» »

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika

Poldi112 ::

Vazelin je izjavil:

Alien123 je izjavil:

folk bi na ples hodil, da bi pecnil žensko. Vsa čast. :D

Ne vem kaj samske delajo na tako senzualnem plesu kot je salsa:D dvomim da je samska 30 letnica tam samo zato ker uživa v plesu


Ne vem, od kje vam ideja, da samska punca potrebuje še neko dodatno motivacijo, da uživa v plesu. Ter da salsa kakorkoli izstopa kot nek senzualen ples. Jo plešejo tudi solo, če ni partnerja.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Cruz ::

poweroff je izjavil:

Saj je prav. Zakaj pa ne bi smel biti izbirčen?
Se strinjam, ampak verjetno v diskotekah ne išče neko resno partnerico. Za eno noč se lahko kriterij konkretno spusti. :)

kuall je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Torej iz tega je sklepati, da je fantov veliko samskih, punce pa skoraj nobene, ergo ker vemo iz statističnih pdoatkov da je žensk nekje polovico, je edina možnost da da so si vse te punce razdelile manjšino fantov, oziroma obratno vsak od teh don juanov ima recimo 2-3 punc/žen.


Čist enostavno samske ženske ne moti toliko, če so samske, kot to moti moške, če so samski. Zato ker je v DNK moških ujet partnerko, v DNK žensk pa je počakat, da so ujete, torej nič ne delat, samo pokazat se.
V DNK moških je ta nemir najti si partnerko in dokler je ne najdejo nimajo miru.
Kaj pa vem... samske ženske, ki nimajo sploh kakšnega "prijatelja" znajo biti zelo tečne in nezadovoljne. Še posebej, če čakajo, da jih nekdo ulovi in nič ne pride. One morejo čakati, med tem ko se moški sam odloči in ko želi, gre v akcijo. Meni se zdi, da imamo moški tukaj prednost(imamo oboje na izbiro), je pa res, da se moderne ženske več ne pustijo čakati. :)

Poldi112 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Alien123 je izjavil:

folk bi na ples hodil, da bi pecnil žensko. Vsa čast. :D

Ne vem kaj samske delajo na tako senzualnem plesu kot je salsa:D dvomim da je samska 30 letnica tam samo zato ker uživa v plesu


Ne vem, od kje vam ideja, da samska punca potrebuje še neko dodatno motivacijo, da uživa v plesu. Ter da salsa kakorkoli izstopa kot nek senzualen ples. Jo plešejo tudi solo, če ni partnerja.
Jap, moja bivša je rada hodila v diskoteko v glavnem plesat in se odklopit. Sčasoma je nehala in se raje pridružila folklori, ker je seveda dajala napačen vtis nam moškim. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Jarno ::

Če se komu uspe prikrasti na takšne aktivnosti in je tam nemoteč, potem bi bile težave obratnega značaja...torej "preveč izbire".
Gotovo zna bit kar nekaj samskih. :))
https://www.liveleak.com/view?t=kbXHZ_1...

Šalo na stran, poznam kar nekaj deklet iz svoje okolice, ki so fanta spoznale preko spleta in se je spletla resna zveza.
Po moje je dovolj, če da okolici vedeti, da je zainteresiran za zvezo in se malce potrudi z dvorjenjem.
Prej pa se spravi v red, malce fitnesa pa to, tudi zaposlitev šteje. In seveda "delete pr0n from computah".
#65W!

Dosan ::

Vazelin je izjavil:

Alien123 je izjavil:

folk bi na ples hodil, da bi pecnil žensko. Vsa čast. :D

Ne vem kaj samske delajo na tako senzualnem plesu kot je salsa:D dvomim da je samska 30 letnica tam samo zato ker uživa v plesu


So, in kar nekaj njih. Btw, salsa res ni sensualen ples, ne vem kakšni zadrteži to označujejo kot neko fukfehtarjenje, da vas ni sram. Na naši sceni se pleše zelo spoštljivo, ogromno kul folka in priložnosti za druženje je na tej sceni.
Bachata in kizomba znata biti veliko bolj sensualni, več se plešeta v zaprti drži, ampak tudi to ne pomeni da se folk pride tja "stiskat". So seveda creepsterjina sceni, ampak to so pa vsepovsod.

jype ::

Jarno je izjavil:

malce fitnesa pa to
Visoki standardi. Večina pogrne že pri osebni higieni.

