» »

Plutus (Visa kartica + cashback)

Plutus (Visa kartica + cashback)

1 2 3
4
»

maticb492 ::

Jaz si withdrawam vsake toliko časa in imam vse na svojem walletu že lep čas.

Tisto je bilo itak useless, ker je bila omejitev nekih absurdnih 30EUR na dan ali nekaj takega, več nisi mogel prodat.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

Zurbum ::

Metamask? Berem zdaj, da eni uporabljajo Rabby Wallet. Poznaš?

maticb492 ::

Vseeno kaj uporabljaš, pač wallet :D, funkcionalnost bo pretty much ista.

Trenutno imam metmask ja.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

maticb492 ::

Predvidevam da še noben ni dobil te virtualne kartice, ki nam je bila obljubljena 25.7?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

novak-t ::

Še vedno ne. Na twitterju pravijo, da delijo v paketih. Očitno se bomo še načakali.

delavec44 ::

Discord isto. Enkrat do 15.8.
Prav tako jih zaenkrat jebe google pay kdor jo je že dobil (predvsem novi uporabniki). Priporočajo curve hehe.


Komunikacija uradna je pa poraz. Če piše v mailu 25.7. to ni od tega datuma dalje, ne vemo kdaj. Ko bi vsaj popravek poslali.

Zgodovina sprememb…

buttcrack ::

Jest se nič je sikiram, ko bo prišla nova bo pač prišla. Do takrat pa itak vse dela BP

uhuhu ::

Meni je čisto v redu, da so drugi poskusni zajčki za začetne težave :) Dokler ne dobimo fizične kartice, pa mi je važno, da dela prek Curve.

delavec44 ::

Vse ravno ne dela BP. Top up je že 2 dni onemogočen (rešujejo s staro banko). Prav tako traja do 5 dni, da denar pride gor. Staro kartico moraš pa do 15. izprazniti. Potem pa planiraj kakšen večji nakup, če na koncu sploh ne veš s čim boš lahko plačal in kje bo denar.

maticb492 ::

Meni je šlo včeraj top-upat? (dnarja seveda še ni).

Ampak mi je zmanjkalo 25 ja, ker sem planiral da bo takrat že nova virtualna kartica na voljo.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

buttcrack ::

Čist preveč se sikirate, pač uporabiš GBIT, ko bo nova kartica na voljo.
Tut moj acc je prazen ker sem planiral da bo že nova kartica. Spraznit jo pa tut ne vzame več kot minutka (preko revoluta).

Upam samo, da ko bo nova kartica na voljo, da bo res konec tega prestavljanja, ker res ubija.

maticb492 ::

Kaj je to GBIT?

Jaz itak plačujem na smartwatchu preko google playa, tako da komaj čakam novo virtualno kartico :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zurbum ::

delavec44 je izjavil:

Vse ravno ne dela BP. Top up je že 2 dni onemogočen (rešujejo s staro banko). Prav tako traja do 5 dni, da denar pride gor. Staro kartico moraš pa do 15. izprazniti. Potem pa planiraj kakšen večji nakup, če na koncu sploh ne veš s čim boš lahko plačal in kje bo denar.

Na Telegram kanalu so rekli, da je težava pri Solaris bank odpravljena. Top-up na kartico je instant, če to narediš ob določenem času (7:20 ali 9;20 med tednom). Že mesece se ni zgodilo, da bi moral čakati. Na srečo bo tega konec, ko dobimo nove kartice, je pa res malo tečno, da jih še nimamo in tudi tisti, ki so jih dobili poročajo o težavah z gpay in apple pay, eni celo z Curve. Mene je zmotilo, da ne morem koristi rewardov potem, ko so jih ustavili do 30.6. in potem to podaljšali na Q4. Ni nujno, da se to ne bo podaljšalo naprej.

maticb492 je izjavil:

Kaj je to GBIT?

Jaz itak plačujem na smartwatchu preko google playa, tako da komaj čakam novo virtualno kartico :D

go back in time (Curve)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zurbum ()

buttcrack ::

Kakšnih rewardov nisi mogel koristiti?

maticb492 ::

Jah ne moreš direktno nakazat PLU -> kartico, kot je šlo prej. Moraš withdrawat -> prodat na borzi -> nakazat iz računa, če že hočeš.

Jaz si itak vse samo na wallet pošiljam in tam HODLam
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zurbum ::

PLU-jev, ki so se nabrali kot nagrada. Če to hočem zdaj vnovčit je potrebno PLUje prenesti v svoj wallet, poslat na borzo, prodat in si denar nakazat na račun. Prej sem to direkt na Plutus+u naredil z enim klikom, brez stroškov in denar dobil direkt na kartico.

maticb492 je izjavil:


Jaz si itak vse samo na wallet pošiljam in tam HODLam

Se bojim, da bo cena padla, ko si bo folk začel izplačevat, zato sem jih redno vnovčeval sproti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zurbum ()

Zurbum ::

maticb492 je izjavil:



Jaz itak plačujem na smartwatchu preko google
playa, tako da komaj čakam novo virtualno kartico :D

Baje tudi virtualne ne boš mogel še nekaj mesecev dati direkt v gpay, boš moral preko Curve uporabljat dokler ne uredijo, vsaj tako pravijo na Telegramu. Jaz je še nisem dobil tako, da ne morem rečt koliko to drži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zurbum ()

delavec44 ::

In če nimaš Curva kako so si to zamislili. Gpay naj bi bil omogočen že takoj po planu. Nekaj mesecev, fak.

