» »

Vlamljanje in zaščita

Vlamljanje in zaščita

1 2
3
4

Tidule ::

če nekdo vdre v bajto, pa je zunaj tabla da je nevaren pes v njej in ta pes raztrga vlomilca. za kaj boš odgovarjal?


Kakšen pes? Začel si s predelavami v mikrovalovno in krokodili.

Drugače pa boš odgovarjal za škodo, ki je vlomilcu nastala zaradi povzropčitve splošne nevarnosti kakor tudi poškod, ki jih bo utrpel. Kolikšna bo odgovornost je odvisno od zelo velikega števila faktorjev. Najmanj kar bo moral bit je v nulo zdresiran pes. Taki idiotizmi v ZDA pogosto ne pijejo vode, kaj šele v EU. Dodatno je tudi delavec44 zelo jasno zapisal kaj je posledica takih primitivnih idej.


na cesti je tudi opozorilo za omejitev pred ovinkom. pa če prehitro pripelješ in se ubiješ, svojci najbrž ne bodo mogli tožiti države, ker sem jaz šel prehitro in se v ovinku ubil.

Lahko bodo pa tožili tistega, ki je v ovink postavil IED, ker ga moti, da prehitro vozeči sekajo ovinek in zapeljejo na njegovo parcelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Invictus ::

WizzardOfOZ je izjavil:

če nekdo vdre v bajto, pa je zunaj tabla da je nevaren pes v njej in ta pes raztrga vlomilca. za kaj boš odgovarjal? saj je bilo opozorilo.
na cesti je tudi opozorilo za omejitev pred ovinkom. pa če prehitro pripelješ in se ubiješ, svojci najbrž ne bodo mogli tožiti države, ker sem jaz šel prehitro in se v ovinku ubil.

Saj veš kaka je slovenska zakonodaja...

Zalotiš vlomilca, pa te toži, ker si ga oviral prio delu... Čeprav tak vlomilec bi potem fasal konkretne batine...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Tidule ::

nima to veze s slovensko zakonodajo ampak z osnovnimi civilizacijskimi normami, ampak ja to je nekaj kar verjamem, da je številnim španska vas.

WizzardOfOZ ::

del osnovne civilizacijske norme je verjetno tudi da ne kradeš, ko smo že pri civilizacijskih normah. Al si samo še en tak, ki opravičuje lopove.

Tidule je izjavil:

če nekdo vdre v bajto, pa je zunaj tabla da je nevaren pes v njej in ta pes raztrga vlomilca. za kaj boš odgovarjal?


Kakšen pes? Začel si s predelavami v mikrovalovno in krokodili.


In kakšna je razlika, če imam nevarnega psa ali pa krokodila ali pa pitona v hiši, pa zunaj opozorilo, da je nevarna žival prisotna?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

del osnovne civilizacijske norme je verjetno tudi da ne kradeš, ko smo že pri civilizacijskih normah. Al si samo še en tak, ki opravičuje lopove.

Nope, samo nisem duševno bolan, da bi verjel, da je upravičena kazen za tatvino usmrtitev s krokodilom.

In kakšna je razlika, če imam nevarnega psa ali pa krokodila ali pa pitona v hiši, pa zunaj opozorilo, da je nevarna žival prisotna?

za začetek papirologija, da žival sploh lahko imaš. Hint: obrabma pred vlomilci in njihovo čim bolj boleče pokončanje, ni legitimen razlog za posest eksotične živali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

Zakaj bi imel tako žival izključno za pokončanje vlomilcev? Od kje ti tako debilna ideja?

Tako žival imaš doma, ker ti je to všeč. Kaj se pa z vlomilcem zgodi, če stopi v napačno stanovanje, je pa vlomilčev problem. Če nebi vlomil v napačno stanovanje, ga krokodil nebi pojedel ali pa pes nebi raztrgal.

Zakaj vam ni jasno, da je privatna posest privatna in da tam nimajo vlomilci kaj početi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

Zakaj bi imel tako žival izključno za pokončanje vlomilcev? Od kje ti tako debilna ideja?

preberi lastne izjave, ker edini s takimi motenimi idejami v tej temi si ti.

Zakaj vam ni jasno, da je privatna posest privatna in da tam nimajo vlomilci kaj početi.

ta del je popolnoma jasen, samo nekaterim duševnim invalidom ni jasno, da to ni izgovor za to, da ubiješ človeka.

mr_chai ::

OP je žid, pa so ga markirali za pol, ko bo spet nacizem v Evropi.