Strugar ::

Moški moramo biti fine groomed, majbi bolj kot ženske. Dlake po vratu in hrbtu so fuj. Po trebuhu in prsnem košu skrajšaj na največ 2cm. Unibrow je ne go. Tuširanje zjutraj in zvečer je mus. Obvezno uporabljaj še kakšno kremco za hidratacijo, peeling vsaj enkrat tedensko in seveda frišna frizurca vsake 2 tedna. Make up je že tumač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strugar ()

jype ::

Strugar je izjavil:

Dlake po vratu in hrbtu so fuj.
Neumnost.

Strugar je izjavil:

Po trebuhu in prsnem košu skrajšaj na največ 2cm.
Neumnost.

Strugar je izjavil:

Unibrow je ne go.
Neumnost s tipkarsko napako.

Strugar je izjavil:

Obvezno uporabljaj še kakšno kremco za hidratacijo, peeling vsaj enkrat tedensko in seveda frišna frizurca vsake 2 tedna.
Neumnost.

Strugar je izjavil:

Make up je že tumač.
Neumnost.

Stuširat se vsake toliko je pa vseeno pametno.

Strugar ::

Saj sem napisal, da je mus tuširanje zjutraj in zvečer, če si športno aktiven celo 3x

jype je izjavil:

Strugar je izjavil:

Dlake po vratu in hrbtu so fuj.
Neumnost.

Strugar je izjavil:

Po trebuhu in prsnem košu skrajšaj na največ 2cm.
Neumnost.

Strugar je izjavil:

Obvezno uporabljaj še kakšno kremco za hidratacijo, peeling vsaj enkrat tedensko in seveda frišna frizurca vsake 2 tedna.
Neumnost.


Vprašaj forumske kolegice, če mi ne verjameš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strugar ()

KAVINSKY ::

Pfffffff, salsa? tinder? planinska društva?

Psa nabavi, po možnosti kakšnega pomeranca. Dekleta bodo tekala za vama (ampak ne garantiram, da bodo tebe sploh pozdravila) :))

poweroff ::

Cruz je izjavil:

poweroff je izjavil:

Saj je prav. Zakaj pa ne bi smel biti izbirčen?
Se strinjam, ampak verjetno v diskotekah ne išče neko resno partnerico. Za eno noč se lahko kriterij konkretno spusti. :)

To pa ne.

Sicer pa - kaj bi pa imel od one night standa? Razen, če tudi sam ni rahlo moten. Čisto resno vprašam.
sudo poweroff

jype ::

Strugar je izjavil:

Vprašaj forumske kolegice, če mi ne verjameš.
Glede na to da sem plešast, kosmat in nisem še nikoli uporabil nobene kreme razen 48 za po rokah, pa se me dekleta ne izogibajo... Po moje ni finta v teh rečeh. Verjamem, da se sem in tja najde kakšno dekle, ki ji gre kakšna od teh reči na živce, a dvomim, da jih je ogromno.

poweroff je izjavil:

kaj bi pa imel od one night standa
Vazelin? Na CV bi dodal "nisem več devičnik".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

globoko grlo ::

Tastr, na jogo se vpiš pa v zadnjo vrsto sedet in sedaj najpomembnejše, pazi na erekcijo ;)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

kuall ::

poweroff je izjavil:

Sicer pa - kaj bi pa imel od one night standa?


Otroka. Vsaj včasih, ko ni bilo kontracepcije. Ampak naši možgani tega ne vedo.
Res pa da bi bil ta otrok precej nekvalitetno spočet, ker ne bi imel stabilne družine, torej imaš prav, da so te stvari za rahlo motene osebke.

globoko grlo ::

aja, po jogi pa na čajčke
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Strugar ::

jype je izjavil:


Strugar je izjavil:

Unibrow je ne go.

s tipkarsko napako.


Ups, ušlo mi je.

jype je izjavil:

Strugar je izjavil:

Vprašaj forumske kolegice, če mi ne verjameš.
Glede na to da sem plešast, kosmat in nisem še nikoli uporabil nobene kreme razen 48 za po rokah, pa se me dekleta ne izogibajo... Po moje ni finta v teh rečeh. Verjamem, da se sem in tja najde kakšno dekle, ki ji gre kakšna od teh reči na živce, a dvomim, da jih je ogromno.



