokco fajn, pa tiste ki so se pol metra stran držale, ena ki je roko kar na rit nastavla (mogoče ji je pasal?) ... kle sem jaz imel zelo mešane izkušnje ampak o tem bi drugič.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

Če je nekdo osamljen, še ne pomeni avtomatsko, da je creep. Seveda lahko izpade kot creep, še posebej, če ima slabe socialne veščine. Morda @OP hoče žensko družbo in ne nujno partnerke. Res, da ste velikokrat tečnobe, ampak je vseeno lepo imeti malce ženske družbe v življenju. Če pa išče izključno partnerico, pa morda ni najboljši pristop in ni fer do žensk, ki so tam samo zaradi plesa.

Pa kdo je sploh kaj takega trdil?
Tvoja definicija creep-a je osamljen moški, ki ne ve kako se spopasti s to osamljenostjo.

FormerUser je izjavil:

sploh pa so za navezovanje stikov z nasprotnim spolom veliko pomembnejše retorično komunikacijske spretnosti kot pa fizični kontakt, kot si napačno razlaga OP.
To je odvisno od osebe in namena. Če hočeš biti zgolj prijatelj, se boš izogibal pretežnemu dotikanju. Če pa hočeš kaj več, pa je lepo pokazati interes čimprej. Dotikanje dosti bolj pomaga pri tem, ker je aktivna lastnost. Brez problema lahko vključiš dotikanje že v prvo srečanje, seveda v manjših količinah kot je kratek dotik po ramenih, rokah, dlaneh(ob primerni situaciji). Drugače pa veliko žensk izkoristi vsako majhno priložnost, da se te dotakne, če je zainteresirana. Se pa seveda najde tudi kakšna sramežljiva.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Pika na i ::

uporabnik832 je izjavil:


Kakšen predlog?


Planinsko društvo.

Sicer pa pojdi v tisto smer, ki te zanima in ne tja, kjer predvidevaš da je največ žensk.

Glugy ::

Vsekakor počni kar bi sicer počel drgač se boš naveličal in nekateri potem silijo ženske da se spremenijo in sprejmejo da pač sploh nisi tisto za kar si se najprej predstavljal da si. V bistvu gre za prevaro kar je totalno neetično. Si kar si in če rabš žensko pozornost da ti je sploh smiselno karkol počet poemn da nisi iskren do sebe in konec koncev tud do žensk. Sigurno te nekaj tazga veseli kjer se tud kej žensk najde. Nikar ne it na silo iskat žensk. Če hočš sebe predstavt v najboljši luči si morš najprej sam seb verjet za to pa morš biti najprej iskren do sebe. In ne to ne gre tako da si rečeš ok zdej si bom pa verjel; ni to miselni proces; to al si verjameš al pa si ne. Ni to izbira.

Vazelin ::

ja ja ženske na salso hodijo zaradi plesa...;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

poweroff ::

Napačen pristop.

Pravilen pristop je, da si na računalnik namestiš Linux in postaneš "master of penguin artz". Potem bodo ženske same hodile okrog tebe.

Ti se boš pa lahko samo nasmehnil in rekel da naj se oglasi, ko boš do konca scompajlal novi kernel... >:D
sudo poweroff

otago ::

Svoj cas sem hodil na salso. Da vneses spremembo v zivljenje, spoznas nove ljudi...

Bilo je vec kot polovica poparckanih. Preostali samski, nekateri loceni tipi.. Pri zenskah je bilo nekaj samohranilk cirka 35-40 in samske 32-50. Ene so bile lesene kot vrag, druge so hotele prevzeti vodenje. Kandidatk v prime letih 26-32, s karakterjem, da bi si zelel kaj vec, ni bilo....

Suma sumarum, pojdi na tecaj in potem obcasno na kak plesni vecer. Da se ne nasicis plesa, folka tam. Je bilo pa kul, da izgubis morebiten strah pred pristopom, se malce napleses. Ce ti je to seveda kul. Meni je bila to zelja ze od prej. Na plesnem tecaju bos tezko nasel kaj pametnega... Morda je v LJ lazje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Vazelin ::

Kandidatk v prime letih 26-32

prime leta so do 25, ne od 26-32:)

edit: lol jype istočasno :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jype ::

otago je izjavil:

Kandidatk v prime letih 26-32
Kako neverjetno hitro se ta "prime leta" spreminjajo.