WizzardOfOZ ::

Tidule je izjavil:

Zakaj bi imel tako žival izključno za pokončanje vlomilcev? Od kje ti tako debilna ideja?

preberi lastne izjave, ker edini s takimi motenimi idejami v tej temi si ti.

Zakaj vam ni jasno, da je privatna posest privatna in da tam nimajo vlomilci kaj početi.

ta del je popolnoma jasen, samo nekaterim duševnim invalidom ni jasno, da to ni izgovor za to, da ubiješ človeka.

od kje ti ideja, da bi ubijal? nekoč sem prebral novico o tem da je tip iz predsobe naredil mikrovalovno pečico in vlomilec se je skuhal. nikjer nisem rekel, da bi to
jaz naredil. imaš preveč domišljije.

ampak če sem pa jaz v službi in vlomilec vlomi v mojo hišo v tem času, si je sam kriv, če ga bo moja rotveilka napadla. mene pač ne bo zraven, da bi ga zaščitil. naj pa ne vlamlja, pa mu moj pes ne bo nič naredil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

c3p0 ::

Pri nas se agresorje preveč ujčka, pa prekomeren silobran in vse živo. Če vlomiš v mojo hišo, pričakuj probleme (milo rečeno), za mene pa brez pravnih posledic.

Tako bi moralo biti, ko je jasno, da je nekdo vlamljal in ni bil pijanček, ki je zgrešil hišo npr. Bi bilo vlomov manj.

kloko ::

c3p0 je izjavil:

Bi bilo vlomov manj.

Niti ne. Le s puškami in sekirami bi vlomilci hodili tam, kjer zdaj z izvijači...

c3p0 ::

Preveč je očitno, če hodiš s puško ali sekiro po soseski, bolj si vpadljiv in precej manj okreten.

Tidule ::

c3p0 je izjavil:

Pri nas se agresorje preveč ujčka, pa prekomeren silobran in vse živo. Če vlomiš v mojo hišo, pričakuj probleme (milo rečeno), za mene pa brez pravnih posledic.

Tako bi moralo biti, ko je jasno, da je nekdo vlamljal in ni bil pijanček, ki je zgrešil hišo npr. Bi bilo vlomov manj.


Normalno, ker krokodili so znani po tem da znajo presodit ali gre za vlom, pijanega soseda ali pa taščo, ki je pozabila ključe.

Pa seveda obvezno javno linčanje, brez pravnih posledic, celotne družine tistega, ki naredi napako in narobe presodi ali je šlo za vlomilca.

WizzardOfOZ je izjavil:

Tidule je izjavil:

Zakaj bi imel tako žival izključno za pokončanje vlomilcev? Od kje ti tako debilna ideja?

preberi lastne izjave, ker edini s takimi motenimi idejami v tej temi si ti.

Zakaj vam ni jasno, da je privatna posest privatna in da tam nimajo vlomilci kaj početi.

ta del je popolnoma jasen, samo nekaterim duševnim invalidom ni jasno, da to ni izgovor za to, da ubiješ človeka.

od kje ti ideja, da bi ubijal?


Samo tvoje bolne izjave berem. Saj veš, kako bi namesto puške lahko imel krokodila, da bi pojedel vlomilca. Pač bolno in na srečo je večina takih bolnikov glasna samo po forumih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

To si ti čisto preveč domišljaš. Si pač en izrodek, ki poveličuje lopove in si domišlja, da jih bi vsi ostali radi pobili. Jaz nimam namena vlomilcev pobijat. Ampak lahko se mu pa kaj hudega pripeti v naši bajti. Vrata imamo sicer tako narejena, da nekdo ne more po nesreči "zalutat" v hišo, ker se odprejo samo in res samo s ključem, ker ni na njih kljuke. Pa narejeno je tako da se avtomatsko zaprejo (avtomat jih zapre in ne morejo ostati odprte). Pijan sosed ali pa kdo drug brez ključa torej v hišo ne more. Fizično ne gre.
Je pa problem, če en nepridiprav vdre v našo hišo. Čuvaj hiše je rotveilka, v terarijih imamo par pajkov, od katerih si zelo hitro mrtev, če te kak od njih ugrizne. Hčerka si želi albino pitona, ki ga bo tudi zelo verjetno dobila še letos. Pa brez problema bi tudi s krokodilom v predsobi preživeli.
In, ko smo v službi in otroci v šoli, pa če nek vlomilec vdre v hišo, jaz ne morem preprečit, da ga kakšna od teh živeli ne ubije. Torej naj raje ne vlamlja v našo hišo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Tiger ::

Mislim, da si pozabil, da po tvoji nepremičnini legalno v nujnih primerih lahko hodijo tudi gasilci, policisti ter pooblaščeni tehniki za telekomunikacije, plin, elektriko in vodovod (ponavadi v spremstvu uniformiranih).

