» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
10 / 12
»»

Ales ::

CyberPunk je izjavil:

... Koliko pa je zdaj limit za bankomate, je še 200 EUR na mesec?

Toliko je brez provizije, dvigneš lahko več.

Pa pri Curve imajo nek minimalen znesek provizije za vsak dvig nad 200 EUR, tako da se ravno po par EUR potem ne splača dvigovat.

bsslo ::

Mare2 je izjavil:

bsslo je izjavil:

Plačevanje s Curve (in SKB kartico v ozadju) je zame postalo neuporabno. Na POS terminalu prikaže "Poglejte navodilo na telefonu" in plačilo ne gre skozi. Na koncu nisem mogel čevapov plačati.

Odprem Curve, nobenega obvestila.
Odprem SKB mobilni app, nobenega obvestila.

Danes grem poravnati čevape. Z gotovino.


Kadar meni napiše "Poglejte navodilo na telefonu" se pokaže, da naj narišem vzorec, ki ga sicer uporabim pri uporabi telefona, odklepanju z vzorcem. :)

Pač dodatna varnost.


Na mojem telefonu se nič ne prikaže. Telefon je že odklenjen, odprem app in nato še vedno nič.

Pisal bom na support kot je buneech predlagal.

Badwolff ::

Sam prislonim zaklenjen telefon z ugasnjeno aplikacijo na terminal.
Zapiska in mi napiše nadaljuj na telefonu. Potem s pristnim odtisom potrdim in še enkrat prislonim.
še vedno je delalo.

buttcrack ::

danes dobil info, da mi pošljejo novo kartico in itak mi je preko applepaya zavrnilo transakcijo.

a je kakšna opcija že sedaj novo kartico vnest v apple pay? (ročni vnos pravi, je kartica že vnešena)

Zgodovina sprememb…

Groot ::

Žal ne, ker boš moral novo kartico najprej aktivirati tako da prepišeš zadnje 4 številke kartice v Curve app.

P.s. pri meni je pošiljanje nove kartice pred kratkim trajalo kar nekaj dni več od tistega predvidenega datuma dostave, ki ga je kazal app

buttcrack ::

:(
hvala za info
ni mi pa jasno zakaj menjajo kartico 3 leta pred datumom poteka na trenutni.

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Kako je 3 leta pred potekom, če sem pa jaz že v štartu dobil kartico z rokom trajanja 3 leta? (ravno sem v fazi menjave)

buneech ::

buttcrack je izjavil:

:(
hvala za info
ni mi pa jasno zakaj menjajo kartico 3 leta pred datumom poteka na trenutni.

Ti gledaš vrjetn že podatke od nove kartice. Primerjaj v aplikaciji s staro. Aja, pa v apple pay poglej, če nimaš slučajno že notri nove, pa zato ne dela.

buttcrack ::

Res je... applepay mi je staro že povozil z novo ampak nič javil
Se pravi fizična kartica še vedno deluje če je datum na njej 07/22?

Groot ::

Moja je še delovala vse dokler nisem aktiviral nove. No niti ne vem če je nehala delovat takrat, ker je potem nisem več uporabljal.

buttcrack ::

Bom jutri preizkusil. Fizične itak ne nosim s seboj, imam pa plutus nanjo vezan in škoda ne koristit cashbacka dokler ne dobim nove.

btw, fizična kartica še vedno dela.

Zgodovina sprememb…

2k22 ::

A kdo ve, če se je pri prvi aktivaciji kartice Curve možno izogniti plačilu 4,99 eur, ki ti ga vsiljujejo za poštnino fizične kartice, če bi pa želel samo virtualno?

MartinMKC ::

Jaz sem par dni nazaj vzel osnovno, strosek 4,99. Sicer je še nisem dobil, ampak sem danes opravil brezsticno placilo preko NFC s curve brez težav. Po transakciji se v appu lepo izpiše znesek in ldaj, kjer je bila transakcija narejena.
Pred tem sem poizkusil enako s flik pay, ampak nikakor ne dela.
Upam, da curve kmalu lansira še app za harmony os, tako da ho zadeva uporabna tudi z uro.

simonsimon ::

Danes aktiviral Curve. Banka koper dela s curve? Ker mi zavrača plačila s telefonom...
Prepaid ne moreš vnest, Visa Inspire pa za zavrne placila
lp
Simon

Zgodovina sprememb…

MartinMKC ::

simonsimon je izjavil:

Danes aktiviral Curve. Banka koper dela s curve? Ker mi zavrača plačila s telefonom...
Prepaid ne moreš vnest, Visa Inspire pa za zavrne placila


Banka Koper tako ima svojo aplikacijo, tako da lahko enostavno placuješ
https://www.intesasanpaolobank.si/prebi...

