» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
12 / 12
»
»»

Badwolff ::

Sam sem dobil novo poleti, ravno tako so mi začeli zavračati plačila kak mesec pred potekom, kar je skrajno šiti policy, sam sem bil ravno v pragi in zgolj slučajno sem imel v denarnici tudi bančno kartico, drugače hodim brez njih po svetu.
ko sem dobil novo po skoraj 1 mesecu, sem brez težav spet aktiviral curve kartico v Garminu.

Zurbum ::

delavec44 je izjavil:


Moraš plačati novo fizično? Ali imaš kakšen paket?


Niso mi nič trgali. Napisali so, da so poslali novo, niso pa mi povedali, da stara ne bo več delala - sem ravno plačeval en večji znesek, ki sem ga mislil z 1.12. dati na Plutus, ampak mi je zavračalo plačila, tako da ne bo nič :| Začasne virtualne pa ne morem verificirat v GPay-u, ker ne prejmem sms-a :|

Sem pa na free paketu.

CyberPunk ::

AllStarc je izjavil:


Curve deluje,če daš Curve karico v Gpay. Tako lahko npr. Uporabiš za N26. Za ostale kartice je nepotreben, razen za dodatne dvige z bankomata

Ni za ostale kartice nepotreben. V bistvu je idealen za razsiritev sprejemanja Diners kartice, ce imas to kartico. ;)
Za dvige z bankomata pa (vsaj free plan) od tega tedna naprej ni vec uporaben...

Trubar ::

Kako to da ne vidim "Rewards" apleta v "Launchpad" tabu? Trenutno imam Curve Standard.


You can find your Rewards by doing the following:

Head to the "Launchpad" tab
Tap the "Rewards" applet
Simple as that!


Vir:
https://help.curve.com/what-s-rewards-a...
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

ufka ::

Po mojem v "standard" planu ne ponujajo vec nagrad.

stara mama ::

Tale X ponujajo za 1€ za 3 mesece.... vrjetno je kak hakeljc, in ti po treh mesecih vzamejo polno naročnino samodejno?

buttcrack ::

Imaš šanso se odjavit do takrat pa je ne

Badwolff ::

Ali še komu zavracajo placila?

RockyS ::

Da. Pol ure nazaj v Lidlu in trafiki.

ufka ::

Vceraj zvecer okrog 19.30 je se normalno delovalo.

Badwolff ::

Men in še enemu tudi kaže nek error, naj bi banka zavračala, imava različne.
Piše sicer nikjer nič.

kozorog70 ::

Tudi meni zavrača. Začelo se je včeraj ob 16h.
A kdo ve kaj bi bilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kozorog70 ()

stara mama ::

buttcrack je izjavil:

Imaš šanso se odjavit do takrat pa je ne

Vse lepo in prav, če se to spomneš čez 3 mesece pred iztekom.
Tako me je nategnil pred kratkim že autodoc (vnaprej pobere naročnino, potem pa jebiga.... probi naslednjič še enkrat).
Skratka, limanice!

Badwolff ::

Zdej sem dal reset in spet dodal wallet, pa spet dela.

Ampak frendu je pol spet začelo zavračat.

buttcrack ::

stara mama je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Imaš šanso se odjavit do takrat pa je ne

Vse lepo in prav, če se to spomneš čez 3 mesece pred iztekom.
Tako me je nategnil pred kratkim že autodoc (vnaprej pobere naročnino, potem pa jebiga.... probi naslednjič še enkrat).
Skratka, limanice!

si daš opomnik pa je...

CyberPunk ::

kozorog70 je izjavil:

Tudi meni zavrača. Začelo se je včeraj ob 16h.
A kdo ve kaj bi bilo?

Meni je tudi vceraj popoldne v Sparu. Sem mislil, da je zavrnila banka, ker sem placal skozi dva obvoza (Apple Pay - Curve - dejanska Visa). Ampak danes je potem delovalo.

Badwolff ::

Badwolff je izjavil:

Zdej sem dal reset in spet dodal wallet, pa spet dela.

