» »

Bloodborne

Bloodborne

1 2
3
4

grandioso74 ::

Leseni oz. drevo je padel/o pri ds3, heh.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

lolek: moj nasvet je GET GUD :)

grandioso74 ::

Izgleda da je Lolek0077 čist not padel v gejm, Bb, heh.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

lolek0077 ::

Ena beseda : NORO :D

scipascapa ::

Bloodborne - Game of the Year (PS4)

manj kot 30€ nova, na dom.

Kdor ima PS4 in jo nima, šame on ju.

Gatsu ::

Škoda ker Goty ni ločen SKU tako kot Shadow of mordor in Witcher 3... bi z veseljem še enkrat platiniral :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

wired ::

In še eden, ki je pravkar uspel obrniti Bloodborne:D
Moja prva Souls igra.
Zadeva je sicer trajala dolgo, za Martyr Logariusa sem porabil celo večnost, sem praktično obupal, potem pa ga po kakem tednu premora sesul v drugo. Drugi bossi so mi kar šli, mogoče drugi s katerim sem se res mučil je bil Bloodstarved beast na začetku. Gerhman in Moon Presence sta šla po par poizkusih. Sem pa zaključil na cca. lvl90.

Zdaj pa mogoče še malo DLC povoham, sem ga sicer že prej poizkusil, sam je bilo prezgodaj. Pa še kak Chalice dungeon za kakega dobrega šefa.

Gatsu ::

Igro dejansko končaš šele ko ubiješ kraljico v chalice dungeonih ;) Do nje te čakajo pa praktično najtežji šefi igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

scipascapa ::

logarius je kar težak da......wired: platina?

točno tako kraljico the beach zoprno v 5 nivoju chalice......pa kar zajebano do nje :)

opeter ::

Tole?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BivšiUser2 ::

Chalice dungeoni so pravi pekel, še posebej defiled, kjer imaš samo 50% HP. Sta pa tudi Abhorrent Beast in Headless Bloodletting beast prava guardiana platine. Kraljica je relativno enostavna glede na to kar moraš ubiti, da prideš do nje. Za DLC priporočam, da štartaš new game, ker na NG+ je enostavno prebrutalno, hvalabogu, da sem si naredil save state preden sem prvič končal igro. Laurence je enostavno pretežki na NG+, ostali DLC bossi še nekak grejo.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Gatsu ::

Tale ja. Sama niti ni najtežja, do nje moraš pa preko defiled chalice, v katerem imaš samo 50% lajfa in te 2 in 3 šef ubijeta z enim udarcem, če nimaš cca 30 vita al neki tazga. Btw chalice dungeoni imajo statično težavnost in nanje ne upliva NG+ cikel. Prav tako se ohranja progress.

wired ::

scipascapa je izjavil:

logarius je kar težak da......wired: platina?

točno tako kraljico the beach zoprno v 5 nivoju chalice......pa kar zajebano do nje :)

Ne bom videl platine:)
Mi manjka še vsaj ta kraljica in neki precious gem, torej no way! Gremo raje na kaj bolj "enostavnega" sedaj. Med oddihom od Bloodborna sem obrnil Nier Automato, zakon zadeva, OST pa sploh.

@S4NNY1 - kot si rekel, save&load iz ključka/oblaka pred Moon Presence, NG+ raje ne.

BivšiUser2 ::

Bloodgem najdeš v kasnejših dungeonih, mogoče tudi v Fishing Hamletu. Tiste Winter Lantern jih dropajo.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Gatsu ::

Bloodgem dobiš na potid do Yharnam kraljice in imaš platino. Prve chalice temnice so dolgčas ker si overlevelan, ko pa prideš v depth 4 se pa začne veselica in mucho expa.

wired ::

Sta me skoraj prepričala:)

scipascapa ::

točno tako, dajmo platino.

ribac7 ::

Dobra igra, predvsem težka :D ker sem noob me zanima par stvari.
Danes sem prvic malo dlje igral pa mi ni uspelo pridit tako dalec da se bi mi igra save-ala. Igra se shrani ko prideš do naslednje luči in jo prižgeš imam prav? Zanima pa me tudi kako se skače in šprinta pri tej igri ker nikako ne morem pogruntat.

grandioso74 ::

lanterne ti "sejvajo" oz. delajo punkte kamor se lahko potem teleportiras, da ne rabis prehoditi vedno znova in znova dol. dele poti, malo probaj kaj dela keri gumb. to niso sejvi v klasičnem smislu, ce jim sploh lahko recemo sejvi......ker se nasprotniki vedno respawnajo, ce bi bil dejanski sejv tega ne bi bilo.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

BivšiUser2 ::

ribac7 je izjavil:

Dobra igra, predvsem težka :D ker sem noob me zanima par stvari.
Danes sem prvic malo dlje igral pa mi ni uspelo pridit tako dalec da se bi mi igra save-ala. Igra se shrani ko prideš do naslednje luči in jo prižgeš imam prav? Zanima pa me tudi kako se skače in šprinta pri tej igri ker nikako ne morem pogruntat.