WaterBoy ::

Zdravo

Curve račun je potrebno prijaviti fursu, tako kot n26?

Apple ::

Negativ, ker nimaš IBANa...
LP, Apple

WaterBoy ::

Hvala

Zurbum ::

Badwolff je izjavil:

Sam prislonim zaklenjen telefon z ugasnjeno aplikacijo na terminal.
Zapiska in mi napiše nadaljuj na telefonu. Potem s pristnim odtisom potrdim in še enkrat prislonim.
še vedno je delalo.


Pri meni zapiska in mi napiše, da naj nadaljujem na telefonu ampak se na telefonu ne prikaže nič. Tudi, če aplikacijo ročno startam in grem v settings->curvepay ne pomaga. Se mi je že nekajkrat zgodilo, ko je bila vrsta za mano in te potem vsi čudno gledajo. Na enih POS terminalih pa gre brez problema skozi, enako kot z GooglePay-om, brez kakšnih "nadaljuj na telefonu".

Že več kot teden dni čakam odgovor Curve supporta. :(

buneech ::

Zurbum, kateri telefon imaš? A so ti to leto zamenjali kartico?

PARTyZAN ::

Tam kjer ti gre skozi imaš verjetno nakup za manj kot 10€, tam ni potrebna dodatna identifikacija. Nas je pa na tem forumu že kar nekaj z identičnim problemom.

Načeloma bi moral na telefonu dobit pop-up za identifikacijo pri višjih zneskih.

Fun fact, tudi jaz sem odprl support ticket teden in pol nazaj, pa jim zaenkrat še ni uspelo odgovorit.

Badwolff ::

PARTyZAN je izjavil:


Načeloma bi moral na telefonu dobit pop-up za identifikacijo pri višjih zneskih.


Najbrž ma curve kak poseben status, ker pop upov, ki bi sicer verjetno res morali biti, ni sploh.
Zdej sem bil 3 tedne v Italiji, plačeval izključno z uro.
Le dve transakciji nista šli skos, en je že naprej povedal, da ima slabo povezavo, drugi je bil bolj misterij...

buneech ::

Če si z uro plačeval, je to verjetno Google/Apple/Garmin pay. Ni s tem problem, pop-up je pri Curve pay na Android, kjer uporablja njihovo aplikacijo za brezstično plačevanje s telefonom.

Zurbum ::

buneech je izjavil:

Zurbum, kateri telefon imaš? A so ti to leto zamenjali kartico?

Samsung S8, kartico z SLO binom sem dobil lani.

PARTyZAN je izjavil:

Tam kjer ti gre skozi imaš verjetno nakup za manj kot 10€, tam ni potrebna dodatna identifikacija.

Težavo sem imel tako pri zneskih pod 10€ kot pri tistih blizu 100€ (OMV recimo). Velja tudi obratno, da nisem imel težav pri 6€ in 80€ - čisto naključno. Sprašujem se, zakaj če pred plačilom odklenem telefon, Curve včasih želi še dodatno potrditev :O

clip ::

Danes sem poskusil dvignit s Curve na bankomatu NKBM ( od zadaj Visa NKMB), vendar mi je dvig zavrnilo. V aplikacijo sem dobil obvestilo, da pač ne morem s to kartico opraviti te storitve in naj si pogledam pogoje.
Kartico prav tako ne morem uvoziti v apple pay, ne na telefon in ne na uro.
Skratka za mene zadeva popolnoma neuporabna.
Pozdrav od Clipa

Dober dan ::

Zame pa zadeva top šit. Sem na dopustu v Makarski. Ravno pred par dnevi sem dobil obvestilo, da imam do konca meseca tudi ob vikendih konverzijo brez pribitkov. Uporabljam Curve kartico v Apple pay, na plažo nosim samo telefon. Cestnina plačana brez problemov, pivo v lokalu tudi, v pekarni zjutraj brez problema plačam, v kafiču me že poznajo, mi sproti prinese tudi pos.. res top zadeva. Edino kukuruz si nisem mogel privoščiti, ker prodajalec ne nosi seboj posa. Skratka, vse dela brez problemov.

