» »

Eminem-Don't call me Marshall

Eminem-Don't call me Marshall

sk8er ::

A ma kdo ta cd?
O njem sem nekaj zasledil na internetu,vendar drugod ne duha ne sluha o njem.Tut v nobeni slo trgovini se ga ne da nabavit...

Izšel pa nej bi že 30.5.2003

Sam zanima me če ga slučaj ma kdo in kje ga dobit?
Hvala
Flip that sh*t!
  • spremenil: sk8er ()

Tomi ::

Mogoče ima samo drugo ime v Evropi... Poglej na uradno stran.
metrodusa.blogspot.com

sk8er ::

Sm že gledu pa na uradni strani tut nobene sledi o njem...


Link:

Link
Flip that sh*t!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

pivmik ::

Na tem CDju sploh ni nobene nove pesmi, brezveze da ga greš kupovat.
Po je založnik zbral nekaj njegovih pesmi in nekatere malo zmiksal. Glavno da pobirajo denar.
LP, Gregor GRE^

rap3r ::

To je cist res. Owca zakaj si mi zbrisu post? Sej sm sam reku da nej na mail piše če bi rd meu cd. Prosm obrazložilo ker nevidm ker člen sm kršu.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tomi ::

Za zasebne zadeve imamo na Slo-techu že nekaj časa Zasebna sporočila. Ali pa klikni na dve kuverti ob uporabniku.


Owca ti je brisal, ker je bil post off-topic. Pa še kakšna druga stvar se je nakazovala.
metrodusa.blogspot.com

rap3r ::

Zakaj of topic? Uprašu me je če mam cd in sm reku da nej mi piše na mail se prav da ga mam.
Aja preprodajam ne ker usi to takoj mislte. Sicer nevem a zato ker sami to delate al zato ker to dela ogromna večina folka.
Pa off topic? Zasebna sporočila niso zasebna ker jih berete. In če bi jz njemu napisu da mu lahko presnamem bi bla kriza. Sam presnamem lahko jz, lahko naredim kopijo zase in jo DAM njemu. Fora je da si nesmem lastnega zaslužka ustvarjat s prodajo stvari, ki je nism jz izdal.
Sam tko blo je neutemeljen. Sicer mi je pa useen. In lahko bi tud on napisu zakaj pa kako...

Drgač pa mislm da svoje delo opravlate uredu:D Sam tlele ni blo ne vareza ne off-topic. Ql sej smo usi ljudje tud jz sm napisu mal čudn...Peace out:)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rap3r ()

Popeye ::

Js mam tud ta CD. Sej je kr cool sam je res, da so uglavnm znani komadi al so pa zmiksani.

lp

DoloresJane ::

Rap3r - zasebna sporočila se berejo in nadzorujejo samo v primeru, da sodelujejo več kot 4 uporabniki. V naspotnem primeru se ZS ne berejo in ne moderirajo. Niti nimajo dostopa do njih. Ne bi na tem mestu o Velikem bratu in podobnih temah - verjemi mi na besedo. :)

DaWeed_MC ::

Ta CD lahk dobiš na mircu ... uporabi recimo tole!
Je en ful dobr iskalec XDCC-jev!
Sicer pa na CD-ju ni nič novga. Kot so že povedali pred mano, so to komadi, ki je EM naredil s kom drugim (50cent, D-12, Obie Trice ...) al so pa remixi!!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905112871 (53648) jvolk

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550653 (22320) OwcA
»

Nov izgled Slo-Techa - kje je? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
985549 (3260) CaqKa

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844219 (23732) kuglvinkl
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
946802 (4895) JXS

Več podobnih tem