Vazelin je izjavil:

prime leta so do 25, ne od 26-32:)
Ne, prime leta so od 15 do 95.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

W6fxBzMDqg ::

Plesni tečaji mogoče lavfajo v Mb ali Lj, ki sta študijska mesta, recimo Celje lahko pozabiš.

Nekdo rekel planinska društva. No se morem spravit na kakšne skupinske izlete, nekako dvomim, da bodo samske ženske v mlajših letih tam.
Samo planinarjenje pa mogoče če greš večino primernih vikendov, to se menimo 1800m+ mogoče 2x na leto ti pokaže katera na vrhu gore zanimanje.
Kakšni manjši hribi, ki pa so bolj obiskani pa pozabi preveč zategjen folk.
Veselice se mi pa zdi da bolj poznanstva lavfajo.

otago ::

jype je izjavil:

otago je izjavil:

Kandidatk v prime letih 26-32
Kako neverjetno hitro se ta "prime leta" spreminjajo.

Vazelin je izjavil:

prime leta so do 25, ne od 26-32:)
Ne, prime leta so od 15 do 95.


Sam sem bil 28/29, par let gor/dol ne bi bil problem. Studentk ni bilo :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Vazelin ::

kaj pa tinder?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

otago je izjavil:

Sam sem bil 28/29, par let gor/dol ne bi bil problem. Studentk ni bilo :S
Jaz nisem napisal, da so plesni tečaji dober kraj za spoznavanje žensk. Kredarica se mi zdi manj slab.

otago ::

jype je izjavil:

otago je izjavil:

Sam sem bil 28/29, par let gor/dol ne bi bil problem. Studentk ni bilo :S
Jaz nisem napisal, da so plesni tečaji dober kraj za spoznavanje žensk. Kredarica se mi zdi manj slab.


Odgovor je bil na definicijo, kaj prime leta so.

V planinah bos redko srecal samske planinke. Ce so ze, gre druscina. Do zdaj so bile lustne se vedno s partnerji + kaksna samska kolegica, ta je precej odstopala od kriterijev algoritma zanimivosti. Sicer pa vsak definira svoje parametre privlacnosti, primernosti, zanimivosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

LeQuack ::

Tudi na kolesarskih turah ni samskih, zmeraj so v "varnosti" njihovih fantov. Tko da ja očitno samske ne hodijo veliko ven, če pa že pa itak nehajo bit samske ker jih opazijo BMW vozniki.
Quack !

Strugar ::

Vazelin ::

Jaz se tudi sprašujem kje so vse te silne skupine samskih 30 letnic. Se držijo doma, čohajo mačko? Ker jaz jih bolj malo vidim pa sem svoje čase precej okol hodil.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

otago je izjavil:

V planinah bos redko srecal samske planinke. Ce so ze, gre druscina. Do zdaj so bile lustne se vedno s partnerji + kaksna samska kolegica, ta je precej odstopala od kriterijev algoritma zanimivosti. Sicer pa vsak definira svoje parametre privlacnosti, primernosti, zanimivosti.
Ko sem nazadnje otroke vlačil po hribih, je bilo deklet znatno več kot moških, z mnogimi smo klepetali, če si pa kdo misli, da se dekleta kjerkoli kar vsakomur, ki pride mimo ponujajo, je pa verjetno preveč bral knjige samooklicanih pick-up artistov.

LeQuack je izjavil:

Tudi na kolesarskih turah ni samskih, zmeraj so v "varnosti" njihovih fantov. Tko da ja očitno samske ne hodijo veliko ven, če pa že pa itak nehajo bit samske ker jih opazijo BMW vozniki.
Cel kup samskih je ves čas zunaj na biciklih, pa to nikakor ne pomeni, da iščejo družbo. Na biciklu je bit sam fino ravno zato, ker ti nihče ne teži.

Strugar je izjavil:

Samske pridno trenirajo.
White men can't jump.

Vazelin je izjavil:

Jaz se tudi sprašujem kje so vse te silne skupine samskih 30 letnic. Se držijo doma, čohajo mačko? Ker jaz jih bolj malo vidim pa sem svoje čase precej okol hodil.
Izogibajo se področjem, kjer bi lahko srečale samske 30 letnike, ker si želijo mentalno zdravih partnerjev, ki niso popolnoma nesposobni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Strugar ::

Vazelin je izjavil:

Jaz se tudi sprašujem kje so vse te silne skupine samskih 30 letnic. Se držijo doma, čohajo mačko? Ker jaz jih bolj malo vidim pa sem svoje čase precej okol hodil.


