» »

A1 šalabajzerji

A1 šalabajzerji

««
7 / 15
»»

poweroff ::

Šalabajzerija se nadaljuje.

Zdajle sem se skušal prijaviti v moj.bob.si in... seveda ne gre,

Kličem podporo... in razlog je v tem, da je bil account narejen s staro (Bob) številko, tiste pa sedaj ni več, saj imam sedaj "novo", se pravi prenešeno.

Da bi kdo pri programiranju sistema to upošteval je seveda znanstvena fantastika.


Zdaj bodo zadevo posredovali tehnični službi, ki bo stari račun izbrisala in potem si bom lahko naredil novega.

Ampak hej - ima tehnična služba vsaj delo. Sicer popolnoma nepotrebno, ampak važno, da se dela.
sudo poweroff

starfotr ::

Poskusi si naredit isto uporabniško ime za moj bob, kot si ga imel za moj a1. Ne gre. Ker je uporabnik že zaseden.

Toliko o tem, da je bob čisto druga zgodba, kot a1. Ni.

poweroff ::

Ja, seveda ni.

Problem je, da je tudi Telekom ena navadna žalost. Podobno kot slovenske banke.

Vsi so ista žalost. Torej izbereš najcenejšo in skušaš biti čim bolj neodvisen od njihove infrastrukture.
sudo poweroff

Ganon ::

poweroff je izjavil:

Problem je, da je tudi Telekom ena navadna žalost. Podobno kot slovenske banke.


Kaj? :))

starfotr ::

poweroff je izjavil:

Ja, seveda ni.

Problem je, da je tudi Telekom ena navadna žalost. Podobno kot slovenske banke.

Vsi so ista žalost. Torej izbereš najcenejšo in skušaš biti čim bolj neodvisen od njihove infrastrukture.


Kaj pa je problem pri vseh naštetih? Razen cene morda?

poweroff ::

Stalno neke težave. Predvsem v ozadju jim stvari ne špilajo. Na koncu je storitev povsod podobna žalost, največji, morda edini faktor je potem cena.
sudo poweroff

starfotr ::

Kot na primer?

strom_15 ::

Ko pogledaš tuje mobilne operaterje in naše se vidi razlika. Samo za primer podprti telefoni za VoLTE in VoWiFi je pri tujih operaterjih neprimerno več (zato tudi izklapljajo 3G (povečini), saj domači uporabniki govorijo preko LTE za gostujoče uporabnike in tiste, k nimajo Android oz. Apple telefonov pa je le eno omrežje 2g (povečini) in v redkih primerih 3G.

poweroff ::

Kaj zdaj, hočeš celo predavanje? :))

Kar precej sem o tem pisal na svojem blogu, če bi se mi ljubilo, bi lahko enkrat naredil kakšno predavanje/delavnico/demo na to temo (kako nimajo kontrole nad svojim omrežjem), ampak po pravici povedano se mi ne da s tem ukvarjat. 8-)
sudo poweroff

Ganon ::

poweroff je izjavil:

Kaj zdaj, hočeš celo predavanje? :))

Kar precej sem o tem pisal na svojem blogu, če bi se mi ljubilo, bi lahko enkrat naredil kakšno predavanje/delavnico/demo na to temo (kako nimajo kontrole nad svojim omrežjem), ampak po pravici povedano se mi ne da s tem ukvarjat. 8-)


Tvoj blog me ne zanima, na slo-techu smo. Človek te nekaj vpraša, ti pa ne poveš ničesar. Kakšni problemi so pri Telekomu? Osebno imam xx let izkušenj z njimi in nikoli ni bilo prav nobenih. Verjamem, da si ti imel tudi kakšno slabo, ampak ne moreš zaradi tega posploševati, svet se ne vrti okoli tebe.

poweroff ::

Jaz samo povem svoje mnenje. Tako kot ti. Lahko ga sprejmeš, lahko pa pač ne.

Je bilo pa tudi na Slo-Techu dosti govora o Telekomu in njihovih storitvah... oprosti, ampak h riti ti ne bom znašal informacij. Moja svetovalna ura pa ni zastonj. ;)
sudo poweroff

starfotr ::

strom_15 je izjavil:

Ko pogledaš tuje mobilne operaterje in naše se vidi razlika. Samo za primer podprti telefoni za VoLTE in VoWiFi je pri tujih operaterjih neprimerno več (zato tudi izklapljajo 3G (povečini), saj domači uporabniki govorijo preko LTE za gostujoče uporabnike in tiste, k nimajo Android oz. Apple telefonov pa je le eno omrežje 2g (povečini) in v redkih primerih 3G.


