» »

Dark Souls 3

Dark Souls 3

««
9 / 10
»»

Zmajc ::

PC verzija je itak superor, sicer sem igro končal na PS4 in na PCju ;((

oo7 ::

Upam, da bodo kdaj naredili še Dark Souls 4.

Zmajc ::

Osebno bi prej raje igral Bloodborne 2, a turi DS4 bi bil ok :P

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Osebno bi prej raje igral Bloodborne 2, a turi DS4 bi bil ok :P



Men pa bolj odgovarja srednjeveški svet v Dark souls kot doba v Bloodborne.

acookook ::

naj raje naredijo nek spiritual successor, al pa neko novo igro,kot je Sekiro, ki si še vedno dosti sposoja iz prejšnjih Miyazakijevih del, ima pa še vedno nekaj svojega.
.

oo7 ::

acookook je izjavil:

naj raje naredijo nek spiritual successor, al pa neko novo igro,kot je Sekiro, ki si še vedno dosti sposoja iz prejšnjih Miyazakijevih del, ima pa še vedno nekaj svojega.


Delajo nekaj novega Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware) :)

acookook ::

No supr
.

oo7 ::

This 6GB Mod for Dark Souls 3 brings new free content and makes the game even harder

mod : https://www.nexusmods.com/darksouls3/mo...

oo7 ::

5 Years Later: Dark Souls III is the Ultimate Dark Souls Experience

https://goombastomp.com/5-years-later-d...

oo7 ::

Fan-made igra izide 21 decembra 2021

Dark Souls: Nightfall -- Release Date Teaser



Dark Souls: Nightfall is a direct, fan-made sequel to Dark Souls with a new story, new combat system, new world map, and more.

Nightfall will release on December 21, 2021, exactly one month before Elden Ring.

Not affiliated with Bandai Namco or FromSoftware.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::

To je mod za DS1?

oo7 ::

Call Of the Abyss is a 15GB new overhaul mod for Dark Souls 3


Fist alpha moveset (Call of the abyss)



MOD - https://www.nexusmods.com/darksouls3/mo...

oo7 ::

Po 7 meseceih FromSoftware spet prižgal serverje za igro Dark Souls 3 za PC.

After 7 months, Dark Souls 3 is back online
https://www.pcgamer.com/after-7-months-...

Zmajc ::

Bo treba spet enkrat preigrat. :D

oo7 ::

Ja je že 6 let od izida igre. Bo treba ponoviti vajo :)

oo7 ::

No jaz sem pred nekaj dnevi spet začel igrati Dark Souls 3. Trije šefi so že padli :)

fiti ::

Jaz sem ravno končal Dark Souls Remastered, zdaj oa pa igram drugi del. Težko ampak vrhunsko. Tretji del sem preigral nekaj let nazaj.

oo7 ::

fiti je izjavil:

Jaz sem ravno končal Dark Souls Remastered, zdaj oa pa igram drugi del. Težko ampak vrhunsko. Tretji del sem preigral nekaj let nazaj.



Jaz sem pa prvo preigral DS2 ob izidu nato DS3 ob izidu potem šele DS. Kasneje sem še enkrat DS2 zdaj po letu 2016 pa še enkrat DS3 :P

Vse tri igre so odlične tudi DLCji tako, da ti priporočam, da preigraš še DLC Crown of the sunken king, crown of the old iron king in Crown of the ivory king.

Zmajc ::

Jaz sem igral DS1 - DS3 -> DS2

Dvojke nisem ravno maral, so imeli par zanimivih mehanik a vidi se da pri projektu ni sodeloval Miyazaki.

Moral bi igro preigrati znova, mislim da nazadnje sploh nisem šel DLCje, ker se mi je glavna igra tako vlekla da nisem vzdržal še več.

Praktično vse Souldborne igre bi rangiral višje kot DS2, haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Jaz sem igral DS1 - DS3 -> DS2

Dvojke nisem ravno maral, so imeli par zanimivih mehanik a vidi se da pri projektu ni sodeloval Miyazaki.

Moral bi igro preigrati znova, mislim da nazadnje sploh nisem šel DLCje, ker se mi je glavna igra tako vlekla da nisem vzdržal še več.

Praktično vse Souldborne igre bi rangiral višje kot DS2, haha.



Dark Souls 2 DLCji so dobri sploh pa je v enem eden najtežjih šefov :)

fiti ::

Meni je drugi del zaenkrat odličen. Atmosfera je res dobra. Sem pa šele zaključil Lost Bastille.

oo7 ::

fiti je izjavil:

Meni je drugi del zaenkrat odličen. Atmosfera je res dobra. Sem pa šele zaključil Lost Bastille.


DS2 je dobra igra jaz imam od vseh iger From software v DS2 največ preigranih ur.
Ali je v DS2 še kaj pomočnikov vidiš kakšne rumene napise summons ?


Jaz pa imam trenutno težave s šefom v DS3 pa ne morem napredovati ŠE :)

Zmajc ::

Kateri ti dela težave?

todman74 ::

Zmajc je izjavil:

Jaz sem igral DS1 - DS3 -> DS2

Dvojke nisem ravno maral, so imeli par zanimivih mehanik a vidi se da pri projektu ni sodeloval Miyazaki.