Netflix, “ples” in diskoteke.

Vazelin ::

Strugar je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz se tudi sprašujem kje so vse te silne skupine samskih 30 letnic. Se držijo doma, čohajo mačko? Ker jaz jih bolj malo vidim pa sem svoje čase precej okol hodil.


Netflix, “ples” in diskoteke.

V diskotekah jih ni, preverjeno:D

Vse ob svojem času pravijo. Tudi partnerja moraš najti medtem ko si v prime in je izbira velika
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

LeQuack ::

Torej iz tega je sklepati, da je fantov veliko samskih, punce pa skoraj nobene, ergo ker vemo iz statističnih pdoatkov da je žensk nekje polovico, je edina možnost da da so si vse te punce razdelile manjšino fantov, oziroma obratno vsak od teh don juanov ima recimo 2-3 punc/žen.
Quack !

Alien123 ::

folk bi na ples hodil, da bi pecnil žensko. Vsa čast. :D

Vazelin ::

Alien123 je izjavil:

folk bi na ples hodil, da bi pecnil žensko. Vsa čast. :D

Ne vem kaj samske delajo na tako senzualnem plesu kot je salsa[:D] dvomim da je samska 30 letnica tam samo zato ker uživa v plesu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Furbo ::

Nabavi si psa, pri mojem frendu je delovalo. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

Jaz se tudi sprašujem kje so vse te silne skupine samskih 30 letnic. Se držijo doma, čohajo mačko? Ker jaz jih bolj malo vidim pa sem svoje čase precej okol hodil.
Migajo. Popoldne jih v parku Tivoli kar mrgoli. Verjetno niso vse samske, so pa 30 letnice. Tudi na Šmarni gori jih je kar veliko v duetu. :)

Vazelin je izjavil:

V diskotekah jih ni, preverjeno:D
Kako jih ni?! Jaz dobesedno vsakič, ko sem v diskoteki vidim neke 30 letnice, ki gledajo okoli in čakajo, da bo kdo prišel k njim. Vazelin, zdi se mi, da si zelo izbirčen človek. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

poweroff ::

Saj je prav. Zakaj pa ne bi smel biti izbirčen?
sudo poweroff

kuall ::

LeQuack je izjavil:

Torej iz tega je sklepati, da je fantov veliko samskih, punce pa skoraj nobene, ergo ker vemo iz statističnih pdoatkov da je žensk nekje polovico, je edina možnost da da so si vse te punce razdelile manjšino fantov, oziroma obratno vsak od teh don juanov ima recimo 2-3 punc/žen.


Čist enostavno samske ženske ne moti toliko, če so samske, kot to moti moške, če so samski. Zato ker je v DNK moških ujet partnerko, v DNK žensk pa je počakat, da so ujete, torej nič ne delat, samo pokazat se.
V DNK moških je ta nemir najti si partnerko in dokler je ne najdejo nimajo miru. Enkrat sem videl enega psa, ki je cele dneve ves nesrečen stal nekje okoli prostora, kjer je bila ena goneča se kuzla. Prav zamorjen je tam stal tisti pes in cele dneve ga je morilo to, prav videlo se je. Takih nesrečnih samcev je polno na svetu, med živalmi in med ljudmi.

Ali pa ko se gonijo mačke samci nimajo miru, pride domov malo pojest potem pa spet nazaj lovit tisto svboo obsedenost, da tisti maček nemalokrat čist fizično propade zaradi te svoje pohote.

Drgač pa je igranje badmintona dobro za navezovanje stika z ženskami podobno kot je jesti skupaj z njimi dobro ali jih spravljati v smeh. Zato, ker igranje badmintona nasmeji žensko in potem vaju ta smeh poveže precej dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

poweroff ::

Ne sklepaj preveč po sebi.
sudo poweroff
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iščem soplesalko

Oddelek: Loža
3910878 (8452) Mare2

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28451921 (43847) dzinks63
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36880393 (72441) Yosh
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100206 (86384) guest #44

Več podobnih tem