Pojdi ti malo v npr. Nemčijo. Tam v par 10 km oddaljenem kraju od več milijonskega mesta skoraj nimaš 2G signala za klic ali SMS. Kaj šele neko preseravanje v obliki normalno delujočega 3G/4G/5G.

Pri nas je to izredno dobro razvito. Sploh ne veste, kaj imate. Tudi Simobil oz. A1 je moral vlagat ogromno denarja v to, da je sledil Mobitelu. In ga nikoli ni dohitel.

Sedaj je telesmeh postal skoraj prvak, ker se izredno hitro razvija in se TS tresejo hlače zaradi njega, čeprav se mi zdijo na telesmehu šalabajzerji na kubik.

PacificBlue ::

No ja, jaz sem presaltal na A1 iz telemacha(net+tv) Po prvih vtisih imajo boljso tv shemo, je pa vseen prestavljanje kanalov pocasnejse, pa ogled za nazaj je pri telemachu(eon)bolje narejen oz je boljsi uporabniski vmesnik.
Ni pa zatikanja slike oz izgube signala, kot je bilo pri telemachu obcasno kar pogosto.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Nemčije ne poznam, poznam pa situacijo v Grčiji. In tam je infrastruktura katastrofa. Na Balkanu pa glede tega nisem imel slabih izkušenj.
sudo poweroff

spegli ::

Btw necenzurirano.si je ugotovil, da naročniki Telekma, plačujejo televizijo SDS. A1 pa se znebim, po preteku pogodbe. 6 EUR + letos.

D3m ::

Me ne moti.

Ker plačujem tudi RTVSLO pa ga ne gledam.
|HP EliteBook|R5 6650U|

strom_15 ::

starfotr je izjavil:

strom_15 je izjavil:

Ko pogledaš tuje mobilne operaterje in naše se vidi razlika. Samo za primer podprti telefoni za VoLTE in VoWiFi je pri tujih operaterjih neprimerno več (zato tudi izklapljajo 3G (povečini), saj domači uporabniki govorijo preko LTE za gostujoče uporabnike in tiste, k nimajo Android oz. Apple telefonov pa je le eno omrežje 2g (povečini) in v redkih primerih 3G.


Pojdi ti malo v npr. Nemčijo. Tam v par 10 km oddaljenem kraju od več milijonskega mesta skoraj nimaš 2G signala za klic ali SMS. Kaj šele neko preseravanje v obliki normalno delujočega 3G/4G/5G.

Pri nas je to izredno dobro razvito. Sploh ne veste, kaj imate. Tudi Simobil oz. A1 je moral vlagat ogromno denarja v to, da je sledil Mobitelu. In ga nikoli ni dohitel.

Sedaj je telesmeh postal skoraj prvak, ker se izredno hitro razvija in se TS tresejo hlače zaradi njega, čeprav se mi zdijo na telesmehu šalabajzerji na kubik.


Ni samo Nemčija tujina. Kakor sem sam potoval in sem malo testiral sem imel vedno 4G brez težav (brez Nemčije).

poweroff ::

Danes sem dobil (zadnji) račun od A1 in poleg običajnih stvari so mi zaračunali še: Prehod na drugo ponudbo: 4,10 EUR.

Glede na to, da je nekdo drug za prehod na HOT dobil dodaten znesek, mi tole diši po omejevanju konkurence?

Also... če prav razumem, imajo bazo za moj.a1.si in moj.bob.si isto???
sudo poweroff

Boobiz ::

Čakaj, kaj? Ko si šel stran od njih so ti zaračunali odhod, od enem pa predpostavili, da ne boš digitalni nomad brez podobnih storitev? :))
I'm drunk, what's your excuse?

poweroff ::

Mislim, da se to (prehod na drugo ponudbo) nanaša na dejstvo, da imam pri njih optiko in je bila bundlana z mobilnimi storitvami.
sudo poweroff

starfotr ::

Prehod na drugo ponudbo = zamenjava paketa.