Isto. Ne bom rekel, da dvojke nisem maral, še zmeraj dobra igra, ampak mi je bila občutno slabša kot prvi in tretji del. Dodatkov pri DS2 nisem špilal, baje, da so bili boljši kot osnovna igra...

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Kateri ti dela težave?


Abyss Watchers - jih je več čeprav se tepejo tudi med sabo. Je agresiven in hiter šef.

Zmajc ::

To je prvi gatekeeper fight ja. En izmed Abyss watcherjev je vedno hostile vsem tako da, moraš pazit na tistega da zamoti enega izmed njih.

Druga faza pa pač pazit na dodge. Eden najboljših fightov v trojki meni osebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

To je prvi gatekeeper fight ja. En izmed Abyss watcherjev je vedno hostile vsem tako da, moraš pazit na tistega da zamoti enega izmed njih.

Druga faza pa pač pazit na dodge. Eden najboljših fightov v trojki meni osebno.



Sem probal s twin blade kar je lahko orožje in z težkim great swordom pa zaenkrat še ni šlo. Bom še malo farmal duše in nadgradil lik.

Prvega šefa Iudex Gundyr sem v prvem poiskusu sem bil kar presenečen. Ko sem igral v prvo sem imel veliko težav z njim sploh, ko mutira.

Vordt of the Boreal Valley sem tudi kar hitro mislim, da celo v drugem poiskusu.

Curse-rotted Greatwood - drevo sem premagal tudi v drugem poiskusu ni bilo težav.

Deacons of the Deep - tukaj sem imel več težav ampak sem jih v enem 5 ali 6 poiskusu.

Crystal Sage - tudi ni bilo večjeh težav v 3 poiskusu.


Abyss watcher mi pa dela probleme ampak to je Dark souls treba vstrajat :D

oo7 ::

Mi je uspelo premagat Abyss Watchers :)

Ene dvakrat me je fental, ko je imel manj kot pol cm življenske črte. Ti so najhujši.

oo7 ::

Zdaj se mi je pa ustavilo pri dveh šefih Old Demon King in Pontiff Sulyvahn :)

Ampak zaradi teh dveh šefov lahko grem naprej v Irithyll Dungeon in se vrnem kasneje nazaj. Premalo sem vlagal v stamino in Pontiffu lahko pariraš s ščitom ampak je agresiven in ti hitro sprazni vso stamino potem je pa problem. Old demon King pa ni mogoče pariraat bi bilo pa verjetno bolje če bi igral kot čarovnik na daleč.

todman74 ::

Če obvladaš v DS3 dva builda....prvo, dvoročnega oklepneža s težkimi meči, kladivi za lahke in hitre bosse (ki imajo nizek poise) in pa drugo, lahkega hitrega bojevnika, ki uporablja twin blades, ter se dobro izmika udarcem ogromnih in počasnih šefov, potem z igro nimaš večjih problemov. No vsaj dokler ne naletiš na take kot sta Nameless king in pa Gael, ki nista ne eno ne drugo, potem pa zna biti problem...

oo7 ::

Gael naj bi bil antagonist celotne Dark souls serije se pravi vseh treh iger Dark Souls.

oo7 ::

Danes je bil uspešen dan :) prvo je padel Yhorm the Giant nato pa še Old Demon King in Pontiff Sulyvahn. Zdaj sem prišel v Anor Lando.

oo7 ::

Dancer of boreal valley ni lahek šef ni pa tudi med najtežjimi je pa vizualno eden najbolj zanimivih.



oo7 ::

Kar težek šef Lorian, Elder Prince




Šefi v dveh stopnjah so ponavadi najhujši. Že v prvi stopnji ti pobere ogromno estus flašk potem pride pa še druga stopnja :)

oo7 ::

Če bi naredili Dark Souls film v 80 letih





0:00 - waking up in the asylum
0:05 - Oscar of Astora
0:10 - Asylum Demon
0:15 - Crow
0:20 - Firelink Shrine
0:25 - Bonfire
0:30 - Firekeeper
0:35 - Crestfallen
0:40 - Undead Burg
0:45 - Undead Parish
0:50 - Balder Knight
0:55 - Gargoyles
1:00 - Andre of Astora
1:05 - Sif
1:10 - Sen's Fortress
1:15 - Iron Golem
1:20 - Anor Londo
1:25 - Silver Knight
1:30 - Gwyndolin Hallway
1:35 - Dragonslayer Ornstein
1:40 - Ornstein and Smough
1:45 - Tomb of Giants
1:50 - Lost Izalith
1:55 - Duke's Archives
2:00 - Gwyn

oo7 ::

V izdelavi MOD za igro Dark Souls 3 - Dark Souls: Archthrones. MOD bo prequel igri Dark Souls 3

Izid MOD-a še ni znan bo pa drugo leto na voljo DEMO


Nekaj slik





scipascapa ::

a zdaj moram še za PC kupiti igre, jao :)

Zmajc ::

Jaz jih imam tudi vse 3 za PC in PS4/5 :))

oo7 ::

V DS3 sem prišel, do glavnega šefa Soul of Cinder katerega pa mi pa to igranje še ni uspelo premagat.