Ampak frendu je pol spet začelo zavračat.


Po enem dnevu spet ne dela

Laprimaju ::

Tudi že dva dni ne dela. Curve support pravi, da je kriva banka. Po telefonu banka pravi nič ni narobe, pridite v poslovalnico.

borutzi ::

jaz sem jo odstranil in še enkrat dodal. Po tem mi je plačilo šlo skozi, me zanima koliko časa bo delovalo...
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

dev ::

Danes poskusil (vezana N26 kartica), šlo bp v trgovini.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Dober dan ::

Meni je tudi zadnja dva dni zavračalo, sem v NKBM appu kartico blokiral in nazaj odblokiral in zadeva sedaj dela. Brez problemov plačal danes 3x.

kozorog70 ::

Dober dan je izjavil:

Meni je tudi zadnja dva dni zavračalo, sem v NKBM appu kartico blokiral in nazaj odblokiral in zadeva sedaj dela. Brez problemov plačal danes 3x.


Hvala za nasvet. Sem naredil isto in zaenkrat deluje.

smile- ::

N26, dela brez problemov celotni december

buttcrack ::

Xiaomi EU rom moraš sedaj nekaj čez napagat da ti dela GPay, sicer pravi da si rootan in blokira. Japka in fizična kartica delata meni skos BP.

Zurbum ::

Mah, od novembra čakam, da mi support odgovori. Enostavno ne morem dodati Curve-a v gpay saj ne prejmem SMS-ja z verifikacijsko kodo.

V ApplePay je šlo z isto kartico, SMS prejel takoj.

Ima še kdo podoben problem?

Ales ::

Pri takih stvareh pogosto pomaga klic k ponudniku mobilne telefonije. Pa dobro je vedeti točen datum in uro, kdaj naj bi SMS prišel.

buttcrack ::

Zurbum je izjavil:

Mah, od novembra čakam, da mi support odgovori. Enostavno ne morem dodati Curve-a v gpay saj ne prejmem SMS-ja z verifikacijsko kodo.

V ApplePay je šlo z isto kartico, SMS prejel takoj.

Ima še kdo podoben problem?

za prejem enega SMSa daj svojo SIM kartico v drug telefon.

Zurbum ::

@buttcrack
Ti si legenda. Hvala.
Sploh nisem pomislil, da bi bila lahko težava v telefonu, ker sem na ta isti telefon SMS lepo prejel, ko sem Curve dodal v Apple Pay.
Sem prej dal SIM v 20+ let star cegel in SMS dobil. Res ne vem, zakaj sem tako dolgo čakal na njihov useless support, tu pa dobil odgovor takoj. ;)

Zdaj se mi poraja vprašanje, zakaj SMS na ta telefon ne dobim - nimam nastavljene nobene block liste... Recimo, ko sem odstranil in na novo dodal Curve app na ta isti telefon, sem prejel njihov SMS, pri dodajanju kartice v GPay pa ne.



@Ales
Hvala za namig. Bi točno to storil, če mi ne bi uspelo. Sem bil sicer prepričan, da je težava na Curve strani, da sploh SMSja ne pošljejo. Namreč, ko sem jih prvič kontaktiral v zvezi s to težavo, mi je njihov support odgovoril, da so popravili neke nastavitve na mojem računu in da bo zadeva delovala. Seveda so takoj zaprli ticket in jim sploh nisem mogel sporočiti, da je težava še vedno prisotna. Na novi ticket pa se jim v vsem tem času še ni dalo odzvati.

V-i-p ::

A kdo ve, kako utišat tisti glasen pisk, ko na blagsjni plačam s telefonom na POSu? Če ga imam na tiho ali vibri je ok, če pa imam normalno pa na glas zapiska. Bo ok, če izklopim dovoljenje za obvestila v aplikacijah za Curve in Google denarnico? Thx.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

LeyaPrive ::

Živjo, ima kdo izkušnje z blokirano PIN kodo na Curve kartici? Pisala na support in seveda ni nobenega odziva... V navodilih dobim, da naj bi jo odlokirala na bankomatu, vendar mi tam javi, da sem vnesla napačno identifikacijsko številko..... Je kakšna šansa to rešiti ali bo najhitreje preprosto kartico vršt v smeti in ob takem supportu zraven še zapreti račun.