Ja, če ne iščeš romantične zveze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strugar ()

PreviousUser ::

Strugar je izjavil:

Moški moramo biti fine groomed, majbi bolj kot ženske. Dlake po vratu in hrbtu so fuj. Po trebuhu in prsnem košu skrajšaj na največ 2cm. Unibrow je ne go. Tuširanje zjutraj in zvečer je mus. Obvezno uporabljaj še kakšno kremco za hidratacijo, peeling vsaj enkrat tedensko in seveda frišna frizurca vsake 2 tedna. Make up je že tumač.


Kremca za hidratacijo? :))Really? Frišna frizurca na dva tedna? Koliko pa zrastejo lasje v dveh tednih? 0,5 cm? Se to sploh opazi? :))

Vazelin ::

jype je izjavil:

Jarno je izjavil:

malce fitnesa pa to
Visoki standardi. Večina pogrne že pri osebni higieni.

Tisti, ki se ukvarjajo s fitnessom so bolj čisti imo. Ker po vadbi se greš stuširati (že na licu mesta) ali doma - drugače se ti lahko ne da, kot je to primer pri marsikomu, češ saj nisem nič švical, kaj čem se sedaj neki it tuširat, saj ne smrdim :P. Hence, si čist. S tem, da se prej še fino preznojiš (govorimo o tistih, ki v fitnessu kaj delajo, ne o gym slackerjih). Tudi koža je nekaj časa bolj sijoča. Če samska 30 letnica dobi vrstnika oz. nekje do 40, ki se ukvarja s fitnessom, je kar sweet spot: a) dedca ima v formi, ki se je primoran umivati in b) ko gre ta na fitness in s tem izgubi 2 uri ima tudi nekaj časa zase.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Tvoja definicija creep-a je osamljen moški, ki ne ve kako se spopasti s to osamljenostjo.

Ne, moja definicija creepa je moški, ki se vpiše na neko dejavnost s specifičnim namenom vzpostavljanja fizičnega kontakta z ženskami, beri šlatanja.

Cruz je izjavil:

To je odvisno od osebe in namena. Če hočeš biti zgolj prijatelj, se boš izogibal pretežnemu dotikanju. Če pa hočeš kaj več, pa je lepo pokazati interes čimprej. Dotikanje dosti bolj pomaga pri tem, ker je aktivna lastnost. Brez problema lahko vključiš dotikanje že v prvo srečanje, seveda v manjših količinah kot je kratek dotik po ramenih, rokah, dlaneh(ob primerni situaciji). Drugače pa veliko žensk izkoristi vsako majhno priložnost, da se te dotakne, če je zainteresirana. Se pa seveda najde tudi kakšna sramežljiva.

To je zelo dvorezen meč ker, kot je omenil že @Polozwei, imamo ljudje potrebo do različno velikega osebnega prostora. Morda se bodo eni dotiki ob prvem srečanju zdeli znak naklonjenosti ali pa nič takšnega, druga pa jih bo videla kot pretirano vsiljivost in nadlegovanje in si bo ravno na podlagi tega oblikovala negativno mnenje o človeku, četudi ga ne bo direktno izrekla. Sploh pa je v času post #metoo, ko smo glede tega bolj občutljivi, kar je edino prav, dajati nasvete, da se že kar ob prvem srečanju z neznanci navali z dotiki, precej clueless, imho.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Vazelin ::

Hipatija: kaj praviš na primer, ki sem bil priča nekaj časa nazaj. Bila je skupinska vadba. Zunaj čaka ene 10 žensk, malce stran še en tip. Je imel slednji zdrave namene (pač vadba) ali je šel notri samo zato, da se je postavil nekje v zadnjo vrsto in opazoval ženske, kako se raztegujejo?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kuall ::

FormerUser je izjavil:


Ne, moja definicija creepa je moški, ki se vpiše na neko dejavnost s specifičnim namenom vzpostavljanja fizičnega kontakta z ženskami, beri šlatanja.


Pozabila si na še eno pomembno točko: tak moški mora bit nepriljubljen in pa delat mora to brez občutka. Če bo to delal nek Brad Pitt ne bo problema.

LeQuack ::

kuall je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Ne, moja definicija creepa je moški, ki se vpiše na neko dejavnost s specifičnim namenom vzpostavljanja fizičnega kontakta z ženskami, beri šlatanja.