WizzardOfOZ ::

Ti druge ljudi pustiš, da ti prosto skačejo po bajti? Brez da bi bil zraven?
Pri nas v zadnjih recimo 20 letih ni bilo nobenega, da bi kar sam od sebe prišel v hišo. Še vsak se je prej najavil. In če se najavi, si takrat njegovo spremstvo, kar pomeni, da lahko preprečiš, da bi se mu kaj zgodilo.
Števci, ventili, omarice,..., so vsi na zunanji strani hiše, da ne rabim biti doma, ko popisujejo ali manjajo karkoli. Pač si bajto uštimaš, da je "tujcev" čim manj (ali nič) v hiši.

Gasilcev, pa upam, da ne bom nikoli potreboval. In to želim tudi vsem, ki imajo kakršnekoli nepremičnine, da ne bodo nikoli potrebovali gasilcev.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

Tiger je izjavil:

Mislim, da si pozabil, da po tvoji nepremičnini legalno v nujnih primerih lahko hodijo tudi gasilci, policisti ter pooblaščeni tehniki za telekomunikacije, plin, elektriko in vodovod (ponavadi v spremstvu uniformiranih).


On se je predvsem spozabil da ne živi v pravljici in pač nabija v tri dni, kot se za trola spodobi.

WizzardOfOZ ::

Tidule, si ti še en izmed tistih izmečkov, ki misli, da je vsa lastnina od vseh in da lahko vsi ljudje kar skačejo po tuji lastnini? Al pa si celo vlomilec, pa bi se rad zaščitil, da te kaka žival v bajtah, v katere vdiraš, nebi ubila?

Vidim pa da vas izredno moti, če nekdo hoče imeti lastno nepremičnino zase in ne za vse ostale. Levičarji, ki bi radi vse razlastninili mogoče?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

mirator ::

Mislim, da vsi precej pretiravate. Seveda je imovina sveta in jo lahko vsak ščiti in brani. Vendar je tudi ta obramba omejena samo na zaščito. Jaz seveda lahko imam v svojem stanovanju nevarne živali, vendar moram imeti za njih dovoljenje, enako kot za orožje (sicer krokodila v stanovanju, si pa res ne predstavljam). Če boš vlomilca poškodoval s strelnim orožjem, za katerega nimaš dovoljenja, boš odgovarjal, kljub upravičenosti uporabe (vlomilec ali več, bistveno močnejši od tebe itd). Z nevarnimi živalmi imaš lahko težave tudi, ko ne gre za vlom, saj lahko, v trenutku nepozornosti ali napačnega giba, poškodujejo ali celo ubijejo tvoje svojce ali prijatelje.
Po drugi strani pa so bolj enostavni načini zaščite. Včasih pomaga samo opozorilo na vratih, da je stanovanje pod nadzorom, pa čeprav ni. Pomaga tudi utripajoča lučka (ali nek šum za vrati), ki se vklopi, ko nekdo šari okoli ključavnice oz. predolgo stoji pred vrati ali okni. Nadaljna zaščita je seveda svetlobno zvočni alarm in prenos alarma na pametni telefon in pa nekoliko dražje variante z barvnim razpršilom, utripajočo visoko napetostjo (ki sicer ni nevarna za življenje) itd.
Vprašanje pa je seveda, kdo naj bi vlomil. Naključni vlomilci se bodo obrnili že ob opozorilu, da je stanovanje pod nadzorom. Nekateri (so pač tudi med vlomilci nejeverni Tomaži) bodo odnehali, ko bodo zagledali utripajočo luč, bolj vztrajni pa prav gotovo ob svetlobno zvočnem signalu.
Tisti pa ki nikakor ne bodo odnehali, pa niso naključni ampak profesionalci, ki imajo vso potebn opremo, tudi za eliminacijo lastnika, če jih slučajno zaloti, kot uničenje katerekoli nevarne živali.
Vsak sam pa mora pri sebi razčistiti, katere vlomilce pričakuje in zaščito temu prilagoditi. Bo pa vsekakor vse več vlomov.

