» »

Fire TV Stick 4K in HBO GO

Fire TV Stick 4K in HBO GO

SL4FKO ::

Hej vsem,

se opravičujem, če je tema že bila odprta (ali podan odgovor), a ni mi jasno, zakaj ne morem namestiti HBO GO appa na moj Fire TV Stick 4K. Če ga iščem z app storom mi ga niti ne najde. Je kak workaround slučajno, da ga vseeno namestim ali je edina rešitev VPN?

Hvala vam vsem za odgovore!

erikusaj ::

Priporočam, da najprej pišeš podpori HBO Go: podpora@hbogo.si
Opiši napravo in jim jih vprašaj kako do aplikacije HBO Go na njej.
Podprte Android naprave za HBO Go


______________________________________________

Sicer uradno Amazonova naprava ni namenjena zakotnim državam, kot je Slovenija. Amazon tako uradno verjetno ne podpira vzhodne Evrope, kaj šele Slovenijo. 😅

Možnost namestitve aplikacij, ki niso na voljo v Amazonovi trgovini aplikacij se imenuje sideloading, nameščanje povprek.

Tu najdemo en opis tega postopka:
Sideload on the Fire TV
Iskalnik ti bo zagotovo predlagal dodatne postopke in videonapotke.

In kako do aplikacije? Najlažje bo če veš enolični identifikator aplikacije. HBO GO za TV za vzhodnoevropske države ima identifikator: eu.hbogo.androidtv.production
(aplikacija objavljena v Play Store.)

Ker Fire TV nima te trgovine, aplikacijo lahko pridobiš iz drugih neuradnih virov npr.
ApkMirror.com

Po prenosu iz neuradnih virov vedno preveri za viruse, ipd. Npr. kar na spletu VirusTotal

Če je vse v redu namestiš in če aplikacija ne zahteva določenih Googlovih knjižnic bo tudi delovala.

POMEMBNO:
Postopek izvajaš na lastno odgovornost.
Lahko vpliva na garancijo naprave.
Ni nobenih zagotovil za delovanje tako nameščene aplikacije.
Ponudnik aplikacije ne nudi podpore na nepodprtih napravah.

Panda08 ::

Zivjo!

Ni problema. Namesti si ES File Explorer na FIrestick in na tcoj telefon ali tablico.
Obe napravi morata biti v istem Wifi omrezju. Nato lahko na telefonu ali tablici poisces na spletu HBOGo apk in ga prepko ES File Exporerja posljes na Firestick. Nato ga tam instaliras.

LP
Miha

Pat_MaGroin ::

Je kdo ugotovil, katera različica zdaj dela na Fire Stick 4K? Zadnje verzije ne delajo več...

k120l ::

Zdravo,

Na nekem tujem forumu sem našel sem delujočo različico.
https://drive.google.com/file/d/1YJFkXQ...

Gogyto ::

Sorry, ker obujam rahlo staro temo. Ker se tiče vprašanja glede Fire TV sem sklenil, da vprašam kar tule, da ne odpiram nove teme.
Torej - zanimam se za nakup tega sticka ampak bi prej rad potrdilo, da bi lahko gor naložil NFL Game pass in gledal tekme na TV. Govorimo o legalni zadevi. Game pass bo kupljen na uradni strani; tam tudi sicer piše, da podpira FireTVStick in tudi z googlom sem našel odgovore, da je možno. Ampak, mi smo Slovenija in da ne bi bil kak restriction, podoben NBA game passu na PSN Storeu.
TV je žal philipsov in nima opcije naložiti samo aplikacijo direkt, pa sem študiral, da bi si uredil preko Sticka. Zdaj gledam na PC oz preko PS na monitorju 26", ampak, kaj je to napram 55" Tvju :)

Hvala za pomoč in odgovore.

Tiger ::

Google in Amazon ne omejujeta aplikacij glede na geografsko poreklo, torej bo šlo.

Pazi le, da boš kupil pravilni NFL Game Pass (mednarodnega), da je cena v EUR in ko kreiraš račun, da imaš možnost izbrati pod country Slovenia.

Gogyto ::

Ok, tnx. Ja, Game pass sem imel že letos, ni bilo panike, delal bp, bi pa to raje gledal na TV.

SL4FKO ::

SL4FKO je izjavil:

Hej vsem,

se opravičujem, če je tema že bila odprta (ali podan odgovor), a ni mi jasno, zakaj ne morem namestiti HBO GO appa na moj Fire TV Stick 4K. Če ga iščem z app storom mi ga niti ne najde. Je kak workaround slučajno, da ga vseeno namestim ali je edina rešitev VPN?

Hvala vam vsem za odgovore!



Jaz imam HBO GO plugin v Kodiju na Fire TV 4K.


Dela v nulo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194233889 (1637) PARTyZAN
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138002 (9793) zitrus
»

Eon na Fire TV stik 4K

Oddelek: Mobilne tehnologije
115407 (2409) jabba
»

Televizija z Android sistemom

Oddelek: Kaj kupiti
13841 (484) yyyeb
»

Amazon predstavlja Fire TV Stick

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
97666 (6736) PrimozR

Več podobnih tem