A1=bob

Torej je to to. Poglej si cenik A1 in bob, je vse razloženo.

poweroff ::

Hmm, se pravi bi moral zavrniti račun?
sudo poweroff

starfotr ::

Ne vem čemu? Lahko pa poskusiš.

poweroff ::

Zamenjal sem, ker so spremenili pogoje.
sudo poweroff

6bt9hmDwY ::

In zamenjal za katerega operaterja, to je veliko bolj zanimivo, kot pa zavračanje računa za 4,10€

mag3 ::

Nova ponudba na A1, voyo zastonj za vse, ki imate najnovejše pakete A1 net + tv.

pwn3rrr ::

mag3 je izjavil:

Nova ponudba na A1, voyo zastonj za vse, ki imate najnovejše pakete A1 net + tv.

In kje naj bi se to vklopilo, če hočem recimo gledati na telefonu? Direktno preko aplikacije Xplore TV, preko ločene aplikacije Voyo ali kako drugače?

Master_Yoda ::

Ali ima kdo izkušnje z predčasno prekinitvijo pogodbe pri A1?
En gospod iz t-2 me hoče prepričati da zaradi tega ker je A1 podražil, tudi če prekinem komaj 4 mesece v vezavo pri A1 ne bom potreboval vračati ničesar. Kolikor pa jaz vem to velja samo za strošek prekinitvije in ne za aneks z ugodnostjo.

V pogodbi A1 je jasno napisano:
Če Naročniška pogodba iz kateregakoli razloga na strani Naročnika preneha veljati pred potekom Obdobja vezave oz. Novega obdobja vezave:
(i) v skladu s Splošnimi pogoji za izvajanje elektronskih komunikacijskih storitev za potrošnike in/ali (ii) v skladu s Posebnimi pogoji za izvajanje
širokopasovnih storitev in/ali (iii) neposredno v skladu z veljavnimi predpisi, je Naročnik dolžan plačati (vrniti) A1 sorazmerni del prejete
Ugodnosti. Sorazmerni del prejete ugodnosti, ki jo je Naročnik v tem primeru dolžan plačati (vrniti) A1, se izračuna tako, da se znesek
ugodnosti, ki jo je Naročnik prejel od začetka vezave do prenehanja Naročniške pogodbe, deli s številom vseh dni v Obdobju vezave in pomnoži
s številom dni, ko bi Naročniška pogodba po tej Pogodbi še morala veljati, pa je iz razlogov na strani Naročnika prenehala veljati.
Dodatno temu
plačilu je Naročnik dolžan A1 plačati tudi vse povezane stroške zaradi predčasnega prenehanja veljavnosti Pogodbe v višini 14,99 €, z vključenim
DDV - vse v roku in na način v skladu z izstavljenim računom A1.
Ne glede na določila 3. točke te Pogodbe ter določila prvega odstavka 4. točke te Pogodbe, lahko Naročnik v prvih treh mesecih od prve
aktivacije Elektronskih komunikacijskih storitev, opredeljenih v Naročniški pogodbi, odstopi od pogodbe brez obveznosti plačila sorazmernega
dela prejete Ugodnosti in brez obveznosti plačila stroška Predčasnega prenehanje veljavnosti Pogodbe o zagotovitvi posebne ugodnosti (PZPU)
(Garancija zadovoljstva)
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

> Če Naročniška pogodba iz kateregakoli razloga na strani Naročnika preneha veljati

Ja, ampak razlog ni na strani Naročnika. Ampak ponudnika (ponudnik je povišal ceno).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mag3 ::

pwn3rrr je izjavil:

mag3 je izjavil:

Nova ponudba na A1, voyo zastonj za vse, ki imate najnovejše pakete A1 net + tv.

In kje naj bi se to vklopilo, če hočem recimo gledati na telefonu? Direktno preko aplikacije Xplore TV, preko ločene aplikacije Voyo ali kako drugače?


Če hočeš gledat na telefonu, se moreš najprej registrirat na voyo(aplikacija ali pa brskalnik). Po registraciji pa greš na: https://voyo.si/aktivacija/operater izbereš A1 in vpišeš podatke od portala moj.a1.si

Alexius Heristalski ::

MrStein je izjavil:

> Če Naročniška pogodba iz kateregakoli razloga na strani Naročnika preneha veljati

Ja, ampak razlog ni na strani Naročnika. Ampak ponudnika (ponudnik je povišal ceno).

