» »

Imeti avto

Imeti avto

Samo346 ::

Odločil sem se, da prodam avto.

Sovražim te mestne zamaške. Bremza, gas, bremza, semafor, paziti na kolesarje, pešce, kjer te trenutek tvoje nepozornosti stane občutek krivde za celo življenje. Pa tudi kakšne zasanjane voznike ali kakšne tiste, ki razmišljajo o vseh drugih stvareh le o tem ne kaj se dogaja na cesti in ne veš ali gleda na cesto ali ne.


Sovražim kazni za parkiranje, kazni ker nisem privezan, vročino v avtu. Denarnico mi prazni stalno servisiranje: gre akumulator, potrebno zamenjati gume, opravit velik servis, tehnični pregled, zavarovanje.

In kaj imam od avtomobila? Res je, pred leti sem delal v firmi kamor ni bilo možno priti z avtobusom ali vlakom in je prišlo prav da imaš avto. Tudi če greš po službi na telovadbo in imaš s seboj za preobleči in preobuti, avto pride prav. Tudi pozimi in ob jutranjih službah prišparaš pri čas in lahko dlje spiš.

Če imaš jutranje službe pride avto zelo prav, tudi pozimi ko je sneg, dež pride prav. Sicer pa je avto velik strošek, nujno zlo.
  • spremenilo: Samo346 ()

Machete ::

Da.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hojnikb ::

kar ti rabis je tesla3 z avtopilotom :)
#brezpodpisa

Samo346 ::

hojnikb je izjavil:

kar ti rabis je tesla3 z avtopilotom :)


Če bi razpolagal s takšno količino denarja bi si raje kupil stanovanje in super druper skiro xiaomi pro in letno karto lpp

nanoM4TERIAL ::

tudi jaz sem isto razmišljal, nehat vozit avto. Problem ker nisem v mestu in tle se sanje o nevožnji ustavijo.

anketar ::

brez heca, e-skiro me iz dneva v dan bolj mika, sploh ko vidm druge kako mim švignejo, zaenkrat še brez stroškov registracije (bo v prihodnosti 100%)

Samo346 ::

Obstaja pa še spletna stran: prevoz.org. Sem se že neštetokrat peljal. DObiš praktično prevoz za bilo kam v Sloveniji: LJ- KP; LJ- MB vsak dan. Plačaš 5 ali 10 evrov in še kakšno zanimivo s kom rečeš.

Ali obstaja kakšna praktična aplikacija za deljenje prevoza po Ljubljani. Nešteto ljudi se vsak dan 0d 6h ure naprej vozi po Ljubljani v vse smeri.
Če takšne aplikacije za Lj še ni bi jo morali narediti

Če pa kdaj za kakšen izlet ali kakšno posebno priložnost rabim avto, da grem morda s punco kam, pa rentam avto. Tega bo verjetno itak vse več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samo346 ()

2dark ::

anketar je izjavil:

brez heca, e-skiro me iz dneva v dan bolj mika, sploh ko vidm druge kako mim švignejo, zaenkrat še brez stroškov registracije (bo v prihodnosti 100%)



MHm. Se strinjam. V torek sem bil v Ljubljani v območju župančive jame in v roku 10 minut sta mimo švignila dva na e-skirojih ( zelo vertjo Xiaomi model), enkratmožakar in enkrat ena gospodična v oprijetem krilu. Je kar za kupit.

Samo346 je izjavil:



Ali obstaja kakšna praktična aplikacija za deljenje prevoza po Ljubljani. Nešteto ljudi se vsak dan 0d 6h ure naprej vozi po Ljubljani v vse smeri.
+


Po Ljubljani ti jaz priročam najem ev-ja, ki jih posoja podjetje avant go.. imaš kar lepo število njihovih vozil po celotni ljubljani. Izsposoja je po ceniku ugodna, pa tudi izbira je vozil in lokacje so dobre.

Omisli si tudi enega od e-skirojev. Pa daš ga enostavno prtljažnik izposojena ev-ja, ko ga potrebuješ. zakon zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Samo346 ::

Ja v letnem času: spomladi in poleti je to to, a vprašanje je kaj jeseni in pozimi, ko je tudi -10.
Zjutraj je mrzlo, piha, pada dež ali sneži.


Aplikacija za deljenje prevoza po Ljubljani za v službo. Moralo bi kaj takšnega obstajati. Nešteto ljudi se vozi z praznimi sedeži vsak dan.