Tidule ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Tidule, si ti še en izmed tistih izmečkov, ki misli, da je vsa lastnina od vseh in da lahko vsi ljudje kar skačejo po tuji lastnini? Al pa si celo vlomilec, pa bi se rad zaščitil, da te kaka žival v bajtah, v katere vdiraš, nebi ubila?

Vidim pa da vas izredno moti, če nekdo hoče imeti lastno nepremičnino zase in ne za vse ostale. Levičarji, ki bi radi vse razlastninili mogoče?

WizzardOfOZ ::

mirator je izjavil:

Mislim, da vsi precej pretiravate. Seveda je imovina sveta in jo lahko vsak ščiti in brani. Vendar je tudi ta obramba omejena samo na zaščito. Jaz seveda lahko imam v svojem stanovanju nevarne živali, vendar moram imeti za njih dovoljenje, enako kot za orožje (sicer krokodila v stanovanju, si pa res ne predstavljam). Če boš vlomilca poškodoval s strelnim orožjem, za katerega nimaš dovoljenja, boš odgovarjal, kljub upravičenosti uporabe (vlomilec ali več, bistveno močnejši od tebe itd). Z nevarnimi živalmi imaš lahko težave tudi, ko ne gre za vlom, saj lahko, v trenutku nepozornosti ali napačnega giba, poškodujejo ali celo ubijejo tvoje svojce ali prijatelje.
Po drugi strani pa so bolj enostavni načini zaščite. Včasih pomaga samo opozorilo na vratih, da je stanovanje pod nadzorom, pa čeprav ni. Pomaga tudi utripajoča lučka (ali nek šum za vrati), ki se vklopi, ko nekdo šari okoli ključavnice oz. predolgo stoji pred vrati ali okni. Nadaljna zaščita je seveda svetlobno zvočni alarm in prenos alarma na pametni telefon in pa nekoliko dražje variante z barvnim razpršilom, utripajočo visoko napetostjo (ki sicer ni nevarna za življenje) itd.
Vprašanje pa je seveda, kdo naj bi vlomil. Naključni vlomilci se bodo obrnili že ob opozorilu, da je stanovanje pod nadzorom. Nekateri (so pač tudi med vlomilci nejeverni Tomaži) bodo odnehali, ko bodo zagledali utripajočo luč, bolj vztrajni pa prav gotovo ob svetlobno zvočnem signalu.
Tisti pa ki nikakor ne bodo odnehali, pa niso naključni ampak profesionalci, ki imajo vso potebn opremo, tudi za eliminacijo lastnika, če jih slučajno zaloti, kot uničenje katerekoli nevarne živali.
Vsak sam pa mora pri sebi razčistiti, katere vlomilce pričakuje in zaščito temu prilagoditi. Bo pa vsekakor vse več vlomov.


Predpostavljaš, da imamo domače ljubljenčke za zaščito hiše? Mi jih namreč nimamo za zaščito hiše, čeprav si nekateri na tem forumu domišljajo ravno to. So pa lahko nekateri domači ljubljenčki zelo nevarni vlomilcem.

Tidule je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Tidule, si ti še en izmed tistih izmečkov, ki misli, da je vsa lastnina od vseh in da lahko vsi ljudje kar skačejo po tuji lastnini? Al pa si celo vlomilec, pa bi se rad zaščitil, da te kaka žival v bajtah, v katere vdiraš, nebi ubila?

Vidim pa da vas izredno moti, če nekdo hoče imeti lastno nepremičnino zase in ne za vse ostale. Levičarji, ki bi radi vse razlastninili mogoče?



Torej si en izmed bedakov.
Kateri? Vlomilec al levak, ki bi rad da je vse od vseh?

mirator je izjavil:

Tisti pa ki nikakor ne bodo odnehali, pa niso naključni ampak profesionalci, ki imajo vso potebn opremo, tudi za eliminacijo lastnika, če jih slučajno zaloti, kot uničenje katerekoli nevarne živali.