Pozabila si na še eno pomembno točko: tak moški mora bit nepriljubljen in pa delat mora to brez občutka. Če bo to delal nek Brad Pitt ne bo problema.


Al pa kak od Jankovičevih sinov, zihr so dobr ulov.
Quack !

Vazelin ::

uporabnik832 je izjavil:

Pozdravljeni,

rabil bi kakšen predlog glede športne rekreativne dejavnosti, za navezovanje stika ter spoznavanje predstavnic ženskega spola?


Bi bilo pa pri vsem skupaj fajn, če bi bil del teh športnih ali drugih rekreativnih aktivnosti tudi element, kjer bi bil prisoten kakšen fizičen kontakt, ker se tako lahko malo zbližaš z nekom in lažje navežeš stik.

Tega je dosti v borilnih športih, a je ta šport popularen predvsem pri moških in tudi mi ne leži ravno.


Kakšen predlog?

Kaj pa, če se včlaniš v kak bolj oblegan fitness? Običajno je več ali manj en in isti folk ob določenih urah. Malce menjaš urnik (npr. enkrat greš ob 20ih, drugič ob 18ih, ipd) in spremljaš dogajanje. Morda greš kako soboto ali nedeljo popoldne (verjetno zelo malo vezanih žensk gre na fitness v nedeljo popoldne, npr. ob treh). In probaš prit v situacijo, ko lahko kaj spregovoriš z žensko.
Pri prej omenjeni salsi je problem to, da ne smeš biti glih lesen za ples in že tako si bolj izpostavljen, ko si z neko neznanko sredi dogajanja, ko plešeš ostali pa gledajo zraven. Če ne drugega lahko na fitnesu dobiš kakšno, s katero malo chataš od cajta do cajta.

Na plesu je preveč "če-jev". Verjetno so lažji pristopi kot se nekaj truditi s plesom samo zato, da prideš v stik z žensko. Res pa je, da pri plesu si zelo v fizičnem konktaktu in jo primeš. Zelo malo aktivnosti je, ko lahko žensko kar tako primerš okoli pasa, s tem da se to ne tretira kot nadlegovanje
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

FormerUser ::

Vazelin je izjavil:

Hipatija: kaj praviš na primer, ki sem bil priča nekaj časa nazaj. Bila je skupinska vadba. Zunaj čaka ene 10 žensk, malce stran še en tip. Je imel slednji zdrave namene (pač vadba) ali je šel notri samo zato, da se je postavil nekje v zadnjo vrsto in opazoval ženske, kako se raztegujejo?

Ne bi vedela, upam pa, da ga je vaditeljica poklicala v prvo vrsto in so si potem ženske ogledovale njegovo r*t, to se bi mi zdelo pošteno.

kuall je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Ne, moja definicija creepa je moški, ki se vpiše na neko dejavnost s specifičnim namenom vzpostavljanja fizičnega kontakta z ženskami, beri šlatanja.


Pozabila si na še eno pomembno točko: tak moški mora bit nepriljubljen in pa delat mora to brez občutka. Če bo to delal nek Brad Pitt ne bo problema.

Nak, bom kar pri svoji definiciji ostala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Vazelin ::

Kar deprica me prime, če pomislim, kako lahko je bilo včasih priti v stik z neznanimi ženskami (partyi v Rožni, v kmš preden je ratal greznica, pri kolegih ipd).
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

otago ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

Tvoja definicija creep-a je osamljen moški, ki ne ve kako se spopasti s to osamljenostjo.

Ne, moja definicija creepa je moški, ki se vpiše na neko dejavnost s specifičnim namenom vzpostavljanja fizičnega kontakta z ženskami, beri šlatanja.



Hipatija, obratna situacija? Dober tip gre plesat, se ga vse zenske dotikajo in zelijo z njim plesat.. Zenske niso creepy? Zakaj bi ples bil rezerviran za zenske? Je creepy oznacba rezervirano za moske? Posplosujes, kot da je moski vedno bad guy in pocne vse z slabimi nameni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

jype ::

kuall je izjavil:

Res pa da bi bil ta otrok precej nekvalitetno spočet, ker ne bi imel stabilne družine, torej imaš prav, da so te stvari za rahlo motene osebke.
Večino človeške zgodovine se ni nihče obremenjeval s tem, kdo so njegovi biološki predniki, ker je to v resnici nepomembno. Pomembno je, kdo (in kako) te vzgaja.

