» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
38 / 38
»
»»

yoco ::

A igra kdo z AMD grafično? Danes sem posodobil driverje in vsakič ko sem zagnal igro mi je resetiralo pc. Sem moral zbrisat driverje in naložit stare! :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

Lonsarg ::

@oo7, glede na wiki, in tudi jaz nisem drugace zaznal, je za light load prednosti nasteto zgolj daljsi roll distance ter hitrejsi recovery po backstepu.

Skratka edina vecja prednost je daljsi roll, sam je kar precej opazno, pac opazno veckrat kot pri medium se ti zgodi da odrolas dovolj dalec stran v enem rolu, da kljub temu da falis timing si dovolj dalec stran da kak hit ne zadane. Al pa distance naredis z 3 roli za en flask hitreje kot pri medium.

Ampak ja razlika je sicer opazna, ni pa kot noc in dan in res treba precej zrtvovat da to dobis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

yoco je izjavil:

A igra kdo z AMD grafično? Danes sem posodobil driverje in vsakič ko sem zagnal igro mi je resetiralo pc. Sem moral zbrisat driverje in naložit stare! :|


Jaz imam Nvidio in ni bilo težav.

oo7 ::

Lonsarg je izjavil:

@oo7, glede na wiki, in tudi jaz nisem drugace zaznal, je za light load prednosti nasteto zgolj daljsi roll distance ter hitrejsi recovery po backstepu.

Skratka edina vecja prednost je daljsi roll, sam je kar precej opazno, pac opazno veckrat kot pri medium se ti zgodi da odrolas dovolj dalec stran v enem rolu, da kljub temu da falis timing si dovolj dalec stran da kak hit ne zadane. Al pa distance naredis z 3 roli za en flask hitreje kot pri medium.

Ampak ja razlika je sicer opazna, ni pa kot noc in dan in res treba precej zrtvovat da to dobis.



Kaj pa blokiranje je kaj razlike med light in med ?
Npr če uporabim ščit kateri bllokira 100% v physical mi Radhan s tremi udarci porabi celotno stamino s četrtim jih pa že na polno kasiram. Mogoče bi z light loadom s stamino prenesel 4 udarce in imel še toliko, da bi udaril nazaj ? :P

jijetelu ::

Določene udarce je precej lazje dodge rollat na light loadu, recimo od Gaiusa Charge, pri light lahko brez problema skozi njega, pri medium moreš pa rollat cross smer

Lonsarg ::

Za blocking ni razlik v stamina usage med light/medium. Torej light je misljen za to, da ga izkoristih z rolanjem.

Za bose pride meni zelo prav. Vidis tudi precej veliko light roll v PvP, lazje se izognes rollcatch, lazje naredis rollcatch :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Potem pa oram sprobati en zelo lahek oklep,da vidim ta roll. Mislim, da nisem še nikoli igral,da ne bi imel med load.

oo7 ::

Evo pa je tudi Radhan padel :D
Sem pa malo razočaran nad koncem samo en kratek cutscen in to je to.

oo7 ::

A je možno začeti samo DLC NG+ ali je treba iti še v glavno igro ?
Bom še enkrat preletel DLC,da pobijem še enkrat šefe sem si na mapi označil vsakega šefa katerega sem razbil.

Lonsarg ::

Ne gre direkt, se pa da speedrun naredit pa čimhitreje v main game Radahn in Mogh (tadva sta pogoj) ubit da se odpre DLC.

oo7 ::

Lonsarg je izjavil:

Ne gre direkt, se pa da speedrun naredit pa čimhitreje v main game Radahn in Mogh (tadva sta pogoj) ubit da se odpre DLC.


Aha se pravi je potrebno iti za taveliko mizo in začeti NG+ kot v glavni igri.
Do Radhana se, da hitro priti. do Mogha pa je malo daljša pot.

oo7 ::

Sem kar hitro spet prišel v DLC. Radhan in Mogh oba padla v prvo.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Sem kar hitro spet prišel v DLC. Radhan in Mogh oba padla v prvo.

to je hit, mal se vleče Malenio ubit, k je njena runa top

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem kar hitro spet prišel v DLC. Radhan in Mogh oba padla v prvo.

to je hit, mal se vleče Malenio ubit, k je njena runa top


Se ne spomnim, da bi bil kakšen divine tower na lokaciji kjer je Melanija ? :|

jijetelu ::

Njeno runo se odklene skozi portal, ki je na tistem towerju, kamor te v Leydell teleportira past iz liurnije, tower of return.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

Njeno runo se odklene skozi portal, ki je na tistem towerju, kamor te v Leydell teleportira past iz liurnije, tower of return.