A110 ::

Sam imam denarja za avto dovolj pa ga vendarle nocem. Ok sicer sem še študent ampak vseeno. Za po Ljubljani je kolo dovol vredu, kam dlje pa javni prevoz ali pa motor :D imam pa dosti prijateljev ki so na vsak nacin zeleli avto, peš/s kolesom nebi šli niti 100m do trgovine potem pa jamrajo kako so servisi in zavarovanje drago in da jim ga placujejo starsi ker sami pac ne zmorejo

Samo346 ::

Živiš v Škofljici, ob 6h ali 7h imaš službo na Brezovici pri Ljubljani ali Medvodah. Če imaš avto to pomeni, da boš spal eno uro dlje vsako jutro kar veliko pomeni, če se moraš zanašati na mestni ali prevoz.

Ali res ne obstaja aplikacija ali kaj podobnega za deljenje prevoza po Ljubljanski občini?

Meizu ::

Samo346 je izjavil:

Odločil sem se, da prodam avto.

Sovražim te mestne zamaške. Bremza, gas, bremza, semafor, paziti na kolesarje, pešce, kjer te trenutek tvoje nepozornosti stane občutek krivde za celo življenje. Pa tudi kakšne zasanjane voznike ali kakšne tiste, ki razmišljajo o vseh drugih stvareh le o tem ne kaj se dogaja na cesti in ne veš ali gleda na cesto ali ne.


Sovražim kazni za parkiranje, kazni ker nisem privezan, vročino v avtu. Denarnico mi prazni stalno servisiranje: gre akumulator, potrebno zamenjati gume, opravit velik servis, tehnični pregled, zavarovanje.

In kaj imam od avtomobila? Res je, pred leti sem delal v firmi kamor ni bilo možno priti z avtobusom ali vlakom in je prišlo prav da imaš avto. Tudi če greš po službi na telovadbo in imaš s seboj za preobleči in preobuti, avto pride prav. Tudi pozimi in ob jutranjih službah prišparaš pri čas in lahko dlje spiš.

Če imaš jutranje službe pride avto zelo prav, tudi pozimi ko je sneg, dež pride prav. Sicer pa je avto velik strošek, nujno zlo.


Mokre sanje mescanov.

Zal je na podezelju drugace.

Ganon ::

Avto je en sam strošek, ampak brez njega ne gre, si preveč omejen. Zato izbereš avto, ki je kar se da ekonomičen.

Reycis ::

Avto je meni vseeno fajn imeti za prevažanje svojega krdela po izletih, k mojim in k njenim staršem. Sem pa tudi jaz sovražil vsakodnevno vožnjo.

p0ki ::

če si iz LJ, MB, MS ali KR razmisli o Avant2go
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Samo346 ::

p0ki je izjavil:

če si iz LJ, MB, MS ali KR razmisli o Avant2go



Ok, povej mi kako bi se AVANT2GO v praksi obnesel v primeru ki sem ga navedel. Imam službo od pon-pet:

Iz Škofljice moram priti do Brezovice pri Ljubljani. Službo imam 6h ali 7h vsak dan (pon-pet) in končam ob 16h.

Kako bi se to stroškovno obneslo in kako je z prevzemanjem avtomobila in kje se ga odda?

jabe ::

Meizu je izjavil:

Samo346 je izjavil:

Odločil sem se, da prodam avto.

Sovražim te mestne zamaške. Bremza, gas, bremza, semafor, paziti na kolesarje, pešce, kjer te trenutek tvoje nepozornosti stane občutek krivde za celo življenje. Pa tudi kakšne zasanjane voznike ali kakšne tiste, ki razmišljajo o vseh drugih stvareh le o tem ne kaj se dogaja na cesti in ne veš ali gleda na cesto ali ne.


Sovražim kazni za parkiranje, kazni ker nisem privezan, vročino v avtu. Denarnico mi prazni stalno servisiranje: gre akumulator, potrebno zamenjati gume, opravit velik servis, tehnični pregled, zavarovanje.

In kaj imam od avtomobila? Res je, pred leti sem delal v firmi kamor ni bilo možno priti z avtobusom ali vlakom in je prišlo prav da imaš avto. Tudi če greš po službi na telovadbo in imaš s seboj za preobleči in preobuti, avto pride prav. Tudi pozimi in ob jutranjih službah prišparaš pri čas in lahko dlje spiš.

