» »

God of War 4

God of War 4

««
16 / 16
»
»»

Mato989 ::

Evo obujam God of War temo, namreč čeprav sem ga z novim PS4 pro kupil že pred leti (2018) sem ga namestil danes in začenjam igrat.

Pa me zanima kaj najbolj priporočate da se fokusiram na začetku:

1. Kaj najprej upgradat?
2. je kaj kar je pametno ne zamudit?
3. Ali ko neko območje sčistiš nasprotnikov se ti kdajkoli "respawnajo"??? Ali ostane clean za zmeraj? Je kako območje kjer ni?
4. Ali se splača zajebavat z vsakim chestom ki ima neke 3 modre znake za uganko? (sem videl na nekem playthrough)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dronyx ::

Moj preprost nasvet - vse kar se da fentaj in to čim bolj kreativno. Zabava se začne ko prideš do zadnje valkyrie. Ta se pa zna izživljat nad tabo. Do tam pa imaš še kar nekaj dela...

jijetelu ::

Mato989 je izjavil:

Evo obujam God of War temo, namreč čeprav sem ga z novim PS4 pro kupil že pred leti (2018) sem ga namestil danes in začenjam igrat.

Pa me zanima kaj najbolj priporočate da se fokusiram na začetku:

1. Kaj najprej upgradat?
2. je kaj kar je pametno ne zamudit?
3. Ali ko neko območje sčistiš nasprotnikov se ti kdajkoli "respawnajo"??? Ali ostane clean za zmeraj? Je kako območje kjer ni?
4. Ali se splača zajebavat z vsakim chestom ki ima neke 3 modre znake za uganko? (sem videl na nekem playthrough)


1. glede upgradov praktično čisto vseeno, ker so vsi pametni upgradi tako ali tako zaklenjeni, dokler ne narediš nekaj, pač izberi si abilitye glede na stil igre in se nauiči to čimbolj taktično izvajat.

2. načelno je kar dosti optional zadev, če hočeš upgradat najboljše stvari do konca, moreš praktično vse naredit

3. načelno se sovragi ne respawnajo, razen 2 regij, ki sta sicer mišljeni end game, kjer je že iz playstila razvidno, da sta praktično neverending

4. kaj se splača in kaj ne, čist odvisno, načelno nič ni tok težko, da bi rabil full enga časa al pa truda, sicer pa če ne igraš na GMGOW težavnosti, ne rabiš prav nič kej dost.

oo7 ::

Amazon bo posnel TV serijo God of war. Preskočili bodo prve tri igre v Grčiji in bodo šli direktno na skandinavsko mitologijo.

dolenc ::

Med tem ko vas je večina že na ragnoroku... Sem jaz tole po naklučju sam sprobal, da sem videl kako se ps5 gamepad obnaša... In po par minutah je blo jasno, da treba preigrat :P

Sicer, je marsikej boljše na "starih", al se je že pri ascension videlo, da malo zmanjkuje pare tej formuli.
Kar so naredel, sicer z elementi bolj generične moderne avanture, al je bil fini za preigrat. Še zmer je med bolj epskimi avanturami(če ne najbolj). Tko, da po koncu zgodbe, še haram okoli, kar je še za "postorit".

Še kako slikco prlimam popoldne, k mi je blo vse lepo :P

oo7 ::

Men osebno je GOW 2018 boljša igra kot Ragnarok.
Mi je pa gameplay boljši v novih GOW igra kot starih.

dolenc ::

Men je bol simpatično, če so komande na gumbih ne na trigerjih. Sej štekam zakaj so spremenil, tle moreš merit s sekiro in to ne moreš, če daš prst dol iz gobice, trigerje pa lahko klikaš med tem ko meriš.
Al button mashing ma svoj čar.

Za vikend bojda dobim ps5 na posojo, pa da videm še tanovega. Ne bo čudovite 21:9, al zdej vsaj znam še igrat, če bom čakal 2 leti bom že vse mehanično pozabil. Tko da do vikenda morem še preostale 4 valkire potamanit :P

oo7 ::

dolenc je izjavil:

Men je bol simpatično, če so komande na gumbih ne na trigerjih. Sej štekam zakaj so spremenil, tle moreš merit s sekiro in to ne moreš, če daš prst dol iz gobice, trigerje pa lahko klikaš med tem ko meriš.
Al button mashing ma svoj čar.

Za vikend bojda dobim ps5 na posojo, pa da videm še tanovega. Ne bo čudovite 21:9, al zdej vsaj znam še igrat, če bom čakal 2 leti bom že vse mehanično pozabil. Tko da do vikenda morem še preostale 4 valkire potamanit :P



Ja če imaš možnost takoj preigrati nadaljevanje potem kar :)
Taglavna Valkira je nočna mora.

dolenc ::

Pala ko bober po stopnicah (v ene 100tem poskusu)

jijetelu ::

dolenc je izjavil:

Pala ko bober po stopnicah (v ene 100tem poskusu)



kira težavnost ?

dolenc ::

Balanced

jijetelu ::

dolenc je izjavil:

Balanced


eh, to je za lulčke, sploh ne omembe vreden :D:D

dolenc ::

Ej že tko je težko bit oče samohranilc, ki ga konstantno bogovi napadajo... Ne morm mu to narest..

Skyman ::

dolenc je izjavil:

Balanced

Ah.. skoda igranja jaz sem igral na najtezji kar je bila opcija tam sem obrnil po 100 poizkusih...Ragnarok igram Give me no mercy kdaj sam gledam kako me pokosijo,naredim pa še vedno vse.

drvo ::

dolenc je izjavil:

Pala ko bober po stopnicah (v ene 100tem poskusu)



Jaz sem žulj fasal, na blazinici prsta. Verjetno tudi do stotke prišel, da sem prvo “odrešil”.

oo7 ::

Dolenc si že začel Ragnarok ?

dolenc ::

Sem ja, ravno včeraj. Zaenkrat mi je kar všeč, direkt v žilo gre doza gow.

Razen pač brez 21:9, pa fov sem mel tud višji na PCju... Al se bom navadu.
Špil pa so far je top, v tistem prvem predelu, kjer je poletje, pa tisti gezirji sm.

oo7 ::

dolenc je izjavil:

Sem ja, ravno včeraj. Zaenkrat mi je kar všeč, direkt v žilo gre doza gow.

Razen pač brez 21:9, pa fov sem mel tud višji na PCju... Al se bom navadu.
Špil pa so far je top, v tistem prvem predelu, kjer je poletje, pa tisti gezirji sm.



A potem si že srečal Thora :)

dolenc ::

Sva primerjala kdo ma večji trebušček
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830119 (898) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811763 (1503) yayo
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284146 (2686) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211816 (9862) jype
»

[PS3] God of War 3

Oddelek: Konzole
453979 (2235) plaz21

Več podobnih tem