Očitno je te treba najbolj zaščititi. Vsaj tako misli Tidule. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

mirator ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Predpostavljaš, da imamo domače ljubljenčke za zaščito hiše? Mi jih namreč nimamo za zaščito hiše, čeprav si nekateri na tem forumu domišljajo ravno to. So pa lahko nekateri domači ljubljenčki zelo nevarni vlomilcem.

Ne nisem tega predpostavljal, ampak da moraš za nevarne oz. eksotične ljubljenčke imeti neko dovoljenje oz. registracijo. Tam pa so verjetno tudi določeni pogoji, pod katerimi jih lahko imaš.

Tidule ::

Predvsem pa ne glede na to, odgovarjaš za škodo, ki jo živali povzročijo trejim osebam. In obligacijski zakonik je zelo ekpliciten okrog tega, da loči med škodo, ki jo povzročijo domače živali na splošno in škodo, ki jo povzročijo nevarne živali.

Ampak trolom, ki sanjajo o tem kako bodo krokodile hranili z vlomilci, pač niti osnove niso jasne in se potem napihujejo po forumih.

Očitno je te treba najbolj zaščititi.

ravno obratno, ampak je ta tema že davno presegla tvoj domet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

mirator ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mirator je izjavil:

Tisti pa ki nikakor ne bodo odnehali, pa niso naključni ampak profesionalci, ki imajo vso potebn opremo, tudi za eliminacijo lastnika, če jih slučajno zaloti, kot uničenje katerekoli nevarne živali.

Očitno je te treba najbolj zaščititi... :))

Ne, tile bodo sami sebe dovolj dobro zaščitili. Samo, da tile pridejo k tebi, moraš imeti ali ogromno odtuljivo bogastvo ali pa ogromno masla na grbi.

c3p0 ::

Tidule je izjavil:

Predvsem pa ne glede na to, odgovarjaš za škodo, ki jo živali povzročijo trejim osebam. In obligacijski zakonik je zelo ekpliciten okrog tega, da loči med škodo, ki jo povzročijo domače živali na splošno in škodo, ki jo povzročijo nevarne živali.

Ampak trolom, ki sanjajo o tem kako bodo krokodile hranili z vlomilci, pač niti osnove niso jasne in se potem napihujejo po forumih.



Saj si odgovoren in svojega nevarnega psa imaš na varnem v svoji hiši, torej si naredil vse za zaščito okolice. Da se je volivec Levice znašel ponoči v zaklenjeni hiši s kužkom 1 na 1, za to boš po tvoje odgovarjal?

Tidule ::

To da si domisljas da si odgovoren s tem ko si nevarno zival zaprl v hiso te ne razresi odgovornosti za skodo ki jo povzroci.

Da se je volivec Levice znašel ponoči v zaklenjeni hiši s kužkom 1 na 1, za to boš po tvoje odgovarjal?
odvisno od skode, ki jo bo nevarna zival povrocila. Za smrt nedvomno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

c3p0 ::

Lastniki psa, ki je raztrgal deklico (res tragični slučaj), so bili oproščeni, oz. gre za nesrečni splet okoliščin.

kriptobog ::

mirator je izjavil:

Mislim, da vsi precej pretiravate. Seveda je imovina sveta in jo lahko vsak ščiti in brani. Vendar je tudi ta obramba omejena samo na zaščito. Jaz seveda lahko imam v svojem stanovanju nevarne živali, vendar moram imeti za njih dovoljenje, enako kot za orožje (sicer krokodila v stanovanju, si pa res ne predstavljam). Če boš vlomilca poškodoval s strelnim orožjem, za katerega nimaš dovoljenja, boš odgovarjal, kljub upravičenosti uporabe (vlomilec ali več, bistveno močnejši od tebe itd). Z nevarnimi živalmi imaš lahko težave tudi, ko ne gre za vlom, saj lahko, v trenutku nepozornosti ali napačnega giba, poškodujejo ali celo ubijejo tvoje svojce ali prijatelje.
Po drugi strani pa so bolj enostavni načini zaščite. Včasih pomaga samo opozorilo na vratih, da je stanovanje pod nadzorom, pa čeprav ni. Pomaga tudi utripajoča lučka (ali nek šum za vrati), ki se vklopi, ko nekdo šari okoli ključavnice oz. predolgo stoji pred vrati ali okni. Nadaljna zaščita je seveda svetlobno zvočni alarm in prenos alarma na pametni telefon in pa nekoliko dražje variante z barvnim razpršilom, utripajočo visoko napetostjo (ki sicer ni nevarna za življenje) itd.
Vprašanje pa je seveda, kdo naj bi vlomil. Naključni vlomilci se bodo obrnili že ob opozorilu, da je stanovanje pod nadzorom. Nekateri (so pač tudi med vlomilci nejeverni Tomaži) bodo odnehali, ko bodo zagledali utripajočo luč, bolj vztrajni pa prav gotovo ob svetlobno zvočnem signalu.
Tisti pa ki nikakor ne bodo odnehali, pa niso naključni ampak profesionalci, ki imajo vso potebn opremo, tudi za eliminacijo lastnika, če jih slučajno zaloti, kot uničenje katerekoli nevarne živali.
Vsak sam pa mora pri sebi razčistiti, katere vlomilce pričakuje in zaščito temu prilagoditi. Bo pa vsekakor vse več vlomov.