Vazelin je izjavil:

Kar deprica me prime, če pomislim, kako lahko je bilo včasih priti v stik z neznanimi ženskami
Tudi zdaj je trivialno, samo ne smeš bit kreten, razumem pa, da veliki večini moških šovinistov ta pogoj dela velike težave.

otago je izjavil:

Hipatija, obratna situacija? Dober tip gre plesat, se ga vse zenske dotikajo in zelijo z njim plesat.. Zenske niso creepy? Zakaj bi ples bil rezerviran za zenske? Je creepy oznacba rezervirano za moske? Posplosujes, kot da je moski vedno bad guy in pocne vse z slabimi nameni.
Kdo pravi, da je rezervirana za moške? Creepy žensk nikakor ni malo.

FormerUser ::

otago je izjavil:



Hipatija, obratna situacija? Dober tip gre plesat, se ga vse zenske dotikajo in zelijo z njim plesat.. Zenske niso creepy? Zakaj bi ples bil rezerviran za zenske? Je creepy oznacba rezervirano za moske? Posplosujes, kot da je moski vedno bad guy in pocne vse z slabimi nameni.

Ja, obstaja razlika in ja creepy označba je rezervirana predvsem za moške, zakaj je temu tako je bilo na tem forumu že večkrat pojasnjeno in izvira predvsem iz različnega položaja enih in drugih v družbi, ampak to so že druge debate.

Sploh pa nihče ne preprečuje OP-ju, da se vpiše na plesni tečaj, nekateri smo samo opozorili, da če bo šel tja zgolj z namenom otipavanja/pecanja žensk, ne pa zaradi resničnega zanimanja za ples, ga bodo hitro spregledali in vse skupaj ne bo izpadlo tako kul kot si trenutno domišlja.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

jype je izjavil:

Večino človeške zgodovine se ni nihče obremenjeval s tem, kdo so njegovi biološki predniki, ker je to v resnici nepomembno. Pomembno je, kdo (in kako) te vzgaja.

Narobe.
Važno je, od koga imaš gene.
Če se imata starša rada to pozitivno vpliva na otrokovo vzgojo. Ako mati skače od partnerja do partnerja to pomeni, da bo veliko ločitev in kreganja, to pa slabo vpliva na vzgojo.
Mačehe ne slovijo kot krute matere brez razloga.
V DNK je, da boš svojo kri imel raje.

jype ::

kuall je izjavil:

Narobe.
Ne, ni.

kuall je izjavil:

Važno je, od koga imaš gene.
Ne, ni.

kuall je izjavil:

Če se imata starša rada to pozitivno vpliva na otrokovo vzgojo.
Če starša vzgajata otroka, vsekakor, a v zgodovini ga nista.

kuall je izjavil:

Ako mati skače od partnerja do partnerja to pomeni, da bo veliko ločitev in kreganja, to pa slabo vpliva na vzgojo.
Pišeš neumnosti. V zgodnjem paleolitiku se ni nihče ločeval.

kuall je izjavil:

Mačehe ne slovijo kot krute matere brez razloga.
Preveč te je indoktrinirala Disneyeva propaganda.

kuall je izjavil:

V DNK je, da boš svojo kri imel raje.
Ne, ni.

otago ::

FormerUser je izjavil:

otago je izjavil:



Hipatija, obratna situacija? Dober tip gre plesat, se ga vse zenske dotikajo in zelijo z njim plesat.. Zenske niso creepy? Zakaj bi ples bil rezerviran za zenske? Je creepy oznacba rezervirano za moske? Posplosujes, kot da je moski vedno bad guy in pocne vse z slabimi nameni.

Ja, obstaja razlika in ja creepy označba je rezervirana predvsem za moške, zakaj je temu tako je bilo na tem forumu že večkrat pojasnjeno in izvira predvsem iz različnega položaja enih in drugih v družbi, ampak to so že druge debate.


Gre za sportno, rekreacijsko, spostitveno, druzbeno aktivnost, kjer je pomembna socialna interakcija. Razdeljene so moske in zenske vloge, moski vodi, zenska vodena. Ce se kdo pocuti ogrozen, se lahko odmakne. Pravila aktivnosti so znana. Zakaj je zenska v slabsem polozaju?

tikitoki ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

Tvoja definicija creep-a je osamljen moški, ki ne ve kako se spopasti s to osamljenostjo.