Zurbum ::

Nisem imel nikoli takih težav. Se mi pa zdi, da sem ob prvi uporabi kupil z njo nekaj v trgovini in to tako, da sem jo vtaknil v čitalec (ne brezstično). PIN lahko preveriš v app-u, prav tako blokiranje/odblokiranje kartice. Če to ne bo šlo, ti ostane druga možnost, ki si jo navedla. Support je totalno neodziven.

V-i-p ::

V Google denarnici imam dodano Curve virtualno kartico, plačevanje s telefonom hitro in odlično deluje že lep čas. Edino kar ne morem pogruntat je, kako bi izključil to nagravžno glasno obvestilo ob plačilu. Poskusil sem blokirat obvestila aplikacij za Denarnico in Curve app pa ne pomaga. Razen, če dam na tiho ali vibro, ampak to ni to :). Ve kdo? Thx.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

delavec44 ::

Normalni telefoni nimajo te bedarije :D

https://support.google.com/wallet/threa...

Torej odvisno od telefona. Nima veze s curve ali gpay ampak z nfc.

V-i-p ::

Hvala, ampak tole ne drži. Samsung nima nikjer opcije izključit zvok NFCja. Se mi zdi, da je nekako kot pri fotoaparatu, kjer izklopiš zvok samo na mute ali na vibri :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

delavec44 ::

Ne morem preveriti. Moj Xiaomi je lepo tiho. Za fotoaparat ima pa v foto appu v nastavitvah opcijo izklopa zvoka "zaslonke" kar sem seveda najprej naredil.

Badwolff ::

V-i-p je izjavil:

Hvala, ampak tole ne drži. Samsung nima nikjer opcije izključit zvok NFCja. Se mi zdi, da je nekako kot pri fotoaparatu, kjer izklopiš zvok samo na mute ali na vibri :).


https://support.google.com/wallet/threa...

Ne vem, če je res.
Najbrž je kao za varnost, da ti ne more kdo kr snet z nfcjem iz žepa ipd...

Edit - nimam tega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Daniel ::

Ampak tile pri Curve so pa res biseri. Danes dobim obvestilo, da so izdali novo kartico, in, da je že na poti k meni in bi naj prispela do konca meseca. Stara kartica še velja do aprila. Pogledam obvestilo, vse ok. Čez par ur grem na Petrol, želim plačati s telefonom, zavrnjeno... Stara kartica očitno že blokirana, nove pa še ni in je ne moreš aktivirati brez fizične kartice, da bi podatke prenesel v Google pay.
Moja banka je pa tudi taka, da že par let pacajo Gpay skupaj pa vprašanje, če bo kdaj, s flikom pa tudi ne gre plačat na Petrolu (ravno tako polizdelek naših bank). Itak sem bil brez tošla, ker ga na traktor ne nosim s sabo, da ga ne izgubim in sem moral klicati, da so pripeljali denarnico za mano.

Badwolff ::

Men se je to zgodilo v Pragi. Plačam. Nisem pozoren, kr grem iz trgovine, pa za mano prlaufa prodajalka :D.

Par tednov si brez kartice...

Zurbum ::

Daniel je izjavil:

Ampak tile pri Curve so pa res biseri. Danes dobim obvestilo, da so izdali novo kartico, in, da je že na poti k meni in bi naj prispela do konca meseca. Stara kartica še velja do aprila. Pogledam obvestilo, vse ok. Čez par ur grem na Petrol, želim plačati s telefonom, zavrnjeno... Stara kartica očitno že blokirana, nove pa še ni in je ne moreš aktivirati brez fizične kartice, da bi podatke prenesel v Google pay.
Moja banka je pa tudi taka, da že par let pacajo Gpay skupaj pa vprašanje, če bo kdaj, s flikom pa tudi ne gre plačat na Petrolu (ravno tako polizdelek naših bank). Itak sem bil brez tošla, ker ga na traktor ne nosim s sabo, da ga ne izgubim in sem moral klicati, da so pripeljali denarnico za mano.