Tega pa res nisem vedel.
Pot, do Melanije je zoprna sploh v tisti zimski vasi kjer moraš prižigati ali vgašati ogenj se ne spomnim točno, na tistih stolpih. Lovi te pa nek assassin.

oo7 ::

Kot kaže je rešitev za zadnjega šefa fat roll :))

Elden Ring players are using the clunky "fat roll" to dodge Shadow of the Erdtree's notorious final boss, and at this point I'm convinced it's genius

https://www.gamesradar.com/games/action...

jijetelu ::

Pa ja, sicer po svoje žalost, ker kukr gledam majo praktično vsi DLC bossi tako butaste exploite oz. cheese, da zgleda so pri FromSoftu pri deaignu bosov pozornost posvečal zgolj kako cimbolj kaznovat ustaljen nacin igranja, neke vrste intuicijo, kar je men cista bedarija.

Lonsarg ::

Eh, zaenkrat sem sel par basov skozi na NG+ no summons izziv in se da cisto lepo nastudirat patteren in nekaj casa umiras in nato zmagas, torej lep klasicen souls experiance.

Lahko tudi nagooglas kake taktike ja, lahko pa ne, lastna izbira.

oo7 ::

Fire goleme je pa tudi z lahko ubiti samo če si nekje dovolj visoko, da mu glavo mečeš ognjene lonce.

oo7 ::

oo7 ::

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Gets Little Easier. New Update Brings Long-Awaited Change After More Than 2 Years

https://www.gamepressure.com/newsroom/e...


However, the fans' hearts were won by the change in the "cancel" / "ok" buttons that appear in the pop-up window when we try to summon a dead Torrent. So far, "cancel" was automatically highlighted, which forced the player to perform an additional action. There is probably no need to mention that during intense fighting, this was extremely annoying. From now on, the "ok" option will be selected by default. It's surprising that FromSoftware studio made us wait for this for over 2 years.

oo7 ::

Haaa tole je hudo :)

Elden Ring as an 80's TV Show

oo7 ::

Zunaj novi patch

Elden Ring Patch 1.13.2 Release Notes
Fixed a bug which caused the Death status ailment from the Skill "Death Flare" to be applied to the Skill "Deadly Poison Spray".
Fixed a bug that caused the power of some attacks used by the NPC "Red Bear" to be higher than intended.
Fixed a bug that prevented players from invading other players' worlds in some areas of Scadu Altus under certain circumstances.
Fixed a bug that allowed Cooperative multiplayer in some areas of Scadu Altus with no area bosses present.
Fixes to adjustments regarding Revered Spirit Ash Blessing and some spirits introduced in App Ver. 1.13 App Ver. 1.13/Regulation Ver. 1.13.1
Fixed a bug where summoned spirits were not correctly receiving the attack power and damage negation increase effect from Revered Spirit Ash Blessing.
Fixed a bug in which the amount of status increase in the following spirits was different than expected.

Magic1 ::

Počasi sem prišel do consorta Radahna. Do sedaj nisem imel pretiranih težav s nobenim bosom. Ta mi je pa kar spršil rit. Bo treba mal lik prilagodit, naštudirat move in opremit mal rot in poison pot-e. Bogi mimic dobi hitro okoli kepe.
Magic

Magic1 ::

Hehe, sploh ni bilo panike. Rogier's rapier s bleedom in fingerprint shield pa je šlo zelo hitro. V drugi fazi sem mimica poklical in je na koncu ostal s 3/4 healtha.
Magic

oo7 ::

Bravo :)

««
38 / 38
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Igre
1342175178 (72) Horas
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26034818 (1083) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
856565 (817) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
789820 (788) jijetelu
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912467 (1269) yayo

Več podobnih tem