Ne, moja definicija creepa je moški, ki se vpiše na neko dejavnost s specifičnim namenom vzpostavljanja fizičnega kontakta z ženskami, beri šlatanja.

Cruz je izjavil:

To je odvisno od osebe in namena. Če hočeš biti zgolj prijatelj, se boš izogibal pretežnemu dotikanju. Če pa hočeš kaj več, pa je lepo pokazati interes čimprej. Dotikanje dosti bolj pomaga pri tem, ker je aktivna lastnost. Brez problema lahko vključiš dotikanje že v prvo srečanje, seveda v manjših količinah kot je kratek dotik po ramenih, rokah, dlaneh(ob primerni situaciji). Drugače pa veliko žensk izkoristi vsako majhno priložnost, da se te dotakne, če je zainteresirana. Se pa seveda najde tudi kakšna sramežljiva.

To je zelo dvorezen meč ker, kot je omenil že @Polozwei, imamo ljudje potrebo do različno velikega osebnega prostora. Morda se bodo eni dotiki ob prvem srečanju zdeli znak naklonjenosti ali pa nič takšnega, druga pa jih bo videla kot pretirano vsiljivost in nadlegovanje in si bo ravno na podlagi tega oblikovala negativno mnenje o človeku, četudi ga ne bo direktno izrekla. Sploh pa je v času post #metoo, ko smo glede tega bolj občutljivi, kar je edino prav, dajati nasvete, da se že kar ob prvem srečanju z neznanci navali z dotiki, precej clueless, imho.


Hitra selekcija in ostanejo sam zainteresirane. Win-win:)

kuall ::

Mene je ena vabila na skupinsko jogo pa čeprav se mi je misel na gledanje ženskih riti zdela privlačna nisem šel, ker se mi ne da bit v skupini, pa tudi vem, da bi vsi opazili, da gledam v riti, če bi šel samo zato. Bi pa šel tudi zato ja priznam, da sem creep, zato raje nisem šel, ker bi na koncu izpadlo idiotsko vse skupaj. No šel bi tudi zato, ker se moram razgibat, ampak to lahko sam delam, ne rabim fakin skupine kot ostale ovce, ko morajo vse delat v skupini, sami ne morejo nič.

FormerUser ::

otago je izjavil:



Gre za sportno, rekreacijsko, spostitveno, druzbeno aktivnost, kjer je pomembna socialna interakcija. Razdeljene so moske in zenske vloge, moski vodi, zenska vodena. Ce se kdo pocuti ogrozen, se lahko odmakne. Pravila aktivnosti so znana. Zakaj je zenska v slabsem polozaju?

Že zaradi tega ker je vodena, pa zaradi socializacije, da mora biti obzirna in prijazna, tudi do creepov, če pa ni, pa lahko creepi tudi nepredvidljivo, tudi nasilno odreagirajo, ker so pač fizično močnejši.

Vazelin ::

kuall je izjavil:

Mene je ena vabila na skupinsko jogo pa čeprav se mi je misel na gledanje ženskih riti zdela privlačna nisem šel, ker se mi ne da bit v skupini, pa tudi vem, da bi vsi opazili, da gledam v riti, če bi šel samo zato. Bi pa šel tudi zato ja priznam, da sem creep, zato raje nisem šel, ker bi na koncu izpadlo idiotsko vse skupaj. No šel bi tudi zato, ker se moram razgibat, ampak to lahko sam delam, ne rabim fakin skupine kot ostale ovce, ko morajo vse delat v skupini, sami ne morejo nič.

To ti resno ali nisi sposoben samokontrole?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

poweroff ::

Ne razumem zakaj bi gledal ženske riti?

Mislim, kaj imaš od tega?

Enako velja za Hipatijo, ki bi moškega poslala v prvo vrsto in ga ogledovala. Kaj hudiča imate od tega??
sudo poweroff

kuall ::

jype je izjavil:


kuall je izjavil:

Važno je, od koga imaš gene.
Ne, ni.

Za dedne bolezni še nisi slišal?
En primer, kako se to ni obneslo je od naših sosedov. Posvojen otrok iz Ukrajine je bil tako problematičen, da sta ga morala dati stran po več letih. Svojega otroka ne bi.

kuall je izjavil:

Če starša vzgajata otroka, vsekakor, a v zgodovini ga nista.

