» »

Kateri dvd player?

Kateri dvd player?

boris22 ::

Našel sem kar nekaj dvd playerjev do 25.000 sit pa ne vem katerega izbrati.Kaj mi vi priporočate.Glavno da ima vhod za 5.1 zvočnike in da je odprt za vse dvd regije pa da bere mp3-je, cd-r, cd-rw,svcd.

Trancedeejay ::

Kako to mislis da ima vhod za 5.1 zvocnike.Saj mislis HI-FI komponento ne?
Kupovanje takih DVD predvajalnikov se zame zdi skoda denarje.Razne "poceni" firme bi ti odsvetoval,kupi potem vsaj Pioneerjev DVD.Ima pa seveda Dolby Digital,DTS,mp3,svcd,vcd,DVD-R......vglavnem bere brez problema.Ponavadi cheap DVD-ji zmrznejo,prehodi med layerji trajajo dolgo,slaba slika,zvok.
Seveda potem nucas se receiver,zvocnike...itd.
Premisli malo moj nasvet.KO kupis kupis orenk.
Have a nice Day

Matt

Wox ::

Yep. Trancedeejay ti je lepo povedal. Npr. Pioneer DV-464 je že zelo vredu. Lepa slika in dober zvok.

boris22 ::

Glede 5.1 vhoda sem mislil 5.1 vhod ker mislim na njega priklopit zvočnike od geniusa sw 5.1 home theatre.Drugače pa kolko pride ta dvd in kje ga lahko kupim.

Wox ::

Verjetno misliš 5.1 izhod. Konkretno ima Pioneer 464 koaksialni in optični digitalni izhod. Povežeš ga na vhod ojačevalca, ki ma ustrezen odkodirnik. Kako je z Geniusovimi zvočniki ti pa ne vem povedati. Najboljše je, da se pozanimaš pri prodajalcu. Sicer pa te DVD playerje lahko kupiš v vseh večjih prodajalnah. Jaz sem ga pri JAE za 47k SIT, sem pa siguren da ga lahko dobiš kje še ceneje.

boris22 ::

Ma meni se zdi vseeno predrago.Kaj pa DVD, MP3 Player Mustek DVD-V56L-2C za 24 k sit.
DVD predvajalnik Mustek DVD-V 56L 2C, Vam bo predstavil filme v vsej njihovi veličastnosti, na način, ki si ga je zamislil ustvarjalec filma. Zagotavljaja Vam video visokih ločljivosti in odličen stereo (2.1) ter večkanalni zvok (digital 5.1). Predvaja DVD, CD, MP3, DTS, CD-R, CD-RW, S-VCD, VCD ter novi format: DVCD. Lep in tanek dizajn v standardni širini; mere 420x256x48 mm. Navdušil Vas bo s svojo preprosto uporabo!!
Tehnični podatki:

podpira: SVCD, DVCD, DVD, VCD, CD-Audio, MP3, CD-R e CD-RW
format: 16:9 e 4:3
videosistem: PAL/NTSC (Mpeg2 kompresiranje) v 32x realno časovnem formatu (scart, S-VHS in kompozitni video izhod)
avdiosistem: 5.1 digitalni izhod(koax.) ali 2.1 analogni izhod(chinch /2,0 Volt / 330 ohm (1kHz))
scart priklop
multifunkcijski IR daljinec
OSD (prikaz funkcij na zaslonu)
teža: 2,5 kg
v črni barvi
Mislim da je dovolj za kar jaz rabim.Kaj mislite vi?

Wox ::

Hja... jaz ti ga odsvetujem. Sicer nimam pojma kako se ta Mustek obnese. Sem se pa v svojem ne prav dolgem življenju, na lastni koži naučil dveh stvari. Prva je ta, da nikoli ne nasedam prodajalcem z njihovimi oh in sploh superlativnimi opisi blaga, ki ga prodajajo. In drugič, elektronske komponente kupujem od priznanih proizvajalcev. Zato jih kupujem zelo redko. Ojačevalec mam že 11 let, zvočnike 9 let, CD-player tudi 11 let, pa mi na misel ne pride, da bi katero od komponent zamenjal. Če kje, potem pri elektronskih komponetah zagotovo velja rek: Za malo denarja, malo muzike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Divxvid] Quadro predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
37553292 (8117) Spajky
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310568 (9843) T-Majo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724303 (8917) bizi72
»

Predlogi za domači kino

Oddelek: Kaj kupiti
131644 (1395) gumby
»

Komponenta ali Rac. enota

Oddelek: Sedem umetnosti
131665 (1396) Chessman

Več podobnih tem