Stara je delala v GPay.

Zgodovina sprememb…

buttcrack ::

Odpreš si curve ane. Par minut dela

delavec44 ::

Ja, če ti gre njihov KYC čez. Če ne pa ?

Itak pa nekateri poročajo, da je tudi v curve ne morejo dodati.

Pa malce neresno je, da pogojuješ uporabo svoje core storitve z nekim dodatnim nepovezanim ponudnikom.

Zgodovina sprememb…

buttcrack ::

To se vsekakor strinjam ja. Precej žalostno

Je pa curve skor musthave pomoje

Nekak nočem imet na taki neresni platformi po par jurjev gor in si vsak teden po 500 nalagam.
Če zmanjka pa pač gbitaš pa je.

Pa še plačuješ lahko na treh lokacijah. En virtualno, drug fizično C, tretji fizično P.

delavec44 ::

Top up naj bi vklopili nazaj enkrat jutri tokom dneva. Potem nadaljujejo z izdajo virtualnih kartic.


Folk se buni, ker je vrednost PLU padla. Kupovali so ga po 12€ pred dvigom mej za stacking, sedaj je pa 7€. Eni že govorijo naslednji crypto.com.

maticb492 ::

Danes dobil virtualno kartico, ampak kot ostali mi seveda ne dela gPay.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

Zurbum ::

ja, to je jajc.. fizične naj bi dobili nekoč v prihodnosti in trenutno brez Curve si s Plutus ne moreš kaj veliko pomagat (razen internetnih nakupov). Sicer obljubljajo, da bo to z gpay rešeno zelo kmalu - vprašanje kaj je za njih kmalu ?

buttcrack ::

a z curve vam pa dela? baje so bile tudi s tem težave

uhuhu ::

Jaz sem danes dobil virtualno kartico, jo priklopil v Curve in s Curve opravil prvi nakup. Deluje brez težav.

Zurbum ::

To je dobra novica za tiste, ki imamo Curve. Nimajo jo pa vsi. Tudi nekateri s Curve so poročali o težavah. Tistim, ki jim preko Curve dela je super, za ostale pa ne. Upam, da se do 15. zadeve uredijo, drugače bo to en črn madež.

Ko bi vsaj ohranili Solaris bank in staro kartico dokler vse to ne bi bilo rešeno.

maticb492 ::

Jaz nimam curve, ker me niso sprejeli, zdaj sem rihtal prejšnji teden preko supporta in sem moral naredit ID verification, da sem prišel zraven, zdaj pa ne morem subscribat, ker je gor moja stara kartica, ker sem probal curve account naredit leto nazaj, pa so me tut takrat zavrnili.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

delavec44 ::

GPay so obljubljali za ta teden. Pa vsi vemo kako držijo njihove časovnice.

Se pa obeta kar precej sprememb v tierih in naročninah. Šefe sicer obljublja, da bo najmanj 3% za vse ostalo za vedno ampak nikoli ne veš na koliko bodo znižali mesečno porabo.

Zgodovina sprememb…

maticb492 ::

Mah sej je logično, ne morjo si minus delat v nedogled.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

maticb492 ::

Huh, očtino deluje Curve podpora v soboto, ker so mi zdaj zrihtali v 30 min in sem lahko plačal subscrtiption. Dodal Plutus kartico gor brez problema
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

maticb492 ::

Vprašanje za tiste ki imate na Curve Plutus, a če dam na Curve kartico netflix dobim 100% nazaj od Plutusa + 1% od curve?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

buttcrack ::

Ne vrm kako je z netflixom, vem pa da imam spar, hofer in lidl 3% od plutusa in 1% od curvea.

Zurbum ::

Glede na nove levele, je zame s Plutusom konec.
15EUR naročnine, kjer dobim reward le do 500EUR :/

Link do novosti:
https://medium.com/plutus/pluton-new-re...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zurbum ()

maticb492 ::

Meh, meni je vseeno, ker imam dovolj stejkanih PLUjev da bom redko kateri mesec prišel čez limit porabe, naročnino si pa povrnem samo z perki.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zurbum ::

Problem stejkanih PLUjev je, če cena PLU pade. Ti vsi rewardi ne pokrijejo minusa.

Pahuljone ::

Obstaja kakšna alternativa?
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52192019 (361) chrush
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
605134671 (466) J.McLane
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562132328 (7092) _janezvalva_
»

Kako do čimvečjih drobtin - cashbackov?

Oddelek: Loža
5982 (730) uhuhu
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111949 (6924) scorpio5

Več podobnih tem