Prijavi se z GoogleID

» »

Vlamljanje in zaščita

Vlamljanje in zaščita

strani: 1 2 »

DeeJay ::

WhiteAngel je izjavil:

DeeJay je izjavil:

No sej lahko majo tud signal jammerje, sam s tako opremo lih ne bodo šli 4 leta star televizor krast :)

Imaš zunanji service, ki ti pinga kamero in če ta dol pade, je nekaj narobe (zmanjkalo štroma, interneta, signal jammer). Druge ni.

Ja kul nasvet, pa doda še en layer nadzora nad opremo. Si bom dal v to-do :)

Semafor ::

Kaj pa sploh lahko narediš z vlomilcem če ga dobiš ko ti krade po stanovanju? Če imaš posnetega, te lahko toži zaradi posega v zasebnost?

Tu je vedno več neznancev in mi je že sosed enkrat dobil sumljive tipe pred vrati. Nanj se sploh niso ozirali in so še zmeraj s svojimi ključi probali odkleniti vrata. Če me ne bi klical in če ne bi imel dvosmerne kamera (kamera z zvočnikom preko katere sem potem poklical in se je moj glas slišal v stanovanju).

DeeJay ::

Pokličeš policijo in jim rečeš, da si enga ustrelu, druzga boš pa kmal, če hitr ne pridejo :) boš vidu to hitrost.

mat xxl ::

Narediš zaščito , tako, da ga strupen plin ubije..., seveda daš iobvestila potencialnemu vlomilcu na zunanjo stran vrat..., če se zgodi nisi kriv, kaj je pa rinil....

frances ::

Mat xll

Tvoje dojemanje zakona je tako slabo, da ti ne morem niti opisati, kako slabo je.

Zarfot ::

Mene bolj zanima če so OP-ju vdrli na koncu :))

Mehmed ::

A je kdo od vas ze kdaj videl pri nas kakega vlomilca toziti ker je bil posnet? Ali pa kak vlom kjer so prekinili elektriko pa prinesli jammerje s sabo?
Ne rabi biti niti uspesna tozba/vlom, samo da je nekdo probal vsaj?

frances je izjavil:

Mat xll

Tvoje dojemanje zakona je tako slabo, da ti ne morem niti opisati, kako slabo je.

To misliš, pa ni ravno tako...., poznam v detajle primer, ko so 3 leta nazaj preplezali ograje, kljub opozorilom o nevarnosti visoka napetost in šli pri priklopljenem VN štromu krasti baker z kranjske transformatorske postaje in je enega od dveh kradljivcev spohalo v parih sekundah, drugi je pobegnil, so prišli rešilci, gasilci, policija, ga ni bilo, ki bi mu pomagal, dokler niso povsem izklopili transformatorja. Ta lopov je kasneje umrl.

Sedaj mi pa pojasni, po tvojem je sigurno Elektro Gorenjska kriv, kaj pa je imel VN elektriko v transformatorju ???

TheBlueOne ::

Imas kaksen link na clanek za primer, ki ga podrobno poznas? Ce ne kaj drugega, je gotovo zanimivo videti trafo z bakrenimi zlebovi. Oz morda je kradel kable in ni vedel, da se kabli pogosto uporabljajo za elektriko? Trafo mora biti nekaj posebnega, posebej, ce je da prides do zlebov taksna scena urbani gladiator z resnimi posledicami. :)

Kaj mislis, da je enako, ce ti namerno naredis past s strupom, kot pa ce se nekdo ubije pri necem, kar morda legalno obstaja.

No ta zgodba bi me zanimala... :)

Zgodovina sprememb…

Mercier ::

Zvitor je izjavil:

Sklepam torej da gre za vlomilce ki so označili vrata.
Stari, to si ti čisto narobe razumel. Niso te označili vlomilci, označili so te za vlomilca.

PS
Pazi se zmajev.

TheBlueOne je izjavil:

Imas kaksen link na clanek za primer, ki ga podrobno poznas? Ce ne kaj drugega, je gotovo zanimivo videti trafo z bakrenimi zlebovi. Oz morda je kradel kable in ni vedel, da se kabli pogosto uporabljajo za elektriko? Trafo mora biti nekaj posebnega, posebej, ce je da prides do zlebov taksna scena urbani gladiator z resnimi posledicami. :)

Kaj mislis, da je enako, ce ti namerno naredis past s strupom, kot pa ce se nekdo ubije pri necem, kar morda legalno obstaja.

No ta zgodba bi me zanimala... :)

Nikjer nisem navajal, da je kradel žlebove !

https://www.slovenskenovice.si/crni-sce...

sicer pa kradejo pri vklopljenih VN vodnikih : https://www.zurnal24.si/slovenija/crna-...
strani: 1 2 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključavnica na prstni odtis/keypad/RFID (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
587624 (1671) AndrejO
»

Kakšna je kazen za vstop na prepovedano območje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
555941 (3013) jype
»

Povečano število vlomov v vasi/kraju

Oddelek: Loža
192375 (851) m0LN4r

Ključavnice na prstni odtis (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9710152 (8065) Brane2
»

Video nadzor stanovanja

Oddelek: Pomoč in nasveti
163524 (3181) matej888

Več podobnih tem