» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
8 / 8
»
»»

buneech ::

itsme je izjavil:

Curve pay še vedno ne deluje vsem, ki imamo kartico s slovenskim binom. Nihče ne ve kdaj bo.

Jaz imam še angleški bin, in mi dela. Na drugem telefonu doma se je včeraj aktiviral Curve pay za kartico s slovenskim binom, prej se ni hotel. Ni pa še sprobano ali dejansko dela plačevanje v trgovini.

Mare2 ::

buneech je izjavil:

itsme je izjavil:

Curve pay še vedno ne deluje vsem, ki imamo kartico s slovenskim binom. Nihče ne ve kdaj bo.

Jaz imam še angleški bin, in mi dela. Na drugem telefonu doma se je včeraj aktiviral Curve pay za kartico s slovenskim binom, prej se ni hotel. Ni pa še sprobano ali dejansko dela plačevanje v trgovini.

Preveri, če imaš najnovejšo verzijo aplikacije, plačaj in sporoči. Ta INFO bo zelo dobrodošla.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Badwolff ::

ok, aktiviral sem curve pay v appu.
Zdej pa kaj, sam odpreš in primakneš? nič ni treba posebej klikat
Ko odprem app in odtipkam kodo me vrže na Wallet, PAyments, Mastercard Debit.. to dam na pos terminal?

Samo odkleneš telefon in prisloniš, pa seveda NFC vklopljen. Meni gre na živce to, da nič ne pokaže ob plačilu, kot je recimo pri GPay urejeno.

amacar ::

Pin moreš verjetno vseeno vpisovat za višje zneske?

Greg91 ::

S tem, ko odkleneš telefon in prisloniš terminalu, si že avtomatsko avtoriziral plačilo. V primeru, da telefon ni odklenjen pa zahteva zgolj odklep telefona in to je vse. Ne glede na znesek. Vsaj tako je iOS.

Lonsarg ::

Mare2 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Kolobocije okoli Google Pay, Curve Pay in podobnih koncno ne bodo vec potrebne.

Sedaj Flik ponuja placevanja z telefonom, na zacetku je bilo omejeno, zdaj naj bi za vecino bank ze delalo. Jaz sem nedavno dobil SMS od SKB, da so to omogocili, in res deluje.

Na original strani Flika piše.
Plačila so za vse uporabnike Flika zaenkrat mogoča na prodajnih mestih Spar in Interspar.

A kupuješ samo v Šparu?
To je najbrz misljeno za tiste banke, ki ne podpirajo se generalno NFC placevanja. Jaz sem od SKB dobil SMS da po imam po novem NFC placevanje preko Flika omogoceno in mi preverjeno deluje povsod (sem probal ze 5 razlicnih random trgovin/restavracij)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Lonsarg ()

J.McLane ::

A se ti pojavi v menuju NFC plačila na telefonu? Jaz pri Sparkasse + Flik nimam te opcije.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Groot ::

J.McLane je izjavil:

A se ti pojavi v menuju NFC plačila na telefonu? Jaz pri Sparkasse + Flik nimam te opcije.

Jaz pri NKBM vsaj že pol leta (možno da tudi več) plačujem kjerkoli z NFC.

Poglej če imaš pravo aplikacijo banke nameščeno. Praviloma je aplikacija za plačevanje ločena od mobilne banke, vsaj pri NKBM in NLB je tako.

J.McLane ::

Kot kaže nimajo, tudi link iz Flik Pay je na tisto eno in edino aplikacijo od Sparkasse.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Sem s probal, dela. Tx

barakus ::

Jaz imam Pixel 4 in ko skusam vklopit Curve Pay se loader vrti in vrti in potem napise, da je prislo do napake :/

Badwolff je izjavil:

Sem s probal, dela. Tx

Lepo da dela. Imaš SLO ali angleški BIN?

Mare2 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Sem s probal, dela. Tx

Lepo da dela. Imaš SLO ali angleški BIN?

UK

pumaxx ::

Kaj se zgodi ko prislonim telefon k pos-u če imam registriran gpay in curve. Mi ponudi izbiro plačila. Ali ima že kdo oboje na telefonu?

Lonsarg ::

Samo ena aplikacija je registrirana kot glavna za NFC v Androidu, se nastavi v nastavitvah. Tista deluje brez da aplikacijo odpreš, vse ostale aplikacije pa delujejo zgolj tako, da specifično aplikacijo odpreš in potem prisloniš.

pumaxx ::

OK, hvala.

Mare2 je izjavil:

buneech je izjavil:

itsme je izjavil:

Preveri, če imaš najnovejšo verzijo aplikacije, plačaj in sporoči. Ta INFO bo zelo dobrodošla.

2.94.1 verzija, 2 plačili s telefonom brez težav. Očitno dela s slovenskim BIN. Je pa ob aktivaciji v prvo samo v prazno vrtelo krogec, v drugo je pa takoj napisalo, da je aktiviran curve pay.

buneech je izjavil:

2.94.1 verzija, 2 plačili s telefonom brez težav. Očitno dela s slovenskim BIN. Je pa ob aktivaciji v prvo samo v prazno vrtelo krogec, v drugo je pa takoj napisalo, da je aktiviran curve pay.

Hvala. Odlična informacija.

dussan ::

Lahko potrdim, da plačevanje s telefonom lepo deluje.

Daniel ::

Pri meni še zmeraj nič.

Daniel je izjavil:

Pri meni še zmeraj nič.

Pa si pustil, da se nekaj časa krogec kaže?

Bi bilo zanimivo, v čem je fora, enim Curve pay dela, enim ne, govorimo s slovenskim binom. :)

Daniel ::

Ja, že večkrat. Imam pa drugačen BIN kot drugi, 5574 2783, zato najbrž ne dela.

barakus ::

Meni se krogec vrti in vrti in vrti... in nikoli ne zlovda :)
««
8 / 8
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
48071513 (281) Trubar
»

Google pay/Samsung pay

Oddelek: Mobilne tehnologije
161162 (172) Badwolff
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14929352 (1924) Excavator
»

Spet Google pay in N26