Če imaš jutranje službe pride avto zelo prav, tudi pozimi ko je sneg, dež pride prav. Sicer pa je avto velik strošek, nujno zlo.


Mokre sanje mescanov.

Zal je na podezelju drugace.



Če se greš "kuča-posao" 24/7/365 in si sam, ga ne rabiš v dani situaciji. Ampak en avto na familijo pa mora biti. Je še kaj drucga na tem svetu, ko je javni prevoz ali neobstojec ali neprimeren...

2dark ::

Ganon je izjavil:

Avto je en sam strošek, ampak brez njega ne gre, si preveč omejen. Zato izbereš avto, ki je kar se da ekonomičen.



Če živiš v Ljubljani in imaš službo v ljubljani avta ne potrebuješ ravno.

Samo346 je izjavil:





Iz Škofljice moram priti do Brezovice pri Ljubljani.

Kako bi se to stroškovno obneslo in kako je z prevzemanjem avtomobila in kje se ga odda?



To pa ne bo šlo. Se ti ne splača.


Prevzemna mesta so locirana po ljubljani, Vzameš ga na eni lokaciji, lahko ga vrneš na drugi. Samo v tvojem primeru se ti ne bi izplačalo. Moraš plačat tako obrabnino avtomobila po minuti kot tudi po prevoženem kilometru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

MadMen ::

2dark je izjavil:

Ganon je izjavil:

Avto je en sam strošek, ampak brez njega ne gre, si preveč omejen. Zato izbereš avto, ki je kar se da ekonomičen.



Če živiš v Ljubljani in imaš službo v ljubljani avta ne potrebuješ ravno.

Gre se za lagodje, marsikdo iz manjšega kraja ima javni prevoz do lokacije, kjer je zaposlen, ampak časovno traja. Sam sem iz Lj, pa imam z busom cca 60 do 70 minut do doma v eno smer, z avtom pa 10 minut. Kolo je sicer glih nekje vmes, ampak ima svoje minuse...

2dark ::

MadMen je izjavil:


Gre se za lagodje, marsikdo iz manjšega kraja ima javni prevoz do lokacije, kjer je zaposlen, ampak časovno traja. Sam sem iz Lj, pa imam z busom cca 60 do 70 minut do doma v eno smer, z avtom pa 10 minut. Kolo je sicer glih nekje vmes, ampak ima svoje minuse...


Ljubljana je širok pojem. Za 70 minut vožnje v eno smer mora biti tudi razdalja prece dolga.

Samo346 ::

2dark je izjavil:

Ganon je izjavil:





Samo346 je izjavil:





Iz Škofljice moram priti do Brezovice pri Ljubljani.

Kako bi se to stroškovno obneslo in kako je z prevzemanjem avtomobila in kje se ga odda?



To pa ne bo šlo. Se ti ne splača.


Prevzemna mesta so locirana po ljubljani, Vzameš ga na eni lokaciji, lahko ga vrneš na drugi. Samo v tvojem primeru se ti ne bi izplačalo. Moraš plačat tako obrabnino avtomobila po minuti kot tudi po prevoženem kilometru.



Se mi je zdelo, da se ne bo obneslo. Praktično bi bilo deljenje prevoza, a ne vem da bi kaj takšnega obstajalo za Ljubljano

MadMen ::

2dark je izjavil:

MadMen je izjavil:


Gre se za lagodje, marsikdo iz manjšega kraja ima javni prevoz do lokacije, kjer je zaposlen, ampak časovno traja. Sam sem iz Lj, pa imam z busom cca 60 do 70 minut do doma v eno smer, z avtom pa 10 minut. Kolo je sicer glih nekje vmes, ampak ima svoje minuse...


Ljubljana je širok pojem. Za 70 minut vožnje v eno smer mora biti tudi razdalja prece dolga.

Ni širok pojem, razen za filozofe. Živim znotraj obroča, delovno mesto je izven obroča, ampak še vedno spada pod mesto Ljubljana. Dolga razdalja? Zračna ni pretirana, nakrajša cestna tudi ne, problem je v progi mestnega avtobusa... ne rečem da je LPP slaba stvar, samo ni vedno efektivna. Če bi imel šiht v centru, bi imel do službe 20 minut... tko pa ima toliko kot pač imam. Podoben primer je nekdo, ki živi v Polju, pa se vozi na šiht v Stegne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()

TheBlueOne ::

Ti samo premalo zasluzis. :)

otago ::

Kaj pa izleti familije v Prekmurju, na Obalo... Se v petek odlocis za izlet na Vrsic in en dan planin. Je lep dan, petek, zelis peljat partnerko na morje. Tudi ekoteroristka se te bo losala, ce ne bos nic nardil. Se bos(ta) na Bled,v Kranjsko Goror odpeljal(a) z javnim prevozom. Na Vrsic, Ljubelj v soboto ob 5h zjutraj s prevozi.org?