Ko sem delal bajo sem se pogovarjal s firmo, ki skrbi za varovanje ulice in smo govorili o video nadzoru in so rekli, da samo video nadzor je brezveze, ker nikogar ne odvrne od vloma. Da je dalec najbolj efektiven glasen alarm. Tako smo na okna in vrata montirali senzorje, ki imajo vgrajen piskac, ki je tako glasen in neprijeten, da zbudo vse sosede ce se sprozi.

Tidule ::

c3p0 je izjavil:

Lastniki psa, ki je raztrgal deklico (res tragični slučaj), so bili oproščeni, oz. gre za nesrečni splet okoliščin.

mešaš kazensko in odškodninsko odgovornost. To ali boš kazensko preganjan ali ne, je povsem neodvisno od odgovornosti za škodo. Pri prvem je na tožilstvu, da dokaže da je bil prisoten naklep ozrioma huda malomarnost (to, da se hvališ po formuh, da je preganjanje vlomilcev z krokodili in strupeni pajki normalno, ni ravno olajševalna okoliščina). Pri drugem pa je dokazno breme na tebi, ker si odgovoren za škodo, ki nastane zaradi nevarne živali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

spet domišljija s tvoje strani. nihče se ne hvali s preganjanjem vlomilcev in nihče tudi nima doma domačih ljubljenčkov za preganjanje vlomilcev. to si si ti izmislil.

očitno te izredno boli, ko so vlomilci ogroženi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

Zakaj bi pa bili ogroženi? saj se nihče ne hvali, da bi rad imel jajca, da bi jim rad kaj naredil, kaj ne trolček mali?

WizzardOfOZ ::

troli so prav zanimiva bitja. ampak na tvojo žalost jaz to nisem.

ti pa očitno si vlomilec, ker se tako boriš za svoj ceh, da se slučajno nebi kakemu iz tvojega ceha kaj zgodilo.

kam smo prišli, zdej že vlomilci harajo po st.

vlomilec, ki vdte v stanovanje, kjer biva nevaren pes je ogrožen. ampak se je zavestno spustil v to zadevo, zato je sam kriv za svoje poškodbe. jaz se tudi ne nastavljam kamionu na prehodu za pešce, pa čeprav imam prednost.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

Kaj drugega kot trol pa mislis da si z tako primitivnimi podtikanji?

Ker ne malikujem idej o tem, da ima vsak pravico, da za vsako ceno in ne glede na posledice brani svojo lastnino, sem vlomilec? Daj, puncka, odrasti.

WizzardOfOZ ::

kdo drug kot vlomilec bi pa branil vlomilce.

in ja pravico imamo imeti domače ljubljenčke. če so pa nevarni vlomilcem, je pa to problem vas, vlomilcev. dokler so v hiši, ste vlomilci varni, ko pa pridete v hišo, kjer imajo takega domačega ljubljenčka, ste pa ogroženi, zdaj pa jokajte dalje. ni to za vsako ceno. ampak psa ne bom imel v hiši zaprtega v kletki, da bi vi, vlomilci, lahko haral po moji hiši.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

Nič ne branim vlomilcev, jaz samo pomilujem psihopate tvojega kova, ki si domišljate, da ste edini na svetu in so vaše pravice absolutne.

To da pa pes postane nevarna žival, ki predstavlja grožno za okolico pa je posledica enega od treh dejavnikov pri vzgoji: malomarnosti, nesposobnosti ali pa naklepa.

