» »

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice

1 2 3
4
5

scipascapa ::

tudi meni je uspelo danes genichiro in une opice :)

Vazelin ::

Kaj je sploh poanta unih opic?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

scipascapa ::

dobiš trofejo in ninjitsu skill + prideš na novo lokacijo za mortal blade in riž.

oo7 ::

Koliko sculptor idolov ste našli na mapi Hirata estate ?

scipascapa ::

ribe?

Kayzon ::

Nvm al se samo meni serje ampak sm bika ubil v tretje,isto s samurajem na konju pred njim. Tocno v tretje,zdej je pa en sulicar miniboss da vidmo kaj bo s tem.

Gregex ::

Drugi playthrough mi je bil pa prelahek. Vse padalo kot za šalo. Še shura ending nrdim speedrun in to je to.

scipascapa ::

Ne morem narediti Guardin Ape.....

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Ne morem narediti Guardin Ape.....


Men ga je uspelo ampak komaj.

oo7 ::

Tisti, ki ste končali veste, dai ma igra 4 konce ?

Če izdaš Kurota in spoštuješ železno kodo potem imaš, do konca igre samo še 2 šefovska boja in konec.
Če pa braniš Kurota pa imaš potem možnost za 3 različne konce in še popolnoma novo mapo.

Gregex ::

Seveda, smo že končali vse 4 konce. Najkrajši konec sem si shranil za konec in potreboval manj kot 6 ur, lol.

yayo ::

Kayzon je izjavil:




Sirjenje bolezni lahko preprosto preprecis ce se revival moc ampak se ne bojujes,in gres do spomenika pocivati(Rest).

a lahko malo bolj pismeno, ker me mehanizem zanima ampak tukaj nič ne razumem? :)

oo7 ::

yayo je izjavil:

Kayzon je izjavil:




Sirjenje bolezni lahko preprosto preprecis ce se revival moc ampak se ne bojujes,in gres do spomenika pocivati(Rest).

a lahko malo bolj pismeno, ker me mehanizem zanima ampak tukaj nič ne razumem? :)



Večkrat, ko boš umrl bolj se bo bolezen Dragonrot širila in NPC-ji bodo čedlaje bolj bolni.
Če te v boju ubijejo se lahko enkrat oživiš in greš, do počivačišča in si napolniš tisti krogec spodaj kajti to ne šteje kot smrt.

scipascapa ::

Evo smo pri očetu, zdaj pa se odločiti, kateri konec najprej.

wired ::

Včeraj potolkel veliko opico!
Dejansko kar enostaven boj, prva faza smešno lahka, ko pogruntaš pravo taktiko, druga težja, vendar vseeno nič strašnega.

yayo ::

tisti, ki ste končali, koliko ur ste igrali? Jaz sem šele v Hirata estate memory.

Vazelin ::

na mn3njalniku že platine pobirajo :D

jaz trenutno koljem merjasce v Bloodborne :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Jaz sem zdaj prišel v Fountainhead Palace.

wired ::

Enako, pravkar premlatil tistega meniha na mostu.
Se pa še ne upam do Owl (Father), bom prej še kakšen Attack+ od kakega šefa dobil.

scipascapa ::

Eni pravijo, da kao attack power ne pomaga veliko?

Kayzon ::

Lord Genichiro,a je nujno da se ga takoj premaga ali lahko pridem kasneje in se lotim drugih?

yayo ::

faking chained ogre... ;((

scipascapa ::

eh to ni nič, jaz se jebem z fotrom 2.0

wired ::

Owl (Father) pravkar premagan, je pa trajalo, da sem v prste dobil odgovore na njegove kombinacije.
Sem se vrnil do njega pred samim koncem (ostajata še tista ognjena pošast in končni šef, jaooo), pa ne vem, če sem kaj profitiral zaradi tega.

scipascapa ::

prodam SEKIRO STEELBOOK 45€ oz. po dogovoru.

oo7 ::

yayo je izjavil:

faking chained ogre... ;((


Prvič ubij tista dva samuraja.
Potem pojdi, do Ogra, da se reši. Zbeži in se skrij, da se umiri.
Nato po levi strani pojdi v stealth, do njega in ga zakolji. s tem si zmagal prvo rundo.
Drugo rundo pa pojdi nazaj in desno po tistih stopnicah in skoči na polico. Ko se ti bo približal ga lahko udariš 2x ali 3x potem pa se bo začel umikati. Skočiš dol in on bo šel proti tebi ti spet skoči na polico in tako naprej... ni ravno ninja način...
Na tisti polici ti ne more narediti prav velike škode. Je pa možno, da bo na tisto polico skočil še samuraj z sulico, ki je čisto na vrhu v tistem predelu.