Deljenje prevoza v okviru Ljubljane... @Samo346 poznas prevoz.org in pripetije z njim? Od nezanesljivosti iskalcev, voznikov,kenclanje v zadnjem trenutku, potniki in vozniki zmackani, pijani, do velike izgube casa z voznjo v drug konec mesta kot dogovarjanjem kdaj, kje, za koliko. MB-Lj je 5eur in je spodnja meja... za 2,3eur se nobenemu ne da ukvarjati z vsem nastetim. Razen morda kaksnemu studentu, ki mu starsi castijo bencin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Samo346 ::

otago je izjavil:

Kaj pa izleti familije v Prekmurju, na Obalo... Se v petek odlocis za izlet na Vrsic in en dan planin. Je lep dan, petek, zelis peljat partnerko na morje. Tudi ekoteroristka se te bo losala, ce ne bos nic nardil. Se bos(ta) na Bled,v Kranjsko Goror odpeljal(a) z javnim prevozom. Na Vrsic, Ljubelj v soboto ob 5h zjutraj s prevozi.org?

Deljenje prevoza v okviru Ljubljane... @Samo346 poznas prevoz.org in pripetije z njim? Od nezanesljivosti iskalcev, voznikov,kenclanje v zadnjem trenutku, potniki in vozniki zmackani, pijani, do velike izgube casa z voznjo v drug konec mesta kot dogovarjanjem kdaj, kje, za koliko. MB-Lj je 5eur in je spodnja meja... za 2,3eur se nobenemu ne da ukvarjati z vsem nastetim. Razen morda kaksnemu studentu, ki mu starsi castijo bencin.


Do zdaj same pozitivne izkušnje in tudi kar zanimivi pogovori s sopotniki, če ti je do pogovora.

Ponudbe je praktično za vsak dan skoraj za vsako uro iz Lj-Kp; Lj-Mb; Lj-Kr in ostale relacije. Torej skoraj vsako uro gre nekdo vsak dan v vse smeri. Sigurno kdo kdaj zataji, na to moraš biti pripravljen.
Mb-Lj za 5 evrov je več kot ugodno, mislim da je 10 evrov pošteno. Nimaš ene same skrbi in se voziš kot gospod. In kot sem rekel vsak dan skoraj vsako uro imaš prevoze.

.

Edino kar je družinski izleti in izleti s partnerko na morje in verčerje ipd.

En avto če sta dva je velikokrat dovolj.




Če bi sedajle hotel v MB ob tej uri pokličem in se čez 30 min peljem za 5 evrov. A obstaja kakšna boljša varianta?
https://prevoz.org/?f=Ljubljana&fc=SI&t...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samo346 ()

Samo346 ::

Enako je za KP. Vsako uro ali še manj za 5 evrov.

https://prevoz.org/?f=Ljubljana&fc=SI&t...

Glugy ::

eh tud ob dežju se da s kolesom pridt sam rabš palerino. tud po snegu sem že šel z kolesom ( sam sem mogu bit zlo pazljiv ;pri določenih odsekih sem mogu peš it ) drgač pa ja avto je dokaj brezveze glede na to kaj ponuja je bolj bogo. Še bolj bi blo bogo če bi imel boljši javni prevoz ampak ja ; skrbet kje parkirat pa nevem kaj vse štose se it za bvz. mislm ok če velik vn hodš pol mogoče se splača; si bl mobilen; hiter sam drgač pa eh... sam za službo imet pa malkrat za na kakšno pijačko it; ni vredno. Mislm ok če si kje bogu za hrbtom potem normalno da je avto malo manj kot obveza; če si pa dokaj blizu dogajanja pa skorajda ne rabiš.

Miki N ::

Enkrat ko razčistiš z vcepljenim občutkom krivde in če imaš tisto malo ekstra razpoložljivega dohodka, ki mislim, da bi ga vsak kolikor toliko sposoben itak moral imeti je avto odličen nakup.

