» »

dual p3

dual p3

Trubadur ::

katero plato za dual p3 1 ghz sistem kupt
kje se da procesorje in matično kupt?
kok je en procesor vreden?(tualatin)
Berite Thomasa!

Spajky ::

Dual P3-S te bo pršou precej skupaj z matično; a rabiš to za srfat po netu in pisat v Wordu in W98? 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Trubadur ::

nope=> cad 3d upodobitve (archicad)
Berite Thomasa!

Trubadur ::

kaj pa tole?
2x p3 800 mhz 133 mhz
abit vp6
512 mb 133 mhz rama
80 gb disk
Berite Thomasa!

Spajky ::

Bi blo ok, če imaš OS, ki podpira SMP in ta ArchiCad tudi! Vendar ali si razmišljal mogoče iti (poceni varijanta relativno) na dvojni AMD XP z modom ali pa celo 2x Duron tazadnji. Probaj staknit kje kako dual amd plato + DDRam; bi blo "močneje", pa disk čimbolj hiter 7,2kRpm z 8Mb cache... ostali ki majo prakse z AMD-ji naj ti svetujejo v tem primeru ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

dr.J ::

2 x p3 1 GHz ali 1 x AMD 2 GHz/ P4 2.x GHz?

druga varianta je cenejša in hitrejša.

Ali pa imaš kak drug namen?

Trubadur ::

kok bi me pršlo use rabljeno?
Berite Thomasa!

krneki0001 ::

2 x p3 1 GHz ali 1 x AMD 2 GHz/ P4 2.x GHz?


A res misliš, da to lahko primerjaš v programih ki podpirajo smp in dobrem sistemu, ki to podpira.
Sam imam 2X PIII-800 in 1Gb rama pa 92Gb scsi diskovja, pa ti povem da me ljudje za renderirat še vedno prosijo za mojo mašino, pa imajo sami p4 2Ghz mašine.
Sam sem enkrat probal snemat cd, printat in skenirat velko fotko, pa še par stvari je obenem laufal(seti in renderiranje enga manjšega v velikosti 1:100 objekta), pa ni bil cel sistem zaseden več kot 73%. Sprobaj to isto na kaki enoprocesorski mašini.

Res pa je da v posamezni aplikaciji(če jo samo laufaš), pa nima moja kišta več kej počet.


LP
Nebivedu

asPeteR ::

->Sprobaj to isto na kaki enoprocesorski mašini.

Hm, jaz mislim, da bi tele stvari in se druge prav lepo laufale tudi na mojem 3.3GHz procesorjem ...;)

No, hocem reci, da se zdaj ne splaca kupovati dual plat(slabsih), raje kak Intel s HTTjem. Razen ce se potrebuje se vecji performance pa Xeon-ne!
http://blog.stegnar.com

mile ::

je mogu asPeter s svojim HT zatežit

krneki0001 ::

Sprobaj pa bomo videli.
iz Autocad-a - renderiraj opero v sydneyu in skeniraj A4 sliko, ter posnemi cd, s tem da ti v ozadju teče seti ali folding in predvajalec mp3-jev.
Mislim da ti bo mal zmanjkal, al bo cd narobe posnet al pa bo šteknu pri skeniranju.

LP
Nebivedu

Sicer pa primerjal sem 2x pIII800 in 1x 2.0 Ghz procesorje, na 3.3 bi mogoče že zneslo, vseeno pa težko verjamem.

bastadu ::

Jaz imam že cca. 2 leti plato Supermicro 370DDE in gor 2×PIII866 in ga ne zamenjam sigurno še kakšno leto ali dve, ker zadeva laufa kot urca...:) Res lahko delaš miljon stvari in zadeva še kr teče kot je treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Dr_M ::

mater se preseravate. moj fotr dela z acadom na 486 20mb rama...ksne bolj preproste stvari recimo z 200 objekti.
v sluzbi ma pa ppro200 512kb 128mb rama in 2gb scsi disk in more delat stvari tut s 1000 in vec objekti (ker je ogromno) pa itak como useen hitrej zmele use skup kot pa on rise.

drugac pa za udobno delo za CAD programe je 1ghz cpu pa 256mb rama vrh glave dost.narises lohk kar se ti sprdne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Trubadur ::

sm proti takmu preseravanju tko btw
popizdim k vidm kaki oglasi so

Prodam P4 2.4 HP, Abit IC7, 512DDR 333, .... ali zamenjam za prenosni računalnik, UGODNO
recimo tale današnji
Berite Thomasa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CPU mate in utemeljite zakaj? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23923322 (15102) 54j0
»

W7 mini mini Requirements

Oddelek: Operacijski sistemi
231561 (967) blackbfm
»

Intel Pentium E2160 in Pentium E2140 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
568684 (6393) krneki0001
»

Dvojno Procesiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
352553 (1944) cRaZY
»

Dual celeronII računala ?

Oddelek: Strojna oprema
161346 (1153) JeDo

Več podobnih tem