Šprintaš s držanjem kroga, skačeš pa tako,da po krajšem šprintanju spustiš in pritisneš krog.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Gatsu ::

Če nimaš časa pridet do naslednje lanterne enostavno zapreš igro prek menija. Pa boš nadaljeval tam kjer boš končal oz daš konzolo spat. Igra vseskozi samodejno shranjuje, lanterne pa ti dodajo "checkpont" kamor se lahko teleportiraš. Pomembno je tudi da iščeš bljižnjice.

To ni igra skozi katero bi laufal ampak krepko nagradi raziskovanje, bodisi najdeš bližnjico ali pa kak dober item/orožje. S previdnim raziskovanjem tudi zmanjšaš šanso da te naskočijo v kaki zasedi. Kaj bi dal, da bi lahko pozabil to igro in bi jo lahko še enkrat igral prvič...

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

scipascapa ::

https://www.resetera.com/threads/you-to...

You, too, can now fight one of the cut Bloodborne bosses in the Chalice Dungeons, in a cut stage

Gatsu ::

Obvezno backupirajte savegame preden tole probate ker ne moreš ven iz teh developer aren.

oo7 ::

Bloodborne 2 ;)

BivšiUser2 ::

Kdaj?

Bo stream?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

kdor je nima, nujen nakup.

https://edigital.si/ps4-igralni-softwar...

Ales320 ::

Meni osebno najboljša igra v souls seriji. Močno priporočam nakup, sploh za tako smešno ceno.

BivšiUser2 ::

Ker dan pa kdaj naj bi bil to announce?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

Gatsu ::

MA to je fake ki je razviden iz vesolja no...

Tr0n ::

BivšiUser2 je izjavil:

Ker dan pa kdaj naj bi bil to announce?

Verjetno na Sony E3 press konferenci.

BivšiUser2 ::

Gatsu je izjavil:

MA to je fake ki je razviden iz vesolja no...
Večina iger je pravih. Do tell more, zakaj je fake.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

Gatsu ::

Zakaj je fake? Ker ni CoD in Destiny 2 nikjer.

BivšiUser2 ::

Ja ker vsi furamo CoD in Destiny...omg ffs.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Tr0n ::

From Software bo definitivno imel igro na E3, zdaj pa ce bo to Blood 2 ali kaj drugega, pa se ne vemo.

Gatsu ::

BivšiUser2 je izjavil:

Ja ker vsi furamo CoD in Destiny...omg ffs.


Očitno nisi gledal Sony konference zadnjih let, ker vedno posvetijo kar konkreten del svojim 3rd party partnerjem in absolutno vedno odkar imajo marketinške pravice za CoD in Destiny pokažejo trailerje za dotične igre. Tako da nek seznam za Sony E3 konferenco na katerem teh dveh iger ni, enostavno ne more bit avtentičen in pika.

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

From Software bo definitivno imel igro na E3, zdaj pa ce bo to Blood 2 ali kaj drugega, pa se ne vemo.


Po moje bo kar Bloodborne 2.

Vazelin ::

Pizdun od Darkbeast Paarl je premagljiv z lvl okrog 40? Da se ne bom brezveze zajebaval.:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

scipascapa ::

možno hehe.

Vazelin ::

Tisti mofoti ko vihtijo eno culo oz. vrečo so precej zajebani mobi.
Saj ven kako jih premagat sam me dostikrat ubijeta tista sva pri checkpointu, ko ne pazim in sem premalo potrpežljiv.

Vsaka čast Fromu za raznolikost sovragov.

Zakon pure gameplay ne pa tona vmesnih sekvenc kot kak uncharted lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

acookook ::

Zanimivo, pri 720p je večinoma 60fps ....

oo7 ::

Pojavile so se govorice, da bi lahko igra Bloodborne prišla tudi na PC.

Argica ::

pa dobro, čisto bodo zjebal pomen konzole.

oo7 ::

Argica je izjavil:

pa dobro, čisto bodo zjebal pomen konzole.


Zaradi 5 let stare igre ? :D

Vazelin ::

Lepo, da bodo lahko PCjaši igrali to GOTY igrico:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Nova govorica, da naj bi Bloodborne bil remastered za PS5 in tudi PC. Igro naj bi najavili na PS5 Digital Showcase Eventu.

acookook ::

https://in.ign.com/bloodborne-2/168187/... - Bloodborne PS5 Remaster and Sequel in the Works by Bluepoint Games: Report

wired ::

acookook je izjavil:

https://in.ign.com/bloodborne-2/168187/... - Bloodborne PS5 Remaster and Sequel in the Works by Bluepoint Games: Report

Ne nam lažnih upov dajati :)
Že remaster/fix originala bi mi bil dovolj dober razlog za predčasno nabavo PS5.

acookook ::

Tudi če so lažni, raje lažnih kot pa nič :))

oo7 ::

Rumor: Bloodborne PS5 Remaster and Sequel in Development, PC Port Complete

https://gamerant.com/bloodborne-2-ps5-r...
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dark Souls 3 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
45790425 (1477) oo7
»

Sekiro: Shadows Die Twice (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24416349 (7313) Argica
»

Nioh

Oddelek: Igre
353341 (1001) oo7
»

Code Vein (Prepare to Dine)

Oddelek: Igre
262513 (864) oo7
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275517 (4387) scipascapa

Več podobnih tem