Hitrejši od kolesa, okretenejši od busa, zabavnejši od skiroja in razburljivejši od rolke, če si upaš. In tu se možnosti šele začnejo.

Jaz ga za službo ne rabim in torej bi ga tudi lahko NE imel, samo ga kar imam vseeno, ker mi je dobra fora. Če je brezveze me prav malo briga, marsikateri štos v življenju je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Phantomeye ::

Brez avta se da preživeti BP. Razen, če res nisi iz neke vukojebine. Malo več domišljije rabiš pa je. Pa veliko bolj pripravljen si nekam it z javnim prevozom kot nekdo, ki ima avto, pa v nekem trenutku ta ni na voljo (npr. servis).

"Sori, ne morem pridt, ker nimam avta".

Zgodovina sprememb…

jype ::

Še več, brez osebnega avtomobila toliko manj obremenjuješ okolje, da sploh ne bo treba spreminjati življenskega sloga v prehodu na brezogljično ekonomijo.

#000000 ::

Avto v LJ centru, je največja blesavost kar si lahko človek zamisli, dočim če maš otroke in dislocirano službo ter živiš v obrobju LJ to ej ajde 7-10km ven, iz centra, potem rabiš avto, če si dlje sigurno dva.

V območju lpp kjer trole vozijo na ne vem 10 min pa nikakor ni opcija (raden če maš male otročke)

Jest se sicer vozim parkat letno s trolo (zdej mam problem ker app LPP na iOS ne dela več) največ pa kr s taksijem ker je še najbolj zihr, mislm vedno pride kamor treba prit.

Samo346 ::

Miki N je izjavil:

Enkrat ko razčistiš z vcepljenim občutkom krivde in če imaš tisto malo ekstra razpoložljivega dohodka, ki mislim, da bi ga vsak kolikor toliko sposoben itak moral imeti je avto odličen nakup.

Hitrejši od kolesa, okretenejši od busa, zabavnejši od skiroja in razburljivejši od rolke, če si upaš. In tu se možnosti šele začnejo.

Jaz ga za službo ne rabim in torej bi ga tudi lahko NE imel, samo ga kar imam vseeno, ker mi je dobra fora. Če je brezveze me prav malo briga, marsikateri štos v življenju je.



Mislim štalo, ki jo lahko narediš z avtom je nepopisna. Lahko si rastlina do konca življenja, pristaneš na vozičku, zbiješ kolesarja, umre lahko cela družina če nisi maksimalno odgovoren in previden.
Samo en sam trenutek nepazljivosti je potreben.

Za razburljivost, adrenalin, azjebancijo, kurčenje si najdeš kaj drugega.
Kaj pa skakanje s padalom, zmajarstvo, paintball.

Avto imet je odgovornost za katero lahko plačaš visoko ceno, pristaneš v zaporu ali te peče vest do konca življenja.

Phantomeye ::

#000000 je izjavil:

Avto v LJ centru, je največja blesavost kar si lahko človek zamisli, dočim če maš otroke in dislocirano službo ter živiš v obrobju LJ to ej ajde 7-10km ven, iz centra, potem rabiš avto, če si dlje sigurno dva.

V območju lpp kjer trole vozijo na ne vem 10 min pa nikakor ni opcija (raden če maš male otročke)

Jest se sicer vozim parkat letno s trolo (zdej mam problem ker app LPP na iOS ne dela več) največ pa kr s taksijem ker je še najbolj zihr, mislm vedno pride kamor treba prit.


app marsikje ne dela. odkar so uvedli tisto moneto valu ali kaj je že.

Ja, če vzameš eno prometno konico. V en avtobus gre 50 avtov (recimo, da se ljudje sami vozijo s svojim avtom, kar je kar praksa).

Zgodovina sprememb…

Samo346 ::

Že to da žival zmasakriraš an cesti zaradi objestne vožnje je nekaj zavržnega. Kurči se kje drugje ne na cesti.