radmansdorf ::

Imam N26 in Curve. V Curve imam povezano N26, da lahko uporabljam s XiaomiPay, direktno N26 + XiaomiPay zaenkrat še ne gre.
Z mojo imava oba pametno uro, N26 oziroma Curve pa samo eno.
Je možno urediti da bi za plačevanje na obeh urah istočasno uporabljal samo eno kartico oz. račun Curve?
Razmišljam da je ena možnost, da njej ustvarim ločen Curve račun, in poizkusim dodat mojo N26 - če bi šlo.
Najslabša možnost pa je še, da ji ustvarim ločen Curve račun in naročim dodatno virtualno kartico N26, katero dodam v njen Curve. Ampak to je potem Premium N26, 4,90€ na mesec in enkratni strošek dodatne kartice 10€.
Je še kakšna možnost?

OrkAA ::

Pa si probal enostavno isto kartico dodat v obe uri? Na prvi pogled ne vem zakaj to ne bi delovalo.

radmansdorf ::

Ja, javlja error. In to vsakič drugačen. Enkrat 9004, enkrat 6002 ...

radmansdorf ::

Ne boš verjel, uspelo je! Po 20 poizkusih dodajanja moje Curve kartice v njen XiaomiPay, je šlo. Očitno je treba vztrajat, da ne javlja več nobenega errorja.
Samo še stestiram na terminalu danes. :)

Zgodovina sprememb…

akulp ::

Je imel kdo problem z aktivacijo Curve pay, po tem, ko je prešel na nov telefon oz. na novo aktiviral aplikacijo.

Curve pay sem na Pixel 5 aktiviral in uporabljal bp, zdaj sem prešel na Pixel 7.

Brez težav dodam kartice, nikakor pa ne morem več aktivirati Curve pay. V nedogled ostaja na zaslonu "You are almost there".
Nato sem poskusil usposobiti nazaj na starem telefonu in je problem enak. Sem skoraj prepričan, da je težava na Curve strani, očitno se je nekaj zataknilo pri avtentikaciji računa.

Sem že bil v kontaktu z njhovim supportom, ampak to je točno tako, kot pišejo po forumih. Vseeno, če ga ne bi imeli.
Od tega, da trdijo, da na Pixel telefonih to ne dela, do tega, da v SLO to ne dela ...


Če ima kdo kako podobno izkušnjo, prosim za komentar.

Hvala.
Lukcc

delavec44 ::

Sedaj ti deluje google pay (od včeraj). Ni treba več te polovičarske rešitve curve pay.

Ascendor ::

delavec44 je izjavil:

Sedaj ti deluje google pay (od včeraj). Ni treba več te polovičarske rešitve curve pay.

Deluje le za ene par bank...

Slayer69 ::

Ja vidim, da mi Revolut kartice še vedno ne pusti dodati (virtualne). Je komu uspelo mogoče, da ne poizkušam po ne potrebnem še drugih opcij (npr fizične še nisem poizkusil ali pa generirati kake nove virtualne)?

Sem pa lahko dodal Curve kartico =) (mogoče bo sedaj spet ok, ker s Curve sem na splošno še kar zadovoljen... samo ta Curve Pay pa je obup, včasih dela včasih ne)

PARTyZAN ::

miko22 ::

delavec44 je izjavil:

Sedaj ti deluje google pay (od včeraj). Ni treba več te polovičarske rešitve curve pay.

Samo revolut kartice pa ni na seznamu...vsaj moje ne.

Slayer69 ::

Izgleda bo ta del potrebno še vedno preko Curvea. No saj meni je bilo prej, ko sem imel še angleški BIN Curve kartice čisto ok (Curve preko Gpay mi je deloval odlično). Ko pa sem dobil novo Curve kartico s Slovenskim BINom pa pač nisem mogel več uporabljati Gpay in bil pač "obsojen" na ta Curve Pay, ki pa je deloval bolj šalabajzersko. Upam, da bo sedaj kombinacija Gpay+Curve(ki jo potem lahko zvežeš na Revolut) delovalo kot je včasih (dokler pač še Revoluta in ostalih ne podprejo).

miko22 ::

Meni Gpay niti gogle play ne ponudi na telefonu. Lahko si sicer namestim ročno iz drugih virov, samo če je to v slo sedaj podprto, bi mi Play moral to omogočati, ne?
Pa telefon podpira Gpay.

amacar ::

V Play Storu imaš Google Wallet.