yayo ::

sem rešil včeraj, brez pomoči. Ampak po kakih dvajsetih poskusih in potrošenih istotako pelletih. Da ga lahko enkrat stealthaš sem skapiral skoraj takoj, potem pa mi ni bilo več jasno, ker me je nekako uspel vedno zmečkati. Na koncu sem kapiral, da gre za zelo primitiven fight kjer ga baitaš, da naredi pošten skok po katerem potrebuje par sekund recoverija, ti ga pa enkrat ali dvakrat pikneš nakar skači kot nor proč od njega (zaradi česa sem neštetokrat padel v prepad). Na koncu tisti rdeč krog in ga ubiješ. Pa suličar je bil jeba, ja. Pri zadnjih poskusih sem ogra skušal vrteti na dnu strmine, da nisva prišla v vidno polje suličarja. Bo huda...

oo7 ::

Za suličarje in tiste, ki napadejo naprej frontalni napad ali kako se reče je najboljša veščina Mikiri Counter. Ko odkleneš to veščino, ko te suličar napade se ti prikaže velik rdeč znak ti pritisneš krog in takrat mu tvoj Sekiro pohodi orožje in ga ubije. Pri šefih pa mu na tak način zelo hitro uničiš posture seveda pa mora biti frontalni napad.

oo7 ::

Zdaj, ko si premagal Ogra. Zdaj boš naprej imel še enega mini šefa in nekaj samurajev. Potem pa imaš na desni strani eno kapelico in konec poti. Če tam skočiš na drevo in potem na steno samo se moraš ujeti in nato naprej v jamo. Tam moraš paziti na še enega mini šefa, ki ga je zelo težko ubiti če nimaš konfetov. tam je bolje, da se ga izogneš in čim prej najdeš izhod z jame in boš prišel, do nekega templja kjer je zvonec.
Če pozvoniš na ta zvonec bo igra postala še težja in nasprotniki ti bodo puščali več stvari za nadgrajevanje tvoje proteze. To težavnost lahko kadar koli prekineš z predmetom v meniju, ki si ga dobil, ko si pozvonil na zvonec. to je najbolje storiti pred šefovskim dvobojem. Potem pa greš spet pozvoniti na zvonec in si spet preklet tam zdraven je tudi bonfire kamor lahko potem potuješ, ko ga enkrat odkriješ.

yayo ::

pri mikiriju se krogec pokaže šele potem, ko si ga uspešno izvedel, če se ne motim. aja, si rekel znak, my bad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

igram, ampak imam že oglas zunaj. Problem je, da nimam časa: v tisti uri in pol, ki jo lahko posvetim igranju na dan je napredovanje minimalno, če sploh je. Včeraj sem končno, v četrtem poskusu (in v tretjem večeru igranja), fental onega miniboss generala, ki pride po chained ogru, pred njim sem moral stealthati vse mobe. Potem sem se vrnil v Hirato in malo raziskoval okoli, padel sem v reko in iz nje prispel do zažgane palače, našel sem tudi tistega monka s sulico, ampak se mi ni ljubilo iti v spopad, ker bi prej moral postealthati ves drobiž, ki patruljira okoli njega. Tako je šla ura in pol, naredil sem pa malo nič. I can't get no satisfaction ;(( Btw, sem letnik 1963.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

scipascapa ::

ne morem ubiti DEMONA

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

ne morem ubiti DEMONA


Ja saj naj bi bil najtežji šef v igri. Ampak jaz ga še nisem srečal. Nazadnje sem ubil Divine dragon-a.

yayo je izjavil:

igram, ampak imam že oglas zunaj. Problem je, da nimam časa: v tisti uri in pol, ki jo lahko posvetim igranju na dan je napredovanje minimalno, če sploh je. Včeraj sem končno, v četrtem poskusu (in v tretjem večeru igranja), fental onega miniboss generala, ki pride po chained ogru, pred njim sem moral stealthati vse mobe. Potem sem se vrnil v Hirato in malo raziskoval okoli, padel sem v reko in iz nje prispel do zažgane palače, našel sem tudi tistega monka s sulico, ampak se mi ni ljubilo iti v spopad, ker bi prej moral postealthati ves drobiž, ki patruljira okoli njega. Tako je šla ura in pol, naredil sem pa malo nič. I can't get no satisfaction ;(( Btw, sem letnik 1963.