WizzardOfOZ ::

Ko imaš enkrat majhnega otroka, ne gre brez avta. Otroka s 40 vročine ne boš na avtobus nosil in potem dvakrat prestopil, da boš prišel do ZD, kjer ga bo pregledal zdravnik.
Dokler pa nimaš familje, pa komot lahko brez preživiš brez.

zobnik ::

Manjši avto, manjši stroški, cestnino imam za 1.2 motor nekje 60 evrov + tehnični, zaavrovanje 100 evrov. Skupaj 200 vvrov/leto
Vozim na plin, 4 evre/100km.
Gume so 14 col, nove so 140 evrov al pa kake rabljene daš gor.
Vzdrževanje, poiščeš fušarja...al pa sam pošranfaš.

avto rabiš po potrebi, za kak izlet...v službo pa z busom

to na plin vzameš

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Alien123 ::

zobnik je izjavil:

Manjši avto, manjši stroški, cestnino imam za 1.2 motor nekje 60 evrov + tehnični, zaavrovanje 100 evrov. Skupaj 200 vvrov/leto
Vozim na plin, 4 evre/100km.
Gume so 14 col, nove so 140 evrov al pa kake rabljene daš gor.
Vzdrževanje, poiščeš fušarja...al pa sam pošranfaš.

avto rabiš po potrebi, za kak izlet...v službo pa z busom

to na plin vzameš

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Pa kdo bo toti krš vozil?
Avto pri bajti more bit, kaj če se komu kaj zgodi in so pomembne minute? Lahko šparate na čem drugem, pa avto tudi ni takšen strošek.

zobnik ::

pol pa kolo kupte al pa peš hodte, saj tam te pa kak tak nabaše s puntotom za 500 evrov, pa odletiš 50m v jarek s kolesom vred

vzameš pa tega za 3500
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

2dark ::

zobnik je izjavil:

pol pa kolo kupte al pa peš hodte, saj tam te pa kak tak nabaše s puntotom za 500 evrov, pa odletiš 50m v jarek s kolesom vred

vzameš pa tega za 3500
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......



Fleki na sprednjih sedežih, avtomatik, 120 konjev.. bolje hodit peš..

Invictus ::

Samo346 je izjavil:

Ja v letnem času: spomladi in poleti je to to, a vprašanje je kaj jeseni in pozimi, ko je tudi -10.
Zjutraj je mrzlo, piha, pada dež ali sneži.


Aplikacija za deljenje prevoza po Ljubljani za v službo. Moralo bi kaj takšnega obstajati. Nešteto ljudi se vozi z praznimi sedeži vsak dan.

Saj obstaja...

LPP
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zobnik ::

Če bi živel na Vrhniki ali Kranju res ne rabiš avto, če pa si iz teh krajev 20km v hribe pa je avto obvezen. Večina zjutraj grejo in proti večeru pridejo, bus vozi pod hribom, do tja je 5km in še poceni ni.
Za izlete pa uporabiš avtobus a ni to fajn,
mi vozniki pa moramo počasneje vozit ker nikol ne veš katera bu*ala ti z bmw-jem pijan prleti, če voziš zmerno imaš vse možnosti, da se še pravočasno umakneš. Problem je 90-100 po regionalki.

feryz ::

Samo346 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

kar ti rabis je tesla3 z avtopilotom :)


Če bi razpolagal s takšno količino denarja bi si raje kupil stanovanje in super druper skiro xiaomi pro in letno karto lpp
A nimate na tem forumu vsi pet jurjev in pol bruto plače in za manj zjutraj sploh ne vstanete? Hmmm, čudno.

Zarfot ::

Službo imam 5 minut stran s kolesom, 15 minut peš. Niti izpita nimam, ker mi avto nikjer ne koristi.
Sem vesel, da se mi ni treba obremenjevat s takšnimi stvarmi :D

zobnik ::

Zarfot je izjavil:

Službo imam 5 minut stran s kolesom, 15 minut peš. Niti izpita nimam, ker mi avto nikjer ne koristi.
Sem vesel, da se mi ni treba obremenjevat s takšnimi stvarmi :D


Ko greš pa s kom na izlet ga pa fehtaš za prevoz.

jype ::

zobnik je izjavil:

Ko greš pa s kom na izlet ga pa fehtaš za prevoz.
Na izlet se gre s kolesom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropski teden mobilnosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19927317 (17403) jb_j
»

prevoz na delo - zaplet (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15625174 (10670) Mavrik
»

Rešitev za slovenski javni prevoz (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35570227 (59636) starfotr
»

Vse več Američanov ima raje Uber in Lyft kot lasten avtomobil (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
35177893 (68780) Unknown_001
»

Hitrost mestnega prevoza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
18130725 (25126) BigWhale

Več podobnih tem