» »

A1 kombo m preko gsm omrežja

A1 kombo m preko gsm omrežja

Laki_lai k ::

Imel bi eno vprašanje glede paketa kombo m.Namreč prešel bom na a1 kombo paket pa je problem ker bom v kratkem brez interneta in tv-ja ker sem dal odjavo na telemachu.Pri telemachu mi čez 8 dni preteče vezava pri a1 pa bo potrebno čakat na optiko ker telekom pač zavlačuje ker bo preko njihovega optičnega omrežja.Sedaj mi je ponujen neka varianta da bi bil modem in bi preko njihovega gsm omrežja imel začasno internet in tv.Poglavitni problem je ker v hiši skoraj nimamo signala(ena črtica ali pa nič)A je imel kdo ali pa ima še ta paket kombo m preko njihovega gsm omrežja in da je prav tako imel slab signal na telefonu?Kako se to obnese?Kake so hitrosti preko te povezave?
Hvala

kitewing ::

Če imaš slab signal bo ena sama žalost. Sam sem poiskal najboljšo lokacijo v hiši in tam postavil modem. Poleg tega pravijo, da je pri nas preobremenjena bazna in hitrost zelo niha.

Laki_lai k ::

Hvala za odgovor.Torej je to en ku..ac potem vredno.Ma bom potem raje brez ko da mi nonstop neka šteka.

Izaso ::

A vi sploh veste, da so ti k. na A1 spet menjali pogoje za KOMBO pakete? Najprej so nam podražili naročnino zaradi Proplusa, smo ga dali ven iz sheme in sedaj so ga nam dali nazaj notri. Halo, kdo bo pa obveščal uporabnike, nikjer nobene objave.

+
Eurosport, Eurosport 2 sta prestavljena iz paketa Športni v paket Osnovni M in Osnovni L
FOX, Diva, TV 1000, Fox Life, Fox Crime, Fox Movies, AMC, Viasat Epic Drama so prestavljeni iz paketa Filmski v Osnovni M in Osnovni L

Vsakič manj programov pa višja cena. Ali nas prov silijo da moramo upgrejdati Osnovni M, L. ;(

https://www.a1.si/tv-spremembe-1#acc-38...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917591522 (1967) MrStein
»

A1 Optika TV & Internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7717229 (4464) WaterBoy
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24681064 (23469) Tilen
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38586208 (31972) simnov
»

cene internetnih paketov

Oddelek: Loža
376983 (5369) Ganon

Več podobnih tem