PRedvsem pa se revček samo še ven vlečeš, ker tudi sam veš da imaš hudo motnjo ko ti vstane vsakič ko o tem razmišljaš. Samo pogledaš kako se je ta debata začela, pa je vsakemu jasno da ne govorimo o naključnem srečanju nevarne živali in vlomilca. Tudi vsak lahko vidi, da si ti edini psihipat ki odobrava pobijanje vlomilcev v prostorih predelanih v mikrovalovno pečico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

Tidule je izjavil:

Nič ne branim vlomilcev, jaz samo pomilujem psihopate tvojega kova, ki si domišljate, da ste edini na svetu in so vaše pravice absolutne.

Seveda jih braniš.

Sej razumem tvojo logiko; Ti bi rad, da se vsi znebimo vsega, kar bi vas ogrožalo, da boste lahko vse pokradli. Jebiga, ne bo šlo. Jaz bom še kar imel psa, katerega pasma je označena za nevarno. Moj pes zame ni nič nevaren, za kolege tudi ne, celo s poštarjem se razume. Za vlomilca bi pa znal biti. Ampak to je problem vlomilca in ne mene in kolegov.

Tidule je izjavil:

To da pa pes postane nevarna žival, ki predstavlja grožno za okolico pa je posledica enega od treh dejavnikov pri vzgoji: malomarnosti, nesposobnosti ali pa naklepa.


Pitbull, ko se skoti, dobi oznako nevaren pes. Ne glede na to, da mladič nikogar ni ugriznil ali ogrožal. Torej bi lahko rekli, da je bil malomarno skoten, da je dobil ta naziv, ker še ni bil niti dan v vzgojo.

Sicer si pa spet domišljaš in izmišljuješ stvari. Pes ni nevaren za okolico in ni grožnja okolici. Ampak brez prisotnosti enega od domačih, pa v hišo vseeno ne moreš vstopiti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

Ti bi rad, da se vsi znebimo vsega, kar bi vas ogrožalo, da boste lahko vse pokradli.

ja trolček, kar laži še narpej.

Si vse o svojih duševnih motnjah že več kot dovolj povedal in se revček samo še ven vlečeš. Samo pogledaš kako se je ta debata začela, pa je vsakemu jasno da ne govorimo o naključnem srečanju nevarne živali in vlomilca. Tudi vsak lahko vidi, da si ti edini psihipat, ki odobrava pobijanje vlomilcev v prostorih predelanih v mikrovalovno pečico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

po tvoje smo itak vsi duševno moteni, ker ponoči zaklenemo vhodna vrata.

Tidule je izjavil:

Ti bi rad, da se vsi znebimo vsega, kar bi vas ogrožalo, da boste lahko vse pokradli.

ja trolček, kar laži še narpej.

Si vse o svojih duševnih motnjah že več kot dovolj povedal in se revček samo še ven vlečeš. Samo pogledaš kako se je ta debata začela, pa je vsakemu jasno da ne govorimo o naključnem srečanju nevarne živali in vlomilca. Tudi vsak lahko vidi, da si ti edini psihipat, ki odobrava pobijanje vlomilcev v prostorih predelanih v mikrovalovno pečico.

spet podtikanja. kje sem napisal da odobravam to?
stalno si nekaj izmišljuješ, da bi opravičil svojo dejavnost in zaščitil svoj vlomilski ceh.

očitno po tvoje vsi lastniki psov namerno ogrožamo vlomilce?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

a sem jaz kriv če si očitno resno bolan in si pozabil s kakšnimi motnjami si se dva dni nazaj hvalil:

Sem pa nekoč bral eno novico, da je en tip predelal predsobo v mikrovalovko (nekih par 10kW) in ko je vlomilec vstopil, so se vrata za njim zaklenila in vklopila mikrovalovko, in se je "skuhal" v predsobi. Osebno se mi zdi to dober način preprečevanja kraje mojega imetja.

očitno po tvoje vsi lastniki psov namerno ogrožamo vlomilce?

Trolček, kaj ko bi dal za ta idiotizem kak citat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

in kje sem izjavil, da bom kaj takega naredil?

Tidule je izjavil:



očitno po tvoje vsi lastniki psov namerno ogrožamo vlomilce?