MPM ::

akulp je izjavil:

Je imel kdo problem z aktivacijo Curve pay, po tem, ko je prešel na nov telefon oz. na novo aktiviral aplikacijo.

Curve pay sem na Pixel 5 aktiviral in uporabljal bp, zdaj sem prešel na Pixel 7.

Brez težav dodam kartice, nikakor pa ne morem več aktivirati Curve pay. V nedogled ostaja na zaslonu "You are almost there".
Nato sem poskusil usposobiti nazaj na starem telefonu in je problem enak. Sem skoraj prepričan, da je težava na Curve strani, očitno se je nekaj zataknilo pri avtentikaciji računa.

Sem že bil v kontaktu z njhovim supportom, ampak to je točno tako, kot pišejo po forumih. Vseeno, če ga ne bi imeli.
Od tega, da trdijo, da na Pixel telefonih to ne dela, do tega, da v SLO to ne dela ...


Če ima kdo kako podobno izkušnjo, prosim za komentar.

Hvala.


Ja, očitno imajo težave z Android 13. Tudi na S22 ne deluje (po posodobitvi na A13). Kot so rekli zgoraj, na srečo je sedaj na voljo GPay ki podpira Curve.

miko22 ::

amacar je izjavil:

V Play Storu imaš Google Wallet.


o, hvala
Sem namestil. Ne morem dodati ne Revolut kartice, ne Intesa saopaolo kartice(ki bi naj bila podprta).

delavec44 ::

Ascendor je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Sedaj ti deluje google pay (od včeraj). Ni treba več te polovičarske rešitve curve pay.

Deluje le za ene par bank...


Nisem mislil, da moram posebej napisati v Curve temi. Deluje za curve kartico. Vse ostale pa potem vežeš na curve.

Badwolff ::

Hm, dodam svojo UniCredit mastercard, pa mi napiše Croatia pod državo.

akulp ::

Ja, saj Google pay sem uspel zdaj urediti. Prve dni ni deloval s Curve.

Curve pa ja, no comment. Vse drugo je krivo, namesto da bi dali eno izjavo v smislu "urejamo težave".
Lukcc

DarkSite ::

Probal sem dodati kartico N26, SKB pa mi ne dela.

buttcrack ::

kako odjaviš naročnino? dam downgrade, pa je še kar tam.

mihas1919 ::

Zdravo,
Nekaj dni nazaj sem se registriral na Curve in naročil tudi kartico.
Zanima me predvsem za vse obstoječe, ki že imate to. Vam dela zadeva ok? Meni z virtualno kartico, ki sem si jo zrihtal začasno dokler ne dobim fizične dela brez težave.
Me pa malo skrbi, kar berem zadnje dni na trust pilote:
https://www.trustpilot.com/review/curve...
Ogromno negativnih ocen, da so problemi s podporo, da se naročnina sploh ne da preklicat ko downgradaš paket itd.
Kaj ostali mislite na vse to?

Groot ::

Sam uporabljam osnovni paket že več kot 3 leta, pa nisem imel niti enkrat še težav. Načeloma opravljam vse nakupe preko spleta s to kartico, občasno pa tudi v trgovini. Je pa res da izkušenj z menjavami paketov itd. še nisem imel.

PARTyZAN ::

Ko sem jaz oddal support ticket za nedelujoč Curve pay niti odziva nisem dobil. Po enem mesecu se je avtomatsko zaprl. Curve sicer še vedno uporabljam, ker ga imam vezanega na GPay.

Definitivno pa ne bi kupil nobenega paid plana za tak odnos :).

uhuhu ::

Meni deluje brezplačna kartica v redu in jo redno uporabljam.
Kot pravijo pred mano, pa je odzivnost podpore izredno slaba. To velja tudi za plačljive možnosti, čeprav naj bi imele prednostno obravnavo (poudarek na "naj bi").
««
10 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19933939 (258) MrStein
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
51891117 (6229) buttcrack
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616992 (3544) Pahuljone
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943827 (16399) Excavator

Več podobnih tem