» »

Zvočniki k LCD TV

Zvočniki k LCD TV

1
2
»

T-Majo ::

Pogledal sem tudi, če moja grafična (HD3670) podpira 5.1 in ga;
http://products.amd.com/en-gb/MobilityG...

Samo ne vem, zakaj mi na nadzorni plošči piše 2-kanalni audio preko HDMI. Sedaj sem pa naložil Realtek ATI HDMI driver - ne piše več nič. Dal sem tudi ''Allow DTS/DD output.

Piše pa tudi ecoded DTS/DD.

Probal sem z AC3 filtrom in FFDShow. Vedno je brez zvoka ali šumi.

T-Majo ::

V glavnem zdaj dela:

Točne rešitve ne vem, vem pa, da sem potegnil HDMI gonilnik od Realteka za ATI Radeon, potem mi ni več pisalo pod lastnosti niti 2 niti 5.1 kanalov.

Naložil sem AC3 filter in FDDShow, vendar nisem nič spreminjal nastavitev. Ker če sem v teh dveh programih nastavil karkoli, zvok ni več igral.

Izgleda, da sam Realtec spusti z nastavitvijo Allow DTS*DD output. Sedaj (sklepam po DTS audio napisu na Z-5500 konzoli in po odličnem zvoku), da vse skupaj deluje! Ker prej sem pa imel nastavljeno Dolby PRO Logic II in je bil stereo 5.1 navidezni zvok - zato mi je bilo čudno.

Mogoče samo kdo ve, če ti zvočniki podpirajo HD-DTS oz. True HD zvok?

zagi123 ::

Ne. Po optiki itak ne moreš bitstremat HD audia. Sploh pa se na tako poceni zvočnikih razlika ne bi slišala.

T-Majo ::

Še samo to, sicer prej ne bom mogel preizkusiti kot v petek;

Bodo Z-5500 zaznal Dolby Digital iz Xboxa 360? Nadzadnje mi niso, res pa je, da se nisem igral z nastavitvami. Bi moral verjetno samo nastaviti v Xboxu na 5.1.

Xbox je povezan z TV z HDMI, zvočniki pa z TV z optiko (kot je že zgoraj omenjeno).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048365 (16859) Matej_K
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626916 (14172) psytoma
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018183 (10519) sash69
»

[Hi-Fi] - DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
537600 (6355) gumby
»

Z-5500 vs Gigaworks S750

Oddelek: Kaj kupiti
242536 (2243) Suli

Več podobnih tem