Trolček, kaj ko bi dal za ta idiotizem kak citat?

ne rabim. to razberem iz tvojega mrmranja po forumu, ko se ne strinjaš, da so v hišah tudi psi ali pajki ali kače. ker potem ne moreš krasti, ker te ogrožajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

WizzardOfOZ je izjavil:

in kje sem izjavil, da bom kaj takega naredil?


odobrávati -am nedov. (a) izražati soglasje s čim

tudi slovenščina ti revčku dela težave?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

ko zmanjka argumentov?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Tidule ::

WizzardOfOZ je izjavil:

in kje sem izjavil, da bom kaj takega naredil?

Tidule je izjavil:



očitno po tvoje vsi lastniki psov namerno ogrožamo vlomilce?

Trolček, kaj ko bi dal za ta idiotizem kak citat?

ne rabim. to razberem iz tvojega mrmranja po forumu, ko se ne strinjaš, da so v hišah tudi psi ali pajki ali kače. ker potem ne moreš krasti, ker te ogrožajo.

torej lažeš, semo razumeli

WizzardOfOZ ::

Tidule je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

in kje sem izjavil, da bom kaj takega naredil?


odobrávati -am nedov. (a) izražati soglasje s čim

tudi slovenščina ti revčku dela težave?

odobravati ne pomeni udejanjiti, tvoje blodnje so pa da jaz to počnem in da imam domače živali za zaščito premoženja.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Tidule ::

WizzardOfOZ je izjavil:

ko zmanjka argumentov?


Arumentov o čem? da lažeš? tega je več kot dovolj za vse, ki spremljajo temo

WizzardOfOZ ::

Tidule je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

in kje sem izjavil, da bom kaj takega naredil?

Tidule je izjavil:



očitno po tvoje vsi lastniki psov namerno ogrožamo vlomilce?

Trolček, kaj ko bi dal za ta idiotizem kak citat?

ne rabim. to razberem iz tvojega mrmranja po forumu, ko se ne strinjaš, da so v hišah tudi psi ali pajki ali kače. ker potem ne moreš krasti, ker te ogrožajo.

torej lažeš, semo razumeli

laže tebi mama, ko ti ne pove, da ti je poštar fotr.

ti si začel pametovati, da tvoj ceh ne more krasti, ket imamo ljudje domače živali, ki vas lahko ogrožajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Tidule ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Tidule je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

in kje sem izjavil, da bom kaj takega naredil?


odobrávati -am nedov. (a) izražati soglasje s čim

tudi slovenščina ti revčku dela težave?

odobravati ne pomeni udejanjiti, tvoje blodnje so pa da jaz to počnem in da imam domače živali za zaščito premoženja.


Kot sem že rekel, samo hudo duševno moten psihopat takšno ravnaje odobrava. Da bi pa dejansko to naredil, pa kot se za trola spodobi, na srečo nimaš jajc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

duševno moteni psihopati kradete po bajtah. brez vas se takih stvari ljudje nebi niti spomnili.
eni za svoje premoženje delamo, ne tako kot si ga nekateri nakradete.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PetarVeliki ::

Naucite se termine skrajna sila in silobran. Pa tudi ce boste storili kaznivo dejanje pri teh dveh terminih, kriminalistom in preiskovalnemu sodniku, nic ne odgovarjajte in ne podajajte izjav. Pravilo petih besed JAZ NIMAM NIC ZA POVEDATI. To je vse kar jim povejte. Ko pride do sojenja na sodiscu, boste pod manjsim stresom kot na policijski postaji in pred preiskovalnim sodnikom in tam povejte svoje stalisce seveda z pravnikom z katerim morate vzpostaviti zaupanje in dober odnos.

Jaz sem skozi zivljenje dal veliko usposabljanj in se pomnim, kaj nam je interno povedal eden od predavateljev. Ce ze uporabite strelno orozje(Bog ne daj seveda) v silobranu(kot civilisti, varnostniki), ga uporabite suvereno do konca sicer boste za poskodbe lopovu placevali dozivljensko. Kdor razume razume.

Tidule ::

Obstaja še ena bolj enostavna rešitev: Ne fantazirat o pobijanju ljudi.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vhodna vrata za hišo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7517356 (1655) biserx
»

Ključavnica na prstni odtis/keypad/RFID (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6515708 (1281) G_mAn
»

Vlomi v soseski (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13318017 (12102) T-h-o-r
»

Kakšna je kazen za vstop na prepovedano območje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5510413 (7485) jype
»

Tudi slovenska policija razmišljala o nakupu Hacking Teamovega trojanca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
10241686 (36102) matijadmin

Več podobnih tem