Meni so A1 takole odgovorili, ko sem jim povprašal:

Sestavni del naročniške pogodbe so poleg Cenika tudi Splošni pogoji za izvajanje elektronskih komunikacijskih storitev za potrošnike. Slednji določajo: "Naročniško pogodbo, vključno njene Priloge (Splošnih pogojev za potrošnike, Cenika...), sme A1 spremeniti v skladu z lastno odločitvijo."

Paketi kljub spremembi cene ostajajo konkurenčni. Če se s spremembami ne strinjate, lahko obstoječi uporabniki, za katere veljajo pravice iz 129. člena ZEKom-1, do uveljavitve sprememb odstopite od naročniške pogodbe. To storite brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni. Izpolniti pa boste morali pogodbeno dogovorjene obveznosti (kar vključuje tudi vračila prejetih ugodnosti) in poravnati morebitne zapadle in neplačane obveznosti.

Kot zvestemu naročniku vam lahko omogočimo brezplačno spremembo obstoječega paketa na enega izmed paketov A1 Net+TV, ki so brez vezave.


Master_Yoda, kateri paket si vzel, zakaj imaš vezavo? Novi paketi so brez vezave. Koliko znaša prejeta ugodnost, imaš popust na naročnino ali kaj drugega? Po zgoraj napisanem to vrneš.

Če boš šel na T-2, na spletni naročilnici v rubriki "Imam kodo prijatelja" vpiši mojo: 0013631375, pa si razdeliva tisti popust. Če si že naročil, jo lahko sporočiš tudi naknadno na 064 064 064, info@t-2.net ali jo napišeš na vidno mesto na naročniško pogodbo s pripisom, da pristopaš k akciji T-2 Ambasador.

Jaz sem zelo zadovoljen, že samo TV vmesnik je nekaj razredov boljši od A1. Je preglednejši in občutno hitrejši, časovni zamik ima predogled s sličicami in na športnih dogodkih celo označene pomembne dogodke. Recimo, kdaj je bil gol ali nastop posameznega športnika. Tudi ostale storitve delajo kot morajo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Master_Yoda ::

Imam se stari paket Kombo L - je bil 3 eur cenejsi pred podrazitvijo.

Kolikor sem racunal po tisti formuli:
vrednost prejete ugodnosti/stevilo dni od sklenitve * stevilo preostalih dni

56 EUR / 122 DNI * 602 DNI = 0.46 * 602 = 272 EUR

Skupni popust je 332 / 2 leti - 14 eur na mesec.
Dovie'andi se tovya sagain.

Motion ::

A je komu uspelo si izborit kako ugodnost pri poteku starih kombo paketov? Kmalu mi poteče net+TV KOMBO M pa vidim da je nova -50% akcija le za nove uporabnike.

j4nm4n ::

Mi smo imeli paket Kombo, ki je bil pisan na mene še iz časov ko smo imeli povezano z naročnino za telefon in je bilo ceneje. In ker že nekaj časa ne živim na tej lokaciji, smo naredili prenos lastništva in nato sklenili Net + TV in dobili popust, ker gre poimensko seveda za novega naročnika - pa še priimek je drug. Seveda so vse prej odobrili po mailu, drugače bi šli drugam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: j4nm4n ()

Alexius Heristalski ::

Meni so ponudili zgolj tole:
Kot zvestemu naročniku vam lahko omogočimo brezplačno spremembo obstoječega paketa na enega izmed paketov A1 Net+TV, ki so brez vezave.

LOL
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Motion ::

To piše v drobnem tisku:

" Posebno ponudbo 50 % popusta na osnovno mesečno naročnino za 1 leto lahko izkoristijo vsi novi naročniki, ki v času trajanja ponudbe sklenejo novo naročniško razmerje na kateremkoli paketu A1 Net+TV in A1 Fix net. Do ponudbe so upravičeni, če v trenutku sklenitve novega naročniškega razmerja vsaj 60 dni niso bili A1 naročniki na naštetih paketih ali sklepajo dodatno naročniško razmerje za te pakete. Posebna ponudba velja od 12. 1. do 28. 2. 2022. .... "

Ne omenjajo naslov prikljucka le naročnika. Se pravi da če žena sklene zna it skoz?

MrStein ::

Alexius Heristalski je izjavil:

MrStein je izjavil:

> Če Naročniška pogodba iz kateregakoli razloga na strani Naročnika preneha veljati

Ja, ampak razlog ni na strani Naročnika. Ampak ponudnika (ponudnik je povišal ceno).

