» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
7 / 7
»
»»

amacar ::

Za zastonj dvige (tudi izven EU) si lahko narediš račun na Nuri (včasih bitwala).

CyberPunk ::

stara mama je izjavil:

amacar je izjavil:

Še glede dviga. Ko dvignem z Revoluta preko Curve mi na Revolutu še vedno ostane tistih 200€ free dvigov na mesec, tako da sklepam, da ne upošteva te kode.

Curve je vedno funkcioniral na povezan bančni račun kot spletna transakcija.
Poskusi izklopit online plačevanje na povezanem računu (v tvojem primeru Revolutu) pa boš videl, če bo sploh deloval curve :)

Drži, piše da je "online" transakcija, posledično ne pokuri bonusov dvigov. Kategorizirano pa je pod finančne storitve.

gansta ::

Lahko tisti, ki uporabljate poveste kaj več, in sicer kaj je poglavita prednost Curve, če imaš npr. N26/Revolut in dodatno še pri SLO banki mastercard?

Je edina prednost, da lahko vse te debetne in kreditne kartice povežeš v "eno" in nato plačuješ preko applepay, vse ostalo pa enako kot npr. 26?

PS:
a) Kako hitro lahko zamenjaš v aplikaciji akitvno kartico, npr. na blagajni se to da narediti?
b) ali lahko delaš tudi nakazila na druge trr (npr. nakažeš iz kreditne kartice sredstva na drug TRR - recimo debetno N26)?

Dober dan ::

Point je, da dodaš vse kartice notri, in potem uporabljaš samo Curve kartico. Če zaupaš sistemu, imaš v denarnici nato samo eno kartico, v nasprotnem primeru je pa samo ena dodatna nepotrebna navlaka. Jaz sem jo uporabljal za Apple pay, ker DH tega nima. Aktivno kartico menjaš v trenutku, prenakazovati pa ravno ne moreš. Lahko samo transakcijo prestaviš iz ene kartice na drugo. Če imaš N26, pomoje ne rabiš Curve. Niti ne vem, koliko je to security, da zaupaš podatke vseh kartic neki instituciji. Jaz Curve ne uporabljam več, tudi ko sem imel aktiven račun, sem uporabljal direktno Revolut, Curve mi je pa samo zasedal rostor na telefonu in v denarnici.

Mare2 ::

gansta je izjavil:

PS:
a) Kako hitro lahko zamenjaš v aplikaciji akitvno kartico, npr. na blagajni se to da narediti?
b) ali lahko delaš tudi nakazila na druge trr (npr. nakažeš iz kreditne kartice sredstva na drug TRR - recimo debetno N26)?

Pod a) včasih seveda lahko zamenjaš kartico lahko tudi na blagajni. Morda rabiš 6 sekund. :)

Pod b) Nakazat ne moreš, lahko pa, ko plačaš z eno kartico imaš še nekaj časa, da se zgodovinsko povrneš nazaj in uporabiš drugo karico. :)

Nekaj podrobnosti si lahko prebereš na tem linku - klikni za podrobnosti.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

stara mama ::

Imaš anti-embaresement mode :D
Če z eno kartico ne gre/ni odobreno, ti preklopi na drugo :)

To so bombončki, men je bistveno, da imava lahko s partnerjem vsak svojo kartico do istega računa.

stara mama je izjavil:

To so bombončki, men je bistveno, da imava lahko s partnerjem vsak svojo kartico do istega računa.

Aja, celo to dovoljuje, da na več računov vežeš isto kartico?

showsover ::

Curve je 'proxy' kartica, ki forwardira payment request na eno od tvojih drugih vnesenih kartic.
Torej, ena 'frontalna' kartica ima različne 'zaledne vire financiranja', ja.
Podobno kot paypal, čeprav paypal ima tudi svoj balance, Curve nekoč ni imel, zdaj ne vem.

Anti-embarassement mode 👍 Dela tudi tako, da razparcelira znesek na več kartic, da jih lepo 'zaledno' spravi na nulico, dokler je še stanja kej?

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: showsover ()

gansta je izjavil:

stara mama je izjavil:

Ista kartica je lahko vezana le na en Curve racun.

buttcrack ::

En ima applepay/guglpay drug pa fizično kartico. Tako lahko enostavno dva praznita en račun.

stara mama ::

amacar je izjavil:

gansta je izjavil:

stara mama je izjavil:

Ista kartica je lahko vezana le na en Curve racun.

Kakorkoli, en ma curve, drug pa originalno kartico računa tako da imava oba dostop, to je vse kar mene zanima.

Aja, jaz bi oboje preko applepay :(

buttcrack ::

Je čist enostavno, en ima original kartico v applepay, drug pa preko curve.

Guglpay je ta opcija samo preko vivida afaik.

barakus ::

Za dvigovanje v tujini v tuji valuti je tud dober

::

Par vprašanj glede curve. Vse lepo in prav, vendar mene bolj skrbi kaj se zgodi, če pride do vdora v njihov sistem in pridejo do podatkov vseh kartic ki imaš vezane na njih?

Videl sem, da omogoča blokado kartice. Kaj to blokira samo njihovo kartico, ali obsaja kakšen servis da dejansko blokirajo kartico ki je vazana k njim?

V teoriji se sliši super vendar nevem kaj imajo oni od te storitve in zaupat X št. kartic nekomu ki to ponuja zastonj mi je malo tricky :)
Ignore lista: UganiKdo

barakus ::

Ali nove Curve kartice še vedno delujejo v GPay?

Ze dolgo ne

TehDucky ::

A slučajno dela s Samsung Pay? Ker imam Samsungovo uro pa druzga ne pali, povsod piše da naj bi.

Badwolff ::

Men dela.
««
7 / 7
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
37344114 (483) Stadler
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26423308 (764) Mare2
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14625228 (3459) CrustyDOD

Več podobnih tem