Sta. Poleg širše družine.

kuall je izjavil:

Pišeš neumnosti. V zgodnjem paleolitiku se ni nihče ločeval.

Kako veš? Ločitve so ena od večjih travm za starše in za otroke.

kuall je izjavil:

Preveč te je indoktrinirala Disneyeva propaganda.

Iz prakse sem slišal za polno primerov krutih ne-bioloških staršev.

poweroff je izjavil:

Ne razumem zakaj bi gledal ženske riti?

Mislim, kaj imaš od tega?

Erekcijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

solatko ::

Vas je pa razpisal tale trol-ček, hi, hi.>:D
Delo krepa človeka

jype ::

kuall je izjavil:

Za dedne bolezni še nisi slišal?
Sem, ampak ne pogovarjamo se o tem.

kuall je izjavil:

En primer, kako se to ni obneslo je od naših sosedov. Posvojen otrok iz Ukrajine je bil tako problematičen, da sta ga morala dati stran po več letih. Svojega otroka ne bi.
Problematičen ni bil zaradi genov.

kuall je izjavil:

Sta. Poleg širše družine.
Ja, _poleg_.

kuall je izjavil:

Kako veš? Ločitve so ena od večjih travm za starše in za otroke.
Vem, ker obstajajo družbe, ki še vedno živijo v podobnih socialnih strukturah kot so vsi ljudje v zgodnjem paleolitiku in so tam "ločitve" precej manj stresne kot v izprijenih družbah, ki temeljijo na vzorcih abrahamskih religij.

kuall je izjavil:

Iz prakse sem slišal za polno primerov krutih ne-bioloških staršev.
Ja, pa še za več primerov krutih bioloških staršev.

poweroff je izjavil:

Ne razumem zakaj bi gledal ženske riti?
Všeč so mu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

poweroff je izjavil:



Enako velja za Hipatijo, ki bi moškega poslala v prvo vrsto in ga ogledovala. Kaj hudiča imate od tega??


Jaz ga ne bi ogledovala, konstantno ogledovanje in postanje r*ti je predvsem značilno za pornheade, ane Vazelin. Pošiljanje v prvo vrsto je bilo predvsem mišljeno kot vzgojno preventivni ukrep, če je tip tam zgolj zaradi ogledovanja, ga bi veselje do vadbe na ta način hitro minilo.

jernejl ::

FormerUser je izjavil:

Pošiljanje v prvo vrsto je bilo predvsem mišljeno kot vzgojno preventivni ukrep
Najbolje bi ga bilo preventivno vreči v ječo, da ne bi slučajno kasneje katere posilil.

jype ::

jernejl je izjavil:

Najbolje bi ga bilo preventivno vreči v ječo, da ne bi slučajno kasneje katere posilil.
Žensk ne mečejo v ječo, zato to ni recipročen ukrep - jih pa paradirajo pred moškimi za njihovo veselje, zato bi tisto bil.

otago ::

FormerUser je izjavil:

otago je izjavil:



Gre za sportno, rekreacijsko, spostitveno, druzbeno aktivnost, kjer je pomembna socialna interakcija. Razdeljene so moske in zenske vloge, moski vodi, zenska vodena. Ce se kdo pocuti ogrozen, se lahko odmakne. Pravila aktivnosti so znana. Zakaj je zenska v slabsem polozaju?

Že zaradi tega ker je vodena, pa zaradi socializacije, da mora biti obzirna in prijazna, tudi do creepov, če pa ni, pa lahko creepi tudi nepredvidljivo, tudi nasilno odreagirajo, ker so pač fizično močnejši.


Zenska lahko dvigne glas in bo 10 plesalcev, ucitelj(ica) priskocilo na pomoc. Zagotovo se bo nasilneza odstavilo.

Zenska in moski se gredo aktivnost, kjer se ve, kako so razporejene vloge. Ce zenski ni vredu, da je vodena (kakor diktirajo pravila), se jih ne udelezi. Cudi me, da je toliko oblik plesa in toliko plesalcev in plesalk.

Sploh v tem casu. Zenska komot vzdigne glas ali da samar moskemu. Okolica jih bo pomagala. Ne isci in ne postavljal zenske v polozaj zrtve.

 Zgleda, da se imajo fajn.

Zgleda, da se imajo fajn.