Tisti monk z sulico 3x ali 4x Mikiri Counter in je mrtev. Seveda prvo rundo pa na stealth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

haha, to sem si kar predstavljal. Sem mu bil že za hrbtom pa sem opazil nekaj strelcev okoli arene, pa sem rekel raje jutri.
drugače pa firecrakerji čuda delajo, ne vem zakaj igra zavaja z nekimi hinti, ko potem najbolje deluje čisto druga prostetika. japonci...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Kayzon ::

yayo je izjavil:

igram, ampak imam že oglas zunaj. Problem je, da nimam časa: v tisti uri in pol, ki jo lahko posvetim igranju na dan je napredovanje minimalno, če sploh je. Včeraj sem končno, v četrtem poskusu (in v tretjem večeru igranja), fental onega miniboss generala, ki pride po chained ogru, pred njim sem moral stealthati vse mobe. Potem sem se vrnil v Hirato in malo raziskoval okoli, padel sem v reko in iz nje prispel do zažgane palače, našel sem tudi tistega monka s sulico, ampak se mi ni ljubilo iti v spopad, ker bi prej moral postealthati ves drobiž, ki patruljira okoli njega. Tako je šla ura in pol, naredil sem pa malo nič. I can't get no satisfaction ;(( Btw, sem letnik 1963.



To pa res pocasi napredujes:| Jaz igram dva dni po izidu igre vecinoma po dve ure na dan,ajde vmes kaksne izjema za vikend pa sem zdele pri žirafi(38ur imam),oz toliko sem ze naredil. Slika spodaj,si belezim da vem kaj mi se fali.




Ce si se kdo zeli mape,png verzija tukaj.

https://www.reddit.com/r/Sekiro/comment...

scipascapa ::

evo probal še končnega šefa, to ne moreš.....mi je žal, da sem igro sploh kupil.

scipascapa ::

No mi je ratal Demona, zdaj pa še 1x zadnjega bossa :)

oo7 ::

V prvih 10 dneh so prodali 10 miljonov kopij.

scipascapa ::

narobe 2 mio.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

narobe 2 mio.


Ja.

scipascapa ::

kdo mi naredi isshina? jaz ga po 50 poskusih ne morem.

wired ::

Yeeees, Demon of Hatred premagan!
Uspelo nekje v 15 poskusu, ko enkrat ugotoviš, da je tista Suzaku Umbrella odgovor, je to to. Pa Malcontent za tretjo rundo.
Sedaj pa še zadnji boss, sem parkrat poskusil, pa sem podel že v rundi 2/4.

Vazelin ::

scipascapa je izjavil:

kdo mi naredi isshina? jaz ga po 50 poskusih ne morem.

Všeč mi je ta vztrajnost:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

scipascapa ::

naredil ISSHINA, NG+ :)

wired ::

Evo, tudi jaz končal. Rabil sicer 3h, da sem premagal Isshina, ampak je pa bilo vredno na koncu.
Pogledal vse 3 konce, o NG+ bom še razmislil.

Če primerjam z Bloodborne, mi je tukaj sama dinamika boja veliko bolj odgovarjala, vendar kar se mene tiče je samo vzdušje in okolje veliko boljše v Bloodborne.

oo7 ::

Za nekatere je ta igra kot kaže prelahka :))


Sekiro: Shadows never take damage (Damageless run) - Immortal Severance

Kayzon ::

Ta folk res nima zivljenja,jaz igram dva dni od izida pa sem rabil 2-3 ure da sem SELE premagal Genichirota. Ostanejo mi se vse opice mali in velike,pa corrupted monk. Pa pol cela mapa kjer je dragon pa OWL 1/2 - Emma/Ishina cica.

scipascapa ::

Ne da nimajo, dejansko s tem služijo, ker imajo tok subscriberjev.

yayo ::

tu po mojem gre predvsem za gamerje, ki imajo nadnaravne reflekse. Če smrtnik upa, da bo potrefil pravi frame za deflect npr. se tak gamer zabava z opcijami, ki so mu na voljo, ker mu čas teče bolj počasi kot ostalim. Če imaš karizmo in gobec potem to še medijsko vnovčiš. Na mnenjalniku je en tak, ki je iz prve v tutorialu premagal onega generala, ki Sekirotu roko odreže Ampak potem je general poklical pomočnika... Jaz sem drugače ravno fental debelega pijanca, ki pljuva strupeni sake, ampak na taktično finto (prvo iz stealtha počistil mobe, potem minibissa zahrbtno zabodel in na koncu aktiviral še pomočnika) , ker sem navaden casual gamer in v tej igri suxam. Nimam pojma kako bom rešil prvega pravega bossa...

Kayzon ::

Nauci se deflectat,vecino igre bos tko dal cez z izjemo parih sefov. Drugace olje+ogenj,tko sm cheesnu vec kot polovico mini sefov.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware) (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1511159132 (697) oo7
»

Dark Souls 3 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
45789885 (937) oo7
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12013895 (450) dolenc
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621755 (1204) 2dark
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768144565 (9748) dolenc

Več podobnih tem