Meni so A1 takole odgovorili, ko sem jim povprašal:

Sestavni del naročniške pogodbe so poleg Cenika tudi Splošni pogoji za izvajanje elektronskih komunikacijskih storitev za potrošnike.


Aha, cenik je sestavni del pogodbe.
Samo toliko, ker eni trdijo, da ni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Motion ::

Motion je izjavil:

To piše v drobnem tisku:

" Posebno ponudbo 50 % popusta na osnovno mesečno naročnino za 1 leto lahko izkoristijo vsi novi naročniki, ki v času trajanja ponudbe sklenejo novo naročniško razmerje na kateremkoli paketu A1 Net+TV in A1 Fix net. Do ponudbe so upravičeni, če v trenutku sklenitve novega naročniškega razmerja vsaj 60 dni niso bili A1 naročniki na naštetih paketih ali sklepajo dodatno naročniško razmerje za te pakete. Posebna ponudba velja od 12. 1. do 28. 2. 2022. .... "

Ne omenjajo naslov prikljucka le naročnika. Se pravi da če žena sklene zna it skoz?


Povprašal za to opcijo.
Se da vendar moram jst najprej prekinit naročnino, se odjavit, kar vklučuje vračanje opreme. Nato se sklene novo razmerje, kateremu sledi nov priklop, kar zna trajat 3 tedne pravi svetovalka. Dobim 2 leti ogleda za nazaj zastonj (ker sem komitent NKBM) + voyo. Po tej obciji me v dveh letih košta A1 630E + priključitev. ( (12x17.5e)+(12*35e) )

Opcija 2 je da spremenim obstoječi KOMBO paket v NET+TV paket. Naročnina se bi mi povečala iz 29e na 35e. Obdržim pa ogled za 7 dni nazaj zastonj za 2 leti (ker sem komitent NKBM) + dobil bi voyo zastonj za 2 leti. Ta sprememba ne zahteva raznih odklopov in priklopov. Bi me pa v 2h letih A1 koštal 840e (24*35e).

Tako da ja okrog 200E razlike v 2h letih kar ni malo. Tisti presledek 14 dni ali 3 tedne kolkor bi trajal odklop in priklop novega paketa niti ni problem ker imamo v hiši dva priključka od A1 in je hiša pokrita z wifijem iz obeh priključkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

j0ker94 ::

Ima kdo izkušnje z brezžičnim internetom od A1 (na mojem naslovu nemorem imeti optike,preko navadne kabla dosegam komaj 6/0.4 hitrost interneta).
In še eno malo čudno vprašanje : Če bi vzel ta brezžični internet in bi zamenjal njihov router z nighthawk m1 rotuterjem, bi kaj stem pridobil? bi bile hitrosti interneta večje? bi bil internet bolj stabilen?

starfotr ::

Bistvo LTE modema je zunanja antena, obrnjena proti bazni postaji in vidna linija. Ne pomaga ti super modem, če je pot v klincu.

Torej, če ti malo drugače povem, ne pomaga ti ferari, če imaš makadam. Najprej dobra cesta, nato dober avto.

j0ker94 ::

starfotr je izjavil:

Bistvo LTE modema je zunanja antena, obrnjena proti bazni postaji in vidna linija. Ne pomaga ti super modem, če je pot v klincu.

Torej, če ti malo drugače povem, ne pomaga ti ferari, če imaš makadam. Najprej dobra cesta, nato dober avto.

Mogoče več kako je z stabilnostjo tega interneta pri A1?Ker do sedam kar sem našel komentare niso bili glih pohvalni.. Se je mogoče kaj spremenilo čez leta?

vinkop ::

vsaj verjetno lahko zaprosiš test tega LTE omrežja in se prepričaš ali je to v redu ali ne? Jaz mislim, da bi z dobro usmerjeno LTE anteno imel precej boljšo hitrost interneta kot ga imaš trenutno....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

Wolfie ::

Jaz imam Domači net 1 že 4,5 let in moram pohvaliti, da do sedaj lahko vse težave naštejem na prste ene roke. V mojem paketu je hitrost oglaševana 10/3 M pa zraven laufam še TV, da nimam potem probleme z omejitvijo hitrosti zaradi prevelike porabe podatkov. Sedaj je itak drugače in samo doplačaš par € in imaš neomejeno. Tudi, če je kdaj bila povezava slaba oz. motena, sem počakal kakšno urco in je šlo naprej. Potem so spremenili pakete in sem hotel še nekaj doplačati, da bi imel vsaj 20/5, pa so verjetno kar sami prestavili, ker imam sedaj ob optimalni razmerah okrog 30 DL, upload pa odvisno od razmer, včasih tudi čez 30, cena pa je ostala ista.