Zaradi #metoo se cel druzben sistem spreminja. Po tej logiki bo ze povabilo na ples nadlegovanje. Hkrati pa se bo jamralo, kako je vedno manj pravih moskih.

Pika na i ::

poweroff je izjavil:

Ne razumem zakaj bi gledal ženske riti?

Mislim, kaj imaš od tega?


Ker so lepe? :)

Nič posebnega, le govoriti jim ni treba. Pogovor je osnovni problem.

jernejl ::

jype je izjavil:

jernejl je izjavil:

Najbolje bi ga bilo preventivno vreči v ječo, da ne bi slučajno kasneje katere posilil.
Žensk ne mečejo v ječo, zato to ni recipročen ukrep - jih pa paradirajo pred moškimi za njihovo veselje, zato bi tisto bil.

Če moškega postaviš v prvo vrsto, potem ženske ne morejo paradirati pred njim, tako da to ne more biti recipročno. Da tvoja logika precej šepa, že vemo.

jype ::

otago je izjavil:

Po tej logiki bo ze povabilo na ples nadlegovanje.
Me prav zanima, kako si to izpeljal. Predvsem zato, ker je narobe.

jernejl je izjavil:

Če moškega postaviš v prvo vrsto, potem ženske ne morejo paradirati pred njim, tako da to ne more biti recipročno. Da tvoja logika precej šepa, že vemo.
Ti logike sploh nimaš, zato je razumljivo, da se ves čas motiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

tikitoki ::

1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

FormerUser ::

otago je izjavil:



Zenska lahko dvigne glas in bo 10 plesalcev, ucitelj(ica) priskocilo na pomoc. Zagotovo se bo nasilneza odstavilo.

Lahko ga, ampak večina ga vseeno ne bi, ker se noče izpostaviti kot smotana tečka, ki ne razume "šale".

otago je izjavil:

Zaradi #metoo se cel druzben sistem spreminja. Po tej logiki bo ze povabilo na ples nadlegovanje. Hkrati pa se bo jamralo, kako je vedno manj pravih moskih.

Spreminja se zgolj površinsko in bo še ena zamujena priložnost, da bi se temeljito in iskreno pogovorili o odnosih med spoloma in kako jih izboljšati. Pravih moških pa tako nikoli ni bilo na pretek in zato se o tem "jamra" že od nekdaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

otago ::

FormerUser je izjavil:

otago je izjavil:



Zenska lahko dvigne glas in bo 10 plesalcev, ucitelj(ica) priskocilo na pomoc. Zagotovo se bo nasilneza odstavilo.

Lahko ga, ampak večina ga vseeno ne bi, ker se noče izpostaviti kot smotana tečka, ki ne razume "šale".

otago je izjavil:

Zaradi #metoo se cel druzben sistem spreminja. Po tej logiki bo ze povabilo na ples nadlegovanje. Hkrati pa se bo jamralo, kako je vedno manj pravih moskih.

Spreminja se zgolj površinsko in bo še ena zamujena priložnost, da bi se temeljito in iskreno pogovorili o odnosih med spoloma in kako jih izboljšati. Pravih moških pa tako nikoli ni bilo na pretek in zato se o tem "jamra" že od nekdaj.


Ce prav razumem... Zenska, ki se je zadnjic na tecaju pocutila ogrozena, bi sla ponovno na tecaj... oz bi plesala s napadalcem? Bila bi tiho kot miska?

Zenske ki jih poznam, znajo povedati svoje mnenje, ce jim kaj ne pase. Kaj sele, ce bi jih nekdo slatal, otipaval, slacil, pretepal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

FormerUser ::

Tudi v Sloveniji večina spolnega in fizičnega nasilja ter nadlegovanja še vedno ostane neprijavljena, očitno se giblješ v precej atipičnih krogih ali pa ženske niso iskrene s tabo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

jernejl ::

FormerUser je izjavil:

Tudi v Sloveniji večina spolnega in fizičnega nasilja ter nadlegovanja še vedno ostane neprijavljena, očitno se giblješ v precej atipičnih krogih ali pa ženske niso iskrene s tabo.

In skupinske vadbe so najbrž velik del tega problema?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iščem soplesalko

Oddelek: Loža
3910877 (8451) Mare2

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28451917 (43843) dzinks63
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36880370 (72418) Yosh
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100190 (86368) guest #44

Več podobnih tem