Poglej v nastavitve. Ko se je to meni zgodilo, so mi dodelili virtualno Curve. Je pa smotano, ja. Sploh ker naj bi stara še veljala.

Daniel ::

Neka kartica je ampak piše zraven your CVC and expiration date will be updated when you activate your physical card. Torej, če to vpišem bi načeloma morala delati z Gpay dokler ne pride fizična? Bom preveril. Še dobro, da imajo to vse super nikjer zapisano in opisano ko se izvaja menjava.

Hvala za info.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Zurbum ::

Tako ja, ko dobiš fizično in jo aktiviraš, se bo datum in cvc spremenil tako, da jo boš moral še 1x dodati v gPay.

Daniel ::

Super, če bo to delovalo bo odlično. Res škoda, da nimajo tega kje posebej opisanega.

Še enkrat hvala.

delavec44 ::

Daniel je izjavil:

Ampak tile pri Curve so pa res biseri. Danes dobim obvestilo, da so izdali novo kartico, in, da je že na poti k meni in bi naj prispela do konca meseca. Stara kartica še velja do aprila. Pogledam obvestilo, vse ok. Čez par ur grem na Petrol, želim plačati s telefonom, zavrnjeno... Stara kartica očitno že blokirana, nove pa še ni in je ne moreš aktivirati brez fizične kartice, da bi podatke prenesel v Google pay.
Moja banka je pa tudi taka, da že par let pacajo Gpay skupaj pa vprašanje, če bo kdaj, s flikom pa tudi ne gre plačat na Petrolu (ravno tako polizdelek naših bank). Itak sem bil brez tošla, ker ga na traktor ne nosim s sabo, da ga ne izgubim in sem moral klicati, da so pripeljali denarnico za mano.


Na Petrolu (in na drugih pumpah) imajo par primerov dnevno kjer je kaj narobe s plačilom. Daš prometno (v vpogled), ti napiše en list in imaš 24 ur časa da plačaš na katerikoli poslovalnici. Sem žal že enkrat koristil, ker gorivo pač ne more ven iz avta nazaj :D

Samo pišem, da ni treba zganjati panike in obremenjevati svojcev.

Daniel ::

Kot kaže pri nas ne gre, če nastavi račun za plačilo s kartico in, da je zraven še na DDV. Ima za tak primer 2 blagajni in vmes dela na drugo. Je pa nekaj let nazaj šlo, da je lahko sprostil črpalko in si pač prišel pozneje nazaj, sedaj je pa črpalka blokirana dokler zadeva ni plačana (videl lani, ko je en pred mano pozabil PIN in ni dobil nikogar na telefon doma). Čakali 20 minut, da sem lahko tankal.

Sicer ni neka težava, ker smo čisto na periferiji in se med sabo vsi poznamo.

Daniel ::

Zurbum je izjavil:

Tako ja, ko dobiš fizično in jo aktiviraš, se bo datum in cvc spremenil tako, da jo boš moral še 1x dodati v gPay.


Ne gre. Ta kartica, ki je v curve vidna je bila očitno že cel čas v uporabi (ironično pa nima istih številk kot fizična kartica) vendar pač ne dela. Bo enostavno treba počakat, da pride druga.

Badwolff ::

Jaz tud nisem našel rešitve. Dost neumen sistem.

buttcrack ::

pišita supportu, meni vem,da so nekaj takrat rešili

Daniel ::

Support odgovori v 20 dneh. Do takrat bo pa kartica prispela.

buttcrack ::

meni so ponavadi dokaj hitro odgovorili.
««
12 / 12
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19933872 (191) MrStein
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
51891094 (6206) buttcrack
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616986 (3538) Pahuljone
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943805 (16377) Excavator

Več podobnih tem