Drugače pa ja, sem tudi jaz imel baker in samo pri čisto prvem priklopu dosegel 3M, potem je šlo pa samo še navzdol do mizernih 1M. Glede optike sem pa že zdavnaj spregledal in opustil te "sanje", čeprav so več kot 10 let nazaj hodili po vasi za soglasja glede prekopavanja. Žal sem bil takrat naiven in sem mislil, da bodo kar po gozdu delali jarke, sedaj pa vidim, da v nekaterih vaseh optika poteka kar po telefonskih štangah. Kot sem že prej rekel, sem izredno zadovoljen s stabilnostjo LTE interneta. Kaj bo šele, ko bo 5G zalaufal na polno!

V-i-p ::

j0ker94 je izjavil:

Ima kdo izkušnje z brezžičnim internetom od A1 (na mojem naslovu nemorem imeti optike,preko navadne kabla dosegam komaj 6/0.4 hitrost interneta).
In še eno malo čudno vprašanje : Če bi vzel ta brezžični internet in bi zamenjal njihov router z nighthawk m1 rotuterjem, bi kaj stem pridobil? bi bile hitrosti interneta večje? bi bil internet bolj stabilen?

Kupi njihovo predplačniško sim pa testiraj doma na telefonu in/ali na routerju.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

delavec44 ::

3 dni lahko tudi pravi paket testiraš. Brez obveznosti.

j0ker94 ::

hvala na odgovorih , bom šel v ponedeljek do poslovalnice in se probal dogovoriti za test.

j0ker94 ::

Še eno vprašanje, če naredim na mobitelu z LTE signalom speedtest , je to kaki pokazatelj kako bo delovalo na računalniku?
Prek tega brezžičnega interneta bi uporabljal samo en računalnik.

Scorpy84 ::

starfotr je izjavil:

Bistvo LTE modema je zunanja antena, obrnjena proti bazni postaji in vidna linija. Ne pomaga ti super modem, če je pot v klincu.

Torej, če ti malo drugače povem, ne pomaga ti ferari, če imaš makadam. Najprej dobra cesta, nato dober avto.


Kar ni res, vsaj glede vidnega polja. Na hrvaskem v kampu imam sicer anteno na drogu v višini 3-4m. Ovire so drevesa, teh je kokr češ, sam hrib v kampu, ker imam parcelo skoraj ob plaži in pol še vsaj 3, hriba vmes, ki so visoki 100m, merjenjo po kolesarjenju z gps. Lovim pa bazno postajo višinsko merjeno 8km stran. Hitrost je tam 60-80 Mbps ping 60-80ms, ob bazni postaji pa je hitrost čez 100, ping pa skoraj 2-3x nižji. Uporabljam pa p56 mimo anteno, pa router huawei b535. Edini minus, ker se ga ne da zaklenit na bazno postajo in ob manjšem dežju/vetru in celo na spremembo temperature poleti, vsak večer raje prešalta na bližnjo preobremenjeno bazno postajo, ker je signal dosti močnejši.

V-i-p ::

Scorpy84 a tisti app za Android si probal, kjer lahko zaklepaš na bazne in te zadeve?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

vinkop ::

j0ker94 je izjavil:

Še eno vprašanje, če naredim na mobitelu z LTE signalom speedtest , je to kaki pokazatelj kako bo delovalo na računalniku?
Prek tega brezžičnega interneta bi uporabljal samo en računalnik.

nekje 80% točnost že dobiš, če s telefonom preveriš speedtest v notranjih prostorih seveda...pa meritve opravljaj preko akos spletne strani, vsaj meni pokaže bolj točne podatke...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()
««
7 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563349 (349) MrStein
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35086095 (353) Cantstandya
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649935 (12263) V-i-p
»

A1 bo z novim letom podražil stare pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5314268 (7280) pwn3rrr
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19569464 (56910) Cruz

Več podobnih tem