Soul of cinder




Tako, da sem nadaljeval z DLC-jem Painter world of Ariendel.

Komaj sem premagal prvo šefinjo sister Friede.


Saj kot šefinja ni tako težka, ker ji lahko pariraš ampak problem je, ker je boj tako dolg ne samo v dveh sklopih ampak kar v treh. V prvi fazi je sama nato v drugi fazi ima pomagača v tretji fazi pa je spet sama a se ji čisto strga kot je v gifu zgoraj :)



Sedaj pa se mi je ustavilo pri drugem šefu v DLC-ju Ariendel - Champion's Gravetender & Gravetender Greatwolf. Verjetno bo treba poklicat kakšnega pomočnika.

fiti ::

Jaz imam tudi samo še Soul of Cinder za katerega dvomim, da ga bom premagal sam. Ali so DLC-ji vredni nakupa?

Sicer pa sem začel Uncharted 4 za PC in mi je zaenkrat zelo všečna.

oo7 ::

fiti je izjavil:

Jaz imam tudi samo še Soul of Cinder za katerega dvomim, da ga bom premagal sam. Ali so DLC-ji vredni nakupa?

Sicer pa sem začel Uncharted 4 za PC in mi je zaenkrat zelo všečna.



Oba DLC-ja sta vredna nakupa.

Ashes of Ariandel je bolj zimska mapa z enim najdaljšim šefovskim bojem v kar treh delih pravi maraton :)

The Ringed City je pa še boljši DLC verjetno najboljši v celotni seriji. Pa tudi Slave Knight Gael velja za glavnega negativca celotne Dark Souls sage.

oo7 ::

fiti je izjavil:

Jaz imam tudi samo še Soul of Cinder za katerega dvomim, da ga bom premagal sam.



A igraš na PC-ju ?
Sicer sem šel NG+ tako, da zdaj sem v grand arhivih in bom kmalu spet pri Soul of cinder. Zbiram sun warrior medalije (co-op) trenutno jih imam 6 rabim jih 10, da dobim sacred oath urok :)

fiti ::

Tako je, igram na PC. Malo bom še raziskal, potem pa verjetno zaključil. Sem igral vso serijo zaporedoma ;)

oo7 ::

fiti je izjavil:

Tako je, igram na PC. Malo bom še raziskal, potem pa verjetno zaključil. Sem igral vso serijo zaporedoma ;)


Ne boš probal DLC-jev ?

oo7 ::

Ko se zgarbajo trije verjetno najhujši šefi v Dark souls 3 :)

Soul of Cinder and Nameless King VS Slave Knight Gael

todman74 ::

oo7 je izjavil:

fiti je izjavil:

Jaz imam tudi samo še Soul of Cinder za katerega dvomim, da ga bom premagal sam. Ali so DLC-ji vredni nakupa?

Sicer pa sem začel Uncharted 4 za PC in mi je zaenkrat zelo všečna.



Oba DLC-ja sta vredna nakupa.

Ashes of Ariandel je bolj zimska mapa z enim najdaljšim šefovskim bojem v kar treh delih pravi maraton :)

The Ringed City je pa še boljši DLC verjetno najboljši v celotni seriji. Pa tudi Slave Knight Gael velja za glavnega negativca celotne Dark Souls sage.


Komur je bila Dark Souls 3 všeč, sta tadva DLCja "must have". Kot je že oo7 napisal, Ashes of Ariandel je dober "dodatek", The Ringed City pa je zame osebno fenomenalen. Najboljši del DS3, po mojem mnenju....

fiti ::

Mislim, da bom. Vseeno rabim nekaj pavze.

fiti ::

Tekom vikenda sem imel invade nekega igralca. Pride, ga usekam, me useka nazaj in potem se ustavi. Odloži mi Ember in 2x Siegbrau. Potem se pokloni in skoči v prepad. Bil sem izjemno lepo presenečen.

oo7 ::

fiti je izjavil:

Tekom vikenda sem imel invade nekega igralca. Pride, ga usekam, me useka nazaj in potem se ustavi. Odloži mi Ember in 2x Siegbrau. Potem se pokloni in skoči v prepad. Bil sem izjemno lepo presenečen.


To se mi pa še ni zgodilo :)

A imaš tudi ti proti drugem igralcu LAG ? Jaz ga imam vedno in je zamuda okoli sekunde.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

V izdelavi MOD za igro Dark Souls 3 - Dark Souls: Archthrones. MOD bo prequel igri Dark Souls 3

Izid MOD-a še ni znan bo pa drugo leto na voljo DEMO


Nekaj slik










Zadnjič omenjeni MOD Archthrones je danes dobil 15 minutni gameplay :)

Dark Souls Archthrones: Gameplay Showcase



Tole zgleda zelo dobro :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621757 (1206) 2dark
»

Dark Souls II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21373401 (4586) oo7
»

Nioh

Oddelek: Igre
353327 (987) oo7
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8114825 (6807) scipascapa
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275487 (4357) scipascapa

Več podobnih tem